Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 265

Wątek: Jak sprzedać bilety na SGP w Warszawie?

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Czy już można odpisać na tego posta, czy dalej go będziesz edytować by w końcu osiągnął zamierzony poziom absurdu?
    Juz mozesz,po prostu chcialem tak doprecyzowac zebys teraz zrozumial o co mi chodzi i nie musial wznosic sie na dosc wysoki poziom absurdu jak poprzednio.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,388
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie mam zamiaru rozkminiać tematu czy w Polsce jest przerost biurokratyczny większy niż w UK czy Niemczech, jak również w innych krajach. To jest inny temat na inną dyskusje. Ty ćwoku nazwałeś wszystkich tych którzy pracują w budżetówce "pasożytami". Czym się totalnie zbłaźniłeś. A teraz kombinujesz jak tu wyjść z tego z twarzą.
    Nie staram sie wyjsc z zadna twarza debilu bo nie mam z czego. Stwierdzilem fakty.

    A twoj staz pasozytniczy mam gdzies. 32 lata - brawo . Powinienes za frajer dostac jeszcze 15 emeryture...bo inaczej tego nazwac nie idzie. Z pewnoscia nawet na 13 sobie nie zapracowales - po prostu dostales z ciezko zarobionych pieniedzy przez innych ludzi zeby zaglosowac za partia.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie staram sie wyjsc z zadna twarza debilu bo nie mam z czego. Stwierdzilem fakty.

    A twoj staz pasozytniczy mam gdzies. 32 lata - brawo . Powinienes za frajer dostac jeszcze 15 emeryture...bo inaczej tego nazwac nie idzie. Z pewnoscia nawet na 13 sobie nie zapracowales - po prostu dostales z ciezko zarobionych pieniedzy przez innych ludzi zeby zaglosowac za partia.
    Ja prdl, ca za debil. Szkoda słów na prostaka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,388
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Co. Zabolala prawda, ze sobie na 13-14 emeryture nie zarobiles, tylko dostales za frajer kmiocie? Wiekszosc tutaj na forum na emeryturze jeszcze nie jest...nie dostaje z panstwa zadnych benefitow. A ty jako pasozyt probujesz jeszcze wyzywac od pasozytow innych? śmieszne.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 20-04-2022 o 14:51

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Buszmen (20-04-2022), mentikk (21-04-2022)

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    no ma trochę racji, ja będę musiał dłużej harować, pewnie do 70-tki, jak podwyższą wiek emerytalny, a Mariusz mógłby zacząć w wieku 18 lat i skończyć mając 50 i fajrant i jeszcze emeryturki podnoszą
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  7. Powrót do góry    #96
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Co. Zabolala prawda, ze sobie na 13-14 emeryture nie zarobiles, tylko dostales za frajer kmiocie? Wiekszosc tutaj na forum na emeryturze jeszcze nie jest...nie dostaje z panstwa zadnych benefitow. A ty jako pasozyt probujesz jeszcze wyzywac od pasozytow innych? śmieszne.
    I jako fanatyczny wyborca PiSu nazywa innych chwastami. Samemu głosując na złodziei.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Dodatkowo rząda od innych żeby w razie czego narażali swoje życie, aby on mógł dalej pierdzieć w fotel. Książkowy przykład pasożyta ; ]

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (20-04-2022), kapitan bomba (20-04-2022), mentikk (20-04-2022)

  10. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mariusz weź się do roboty nierobie bo jestes zwyklym pasożytem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #99
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Dajta już spokój temu Mariuszowi.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ty mówisz o konstytucji? Ty? Ten, który nadal popiera partię, która zrobiła sobie z konstytucji srajtaśmę? Serio?
    Czemu w ogóle takim ważnym jest dla Ciebie, abym walczył za swój dom i swoją rodzinę? Co z tego będziesz miał? Czemu jest to tak istotne?
    Czy może bardziej interesuje Cię to, żebyśmy wszyscy walczyli i umierali za TWÓJ dom i TWOJĄ rodzinę? Bo tak to właśnie wygląda. A więc z Ciebie właśnie czyni to PASOŻYTA. Pomijając już fakt rozdawnictwa i gospodarowania pieniędzmi wszystkich dla korzyści tych, którym się nie chce.

    Panie Mariuszu, a jak już mnie Pan skrzyczał, to powie mi Pan dokąd dokładnie mam wypyerdalać i gdzie po drodze mogę zostawić paszport? Co Ty masz k*rwa 10 lat? Czy 14? Takimi tekstami to sobie do dzieciaków na podwórku rzucaj, może wokół Ciebie mieszka więcej Tobie podobnych przygłupów, to się ktoś przejmie Twoimi "poleceniami".

    Ja się zastanawiam na chooy potrzebni są w tym kraju takie chwasty i pasożyty jak Ty. I chyba tylko właśnie po to, aby kupić ich "wierność" za nieswoje pieniądze, którzy pozwolą rozpyerdalać ten kraj swoim władcą umysłów.

    Serio, nie uznajesz w życiu żadnych wartości, nie masz dla nich hierarchii poza tym, co Ci zostało narzucone przez wodza jedynego? Dla mnie umieranie na froncie dla korzyści Kaczyńskich, Morawieckich, czy jakichkolwiek innych przed nimi czy po nich jest w chooy nisko na tej liście. Ale spoko - jak zobaczę z okna najeźdźców to zakładam, że będziesz pierwszy w okopach, żeby bronić mojego domu i mojej rodziny. Przecież tak Ci zależy na ich dobru.

    A pytasz po co potrzebni są tacy ludzie jak ja? No po to, żeby ktoś się składał na te 500plusy, 13tki, 14tki, haracze dla księży i górników, na nowe inwestycje Jarosława albo żony Morawieckiego czy Dudy. Przecież bez ludzi takich jak ja to ten kraj, oparty na samych pasożytach socjalnych by nie przetrwał. Komuś też trzeba podnieść te stopy procentowe, żeby można było dalej rozpędzać inflację
    I tutaj szanowny kolego nie mogę się z Tobą zgodzić bo dla mnie Polska czyli ojczyzna to nie jest żaden Kaczyński czy Morawiecki. Dziś jest ten jutro będzie inny. Dla mnie honorem jest Polska i nasz cały naród i do końca swoich dni będę bronił jej granic. A to, że Ty i Twoi koledzy nie mają zamiaru tego robić zupełnie mnie to nie interesuje. Jeszcze mi za to podziękujecie bo dzięki takim jak ja będą bezpieczni Twoi rodzice, dzieci, żona oraz cała rodzina. Tylko nie dziękuj a zapamiętaj. Pozdrawiam

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Co. Zabolala prawda, ze sobie na 13-14 emeryture nie zarobiles, tylko dostales za frajer kmiocie? Wiekszosc tutaj na forum na emeryturze jeszcze nie jest...nie dostaje z panstwa zadnych benefitow. A ty jako pasozyt probujesz jeszcze wyzywac od pasozytow innych? śmieszne.
    E kolego szacunek troszkę do starszych. Nie dziw się koledze bo dla niego 13 emerytura to jest jaj super premia. Dożyjesz tych czasów to będziesz wiedział o co chodzi.

  12. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,388
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    E kolego szacunek troszkę do starszych. Nie dziw się koledze bo dla niego 13 emerytura to jest jaj super premia. Dożyjesz tych czasów to będziesz wiedział o co chodzi.

    Nie zrozumiales kontekstu - cytując klasyka. Dobrze napisales, ze to premia. Mariusz na to nie zapracowal, bo zapracowal tylko na 12 emerytur w roku ( w jaki sposob to juz malo kogo interesuje - sam przed lustrem moze sobie odpowiedziec czy byl darmozjadem na panstwowce cyz ciezko zapierydalal ). On jako beneficjent darmowej kasy na ktora nie zapracowal, a ktora oplacana jest z portfeli ludzi, ktorzy ciezko na to tyraja wyzywa tutaj ludzi od pasożytow...ludzi ktorzy za darmo nic nie dostaja No idiot czystej postaci.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    mentikk (20-04-2022)

  14. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,015
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Dajta już spokój temu Mariuszowi.
    To nie jest kwestia dawania mu spokoju, bo to on zwykle wjeżdża tutaj w dyskusję z wyzywaniem ludzi.
    Poza tym jak mu się da spokój to co on w życiu zrobi? Nawet psy na niego nie chcą szczekać. Chcesz chłopa na sumieniu mieć? xD


    I tutaj szanowny kolego nie mogę się z Tobą zgodzić bo dla mnie Polska czyli ojczyzna to nie jest żaden Kaczyński czy Morawiecki. Dziś jest ten jutro będzie inny. Dla mnie honorem jest Polska i nasz cały naród i do końca swoich dni będę bronił jej granic. A to, że Ty i Twoi koledzy nie mają zamiaru tego robić zupełnie mnie to nie interesuje. Jeszcze mi za to podziękujecie bo dzięki takim jak ja będą bezpieczni Twoi rodzice, dzieci, żona oraz cała rodzina. Tylko nie dziękuj a zapamiętaj. Pozdrawiam
    Ale to właśnie tacy jak Kaczyński, Morawiecki, ci przed nimi czy ci po nich to ludzie, którzy Nam mówią odkąd dokąd jest Twoja ojczyzna, który to wróg, bo się za narysowaną na mapie kreską urodził. A jak już patrzę na tę mapę to mam bliżej do Berlina niż do Zamościa, albo do Pragi niż do Białegostoku. I mogę być z którymś z tych miejsc za granicą bardziej związany niż z tymi w granicach kraju. Mam więc iść ludności Białegostoku bronić, w którym moi znajomi dostali wpyerdol od tamtejszych za udział w gejowskiej paradzie?
    Jak chcesz iść na wojnę to idź. Zapisz się do WOT, ponoć zrobiło się to modne. Moi rodzice mają swój mózg, powinni wiedzieć, że jak jedzie na nich najeźdźca, to mają spyerdalać. Dzieci nie mam, więc nie musisz ich chronić.
    Co mam zapamiętać? Nie mam bluzy/t-shirtu z hasłem "Pamiętamy", więc nie bardzo wiem co mam pamiętać.
    Wytłumacz tak jak umiesz. Co to znaczy "dla mnie honorem jest Polska"? Jakbyś się urodził 500 km na wschód lub zachód to tym samym honorem byłby dla Ciebie ten czy inny kraj, czy wówczas też wybrałbyś Polskę? Jeśli wybrałbyś tamten kraj, to świadczy tylko o tym, że przypadek genetyczny warunkuje Twoje wartości. A w zasadzie nie Twoje, a te, które zostały Ci narzucone/wpojone/którymi sprano Ci mózg. Jeśli stwierdzisz (w co wątpię), że nawet wówczas wybrałbyś Polskę, to na jakiej podstawie? Bo równie dobrze teraz mógłbyś bardziej czuć przywiązanie do Holandii, a jednak nawet tego pewnie nie rozważyłeś.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Juz mozesz,po prostu chcialem tak doprecyzowac zebys teraz zrozumial o co mi chodzi i nie musial wznosic sie na dosc wysoki poziom absurdu jak poprzednio.
    Troska zbyteczna tak jak i skłonność do popuszczania wodzów fantazji jaką wykazałeś się w rzeczonym poście. Chyba, że to nie fantazja tylko projekcja własnych zachowań. Tak się składa, że w TV oglądam tylko transmisje sportowe i filmy z platform streamingowych, a w przeciwieństwie do Ciebie nigdzie nie zgłaszałem ochoty wysyłania na front dzieci (swoich czy cudzych). I tu ciekawostka: w razie "W" mam już przydział mobilizacyjny - akurat do Grudziądza.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  16. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    W rzeczonym poscie to faktycznie fantazja,bo przeciez w Polsce nikt nie stosuje odpowiedzialnosci zbiorowej,
    co widac chocby na zuzlowych torach.

    Co do dzieci i kobiet,co mi zarzuciles,umowmy sie,ze rzeczony post byl skierowany do ludzi ktorym nie trzeba wszystkiego precyzowac
    aby zrozumieli.
    Widocznie do tego grona sie nie lapiesz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-04-2022 o 18:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    ale z tobą jest dokładnie tak samo.
    jesteś rezultatem splotu okoliczności, zbieżności miejsca i czasu dwóch istot, które wcześniej się nie znały i powstały w podobny sposób. wynikiem reakcji chemicznej i biologicznej, bo gdzieś ktoś kiedyś usiadł, wypił piwo, pod.ymał i oto jesteś. równie dobrze mógł zaliczyć prostytutkę alko kozę (gdybyś był dzieckiem polewaczki).

    ktoś zadecydował za ciebie, jaki dziś jesteś.
    czy to oznacza, że masz nie kochać swoich rodziców, nie pomagać im na starość i w ogóle udawać, że ich nie znasz, bo to tylko po 4 litery - mama i tata? żyją/umarli, nie ma znaczenia?
    Przez ciebie udławiłem się czytając ten fragment o kozie i Polewaczce. Splot okoliczności i miałbyś mnie na sumieniu


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Jak sprzedać bilety na SGP w Warszawie?

    Panowie Polska jest jaka jest, daleka od ideału, rządzona przez qwy pokroju Pinokia i Jarusia ale to ciągle nasz kraj. Czy tej Polsce nic nie zawdzięczamy ? A możliwość życia w bezpiecznym kraju, bez leku o to że na łeb spadnie bomba czy że nie będzie czym nakarmić jutro dziecka.
    To jest ten komfort życia który docenia się dopiero gdy się go straci. I to jest coś czego warto bronić nawet ryzykując najwyższą cenę. I mogę tylko zakończyć parafrazując gen. Pattona - patriotyzm nie polega na tym by ginąć na wojnie za ojczyznę ale na tym by sprawić by tamte sukinsyny umierały za swoją.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Nigel (20-04-2022)

  20. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Czy tej Polsce nic nie zawdzięczamy ? A możliwość życia w bezpiecznym kraju, bez leku o to że na łeb spadnie bomba czy że nie będzie czym nakarmić jutro dziecka.
    To jest ten komfort życia który docenia się dopiero gdy się go straci. I to jest coś czego warto bronić nawet ryzykując najwyższą cenę.
    Nie żeby coś, ale takie stawianie sprawy to jest całkowita sprzeczność logiczna. Bo jeśli jedynym (albo głównym) aspektem, który obywatele zawdzięczają Polsce jest możliwość życia w bezpiecznym kraju to w przypadku wybuchu na jej terenie ewentualnego konfliktu zbrojnego ten stan rzeczy błyskawicznie przestaje obowiązywać. A ewentualny konflikt może trwać tydzień, pół roku albo 10 lat - i za co wtedy walczyć jeśli przez te 10 lat nie będzie mowy o jakimkolwiek komforcie życia, mając jednocześnie świadomość, że kilkadziesiąt/kilkaset kilometrów stąd można taki komfort uzyskać?

  21. Powrót do góry    #107
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    [



    Ale to właśnie tacy jak Kaczyński, Morawiecki, ci przed nimi czy ci po nich to ludzie, którzy Nam mówią odkąd dokąd jest Twoja ojczyzna, który to wróg, bo się za narysowaną na mapie kreską urodził. A jak już patrzę na tę mapę to mam bliżej do Berlina niż do Zamościa, albo do Pragi niż do Białegostoku. I mogę być z którymś z tych miejsc za granicą bardziej związany niż z tymi w granicach kraju. Mam więc iść ludności Białegostoku bronić, w którym moi znajomi dostali wpyerdol od tamtejszych za udział w gejowskiej paradzie?
    Jak chcesz iść na wojnę to idź. Zapisz się do WOT, ponoć zrobiło się to modne. Moi rodzice mają swój mózg, powinni wiedzieć, że jak jedzie na nich najeźdźca, to mają spyerdalać. Dzieci nie mam, więc nie musisz ich chronić.
    Co mam zapamiętać? Nie mam bluzy/t-shirtu z hasłem "Pamiętamy", więc nie bardzo wiem co mam pamiętać.
    Wytłumacz tak jak umiesz. Co to znaczy "dla mnie honorem jest Polska"? Jakbyś się urodził 500 km na wschód lub zachód to tym samym honorem byłby dla Ciebie ten czy inny kraj, czy wówczas też wybrałbyś Polskę? Jeśli wybrałbyś tamten kraj, to świadczy tylko o tym, że przypadek genetyczny warunkuje Twoje wartości. A w zasadzie nie Twoje, a te, które zostały Ci narzucone/wpojone/którymi sprano Ci mózg. Jeśli stwierdzisz (w co wątpię), że nawet wówczas wybrałbyś Polskę, to na jakiej podstawie? Bo równie dobrze teraz mógłbyś bardziej czuć przywiązanie do Holandii, a jednak nawet tego pewnie nie rozważyłeś.[/QUOTE]
    Czuj się bezpiecznie, na strzelnicy miałem same dziesiątki.

  22. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie żeby coś, ale takie stawianie sprawy to jest całkowita sprzeczność logiczna. Bo jeśli jedynym (albo głównym) aspektem, który obywatele zawdzięczają Polsce jest możliwość życia w bezpiecznym kraju to w przypadku wybuchu na jej terenie ewentualnego konfliktu zbrojnego ten stan rzeczy błyskawicznie przestaje obowiązywać. A ewentualny konflikt może trwać tydzień, pół roku albo 10 lat - i za co wtedy walczyć jeśli przez te 10 lat nie będzie mowy o jakimkolwiek komforcie życia, mając jednocześnie świadomość, że kilkadziesiąt/kilkaset kilometrów stąd można taki komfort uzyskać?
    Ale przy takim podejściu musiałbyś się przenieść za Atlantyk, bo orki nie znają pojęcia umiaru i gdyby wszyscy prezentowali taką oportunistyczną postawę to tylko ocean byłby dla nich zaporą. Niekiedy przychodzi taki moment kiedy trzeba powiedzieć stop. Teraz jest ten moment i musimy wszystko zrobić by pomoc Ukrainie wygrać. Lepiej stoczyć te walkę na wschód od Polski niż u siebie. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów przyfarciło nam się na wojnie i trzeba się z tego cieszyć i to wykorzystać.
    Ja nie potępiam Ukraińców którzy nie walczą czy emigrują. Każdy ma swoje powody. Zresztą nie każdy się nadaje do biegania z karabinem a swojemu krajowi można pomóc na wiele sposobów. Niekoniecznie trzeba od razu robić za mięso armatnie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Nigel (20-04-2022)

  24. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    On ma całe 2 posty w swojej historii - jeden otwiera ten wątek, drugi to podziękowanie za odpowiedź. Wątpię, aby dalej tutaj zaglądał
    Wiesz co w całe mu się nie dziwię, że będzie tutaj jeszcze zaglądać.

  25. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie żeby coś, ale takie stawianie sprawy to jest całkowita sprzeczność logiczna. Bo jeśli jedynym (albo głównym) aspektem, który obywatele zawdzięczają Polsce jest możliwość życia w bezpiecznym kraju to w przypadku wybuchu na jej terenie ewentualnego konfliktu zbrojnego ten stan rzeczy błyskawicznie przestaje obowiązywać. A ewentualny konflikt może trwać tydzień, pół roku albo 10 lat - i za co wtedy walczyć jeśli przez te 10 lat nie będzie mowy o jakimkolwiek komforcie życia, mając jednocześnie świadomość, że kilkadziesiąt/kilkaset kilometrów stąd można taki komfort uzyskać?
    Ty sam jesteś jedna wielka sprzeczność logiczna.

    Są dwa wyjścia, albo spyerdolisz z kraju, i będziesz wiecznie spyerdalał przez całe życie, w momencie pojawienia się zagrożenia. Albo spuścić orkom taki wpyerdol, i militarnie i ekonomicznie, że odechce im się wojować przez następne 50 lat. Tego drugiego scenariusza nie da się zrealizować, biorąc pod uwagę taktykę jaka proponujesz.

    Swoją drogę ciekawi mnie jak wy chcecie spyerdalać z kraju w momencie zagrożenia ? Skoro wystarczy jak na terytorium Polski spadnie kilka ruskich rakiet i już mamy w Polsce stan wojenny. Gdzie z automatu władzę przejmuje prezydent RP i rządzi swoimi dekretami. A pierwszy dekret (który już pewnie jest przygotowany) jaki wprowadzi to zakaz opuszczania kraju dla mężczyzn w wieku 18-60 lat. A kto się nie dostosuje to będzie mógł zapomnieć o powrocie do kraju, nawet jak mu się uda uciec. Więc powiadam wam pasożyty, spyerdalajcie póki jeszcze możecie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Jak sprzedać bilety na SGP w Warszawie?

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wiesz co w całe mu się nie dziwię, że będzie tutaj jeszcze zaglądać.
    Bez dwóch zdań. I będzie się zastanawiał o co tym durnym Lachom chodzi


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 20-04-2022 o 19:13

  27. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Mariusz, na początku wojny jest chaos i wielu Ukraińców normalnie zdołało przekroczyć granicę, ja mieszkam co prawda w Toruniu, ale po lewej stronie Wisły, więc moje szanse wzrastają, więc byłaby dzida w auto i guten tag, a wrócić i tak by pozwolili, po wojnie pozwalają wracać, bo by brakło ludzi
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  28. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Mariusz, na początku wojny jest chaos i wielu Ukraińców normalnie zdołało przekroczyć granicę, ja mieszkam co prawda w Toruniu, ale po lewej stronie Wisły, więc moje szanse wzrastają, więc byłaby dzida w auto i guten tag, a wrócić i tak by pozwolili, po wojnie pozwalają wracać, bo by brakło ludzi
    No wrócił byś owszem. Odsiedzieć swoje najpierw.

    Wielu Ukraińców było za granicą jeszcze przed wojną. I dostali propozycję:

    Każdy obywatel Ukrainy, który podlega mobilizacji w czasie wojny, a przebywa poza granicami swojego kraju, będzie musiał wrócić i bronić ojczyzny. Będzie miał na to 15 dni od wejścia w życie nowych przepisów. Za zignorowanie tego obowiązku będą kary od 5 do 10 lat więzienia.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-04-2022 o 19:15
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    patriotyzm nie polega na tym by ginąć na wojnie za ojczyznę ale na tym by sprawić by tamte sukinsyny umierały za swoją.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Bardzo madre slowa.
    Mocarstwa stosuja ta doktryne od pokolen.
    Po co maja ginac Jankesi,jak moga Ukraincy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #115
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,174
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    powinni wiedzieć, że jak jedzie na nich najeźdźca, to mają spyerdalać. .

    Fajna ta filozofia. Gdyby wszyscy ją wyznawali to wkrótce nie miałbyś dokąd "spyerd...."

    Bo zawsze znajdą się chętni na zawojowanie sąsiadów. A ty i tobie podobni permanentnie by uciekali... Gdzie by się zatrzymali? Żałosne.

  31. Powrót do góry    #116
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Bez dwóch zdań. I będzie się zastanawiał o co tym durnym Lachom chodzi


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Lachy Lachami ale po tej wojnie lub "interwencji wg Putlera" musimy sobie co nieco z Ukrami wyjaśnić. A mianowicie muszą się przyznać do mordu na Wołyniu i eskalacji Polaków na całym Podolu oraz wypyerdolic to cała flagę czerwoną czarną z Banderą na czele
    Inaczej nie widzę tutaj consensusu.

  32. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No wrócił byś owszem. Odsiedzieć swoje najpierw.

    Wielu Ukraińców było za granicą jeszcze przed wojną. I dostali propozycję:
    Pozarym Ukraina nie jest w nato, dlatego moga sobie siedziec na zachodzie bez jakikolwiek konsekwencji, w przypadku Polakow mysle ze co niektorzy by sie zdziwili wracajac po tygodniu do Polski, mysle ze wszystjie krsje natowskie traktowaly by ich jak „dezerterow” czyli wylapywali klaps w ryja i powrot do kraju, szwaby zabim wyslaly by jakiegos hansa to najpierw by pogonili tych wszystkich Polskich intektualistow

  33. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,388
    Kliknij i podziękuj
    2,621
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Lachy Lachami ale po tej wojnie lub "interwencji wg Putlera" musimy sobie co nieco z Ukrami wyjaśnić. A mianowicie muszą się przyznać do mordu na Wołyniu i eskalacji Polaków na całym Podolu oraz wypyerdolic to cała flagę czerwoną czarną z Banderą na czele
    Inaczej nie widzę tutaj consensusu.
    Znajac Polaczkowosc to na ulicach polskich miast w ramach solidarnosci predzej zobaczysz czerwono czarne flagi, niz ukraincy z nich zrezygnuja.

  34. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Fajna ta filozofia. Gdyby wszyscy ją wyznawali to wkrótce nie miałbyś dokąd "spyerd...."

    Bo zawsze znajdą się chętni na zawojowanie sąsiadów. A ty i tobie podobni permanentnie by uciekali... Gdzie by się zatrzymali? Żałosne.
    Od walk jest Armia na ktora placisz podatki wiec jak te podatki sa odpowiednio wydawane,nie powinenes sie bac.
    Sa ludzie ktorzy postanowili zyc z tych podatkow a ich zadaniem nie jest tylko sluzba w czasie pokoju.
    Maja tez swoje zobowiazania w czasie wojny.Poborowi powinni stanowic tylko zaplecze i byc kierowani
    do innych zadan niz walka na polu chwaly.
    Chyba nie myslisz,ze wszyscy Ukraincy walcza a Saszka lata z kalachem i wali do Ruskich.
    Ostatnio nawet w Kijowie jakis turniej pilkarski organizowali i grali na prawde pilka, nie granatami.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-04-2022 o 19:41
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (20-04-2022), mentikk (21-04-2022)

  36. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Pozarym Ukraina nie jest w nato, dlatego moga sobie siedziec na zachodzie bez jakikolwiek konsekwencji, w przypadku Polakow mysle ze co niektorzy by sie zdziwili wracajac po tygodniu do Polski, mysle ze wszystjie krsje natowskie traktowaly by ich jak „dezerterow” czyli wylapywali klaps w ryja i powrot do kraju, szwaby zabim wyslaly by jakiegos hansa to najpierw by pogonili tych wszystkich Polskich intektualistow
    Polska prokuratura wpisuje delikwenta listem gończym w system Shengen, i już gość w Europie się nie schowa. Bo pierwsza lepsza kontrola drogowa, powoduje, ze gościa zatrzymują i robią ekstradycję do Polski.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Od walk jest Armia na ktora placisz podatki wiec jak te podatki sa odpowiednio wydawane,nie powinenes sie bac.
    Sa ludzie ktorzy postanowili zyc z tych podatkow a ich zadaniem nie jest tylko sluzba w czasie pokoju.
    Maja tez swoje zobowiazania w czasie wojny.
    Chyba nie myslisz,ze wszyscy Ukraincy walcza a Saszka lata z kalachem i wali do Ruskich.
    No to dostaniesz powołanie do armii i będziesz miał okazję skorzystać z tych podatków.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Lachy Lachami ale po tej wojnie lub "interwencji wg Putlera" musimy sobie co nieco z Ukrami wyjaśnić. A mianowicie muszą się przyznać do mordu na Wołyniu i eskalacji Polaków na całym Podolu oraz wypyerdolic to cała flagę czerwoną czarną z Banderą na czele
    Inaczej nie widzę tutaj consensusu.
    Oni teraz budują swój nowy mit założycielski i panteon bohaterów. Bandera będzie marginalizowany.
    Putin tak bardzo nienawidził Ukraińców i chciał zagłady ich państwa, że właśnie zbudował im tożsamość narodową i zapewnił gwarancję odrębności od Mordoru na wieki.

  38. Powrót do góry    #122
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Od walk jest Armia na ktora placisz podatki wiec jak te podatki sa odpowiednio wydawane,nie powinenes sie bac.
    Sa ludzie ktorzy postanowili zyc z tych podatkow a ich zadaniem nie jest tylko sluzba w czasie pokoju.
    Maja tez swoje zobowiazania w czasie wojny.Poborowi powinni stanowic tylko zaplecze i byc kierowani
    do innych zadan niz walka na polu chwaly.
    Chyba nie myslisz,ze wszyscy Ukraincy walcza a Saszka lata z kalachem i wali do Ruskich.
    Czy Ty karva jesteś naprawdę takim tchórzem?

  39. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Pozarym Ukraina nie jest w nato, dlatego moga sobie siedziec na zachodzie bez jakikolwiek konsekwencji, w przypadku Polakow mysle ze co niektorzy by sie zdziwili wracajac po tygodniu do Polski, mysle ze wszystjie krsje natowskie traktowaly by ich jak „dezerterow” czyli wylapywali klaps w ryja i powrot do kraju, szwaby zabim wyslaly by jakiegos hansa to najpierw by pogonili tych wszystkich Polskich intektualistow
    Odpływ ludzi będzie tak dramatyczny, że po wojnie Ukraina szybko ogłosi abolicje. Byleby tylko skłonić ludzi do powrotu a to nie będzie takie proste. Straty jakie państwo ukraińskie poniesie wskutek emigracji będą bardziej dotkliwe niż wojenne zniszczenia.

  40. Powrót do góry    #124
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Oni teraz budują swój nowy mit założycielski i panteon bohaterów. Bandera będzie marginalizowany.
    Putin tak bardzo nienawidził Ukraińców i chciał zagłady ich państwa, że właśnie zbudował im tożsamość narodową i zapewnił gwarancję odrębności od Mordoru na wieki.
    Wiesz co masz rację, tylko żeby oni za bardzo nie urosli. Nie wiem czy pamiętacie ale domagali się od nas zwrotu 19 powiatów w podkarpackim., lubelskim i małopolskim. Ja do końca im nie ufam i z tą pomocą też byłbym ostrożny.

  41. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale przy takim podejściu musiałbyś się przenieść za Atlantyk, bo orki nie znają pojęcia umiaru i gdyby wszyscy prezentowali taką oportunistyczną postawę to tylko ocean byłby dla nich zaporą.
    Jakby trzeba było to nie widzę przeszkód.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ja nie potępiam Ukraińców którzy nie walczą czy emigrują. Każdy ma swoje powody. Zresztą nie każdy się nadaje do biegania z karabinem a swojemu krajowi można pomóc na wiele sposobów. Niekoniecznie trzeba od razu robić za mięso armatnie.
    A to jest temat na inną dyskusję - coś w miarę bezpiecznego (jak na warunki wojenne oczywiście) rozwojowego i opłacalnego byłbym w stanie rozważyć. Za mięso armatnie niech z kolei robią pożyteczni idioci pokroju strażaka

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Swoją drogę ciekawi mnie jak wy chcecie spyerdalać z kraju w momencie zagrożenia ? Skoro wystarczy jak na terytorium Polski spadnie kilka ruskich rakiet i już mamy w Polsce stan wojenny. Gdzie z automatu władzę przejmuje prezydent RP i rządzi swoimi dekretami. A pierwszy dekret (który już pewnie jest przygotowany) jaki wprowadzi to zakaz opuszczania kraju dla mężczyzn w wieku 18-60 lat. A kto się nie dostosuje to będzie mógł zapomnieć o powrocie do kraju, nawet jak mu się uda uciec. Więc powiadam wam pasożyty, spyerdalajcie póki jeszcze możecie.
    Forumowy Ferdek Kiepski pisze o pasożytach - wyborne Swoją drogą, w Polsce można spotkać coraz więcej Ukraińców w wieku 18-60 lat. Dla chcącego i zaradnego nic trudnego. No dobra - dla chcącego, zaradnego i takiego, który nie zostawia za sobą osobistej idylli w postaci pasożytniczych zasiłków socjalnych czyli jedynego dobrobytu jakiego się "dorobił"

  42. Powrót do góry    #126
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jakby trzeba było to nie widzę przeszkód.


    A to jest temat na inną dyskusję - coś w miarę bezpiecznego (jak na warunki wojenne oczywiście) rozwojowego i opłacalnego byłbym w stanie rozważyć. Za mięso armatnie niech z kolei robią pożyteczni idioci pokroju strażaka


    Forumowy Ferdek Kiepski pisze o pasożytach - wyborne Swoją drogą, w Polsce można spotkać coraz więcej Ukraińców w wieku 18-60 lat. Dla chcącego i zaradnego nic trudnego. No dobra - dla chcącego, zaradnego i takiego, który nie zostawia za sobą osobistej idylli w postaci pasożytniczych zasiłków socjalnych czyli jedynego dobrobytu jakiego się "dorobił"
    Wiesz co po Twoich wpisach to mam wrażenie, że rodzice pobierają jeszcze na Ciebie 500 plus i dlatego czujesz się taki bezpieczny wręcz nietykalny.

  43. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W rzeczonym poscie to faktycznie fantazja,bo przeciez w Polsce nikt nie stosuje odpowiedzialnosci zbiorowej,
    co widac chocby na zuzlowych torach.

    Co do dzieci i kobiet,co mi zarzuciles,umowmy sie,ze rzeczony post byl skierowany do ludzi ktorym nie trzeba wszystkiego precyzowac
    aby zrozumieli.
    Widocznie do tego grona sie nie lapiesz.
    Na pewno nie łapię się do grona osób, dla których słowo rodzina rozumiane jest z perspektywy bezdzietnego kawalera o niepewnej orientacji seksualnej hodującego koty.
    Skoro mowa o łapaniu to nie załapałeś, który post miałem na myśli pisząc o puszczaniu wodzy fantazji.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  44. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Od walk jest Armia na ktora placisz podatki wiec jak te podatki sa odpowiednio wydawane,nie powinenes sie bac.
    Sa ludzie ktorzy postanowili zyc z tych podatkow a ich zadaniem nie jest tylko sluzba w czasie pokoju.
    Maja tez swoje zobowiazania w czasie wojny.Poborowi powinni stanowic tylko zaplecze i byc kierowani
    do innych zadan niz walka na polu chwaly.
    Chyba nie myslisz,ze wszyscy Ukraincy walcza a Saszka lata z kalachem i wali do Ruskich.
    Ostatnio nawet w Kijowie jakis turniej pilkarski organizowali i grali na prawde pilka, nie granatami.
    No tak, ale żeby utrzymać armię na takim poziomie i w ilości, która zapewniłaby bezpieczeństwo to trzeba by na te obronę wydawać 4-5 razy więcej kasy niż obecnie. Kogo na to stać? Nikogo i właśnie dlatego w sytuacji absolutnie wyjątkowej jaką jest wojna, konieczne jest zaangażowanie całego narodu.

  45. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wiesz co po Twoich wpisach to mam wrażenie, że rodzice pobierają jeszcze na Ciebie 500 plus i dlatego czujesz się taki bezpieczny wręcz nietykalny.
    Zauważyłem, że ty co drugi dzień masz jakieś urojenia i fantazje na mój temat - każde coraz mocniej odbiegające od stanu faktycznego, ale biorąc pod uwagę twoje umiejętności analizy to trudno się temu dziwić. Idź lepiej rozkminiać w jaki sposób będziesz powstrzymywał rosyjskie rakiety za pomocą swojej pukawki - może chociaż to ci wyjdzie

  46. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wiesz co masz rację, tylko żeby oni za bardzo nie urosli. Nie wiem czy pamiętacie ale domagali się od nas zwrotu 19 powiatów w podkarpackim., lubelskim i małopolskim. Ja do końca im nie ufam i z tą pomocą też byłbym ostrożny.
    Kto dokładnie domagał się zwrotu tych powiatów? Jacyś ukraińscy Bąkiewicze lub inni Jabłonowscy...

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Od walk jest Armia na ktora placisz podatki wiec jak te podatki sa odpowiednio wydawane,nie powinenes sie bac.
    Fajnie, gdyby to było takie proste. W takiej Finlandii czy Szwecji podatki są odpowiednio wydawane na obronność i mimo tego ostatnio dość mocno obniżyło się ich poczucie bezpieczeństwa co skutkuje deklaracjami wstąpienia do NATO.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  47. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Kto dokładnie domagał się zwrotu tych powiatów? Jacyś ukraińscy Bąkiewicze lub inni Jabłonowscy...
    Jest kilku takich maniaków na Ukrainie którzy darli mordy o Przemyślu i innych miejscowościach, które to ich zdaniem, powinny powrócić do Ukrainy. Ale to na tej samej zasadzie co u nas co niektórzy darli mordy aby odzyskać Lwów i Stanisławów. Prawda jest jednak taka, że większość, i w Polsce i na Ukrainie, doskonale sobie zdaje sprawę, że to są jakieś mrzonki współczesnych niedorozwoji. A już na pewno, po tym co się dzisiaj dzieje na Ukrainie, nikt tam takich planów popierał nie będzie. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #132
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Kto dokładnie domagał się zwrotu tych powiatów? Jacyś ukraińscy Bąkiewicze lub inni Jabłonowscy...



    Fajnie, gdyby to było takie proste. W takiej Finlandii czy Szwecji podatki są odpowiednio wydawane na obronność i mimo tego ostatnio dość mocno obniżyło się ich poczucie bezpieczeństwa co skutkuje deklaracjami wstąpienia do NATO.
    Nie udawaj "greka" cały czas mają tam wpajane banderowyzm niczym u ruskich propagandę tylko może w mniejszym stopniu. A pewnie powiedział śp. Zyrynowski (oczywiście żartuję).

  49. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Opór Czechów w czasie II wojny światowej to jednak "trochę" więcej niż zamach na Heydricha.
    jasne ale jakby Polacy odpalili Hansa Franka na przykład , odwet byłby na pewno większy niż zgładzenie dwóch wiosek.
    dlatego kwestia patriotyzmu to też odpowiedzialność za innych - można było zastrzelić jednego ssmana ale za to zabijano np 50 Polaków.
    i to już nie jest działanie patriotyczne, podobnie jak powstanie warszawskie.

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    I owszem , ale... Gdyby wszyscy zachowali się tak jak Czesi byłaby teraz w europie wielka rzesza niemiecka i nic ponadto (no może Włochy itd...)
    z tym że widzisz - tak dokładnie było. większość państw europejskich tak właśnie postąpiła. i dzisiaj rzesza nazywa się UE.

  50. Powrót do góry    #134
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zauważyłem, że ty co drugi dzień masz jakieś urojenia i fantazje na mój temat - każde coraz mocniej odbiegające od stanu faktycznego, ale biorąc pod uwagę twoje umiejętności analizy to trudno się temu dziwić. Idź lepiej rozkminiać w jaki sposób będziesz powstrzymywał rosyjskie rakiety za pomocą swojej pukawki - może chociaż to ci wyjdzie
    A Ty akurat dla mnie jesteś takim autorytetem ażebym mógł o Tobie coś pisać. To chyba raczej odwrotnie bo Ty cały czas odpisujesz na moje komentarze. Kolego zejdź na ziemię i nie filozofuj bo starasz się być mądrym ale to ci nie wychodzi.

  51. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Nie udawaj "greka" cały czas mają tam wpajane banderowyzm niczym u ruskich propagandę tylko może w mniejszym stopniu. A pewnie powiedział śp. Zyrynowski (oczywiście żartuję).
    Poszukaj w temacie "Polityka" co na temat rzekomego kultu Bandery linkował ostatnio Carlitos a wcześniej było to w moich postach. Banderowszczyzna jest tak samo wpajana tam jak u nas dmowszczyzna.
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 20-04-2022 o 20:54
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •