Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Motoarena - widoczność

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2022
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Motoarena - widoczność

    Witam wszystkich miłośników żużla

    Mam do Was prośbę. Do znających stadion Motoareny w Toruniu. Chciałbym wybrać się latem na jeden z meczór Apatora.
    Mogłby mi ktoś z Was polecić.., gdzie byłaby w miarę dobra widoczność ?. Patrząc z perspektywy mapy stadionu na lewym zakręcie (strefa zielona) brak wolnych miejsc. Został mi prawy zakręt (sektory strefy niebieskiej) i naprzeciw startu (rejon parku maszyn).
    Dlaczego pytam.. Popołudniowe słońce świecąc zza lewego zakrętu może bić po oczach... Nie mam rozeznania na ile zadaszenie motoareny to niweluje. Za pomoc z góry dziękuję
    Pozdr.
    K.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    jak to jest pierwsza wizyta, to bierz, co popadnie i w miare mozliwosci zrob spacer po sektorach, pietrach. Poza kilkoma miejscami, gdzie siedzisz obok betonowego slupa, bedziesz zadowolony
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Kris (06-02-2022)

  4. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2022
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, pierwsza. Motoarenę znam tylko z tv. Mam rozumieć, można się ewentualnie w ramach danego sektora/zakrętu ew. przesiąść. Dzięki za info.

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,867
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Plus MA jest taki, że z kazdego miejsca dobrze jest widac.
    Najlepiej chyba jednak wybrac najniższe krzesła na II piętrze.

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Toruńska Motoarena jest chyba jedynym stadionem żużlowym w Polsce, na którym niemal z każdego sektora jest bardzo dobry widok na tor.
    Mój przedmówca poleca piętro, dla mnie zdecydowanie lepsze do oglądania żużla są miejsca na parterze.
    Jeśli ktoś jest początkującym kibicem to naprawdę siedząc na parterze Motoareny można naprawdę poczuć ten sport.
    Oczywiście to kwestia upodobań, gustu.

    Ciekawostką jest to, że chyba w Toruniu nikt nie wie jaka jest prawidłowa pisownia nazwy toruńskiego obiektu.
    Motoarena czy MotoArena czy MOTOARENA ?
    Najpierw podawano MotoArena potem Motoarena, a na stronie MOSiR-u MOTOARENA...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Kris (06-02-2022)

  8. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2022
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o mnie.. jakby to powiedzieć.., sympatia do "czarnego sportu" zrodziła się jeszcze za dziecka. Mimo zatykania dłońmi uszu. Kiedyś silniki nie były tak wytumione jak teraz. Kiedyś.. żwir spod kół tak leciał, że dolne ławki były puste. Gdy już kogoś się tam zobaczyło, nie trwało długo (1 bieg), gdy uciekali wyżej. No i nie zastanawiało się też, czy słońce bije Ci w oczy, czy z góry daje deszcz.
    Do toruńskiego obiektu mam daleko, grube seeetki kilometrów. Mam tam jednak kogoś z rodziny. Gdy już będę, warto pójść w parę osób. Stąd moje wcześniejsze pytanie. Zatem.. będziemy unikali betonowych słupów : ) i może jednak nieco niżej.

    Od oglądania jakiegokolwiek meczu na żywo dzieli sporo lat. Jak wspomniałem.. nigdy na Motoarenie nie byłem. Jeśli już to w tv. Dodam, z perspektywy tego typu widza oglądającego czasem ligę i GP, toruński obiekt jest (moim zdaniem) najefektowniejszy. Przekonam się na żywo : ).
    I przy okazji.. może warto tu na portalu dodać sytuację widokową na innych obiektach.
    Pozdr.

  9. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Toruńska Motoarena jest chyba jedynym stadionem żużlowym w Polsce, na którym niemal z każdego sektora jest bardzo dobry widok na tor.
    1. najniższe miejsca - dwa rzędy - na górnym poziomie mają ten minus, że patrzysz w metalową barierę,
    2. słabymi miejscami są jeszcze te przy samych płotach rozdzielających sektory,
    3. poza tym jak pisze Semen - w zasadzie zewsząd jest dobry widok, a to, czy niżej, wyżej to już kwesta upodobania,
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •