Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 378

Wątek: Mecz na szczycie! II runda ekstraligi GKM Grudziądz - Sparta Wrocław 16.04.2022 godz. 20 30

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Typ glosujacy na partie, ktora utuczyla sie pieniedzmi podatnikow w stopniu dotad niespotykanym pyerdoli o pasozytach i chwastach. Nic leoszego dzisiaj juz nie przeczytacie, chyba ze nayebany siersciuch zechce podjac rekawice jak bedzie miec przebylsk swiadomosci.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Trochę inne mam pojmowanie tego kto jest pasożytem.
    A Ty jakie miałeś warunki, że inny niż my? Ty żyjesz w jakiejś innej rzeczywistości? No w sumie by się zgadzało.
    Kiedy i jakich standardów życia broniłeś? Chyba, że zgodnie z głosem swojej ukochanej partii broniłeś życia poczętego i zakazu aborcji.
    Oczywiście, że wojnę wolę obserwować z odległości. Nie widzę logicznego powodu, abysmy ja bądź moja rodzina umierali "za kraj".
    Jak już wspomniałem nie raz - idea nacjonalizmu jest idiotyzmem, a patriotyzm to papka dla półgłówków, którzy dają sobą sterować takimi "wzniosłymi" pierdoletami.
    Przecież ty cymbale nie wiesz o czym piszesz. Używasz pojęć i nawet nie znasz ich znaczenia. Ja nawet nie zamierzam nazywać siebie patriotą. Ale wiem jedno, że jak ktoś będzie chciał odebrać mi to co moje, jak ktoś będzie chciał to niszczyć, mordować moja rodzinne, znajomych, gwałcić i kraść, itd, to pierwszy złapie za to co będę miał pod ręką aby napyerdalać delikwentów. I tego samego oczekuję od swoich sąsiadów, przynajmniej tych którym siły na to pozwolą. A takie chwasty jak ty, mówią mi, że po prostu trzeba zawczasu przewidzieć sytuację, zostawić wszystko i szybko spyerdolić.

    No przecież ty jesteś klasycznym przykładem chwasta i pasożyta, który to chciałby się rozwijać w swojej strefie komfortu. Ale jak trzeba coś zrobić aby obronić ta strefę komfortu, w razie zagrożenia, to ty nie chcesz jej bronić tylko szukasz innej strefy komfortu. W której będziesz się czul w miarę komfortowo.

    Ćwoku skończony, jak by wszyscy w Europie myśleli takimi kategoriami, to w końcu zabrakło by ci miejsca gdzie mógłbyś się schronić. Bo jak by wszyscy spyerdalali, to orki takiego Putina jechały by na tych swoich czołgach i bez jednego wystrzału, zdobywaliby teren, gwałciliby, zabijali cywilów, kradli, a czego nie dali rady by zajumac to by spalili. A ty z zabovskym byście ciągle spyerdalali. Czy może liczylibyście chwasty na to, że inni "frajerzy" i ci "przebrzydli patrioci i nacjonaliści", zatrzymają jakoś te orki, a wy wtedy znowu okrzepniecie w tych waszych strefach komfortu ?

    Już teraz wiesz durniu czemu jesteś chwast i pasożyt ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-04-2022 o 22:56
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Mossberg (16-04-2022), Spartan (13-04-2022), kobra102 (16-04-2022)

  4. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież ty cymbale nie wiesz o czym piszesz. Używasz pojęć i nawet nie znasz ich znaczenia. Ja nawet nie zamierzam nazywać siebie patriotą. Ale wiem jedno, że jak ktoś będzie chciał odebrać mi to co moje, jak ktoś będzie chciał to niszczyć, mordować moja rodzinne, znajomych, gwałcić i kraść, itd, to pierwszy złapie za to co będę miał pod ręką aby napyerdalać delikwentów. I tego samego oczekuję od swoich sąsiadów, przynajmniej tych którym siły na to pozwolą. A takie chwasty jak ty, mówią mi, że po prostu trzeba zawczasu przewidzieć sytuację, zostawić wszystko i szybko spyerdolić.

    No przecież ty jesteś klasycznym przykładem chwasta i pasożyta, który to chciałby się rozwijać w swojej strefie komfortu. Ale jak trzeba coś zrobić aby obronić ta strefę komfortu, w razie zagrożenia, to ty nie chcesz jej bronić tylko szukasz innej strefy komfortu. W której będziesz się czul w miarę komfortowo.

    Ćwoku skończony, jak by wszyscy w Europie myśleli takimi kategoriami, to w końcu zabrakło by ci miejsca gdzie mógłbyś się schronić. Bo jak by wszyscy spyerdalali, to orki takiego Putina jechały by na tych swoich czołgach i bez jednego wystrzału, zdobywaliby teren. A ty z zabovskym byście ciągle spyerdalali. Czy może liczylibyście chwasty na to, że inni "frajerzy" i ci przebrzydli patrioci i nacjonaliści, zatrzymają jakoś te orki, a wy wtedy znowu okrzepniecie w tych waszych strefach komfortu ?

    Już teraz wiesz durniu czemu jesteś chwast i pasożyt ?
    dokladnie to samo powiedzialem sasiadowi 3 tygodnie temu i sie obrazil na mnie,z tym ze nie nazwalem jego chwastem tylko smieciem

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    Mariusz (13-04-2022), Mossberg (16-04-2022), kobra102 (16-04-2022)

  6. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Ćwoku skończony, jak by wszyscy w Europie myśleli takimi kategoriami, to w końcu zabrakło by ci miejsca gdzie mógłbyś się schronić. Bo jak by wszyscy spyerdalali, to orki takiego Putina jechały by na tych swoich czołgach i bez jednego wystrzału, zdobywaliby teren, gwałciliby, zabijali cywilów, kradli, a czego nie dali rady by zajumac to by spalili. A ty z zabovskym byście ciągle spyerdalali. Czy może liczylibyście chwasty na to, że inni "frajerzy" i ci "przebrzydli patrioci i nacjonaliści", zatrzymają jakoś te orki, a wy wtedy znowu okrzepniecie w tych waszych strefach komfortu ?

    Już teraz wiesz durniu czemu jesteś chwast i pasożyt ?
    A gdyby to się miało wydarzyć jutro to co zrobią np. Jarek, Macierewicz,pacynka Duda i inni? Zostaną żeby walczyć czy spyerdolą? Co sądzisz?

  7. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    dokladnie to samo powiedzialem sasiadowi 3 tygodnie temu i sie obrazil na mnie,z tym ze nie nazwalem jego chwastem tylko smieciem
    Taki ogłupiający tok rozumowania to do nas z zachodu dotarł. To jest właśnie to bezstresowe chowanie gówniarzy za młodu. Tym durniom się wydaje, że wszyscy na świecie powinni się kochać i żyć w miłości bliźniego. Że wszelkie wojny to już przeszłość i w ogóle są nie trendy. Więc wszelkiego rodzaju patrioci czy nacjonaliści to półgłówki. A wszyscy będą wiecznie żyli w pokoju. A jak nagle przychodzi zmierzyć im się z inna rzeczywistością, wtedy by spyerdalali, a ich strefy komfortu niech bronią co najwyżej te półgłówki. Bo czemu oni akurat mieli by nadstawiać karku ? W takim duchu te chwasty zostały wychowane.

    Cytat Zamieszczone przez gary Zobacz posta
    A gdyby to się miało wydarzyć jutro to co zrobią np. Jarek, Macierewicz,pacynka Duda i inni? Zostaną żeby walczyć czy spyerdolą? Co sądzisz?
    Nie wiem co zrobią. Powinni zostać i organizować obronę kraju. A jak się zachowają to życie pokaże. A ci pewnie taki zabovsky powiedzial, ze spyerdolą ? Jak bym miał stawiac kase, to postawiłbym, że Kaczafi I Duda zostaną. I beda robili co trzeba. Antek nie wiem co by zrobił. On akurat nie jest członkiem rządu, no i ma już swój wiek ponad poborowy.

    O Zeleńskim też wielu mówiło, że jak rusza ruskie orki, to on pierwszy spyerdoli. Jakoś nie spyerdolił. Nie chciał podwózki od jankesów, którzy sami mu to proponowali, nie szukal swojej strefy komfortu w Polsce, co mu również proponowali, tylko chciał broni i amunicji.

    Bracia Kliczko, kasy maja jak lodu. Mogliby, wzorem naszych chwastów, z plaż Majami, popijając drinki z parasolkami, obserwować wydarzenia na Ukrainie. No i pacz pan, a ci "ogłupiali patrioci" zostali w Kijowie i organizują tam obronę. To ci "przebrzydli nacjonaliści".
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-04-2022 o 23:18
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Filon (14-04-2022), Mossberg (16-04-2022), kobra102 (14-04-2022)

  9. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Piekło zamarzło
    GKM-Sparta-top tematów meczowych, już dwie strony.
    Oj, spada zainteresowanie w innych ośrodkach "typowo" żużlowych.Myszory wracajcie.
    Ostatnio edytowane przez plavi ; 13-04-2022 o 23:31

  10. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Co jest dziwnego w zdaniu, rosyjskich sportowców trzeba wykluczać z życia społecznego, ale nie ma żadnego sensu wychodzenie przed szereg z zawieszeniami bo nie ma to żadnej siły przebicia? Wyobraź sobie, że cała Europa przestaje kupować gaz od Rusków, warto się przyłączyć do tej sankcji, i głupio samemu kupować dalej, ale z drugiej strony, jaki sens miałoby odcinanie się od Rosyjskiego gazu, gdy cała Europa go dalej kupuje? W kogo to by uderzyło w Rosję, czy w Polskę, Tak samo jest ze sportem.
    To jest ten sam argument którego używają ludzie w stosunku do ratowania klimatu. Po co ja mam oszczędzać prąd, wodę itd jak sąsiedzi nie oszczędzają, więc moje oszczedzanie nic zmieni. I w końcu obudzimy się wszyscy z ręką w nocniku.
    #GetWellDarky

  11. Powrót do góry    #53
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Panowie pyerdolicie tak że się nie da czytać. I to wątku dot. meczu dwóch najlepszych drużyn ligi...

    Oczywistym jest, że każdy zdrowo myślący powinien *********ć. Nie ma ratunku przed rakietą balistyczną spadającą Ci na łeb. Chyba że Siły Zbrojne RP oddadzą ci samolot bojowy albo wyrzutnię plot i jeszcze nauczą jej obsługi.

    Dlatego właśnie jesteśmy w NATO, robimy "loda" Amerykanom, kupujemy F-35, Abramsy, Patrioty i nalegamy by powstał na naszej ziemi Fort Trump albo Fort Biden z dziesiątkami tysięcy USmanów. Wszystko po to, by ruskim nawet na myśl nie przyszło stawiać tu stopy.

    Bo nie chodzi o to, by dać się wyrżnąć ale by państwo i naród przetrwali. Nikt trzeźwo myślący nie prowadzi na własne życzenie wojny na własnym terenie. Nikt trzeźwo myślący nie chce walczyć gdy nie ma takiej potrzeby. Chce uniknąć walki. I dlatego zawiera sojusze i się zbroi. A wojnę odsuwa jak najdalej od siebie. By odsunąć, odstraszyć. Proste. Ale chyba nie dla każdego...
    Pzdr,
    Garfield

  12. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A obywatelstwo jakiego kraju posiadasz ? I co powiesz na swój konstytucyjny obowiązek obrony ojczyzny ? Jak rozumiem masz go w doopie, i twoim zdaniem to zapis tylko dla frajerów ?
    Konstytucja jest ruchana na wszelkie sposoby przez roznej masci skoorwensynow z ul. wiejskiej od momentu jej powstania a tacy jak ty temu przyklaskuja,bo akurat ruchaja ja ci ktorych popierasz,wiec dziadzia,nie wycieraj
    sobie nia mordy.
    Sam wspomniales,ze bronilbys domu i rodziny co jest zrozumiale ale gdyby walki toczyly sie gdzies po wschodniej stronie wisly,siedzialbys pewnie w Zielonej Gorze z rodzina i modlil sie aby horda nie przekroczyla zadnego mostu i pilnowal zony,corki.....Tak samo jest na Ukrianie.Wojsko i terytorialsi walcza a ludnosc cywilna siedzi w domach,tam gdzie je jeszcze ma czyli na wiekszosci terenow Ukrainy centralnej i zachodniej,patrza ewentulanie jak im ruski tank przejedzie pod oknem i tyle.Tak wyglada ta wojna.Armia walczy bo od tego jest. Im silniejsza i lepiej uzbrojona tym wieksze prawdopodobienstwo ,ze przyslowiowy Loktajew bedzie latal z kalachem po swoim ogrodku bez jednego wystrzalu.
    Dlatego smiesza mnie te internetowe deklaracje,ze ten czy tamten pierwszy chwycilby za bron i lecial zabijac wroga.
    Gowno prawda.Gdyby nie musial,siedzialby z doopa w domu i pilnowal rodziny albo z nia uciekl.
    Gdyby nie zakaz opuszczania kraju przez mezczyzn miedzy 18 a 60 rokiem zycia,mialbys w Polsce 4 mln uchodzcow z Ukrainy
    a nie 3.Normalna rzecz,bo od obrony ojczyzny jest przede wszystkim armia.Im bardziej wyszkolona i uzbrojona tym lepiej.
    Cywile tylko w ostatecznosci.
    Jasne,podczas wojny powoluja rezerwistow ale to nie tak,ze wszystkich rzucaja na front.Po prostu ma byc gotowy i tyle.






    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jak jakieś zbóje przyjdą i każą ci opróżnić portfel i wypyerdlać ze swojego lokum. To rozumiem, ze spuścisz głowę i posłusznie zrealizujesz żądania i przeniesiesz się do punktu B ?
    Jak jestes madry,to tak,udajesz sie do punktu B,bo za frukty nie warto umierac.
    Bohaterskosc w takim przypadku to glupota,bo umrzec za zawartosc portfela zbyt madre nie jest.
    Bronic trzeba zycia ludzkiego,szczegolnie tych najblizszych i na tym trzeba sie przede wszystkim skupic.
    Jezeli uratujesz siebie i ich wypie.rdalajac ze swojego lokum to masz obowiazek to zrobic.


    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dlatego właśnie nazywam takich jak ty pasożytami i chwastami. Tacy ludzie, jak dzielą fruktami to są w tym miejscu, ale jak trzeba bronić tych fruktów, to już ich nie ma. Gdyby jakiekolwiek społeczeństwo składało się z samych takich pasożytów i chwastów, to szybko by wyginęło. I gdzie byś się wtedy ofiaro losu podział ?
    Kto dzieli fruktami? Znowu odezwala sie w tobie dusza komunisty i myslisz,ze ci z wiejskiej maja i sie z toba tym dziela?
    Nie,oni kaza ci bronic przede wszystkim swoich fruktow i pewnie beda to robic z bezpiecznej odleglosci popijac poranna kawke.
    Zadne spoleczenstwo nie sklada sie tylko z pasozytow,pomijajac wiekszosc tzw. elity politycznej ,bo jednak jakas czesc bedzie bronic
    swoja rodzine.
    Chyba,ze mowisz tez o tej czesci spoleczenstwa ktora zyje z socjalu i zamiast zrzucac sie w podatkach na armie,drenuje budzet
    panstwa,co przeklada sie przynajmniej teoretycznie na jej liczebnosc i uzbrojenie.
    Trzeba sie tez zastanowic dlaczego polska armia wyglada jak wyglada a nie np. jak izraelska czy francuska i czy czasami
    nie ci co beda kazac ci ginac za ojczyzne nie sa za to odpowiedzialni.
    Oni tylko potrafia rzucac ckliwe haselka i jeszcze stroszyc piorka i swoimi wypowiedziami prowokowac Ruskich a jak przyjdzie
    im za to zaplacic,chetnie zaplaca ale twoja krwia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-04-2022 o 04:55
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mentikk (14-04-2022)

  14. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież ty cymbale nie wiesz o czym piszesz. Używasz pojęć i nawet nie znasz ich znaczenia. Ja nawet nie zamierzam nazywać siebie patriotą. Ale wiem jedno, że jak ktoś będzie chciał odebrać mi to co moje, jak ktoś będzie chciał to niszczyć, mordować moja rodzinne, znajomych, gwałcić i kraść, itd, to pierwszy złapie za to co będę miał pod ręką aby napyerdalać delikwentów. I tego samego oczekuję od swoich sąsiadów, przynajmniej tych którym siły na to pozwolą. A takie chwasty jak ty, mówią mi, że po prostu trzeba zawczasu przewidzieć sytuację, zostawić wszystko i szybko spyerdolić.

    No przecież ty jesteś klasycznym przykładem chwasta i pasożyta, który to chciałby się rozwijać w swojej strefie komfortu. Ale jak trzeba coś zrobić aby obronić ta strefę komfortu, w razie zagrożenia, to ty nie chcesz jej bronić tylko szukasz innej strefy komfortu. W której będziesz się czul w miarę komfortowo.

    Ćwoku skończony, jak by wszyscy w Europie myśleli takimi kategoriami, to w końcu zabrakło by ci miejsca gdzie mógłbyś się schronić. Bo jak by wszyscy spyerdalali, to orki takiego Putina jechały by na tych swoich czołgach i bez jednego wystrzału, zdobywaliby teren, gwałciliby, zabijali cywilów, kradli, a czego nie dali rady by zajumac to by spalili. A ty z zabovskym byście ciągle spyerdalali. Czy może liczylibyście chwasty na to, że inni "frajerzy" i ci "przebrzydli patrioci i nacjonaliści", zatrzymają jakoś te orki, a wy wtedy znowu okrzepniecie w tych waszych strefach komfortu ?

    Już teraz wiesz durniu czemu jesteś chwast i pasożyt ?
    Ty, a co to znaczy "odebrać to co moje"? Że co? Broniłbyś swoich 8 dekoderów? Czy że na wezwanie zapyerdalałbyś na wschodnią granicę. Chcesz walczyć - tacy zapisują się teraz do WOTu. Ciśnij więc, pewnie się przydasz.
    Od walki to są żołnierze zawodowi - wyszkolone jednostki. Chcesz umierać w wojnie jako no-name? Bardzo proszę - droga wolna. Pewnie z chmurki będziesz mógł sobie potem obserwować jak Ci grają hejnały i wieńce składają. Jako jednemu z wielu. Super.
    Jak ktoś będzie mi kazał iść wojować, bo jacyś wrogowie k*rwa w Suwałkach, Białymstoku czy Szczecinie są, to sorry - to nie jest moje, nie mam zamiaru umierać. Jak ktoś będzie chciał wleźć do mnie do domu - strzał w łeb. Jak to będzie jednak szła armia przez moją okolicę i będą wszystko mordować, gwałcić i palić to tak - wolę spyerdolić do "innej strefy komfortu". Bo wolę przeżyć gdzieś indziej niż dać się zabić "za ojczyznę".
    Patriotyzm to zasrana propagadna. Ogólnie. Tak samo (a w zasadzie dużo bardziej) mają nią nasrane obywatele Rosji. Przecież gdyby nie ta polityka (i religia) to w zasadzie wojen na świecie by nie było. Starty z takim nastawieniem jak Twoje jakbyś się urodził 100 lat wcześniej to byś był Niemcem z urodzenia, więc byś zapyerdalał z karabinem i najechał Polskę. Bo to wówczas było wyrazem patriotyzmu. Rozumiesz już jaki idiotyzm w tym widzę, czy dalej będziesz srał coś o chwastach i strefach komfortu?

    Teraz popatrz na to szerzej. Jakby wszyscy na to patrzyli moimi kategoriami, to by nie było komu k*rwa najeżdżać nas, Ukrainy, czy kogokolwiek innego.
    Nie wiem jak inni - ja bym liczył, że za wojnę wezmą się "profesjonaliści". Armia zawodowa itp. Nawet niech najemników wezmą jak trzeba. Godzenie się na śmierć jako zwykły cywil to w mojej ocenie frajerstwo i myśl sobie o tym co chcesz.

    Nadal chwast czy pasożyt to w moich oczach ktoś zupełnie inny. Uważaj sobie zresztą co chcesz. Starałem się ostatnio wobec Ciebie być nastawiony...powiedzmy otwarcie. Wystarczyła jedna różnica zdań, a Ty wyjeżdżasz od razu z swoim arsenał cymbałów etc., teraz dodałeś jeszcze pasożyty i chwasty. To dowodzi jednemu - jesteś zwykłym zakompleksionym ramolem, który próbuje podnieść swoją niską samoocenę na jakimś niszowym forum. Z Tobą "normalnie" można tylko, jak się mówi z Tobą tym samym głosem, bo każde odstępstwo spotyka się z atakiem. Powiedziałbym "typowy zakompleksiony Polak", ale to by było obraźliwe dla wielu.
    A teraz idź sobie czytaj po raz n-ty raport Macierewicza z "zamachu" i kultywuj swoją nienawiść do wszystkiego i wszystkich.
    Temat uważam za zamknięty - nie będę z Tobą więcej o tym dyskutował. O żużlu jak najbardziej możemy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    To może o meczu

    GKM wygra i idzie po mistrza.

  16. Powrót do góry    #57
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Na wojnach giną zwykli Kowalscy, a wojny wywołują politycy i miliarderzy, którzy w czasie wojen kryją się w żelbetowych schronach, albo uciekają gdzie pieprz rośnie. A zamiast zbroić armię, marnują (w naszym przypadku)kasę na wybory kopertowe, elektrownie Ostrołęka, TVKurskiego, promy-widmo itd, a ty Kowalski nadstawiaj pierś za nich.
    Ale dość o tym, bo to wątek meczowy i nie miejsce na taki temat.

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    To może o meczu

    GKM wygra i idzie po mistrza.
    Chyba miszcza?
    Nic nie zdarza się dwa razy. Prawda, Dzik w formie, Przemo lepszy niż był, a w roku ubiegłym też był całkiem niezły, ale to za mało. Ksysio tragedia, o reszcie też niewiele dobrego można powiedzieć, może Krakowiak coś szarpnie?
    Sparta faworytem, ale co się stało z faworytami w 1 kolejce, było widać.

  17. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ty, a co to znaczy "odebrać to co moje"? Że co? Broniłbyś swoich 8 dekoderów? Czy że na wezwanie zapyerdalałbyś na wschodnią granicę. Chcesz walczyć - tacy zapisują się teraz do WOTu. Ciśnij więc, pewnie się przydasz.
    Od walki to są żołnierze zawodowi - wyszkolone jednostki. Chcesz umierać w wojnie jako no-name? Bardzo proszę - droga wolna. Pewnie z chmurki będziesz mógł sobie potem obserwować jak Ci grają hejnały i wieńce składają. Jako jednemu z wielu. Super.
    Jak ktoś będzie mi kazał iść wojować, bo jacyś wrogowie k*rwa w Suwałkach, Białymstoku czy Szczecinie są, to sorry - to nie jest moje, nie mam zamiaru umierać. Jak ktoś będzie chciał wleźć do mnie do domu - strzał w łeb. Jak to będzie jednak szła armia przez moją okolicę i będą wszystko mordować, gwałcić i palić to tak - wolę spyerdolić do "innej strefy komfortu". Bo wolę przeżyć gdzieś indziej niż dać się zabić "za ojczyznę".
    Patriotyzm to zasrana propagadna. Ogólnie. Tak samo (a w zasadzie dużo bardziej) mają nią nasrane obywatele Rosji. Przecież gdyby nie ta polityka (i religia) to w zasadzie wojen na świecie by nie było. Starty z takim nastawieniem jak Twoje jakbyś się urodził 100 lat wcześniej to byś był Niemcem z urodzenia, więc byś zapyerdalał z karabinem i najechał Polskę. Bo to wówczas było wyrazem patriotyzmu. Rozumiesz już jaki idiotyzm w tym widzę, czy dalej będziesz srał coś o chwastach i strefach komfortu?


    Nadal chwast czy pasożyt to w moich oczach ktoś zupełnie inny. Uważaj sobie zresztą co chcesz. Starałem się ostatnio wobec Ciebie być nastawiony...powiedzmy otwarcie. Wystarczyła jedna różnica zdań, a Ty wyjeżdżasz od razu z swoim arsenał cymbałów etc., teraz dodałeś jeszcze pasożyty i chwasty. To dowodzi jednemu - jesteś zwykłym zakompleksionym ramolem, który próbuje podnieść swoją niską samoocenę na jakimś niszowym forum. Z Tobą "normalnie" można tylko, jak się mówi z Tobą tym samym głosem, bo każde odstępstwo spotyka się z atakiem. Powiedziałbym "typowy zakompleksiony Polak", ale to by było obraźliwe dla wielu.
    A teraz idź sobie czytaj po raz n-ty raport Macierewicza z "zamachu" i kultywuj swoją nienawiść do wszystkiego i wszystkich.
    Temat uważam za zamknięty - nie będę z Tobą więcej o tym dyskutował. O żużlu jak najbardziej możemy.
    Tak jak myślałem, ubzdurał sobie teorię i myśli, że jest trendy.

    Głupi głupku, zawodowi wojskowi idą na pierwszą linie w razie wojny. Tacy jak ty, skoro są w wieku poborowym, mogą być w każdej chwili powołani do armii. I nie jest ich rolą wybierać sobie miejsce, tylko maja robić to co im się każe, bo za organizację obrony kraju odpowiedzialny jest rząd i armia. Mógłbym rozumieć twoje rozterki, gdyby armia wysyłała ciebie gdzieś do obcego kraju, abyś podbijał czyjeś terytoria. Ale nie o tym jest mowa.

    Teraz popatrz na to szerzej. Jakby wszyscy na to patrzyli moimi kategoriami, to by nie było komu k*rwa najeżdżać nas, Ukrainy, czy kogokolwiek innego.
    Nie wiem jak inni - ja bym liczył, że za wojnę wezmą się "profesjonaliści". Armia zawodowa itp. Nawet niech najemników wezmą jak trzeba. Godzenie się na śmierć jako zwykły cywil to w mojej ocenie frajerstwo i myśl sobie o tym co chcesz.
    Cały problem w tym, że nigdy nie będzie tak aby wszyscy na świecie myśleli tymi kategoriami. To jest jakiś bełkot lewackich elit. Zupełnie abstrakcyjne myślenie. Groźne same w sobie dla bytu każdego społeczeństwa. A ludziom którzy je głoszą powinno się zabierać obywatelstwo i wyganiać z kraju. Choćby po to aby ten tok lewackiego rozumowania nie rozprzestrzeniał się w danej społeczności. Bo na takie myślenie liczą właśnie takie Putiny i mu podobni.

    Sam piszesz, że liczysz w takiej sytuacji na innych, jakichś najemników, ochotników, armię zawodową itd. A sam jak by co, byś spyerdalał. No i dlatego właśnie jesteś chwastem i pasożytem. Bo ty chcesz żyć, czyli funkcjonować, ale w tym wypadku, czyimś kosztem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Mario skończmy już ten temat wojny i skupmy się na żużlu.

  19. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale wiem jedno, że jak ktoś będzie chciał odebrać mi to co moje, jak ktoś będzie chciał to niszczyć, mordować moja rodzinne, znajomych, gwałcić i kraść, itd, to pierwszy złapie za to co będę miał pod ręką aby napyerdalać delikwentów. I tego samego oczekuję od swoich sąsiadów, przynajmniej tych którym siły na to pozwolą.
    Czyli stanąłbyś do walki w imię obrony swoich dóbr i rodziny, a nie ku chwale ojczyzny? Wstydź się ty żałosny egoisto - gdzie twój honor i godność? Jeszcze oczekujesz od innych żeby bronili twoich świadczeń socjalnych i przyzwolenia na nieróbstwo - kabaret

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ćwoku skończony, jak by wszyscy w Europie myśleli takimi kategoriami, to w końcu zabrakło by ci miejsca gdzie mógłbyś się schronić. Bo jak by wszyscy spyerdalali, to orki takiego Putina jechały by na tych swoich czołgach i bez jednego wystrzału, zdobywaliby teren, gwałciliby, zabijali cywilów, kradli, a czego nie dali rady by zajumac to by spalili. A ty z zabovskym byście ciągle spyerdalali. Czy może liczylibyście chwasty na to, że inni "frajerzy" i ci "przebrzydli patrioci i nacjonaliści", zatrzymają jakoś te orki, a wy wtedy znowu okrzepniecie w tych waszych strefach komfortu ?
    Od obrony kraju są zawodowi żołnieże, którzy są w tym celu przeszkoleni i między innymi za to otrzymują co miesiąc wypłatę. To ich praca i w jej ramach mają przydzielone obowiązki, z których muszą się wywiązywać. I tak mają dobrze, bo okazuje się, że w razie czego dostaną do pomocy rozmaitych frajerów i pożytecznych idiotów, którzy odpowiedzą na pospolite ruszenie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O Zeleńskim też wielu mówiło, że jak rusza ruskie orki, to on pierwszy spyerdoli. Jakoś nie spyerdolił. Nie chciał podwózki od jankesów, którzy sami mu to proponowali, nie szukal swojej strefy komfortu w Polsce, co mu również proponowali, tylko chciał broni i amunicji.
    Dodaj jeszcze, że to w chwili obecnej jeden z najlepiej jak nie najlepiej chroniony człowiek na świecie - chociaż skąd ty masz to wiedzieć skoro nie powiedzieli o tym w TVP?

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    mentikk (14-04-2022)

  21. Powrót do góry    #61
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    dokladnie to samo powiedzialem sasiadowi 3 tygodnie temu i sie obrazil na mnie,z tym ze nie nazwalem jego chwastem tylko smieciem
    To taki "nowoczesny" patriotyzm. Płacą podatki, wrzuca Owsiakowi 10 zł do puszki, sprzątają kupę po psie by potem wetknąć w ta kupę polską flagę
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  22. Powrót do góry    #62
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Dokladnie, przeciez wszyscy wiemy, ze patriotyzm to lansowanie sie na wojnie i dojenie spolek skarbu panstwa.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Myślenie, że w razie wojny obronią nas żołnierze zawodowi albo że ludzie zdążą się ewakuować do innych państw jest absurdalne. Wcześniej czy później wojna dotknie każdego. W momencie kiedy będą leciały bomby, w momencie kiedy ludzie będą uciekać czy wreszcie kiedy ruscy będą plądrować twoje mieszkanie/dom. Na każdym etapie będziesz zaangażowany w działania wojenne czy tego chcesz czy nie chyba że już teraz wyniesiesz się z kraju to jest szansa że tego unikniesz zabovskij czy inny ruski mentliku. Tak swoją drogą zayebista postawa patriotyczna. Dlaczego nie jestem zaskoczony?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Myślenie, że w razie wojny obronią nas żołnierze zawodowi albo że ludzie zdążą się ewakuować do innych państw jest absurdalne. Wcześniej czy później wojna dotknie każdego. W momencie kiedy będą leciały bomby, w momencie kiedy ludzie będą uciekać czy wreszcie kiedy ruscy będą plądrować twoje mieszkanie/dom. Na każdym etapie będziesz zaangażowany w działania wojenne czy tego chcesz czy nie chyba że już teraz wyniesiesz się z kraju to jest szansa że tego unikniesz zabovskij czy inny ruski mentliku. Tak swoją drogą zayebista postawa patriotyczna. Dlaczego nie jestem zaskoczony?
    Mocne słowa jak na typa, który zamknął się na miesiąc w piwnicy żeby uchronić się przed COVIDem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (16-04-2022), Spartan (14-04-2022), kobra102 (14-04-2022), młody_piernik2 (14-04-2022)

  26. Powrót do góry    #65
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Ciekawostka komisarzem toru będzie Paweł Stangret, który był kierownikiem KM Ostrów w 2009 roku w słynnych meczach z GTŻ które skończyły się w trybinale
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  27. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nie popadajmy w paranoje, piszmy Artiom Laguta i w nawiasie ZZ, albo jakkolwiek to sygnalizujmy przy podawaniu składów z tymi ZZ , ZZ za puste pole to kretynizm.
    Dwie ZZ to dwóch putinów w składzie
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  28. Powrót do góry    #67
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Ciekawostka komisarzem toru będzie Paweł Stangret, który był kierownikiem KM Ostrów w 2009 roku w słynnych meczach z GTŻ które skończyły się w trybinale
    O co wtedy chodzilo bo juz pamiec zawodzi?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    O co wtedy chodzilo bo juz pamiec zawodzi?
    https://gazetalubuska.pl/km-ostrow-z...igi/ar/7815461

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    O co wtedy chodzilo bo juz pamiec zawodzi?
    https://gazetalubuska.pl/km-ostrow-zdegradowany-do-ii-ligi/ar/7815461

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    O co wtedy chodzilo bo juz pamiec zawodzi?
    https://gazetalubuska.pl/km-ostrow-zdegradowany-do-ii-ligi/ar/7815461
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KC za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (14-04-2022)

  31. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    W przypadku Sparty, tak jak w chyba w każdym innym meczu tego sezonu, kluczowa będzie postawa Gleba i juniorów.
    Tai, Maciek i Dan chyba mają w miarę ustabilizowaną formę i wiadomo, że coś tam pojadą i każdy z nich powyżej 10 punktów na pewno zrobi.
    Jeśli jednak Gleb i juniorzy będą jeździli na zero, to lipa... Generalnie dobrze, że Gleb ma przy sobie Lewickiego, więc sprzęt powinien w miarę jechać, niemniej mam obawy o jego psychikę w tym sezonie. Przypomina mi się casus Drabika, który bardzo cieniował, gdy wisiało nad nim widmo zawieszenia. Z Glebem w tym sezonie może być podobnie, a to nie wróży nic dobrego dla obrońców tytułu.
    Promykiem nadziei w tym wszystkim, powinien być Kowalski i teoretycznie to on w meczu z Grudziądzem, będzie tym, który przeważy w jedną lub drugą stronę szalę zwycięstwa..

  32. Powrót do góry    #70
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Gleb chyba calkowicie sie posypal przez ta nagonke. Dzisiaj ze 3 razy cos krzykna przed meczem, zagotuje sie i tyle z tego bedzie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    spokojna wygrana sparty na przycmentarnym torze

  34. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    To taki "nowoczesny" patriotyzm. Płacą podatki, wrzuca Owsiakowi 10 zł do puszki, sprzątają kupę po psie by potem wetknąć w ta kupę polską flagę
    Raz do roku wlasnie wrzuca dyche i maja czyste sumienie ze "oni przeciez pomagaja". Postepowi Polacy.

  35. Powrót do góry    #73
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Jak dla mnie GKM może nawet pyknąc polsatowców. Ciekawy meczyk będzie

  36. Powrót do góry    #74
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jak dla mnie GKM może nawet pyknąc polsatowców. Ciekawy meczyk będzie
    Ku*rwa analiza godna tegiego umyslu z Grzybowa xD powiem wiecej, moze tez wygrac Sparta, a nawet moze byc remis
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (16-04-2022), Spartan (16-04-2022), kobra102 (16-04-2022)

  38. Powrót do góry    #75
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Wszystko wskazuje na to, że mecz obejrzy komplet publiczności. Na Eventim pozostało zaledwie 80 miejsc siedzących, jeszcze wczoraj było to prawie 300
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  39. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Wszystko wskazuje na to, że mecz obejrzy komplet publiczności. Na Eventim pozostało zaledwie 80 miejsc siedzących, jeszcze wczoraj było to prawie 300
    ale kpl to raczej szalu nie robi - to jest malutki stadion

  40. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jak dla mnie GKM może nawet pyknąc polsatowców. Ciekawy meczyk będzie
    Nie sądzę, jeśli obejdzie się bez jakichś kontuzji to mecz będzie od początku do końca pod kontrolą Sparty.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Łatwo nie będzie. Liczę jednak, że Unia stanie na wysokości zadania i mecz wygra.

    W szczególności liczę na dobry mecz Piotrka (o Jaśka i Jasona jestem raczej spokojny). To i dobra postawa juniorów to jest klucz do wygranej.

    Ciekawe też jak pojedzie Dawid. Czy powtórzy dobry wynik z Częstochowy?

    Jaimon - wielka niewiadoma?

    A z drugiej strony, czy Bartek pojedzie lepiej niż w pierwszej kolejce?
    Będzie ciekawie.
    Chyba Ci się wątki pomyliły.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bury za jego przydatny post!

    JaacPoz (16-04-2022)

  43. Powrót do góry    #79
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,290
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bury Zobacz posta
    Chyba Ci się wątki pomyliły.
    Ups , kiks - przepraszam . Kasuję


  44. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Panowie pyerdolicie tak że się nie da czytać. I to wątku dot. meczu dwóch najlepszych drużyn ligi...

    Oczywistym jest, że każdy zdrowo myślący powinien *********ć. Nie ma ratunku przed rakietą balistyczną spadającą Ci na łeb. Chyba że Siły Zbrojne RP oddadzą ci samolot bojowy albo wyrzutnię plot i jeszcze nauczą jej obsługi.

    Dlatego właśnie jesteśmy w NATO, robimy "loda" Amerykanom, kupujemy F-35, Abramsy, Patrioty i nalegamy by powstał na naszej ziemi Fort Trump albo Fort Biden z dziesiątkami tysięcy USmanów. Wszystko po to, by ruskim nawet na myśl nie przyszło stawiać tu stopy.

    Bo nie chodzi o to, by dać się wyrżnąć ale by państwo i naród przetrwali. Nikt trzeźwo myślący nie prowadzi na własne życzenie wojny na własnym terenie. Nikt trzeźwo myślący nie chce walczyć gdy nie ma takiej potrzeby. Chce uniknąć walki. I dlatego zawiera sojusze i się zbroi. A wojnę odsuwa jak najdalej od siebie. By odsunąć, odstraszyć. Proste. Ale chyba nie dla każdego...
    Panowie, mecz będzie nudny, pogadajmy o polityce.

    Pogrubiony fragment to bełkot jakich (nie)mało, no chyba że nie zrozumiałem ironii

    Jest takie powiedzenie - si vis pacem, para bellum - polecam sobie wyguglować i poczytać o co w tym chodzi.

    Amerykanie, a ściślej judeoameryka, to największa zaraza tego świata. Im dalej się od nich trzymamy, tym lepiej. Swoją drogą, trzeba mieć nieźle we łbie natrzepane, żeby najpierw obrażać wszystkich Ruskich jak leci a później włazić w dupę Ameryce, by ta nas przed nimi broniła. No kabaret A co do odsuwania wojny od siebie - popatrz właśnie na Amerykę i zobacz jak to się robi, żeby się nie narobić a zarobić. My nie mamy tego komfortu geopolitycznego, więc tylko silna, nasza, POLSKA armia może nam zapewnić święty spokój. Ale nie, my musimy być w żydosojuszach i wysyłać naszych chłopaków na Bliski Wschód w imię walki o amerykańskie interesy. I to się nazywa odsuwanie od siebie konfliktów.

    Tym samym nie wiem dla kogo ten wywód miał być prosty, ale faktycznie chyba nie dla każdego.

    A GKM niech do diabła potwierdzi formę sprzed tygodnia, to chociaż kibice Ostrovii odetchną trochę z ulgą, że nie dostali w tyłek od drugiego od końca zespołu SE AD 2022.

  45. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ku*rwa analiza godna tegiego umyslu z Grzybowa xD powiem wiecej, moze tez wygrac Sparta, a nawet moze byc remis
    Dokładnie tak. To możliwe opcje

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie sądzę, jeśli obejdzie się bez jakichś kontuzji to mecz będzie od początku do końca pod kontrolą Sparty.
    Być może sugeruje się tym co GKM pokazał w Ostrowie a tam na prawde dobrze jechali no ale z 1 ligowcem.

    Poza tym pamietaj że GKM ma Jakobsena a to ulubiony żużlowiec Buszmena
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 16-04-2022 o 16:38

  46. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    nie śledzę towarzyskich spraw - czy Marcelina jest w ciąży?

  47. Powrót do góry    #83
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wicuch Zobacz posta
    nie śledzę towarzyskich spraw - czy Marcelina jest w ciąży?
    Tak

  48. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,434
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wicuch Zobacz posta
    nie śledzę towarzyskich spraw - czy Marcelina jest w ciąży?
    Nie, przytyła po kebsach.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    antyprzemek (16-04-2022)

  50. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ciekawe kogo na jej miejsce ma Eleven i Eurosport bo pewnie na troche zniknie.

  51. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,783
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wicuch Zobacz posta
    nie śledzę towarzyskich spraw - czy Marcelina jest w ciąży?
    Przytyla troche

  52. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Gapicie jej się na bebech? Xd

  53. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Co oni tam znowu odyebali z tym torem ?

    Jeszcze biegu nie odjechali a już go równają ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #89
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,290
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co oni tam znowu odyebali z tym torem ?

    Jeszcze biegu nie odjechali a już go równają ?
    Pewnie płacze Wrocławia by zmienić tor gospodarzom

  55. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,434
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co oni tam znowu odyebali z tym torem ?

    Jeszcze biegu nie odjechali a już go równają ?
    Śledź zapewne beczy jak ma w zwyczaju

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •