Strona 8 z 19 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 847

Wątek: Motor Lublin 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Jesteś w błędzie Medaliku to Wy będziecie mieć problem w relacji MM - Madsen. MM rozpyerdoli Wam drużynę od środka tj taka "cicha woda".
    To dlatego był taki zachwyt 2 tygodnie temu nad Michelsenem Lubelaków jak pokazali kulisy meczu w Grudziądzu ? jak to leciało... prawdziwy kapitan , lider zespołu , bożyszcze Lublina

    Dziś już cicha woda i rozpyerdalał atmosfere w drużynie

    niezły odlot masz zibly

  2. Powrót do góry    #317
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    To prawda. Jeszcze z MM nic nie jest stracone.
    Menadżer MM sam gadał z Misiem, bez wiedzy MM. Szambo wypłynęło, MM jest wkurzony bardzo i jeszcze nie jest przesadzone, że odejdzie z Lublina.

    Menadżer MM jest spalony już.
    To tak jak by menadżer Lewandowskiego dogadał się co do transferu bez wiedzy Lewego.
    Wziął kasę, papier podpisał...

    Na 99% skład Motoru na 2023 wyglądać będzie następująco:
    1. Hampel
    2. Zmarzlik
    3.
    4. Kubera
    5. MM
    6. Cierniak
    7. Firmuga

    Ten 3 zawodnik to wielka niewiadoma.

  3. Powrót do góry    #318
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Ten pod 5 to chyba Mateusz Majcher
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  4. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Buszmen (27-07-2022), Garfield (27-07-2022), Magik (27-07-2022), dockm (27-07-2022), stanior (27-07-2022)

  5. Powrót do góry    #319
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Marcin Momot. Pogonił Michelsena żeby sam miał miejsce w składzie

  6. Powrót do góry    #320
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    To prawda. Jeszcze z MM nic nie jest stracone.
    Menadżer MM sam gadał z Misiem, bez wiedzy MM. Szambo wypłynęło, MM jest wkurzony bardzo i jeszcze nie jest przesadzone, że odejdzie z Lublina.

    Menadżer MM jest spalony już.
    To tak jak by menadżer Lewandowskiego dogadał się co do transferu bez wiedzy Lewego.
    Wziął kasę, papier podpisał...

    Na 99% skład Motoru na 2023 wyglądać będzie następująco:
    1. Hampel
    2. Zmarzlik
    3.
    4. Kubera
    5. MM
    6. Cierniak
    7. Firmuga

    Ten 3 zawodnik to wielka niewiadoma.
    Czekajcie, przecież ofertę nie odrzucenia otrzymali od was Woryna z Miśkowiakiem. To jeden będzie teraz siedział na ławie czy jak?

    A tak na poważnie: piękne miasto, klub z ogromnymi ambicjami i możliwościami, naprawdę świetni kibice - czemu ma służyć to kompromitowanie się i ośmieszanie jakie lubelaki odwalają tutaj od kilku dni?
    Pzdr,
    Garfield

  7. Powrót do góry    #321
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2022
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jest w dzisiejszym żużlu nie ma świętości. Są menadżerowie i większą kasa do wyrwania gdzie indziej. MM chciał podwyżkę, ugadal wstępnie umowę na 2023 przy ciastkach i kawie poklepując się po plecach ale jak usłyszał z menago ile będzie Zmarzlik brał w Motorze to obaj Panowie stwierdzili że są podstawy żeby podwyżka była większa. I patrząc na wyniki i po zarobkach Zmarzlika to MM może żądać z 5 baniek. A od ręki większą gaże może dać Włókniarz. Ruch po stronie Kępy. Tak to funkcjonuje dzisiaj. Nie ma.sentymentow. Boję się tylko o to że robiąc takie eldorado za chwile większość klubów zacznie ledwo sapać. Tu 6 milionów, ten 4, ten 2 i zmierzamy do zapaści a szczególnie w tych ciężkich czasach które nas czekają w ciągu najbliższego roku. Wiele firm odczuje to na swoich finansach przez co sponsoring też będzie mniejszy. Państwowe firmy w dobie kryzysu i być może stety czy nie zmiany władzy w kraju też będą wstrzemięźliwe co do dotacji na kluby.
    Mnie najbardziej osobiście ciekawi co z Drabsonem. To jest dla mnie człowiek zagadka od dłuższego czasu. Jeśli Drabik ucieknie to w Lublinie będzie ciekawie. Coś czuję że Piotr Pawlicki będzie miał wiele ciekawych ofert
    Ostatnio edytowane przez BartolomeuDiaz ; 27-07-2022 o 11:09

  8. Powrót do góry    #322
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Ten pod 5 to chyba Mateusz Majcher
    Śmiej się Medaliku śmiej tylko powiedz Misiowi niech spłaci poprzednie długi klubu a siedzi u Was w tym szambie kilkadziesiąt lat i zna temat.

  9. Powrót do góry    #323
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Czekajcie, przecież ofertę nie odrzucenia otrzymali od was Woryna z Miśkowiakiem. To jeden będzie teraz siedział na ławie czy jak?

    A tak na poważnie: piękne miasto, klub z ogromnymi ambicjami i możliwościami, naprawdę świetni kibice - czemu ma służyć to kompromitowanie się i ośmieszanie jakie lubelaki odwalają tutaj od kilku dni?
    Mądry ty jestes? Przeciez to ciągle jeden i ten sam gość zibly vel lpokarse, amstaf itp dziwię się że nalazło się was tu kilku i z nim dyskutujecie xd
    Ostatnio edytowane przez tande ; 27-07-2022 o 11:32

  10. Powrót do góry    #324
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Mądry ty jestes? Przeciez to ciągle jeden i ten sam gość zibly vel lpokarse, amstaf itp dziwię się że nalazło się was tu kilku i z nim dyskutujecie xd
    Piszą w rozmaitym stylu, być może faktycznie dałem się zwieść
    Pzdr,
    Garfield

  11. Powrót do góry    #325
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Amstaf to moj pies a reszty nie znam.
    Haha dobre z Was dziki, myślicie, że mam 5 multikont ))))))

  12. Powrót do góry    #326
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Amstaf to moj pies a reszty nie znam.
    Haha dobre z Was dziki, myślicie, że mam 5 multikont ))))))
    Ciebie akurat nikt nie wywoływał ale dobrze że sam sie zgłosiłeś jako kolejne z nich

  13. Powrót do góry    #327
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Ciebie akurat nikt nie wywoływał ale dobrze że sam sie zgłosiłeś jako kolejne z nich
    No jak nie? Od kilku miesięcy w różnych wątkach przejawia się, że mój nick to zibly, pokarse i inne amstaf czy Spartany

  14. Powrót do góry    #328
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Mądry ty jestes? Przeciez to ciągle jeden i ten sam gość zibly vel lpokarse, amstaf itp dziwię się że nalazło się was tu kilku i z nim dyskutujecie xd
    Tande Ty sprzedawczyku lubelski jak mam Ci udowodnić, że nie jestem jakimś tam ipokarse czy amstafem. Jak nie wierzysz to spytaj się Kamana z tego forum. Z resztą nie mam zamiaru się tłumaczyć bo nie mam z czego i komu. Swoje zdanie mam i tyle w temacie a Ty jak lubisz się podlizywać to się podlizuj Piernikom, Medalikom itp.

  15. Powrót do góry    #329
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    A tak na poważnie: piękne miasto, klub z ogromnymi ambicjami i możliwościami, naprawdę świetni kibice - czemu ma służyć to kompromitowanie się i ośmieszanie jakie lubelaki odwalają tutaj od kilku dni?
    To jest, kurła, jakaś zorganizowana akcja dezinformacyjna mająca na celu zdyskredytowanie Lubelaków Jak to wszystko przeglądam, to widzę tu 4-5 osób z Lublina, na resztę złamanego grosza bym nie postawił

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blajar za jego przydatny post!

    Spartan (27-07-2022), tande (27-07-2022)

  17. Powrót do góry    #330
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    No jak nie? Od kilku miesięcy w różnych wątkach przejawia się, że mój nick to zibly, pokarse i inne amstaf czy Spartany
    Spartana w to nie mieszaj bo on pisać po polsku nie potrafi.

  18. Powrót do góry    #331
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    To jest, kurła, jakaś zorganizowana akcja dezinformacyjna mająca na celu zdyskredytowanie Lubelaków Jak to wszystko przeglądam, to widzę tu 4-5 osób z Lublina, na resztę złamanego grosza bym nie postawił
    Najlepiej należy przeprowadzić test z wiedzy ogólnej o Lublinie albo ogólnie o woj. lubelskim tylko taki bardzo szczegółowy, ażeby np tai amstaf , ipokarse czy jak to tam się nie połapał. No to kolego Tande niby lubelaku zaproponuj coś.

  19. Powrót do góry    #332
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Najlepiej należy przeprowadzić test z wiedzy ogólnej o Lublinie albo ogólnie o woj. lubelskim tylko taki bardzo szczegółowy, ażeby np tai amstaf , ipokarse czy jak to tam się nie połapał. No to kolego Tande niby lubelaku zaproponuj coś.
    Juz za*ierdalam ukladac testy dla kolchoza

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tande za jego przydatny post!

    stanior (27-07-2022)

  21. Powrót do góry    #333
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Juz za*ierdalam ukladac testy dla kolchoza
    No to zapyerdalaj baranie. Robisz z siebie idiotę i gówno burze pomiędzy kibicami z Lublina. Wystarczy, że już młody namieszał ze składem a Ty mu wtórujesz. Żegnam.

  22. Powrót do góry    #334
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Juz za*ierdalam ukladac testy dla kolchoza
    No to dawaj typie, jak ja z Białego jestem haha. Ale śmiech
    Dawaj mi jakiś teks, rebus, cokolwiek cyganie z gorzowskiego taboru

  23. Powrót do góry    #335
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Najlepiej należy przeprowadzić test z wiedzy ogólnej o Lublinie albo ogólnie o woj. lubelskim tylko taki bardzo szczegółowy, ażeby np tai amstaf , ipokarse czy jak to tam się nie połapał. No to kolego Tande niby lubelaku zaproponuj coś.
    Ciebie to ja wcale też pewien nie jestem. Wszędzie Cię pełno, a pyerdolisz takie kocopoły, że się fałdy na mózgu prostują.
    Dobra, koniec OT.

    1. Hampel (do potwierdzenia)
    2. Kubera (do potwierdzenia)
    3. Lampart (do potwierdzenia)
    4. Cierniak (do potwierdzenia)
    5. X za Michelsena
    6. Y za Drabika (tu jest coś kompletnie namieszane bo każdy mówi co innego zarówno o pobudkach zawodnika, jak i potencjalnych miejscach zatrudnienia, więc nie wiem o co chodzi)
    7. Z na juniorkę

    Taki jest stan faktyczny na tę chwilę.

    Co do tematów piekarnianych, do których można podchodzić z większym, lub mniejszym prawdopodobieństwem: Zmarzlik w Y za Drabika, wygląda na któregoś z juniorów z OST, być może również Bańbor z RZE, Fredka w X za MM. W zależności od koncepcji lub możliwości (bardzo okrojonych na rynku) Lampart zostaje lub szukamy jeszcze jednego zawodnika. No chyba, że z Maksem da się jeszcze coś rozmawiać, bo ponoć mocno prze do Czewy.

    Jak by nie patrzeć - nie mamy jeszcze ani jednego potwierdzonego zawodnika.
    Ostatnio edytowane przez blajar ; 27-07-2022 o 13:50

  24. Powrót do góry    #336
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    Ciebie to ja wcale też pewien nie jestem. Wszędzie Cię pełno, a pyerdolisz takie kocopoły, że się fałdy na mózgu prostują.
    Dobra, koniec OT.

    1. Hampel (do potwierdzenia)
    2. Kubera (do potwierdzenia)
    3. Lampart (do potwierdzenia)
    4. Cierniak (do potwierdzenia)
    5. X za Michelsena
    6. Y za Drabika (tu jest coś kompletnie namieszane bo każdy mówi co innego zarówno o pobudkach zawodnika, jak i potencjalnych miejscach zatrudnienia, więc nie wiem o co chodzi)
    7. Z na juniorkę

    Taki jest stan faktyczny na tę chwilę.

    Co do tematów piekarnianych, do których można podchodzić z większym, lub mniejszym prawdopodobieństwem: Zmarzlik w Y za Drabika, wygląda na któregoś z juniorów z OST, być może również Bańbor z RZE, Fredka w X za MM. W zależności od koncepcji lub możliwości (bardzo okrojonych na rynku) Lampart zostaje lub szukamy jeszcze jednego zawodnika. No chyba, że z Maksem da się jeszcze coś rozmawiać, bo ponoć mocno prze do Czewy.

    Jak by nie patrzeć - nie mamy jeszcze ani jednego potwierdzonego zawodnika.
    Lampart potwierdzony bo ma kontrakt na 2 lata

  25. Powrót do góry    #337
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Fakt, to się zgadza, więc wyprostuję W kontekście pozyskania Zmarzlika, Fredki i relatywnie dobrego zawodnika (nie mam pojęcia kogo bo jak przepatrzyłem jakieś mniej lub bardziej prawdopodobne opcje to nie widzę w 1 lidze nikogo poza Fricke, w Elidze jest prawie równie krucho) zapewne w grę wchodziłoby wypożyczenie To samo dotyczy sytuacji, w której zostaje Drabik

  26. Powrót do góry    #338
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    Ciebie to ja wcale też pewien nie jestem. Wszędzie Cię pełno, a pyerdolisz takie kocopoły, że się fałdy na mózgu prostują.
    Dobra, koniec OT.

    1. Hampel (do potwierdzenia)
    2. Kubera (do potwierdzenia)
    3. Lampart (do potwierdzenia)
    4. Cierniak (do potwierdzenia)
    5. X za Michelsena
    6. Y za Drabika (tu jest coś kompletnie namieszane bo każdy mówi co innego zarówno o pobudkach zawodnika, jak i potencjalnych miejscach zatrudnienia, więc nie wiem o co chodzi)
    7. Z na juniorkę

    Taki jest stan faktyczny na tę chwilę.

    Co do tematów piekarnianych, do których można podchodzić z większym, lub mniejszym prawdopodobieństwem: Zmarzlik w Y za Drabika, wygląda na któregoś z juniorów z OST, być może również Bańbor z RZE, Fredka w X za MM. W zależności od koncepcji lub możliwości (bardzo okrojonych na rynku) Lampart zostaje lub szukamy jeszcze jednego zawodnika. No chyba, że z Maksem da się jeszcze coś rozmawiać, bo ponoć mocno prze do Czewy.

    Jak by nie patrzeć - nie mamy jeszcze ani jednego potwierdzonego zawodnika.
    Gówno się znasz pajacu. Nie trafiłeś baranie nawet z juniorem a niby jesteś z Lublina. Pyerdolisz kocopoly a nie masz pojęcia. Ja i jeszcze jeden kolega z forum lunelskiego oraz tego tutaj badziewia znamy już całkowity skład. Nara i nie życzę sobie ażebyś mnie obrażał gówniarzu.

  27. Powrót do góry    #339
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach

  28. Powrót do góry    #340
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Gówno się znasz pajacu. Nie trafiłeś baranie nawet z juniorem a niby jesteś z Lublina. Pyerdolisz kocopoly a nie masz pojęcia. Ja i jeszcze jeden kolega z forum lunelskiego oraz tego tutaj badziewia znamy już całkowity skład. Nara i nie życzę sobie ażebyś mnie obrażał gówniarzu.
    zibly, kolchoz, lpokarse, amstaf może zacznij "kibicować" komuś innemu

  29. Powrót do góry    #341
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    zibly, kolchoz, lpokarse, amstaf może zacznij "kibicować" komuś innemu
    Wiesz co odpyerdol się ode mnie i mnie nie szykanuj. Ja jestem rodowitym lubelakiem i na żużel chodzę dłużej niż podejrzewam Ty masz lat Ja pamiętam jeszcze czasy Włodka Szwendrowskiego gówniarzu.

  30. Powrót do góry    #342
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wiesz co odpyerdol się ode mnie i mnie nie szykanuj. Ja jestem rodowitym lubelakiem i na żużel chodzę dłużej niż podejrzewam Ty masz lat Ja pamiętam jeszcze czasy Włodka Szwendrowskiego gówniarzu.
    A ja chodziłem z ojcem Szwendrowskiego do szkoły

  31. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    potwierdzam, woziłem użytkownika tande i ojca Szwendrowskiego do szkoły autobusem
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    kingpin (27-07-2022)

  33. Powrót do góry    #344
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2021
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 27 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wiesz co odpyerdol się ode mnie i mnie nie szykanuj. Ja jestem rodowitym lubelakiem i na żużel chodzę dłużej niż podejrzewam Ty masz lat Ja pamiętam jeszcze czasy Włodka Szwendrowskiego gówniarzu.
    Potwierdzam, zibly to Łukasz z afery z ksiedzem Gołębiewskim
    Dokladnie ten od „tylko zeby moja dziura to wytrzymala”

  34. Powrót do góry    #345
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    potwierdzam, woziłem użytkownika tande i ojca Szwendrowskiego do szkoły autobusem
    A ja ten autobus wyprodukowałem.

  35. Powrót do góry    #346
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    A ja ten autobus wyprodukowałem.
    a ja jak bylem w zakladzie karnym w lublinie to naprawialem ten autobus

  36. Powrót do góry    #347
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    To ile Wy macie karva mac lat?

  37. Powrót do góry    #348
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    zapytaj lema

  38. Powrót do góry    #349
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Kolejny hit na Interii. Ciekawe co oni biorą ale wczoraj mocno mówiło się tam o Cierniaku w Gorzowie ale dzisiaj już nie jest to aktualne i do zatrzymania Mateusza w Lublinie włączył się sam Zmarzlik

  39. Powrót do góry    #350
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Jeśli krążące w środowisku info o tym że właściwie we Włókniarzu Michelsen ma zarobić prawie tyle samo co w Lublinie, a powody jego odejścia są delikatnie mówiąc pozafinansowe, to jesteście głupsi niż myślałem Drabik podobnież z tym samym problemem, ale tu jeszcze sprawa otwarta. Otwarta oczywiście poza Motorem, bo tam chyba ostatnie mosty wysadzone. Sodówa i nieograniczone fundusze według tych plotek uderzyły tam w Lublinie komuś mocno do głowy, skoro podobno wolicie gorszych i dużo droższych zawodników (tak, wszyscy wiedzą ile dostanie Zmarzlik), byleby postawić na swoim i pokazać zawodnikom swoją władzę.

    Chyba nikt nigdy w żużlu nie był na tyle szalony, aby w trakcie najprawdopodobniej mistrzowskiego sezonu* wyrzucić kilku zawodników już w jego trakcie I to tych najlepszych.

    * a czy będzie teraz mistrzowski sezon Motoru to już mecz w Częstochowie i postawa niektórych rajderów powinna dać mocno do myślenia... na własne życzenie...

  40. Powrót do góry    #351
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Jeśli krążące w środowisku info o tym że właściwie we Włókniarzu Michelsen ma zarobić prawie tyle samo co w Lublinie, a powody jego odejścia są delikatnie mówiąc pozafinansowe, to jesteście głupsi niż myślałem Drabik podobnież z tym samym problemem, ale tu jeszcze sprawa otwarta. Otwarta oczywiście poza Motorem, bo tam chyba ostatnie mosty wysadzone. Sodówa i nieograniczone fundusze według tych plotek uderzyły tam w Lublinie komuś mocno do głowy, skoro podobno wolicie gorszych i dużo droższych zawodników (tak, wszyscy wiedzą ile dostanie Zmarzlik), byleby postawić na swoim i pokazać zawodnikom swoją władzę.

    Chyba nikt nigdy w żużlu nie był na tyle szalony, aby w trakcie najprawdopodobniej mistrzowskiego sezonu* wyrzucić kilku zawodników już w jego trakcie I to tych najlepszych.

    * a czy będzie teraz mistrzowski sezon Motoru to już mecz w Częstochowie i postawa niektórych rajderów powinna dać mocno do myślenia... na własne życzenie...
    Jeszcze się okaże że złota nie będzie w tym roku....
    A w przyszłym to już wogule będzie ciężko...

  41. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Jeśli krążące w środowisku info o tym że właściwie we Włókniarzu Michelsen ma zarobić prawie tyle samo co w Lublinie, a powody jego odejścia są delikatnie mówiąc pozafinansowe, to jesteście głupsi niż myślałem Drabik podobnież z tym samym problemem, ale tu jeszcze sprawa otwarta. Otwarta oczywiście poza Motorem, bo tam chyba ostatnie mosty wysadzone. Sodówa i nieograniczone fundusze według tych plotek uderzyły tam w Lublinie komuś mocno do głowy, skoro podobno wolicie gorszych i dużo droższych zawodników (tak, wszyscy wiedzą ile dostanie Zmarzlik), byleby postawić na swoim i pokazać zawodnikom swoją władzę.
    Ze wskazywaniem przyczyn odejścia Michelsena z Motoru to ja bym się wstrzymał do momentu, w którym jasne będzie, że on rzeczywiście Lublin opuści - tak będzie bezpieczniej żeby samemu później nie wyjść na głupca
    Co do Drabika to on jest akurat najsłabszym zawodnikiem Motoru. Jeśli do tego dodać jego "specyficzny" sposób bycia, kiepską integrację z drużyną i fakt, że Lublin z krajowych zawodników ma Zmarzlika, Kuberę i Hampela to wymiana MD na Lindgrena (czyli - wbrew temu co piszesz - słabszego żużlowca na lepszego) w żaden sposób nie powinna odbić się negatywnie.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    wogule
    Kurtyna

  42. Powrót do góry    #353
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Teraz może jest najsłabszym, ale na początku sezonu było trochę inaczej i jeździł "odrobinę" lepiej od Hampela. W ostatniej kolejce też był lepszy.
    Akurat wymiana połowy składu i przebudowa drużyny po takim sezonie, niezależnie od tego czy i jakim medalem się skończy, to faktycznie niespotykana dotąd sytuacja.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Połowy składu?

  44. Powrót do góry    #355
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Teraz może jest najsłabszym, ale na początku sezonu było trochę inaczej i jeździł "odrobinę" lepiej od Hampela. W ostatniej kolejce też był lepszy.
    Akurat wymiana połowy składu i przebudowa drużyny po takim sezonie, niezależnie od tego czy i jakim medalem się skończy, to faktycznie niespotykana dotąd sytuacja.
    Niespotykana?

    Przecież Świącik robi dokładnie to samo. Włókniarz jedzie o medale, a połowy składu już w zasadzie nie ma.

    O ile w przypadku Motoru bardzo wątpliwe jest, że odejście zwłaszcza MM to inicjatywa samego klubu, o tyle Wlokniarz z pełną premedytacją odpala Lindgrena i godzi się bez walki na odejście Smyka. O Jeppesenie nawet nie wspominam, bo wiadomo.

    Sezon się jeszcze nie skończył, złotych medali w Lublinie nikt sobie na szyi nie wiesza. Może się tak przeciez skończyć, że mistrzowska drużyna z Częstochowy na życzenie jej prezesa przestanie istnieć

    Ciekawe co wtedy napiszecie na forum, bo bez dobrze jadącego Fredki i Smyka, których odpalacie bez żalu, tego mistrzostwa nie zdobędziecie.

  45. Powrót do góry    #356
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Połowy składu?
    Michelsen, Drabik, Lampart - 3z7 zawodników. To nie jest połowa składu?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    to kogo juz nie ma we Wlokniarzu? Fredka i Smyk? To polowa skladu?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #358
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Lindgren, Smektala, Świdnicki, Jeppesen

    To nawet więcej niż połowa i większe zmiany niż w Motorze.

  48. Powrót do góry    #359
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale czy ja coś piszę o Włókniarzu? Co mnie to obchodzi. Włókniarz jedzie "normalny" sezon i wymieniają raczej zawodników, którzy nie spełniają oczekiwań od dłuższego czasu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ze wskazywaniem przyczyn odejścia Michelsena z Motoru to ja bym się wstrzymał do momentu, w którym jasne będzie, że on rzeczywiście Lublin opuści - tak będzie bezpieczniej żeby samemu później nie wyjść na głupca
    Co do Drabika to on jest akurat najsłabszym zawodnikiem Motoru. Jeśli do tego dodać jego "specyficzny" sposób bycia, kiepską integrację z drużyną i fakt, że Lublin z krajowych zawodników ma Zmarzlika, Kuberę i Hampela to wymiana MD na Lindgrena (czyli - wbrew temu co piszesz - słabszego żużlowca na lepszego) w żaden sposób nie powinna odbić się negatywnie.


    Kurtyna
    Poczkaj poczkaj, skoczem po rolnetkę!

    A tak poważnie, to co z Drabikiem ? Lublin ma go dość czy Maksymowi znowu odwala ? I dokąd się wybiera ?

Strona 8 z 19 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •