Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 265

Wątek: Jak sprzedać bilety na SGP w Warszawie?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2022
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 2 postach

    Jak sprzedać bilety na SGP w Warszawie?

    Dzień dobry. Proszę opowiedzieć jak można sprzedać bilety na SGP w Warszawie 2022? Właściwie jestem na Ukrainie i nie mogę przyjechać do Polski. Przed sprzedażą na OLX potrzebny jest numer telefonu polskiego operatora, jakego nie posiadam. Dzięki za radę.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    https://www.alebilet.pl/

    Rejestracja przez facebooka
    Można sprzedać bilet po wyszukaniu konkretnej imprezy
    Grand Prix w Wawie jest dostępne.
    mozna sprzedać papierowe i .pdf-y

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2022
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 2 postach
    Dziękuję bardzo!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    heh i takie to głupie prawo Zelenskiego, że mężczyzna kraju opuścić nie może, a damusie mogą robić, co chcą, pewnie PiSowcy to samo by nam zafundowali, nawet jeśli ktoś jest intelektualistą i byłby bardziej przydatny na emigracji
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik2 ; 19-04-2022 o 20:49
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    heh i takie to głupie prawo Zelenskiego, że mężczyzna kraju opuścić nie może, a damusie mogą robić, co chcą, pewnie PiSowcy to samo by nam zafundowali, nawet jeśli ktoś jest intelektualistą i byłby bardziej przydatny na emigracji
    Głuptasie, przecież każdy kraj, w sytuacji wojny, wprowadzi ci dokładnie to samo prawo.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    to głupie prawo
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    (..) nawet jeśli ktoś jest intelektualistą i byłby bardziej przydatny na emigracji
    Czyli poczeka, aż inni za niego wykonają czarną robotę? W jakim sensie przyda się bardziej na emigracji? Będzie pilnował żon tych, którzy zostaną? Nazywaj rzeczy po imieniu , spyerdoli bo będzie się bał o życie.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Czyli poczeka, aż inni za niego wykonają czarną robotę? W jakim sensie przyda się bardziej na emigracji? Będzie pilnował żon tych, którzy zostaną? Nazywaj rzeczy po imieniu , spyerdoli bo będzie się bał o życie.
    Spyerdoli, bo SZANUJE swoje życie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Spyerdoli, bo SZANUJE swoje życie.
    I mam nadzieję, że już nie wróci, skoro nie szanuje życia innych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,328
    Kliknij i podziękuj
    1,093
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    heh i takie to głupie prawo Zelenskiego, że mężczyzna kraju opuścić nie może, a damusie mogą robić, co chcą, pewnie PiSowcy to samo by nam zafundowali, nawet jeśli ktoś jest intelektualistą i byłby bardziej przydatny na emigracji
    Eee nie no intelektualistow wyslemy na hawaje zeby w spokoju na piasku mogli dumac

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I mam nadzieję, że już nie wróci, skoro nie szanuje życia innych.
    nie każdy musi kochać swój kraj, na moje kto nie chce walczyć, nie powinien musieć
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Eee nie no intelektualistow wyslemy na hawaje zeby w spokoju na piasku mogli dumac
    Wittgenstein podczas I wojny światowej dumał w okopach. Nawet sam zgłosił się na ochotnika

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    heh i takie to głupie prawo Zelenskiego, że mężczyzna kraju opuścić nie może, a damusie mogą robić, co chcą, pewnie PiSowcy to samo by nam zafundowali, nawet jeśli ktoś jest intelektualistą i byłby bardziej przydatny na emigracji
    Ty intelektualisto martw się lepiej o siebie bo nie długo przyjdzie do Ciebie listonosz z kartą poborową.

    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    nie każdy musi kochać swój kraj, na moje kto nie chce walczyć, nie powinien musieć
    Twój dziadek czy pradziadek to się chyba w grobie przekręca po takich słowach.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Czyli poczeka, aż inni za niego wykonają czarną robotę? W jakim sensie przyda się bardziej na emigracji? Będzie pilnował żon tych, którzy zostaną? Nazywaj rzeczy po imieniu , spyerdoli bo będzie się bał o życie.
    Rozsądne podejście.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I mam nadzieję, że już nie wróci, skoro nie szanuje życia innych.
    Życia innych i ich świadczeń socjalnych - zapomniałeś dodać

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Twój dziadek czy pradziadek to się chyba w grobie przekręca po takich słowach.
    To był na swój sposób dramat tamtego pokolenia, że byli "hodowani" w oparciu o bzdurny etos patriotyzmu i miłości do kraju, przez co umierali na wojnach, podczas gdy elity w tym samym czasie bohatersko organizowały rządy na emigracji. Na szczęście dzisiaj żyjemy w czasach bardziej powszechnego dostępu do wiedzy i ludzie mają możliwość wyciągania wniosków na podstawie analizy historii. Oczywiście większość tego nie robi i nadal chce umierać w imię wielkiej ojczyzny. Z drugiej strony chcącemu nie dzieje się krzywda i równie dobrze można owinąć się biało-czerwoną flagą i patriotycznie skoczyć z dachu wieżowca - wyjdzie na to samo

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Rozsądne podejście.


    Życia innych i ich świadczeń socjalnych - zapomniałeś dodać


    To był na swój sposób dramat tamtego pokolenia, że byli "hodowani" w oparciu o bzdurny etos patriotyzmu i miłości do kraju, przez co umierali na wojnach, podczas gdy elity w tym samym czasie bohatersko organizowały rządy na emigracji. Na szczęście dzisiaj żyjemy w czasach bardziej powszechnego dostępu do wiedzy i ludzie mają możliwość wyciągania wniosków na podstawie analizy historii. Oczywiście większość tego nie robi i nadal chce umierać w imię wielkiej ojczyzny. Z drugiej strony chcącemu nie dzieje się krzywda i równie dobrze można owinąć się biało-czerwoną flagą i patriotycznie skoczyć z dachu wieżowca - wyjdzie na to samo
    Chłopie a kto tą historię napisał jak nie nasi dziadkowie (pradziadkowie)? Jesteś i mieszkasz tutaj w tej Polsce dzięki nim i ich heroicznej walce. Wiesz co nie chcę mi się już pisać na ten temat bo mam wrażenie, że jesteś oderwany od rzeczywistości i chodzisz w spodniach typu "rurka".

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Powinna byc taka ustawa,ze w razie konfliktu na pierwsza linie frontu ida politycy i ich rodziny i walcza tym w co udalo im sie
    w czasie swoich rzadow zaopatrzyc armie.Oczywiscie wspierani przez ta armie za ktorej wyszkolenie i uzbrojenie odpowiadaja.
    Cywile maja bronic swoich rodzin i domow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Bruczkow (21-04-2022), Słowianka (20-04-2022), lego (20-04-2022), młody_piernik2 (20-04-2022), t_zg (20-04-2022)

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Chłopie a kto tą historię napisał jak nie nasi dziadkowie (pradziadkowie)? Jesteś i mieszkasz tutaj w tej Polsce dzięki nim i ich heroicznej walce. Wiesz co nie chcę mi się już pisać na ten temat bo mam wrażenie, że jesteś oderwany od rzeczywistości i chodzisz w spodniach typu "rurka".
    A gdyby nie ich heroiczna śmierć to gdzie byśmy dziś mieszkali? Myślisz, że bez ich śmierci nie można by było w rurkach chodzić?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A gdyby nie ich heroiczna śmierć to gdzie byśmy dziś mieszkali? Myślisz, że bez ich śmierci nie można by było w rurkach chodzić?
    Chcę Ci przypomnieć, że nie było nas na mapie 123 lata i to właśnie dzięki nim mieszkamy w swoim kraju, czyli Polsce. W przeciwnym wypadku Twoje dzieci w szkole zamiast podstawowego języka polskiego uczyły by się dzisiaj rosyjskiego albo niemieckiego. Także szanuj to co masz.

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Chłopie a kto tą historię napisał jak nie nasi dziadkowie (pradziadkowie)? Jesteś i mieszkasz tutaj w tej Polsce dzięki nim i ich heroicznej walce. Wiesz co nie chcę mi się już pisać na ten temat bo mam wrażenie, że jesteś oderwany od rzeczywistości i chodzisz w spodniach typu "rurka".
    Spodnia typu "rurka" - jak zwykle, zero racji no ale wielokrotnie udowadniałeś, że umiejetność analizy to jest szczególna pięta achillesowa w oceanie twoich słabych stron

    Przez 1000 lat naszej ery Polski nie było, później nie było jej przez 123 lata zaborów, a w latach 1939-89 była albo okupowana albo funkcjonowała jako quasi-państwo. I nadal po nocy przychodził dzień, po wiośnie lato, a Ziemia kręciła się wokół Słońca - nic nie zmienił brak tych sześciu liter na mapie Europy.

  21. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Powinna byc taka ustawa,ze w razie konfliktu na pierwsza linie frontu ida politycy
    ... i pacyfiści.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    zibly (20-04-2022)

  23. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Chłopie a kto tą historię napisał jak nie nasi dziadkowie (pradziadkowie)? Jesteś i mieszkasz tutaj w tej Polsce dzięki nim i ich heroicznej walce. Wiesz co nie chcę mi się już pisać na ten temat bo mam wrażenie, że jesteś oderwany od rzeczywistości i chodzisz w spodniach typu "rurka".
    Ty chyba nadal pozostales w okopach z bagnetem na broni.
    Dzisiejsze konflikty w "cywilizowanym" swiecie nie rozstrzygaja sie
    iloscia miesa armatniego a wyposazeniem wojska.
    Jezeli jako cywil musialbys zabijac w obronie swojej rodziny i chalupy
    to miej pretensje w pierwszej kolejnosci do rzadzacych.
    Polska ma juz 4 smiglowce Black Hawk wiec jest bezpieczna.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Chcę Ci przypomnieć, że nie było nas na mapie 123 lata i to właśnie dzięki nim mieszkamy w swoim kraju, czyli Polsce. W przeciwnym wypadku Twoje dzieci w szkole zamiast podstawowego języka polskiego uczyły by się dzisiaj rosyjskiego albo niemieckiego. Także szanuj to co masz.
    Szanuję to co mam. Tak samo pewnie szanowałbym, gdybym mówił dziś po niemiecku. Nie widzę różnicy.
    Równie dobrze możesz powiedzieć, że mówilibyśmy dziś po niemiecku, gdyby germanie najeżdżający plemiona słowiańskie zabili Mieszka, a nie jego brata. Historia jest historią, nie zmienimy jej.
    Jednak mamy wpływ na rzeczywistość, na tu i teraz. I to tu i teraz pozwala nam dochodzić do samodzielnych wniosków, a trzymanie się kurczowe historii powoduje, że to logiczne myślenie jest schowane do tylnej kieszeni Waszego władcy umysłów. Co mu oczywiście bardzo odpowiada.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    ... i pacyfiści.
    W czym oni przeszkadzaja?
    Nie placa podatkow z ktorych utrzymuje sie armie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ty chyba nadal pozostales w okopach z bagnetem na broni.
    Dzisiejsze konflikty w "cywilizowanym" swiecie nie rozstrzygaja sie
    iloscia miesa armatniego a wyposazeniem wojska.
    Jezeli jako cywil musialbys zabijac w obronie swojej rodziny i chalupy
    to miej pretensje w pierwszej kolejnosci do rzadzacych.
    Polska ma juz 4 smiglowce Black Hawk wiec jest bezpieczna.
    Pewnie te z planu "Black Hawk Down"
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Powinna byc taka ustawa,ze w razie konfliktu na pierwsza linie frontu ida politycy i ich rodziny i walcza tym w co udalo im sie
    w czasie swoich rzadow zaopatrzyc armie.Oczywiscie wspierani przez ta armie za ktorej wyszkolenie i uzbrojenie odpowiadaja.
    Cywile maja bronic swoich rodzin i domow.
    Podpisuję się czterema kończynami, choć w garbate aniołki dawno przestałem wierzyć. Jednak mam małe zastrzeżenie. Jeśli cywil nie chce bronić swojego domu i "udaje się na emigrację" bo jest intelektualistą, to traci majątek trwały pozostawiony w kraju. Skoro nie chce go bronić to jego sprawa. Weźmie go sobie ktoś inny, kto zaryzykuje swoim zdrowiem czy życiem i stanie w jego obronie. Proste i uczciwe.

  28. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Bez obrazy ale zachowujecie się jak takie piyzdeczki co im mamusia jeszcze robi śniadanko do pracy lub szkoły. Brak słów w przypadku konfliktu nie widzę dla Polski żadnych szans bynajmniej po wpisach inteligentów na tym forum. W główkach Wam się już poprzewracało od tego socjalu co dostajecie. Zobaczcie na chłopaków ukraińskich gdzie porzucili robotę w Polsce, Niemczech, Anglii i wrócili walczyć za ojczyznę. Bierzcie z nich przykład i nie patrzcie się na art. 5 NATO bo już przed wybuchem 2 wojny światowej miała nam pomóc Francja i Wlk Brytania a do tego dochodzą jeszcze porozumienia z Budapesztu gdzie Ukraina miała być chroniona poprzez zlikwidowanie arsenału nuklearnego.
    Umiesz liczyć, licz na siebie!

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ty chyba nadal pozostales w okopach z bagnetem na broni.
    Dzisiejsze konflikty w "cywilizowanym" swiecie nie rozstrzygaja sie
    iloscia miesa armatniego a wyposazeniem wojska.
    Jezeli jako cywil musialbys zabijac w obronie swojej rodziny i chalupy
    to miej pretensje w pierwszej kolejnosci do rzadzacych.
    Polska ma juz 4 smiglowce Black Hawk wiec jest bezpieczna.
    Nie no z tymi śmigłowcami i ich ilością to mi poprawiłeś humor

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Bez obrazy ale zachowujecie się jak takie piyzdeczki co im mamusia jeszcze robi śniadanko do pracy lub szkoły. Brak słów w przypadku konfliktu nie widzę dla Polski żadnych szans bynajmniej po wpisach inteligentów na tym forum. W główkach Wam się już poprzewracało od tego socjalu co dostajecie. Zobaczcie na chłopaków ukraińskich gdzie porzucili robotę w Polsce, Niemczech, Anglii i wrócili walczyć za ojczyznę. Bierzcie z nich przykład i nie patrzcie się na art. 5 NATO bo już przed wybuchem 2 wojny światowej miała nam pomóc Francja i Wlk Brytania a do tego dochodzą jeszcze porozumienia z Budapesztu gdzie Ukraina miała być chroniona poprzez zlikwidowanie arsenału nuklearnego.
    Umiesz liczyć, licz na siebie!


    Nie no z tymi śmigłowcami i ich ilością to mi poprawiłeś humor
    P.S. A W. Broniewskiego lubiłem czytać wiersze....

  29. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Podpisuję się czterema kończynami, choć w garbate aniołki dawno przestałem wierzyć. Jednak mam małe zastrzeżenie. Jeśli cywil nie chce bronić swojego domu i "udaje się na emigrację" bo jest intelektualistą, to traci majątek trwały pozostawiony w kraju. Skoro nie chce go bronić to jego sprawa. Weźmie go sobie ktoś inny, kto zaryzykuje swoim zdrowiem czy życiem i stanie w jego obronie. Proste i uczciwe.
    Bo mało nas ojczyzna okrada
    Przypominam, że kiedyś też ci emigranccy intelektualiści stworzyli rząd Polski na obczyźnie. Ich też byś pozbawił majątku, bo nie dali się zastrzelić na froncie?

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Bez obrazy ale zachowujecie się jak takie piyzdeczki co im mamusia jeszcze robi śniadanko do pracy lub szkoły. Brak słów w przypadku konfliktu nie widzę dla Polski żadnych szans bynajmniej po wpisach inteligentów na tym forum. W główkach Wam się już poprzewracało od tego socjalu co dostajecie. Zobaczcie na chłopaków ukraińskich gdzie porzucili robotę w Polsce, Niemczech, Anglii i wrócili walczyć za ojczyznę. Bierzcie z nich przykład i nie patrzcie się na art. 5 NATO bo już przed wybuchem 2 wojny światowej miała nam pomóc Francja i Wlk Brytania a do tego dochodzą jeszcze porozumienia z Budapesztu gdzie Ukraina miała być chroniona poprzez zlikwidowanie arsenału nuklearnego.
    Umiesz liczyć, licz na siebie!
    Ale zauwazyłeś, że właśnie ci, którzy nie chcą umierać i powołują się na zdrowy rozsądek, to właśnie ci, którzy gardzą polityką socjalną i są za jej zlikwidowaniem? To właśnie ta patola żyjąca z socjalu najgłośniej krzyczy o patriotyzmie itp.
    Bierzcie przykład z Ukraińców i nie liczcie na pomoc? Trochę sobie chłopie zaprzeczasz. Jakby Ukraińcy nie otrzymali pomocy z całej Europy i USA to by walczyli już widłami...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Podpisuję się czterema kończynami, choć w garbate aniołki dawno przestałem wierzyć. Jednak mam małe zastrzeżenie. Jeśli cywil nie chce bronić swojego domu i "udaje się na emigrację" bo jest intelektualistą, to traci majątek trwały pozostawiony w kraju. Skoro nie chce go bronić to jego sprawa. Weźmie go sobie ktoś inny, kto zaryzykuje swoim zdrowiem czy życiem i stanie w jego obronie. Proste i uczciwe.

    Słusznie.

    Dodałbym także pozbawienie praw wyborczych w Polsce, ale to chyba oczywiste.

    Niech głosuje w Niemczech, Francji czy gdzie będzie, o ile mu pozwolą...

  31. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Bo mało nas ojczyzna okrada
    Przypominam, że kiedyś też ci emigranccy intelektualiści stworzyli rząd Polski na obczyźnie. Ich też byś pozbawił majątku, bo nie dali się zastrzelić na froncie?


    Ale zauwazyłeś, że właśnie ci, którzy nie chcą umierać i powołują się na zdrowy rozsądek, to właśnie ci, którzy gardzą polityką socjalną i są za jej zlikwidowaniem? To właśnie ta patola żyjąca z socjalu najgłośniej krzyczy o patriotyzmie itp.
    Bierzcie przykład z Ukraińców i nie liczcie na pomoc? Trochę sobie chłopie zaprzeczasz. Jakby Ukraińcy nie otrzymali pomocy z całej Europy i USA to by walczyli już widłami...
    Wiadomo, że bez pomocy UE i Stanów to Ukraina byłaby dzisiaj w "czarnej d...e". Ale nie o to mi chodzi w kontekście dyskusji. Chodzi mi o to, że jak się teraz przyglądam na reakcję Polaków na zaistniałą sytuację to mam naprawdę duże obawy, że nie poradzili byśmy sobie z taką sytuacją jaka jest teraz jest na Ukrainie. Nie widzę tutaj młodych chłopaków, którzy by poszli bronić granic swojego kraju i tego się obawiam. Ja jeszcze się nadaję na pobór i jeżeli będzie taka potrzeba to pójdę w pierwszej kolejności. Tyle w temacie.

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale zauwazyłeś, że właśnie ci, którzy nie chcą umierać i powołują się na zdrowy rozsądek, to właśnie ci, którzy gardzą polityką socjalną i są za jej zlikwidowaniem?
    Doprawdy, wszyscy? Skąd wiesz?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 20-04-2022 o 09:12

  33. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Ja bym walczył zdalnie.

  34. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Doprawdy, wszyscy? Skąd wiesz?

    Różne snopki żyjące na zmywaku także chętnie korzystają z socjali swoich nowych krajów...
    No a czy ja mówię o tych, co żyją na socjalach za granicą, czy o tych, którzy są na miejscu i są przeciwni umieraniu za ojczyznę i krytykują sens tegoż umierania oraz stan polskiej armii, za który odpowiedzialni są właśnie rządzący, którzy rozdają socjal zamiast m.in. unowocześnić armię, dofinansować szkolnictwo, służbę zdrowia itp?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Bo mało nas ojczyzna okrada
    Przypominam, że kiedyś też ci emigranccy intelektualiści stworzyli rząd Polski na obczyźnie. Ich też byś pozbawił majątku, bo nie dali się zastrzelić na froncie?

    To jakiś żart? Kilku klaunów ubzdurało sobie, że tworzą jakiś rząd. Dla mnie komedianci a nie rząd na uchodźstwie.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja bym walczył zdalnie.
    W sumie jak byś se kupił kilka bajraktarów to kto wie....

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Słusznie.

    Dodałbym także pozbawienie praw wyborczych w Polsce, ale to chyba oczywiste.

    Niech głosuje w Niemczech, Francji czy gdzie będzie, o ile mu pozwolą...
    Ja cały czas nie potrafię zrozumieć, jak ktoś, kogo w kraju nie ma kilkanaście/dziesiąt lat ma prawo brać udział w wyborach.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    t_zg (20-04-2022)

  37. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Szanuję to co mam. Tak samo pewnie szanowałbym, gdybym mówił dziś po niemiecku. Nie widzę różnicy.
    Równie dobrze możesz powiedzieć, że mówilibyśmy dziś po niemiecku, gdyby germanie najeżdżający plemiona słowiańskie zabili Mieszka, a nie jego brata. Historia jest historią, nie zmienimy jej.
    Jednak mamy wpływ na rzeczywistość, na tu i teraz. I to tu i teraz pozwala nam dochodzić do samodzielnych wniosków, a trzymanie się kurczowe historii powoduje, że to logiczne myślenie jest schowane do tylnej kieszeni Waszego władcy umysłów. Co mu oczywiście bardzo odpowiada.
    No ja prdl, nie tylko chwast i pasożyt ale na dodatek zwykła gnida bez poczucia narodowości i zwykłej przyzwoitości.

    Bo ty myślisz pajacu, że jak byś gadał po niemiecku to w momencie zagrożenia, nie dostałbyś biletu do wojska ? A co by było głupku, jak dzisiaj gadałbyś po rosyjsku ? Zapyerdalałbyś razem z orkami Putina po Ukraińskich wsiach i miasteczkach i kradłbyś im mikrofale i wszystko co wpadłoby ci w łapy durniu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Jednak mam małe zastrzeżenie. Jeśli cywil nie chce bronić swojego domu i "udaje się na emigrację" bo jest intelektualistą, to traci majątek trwały pozostawiony w kraju. Skoro nie chce go bronić to jego sprawa. Weźmie go sobie ktoś inny, kto zaryzykuje swoim zdrowiem czy życiem i stanie w jego obronie. Proste i uczciwe.
    Pasuje mi taki układ.

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Bez obrazy ale zachowujecie się jak takie piyzdeczki co im mamusia jeszcze robi śniadanko do pracy lub szkoły. Brak słów w przypadku konfliktu nie widzę dla Polski żadnych szans bynajmniej po wpisach inteligentów na tym forum. W główkach Wam się już poprzewracało od tego socjalu co dostajecie. Zobaczcie na chłopaków ukraińskich gdzie porzucili robotę w Polsce, Niemczech, Anglii i wrócili walczyć za ojczyznę. Bierzcie z nich przykład i nie patrzcie się na art. 5 NATO bo już przed wybuchem 2 wojny światowej miała nam pomóc Francja i Wlk Brytania a do tego dochodzą jeszcze porozumienia z Budapesztu gdzie Ukraina miała być chroniona poprzez zlikwidowanie arsenału nuklearnego.
    Umiesz liczyć, licz na siebie!
    Poproś kogoś bardziej ogarniętego żeby wytłumaczył ci sens sformułowania "umiesz liczyć, licz na siebie", bo sam sobie przeczysz w jednym wpisie. Ja właśnie liczę na siebie i nie będę tracił życia za Polskę, Ukrainę, Rosję czy inny kraj. Od tego są zawodowi żołnierze, pobierający za to wynagrodzenie albo pożyteczni idioci, którzy z pieśnią na ustach rzucą się z kijami bejsbolowymi na czołgi - oczywiście ku chwale ojczyzny

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (20-04-2022)

  40. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ja prdl, nie tylko chwast i pasożyt ale na dodatek zwykła gnida bez poczucia narodowości i zwykłej przyzwoitości.

    Bo ty myślisz pajacu, że jak byś gadał po niemiecku to w momencie zagrożenia, nie dostałbyś biletu do wojska ? A co by było głupku, jak dzisiaj gadałbyś po rosyjsku ? Zapyerdalałbyś razem z orkami Putina po Ukraińskich wsiach i miasteczkach i kradłbyś im mikrofale i wszystko co wpadłoby ci w łapy durniu.
    Mario czekałem, czekałem i w końcu się doczekałem na Twój komentarz

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Pasuje mi taki układ.


    Poproś kogoś bardziej ogarniętego żeby wytłumaczył ci sens sformułowania "umiesz liczyć, licz na siebie", bo sam sobie przeczysz w jednym wpisie. Ja właśnie liczę na siebie i nie będę tracił życia za Polskę, Ukrainę, Rosję czy inny kraj. Od tego są zawodowi żołnierze, pobierający za to wynagrodzenie albo pożyteczni idioci, którzy z pieśnią na ustach rzucą się z kijami bejsbolowymi na czołgi - oczywiście ku chwale ojczyzny
    Starasz się pisać w miarę inteligentne komentarze ale Ci to niestety nie wychodzi. Poproś kogoś innego ażeby napisał.

  41. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Starasz się pisać w miarę inteligentne komentarze ale Ci to niestety nie wychodzi. Poproś kogoś innego ażeby napisał.
    A po co - na polemikę z tobą i tak wystarcza i to jeszcze ze sporą nawiązką

  42. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Pasuje mi taki układ.
    No to spyerdalay już, zawczasu. Skoro nie chcesz przestrzegać porządku prawnego kraju którego obywatelstwo posiadasz. Idź oddaj paszport, zrzeknij się obywatelstwa i wypyerdalay tam gdzie będziesz mógł mieć wszystkich innych mieszkańców danej społeczności w doopie.

    Poproś kogoś bardziej ogarniętego żeby wytłumaczył ci sens sformułowania "umiesz liczyć, licz na siebie", bo sam sobie przeczysz w jednym wpisie. Ja właśnie liczę na siebie i nie będę tracił życia za Polskę, Ukrainę, Rosję czy inny kraj. Od tego są zawodowi żołnierze, pobierający za to wynagrodzenie albo pożyteczni idioci, którzy z pieśnią na ustach rzucą się z kijami bejsbolowymi na czołgi - oczywiście ku chwale ojczyzny
    Typowe rozumowanie chwasta w rurkach.

    Czyli tak, jak będziesz z żoną i dziećmi szedł ulicą, i napadną was jacyś zbóje, zaczną was kopać i okładać bejsbolami. To ja i kilku przechodniów, idąc ulicą i widząc co się dzieje, powinniśmy spyerdalać zamiast wam pomóc. No bo od tego jest przecież policja. To chuy, że zanim dojedzie policja, was już zatłuką na śmierć. Bo ja i kilku innych przechodniów, w myśl zasady "umiesz liczyć to licz na siebie" spyerdolimy i mamy to w doopie. Bo po chuy mamy tracić życie za jakiegoś tam zabovskiego i jego rodzinę. Typ po prostu miał pecha, bo znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie.

    To jest właśnie efekt bezstresowego wychowywania potomstwa. I obawiam się, że takich cymbałów w Polsce wychowało się już całkiem sporo. Przez co wyrosło nam już pokolenie bezrozumnych istot nastawionych głownie na konsumpcję. Czyli egoistyczne, bez poczucia przynależności narodowej, pasożyty i chwasty.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    zibly (20-04-2022)

  44. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ja prdl, nie tylko chwast i pasożyt ale na dodatek zwykła gnida bez poczucia narodowości i zwykłej przyzwoitości.

    Wiekszych pasożytow niz wyborcy pisu to w Polsce nie uraczysz.


    P.S. Ku**a co 3 auto w Polsce ma naklejke PW a wy sie boicie czy bedzie mial kto zostac w PL i bronic kraju w razie konfliktu? Malo tych mocnych w gadce w PL ? Bąkiewicz juz pewnie lufe poleruje... ?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 20-04-2022 o 10:14

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Buszmen (20-04-2022)

  46. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    To jakiś żart? Kilku klaunów ubzdurało sobie, że tworzą jakiś rząd. Dla mnie komedianci a nie rząd na uchodźstwie.
    Kilku klaunów? To już nie reakcyjna i faszystowska klika?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  47. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A po co - na polemikę z tobą i tak wystarcza i to jeszcze ze sporą nawiązką
    Mo i co myślisz, że jesteś kimś wyższym? Nie dorastasz mi do pięt kolego.!

  48. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W czym oni przeszkadzaja?
    W tym samym co kobiety i dzieci, które chciałeś ustawowo wysyłać na pierwszą linię frontu w myśl bolszewickiej doktryny odpowiedzialności zbiorowej. Jeśli miałeś na myśli tylko mężczyzn w wieku poborowym to trzeba było doprecyzować, podobnie jak i stopień pokrewieństwa i powinowactwa.
    Można też uzasadnić wysłanie pacyfistów w awangardzie tym, że mają wtedy szansę spróbować rozbroić swoimi ideami przeciwników, przemówić do ich sumień i człowieczeństwa...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  49. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    zabovsky idź sobie zwal konia bo ci feromony w mózgu przeszkadzają. Jeżeli tego nie zrozumiałeś to masz problem i nie pisz tutaj farmazonów.

  50. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ja cały czas nie potrafię zrozumieć, jak ktoś, kogo w kraju nie ma kilkanaście/dziesiąt lat ma prawo brać udział w wyborach.
    A z tym to się zgadzam. Jak się przenieśli gdzieś w pi*du i przyjęli tamtejsze obywatelstwo, to dla mnie dopuszczenie do głosowania ludzi w UK, USA czy gdzieś tam indziej jest kompletnie bez sensu. Na chooy oni mają decydować o losach kraju, w którym nie mieszkają.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ja prdl, nie tylko chwast i pasożyt ale na dodatek zwykła gnida bez poczucia narodowości i zwykłej przyzwoitości.

    Bo ty myślisz pajacu, że jak byś gadał po niemiecku to w momencie zagrożenia, nie dostałbyś biletu do wojska ? A co by było głupku, jak dzisiaj gadałbyś po rosyjsku ? Zapyerdalałbyś razem z orkami Putina po Ukraińskich wsiach i miasteczkach i kradłbyś im mikrofale i wszystko co wpadłoby ci w łapy durniu.
    Serio, taki żeś głupi? Czego nie zrozumiałeś? Jak piszę, że nie widzę sensu w umieraniu za kraj, to tyczy się to zarówno Polski, jak i tyczyłoby się potencjalnie Niemiec, Rosji czy pyerdolonej Hiszpanii.
    Przypominam - pasożyt to ten, który żeruje na innych. A więc Twoi koledzy po karcie do głosowania, którzy póki co to bronią - owszem - ale bicia gejów, zakazu aborcji i oczywiście idei solidarnego składania się dla nich na Żubra przez całe społeczeństwo.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  51. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to spyerdalay już, zawczasu. Skoro nie chcesz przestrzegać porządku prawnego kraju którego obywatelstwo posiadasz. Idź oddaj paszport, zrzeknij się obywatelstwa i wypyerdalay tam gdzie będziesz mógł mieć wszystkich innych mieszkańców danej społeczności w doopie.
    Dziadzia, oddychaj głęboko, bo ci ciśnienie skoczy. I nie martw się - może w godzinie próby znajdą się chętni aby bronić twoich pasożytniczo-socjalnych przywilejów, nierobie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli tak, jak będziesz z żoną i dziećmi szedł ulicą, i napadną was jacyś zbóje, zaczną was kopać i okładać bejsbolami. To ja i kilku przechodniów, idąc ulicą i widząc co się dzieje, powinniśmy spyerdalać zamiast wam pomóc. No bo od tego jest przecież policja. To chuy, że zanim dojedzie policja, was już zatłuką na śmierć. Bo ja i kilku innych przechodniów, w myśl zasady "umiesz liczyć to licz na siebie" spyerdolimy i mamy to w doopie. Bo po chuy mamy tracić życie za jakiegoś tam zabovskiego i jego rodzinę. Typ po prostu miał pecha, bo znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie.
    Przyrównując pomoc osobie napadniętej na ulicy do aktywnego brania udziału w wojnie pokazuje tylko jakim jesteś idiotą i do jakiego stopnia masz wyprany mózg. Chociaż czekaj - jaki mózg

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To jest właśnie efekt bezstresowego wychowywania potomstwa. I obawiam się, że takich cymbałów w Polsce wychowało się już całkiem sporo. Przez co wyrosło nam już pokolenie bezrozumnych istot nastawionych głownie na konsumpcję. Czyli egoistyczne, bez poczucia przynależności narodowej, pasożyty i chwasty.
    Śmiało, powtarzaj sobie tę mantrę o bezstresowym wychowaniu - tylko następnym razem dodaj jeszcze coś o lewakach i Unii Europejskiej, bo wujek Jacek będzie niezadowolony, że nie powtarzasz w całości przekazu dnia, serwowanego w TVP Info

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Mo i co myślisz, że jesteś kimś wyższym? Nie dorastasz mi do pięt kolego.!
    Ok, przerasta cię dyskusja, nie potrafisz zmusić swoich szarych komórek żeby skleciły jakieś sensowne argumenty to odpuść, a nie ratujesz się jakimś pustosłowiem

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •