Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 339

Wątek: ► III Kolejka PGE Ekstraligi | SPARTA WROCŁAW - UNIA LESZNO 22.04.2022 g.20:30

  1. Powrót do góry    #226
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Janek Kosmita, byle by powera wystarczyło do Play off, na Ashleyu jedzie



    Na chwilę obecną Motor wygląda najsolidniej, im nawet pozbycie się wariata wyszło na dobre - lepsza atmosfera, dodatkowo Drabik chyba jest w życiowej formie

    tak w głowie myślac ZZ nawet nie mylsalem o Motorze

    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Janek Kosmita, byle by powera wystarczyło do Play off, na Ashleyu jedzie



    Na chwilę obecną Motor wygląda najsolidniej, im nawet pozbycie się wariata wyszło na dobre - lepsza atmosfera, dodatkowo Drabik chyba jest w życiowej formie

    tak w głowie myślac ZZ nawet nie mylsalem o Motorze

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Fajna ta sparta...taka nie za mocna

  3. Powrót do góry    #228
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Tyle że Domin prawdopodobnie wylatuje na 4 tygodnie, tak podaje Po bandzie.

    To zmieni układ sił, bo Unia Leszno ma otwarta drogę do 1 miejsca po rundzie zasadniczej w zasadzie.

    cholera przyznam ze myślac o osłabieniu ZZ nawet nie pomyślałem o Motorze ))

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Gratki Leszno!!!

  5. Powrót do góry    #230
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Tyle że Domin prawdopodobnie wylatuje na 4 tygodnie, tak podaje Po bandzie.

    To zmieni układ sił, bo Unia Leszno ma otwarta drogę do 1 miejsca po rundzie zasadniczej w zasadzie.
    My od lat nie mamy atutu własnego toru, co chwile nam go ubijają, w zasadzie na wyjazdach prezentujemy sie lepiej niż na Smoku. Dzisiaj wygraliśmy we Wrocku, za chwile możemy męczyć się u siebie z Ostrowem, ot taka sinusoida
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Brawo Byki, za kolejnego plaskacza dla wu te esu
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #232
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta

    43:47


    Że tak siebie zacytuję.



    Brawo Unia!

  8. Powrót do góry    #233
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Weź podrzuć, bo aż nie wierzę że byłem do tego zdolny

    Co nie zmienia faktu, że Eleven coś zakłóca dźwięk
    No byles, byles A moze nadal to praktykujesz?
    Nagranie jest jeszcze z przed remontu i z tego co widze to sektor gdzies pod wieza, okolice. Nie wiem jaka tam maja numeracje, ale start macie cos tak prawie na wprost.
    Swiat jest maly Nie prowokuj kolegow z forum bo moze sie z nimi mijasz na Olimpijskim i nawet tego nie wiesz Niech tam sobie krzycza to Wts, bo co innego maja krzyczec, jak tak sie ich klub nazywa przeciez.

  9. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Dlatego mówię byś podrzucił, bo siedzieć to siedziałem na Olimpijskim wiele razy i się z tym nie kryłem. Ponad pół życia tu mieszkam.
    Ale jakoś nie kojarzę, bym angażował się w doping aż tak by krzyczeć coś o Sparcie także dawaj na priv, będzie pamiątka
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Powrót do góry    #235
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Popros kolegow 4 was bylo. Po co ci wiedziec od kogo to mam

  11. Powrót do góry    #236
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Najważniejsze to uciszyć kibiców na olimpijskim i żeby przestali krzyczeć WTS....ta cisza w czasie biegu 15 była boska. Kto by pomyślał że po 3 meczach będziemy mieli 5( może 6) punktów, wielu ekspertów wręcz twierdziło że pierwsze punkty zrobimy dopiero w 4 kolejce na meczu u siebie z Ostrowem. Narazie jest dobrze, wróci pewnie Damian i nasza formacja juniorska będzie jeszcze mocniejsza. Piter było widać już prędkość na meczu w Lesznie a dziś duża w ogóle nie niosła i punktowo wyglądało słabo. Ale na tych chłopaków aż chce się patrzeć i im kibicować. NZUL

  12. Powrót do góry    #237
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Spoko w rewanżu jak zwykle uciszymy rolników ze im kiełbasa w gardle stanie będzie ciepło silniki inaczej będą pracować no i może special quest sie pojawi

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Elendir za jego przydatny post!

    antyprzemek (22-04-2022), kobra102 (24-04-2022)

  14. Powrót do góry    #238
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Spoko w rewanżu jak zwykle uciszymy rolników ze im kiełbasa w gardle stanie będzie ciepło silniki inaczej będą pracować no i może special quest sie pojawi
    Ta jest a tera zdróweczko!!%%%%gul gul gul

  15. Powrót do góry    #239
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Coz, ekstraliga wywalajac Lagute zalatwila Sparcie ostatnia szanse na mistrzostwo. Przez najblizsze kilka lat znowu Leszno na tronie, tym razem z Ratajczakiem i Jablonskim jako nowymi Smektala i Kubera.
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Tak jest!

    3x 46-44
    Jak że oszczędnie dla budżetu chyba lepiej nie da się wygrywać....

  16. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    Popros kolegow 4 was bylo. Po co ci wiedziec od kogo to mam
    Ale się na nikogo nie obrażę, a chętnie sam z siebie pocisnę bekę a ja od pierwszego posta na forum byłem uszczypliwy, także wiesz, cieżko będzie to już zmienić

    I to nadal nic nie zmienia, że specyficzna cisza była dziś, co wydaje się śmieszne - tak trochę coś tu pachnie kibicami sukcesu
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 22-04-2022 o 23:47
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #241
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Zabierzcie pozostałym ekipom lidera, dajcie za niego ZZ i zobaczymy, kto byłby takim kozakiem.
    Wydrukowany sezon a wy się podniecacie jak Chińczyk zepsutym rowerem.

  18. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Bury (23-04-2022), Buszmen (23-04-2022), Leonidas (23-04-2022), Spartan (23-04-2022), antyprzemek (23-04-2022), kobra102 (24-04-2022), lego (23-04-2022), woojo (23-04-2022)

  19. Powrót do góry    #242
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach

    Arrow

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zabierzcie pozostałym ekipom lidera, dajcie za niego ZZ i zobaczymy, kto byłby takim kozakiem.
    Wydrukowany sezon a wy się podniecacie jak Chińczyk zepsutym rowerem.
    Nie wiem czy wydrukowany, żużel akurat to z drużynowych sportów najbardziej indywidualny....
    Mamy dwóch Rusków z Polskim paszportem, chcieli startować jako Polacy? Żaden nie chciał, a teraz chętnie zostaną Polakami. Ich patriotyzm zależy od dziengów.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gronek za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (24-04-2022)

  21. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Ty nadal u mamusi na garnuszku ,ze dziengi nie sa ci do zycia potrzebne?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zabierzcie pozostałym ekipom lidera, dajcie za niego ZZ i zobaczymy, kto byłby takim kozakiem.
    Wydrukowany sezon a wy się podniecacie jak Chińczyk zepsutym rowerem.
    Dla eksperymentu zabraliśmy tylko Sparcie i apatorowi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #245
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Aż wierzyć się nie chcę, że przy 7 punktach Janowskiego mecz był teoretycznie do wygrania. I w sumie nie mam pretensji do Magica, bo to jest pierwszy nieudany mecz od niepamiętnych czasów.

    Spotkanie książkowo zawalili Tai i Śledź. Ten pierwszy, jak zwykle ostatnio, więcej punktów w programie niż wynika z samej jazdy, a drugi nie wiadomo dlaczego kurczowo trzymał się utartych schematów, trzymając na ławce Kowalskiego, który wczoraj jako jedyny że Sparty miał pod dupą coś co jechało na trasie.

    Tyle było zmartwień, że Sparta będzie zależna od postawy drugiej linii, a wczoraj Bewley z Glebem zrobili więcej punktów od Janowskiego z Taiem.

    O polach startowych już nawet nie ma co wspominać. Nie wiem czy to było zaplanowane, czy wyszło przypadkowo, ale Węglarz powinien dostać po pysku.

    Brawa dla Unii, w zasadzie zaklepali sobie już wysokie miejsce po zasadniczej, wygrywając już dwa razy na wyjeździe. Kołodziej jak zwykle we Wrocławiu jechał kosmos.

  24. Powrót do góry    #246
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    kowjanko​ odszczekasz?
    Chyba trochę zabrakło do wyników Emila. Cóż poczekamy.

  25. Powrót do góry    #247
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Weglarz to powinien dostac za to, ze na Barona przygotowal Baronowisko. Chyba, ze bawia sie w jakies zaslony dymne ale na dzisiaj to sytuacja wyglada tak, ze w czworce Wlokniarz - Apator - Sparta - GKM rozstrzygnie sie kwestia miejsc 4-7.

    Osobna kwestia to nasz wroclawski Holder - o ile Magic ma taki mecz raz na sezon, to dla Woffindena takie wystepy to niestety od dwoch sezobiw norma.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #248
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Nie da się ukryć że na zakazie startu ruskich Wrocław stracił najbardziej, następnej kolejności Apator, o GKM trudno powiedzieć bo nie wiadomo jaka byłaby forma Tarasienki, Motor raczej zyskał. Uważałem i w dalszym ciągu uważam że ten cały zakaz startów To jest nieporozumienie. Oczywiście pewnie znajdą się osoby które zaraz zaczną na mnie psy wieszać no przecież wojna na Ukrainie. Być może zasadny był zakaz startów w zawodach międzynarodowych natomiast liga to odrębna bajka. Jako kibic Unii wolałbym abyśmy pojechali ze Spartą w pełnym składzie, ale trudno. Co chwilę coś mieszają kluby muszę się jakoś do tego przystosować. Chłopaki z telewizji i centrali muszą się wykazać że coś robią.
    Kiedyś było może mniej medialnie ale bardziej sprawiedliwie. Były normalne tłumiki czy ktoś zgłaszał protesty że jest za głośno? Nie było żadnych durnych limiterów,. Nie było komisarzy. Rola telewizji polegała głównie na przeprowadzeniu transmisji. Zarząd ligi mam wrażenie że był mniej rozbudowany.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Havel za jego przydatny post!

    Buszmen (23-04-2022), kingpin (23-04-2022), kobra102 (24-04-2022)

  28. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Nie da się ukryć że na zakazie startu ruskich Wrocław stracił najbardziej, następnej kolejności Apator, o GKM trudno powiedzieć bo nie wiadomo jaka byłaby forma Tarasienki, Motor raczej zyskał. Uważałem i w dalszym ciągu uważam że ten cały zakaz startów To jest nieporozumienie. Oczywiście pewnie znajdą się osoby które zaraz zaczną na mnie psy wieszać no przecież wojna na Ukrainie. Być może zasadny był zakaz startów w zawodach międzynarodowych natomiast liga to odrębna bajka. Jako kibic Unii wolałbym abyśmy pojechali ze Spartą w pełnym składzie, ale trudno. Co chwilę coś mieszają kluby muszę się jakoś do tego przystosować. Chłopaki z telewizji i centrali muszą się wykazać że coś robią.
    Kiedyś było może mniej medialnie ale bardziej sprawiedliwie. Były normalne tłumiki czy ktoś zgłaszał protesty że jest za głośno? Nie było żadnych durnych limiterów,. Nie było komisarzy. Rola telewizji polegała głównie na przeprowadzeniu transmisji. Zarząd ligi mam wrażenie że był mniej rozbudowany.
    No, ale teraz przy kontuzji Kubery, straci podwójnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, ale teraz przy kontuzji Kubery, straci podwójnie.
    A to już potwierdzone ze odpocznie?

  30. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    A to już potwierdzone ze odpocznie?
    Nie wiem, ale daje przykład.

    Na miejscu działaczy, dałbym mu odpocząć i zagoić rany. Tak aby na PO mieć go całkiem zdrowego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #252
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Nie da się ukryć że na zakazie startu ruskich Wrocław stracił najbardziej, następnej kolejności Apator, o GKM trudno powiedzieć bo nie wiadomo jaka byłaby forma Tarasienki, Motor raczej zyskał. Uważałem i w dalszym ciągu uważam że ten cały zakaz startów To jest nieporozumienie. Oczywiście pewnie znajdą się osoby które zaraz zaczną na mnie psy wieszać no przecież wojna na Ukrainie. Być może zasadny był zakaz startów w zawodach międzynarodowych natomiast liga to odrębna bajka. Jako kibic Unii wolałbym abyśmy pojechali ze Spartą w pełnym składzie, ale trudno. Co chwilę coś mieszają kluby muszę się jakoś do tego przystosować. Chłopaki z telewizji i centrali muszą się wykazać że coś robią.
    Kiedyś było może mniej medialnie ale bardziej sprawiedliwie. Były normalne tłumiki czy ktoś zgłaszał protesty że jest za głośno? Nie było żadnych durnych limiterów,. Nie było komisarzy. Rola telewizji polegała głównie na przeprowadzeniu transmisji. Zarząd ligi mam wrażenie że był mniej rozbudowany.
    Ja bym wysunął taką propozycję. Zabierzmy z Unii Doyla przysłowiowe 5 minut przed sezonem, dajmy za niego ZZ i wtedy moglibyśmy ocenić nastroje kibiców.
    Z pewnością dalej popieraliby tych debili z centrali.

  32. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Lublin najmniej straci na kolejnej absencji bo ma 2 juniorow. Torun i Wrocek maja po 1 a Lewandowski to nawet pół juniora na te chwile porownujac do juniorow Lublina.

  33. Powrót do góry    #254
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, ale teraz przy kontuzji Kubery, straci podwójnie.
    No i dobrze, może w końcu otworzą oczy.

  34. Powrót do góry    #255
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ja bym wysunął taką propozycję. Zabierzmy z Unii Doyla przysłowiowe 5 minut przed sezonem, dajmy za niego ZZ i wtedy moglibyśmy ocenić nastroje kibiców.
    Z pewnością dalej popieraliby tych debili z centrali.
    No Australie należałoby banować za łamanie praw człowieka i reżim totalitarny.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #256
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zabierzmy z Unii Doyla przysłowiowe 5 minut przed sezonem, dajmy za niego ZZ i wtedy moglibyśmy ocenić nastroje kibiców.
    Z pewnością dalej popieraliby tych debili z centrali.

    Nie ta półka co wasz Rusek. Sprawdź wyniki z poprzedniego sezonu.

    A w ogóle czego płaczesz? Trzeba było go nie podkradać i najlepiej jechać swoimi.
    A nie czekaj, Toruń i swoi zawodnicy...?

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ja bym wysunął taką propozycję. .

    Wysuwaj, wysuwaj... Kogo to...?

  36. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Macie pewnosc, ze Artiom bylby taka petarda jak do tej pory? Przeciez z niego zeszlo powietrze po zdobyciu IMS, nawet w wywiadach po sezonie o tym mowil, ze nie zalezy mu juz jakos bardzo na GP, bo marzenie spelnil.
    A to wlasnie go napedzalo do bycia petarda. Wiem, gdybanie, ale ja mam watpliwosci.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Macie pewnosc, ze Artiom bylby taka petarda jak do tej pory? Przeciez z niego zeszlo powietrze po zdobyciu IMS, nawet w wywiadach po sezonie o tym mowil, ze nie zalezy mu juz jakos bardzo na GP, bo marzenie spelnil.
    A to wlasnie go napedzalo do bycia petarda. Wiem, gdybanie, ale ja mam watpliwosci.
    Kasa w lidze to dobry motywator. Nie musialby robic 2,5 ale, 2,1 na luzie.

  38. Powrót do góry    #259
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ja bym wysunął taką propozycję. Zabierzmy z Unii Doyla przysłowiowe 5 minut przed sezonem, dajmy za niego ZZ i wtedy moglibyśmy ocenić nastroje kibiców.
    Z pewnością dalej popieraliby tych debili z centrali.
    Rozumiem że jesteś zirytowany bo da się to wyczuć, staraj się spojrzeć na to obiektywnie. W związku z tym że Apator i Sparta stracili najwięcej, to wszyscy mają solidarnie odsunąć od składu swoich liderów? Częstochowa Madsena, Leszno Doyla, Gorzów Zmarzlika? Przecież to nie kluby podejmowały decyzję o usunięciu Rosjan. A kibice są różni niestety stosunkowo mało obiektywni dlatego bardzo dużo różnych opinii.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  39. Powrót do góry    #260
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Macie pewnosc, ze Artiom bylby taka petarda jak do tej pory? Przeciez z niego zeszlo powietrze po zdobyciu IMS, nawet w wywiadach po sezonie o tym mowil, ze nie zalezy mu juz jakos bardzo na GP, bo marzenie spelnil.
    A to wlasnie go napedzalo do bycia petarda. Wiem, gdybanie, ale ja mam watpliwosci.
    No chyba wozilby jednak wiecej niz w przedziale 3-8 pkt jak z/z do tej pory.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #261
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Poza tym, Artiom to wartość dodana do zespołu. Co niejednokrotnie podkreślał Maciek i Tai, mając Artioma obok, nie odczuwają takiej presji na ciągnięcie wyniku i dobrze im to robi na ich własne podejście mentalne do zawodów. Co przekładało się niejednokrotnie na ich punkty.

  41. Powrót do góry    #262
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Poza tym, Artiom to wartość dodana do zespołu. Co niejednokrotnie podkreślał Maciek i Tai, mając Artioma obok, nie odczuwają takiej presji na ciągnięcie wyniku i dobrze im to robi na ich własne podejście mentalne do zawodów. Co przekładało się niejednokrotnie na ich punkty.
    Tym bardziej, ze Woffinden wynik Sparty ostatni raz ciagnal w 2018.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #263
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Poza tym, Artiom to wartość dodana do zespołu. Co niejednokrotnie podkreślał Maciek i Tai, mając Artioma obok, nie odczuwają takiej presji na ciągnięcie wyniku i dobrze im to robi na ich własne podejście mentalne do zawodów. Co przekładało się niejednokrotnie na ich punkty.
    Przecież jest z nimi w parku maszyn ????

  43. Powrót do góry    #264
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Rozumiem że jesteś zirytowany bo da się to wyczuć, staraj się spojrzeć na to obiektywnie. W związku z tym że Apator i Sparta stracili najwięcej, to wszyscy mają solidarnie odsunąć od składu swoich liderów? Częstochowa Madsena, Leszno Doyla, Gorzów Zmarzlika? Przecież to nie kluby podejmowały decyzję o usunięciu Rosjan. A kibice są różni niestety stosunkowo mało obiektywni dlatego bardzo dużo różnych opinii.
    Nie, nie mają ale nie można śmiać się, gdy ktoś mówi, że sezon jest wydrukowany. Kibice Unii cieszą się (nie wszyscy) ze zwycięstwa we Wrocławiu kpiąc ze Sparty, a przecież z Łagutą byłby wpierdziel i tyle. Trochę pokory na rozgrzane głowy.

  44. Powrót do góry    #265
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No Australie należałoby banować za łamanie praw człowieka i reżim totalitarny.
    W świetle tego, co odpyerdalali z plandemią ja bym się nawet nie zastanawiał. A że Doyle nie ma z tym nic wspólnego? A Artiom i Emil mają?

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Buszmen (23-04-2022)

  46. Powrót do góry    #266
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Przecież jest z nimi w parku maszyn ????
    I ile wczoraj z tego parku maszyn zrobil punktow odciazajac Woffindena i MJ, przyglupie?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #267
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Tu nie ma co gadać o Artiomie bo w ekpie są rajderzy, którzy spokojnie są w stanie przywozić te 2-3 punkty więcej. Jakby byli odpowiednio przygotowani, do tego rozsądnie prowadzeni to każdy mecz byłby wygrany i nie byłoby zastanawiania się. Posłuchać Śledzia po wczorajszym meczu czy komentarz Janowskiego w mediach społecznościowych i wniosek nasuwa się jeden - nie ogarniają niczego ale jakoś to będzie, byle odjechać zawody. Są słabi i tyle. Za dużo marketingu zimą weszło i teraz jest sroga pobudka z ręką w nocniku. Cieszyć się, że jest ten Ostrów bo Stadion Olimpijski wbrew pozorom na tle 1szo-ligowych obiektów ładnie by się prezentował.

  48. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach

    Unhappy

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Kasa w lidze to dobry motywator. Nie musialby robic 2,5 ale, 2,1 na luzie.
    Tymbardziej, ze jego zona ssa forse ostro przyzwyczail ja do takiego zycia ze glowa mala. Jak sie go spotka w Bdg to przy niej wyglada na biedaka

  49. Powrót do góry    #269
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Kasa w lidze to dobry motywator. Nie musialby robic 2,5 ale, 2,1 na luzie.

    Jakoś kasa wczoraj nie pomogła Janowskiemu.


    Gdyby nie jechał w meczu , to pewnie kibice z Wrocławia zarzekaliby się, poniżej dwunastu w sześciu biegach by nie ukulał. I proszę...

    Nigdy do końca nie wiadomo, kto jak pojedzie. No może poza Jaśkiem we Wrocławiu,.



    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nie, nie mają ale nie można śmiać się, gdy ktoś mówi, że sezon jest wydrukowany. Kibice Unii cieszą się (nie wszyscy) ze zwycięstwa we Wrocławiu kpiąc ze Sparty, a przecież z Łagutą byłby wpierdziel i tyle. Trochę pokory na rozgrzane głowy.

    Wpierdziel dotyczył Torunia (i Łaguta nie był do tego potrzebny ).

    Co do wczorajszego meczu - skąd ty to wiesz? Może pojechałby na poziomie "Medżika"?

  50. Powrót do góry    #270
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jakoś kasa wczoraj nie pomogła Janowskiemu.


    Gdyby nie jechał w meczu , to pewnie kibice z Wrocławia zarzekaliby się, poniżej dwunastu w sześciu biegach by nie ukulał. I proszę...

    Nigdy do końca nie wiadomo, kto jak pojedzie. No może poza Jaśkiem we Wrocławiu,.






    Wpierdziel dotyczył Torunia (i Łaguta nie był do tego potrzebny ).

    Co do wczorajszego meczu - skąd ty to wiesz? Może pojechałby na poziomie "Medżika"?
    Typowy Jocek, dałem się nabrać.

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •