Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 339 z 339

Wątek: ► III Kolejka PGE Ekstraligi | SPARTA WROCŁAW - UNIA LESZNO 22.04.2022 g.20:30

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,704
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Niech ktos przekaze temu efektowi peknietego kondoma z zielonej gory, kolarzowi czy jak tam na tego cwela wolaja, ze nie musi sie fatygowca z pisaniem do mnie bo zablokowalem to scierwo.
    Jakbyś zablokował, to byś mu nie odpisywał

    Ale coś z tobą jest faktycznie nie tak, bo wolisz siedzieć na forum niż bywać na meczach Sparty. Dla kibica, który ma cały czas tyle do powiedzenia, to chyba priorytety powinny być odmienne?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Jakbyś zablokował, to byś mu nie odpisywał

    Ale coś z tobą jest faktycznie nie tak, bo wolisz siedzieć na forum niż bywać na meczach Sparty. Dla kibica, który ma cały czas tyle do powiedzenia, to chyba priorytety powinny być odmienne?
    Przeciez kretynie nawet jak kogos zablokujesz, to przy wejsciu na forum dostajesz komunikat, ze ta osoba cie zacytowala.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,704
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Pojęcia nie mam, nigdy nie dostałem żadnego komunikatu
    Ba, nawet nie mogę zaznaczyć tej opcji w ustawieniach. Więc trochę musisz lubić tego blacktopa, że chcesz widzieć, kiedy o tobie pisze.
    Jednak Sportsborad >>>>>>>>>>>>>>> Sparta.

    PS sportsboard_mistrz wolny nick, bardziej będzie pasowało.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ciepły ziomuś z psar słyszy głosy i widzi komunikaty? Nowe, nie znałem Może dostaje komunikaty od wrednej staruszki bo robi się wtedy nerwowy. Szkoda, że go zbanowałem bo też chciałem się pośmiać.

    Tak poważniej to ban na to śmierdzące ścierwo i tyle w temacie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #320
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    najzacieklej walcza w tym watku osoby ktore sa od wielu lat na przymusowych robotach w innych miastach i na ich wielkosc i potege teraz tyraja, moze w ten sposob na necie odreagowywuja swoja zyciowa porazke ze musialy opuscic biedna i glupia czestochowe i sa teraz rasowymi słoikami w pierwszym pokoleniu
    Ostatnio edytowane przez Spartan ; 24-04-2022 o 12:06

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    kobra102 (24-04-2022)

  7. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,704
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    najzacieklej walcza w tym watku osoby ktore sa od wielu lat na przymusowych robotach w innych miastach i na ich wielkosc i potege teraz tyraja, moze w ten sposob na necie odreagowywuja swoja zyciowa porazke ze musialy opuscic biedna i glupia czestochowe i sa teraz rasowymi słoikami w pierwszym pokoleniu
    A Ty zaskoczony jesteś, że ludzie z małych miast jadą do dużych? Że tam więcej możliwości? I robią tak od kilku tysięcy lat?
    Przecież po wojnie, do Wrocławia też przyjechali ludzie z Kresów by wbić do pustych mieszkań poniemieckich. To nic niespotykanego.

    Więc na chwilę obecną jesteś jedynym, który tu ma kompleksy, jakby conajmniej ktoś z przybyszy zabrał ci robotę. Albo babka była spod Lwowa i się tego wstydzisz.
    No nie rozumiem
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Cukrzyca jesteś zbanowany ale jak się znowu gorzej poczujesz to daj komuś znać to ci przynajmniej wyślemy wiązankę. Teraz idż już lepiej spać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #323
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A Ty zaskoczony jesteś, że ludzie z małych miast jadą do dużych? Że tam więcej możliwości? I robią tak od kilku tysięcy lat?
    Przecież po wojnie, do Wrocławia też przyjechali ludzie z Kresów by wbić do pustych mieszkań poniemieckich. To nic niespotykanego.

    Więc na chwilę obecną jesteś jedynym, który tu ma kompleksy, jakby conajmniej ktoś z przybyszy zabrał ci robotę. Albo babka była spod Lwowa i się tego wstydzisz.
    No nie rozumiem
    ty nie potrafisz zrozumiec prostego tekstu ktory napisalem? tu nie chodzi o wedrowki ekonomiczne, tylko ze jak juz tu przyjechales i siedzisz w nim kilkanascie lat to nie pluj na to miasto. po wojnie byla zupelnie inn sytuacja - ludzie tu zostali spedzeni tak samo jak na zachodnie wioski i guzik miales do gadania i nie mialo to nic wspolnego z czynnikiem ekonomicznym tak jak w towim i tego przyglupa blackgaea przypadku. pomine fakt ze ten przyglup i zarazem naczelny paparuch blackgay udowadnial kiedys na forum ze wroclaw i czestochowa to sa porownywalne miasta - dyskusja zaczela sie wtedy od ilosci dzielnic. wiec ta czestochowa jak widac nie jest taka .

    ps. nawet nie chce mi sie tlumaczyc jak to polacy wbijali sie do pieknych i wielkich mienieckich mieszkan we wroclawiu. skad wy bierzecie te informacje
    Ostatnio edytowane przez Spartan ; 24-04-2022 o 18:22

  10. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Hahaha stary chodzi na czworakach, tylko patrzeć jak zejdzie z tego świata ale szczeka jak wsciekly pies. Wytrzyj pianę z pyska staruchu. Nie mogę się przestać śmiać Idź już lepiej spać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #325
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Hahaha stary chodzi na czworakach, tylko patrzeć jak zejdzie z tego świata ale szczeka jak wsciekly pies. Wytrzyj pianę z pyska staruchu. Nie mogę się przestać śmiać Idź już lepiej spać.
    to ty smierdzacy paparuchu czytasz co ja pisze? oj dziadek dziadek a ponoc dales ignora. czlowieku masz piec i pol dychy na karku i nawet w takich bzdurach o ignorze klamiesz.

  12. Powrót do góry    #326
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem co tam pyerdolisz staruchu, ale mogę ci już teraz wysłać hajs na wiazankę bo nie pociągniesz juz zbyt dlugo.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #327
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Z Psar nie mogę przestać się śmiać

  14. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,704
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    ty nie potrafisz zrozumiec prostego tekstu ktory napisalem? tu nie chodzi o wedrowki ekonomiczne, tylko ze jak juz tu przyjechales i siedzisz w nim kilkanascie lat to nie pluj na to miasto.
    A ty czytałeś sam ze zrozumieniem co napisałeś?
    "przymusowych robotach i na ich wielkosc i potege teraz tyraja" no to jak to nazwać, jak nie wędrówki ekonomiczne?

    I nie pluje na miasto, bo uważam, że to jedno z lepszych miast do życia w kraju i nigdy złego słowa nie powiem, nawet na MPK
    Pluje na takich kibiców, którzy raz mówią A, a potem zaprzeczają temu. Którzy nie umieją dyskutować z innymi, plując jedynie i wymyślając coraz to nowsze obelgi, czy dla takich, dla których ważniejsze jest forum niż swój klub. Ba, klub który jest ważniejszy niż życie ludzkie.

    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    ze wroclaw i czestochowa to sa porownywalne miasta - dyskusja zaczela sie wtedy od ilosci dzielnic.
    Jakby nie patrzeć, to oficjalnie Wrocław ma mało dzielnic, bo z 5. Czyli tyle samo ile Częstochowa

    ps. nawet nie chce mi sie tlumaczyc jak to polacy wbijali sie do pieknych i wielkich mienieckich mieszkan we wroclawiu. skad wy bierzecie te informacje
    Dawaj w takim razie. Sam chętnie zweryfikuję swoją wiedzę na ten temat. Ale mieszkałem kiedyś w okolic ronda Powstańców Śląskich i właściciel miał na strychu stare niemieckie obrazy, jakieś tam graty i opowiadał jak je zdobył jego dziadek. Jak się mylił, to sam mu napluję na wycieraczkę i tym, którzy podobne historie opowiadali.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 24-04-2022 o 20:13
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #329
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    jednak jestes kretynem, sa dostepne ksiazki pisane przez polakow, niemcow czy nawet rosjanina - wystarczy troche poczytac a ty piszesz jakie glupoty o obrazach na strychu nie majacego nic wspolnego z tmatem. takich historyjek to znam tysiace jak nie dziesiatki tysiecy, sama tylko moja rodzina opowiadala je jak to bylo na poczatku i sa o wiele ciekawsze niz te obrazy na strychu. pamietaj matole ze miasto to nie tylko mury ulice i mpk ale tez ludzie ktorzy sa kibicami ale ty o tym niestety nie wiesz tylko plujesz na nich. kazdy srednio rozgarniety czlowiek wie ze miasto tworza ludzie i to oni sa jego potencjalem i charakterem, wiec jak juz tu tyrasz to wiecej szacunku dla tych ludzi wyrazaj. pisanie o dzielnicach tez jest twoja slaba strona bo mimo ze tu obecnie pracujesz dalej nie masz pojecia o tym miescie. wiec zapamietaj sobie we wroclawiu od wielu lat nie ma dzielnic i ta sama glupote pisal blackgay. we wroclawiu sa tylko osiedla, wiec on sobie zaczal cos urojonego porownywac i ty robisz dokladnie to samo. taka to jest domena sloikow. kiedys syn mojego znajomego zaczal studiowac we wroclawiu i po pol roku on byl tak jak ty naczelny sloik najmadrzejszy i wszystko wiedzial o wroclawiu, az glupio bylo jego prostowac zeby zawalu nie dostal

  16. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,704
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    No ale ja się chętnie dowiem co i jak z tym Wrocławiem.
    Bo znam inne historie na ten temat (w sumie z pierwszej ręki, od osób które to robiły), więc jak coś innego masz do polecenia w tym temacie, to chętnie się zapoznam. Nie jestem ignorantem

    Hm, urzędy skarbowe czy komisje wyborcze, powstają i funkcjonują w mieście jednak na bazie dzielnic. I sam się zdziwiłem, że jest ich tylko 5. Więc trochę ciężko się tu kłócić z tobą w temacie, skoro ty swoje, a administracja miasta swoje.

    Pisałem też, na kogo pluję. Jak coś trzeba wyjaśnić bardziej, to też daj znać. W każdym mieście taki margines się znajdzie, więc nie musisz się aż tak bulwersować, bo to przecież nie o Tobie. Prawda?

    Więc kończąc. Fajnie, że masz swoją wizję miasta i jego historii ale czasem życie wygląda inaczej niż je wykreowałeś na swoim osiedlu.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 25-04-2022 o 11:15
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #331
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    No ale ja się chętnie dowiem co i jak z tym Wrocławiem.
    Bo znam inne historie na ten temat (w sumie z pierwszej ręki, od osób które to robiły), więc jak coś innego masz do polecenia w tym temacie, to chętnie się zapoznam. Nie jestem ignorantem

    Hm, urzędy skarbowe czy komisje wyborcze, powstają i funkcjonują w mieście jednak na bazie dzielnic. I sam się zdziwiłem, że jest ich tylko 5. Więc trochę ciężko się tu kłócić z tobą w temacie, skoro ty swoje, a administracja miasta swoje.

    Pisałem też, na kogo pluję. Jak coś trzeba wyjaśnić bardziej, to też daj znać. W każdym mieście taki margines się znajdzie, więc nie musisz się aż tak bulwersować, bo to przecież nie o Tobie. Prawda?

    Więc kończąc. Fajnie, że masz swoją wizję miasta i jego historii ale czasem życie wygląda inaczej niż je wykreowałeś na swoim osiedlu.
    czy ty naprawde jestes az takim dyletandem ze nie potrafisz sobie sprawdzic o tych dzielnicach tylko brniesz i idziesz w zaparte. dzielnice zostaly zlikwidowane w 1991 r. i nie ma juz czegos takiego. funkcjonuja stare podzialy w niektorych urzedach ale to jest na zasadzie ze np. we wroclawiu jezdzi okólna a nie zerówka. https://www.geoportal.wroclaw.pl/osi...i%20publicznej. niestety ale jestes typowym sloikiem ktory spi w nogach i udaje ze wszystko wie

  18. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Muuu nie mam ochoty czytać tego wieśniaka. Napisz mi jak ten staruch zejdzie to się dołożę na wiązankę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #333
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Muuu nie mam ochoty czytać tego wieśniaka. Napisz mi jak ten staruch zejdzie to się dołożę na wiązankę.
    o i blackgay dziadzio sie odezwal, widac szczotka do kibla w nocy paparuchwi cieplemu odbyt przeczyscili ciapaci

  20. Powrót do góry    #334
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wracając do tematu meczu to jestem w szoku, że podczas wydarzeń sportowych w Polsce putin jest wieszany na transparentach, zawodnicy czy zawodniczki piętnowani za starty w Rosji, a we Wroclawiu ludzie skandują imiona ruskich i wiszą szmaty popierajace rosyjskich sportowców. Spartak Wroclaw to stan umysłu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,704
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    czy ty naprawde jestes az takim dyletandem ze nie potrafisz sobie sprawdzic o tych dzielnicach tylko brniesz i idziesz w zaparte. dzielnice zostaly zlikwidowane w 1991 r. i nie ma juz czegos takiego. funkcjonuja stare podzialy w niektorych urzedach ale to jest na zasadzie ze np. we wroclawiu jezdzi okólna a nie zerówka. https://www.geoportal.wroclaw.pl/osi...i%20publicznej. niestety ale jestes typowym sloikiem ktory spi w nogach i udaje ze wszystko wie
    Ale to ty się kłócisz o dzielnice, a nie ja.
    Ja mówię, że jest ich 5 - bo jest. Sam zauważyłeś, że taki jest podział urzędów. A inna sprawa, to podział na osiedla i tego nie neguję w żaden sposób.
    Dlatego pod względem liczby dzielnic można porównać Wrocław do Częstochowy. Osiedli Wrocław ma ze 4x więcej. I od tego sam zacząłeś tą jałową dyskusję, nawet nie wiem po ciul.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Powrót do góry    #336
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale to ty się kłócisz o dzielnice, a nie ja.
    Ja mówię, że jest ich 5 - bo jest. Sam zauważyłeś, że taki jest podział urzędów. A inna sprawa, to podział na osiedla i tego nie neguję w żaden sposób.
    Dlatego pod względem liczby dzielnic można porównać Wrocław do Częstochowy. Osiedli Wrocław ma ze 4x więcej. I od tego sam zacząłeś tą jałową dyskusję, nawet nie wiem po ciul.
    napisales Jakby nie patrzeć, to oficjalnie Wrocław ma mało dzielnic wkleilem tobie z wroclawskiego geoportalu Osiedla nie są tym samym co dzielnice (Stare Miasto, Śródmieście, Krzyki, Fabryczna, Psie Pole) - te zostały zlikwidowane w roku 1991 i od tego czasu nie istnieją jako jednostki administracji publicznej. Rejony, których granice i nazwy są zbliżone/tożsame z dawnymi dzielnicami, występują jednak nadal w praktyce działania różnego rodzaju władz i administracji (np. jako podziały terytorialnych kompetencji sadów, prokuratur, urzędów skarbowych itp.). i koncze z toba roozmowe bo niestety bo nie potrafisz przyznac sie do bledu. trafiasz na moja liste ignorowanych

    ps. jak nie rozrozniasz rejonow to brak slow

  23. Powrót do góry    #337
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale to ty się kłócisz o dzielnice, a nie ja.
    Ja mówię, że jest ich 5 - bo jest.
    Skończę twoje cierpienia, nie kompromituj się więcej i nie wypowiadaj w tematach, których nie ogarniasz.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Podzia...Wroc%C5%82awia

  24. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,704
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Skończę twoje cierpienia, nie kompromituj się więcej i nie wypowiadaj w tematach, których nie ogarniasz.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Podzia...Wroc%C5%82awia
    Wyżej chłopak mówił, że mierzyli się miastami na dzielnice.
    Więc mając na uwadze jego słowa - (...) że wroclaw i czestochowa to sa porownywalne miasta - dyskusja zaczela sie wtedy od ilosci dzielnic. wiec ta czestochowa jak widac nie jest taka .
    To cieżko bazując tylko na dzielnicach nie powiedzieć, że są porównywalne w tej kwestii. Tych Wrocław miał 5. Tyle ile Częstochowa.
    A że we Wrocławiu zrobili inny podział, a ten na dzielnice pozostał w niektórych częściach życia mieszkańców (jak urzędy), to to już temat pewnie na inną dyskusję

    I ja na prawdę nie wiem, czemu wy macie jakiś problem wielkości i chcecie w wątku meczowym wiedzieć ile macie dzielnic? Bo jak się kłócicie, że macie 0 dzielnic, a cz-wa 5, to znasz odpowiedź na swoje pytanie i zwycięzce takiego konkursu
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 25-04-2022 o 16:21
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #339
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Skończę twoje cierpienia, nie kompromituj się więcej i nie wypowiadaj w tematach, których nie ogarniasz.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Podzia...Wroc%C5%82awia
    on i tak nie odpusci i zaraz zacznie dalej krecic zeby tylko nie przyznac sie do bledu, sam nie wiem z czego to sie u nich w czestochowie bierze

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •