Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 847

Wątek: Motor Lublin 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    daj jemu spokój, gosciu przez pis nie spi po nocach i potem wykrwawia sie na necie

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malak Zobacz posta
    Oczywiście, że znalazłem, tylko to sponsorzy mniejsi, których każdy klub ma bogatą listę. Dla przykładu Włókniarz ma takich sponsorów na stronie wymienionych 164, Motor 92. Nie napisałem nigdzie, że z samych pieniędzy publicznych jest sponsorowany klub, ale tak na logikę, skoro macie trzech sponsorów strategicznych: Miasto Lublin, Bogdankę i Grupę Azoty, a miasto oficjalnie podało dotację na poziomie 3 milionów, to pozostałe dwa podmioty, aby być w gronie strategicznych partnerów muszą pewnie dokładać porównywalną kwotę? Dokładając do tego milion z Funduszy Europejskich (o czym było głośno kiedyś) i konfrontując z medialnymi doniesieniami o budżecie na poziomie 15 milionów, to śmiało można mówić, że spokojnie 50% budżetu jak nie więcej jest z publicznych pieniędzy. I nie mam z tego powodu żadnego bólu, tylko śmieszy mnie wieczne wypieranie się tego przez sporą część kibiców z Lublina.
    Ja prdl, czy ty masz w ogóle coś we łbie czy tylko trociny ? Bogdanka i GA, jakie to są publiczne pieniądze ? Kto ci tych bzdur nagadał ? To są takie same podmioty gospodarcze jak każda inna firma typu Budnex, Betard, Maszoński, Fogo, Arged-Malesa czy zielonaenergia.com. To, że udziałowcami w Bogdance czy GA, w jakiejś części jest skarb państwa to nie znaczy, ze kasę jaką zarabiają te podmioty można uznać za publiczną. Bo nie można. Co najwyżej państwo, jako udziałowiec, moze liczyć an jakieś dywidendy od zysku, proporcjonalne do swoich udziałów.

    A temu głupkowi z Gdańska, niech ktoś przypomni, ile to lat firma Lotos sponsorowała Wybrzeże. Wtedy jakoś nie słyszałem aby ten cały jap darł tutaj japę.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-09-2022 o 23:57
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #498
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl, czy ty masz w ogóle coś we łbie czy tylko trociny ? Bogdanka i GA, jakie to są publiczne pieniądze ? Kto ci tych bzdur nagadał ? To są takie same podmioty gospodarcze jak każda inna firma typu Budnex, Betard, Maszoński, Fogo, Arged-Malesa czy zielonaenergia.com. To, że udziałowcami w Bogdance czy GA, w jakiejś części jest skarb państwa to nie znaczy, ze kasę jaką zarabiają te podmioty można uznać za publiczną. Bo nie można. Co najwyżej państwo, jako udziałowiec, moze liczyć an jakieś dywidendy od zysku, proporcjonalne do swoich udziałów.
    Proszę, pokaz mi w gdzie w Betardzie, Maszońskim, Fogo, Malesie czy zielonejenergii Skarb Państwa ma udziały 33% (jak w Azotach Puławy) czy 64% jak w Bogdance (które Skarb Państwa ma zamiar odkupić od Enei, w której to z kolei 52% udziału ma Skarb Państwa). Pomijam mniejszych udziałowców typu PZU, którego udziałowcem również jest Skarb Państwa. Zaraz mi wywalisz jeszcze, że pewnie nie ma różnicy między Bogdanką a x-komem, który jest właścicielem Rakowa.

    Ale nawet idąc Twoim tropem - skoro za publiczne uznajesz tylko pieniądze z dywidendy, to nadal nie zmienia faktu, że te pieniądze są ładowane w jakiś klub. I dla mnie jest to patologia, zarówno jeśli dotyczy Motoru, Pogoni Szczecin czy Zagłębia Lubin. Tak samo jak dotacje miejskie do prywatnych spółek jakim są kluby.
    Ostatnio edytowane przez Malak ; 15-09-2022 o 08:19

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie wiem o co te klotnie.
    Kepa to uczciwy czlowiek.
    Zawodnikow kupuje za pieniadze prywatnych
    sponsorow ktorych jest ponad 100 a to co ze SSP idzie
    na szkolenie utalentowanej lubelskiej mlodziezy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Rysiek (15-09-2022), antyprzemek (15-09-2022), koot (15-09-2022), spitt22 (15-09-2022), wokie (15-09-2022)

  6. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malak Zobacz posta
    Proszę, pokaz mi w gdzie w Betardzie, Maszońskim, Fogo, Malesie czy zielonejenergii Skarb Państwa ma udziały 33% (jak w Azotach Puławy) czy 64% jak w Bogdance (które Skarb Państwa ma zamiar odkupić od Enei, w której to z kolei 52% udziału ma Skarb Państwa). Pomijam mniejszych udziałowców typu PZU, którego udziałowcem również jest Skarb Państwa. Zaraz mi wywalisz jeszcze, że pewnie nie ma różnicy między Bogdanką a x-komem, który jest właścicielem Rakowa.
    Oczywiście, że nie ma żadnej różnicy. I w jednym i drugim przypadku mamy do czynienia z podmiotem gospodarczym który zarabia kasę na rynku. I z zysków wydaje na sponsoring.

    Ale nawet idąc Twoim tropem - skoro za publiczne uznajesz tylko pieniądze z dywidendy, to nadal nie zmienia faktu, że te pieniądze są ładowane w jakiś klub. I dla mnie jest to patologia, zarówno jeśli dotyczy Motoru, Pogoni Szczecin czy Zagłębia Lubin. Tak samo jak dotacje miejskie do prywatnych spółek jakim są kluby.
    Dywidendy, o ile są wypłacane, to idą do udziałowców. Proporcjonalnie do posiadanych udziałów. A nie na sponsoring. I druga kwestia, jeśli jesteś przeciwny dotacjom miejskich środków na prywatne kluby, to powinieneś być również przeciwny dotacjom publicznych środków na prywatne kina, teatry, biblioteki, filharmonie, ośrodki zdrowia, różne koncerty, itd.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #501
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I druga kwestia, jeśli jesteś przeciwny dotacjom miejskich środków na prywatne kluby, to powinieneś być również przeciwny dotacjom publicznych środków na prywatne kina, teatry, biblioteki, filharmonie, ośrodki zdrowia, różne koncerty, itd.
    Jestem

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malak za jego przydatny post!

    j-rules (15-09-2022)

  9. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    90 zł za opłakiwanie srebra to sporo.
    Po wyniku z Gorzowa mogliby wpuszczać za 51zl.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    co ten Tusk z cenami biletow porobil, to ja nie wiem
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  11. Powrót do góry    #504
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Trzeba kasę zbierać na Zmarzlika .
    Jarek mówił przecież że nie będzie dodatkowych premi dla osób kierujących spółkami skarbu państwa. I że będzie więcej zmian w tych organizacjach. Więc nie zdziwi mnie jak kurek na sponsoring zostanie zakręcony , a wtedy będzie zabawa będzie śmiesznie

  12. Powrót do góry    #505
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malak Zobacz posta
    Proszę, pokaz mi w gdzie w Betardzie, Maszońskim, Fogo, Malesie czy zielonejenergii Skarb Państwa ma udziały 33% (jak w Azotach Puławy) czy 64% jak w Bogdance (które Skarb Państwa ma zamiar odkupić od Enei, w której to z kolei 52% udziału ma Skarb Państwa). Pomijam mniejszych udziałowców typu PZU, którego udziałowcem również jest Skarb Państwa. Zaraz mi wywalisz jeszcze, że pewnie nie ma różnicy między Bogdanką a x-komem, który jest właścicielem Rakowa...
    Sorry za ten tekst w okolicy Zmarzlika. Źle raczej odczytałem, nieszczęśliwy zwrot użyłeś?.
    Z Mariuszem nie ma sensu dyskutować. On pozornie na wszystkim się zna. Wiesz jaki może być cel jego postawy wobec finansowania klubu żużlowego przez Skarb Państwa? Falubaz jest współwłasnością senatora KO. Po zmianie władzy liczy, że Z.Góra przejmie z Lublina firmy państwowe i wypłynie wysoko. Niedoczekanie. Oczywiście wyprze się.To facet przeżarty na wskroś komunizmem. Szkoda gadać.
    Firma Lotos akurat nie była sponsorem Wybrzeża. Sponsorowała w minimalnym stopniu szkółkę. Kiedyś, ze 30 lat temu była sponsorem jako Rafineria Gdańska.
    Lechia Gdańsk reklamuje m.inn. wodociągi, tramwaje i autobusy, melioracje. Takie spółki miejskie. To absurd. Ale dopuszczono do tego w Polsce. Czy wyobrażasz sobie, żeby miasto w Anglii, Szwecji czy Niemczech sponsorowało prywatny klub? Za to grozi kryminał. Jakoś to oni są bogaci, a my biedni. I tacy zostaniemy. Czy to warto tłumaczyć takim Mariuszom? Szkoda klawiatury.
    On się podpiera filharmonią, teatrem. W USA Biden sponsoruje Broadway dlatego teatry pełne, a w Polsce puchy i etaty dla znakomitych artystów. Nigdy tam nie był. Nie wie, że nazwa Niepubliczna Przychodnia oznacza prywatny podmiot żyjący z usług na rynku wycenianych przez NFZ. Kina to sponsoruje kupujący bilet. Są cele polityki Państwa jak szkoły, przedszkola, żłobki, biblioteki. Marzy się komuchowi Festiwal Piosenki Radzieckiej w Z.Górze. To byłby sponsor dla Falubazu. Były by majteczki w kropeczki, Zenek by beczał, Norbi ma jedną piosenkę. Doda i Maryla.

    Wszyscy by się cieszyli, gdyby firmy państwowe sponsorowały żużel. Żużel jest na fali. Ale nie wybrany klub, a całą ligę. PO 100 tysi w Elidze, niżej po 50.. Jest trochę tych firm. Ale nie niszczyły klubów, które żyły sobie wypruwają szukając finansowania. Tworzą kluby 200, 300 i inn. Ręce opadają wobec takiego niszczenia klubów i ligi. Zaślepiony tego nie widzi.

    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Co za przeechuj hahaha. Lekarza. Partia PiS inwestuje w Motor, sam Kaczyński albo jego kot, Sasin itd. Co za beton :lol:
    Widzisz. Nic nie mam do Lublina. Żadna konkurencja. Nie ta liga. A ty wyskoczyłeś jak w powiedzeniu Lema: wiemy już, że w Lublinie jest prosty cham. Staraj się może najpierw coś rozumieć.

  13. Powrót do góry    #506
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    ale sie usmialem z tymi pustkami w teatrze, gosciu daje rade. jakos we wroclawiu np teatr myzyczny oblozenie 91% , a opera, operetka czy filharmonia sa zapelnione w 100%

  14. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malak Zobacz posta
    Jestem
    No jesteś, ok. Tyle, że jesteś też w mniejszości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #508
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Ale Was ten Motor boli I dobrze niech boli, my ze znajomymi jak czytamy frustratów nadających na Motor to tylko boki zrywamy

  16. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Firma Lotos akurat nie była sponsorem Wybrzeża. Sponsorowała w minimalnym stopniu szkółkę. Kiedyś, ze 30 lat temu była sponsorem jako Rafineria Gdańska.
    To bolszewik jeden. Łże na zawołanie.

    O tym mówiło się już od dawna. Gdańska drużyna od lat nie potrafi zadbać o stabilność - za każdym razem, gdy wchodziła do Ekstraklasy, natychmiast z niej spadała. Drugie podejście i nieudolne działania zarządu klubu sprawiły, że cierpliwość Grupy Lotos została wyczerpana.

    To żadne zaskoczenie, gdyż inwestor już wcześniej zapowiadał taki ruch. Wtedy wydawało się jednak, iż nie wszystko stracone, że być może uda się jeszcze przekonać sponsora do siebie. Zwłaszcza że niekoniecznie prezesem klubu musi zostać Maciej Polny, bo inną opcją jest Robert Terlecki.

    Ale nawet ewentualne zmiany nie przekonały Grupy Lotos, która ostatecznie wycofuje się ze sponsoringu pierwszoligowego zespołu.

    - Żużel jest na poziomie, który jakościowo jest nie do zaakceptowania. Wiele lat testowaliśmy opłacalność sponsoringu, w związku z tym koniec - zapowiedział na antenie Radia Gdańsk Paweł Olechnowicz.

    - Młodzież, szkółka jak najbardziej tak. Wspieramy to co jest dobre, co warto wspierać, co daje odpowiednią jakość. Nie zamierzamy natomiast inwestować w indywidualistów, którzy nic nie potrafią i nie mają czasu. Zmiany w klubie mają zawsze znaczenie, ale u nas cierpliwość się wyczerpała. Teraz jest czas dla klubu i dla innych - dodał prezes Grupy Lotos.
    Generalnie od 2003 do 2012 Lotos pakował kase w Wybrzeże. Rzecz jasna robił to też wcześniej ale na mniejsza skalę.

    Przed sezonem 2003 doszło do długo oczekiwanej zmiany zarządu - po prezydencie Majewskim zarząd objął kurator sądowy, a następnie prezes Formela. Zmienił się także trener - po raz drugi zespół objął Grzegorz Dzikowski. Do sponsoringu zespołu na szerszą skalę powróciła Rafineria Gdańska (Grupa LOTOS), jednak niektóre decyzje dotyczące spraw organizacyjno-finansowych podjęte były zbyt późno i skompletowany skład nie gwarantował utrzymania. Po raz kolejny gdańskim żużlowcom przyszło zmagać się w barażach o utrzymanie. Tym razem ostatnią przeszkodą była Unia Tarnów. Jak się okazało - przeszkodą nie do przejścia. Po raz kolejny w ciągu ostatnich kilkunastu lat kibice doznali goryczy degradacji.

    W celu "oczyszczenia" atmosfery wokół gdańskiego żużla, przed sezonem 2006 powołano zupełnie nowy, niezależny od poprzednich władz klub - Gdański Klub Żużlowy, który zgłoszono do rozgrywek II ligi. Nowemu klubowi, z prezesem Maciejem Polnym na czele, miasto udostępniło stadion, a Grupa LOTOS zapewniła budżet. Poprzedni klub, prowadzony przez Marka Formelę, ostatecznie z rozgrywek I ligi się wycofał i ogłosił upadłość, w związku z czym GKŻ został jedynym kontynuatorem wieloletnich tradycji GKS "Wybrzeże". Cel stawiany przed nowym klubem został jasno określony: w jak najkrótszym czasie powrócić do krajowej elity. W sezonie 2006 zespół, którego liderem był Krzysztof Jabłoński, spełnił oczekiwania, tracąc w całym sezonie II ligi jedynie 5 punktów meczowych i awansując pewnie do I ligi.

    Cymbale, wile lat Wybrzeże opierało swój budżet na firmie Lotos. Dopiero w 2012 roku Lotos wycofał się ze sponsoringu (w dodatku tytularnego) Wybrzeża. I dopiero od 2013 roku, Lotos zaczął finansować tylko szkółkę. A ten bolszewik coś pyerdoli, że to było 30 lat temu.

    Wszyscy by się cieszyli, gdyby firmy państwowe sponsorowały żużel. Żużel jest na fali. Ale nie wybrany klub, a całą ligę. PO 100 tysi w Elidze, niżej po 50.. Jest trochę tych firm. Ale nie niszczyły klubów, które żyły sobie wypruwają szukając finansowania. Tworzą kluby 200, 300 i inn. Ręce opadają wobec takiego niszczenia klubów i ligi. Zaślepiony tego nie widzi.

    A nie mówiłem, ze bolszewik ? Chce dawać wszystkim po równo. I mówi, że wtedy będzie OK.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-09-2022 o 17:19
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To bolszewik jeden. Łże na zawołanie.



    Generalnie od 2003 do 2012 Lotos pakował kase w Wybrzeże. Rzecz jasna robił to też wcześniej ale na mniejsza skalę.
    A jak SSP Grupa Azoty od lat sponsoruje Unie Tarnow to nikomu to nie przeszkadzało. Po prostu ci co hejtuja Lublin to hipokryci.

  18. Powrót do góry    #511
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    juz nie kopcie jego, gosciu sie zblaznil teatrami i jeszcze ten lotos.

  19. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    A jak SSP Grupa Azoty od lat sponsoruje Unie Tarnow to nikomu to nie przeszkadzało. Po prostu ci co hejtuja Lublin to hipokryci.
    Dokładnie, w swoim czasie Unia Tarnów przez kilka ładnych sezonów była na kroplówce GA. Bez nich by się posrali. I tak samo było w Gdańsku, jak wiele lat Lotos zapewniał większość budżetu Wybrzeża.

    Ale żeby być sprawiedliwym to sami prezesi klubów nakręcili ten hejt na SSP, z Dowhanem i Komarem na czele. Mimo, że sam Dowhan w swoim czasie, robił podchody pod PGNiG w ZG. I co ciekawe, ta spółka zawsze dorzucała jakiś grosz do FZG. Co prawda nigdy nie było z tego większych pieniędzy, w sponsoring tytularny nie weszli, ale w swoim czasie widziałem reklamy PGNiG na stadionie. Czyli jakieś drobne dawali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Idzmy w inne dyscypliny.

    GA sponsoruje tez reczna w Tarnowie. Energa Kalisz. Orlen Płock. I to czy za PO czy teraz za PiS.
    Enea w Radomiu siatkowka. PGE kogo sponsoruje od ponad dekady? Skre Belchatow. Jastrzebski Wegiel to co to?

    Moge do wieczora wymieniac.

    HI-PO-KRY-CI niedouczeni.

  21. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Idzmy w inne dyscypliny.

    GA sponsoruje tez reczna w Tarnowie. Energa Kalisz. Orlen Płock. I to czy za PO czy teraz za PiS.
    Enea w Radomiu siatkowka. PGE kogo sponsoruje od ponad dekady? Skre Belchatow. Jastrzebski Wegiel to co to?

    Moge do wieczora wymieniac.

    HI-PO-KRY-CI niedouczeni.
    PZU - Igę Świątek.

    To jest dopiero "prywata".
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Strasznie mnie wkurza taki BRAK WIEDZY podstawowej, wiec ciagle wypominanie Lublinowi jakis Sasinow itd. to zalosne jest. EOT

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Spartan (15-09-2022)

  24. Powrót do góry    #516
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Idzmy w inne dyscypliny.

    GA sponsoruje tez reczna w Tarnowie. Energa Kalisz. Orlen Płock. I to czy za PO czy teraz za PiS.
    Enea w Radomiu siatkowka. PGE kogo sponsoruje od ponad dekady? Skre Belchatow. Jastrzebski Wegiel to co to?

    Moge do wieczora wymieniac.

    HI-PO-KRY-CI niedouczeni.
    PGE Stal Mielec, KGHM Zagłębie Lubin to tylko promil przykładów z piłki nożnej.

  25. Powrót do góry    #517
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ale Was ten Motor boli I dobrze niech boli, my ze znajomymi jak czytamy frustratów nadających na Motor to tylko boki zrywamy
    Boki to będziemy zrywać po finale.Jak można koncertowo spier.... mistrzostwo ligi

  26. Powrót do góry    #518
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dokładnie, w swoim czasie Unia Tarnów przez kilka ładnych sezonów była na kroplówce GA. Bez nich by się posrali. I tak samo było w Gdańsku, jak wiele lat Lotos zapewniał większość budżetu Wybrzeża.
    Mariusz w formie, Unia była kilka ładnych sezonów na kroplówce GA, otóż Mariuszu Zakłady Azotowe (obecnie GA) wspierają tarnowski sport od 1927 roku. Nawet mieli hasło : "Z tarnowskim sportem od zawsze". Chciałem przeprosić wszystkich, że w Tarnowie na terenach należących do tarnowskiego księcia Sanguszki powstał taki potentat, zbudowany rękami mieszkańców Tarnowa.

  27. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gonzi Zobacz posta
    Mariusz w formie, Unia była kilka ładnych sezonów na kroplówce GA, otóż Mariuszu Zakłady Azotowe (obecnie GA) wspierają tarnowski sport od 1927 roku. Nawet mieli hasło : "Z tarnowskim sportem od zawsze". Chciałem przeprosić wszystkich, że w Tarnowie na terenach należących do tarnowskiego księcia Sanguszki powstał taki potentat, zbudowany rękami mieszkańców Tarnowa.
    I co tu się nie zgadza z tym co napisałem ?

    Bijesz pianę tylko dla zasady czy jak ?

    Od kiedy Unia Tarnów jest SSA ? Bo chyba nie od 1927 roku ? A my tu prawimy o sponsorowaniu SSA.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-09-2022 o 19:18
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #520
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    PGE Marma Rzeszów też była spoko

  29. Powrót do góry    #521
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    Boki to będziemy zrywać po finale.Jak można koncertowo spier.... mistrzostwo ligi
    "Nie śmiej się dziadu z czyjegoś upadku"

  30. Powrót do góry    #522
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I co tu się nie zgadza z tym co napisałem ?

    Bijesz pianę tylko dla zasady czy jak ?
    Nie biję piany, ale kilka sezonów brzmi śmiesznie jeśli sekcja żużlowa ma obecnie 65 lat i od zawsze była wspierana przez lokalnego potentata, który dopiero w latach 90tych stał się SSP. Unia od 2003 jest SSA, czyli nadal to nie kilka. A tak ogólnie (to już nie do Ciebie) to śmieszne jest to jechanie po Lublinie o to, że mają dobrych zarządzających bo znaleźli sponsora, który jest SSP. Na forach siatkarskich nie widzę, żeby ktoś miał pretensję do Skry, Zaksy czy JSW to jest normalne tylko tutaj w tej zabetonowanej lidze jest płacz bo jeszcze jeden ośrodek po latach posuchy doszedł do koryta i zabiera medale. Sytuacja do bólu przypomina początki dominacji Adama Małysza, gdy ten skoczek nagle się pojawił i zaczynał zabierać to co było już rozdzielone na lata dla Niemców, Austriaków, Finów i Japończyków. Jedyne co można zarzucić, to brak wychowanków na dobrym poziomie, no ale to już inny temat.
    Ostatnio edytowane przez Gonzi ; 15-09-2022 o 19:38

  31. Powrót do góry    #523
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I co tu się nie zgadza z tym co napisałem ?

    Bijesz pianę tylko dla zasady czy jak ?

    Od kiedy Unia Tarnów jest SSA ? Bo chyba nie od 1927 roku ? A my tu prawimy o sponsorowaniu SSA.
    Co za zawistni i zazdrośni ludzie. Podejrzewam, że jeżeli nadazyla by się taka okazja w ich klubach to by siedzieli cicho sza. Ja i moi znajomi mamy nie złą z tego bekę czytając te wywody

  32. Powrót do góry    #524
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gonzi Zobacz posta
    Mariusz w formie, Unia była kilka ładnych sezonów na kroplówce GA, otóż Mariuszu Zakłady Azotowe (obecnie GA) wspierają tarnowski sport od 1927 roku. Nawet mieli hasło : "Z tarnowskim sportem od zawsze". Chciałem przeprosić wszystkich, że w Tarnowie na terenach należących do tarnowskiego księcia Sanguszki powstał taki potentat, zbudowany rękami mieszkańców Tarnowa.
    wystarczy wejsc tylko w wiki i widac ze piszesz glupoty jak malolat. po pierwsze nie wybudowano fabryki na terenach nalezacych do sanguszki, a budowa rekami mieszkancow tarnowa i okolicznych czworakow odbywala sie za pieniadze panstwa. a teraz mozesz juz polozyc sie spac konfabulancie

  33. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Bogdankę kto budował?
    Kępa za własne?

    Widać, że przerwa między finałami zbyt duża, bo od lat ten sam spór jak się nudzicie.
    Tylko kluby się zmieniają.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-09-2022 o 19:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #526
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bogdankę kto budował?
    Kępa za własne?
    bogdanke jak wskazuje nazwa wybudowal bogdan z bogdą

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    kingpin (15-09-2022)

  36. Powrót do góry    #527
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Sorry za ten tekst w okolicy Zmarzlika. Źle raczej odczytałem, nieszczęśliwy zwrot użyłeś?.
    Luz, widziałem, że wyrwałeś z kontekstu, więc nawet nie prostowałem.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No jesteś, ok. Tyle, że jesteś też w mniejszości.
    Jestem w mniejszości, choć patrząc na kondycję finansową państwa to może szkoda. Ale to szczegół.

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    A jak SSP Grupa Azoty od lat sponsoruje Unie Tarnow to nikomu to nie przeszkadzało. Po prostu ci co hejtuja Lublin to hipokryci.
    Ale skąd ten pomysł, że nie przeszkadzało? Mnie to zawsze irytowało, bo uważam, że to nieuczciwe.

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Idzmy w inne dyscypliny.

    GA sponsoruje tez reczna w Tarnowie. Energa Kalisz. Orlen Płock. I to czy za PO czy teraz za PiS.
    Enea w Radomiu siatkowka. PGE kogo sponsoruje od ponad dekady? Skre Belchatow. Jastrzebski Wegiel to co to?

    Moge do wieczora wymieniac.

    HI-PO-KRY-CI niedouczeni.
    Fajnie, tylko wcześniej pisałem:

    Cytat Zamieszczone przez Malak Zobacz posta
    Ale nawet idąc Twoim tropem - skoro za publiczne uznajesz tylko pieniądze z dywidendy, to nadal nie zmienia faktu, że te pieniądze są ładowane w jakiś klub. I dla mnie jest to patologia, zarówno jeśli dotyczy Motoru, Pogoni Szczecin czy Zagłębia Lubin. Tak samo jak dotacje miejskie do prywatnych spółek jakim są kluby.
    Więc nie wiem dlaczego zarzucasz mi hipokryzję, a tym bardziej niedouczenie (to to już*w ogóle absurd).

    I na koniec zostawiam do przemyślenia nt. tego za co powinno być odpowiedzialne państwo/miasto/jednostka terytorialna, a czego finansować nie powinno. Choć myślę, że wielu z Was tego widzieć nawet nie chce, bo po co, lepiej się cieszyć, że dają.

    W maju 1990 został burmistrzem Kamienia Pomorskiego, którego budżet w tym czasie był w bardzo złym stanie, a zadłużenie miasta wynosiło 40% planowanego budżetu. W trakcie swojego urzędowania dążył do stworzenia tzw. „gminy minimum”, wprowadzając wiele liberalnych reform, np.:

    zmniejszenie biurokracji (zredukowano z 57 do 27 liczbę urzędników w Urzędzie Gminy);
    obniżenie wszystkich podatków i opłat lokalnych na tyle, na ile pozwalało prawo (w tym czasie były one najniższe w Polsce – ok. 10–15% stawki maksymalnej ministra finansów) – m.in. gmina zrezygnowała z podatku od spadków i darowizn;
    nielimitowanie ilości koncesji na alkohole i przyznawanie ich za jedną minimalną opłatą na 50 lat, dzięki czemu m.in. zwiększyła się ilość pobieranych koncesji, spadły koszty prowadzenia działalności sprzedającej alkohol, zniknęły: warunki do korupcji, zjawisko melin, zagrożenia porządku i czystości poprzez gromadzenie się nietrzeźwych. Wbrew zapowiedziom niektórych polityków, spożycie alkoholu w gminie nie wzrosło[3];
    zaprzestanie finansowania z budżetu gminy prywatnych zainteresowań i hobby wolnego człowieka, np. budowę i utrzymanie obiektów sportowych i działaczy sportowych czy kulturalnych;
    zaprzestanie budowy mieszkań komunalnych i wyprzedaż dotychczasowych za 5% wartości[4][5];
    sprywatyzowanie dzierżawionych dotychczas lokali użytkowych (sklepów, magazynów itd.) w akcji zwanej „Kontrowanie Hilarego Minca”, sprzedając je dotychczasowym pracownikom po wycenie biegłego na 10 rat rocznych.
    Pieniądze podatników z budżetu gminnego były przeznaczane na cele jego zdaniem służące wszystkim mieszkańcom i tam, gdzie w tym czasie nie było możliwości działania wolnego rynku, czyli np.: rozbudowa infrastruktury (ujęć wody, oczyszczalni ścieków, wodociągów, kanalizacji, budowa dróg, trafostacji, mostów itd.), na oświetlenie i sprzątnie ulic itd. W tym czasie gmina znacząco zwiększyła odsetek budżetu miasta przeznaczany na inwestycje do 55% (w Polsce współczynnik ten wynosił średnio 19,2%[6]) i mimo znaczącego obniżenia podatków i opłat lokalnych budżet gminy był wykonywany z nadwyżką budżetową, a w momencie zakończenia jego zarządzania miasto posiadało nadwyżkę budżetową w wysokości 70% planowanego budżetu. Gmina w tym czasie osiągnęła najwyższy wskaźnik rozwoju gospodarczego w województwie.

    Zmiany dokonywane przez Stefana Oleszczuka były podawane jako wzór budowy wolnościowej gminy w Polsce oraz za granicą m.in. w Europie Zachodniej[9], USA[10], Kanadzie, Australii[11] czy w Indiach. O wolnościowym casusie Kamienia Pomorskiego napisano prace magisterskie i doktorancką.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Oleszczuk

  37. Powrót do góry    #528
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    zapomnieliscie dodac ze trzeba zlikwidowac wszystkie kluby wojskowe, policyjne, gornicze. inna sprawa ze wiekszasc z nich padla albo zreformowala ale mimo wszystko dalej ich jest sporo.

  38. Powrót do góry    #529
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    wystarczy wejsc tylko w wiki i widac ze piszesz glupoty jak malolat. po pierwsze nie wybudowano fabryki na terenach nalezacych do sanguszki, a budowa rekami mieszkancow tarnowa i okolicznych czworakow odbywala sie za pieniadze panstwa. a teraz mozesz juz polozyc sie spac konfabulancie
    Do spania to sobie kolegę możesz wysyłać to po pierwsze, a po drugie nigdzie nie napisałem za czyje pieniądze kto budował. Po trzecie dobrze wiem do kogo należały tereny przed wybudowaniem tam Zakładów Azotowych i nie muszę posługiwać się źródłem wiedzy jakim jest Wikipedia.

    Teraz napiszę coś czego nie ma na wiki, za państwowe pieniądze wyszkolono też Bartka Kowalskiego. Grupa Azoty wspierała do pewnego czasu Akademię Janusza Kołodzieja.

  39. Powrót do góry    #530
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gonzi Zobacz posta
    Do spania to sobie kolegę możesz wysyłać to po pierwsze, a po drugie nigdzie nie napisałem za czyje pieniądze kto budował. Po trzecie dobrze wiem do kogo należały tereny przed wybudowaniem tam Zakładów Azotowych i nie muszę posługiwać się źródłem wiedzy jakim jest Wikipedia.

    Teraz napiszę coś czego nie ma na wiki, za państwowe pieniądze wyszkolono też Bartka Kowalskiego. Grupa Azoty wspierała do pewnego czasu Akademię Janusza Kołodzieja.
    a czy ja zrobilem tobie zarzut za czyje pieniadze kto budowal? to akurat bylo sprostowanie bo tak to napisales ze ten mogl wprowadzac ludzi w blad. natomiast nie wiesz do kogo nalezal ten teren co sam przyznales w swoim poscie piszac że w Tarnowie na terenach należących do tarnowskiego księcia Sanguszki powstał taki potentat, zbudowany rękami mieszkańców Tarnowa. zatem tumanku nie wstydz sie i korzystaj z wiki razem ze swoim chlopakiem bo jak widze wiecej czasu spedzasz z nim na igraszkach pod pierzyna niz na zetelnej informacji ktora sie tutaj "popisujesz"

  40. Powrót do góry    #531
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gonzi Zobacz posta
    Do spania to sobie kolegę możesz wysyłać to po pierwsze, a po drugie nigdzie nie napisałem za czyje pieniądze kto budował. Po trzecie dobrze wiem do kogo należały tereny przed wybudowaniem tam Zakładów Azotowych i nie muszę posługiwać się źródłem wiedzy jakim jest Wikipedia.

    Teraz napiszę coś czego nie ma na wiki, za państwowe pieniądze wyszkolono też Bartka Kowalskiego. Grupa Azoty wspierała do pewnego czasu Akademię Janusza Kołodzieja.
    Ta wspierała tak samo jak i Jaskolki wspiera. Zejdźcie już z tego Motoru i zajmijcie się swoimi klubami. Żal Wam d.. y ściska i tyle w temacie a jak nie to trzymajcie kciuki za Motor w finale bo jeżdżą zawodnicy za wasze pieniądze (podatki).

  41. Powrót do góry    #532
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ta wspierała tak samo jak i Jaskolki wspiera. Zejdźcie już z tego Motoru i zajmijcie się swoimi klubami. Żal Wam d.. y ściska i tyle w temacie a jak nie to trzymajcie kciuki za Motor w finale bo jeżdżą zawodnicy za wasze pieniądze (podatki).
    Przecież nigdzie nie najeżdżam, wręcz kilka postów wyżej napisałem, że zacytuję sam siebie "ogólnie (to już nie do Ciebie) to śmieszne jest to jechanie po Lublinie o to, że mają dobrych zarządzających bo znaleźli sponsora, który jest SSP. Na forach siatkarskich nie widzę, żeby ktoś miał pretensję do Skry, Zaksy czy JSW to jest normalne tylko tutaj w tej zabetonowanej lidze jest płacz bo jeszcze jeden ośrodek po latach posuchy doszedł do koryta i zabiera medale. Sytuacja do bólu przypomina początki dominacji Adama Małysza, gdy ten skoczek nagle się pojawił i zaczynał zabierać to co było już rozdzielone na lata dla Niemców, Austriaków, Finów i Japończyków. Jedyne co można zarzucić, to brak wychowanków na dobrym poziomie, no ale to już inny temat`. Potem pojawił się znawca historii z Wikipedii ze swoimi gejowskimi fantazjami i zaczął obrażać.

  42. Powrót do góry    #533
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    widze galicyjczyku ze trudno sie tobie przyznac do bledu

  43. Powrót do góry    #534
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    widze galicyjczyku ze trudno sie tobie przyznac do bledu
    Łatwiej jest mi przyznać się do błędu, że mój post mógł zabrzmieć dwuznacznie i wprowadzić w błąd osoby nieoczytane w Wikipedii, niż tobie skleić zdanie bez obrażania.

  44. Powrót do góry    #535
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gonzi Zobacz posta
    Łatwiej jest mi przyznać się do błędu, że mój post mógł zabrzmieć dwuznacznie i wprowadzić w błąd osoby nieoczytane w Wikipedii, niż tobie skleić zdanie bez obrażania.
    dalej brniesz i wstyd tobie sie przyznac "ze w Tarnowie na terenach należących do tarnowskiego księcia Sanguszki powstał taki potentat" tu nie ma dwuznacznosci tu jest klamstwo. koncze na tym z toba bo i tak sie nie przyznasz

  45. Powrót do góry    #536
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    dalej brniesz i wstyd tobie sie przyznac "ze w Tarnowie na terenach należących do tarnowskiego księcia Sanguszki powstał taki potentat" tu nie ma dwuznacznosci tu jest klamstwo. koncze na tym z toba bo i tak sie nie przyznasz
    Nie chcę naprawdę zaśmiecać tego wątku, ale przecież odpowiedziałem ci w drugim poście, że te tereny należały do niego przed wybudowaniem.Dodam dla pełni twego szczęścia, że po odkupieniu już do niego nie należały, więc ok mój błąd, ale napewno nie celowy.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gonzi za jego przydatny post!

    Spartan (15-09-2022)

  47. Powrót do góry    #537
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    A jak SSP Grupa Azoty od lat sponsoruje Unie Tarnow to nikomu to nie przeszkadzało. Po prostu ci co hejtuja Lublin to hipokryci.
    ----
    idzmy w inne dyscypliny.

    GA sponsoruje tez reczna w Tarnowie. Energa Kalisz. Orlen Płock. I to czy za PO czy teraz za PiS.
    Enea w Radomiu siatkowka. PGE kogo sponsoruje od ponad dekady? Skre Belchatow. Jastrzebski Wegiel to co to?

    Moge do wieczora wymieniac.

    HI-PO-KRY-CI niedouczeni.
    Strasznie mnie wkurza taki BRAK WIEDZY podstawowej, wiec ciagle wypominanie Lublinowi jakis Sasinow itd. to zalosne jest. EOT
    Przybiegł następny komuch wspierać poprzedniego.
    Dyskusja o Unii Tarnów była w odpowiednim czasie. Gdzie byłeś?
    Nikt nie hejtuje miasta, ani Motoru. Nagle wymieniasz innych. Tzn. jak wszyscy kradną, to kradzież nie jest kradzieżą.Sam mogę dodać też kilka klubów. To jest patologia. Ty nazywasz nazwanie patologii hipokryzją ? Zupełnie się zagubiłeś. Masz duże braki w postrzeganiu świata.
    W.g. Ciebie tylko "nikomu nie przeszkadzało". Poszukaj sobie wywiad z J. Dworakowskim. Dlaczego odszedł po wyrwaniu najbardziej rokującego żużlowca Polski do Motoru.
    Każdy prezes klubu by chciał mieć firmę państwową za sponsora. Najlepiej dwie lub trzy. Odrzucenie takiej oferty może być uznane za działanie na szkodę spółki. Jak wcześnie napisałem dobrze, żeby liga dostała takich. Wtedy wszyscy by mogli skorzystać równo. Komuch z Z. Góry nie potrafi tego zrozumieć. Wy widzicie świat jak gubernator w Rosji. Lud chce to on każe kupić najlepszych graczy na poziomie Ligi Mistrzów i jest super. Mariusz mnie poprawił z Lotosem. Wyjście było decyzją biznesową. Lotos utopił się na grube miliony na pewnych złożach i na Petrobalticu. Finansowanie było na poziomie 300-400 tysięcy rocznie. O czym mowa. Jednak zawsze potępiałem udział upartyjnionych firm państwowych w finansowaniu wybranych klubów. Zawsze. Poczytaj sobie Zibly dyskusje w dziale "Co należy zmienić..."
    Ty też Robi. Uzupełnisz swoje " braki wiedzy podstawowej". Chyba nie za trudne? Wtedy możemy porozmawiać neutralnie.

  48. Powrót do góry    #538
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Finansowanie było na poziomie 300-400 tysięcy rocznie. O czym mowa. Jednak zawsze potępiałem udział upartyjnionych firm państwowych w finansowaniu wybranych klubów. Zawsze. Poczytaj sobie Zibly dyskusje w dziale "Co należy zmienić..."
    Ty też Robi. Uzupełnisz swoje " braki wiedzy podstawowej". Chyba nie za trudne? Wtedy możemy porozmawiać neutralnie.
    Co Ty za głupoty piszesz ?

    "Grupa Lotos w najbliższym roku może dofinansować gdański żużel nawet blisko czterema milionami złotych. Co więcej Paweł Olechnowicz nie wyklucza zwiększenie wydatków sponsorskich na drużynę w przyszłości, ale pod pewnymi warunkami. -Najpierw chcemy zobaczyć efekty obecnych nakładów. Chciałbym, aby Lotos Wybrzeże wrócił do tradycji sprzed 1990 roku - podkreśla szef Grupy Lotos. "






    Ostateczna kwota sponsoringu może być nawet dwukrotnie wyższa w porównaniu do pierwszoligowego sezonu. Jednak i tak nie będzie ona rekordowa. W latach 1999-2000 rafineria miała wpłacać i po pięć milionów złotych rocznie do klubu.
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 15-09-2022 o 22:00

  49. Powrót do góry    #539
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Przybiegł następny komuch wspierać poprzedniego.
    Dyskusja o Unii Tarnów była w odpowiednim czasie. Gdzie byłeś?
    Nikt nie hejtuje miasta, ani Motoru. Nagle wymieniasz innych. Tzn. jak wszyscy kradną, to kradzież nie jest kradzieżą.Sam mogę dodać też kilka klubów. To jest patologia. Ty nazywasz nazwanie patologii hipokryzją ? Zupełnie się zagubiłeś. Masz duże braki w postrzeganiu świata.
    W.g. Ciebie tylko "nikomu nie przeszkadzało". Poszukaj sobie wywiad z J. Dworakowskim. Dlaczego odszedł po wyrwaniu najbardziej rokującego żużlowca Polski do Motoru.
    Każdy prezes klubu by chciał mieć firmę państwową za sponsora. Najlepiej dwie lub trzy. Odrzucenie takiej oferty może być uznane za działanie na szkodę spółki. Jak wcześnie napisałem dobrze, żeby liga dostała takich. Wtedy wszyscy by mogli skorzystać równo. Komuch z Z. Góry nie potrafi tego zrozumieć. Wy widzicie świat jak gubernator w Rosji. Lud chce to on każe kupić najlepszych graczy na poziomie Ligi Mistrzów i jest super. Mariusz mnie poprawił z Lotosem. Wyjście było decyzją biznesową. Lotos utopił się na grube miliony na pewnych złożach i na Petrobalticu. Finansowanie było na poziomie 300-400 tysięcy rocznie. O czym mowa. Jednak zawsze potępiałem udział upartyjnionych firm państwowych w finansowaniu wybranych klubów. Zawsze. Poczytaj sobie Zibly dyskusje w dziale "Co należy zmienić..."
    Ty też Robi. Uzupełnisz swoje " braki wiedzy podstawowej". Chyba nie za trudne? Wtedy możemy porozmawiać neutralnie.
    Właśnie "neutralnie" w punkt ale tutaj się nie da bo od razu jest hejt na Motor. Stanowski to jest przy tym pikuś.

  50. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    To w jaki sposób Motor zdobył młodzieżowe drużynowe Polski to szczyt żuzlowej patologii!!!
    Bedę modlił się żeby ten twór dowodzony przez Kępów nie zdobył DMP.
    Przez blisko ćwierć wieku sympatyzowałem z lubelskim klubem,
    ale to co wyprawiają jego włodarze w ostatnich latach to g... do n-tej potęgi.

    I żeby ktoś nie myślał to nie jest wywód polityczny.
    Wszystkie te ***** spod znaku PIS. PO. SLD czy jak te q... się zwą
    to ludzie, których miejsce jest kilkadziesiąt lub więcej cm pod powierzchnią ziemi.
    AntyPolacy.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  51. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Spartan (16-09-2022), koot (16-09-2022), spitt22 (15-09-2022)

Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •