Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 265

Wątek: Jak sprzedać bilety na SGP w Warszawie?

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Pasuje mi taki układ.
    No i spoko. Przynajmniej konkretne podejście do sprawy.

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Kilku klaunów? To już nie reakcyjna i faszystowska klika?
    A ja pisałem coś o faszystowskiej klice czy reakcji? Po prostu jeśli ktoś uzurpuje sobie prawo do kierowania czymś, w czym nie uczestniczy to jest śmieszny i powinien dostać kopa w doopę na otrzeźwienie.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A z tym to się zgadzam. Jak się przenieśli gdzieś w pi*du i przyjęli tamtejsze obywatelstwo, to dla mnie dopuszczenie do głosowania ludzi w UK, USA czy gdzieś tam indziej jest kompletnie bez sensu. Na chooy oni mają decydować o losach kraju, w którym nie mieszkają.



    Serio, taki żeś głupi? Czego nie zrozumiałeś? Jak piszę, że nie widzę sensu w umieraniu za kraj, to tyczy się to zarówno Polski, jak i tyczyłoby się potencjalnie Niemiec, Rosji czy pyerdolonej Hiszpanii.
    Przypominam - pasożyt to ten, który żeruje na innych. A więc Twoi koledzy po karcie do głosowania, którzy póki co to bronią - owszem - ale bicia gejów, zakazu aborcji i oczywiście idei solidarnego składania się dla nich na Żubra przez całe społeczeństwo.
    Dzieciaku, czyli tym samym przyznajesz, że masz w doopie prawo kraju w którym mieszkasz. Ty nie masz durniu, w razie potrzeby, umierać za kraj, tylko masz walczyć za kraj w którym żyjesz, za rodzinę, za swój dom, za to abyś mógł gadać swoim językiem. Ba, nawet masz taki prawny obowiązek, bo konstytucja nam to nakazuje. A ty co mówisz ? Że masz taką konstytucję w doopie.

    No więc jak masz w doopie, to już, zawczasu, zrzeknij się obywatelstwa i wypyerdalay tam gdzie będą tolerowali twój sposób myślenia. Przecież ty durniu mówisz, że nie zgadzasz się z prawnym obowiązkiem obrony ojczyzny w razie jej zagrożenia. No jak się chwaście nie zgadzasz, to co tu jeszcze robisz ? Czemu jeszcze nie oddałeś paszportu i nie wyjechałeś gdzieś poza granice RP ? Na chuy nam tu taki chwast jak ty i tobie podobni są potrzebni ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dziadzia, oddychaj głęboko, bo ci ciśnienie skoczy. I nie martw się - może w godzinie próby znajdą się chętni aby bronić twoich pasożytniczo-socjalnych przywilejów, nierobie


    Przyrównując pomoc osobie napadniętej na ulicy do aktywnego brania udziału w wojnie pokazuje tylko jakim jesteś idiotą i do jakiego stopnia masz wyprany mózg. Chociaż czekaj - jaki mózg


    Śmiało, powtarzaj sobie tę mantrę o bezstresowym wychowaniu - tylko następnym razem dodaj jeszcze coś o lewakach i Unii Europejskiej, bo wujek Jacek będzie niezadowolony, że nie powtarzasz w całości przekazu dnia, serwowanego w TVP Info


    Ok, przerasta cię dyskusja, nie potrafisz zmusić swoich szarych komórek żeby skleciły jakieś sensowne argumenty to odpuść, a nie ratujesz się jakimś pustosłowiem
    Dzieciaku nie chcę mi się już z Tobą gadać. Pa

  4. Powrót do góry    #49
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Ktoś musi pracować na twoją emeryturę. Nie denerwuj się.
    Kwestia wartości, dla mnie np. też "Ojczyzna" ma zerową wartość i głupotą byłoby za to umierać.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (20-04-2022), t_zg (20-04-2022)

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ktoś musi pracować na twoją emeryturę. Nie denerwuj się.
    Kwestia wartości, dla mnie np. też "Ojczyzna" ma zerową wartość i głupotą byłoby za to umierać.
    Zacytuję Waszego kolegę " Jesteś zerem"!

  7. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Wszyscy kibole w PL to sa dziesiatki tysiecy dodatkowej sily pogromowej - w koncu wszyscy wydziarani PW. Bez sensu wciagac w walke ludzi, ktorzy tego nie chca robic. Prawdziwi wojskowi patrioci jak kolchoz + polska kibolska + wykleci przekleci z kołczanami prawilności + jeden strażak i liczebnoscia rozpierydalamy w pył wszystkich.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Buszmen (20-04-2022), mentikk (20-04-2022)

  9. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dzieciaku, czyli tym samym przyznajesz, że masz w doopie prawo kraju w którym mieszkasz. Ty nie masz durniu, w razie potrzeby, umierać za kraj, tylko masz walczyć za kraj w którym żyjesz, za rodzinę, za swój dom, za to abyś mógł gadać swoim językiem. Ba, nawet masz taki prawny obowiązek, bo konstytucja nam to nakazuje. A ty co mówisz ? Że masz taką konstytucję w doopie.

    No więc jak masz w doopie, to już, zawczasu, zrzeknij się obywatelstwa i wypyerdalay tam gdzie będą tolerowali twój sposób myślenia. Przecież ty durniu mówisz, że nie zgadzasz się z prawnym obowiązkiem obrony ojczyzny w razie jej zagrożenia. No jak się chwaście nie zgadzasz, to co tu jeszcze robisz ? Czemu jeszcze nie oddałeś paszportu i nie wyjechałeś gdzieś poza granice RP ? Na chuy nam tu taki chwast jak ty i tobie podobni są potrzebni ?
    Ty mówisz o konstytucji? Ty? Ten, który nadal popiera partię, która zrobiła sobie z konstytucji srajtaśmę? Serio?
    Czemu w ogóle takim ważnym jest dla Ciebie, abym walczył za swój dom i swoją rodzinę? Co z tego będziesz miał? Czemu jest to tak istotne?
    Czy może bardziej interesuje Cię to, żebyśmy wszyscy walczyli i umierali za TWÓJ dom i TWOJĄ rodzinę? Bo tak to właśnie wygląda. A więc z Ciebie właśnie czyni to PASOŻYTA. Pomijając już fakt rozdawnictwa i gospodarowania pieniędzmi wszystkich dla korzyści tych, którym się nie chce.

    Panie Mariuszu, a jak już mnie Pan skrzyczał, to powie mi Pan dokąd dokładnie mam wypyerdalać i gdzie po drodze mogę zostawić paszport? Co Ty masz k*rwa 10 lat? Czy 14? Takimi tekstami to sobie do dzieciaków na podwórku rzucaj, może wokół Ciebie mieszka więcej Tobie podobnych przygłupów, to się ktoś przejmie Twoimi "poleceniami".

    Ja się zastanawiam na chooy potrzebni są w tym kraju takie chwasty i pasożyty jak Ty. I chyba tylko właśnie po to, aby kupić ich "wierność" za nieswoje pieniądze, którzy pozwolą rozpyerdalać ten kraj swoim władcą umysłów.

    Serio, nie uznajesz w życiu żadnych wartości, nie masz dla nich hierarchii poza tym, co Ci zostało narzucone przez wodza jedynego? Dla mnie umieranie na froncie dla korzyści Kaczyńskich, Morawieckich, czy jakichkolwiek innych przed nimi czy po nich jest w chooy nisko na tej liście. Ale spoko - jak zobaczę z okna najeźdźców to zakładam, że będziesz pierwszy w okopach, żeby bronić mojego domu i mojej rodziny. Przecież tak Ci zależy na ich dobru.

    A pytasz po co potrzebni są tacy ludzie jak ja? No po to, żeby ktoś się składał na te 500plusy, 13tki, 14tki, haracze dla księży i górników, na nowe inwestycje Jarosława albo żony Morawieckiego czy Dudy. Przecież bez ludzi takich jak ja to ten kraj, oparty na samych pasożytach socjalnych by nie przetrwał. Komuś też trzeba podnieść te stopy procentowe, żeby można było dalej rozpędzać inflację
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Mariusz by najchetniej walczyl z poziomu sportsboardu. Jakby dostal bilet na front, to narracja by sie zmienila. Ciekawe czy tak chetnie walczylby wtedy za mozliwosc "rozmawiania w swoim jezyku ".

  11. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Ciekawe, co teraz sobie myśli kolega z Ukrainy, który założył ten temat
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  12. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Prawdziwi wojskowi patrioci jak kolchoz + polska kibolska + wykleci przekleci z kołczanami prawilności + jeden strażak i liczebnoscia rozpierydalamy w pył wszystkich.
    Jeszcze sierściuch, zibly i apator_uk - wprawdzie ten ostatni siedzi gdzieś w okolicach Glasgow, ale w razie potrzeby na bank w przeciągu 12 godzin by się pojawił na pierwszej linii frontu. Polska jest zatem bezpieczna - "ludzi u nas mnogo"

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Ciekawe, co teraz sobie myśli kolega z Ukrainy, który założył ten temat
    On ma całe 2 posty w swojej historii - jeden otwiera ten wątek, drugi to podziękowanie za odpowiedź. Wątpię, aby dalej tutaj zaglądał
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ktoś musi pracować na twoją emeryturę. Nie denerwuj się.
    Ale na swoją emeryturę ja sam sobie zapracowałem już. Więc moją emeryturą się nie przejmuj. Jak już to właśnie pracujesz na swoją emeryturę.

    Kwestia wartości, dla mnie np. też "Ojczyzna" ma zerową wartość i głupotą byłoby za to umierać.
    Nikt ci nie każe cymbalisto umierać za ojczyznę. Ty masz za nią walczyć a nie umierać. A skoro ma dla ciebie zerową wartość, to na chuy tutaj pasożytujesz ? Wyprowadź się, zrzeknij się obywatelstwa skoro nie chcesz przejąć obowiązków związanych z posiadaniem tego obywatelstwa. Twój wybór, ale bądź konsekwentny od początku do końca. A ty co robisz ? Jak jest do spijania śmietanka, to spijasz, a jak przychodzi czas i trzeba wypić serwatkę, to ty mówisz, że tą niech piją patrioci, a ty sam masz to w doopie. To jest właśnie pasożytnictwo.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #58
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Weź się tak nie denerwuj, bo dużo tej emerytury nie uciągniesz. Po pierwsze - owszem wypracowałeś, chociaż akurat pracując w budżetówce to jest powiedzmy nieco śliskie. Ale żebyś ją dostał, to ktoś musi pracować teraz, bo chyba wiesz jak działa system emerytalny i że pieniądze (konkretnie te), które ty odkładałeś poszły już dawno na inne wydatki i w tej chwili ich nie ma. A po drugie - ja państwu polskiemu nic nie zawdzięczam (i nie chcę zawdzięczać), zaś ono mi dużo zabiera. Więc jeśli ktoś na kimś pasożytuje to aparat państwowy na mnie, a nie odwrotnie. Tyle w temacie pasożytowania. Widocznie oceniasz wszystkich przez pryzmat swojego życia.

    Od walki na froncie jest armia, której się za to płaci, a nie cywile.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-04-2022 o 11:32
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (20-04-2022)

  17. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    On ma całe 2 posty w swojej historii - jeden otwiera ten wątek, drugi to podziękowanie za odpowiedź. Wątpię, aby dalej tutaj zaglądał
    Chyba zagląda, jaki wstyd za Mariusza...

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  18. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale na swoją emeryturę ja sam sobie zapracowałem już. Więc moją emeryturą się nie przejmuj. Jak już to właśnie pracujesz na swoją emeryturę.
    Zapracowałeś Jak by ci państwo wypłaciło tylko twoje składki to już dawno byś zdechł z głodu. Inni się na ciebie zrzucają pasożycie, więc grzecznie podziękuj, a nie prawisz im morały o zrzeczaniu się obywatelstwa

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (20-04-2022)

  20. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    ja rozumiem, że można nie chcieć umierać na wojnie, cenić swoje życie wyżej niż wolność ojczyzny, ale sprowadzać polskę do 6 liter i pisać "jest/nie ma, to nic nie zmienia"...
    toruskie gamonie to mało powiedziane

  21. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nikt ci nie każe cymbalisto umierać za ojczyznę. Ty masz za nią walczyć a nie umierać. A skoro ma dla ciebie zerową wartość, to na chuy tutaj pasożytujesz ?

    Krowi cycu co prawda odpowiedz do Buszmena, ale w moim przypadku jak ja koorwa pasozytuje cymbale? Nie jestem beneficjentem jakiejkolwiek yebanej pisowskiej zapomogi. Zapierydalam miedzy innymi na takie pasozyty z budzetowki jak ty czy kolchoz. Wiec kto tu jest pasozytem? czy to nie ty dostajesz jakies 13 emerytury gratis ? Pewnie mieszkanie tez kiedys sluzbowe z przydzialu taniej albo innym sposobem. Wiec zamknij jape, bo najwiekszym pasozytem z tego forum jestes wlasnie ty.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Buszmen (20-04-2022)

  23. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Serio, nie uznajesz w życiu żadnych wartości, nie masz dla nich hierarchii poza tym, co Ci zostało narzucone przez wodza jedynego? Dla mnie umieranie na froncie dla korzyści Kaczyńskich, Morawieckich, czy jakichkolwiek innych przed nimi czy po nich jest w chooy nisko na tej liście. Ale spoko - jak zobaczę z okna najeźdźców to zakładam, że będziesz pierwszy w okopach, żeby bronić mojego domu i mojej rodziny. Przecież tak Ci zależy na ich dobru.
    Ten co wyznaje wartości.

    Idioto, jak ty mi wyjeżdżasz tutaj z takimi tekstami, gdzie pyerdolsiz jakieś bzdury o umieraniu za Kaczafiego, to znaczy, ze ty tępa pało nic nie rozumiesz z tego o czym się tutaj mówi. Więc czym prędzej zrzeknij się obywatelstwa i wypyerdalay z tego kraju. Przynajmniej wtedy będziesz konsekwentny w tym co mówisz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ten co wyznaje wartości.

    Idioto, jak ty mi wyjeżdżasz tutaj z takimi tekstami, gdzie pyerdolsiz jakieś bzdury o umieraniu za Kaczafiego, to znaczy, ze ty tępa pało nic nie rozumiesz z tego o czym się tutaj mówi. Więc czym prędzej zrzeknij się obywatelstwa i wypyerdalay z tego kraju. Przynajmniej wtedy będziesz konsekwentny w tym co mówisz.
    Konsekwentny w czym? W tym, że mówię, że nie mam zamiaru umierać za kraj i tego aktualnie nie robię?
    Najpierw spójrz w lustro, a potem jeszcze raz się zastanów kto nie rozumie treści, która jest w jego kierunku skierowana. Efektu pewnie nie będzie, ale to już Twój problem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #65
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jeszcze sierściuch, zibly i apator_uk - wprawdzie ten ostatni siedzi gdzieś w okolicach Glasgow, ale w razie potrzeby na bank w przeciągu 12 godzin by się pojawił na pierwszej linii frontu. Polska jest zatem bezpieczna - "ludzi u nas mnogo"
    Spyerdalaj pajacu

  26. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Krowi cycu co prawda odpowiedz do Buszmena, ale w moim przypadku jak ja koorwa pasozytuje cymbale? Nie jestem beneficjentem jakiejkolwiek yebanej pisowskiej zapomogi. Zapierydalam miedzy innymi na takie pasozyty z budzetowki jak ty czy kolchoz. Wiec kto tu jest pasozytem? czy to nie ty dostajesz jakies 13 emerytury gratis ? Pewnie mieszkanie tez kiedys sluzbowe z przydzialu taniej albo innym sposobem. Wiec zamknij jape, bo najwiekszym pasozytem z tego forum jestes wlasnie ty.
    A jak te "pasożyty" z budżetówki, przychodzą do ciebie i wykupują usługi w firmie w której pracujesz, to mówisz im, że od nich kasy nie weźmiesz ? Czy nieśmiało taką kasę też bierzesz ? Tym samym stając się pasożytem ?

    Idioto myśl co piszesz, bo według tego co pyerdolisz to w budżetówce powinni pracować sami wolontariusze. Za free. Czym się durniu różni robota księgowej w twojej firmie, od roboty księgowej w np. UM, PSP czy Policji ? I dlaczego jedna z nich jest pasożytem a druga nie jest ? Bo ci tak do łba pseudo "przedsiębiorcy" nakładli tępy ciulu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jak te "pasożyty" z budżetówki, przychodzą do ciebie i wykupują usługi w firmie w której pracujesz, to mówisz im, że od nich kasy nie weźmiesz ? Czy nieśmiało taką kasę też bierzesz ? Tym samym stając się pasożytem ?

    Idioto myśl co piszesz, bo według tego co pyerdolisz to w budżetówce powinni pracować sami wolontariusze. Za free. Czym się durniu różni robota księgowej w twojej firmie, od roboty księgowej w np. UM, PSP czy Policji ? I dlaczego jedna z nich jest pasożytem a druga nie jest ? Bo ci tak do łba pseudo "przedsiębiorcy" nakładli tępy ciulu ?
    Normalnie wyznaczasz nowe trendy w kompromitowaniu się. Dotychczasowe standardy już dawno Cię nie dotyczą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2022
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 2 postach
    Nie wyobrażałem sobie i nie chciałem, aby moja prośba przerodziła się w tak gorącą dyskusję. Ale muszę wyrazić swoją opinię na ten temat. Co prawda prawo nie pozwala mi teraz opuścić Ukrainy, ale jest to od dawna obowiązujące prawo, które obowiązuje prawdopodobnie w każdym kraju na świecie. I myślę, że to jest właściwa rzecz. Mieszkam w zachodniej Ukrainie. Pracuję w branży IT i jestem dość zamożny. Na szczęście wojna nie wpłynęła na mnie finansowo. Przyjaciele, musicie być świadomi, bo wojna to nie tylko wojsko, okopy i zbroje. Podstawa zwycięstwa - tyły. A ci, którzy teraz pracują na Ukrainie, płacą podatki, pomagają bezrobotnym i uchodźcom – to tyły. I muszą tam zostać, a nie uciekać do Europy. W przeciwnym razie porażka. A wtedy okrucieństwo i groza rozprzestrzeni się na całą Ukrainę, a potem na Polskę. Nie jestem pewien, czy ci, którzy mówią o głupocie patriotów, wyobrażają sobie, co dzieje się teraz w strefie wojny z ludnością cywilną. Jestem pewien, że opinia wielu zmieni się diametralnie, gdy syrena będzie krzyczeć kilka razy dziennie i nie ma innego wyjścia, jak tylko siedzieć i myśleć, że dzisiaj rakieta w ciebie nie trafi. Jestem osobą spokojną, nie służyłem w wojsku i nie chcę. Ale ogarnia mnie wściekłość i nienawiść do tych, którzy teraz depczą naszą ziemię, zabijają i drwią z bezbronnych kobiet i osób starszych. Dlatego nie myślę o ucieczce z Ukrainy ani z mojego miasta. Dziś tyłem Ukrainy jest Polska. I Europy też, ale wkład Polski jest ogromny, za co wszyscy Ukraińcy są wam bardzo, bardzo wdzięczni. Dlatego musimy tu zostać i walczyć o wykorzenienie tej barbarzyńskiej zarazy. A ci, którzy nie są gotowi do walki, muszą być gotowi patrzeć, jak jego rodzice są zabijani lub gwałcą żonę. W tym momencie cały pacyfizm szybko wyparowuje.
    OK. I wreszcie o biletah. Nie mogę sprzedawać, bo potrzebuję konta w polskim banku, żeby sprzedawać przez alebilet.pl, którego nie mam. Szkoda wyrzucać dobre bilety. Może komuś się przyda, napisz na privat jeśli zezwala na to regulamin tego forum.
    Przepraszam za pisanie, to wszystko google translate

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Andrii za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (20-04-2022), Mariusz (20-04-2022), Nigel (20-04-2022)

  30. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    ja rozumiem, że można nie chcieć umierać na wojnie, cenić swoje życie wyżej niż wolność ojczyzny, ale sprowadzać polskę do 6 liter i pisać "jest/nie ma, to nic nie zmienia"...
    toruskie gamonie to mało powiedziane
    Dokładnie tak jest - pogódź się z tym Panowie politycy spotykają się przy stole i rysują ołówkiem po mapie, wyznaczając granice podmiotów zwanych państwami. Gdańsk był kiedyś niemiecki, później był wolnym miastem, teraz jest polski. Lwów był polski, teraz jest ukraiński, a za 100 lat może być białoruski. Najpotężniejsze obecnie państwo na świecie kilkaset lat temu nie istniało. Life goes on

  31. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jak te "pasożyty" z budżetówki, przychodzą do ciebie i wykupują usługi w firmie w której pracujesz, to mówisz im, że od nich kasy nie weźmiesz ?

    Uwierz mi debilu, ze procent pasożytów-klientow w firmie w ktorej pracuje wynosi 0%. Zreszta 95% mojego rynku to zachodni konsumenci. W PL same prywatne firmy wysylajace towar glownie na zachod. Jestem zlym przykladem na twoje poyebane wymysly.

    Ja pisze konkretnie o tobie i kolchozie, a ty mi wyskakujesz z jakimis ksiegowymi. Sa tu jakies ksiegowe na forum cymbale ?

  32. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    W tym samym co kobiety i dzieci, które chciałeś ustawowo wysyłać na pierwszą linię frontu w myśl bolszewickiej doktryny odpowiedzialności zbiorowej. Jeśli miałeś na myśli tylko mężczyzn w wieku poborowym to trzeba było doprecyzować, podobnie jak i stopień pokrewieństwa i powinowactwa.
    Można też uzasadnić wysłanie pacyfistów w awangardzie tym, że mają wtedy szansę spróbować rozbroić swoimi ideami przeciwników, przemówić do ich sumień i człowieczeństwa...
    Faktycznie nie doprecyzowalem.
    Wyslac tylko dzieci.
    Męska Elite polityczna zostawić, żeby miał ci kto w telewizorze mówić dlaczego masz na śmierć wysłać swoje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-04-2022 o 12:02
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta


    A ja pisałem coś o faszystowskiej klice czy reakcji? Po prostu jeśli ktoś uzurpuje sobie prawo do kierowania czymś, w czym nie uczestniczy to jest śmieszny i powinien dostać kopa w doopę na otrzeźwienie.
    Nie miałeś na myśli "rządu londyńskiego"?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  34. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Andrii Zobacz posta
    Nie wyobrażałem sobie i nie chciałem, aby moja prośba przerodziła się w tak gorącą dyskusję. Ale muszę wyrazić swoją opinię na ten temat. Co prawda prawo nie pozwala mi teraz opuścić Ukrainy, ale jest to od dawna obowiązujące prawo, które obowiązuje prawdopodobnie w każdym kraju na świecie. I myślę, że to jest właściwa rzecz. Mieszkam w zachodniej Ukrainie. Pracuję w branży IT i jestem dość zamożny. Na szczęście wojna nie wpłynęła na mnie finansowo. Przyjaciele, musicie być świadomi, bo wojna to nie tylko wojsko, okopy i zbroje. Podstawa zwycięstwa - tyły. A ci, którzy teraz pracują na Ukrainie, płacą podatki, pomagają bezrobotnym i uchodźcom – to tyły. I muszą tam zostać, a nie uciekać do Europy. W przeciwnym razie porażka. A wtedy okrucieństwo i groza rozprzestrzeni się na całą Ukrainę, a potem na Polskę. Nie jestem pewien, czy ci, którzy mówią o głupocie patriotów, wyobrażają sobie, co dzieje się teraz w strefie wojny z ludnością cywilną. Jestem pewien, że opinia wielu zmieni się diametralnie, gdy syrena będzie krzyczeć kilka razy dziennie i nie ma innego wyjścia, jak tylko siedzieć i myśleć, że dzisiaj rakieta w ciebie nie trafi. Jestem osobą spokojną, nie służyłem w wojsku i nie chcę. Ale ogarnia mnie wściekłość i nienawiść do tych, którzy teraz depczą naszą ziemię, zabijają i drwią z bezbronnych kobiet i osób starszych. Dlatego nie myślę o ucieczce z Ukrainy ani z mojego miasta. Dziś tyłem Ukrainy jest Polska. I Europy też, ale wkład Polski jest ogromny, za co wszyscy Ukraińcy są wam bardzo, bardzo wdzięczni. Dlatego musimy tu zostać i walczyć o wykorzenienie tej barbarzyńskiej zarazy. A ci, którzy nie są gotowi do walki, muszą być gotowi patrzeć, jak jego rodzice są zabijani lub gwałcą żonę. W tym momencie cały pacyfizm szybko wyparowuje.
    OK. I wreszcie o biletah. Nie mogę sprzedawać, bo potrzebuję konta w polskim banku, żeby sprzedawać przez alebilet.pl, którego nie mam. Szkoda wyrzucać dobre bilety. Może komuś się przyda, napisz na privat jeśli zezwala na to regulamin tego forum.
    Przepraszam za pisanie, to wszystko google translate

    Prosty sposob. Platnosc przez revolut i bilet na email. Ja juz mam 3 bilety i wiecej nie potrzebuje. Bilety rozchodza sie szybko, wiec moze komus z forum sie przydadza. Na priv jak najbardziej mozna pisac na tym forum. Dyskusja nie jest goraca. To tutaj codziennosc.

  35. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Uwierz mi debilu, ze procent pasożytów-klientow w firmie w ktorej pracuje wynosi 0%. Zreszta 95% mojego rynku to zachodni konsumenci. W PL same prywatne firmy wysylajace towar glownie na zachod. Jestem zlym przykladem na twoje poyebane wymysly.

    Ja pisze konkretnie o tobie i kolchozie, a ty mi wyskakujesz z jakimis ksiegowymi. Sa tu jakies ksiegowe na forum cymbale ?
    No ja robię jakby w księgowości. Ale nie w budżetówce. Moje zdanie znacie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Buszmen (20-04-2022)

  37. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dokładnie tak jest - pogódź się z tym Panowie politycy spotykają się przy stole i rysują ołówkiem po mapie, wyznaczając granice podmiotów zwanych państwami. Gdańsk był kiedyś niemiecki, później był wolnym miastem, teraz jest polski. Lwów był polski, teraz jest ukraiński, a za 100 lat może być białoruski. Najpotężniejsze obecnie państwo na świecie kilkaset lat temu nie istniało. Life goes on
    ale z tobą jest dokładnie tak samo.
    jesteś rezultatem splotu okoliczności, zbieżności miejsca i czasu dwóch istot, które wcześniej się nie znały i powstały w podobny sposób. wynikiem reakcji chemicznej i biologicznej, bo gdzieś ktoś kiedyś usiadł, wypił piwo, pod.ymał i oto jesteś. równie dobrze mógł zaliczyć prostytutkę alko kozę (gdybyś był dzieckiem polewaczki).

    ktoś zadecydował za ciebie, jaki dziś jesteś.
    czy to oznacza, że masz nie kochać swoich rodziców, nie pomagać im na starość i w ogóle udawać, że ich nie znasz, bo to tylko po 4 litery - mama i tata? żyją/umarli, nie ma znaczenia?

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Nigel (20-04-2022)

  39. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ktoś musi pracować na twoją emeryturę. Nie denerwuj się.
    Kwestia wartości, dla mnie np. też "Ojczyzna" ma zerową wartość i głupotą byłoby za to umierać.
    A tak z ciekawości co jest dla Ciebie wartością, za którą poświęcanie życia można uznać za mądrość?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  40. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    ale z tobą jest dokładnie tak samo.
    jesteś rezultatem splotu okoliczności, zbieżności miejsca i czasu dwóch istot, które wcześniej się nie znały i powstały w podobny sposób. wynikiem reakcji chemicznej i biologicznej, bo gdzieś ktoś kiedyś usiadł, wypił piwo, pod.ymał i oto jesteś. równie dobrze mógł zaliczyć prostytutkę alko kozę (gdybyś był dzieckiem polewaczki).

    ktoś zadecydował za ciebie, jaki dziś jesteś.
    czy to oznacza, że masz nie kochać swoich rodziców, nie pomagać im na starość i w ogóle udawać, że ich nie znasz, bo to tylko po 4 litery - mama i tata? żyją/umarli, nie ma znaczenia?
    Moim rodzicom zawdzięczam opiekę, wychowanie, utrzymanie przez lata, a być może w jednej sytuacji nawet zdrowie/życie. Za ich bezpieczeństwo jestem zatem w stanie poświęcić praktycznie wszystko. Polsce (czytaj: politykom stojącym na jej czele) nie zawdzięczam nic i dokładnie tyle samo jestem poświęcić dla obrony jej granic.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (20-04-2022)

  42. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    ale z tobą jest dokładnie tak samo.
    jesteś rezultatem splotu okoliczności, zbieżności miejsca i czasu dwóch istot, które wcześniej się nie znały i powstały w podobny sposób. wynikiem reakcji chemicznej i biologicznej, bo gdzieś ktoś kiedyś usiadł, wypił piwo, pod.ymał i oto jesteś. równie dobrze mógł zaliczyć prostytutkę alko kozę (gdybyś był dzieckiem polewaczki).

    ktoś zadecydował za ciebie, jaki dziś jesteś.
    czy to oznacza, że masz nie kochać swoich rodziców, nie pomagać im na starość i w ogóle udawać, że ich nie znasz, bo to tylko po 4 litery - mama i tata? żyją/umarli, nie ma znaczenia?
    To nie oznacza, że MASZ ich nie kochać itd. Ale też nikt nie może Ci tego nakazać. Bo mogli sobie na to też niczym nie zasłużyć.

    Jak dobrze zacząłeś - każdy z nas jest splotem wielu okoliczności. Urodzenie się w tym czasie, w tym miejscu jako ta osoba powoduje, że jesteś Polakiem, znanym nam jako kolarz. Ale równie dobrze mogłeś się urodzić w tej samej chwili w Rosji i możliwe, że teraz wierzyłbyś, że wojna na Ukrainie jest uzasadniona i gorliwie broniłbyś jej zasadności. Mógłby urodzić się też w Japonii i własnie wąchać używane majtki jakiejś małolaty, albo i w Botswanie i hodować kozy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    ciekawe czy dzisiaj ktoś zarzuca Czechom ich lojalność wobec Hitlera? oszczędzili swój naród, swoje miasta i wydajnie pracowali dla Rzeszy.
    czy można ich nazwać zdrajcami w takim razie? nie zrobiono im obozów zagłady, a za zabicie Heydricha spalili im dwie wioski. jak to się ma do patriotycznej Polski? nawet nie ma porównania.

  44. Powrót do góry    #80
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2022
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 2 postach
    Dodam: bardzo łatwo jest pomyśleć o tym, czego nie czułem. Życzę wszystkim Polakom, aby nigdy nie doświadczyli tego, co przeżywają teraz mieszkańcy wschodniej Ukrainy i czego doświadczyli wasi przodkowie w 1939 roku.

  45. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Andrii za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (20-04-2022), Mariusz (20-04-2022), Nigel (20-04-2022), zibly (20-04-2022)

  46. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Andrii Zobacz posta
    Nie wyobrażałem sobie i nie chciałem, aby moja prośba przerodziła się w tak gorącą dyskusję. Ale muszę wyrazić swoją opinię na ten temat. Co prawda prawo nie pozwala mi teraz opuścić Ukrainy, ale jest to od dawna obowiązujące prawo, które obowiązuje prawdopodobnie w każdym kraju na świecie. I myślę, że to jest właściwa rzecz. Mieszkam w zachodniej Ukrainie. Pracuję w branży IT i jestem dość zamożny. Na szczęście wojna nie wpłynęła na mnie finansowo. Przyjaciele, musicie być świadomi, bo wojna to nie tylko wojsko, okopy i zbroje. Podstawa zwycięstwa - tyły. A ci, którzy teraz pracują na Ukrainie, płacą podatki, pomagają bezrobotnym i uchodźcom – to tyły. I muszą tam zostać, a nie uciekać do Europy. W przeciwnym razie porażka. A wtedy okrucieństwo i groza rozprzestrzeni się na całą Ukrainę, a potem na Polskę. Nie jestem pewien, czy ci, którzy mówią o głupocie patriotów, wyobrażają sobie, co dzieje się teraz w strefie wojny z ludnością cywilną. Jestem pewien, że opinia wielu zmieni się diametralnie, gdy syrena będzie krzyczeć kilka razy dziennie i nie ma innego wyjścia, jak tylko siedzieć i myśleć, że dzisiaj rakieta w ciebie nie trafi. Jestem osobą spokojną, nie służyłem w wojsku i nie chcę. Ale ogarnia mnie wściekłość i nienawiść do tych, którzy teraz depczą naszą ziemię, zabijają i drwią z bezbronnych kobiet i osób starszych. Dlatego nie myślę o ucieczce z Ukrainy ani z mojego miasta. Dziś tyłem Ukrainy jest Polska. I Europy też, ale wkład Polski jest ogromny, za co wszyscy Ukraińcy są wam bardzo, bardzo wdzięczni. Dlatego musimy tu zostać i walczyć o wykorzenienie tej barbarzyńskiej zarazy. A ci, którzy nie są gotowi do walki, muszą być gotowi patrzeć, jak jego rodzice są zabijani lub gwałcą żonę. W tym momencie cały pacyfizm szybko wyparowuje.
    OK. I wreszcie o biletah. Nie mogę sprzedawać, bo potrzebuję konta w polskim banku, żeby sprzedawać przez alebilet.pl, którego nie mam. Szkoda wyrzucać dobre bilety. Może komuś się przyda, napisz na privat jeśli zezwala na to regulamin tego forum.
    Przepraszam za pisanie, to wszystko google translate

    translator pisze po polsku lepiej niż 90 % tego forum.

  47. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Faktycznie nie doprecyzowalem.
    Wyslac tylko dzieci.
    Męska Elite polityczna zostawić, żeby miał ci kto w telewizorze mówić dlaczego masz na śmierć wysłać swoje.
    Czy już można odpisać na tego posta, czy dalej go będziesz edytować by w końcu osiągnął zamierzony poziom absurdu?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  48. Powrót do góry    #83
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,246
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wicuch Zobacz posta
    ciekawe czy dzisiaj ktoś zarzuca Czechom ich lojalność wobec Hitlera? oszczędzili swój naród, swoje miasta i wydajnie pracowali dla Rzeszy.
    czy można ich nazwać zdrajcami w takim razie? nie zrobiono im obozów zagłady, a za zabicie Heydricha spalili im dwie wioski. jak to się ma do patriotycznej Polski? nawet nie ma porównania.
    I owszem , ale... Gdyby wszyscy zachowali się tak jak Czesi byłaby teraz w europie wielka rzesza niemiecka i nic ponadto (no może Włochy itd...)

  49. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Uwierz mi debilu, ze procent pasożytów-klientow w firmie w ktorej pracuje wynosi 0%. Zreszta 95% mojego rynku to zachodni konsumenci. W PL same prywatne firmy wysylajace towar glownie na zachod. Jestem zlym przykladem na twoje poyebane wymysly.

    Ja pisze konkretnie o tobie i kolchozie, a ty mi wyskakujesz z jakimis ksiegowymi. Sa tu jakies ksiegowe na forum cymbale ?
    Ale co ty durniu piszesz o mnie i Kolchozie ? Co ty w ogóle wiesz o mnie cymbale ?

    32 lata pracy, z tego 18 lat na dwóch pełnych etatach. A ty tu coś poyebie pyerdolisz, ze w budżetówce ludzie powinni zapyerdalac za friko, bo inaczej to są pasożyty ? Puknij się w ten pusty łeb cymbale.

    Tak samo jak cymbale nie rozumiesz porównania z tym co sam robisz. Co z tego, że klienci akurat twojej firmy bezpośrednio nie pracują w budżetówce ? Twoja firma wozi towary, powiadasz, ze głownie za granica RP. Ale ktoś te towary kupuje, również pracownicy budżetówek, więc twoja firma ma co wozić a ty masz jak zarabiać. Dociera do pustego łba czy dalej nie ? Czy dalej chcesz się tłuku spierać, co było pierwsze, kura czy jajko ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #85
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Nie miałeś na myśli "rządu londyńskiego"?
    No tak, ale nie z komuszej perspektywy, co zdajesz się mi sugerować.

  51. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale co ty durniu piszesz o mnie i Kolchozie ? Co ty w ogóle wiesz o mnie cymbale ?

    32 lata pracy, z tego 18 lat na dwóch pełnych etatach. A ty tu coś poyebie pyerdolisz, ze w budżetówce ludzie powinni zapyerdalac za friko, bo inaczej to są pasożyty ? Puknij się w ten pusty łeb cymbale.

    Tak samo jak cymbale nie rozumiesz porównania z tym co sam robisz. Co z tego, że klienci akurat twojej firmy bezpośrednio nie pracują w budżetówce ? Twoja firma wozi towary, powiadasz, ze głownie za granica RP. Ale ktoś te towary kupuje, również pracownicy budżetówek, więc twoja firma ma co wozić a ty masz jak zarabiać. Dociera do pustego łba czy dalej nie ? Czy dalej chcesz się tłuku spierać, co było pierwsze, kura czy jajko ?
    Cymbale...dla porownania budzetowka UK a PL. Idac do urzedu w UK masz w miescie wielkosci Zielonej Gory 3 moze 4 osoby zatrudnione i nic do takiej pracy budzetowej nie mam. Idziesz do urzedu w sumie z neutralnym podejsciem, bo wiesz ze zostaniesz przywitany z usmiechem i troska o to, zebys wyszedl z zalatwiona sprawa z usmiechem. Idziesz do yebanego urzedu w takiej dziurze jak Zielona Gora, a tam koorwa gmaszyska z tysiacami darmozjadow i stanowiskami typu " Panie X prosze posc zrobic xero na drugie pietro ". Wiem, bo moj kuzyn tak pracuje w naszym urzedzie i w zasadzie na tym polega jego robota I takich stanowisk jest od cholery. I nie pierydol mi, ze takie stanowiska sa potrzebne, bo jak widac na przykladzie zachodu nie sa. Po prostu mamy poyebany system w Polsce i grubo za duzo osob przyspawanych do krzeselek w publicznych koorwidołkach - czytaj darmozjadow.

    I to sie tyczy nie tylko urzedow, a sluzb mundorowych rowniez.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 20-04-2022 o 13:03

  52. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No tak, ale nie z komuszej perspektywy,[...]
    To się Tobie tylko tak wydaje.
    Deprecjonować konieczność powstania rządu na uchodźstwie w 1939 może tylko komuch, pożyteczny idiota lub kompletny idiota.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Mariusz (20-04-2022)

  54. Powrót do góry    #88
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    A w 1980?
    Nie chodziło mi o lata wojny, ale to moja wina, nie doprecyzowałem.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 20-04-2022 o 13:15

  55. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Cymbale...dla porownania budzetowka UK a PL. Idac do urzedu w UK masz w miescie wielkosci Zielonej Gory 3 moze 4 osoby zatrudnione i nic do takiej pracy budzetowej nie mam. Idziesz do urzedu w sumie z neutralnym podejsciem, bo wiesz ze zostaniesz przywitany z usmiechem i troska o to, zebys wyszedl z zalatwiona sprawa z usmiechem. Idziesz do yebanego urzedu w takiej dziurze jak Zielona Gora, a tam koorwa gmaszyska z tysiacami darmozjadow i stanowiskami typu " Panie X prosze posc zrobic xero na drugie pietro ". Wiem, bo moj kuzyn tak pracuje w naszym urzedzie i w zasadzie na tym polega jego robota I takich stanowisk jest od cholery. I nie pierydol mi, ze takie stanowiska sa potrzebne, bo jak widac na przykladzie zachodu nie sa. Po prostu mamy poyebany system w Polsce i grubo za duzo osob przyspawanych do krzeselek w publicznych koorwidołkach - czytaj darmozjadow.

    I to sie tyczy nie tylko urzedow, a sluzb mundorowych rowniez.
    Nie mam zamiaru rozkminiać tematu czy w Polsce jest przerost biurokratyczny większy niż w UK czy Niemczech, jak również w innych krajach. To jest inny temat na inną dyskusje. Ty ćwoku nazwałeś wszystkich tych którzy pracują w budżetówce "pasożytami". Czym się totalnie zbłaźniłeś. A teraz kombinujesz jak tu wyjść z tego z twarzą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wicuch Zobacz posta
    ciekawe czy dzisiaj ktoś zarzuca Czechom ich lojalność wobec Hitlera? oszczędzili swój naród, swoje miasta i wydajnie pracowali dla Rzeszy.
    czy można ich nazwać zdrajcami w takim razie? nie zrobiono im obozów zagłady, a za zabicie Heydricha spalili im dwie wioski. jak to się ma do patriotycznej Polski? nawet nie ma porównania.
    Opór Czechów w czasie II wojny światowej to jednak "trochę" więcej niż zamach na Heydricha.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •