Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 203

Wątek: Ekstraliga 2022 - typy, przewidywania

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2022
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Taka tabela pewnie wielu by ucieszyła (olewając dokładna kolejność top4) Oznaczałaby, że ZZ wiele nie zmieniła.
    No nie całkiem Stal Gorzów gdyby nie ZZ byłaby trzecia lub czwarta a Sparta mogłaby zdominować ligę

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    1) Stal Gorzów
    2) Włókniarz Częstochowa
    3) Motor Lublin
    4) Apator Toruń
    5) Unia Leszno
    6) Sparta Wrocław
    7) Ostrovia Ostrów Wlkp
    8) GKM Grudziądz
    Wydrukować, zalaminować i schować do półki.
    Przeceniasz Włókniarz, nie mówię, że nie możliwe żeby byli na podium, ale Smektała, Jeppesen i Woryna musieliby pojechać na 110%
    Sparta nie spadnie poniżej pierwszej czwórki
    Straci, ale nie aż tak

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Prosto z autu za jego przydatny post!

    Buszmen (07-04-2022)

  3. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No i w zasadzie po niedzielnym meczu w Ostrowie można powiedzieć, że runda zasadnicza już praktycznie skończyła się.
    Debilny system rozgrywek i brak meczów barażowych spowodował, że w SE na większe emocje trzeba czekać do PO.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    kobra102 (12-04-2022)

  5. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No i w zasadzie po niedzielnym meczu w Ostrowie można powiedzieć, że runda zasadnicza już praktycznie skończyła się.
    Debilny system rozgrywek i brak meczów barażowych spowodował, że w SE na większe emocje trzeba czekać do PO.
    No brak baraży to wg mnie debilizm. Ale panom prezesom to na rękę. Zwłaszcza temu z Grudziądza, bo jakby co roku musiał drżeć podwójnie o utrzymanie to by zszedł na zawał. A tak pierwszym meczem sezonu załatwił sobie spokój do kolejnej wiosny.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #139
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,629
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No i w zasadzie po niedzielnym meczu w Ostrowie można powiedzieć, że runda zasadnicza już praktycznie skończyła się.
    Debilny system rozgrywek i brak meczów barażowych spowodował, że w SE na większe emocje trzeba czekać do PO.
    Tez przez terminarz, kto normalny daje beniaminkowi w 1 kolejce, gdzie wiadomo ze zawsze jest niepewna pogoda na początku, mecz o wszystko.

  7. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Tez przez terminarz, kto normalny daje beniaminkowi w 1 kolejce, gdzie wiadomo ze zawsze jest niepewna pogoda na początku, mecz o wszystko.
    Z tym, że Ostrovia dostała propozycję przesunięcia tego meczu. Ale tacy byli podjarani, że chcieli jechać za wszelką cenę. A teraz mają już spokojny sezon - można wszystko dalej przegrywać i przytulić 6 baniek z kontraktu tv
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Największe gówno to jest 6 drużyn w play off przez co wyniki jak ostatnio we Wrocławiu nie będą dziwić bo po co się wysilać jak łatwo załapać się.
    Ostrów dostał na dzień dobry najłatwiejszego przeciwnika żeby nie było bolesnego przywitania z eligą ale jednak nawet Grudziądz jest na nich za mocny.

  9. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,783
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Tylko co taka Czewa bedzie miala z 6 miejsca jesli trafia na 1 Sparte. Wystarczy pierwszy mecz w Czestochowie i bedzie awans Sparty i po PO.

  10. Powrót do góry    #143
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Dwa mecze do zarobku dla żużlowców.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    kobra102 (12-04-2022)

  12. Powrót do góry    #144
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Z tym, że Ostrovia dostała propozycję przesunięcia tego meczu. Ale tacy byli podjarani, że chcieli jechać za wszelką cenę. A teraz mają już spokojny sezon - można wszystko dalej przegrywać i przytulić 6 baniek z kontraktu tv
    Zapomniałeś dodać, że propozycją była by najprawdopodobniej środa, przy jednoczesnej plandece na torze i zakazie jej ściągania. Taka mała, aczkolwiek znacząca różnica. Bardzo sympatyczna ta propozycja, taka racjonalna. Pewnie jeszcze z godziną startu 15/16, bo nie mamy jeszcze wszystkich opraw zamontowanych. Już widzę te tłumy na trybunach.
    Co do wyrzutów po raz enty, że przytuliliśmy 6M, to naprawdę słabo się to czyta. Mogliście wejść i przytulić, nikt Wam przecież nie bronił.

    Zaraz po meczu z GKM były jazdy, że było trzeba brać Zagara. No i Słoweniec pokazał jakie to by było wzmocnienie, robiąc 7 punktów na beniaminku.

  13. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Zapomniałeś dodać, że propozycją była by najprawdopodobniej środa, przy jednoczesnej plandece na torze i zakazie jej ściągania. Taka mała, aczkolwiek znacząca różnica. Bardzo sympatyczna ta propozycja, taka racjonalna. Pewnie jeszcze z godziną startu 15/16, bo nie mamy jeszcze wszystkich opraw zamontowanych. Już widzę te tłumy na trybunach.
    Co do wyrzutów po raz enty, że przytuliliśmy 6M, to naprawdę słabo się to czyta. Mogliście wejść i przytulić, nikt Wam przecież nie bronił.

    Zaraz po meczu z GKM były jazdy, że było trzeba brać Zagara. No i Słoweniec pokazał jakie to by było wzmocnienie, robiąc 7 punktów na beniaminku.
    A co powiesz? Że co Ostrovia zrobiła, żeby wzmocnić drużynę? Zachowała cały skład I-ligowy i z łaski wzięła Holdera. Nawet starań nie było, żeby ściągnąć takiego Jamroga, Fajfera czy Musielaka nawet z I ligowców, żeby już o tym Zagarze czy Fricke nie wspomnieć. Wszyscy myśleli, że będzie tak fajnie, bo Walasek pewnie znowu walnie super sezon, a tu widać, że wrócił stary dobry Walasek. Inaczej tego nazwać nie można jak przygarnięciem 6 baniek po najniższej linii oporu. Ale to się opłaca, tak samo się opłaci każdemu beniaminkowi - wejść, zarobić kilka baniek na czysto i budować jeszcze raz silniejszą ekipę w I lidze. U Was korzyść taka, że stadion na tym mocno zyskał, co Wam się przyda na kolejne lata.

    Mówisz, że Zagar zrobił 7 pkt. A ile na domowym torze zrobiły Wasze gwiazdy? Więcej?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Zrobiła to, co uznała za stosowne. Serio uważasz, że Jamróg czy Fajfer dali by więcej Ostrovii na P64 niż Walasek i Gapiński? Chyba, że chcesz akademicko pisać o mniejszych porażkach wyjazdowych. Wg mnie Gapiński/Walasek na własnych śmieciach dają większe szanse na punkty niż Jamróg/Fajfer. Fajferowi wyszedł fajnie pierwszy mecz, ale zobacz jego wyjazdy w zeszłym roku. Musielak zaraz po sezonie mówił, że Ekstraliga go nie interesuje i zostaje w Krośnie. Fricke przypominam, że był zblokowany ważnym kontraktem z KSF, co przy planach Falubazu powodowało, że już na starcie temat był praktycznie przegrany. Z Zagara sami zrezygnowaliśmy, to prawda. Wg mnie dobry ruch. Skończyło się Holderem, napewno jednak nie z łaski.


    Co do samego Walaska to tak naprawdę nie wszedł jeszcze w sezon, jakby to nie brzmiało. Daleki jestem od tłumaczenia jego postawy, nie jest moim ulubieńcem na torze, co innego z mikrofonem Zaczął jednak ten sezon z kontuzją, a praktycznie dwoma, poprawił jeszcze w 1 meczu w pierwszym biegu, tor betonowy. Nie trzeba być znawcą, żeby wiedzieć, że na takim torze nie będzie istniał. Pewnie, że może położyć nam sezon, jednak jestem pełen podziwu, że po 1 meczu przekreślasz jego jazdę/postawę z poprzedniego sezonu i stawiasz tezę, że "wrócił stary Walas". Może masz rację, nie wiem. Jednak taka teza po 3 biegach - rispekt


    Mówiąc krótko, rozumiem klub i będę bronił tego rozwiązania, bo jeśli mieli wydawać kasę na wyróżniających się polskich zawodników z pierwszej ligi, to woleli postawić na zespół wjeżdżony w nasz tor. Najważniejsze to i tak otrzaskać młodzież. To oni w przyszłości mają dawać radochę i stanowić podstawy pod Ekstraligę. Z tej pierwszej kolejki, i progu sezonu to ich jazda boli najbardziej, bo wygląda to słabo na tle innych rywali. Zobaczymy jak to się dalej potoczy. Ciśnienie spadło

    Mówisz, że Zagar zrobił 7 pkt. A ile na domowym torze zrobiły Wasze gwiazdy? Więcej?

    Myślę, że Rissa x2, Hansena, Bachhubera i Bloedorna też by byli w stanie pokonać

    ed. Agresja zero!
    Ostatnio edytowane przez Bartucha ; 15-04-2022 o 14:04

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    Semen (16-04-2022)

  16. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,783
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Zrobiła to, co uznała za stosowne. Serio uważasz, że Jamróg czy Fajfer dali by więcej Ostrovii na P64 niż Walasek i Gapiński? Chyba, że chcesz akademicko pisać o mniejszych porażkach wyjazdowych. Wg mnie Gapiński/Walasek na własnych śmieciach dają większe szanse na punkty niż Jamróg/Fajfer. Fajferowi wyszedł fajnie pierwszy mecz, ale zobacz jego wyjazdy w zeszłym roku. Musielak zaraz po sezonie mówił, że Ekstraliga go nie interesuje i zostaje w Krośnie. Fricke przypominam, że był zblokowany ważnym kontraktem z KSF, co przy planach Falubazu powodowało, że już na starcie temat był praktycznie przegrany. Z Zagara sami zrezygnowaliśmy, to prawda. Wg mnie dobry ruch. Skończyło się Holderem, napewno jednak nie z łaski.


    Co do samego Walaska to tak naprawdę nie wszedł jeszcze w sezon, jakby to nie brzmiało. Daleki jestem od tłumaczenia jego postawy, nie jest moim ulubieńcem na torze, co innego z mikrofonem Zaczął jednak ten sezon z kontuzją, a praktycznie dwoma, poprawił jeszcze w 1 meczu w pierwszym biegu, tor betonowy. Nie trzeba być znawcą, żeby wiedzieć, że na takim torze nie będzie istniał. Pewnie, że może położyć nam sezon, jednak jestem pełen podziwu, że po 1 meczu przekreślasz jego jazdę/postawę z poprzedniego sezonu i stawiasz tezę, że "wrócił stary Walas". Może masz rację, nie wiem. Jednak taka teza po 3 biegach - rispekt


    Mówiąc krótko, rozumiem klub i będę bronił tego rozwiązania, bo jeśli mieli wydawać kasę na wyróżniających się polskich zawodników z pierwszej ligi, to woleli postawić na zespół wjeżdżony w nasz tor. Najważniejsze to i tak otrzaskać młodzież. To oni w przyszłości mają dawać radochę i stanowić podstawy pod Ekstraligę. Z tej pierwszej kolejki, i progu sezonu to ich jazda boli najbardziej, bo wygląda to słabo na tle innych rywali. Zobaczymy jak to się dalej potoczy. Ciśnienie spadło




    Myślę, że Rissa x2, Hansena, Bachhubera i Bloedorna też by byli w stanie pokonać

    ed. Agresja zero!
    Nie no ja Ostrovie rozumiem poszli po kasę i tyle. Ale nie róbmy jaj, że nie było innych opcji. To gadanie, że ktoś tam coś powiedział jak z Musielakiem to już w ogóle Sparta pokazała jak działa biznes, chłopak Kowalski robi zdjęcia w bluzie Stali, ustala warunki w Stali i jeździ dla Wrocławia. Dla chcącego nic trudnego.
    ''Najważniejsze to i tak otrzaskać młodzież. To oni w przyszłości mają dawać radochę i stanowić podstawy pod Ekstraligę.'' Sport = biznes, jeśli tylko któryś z młodych pokaże, że jest gotowy do wykonania dobrej roboty to witamy np. w Lublinie. Taki Szostak 20 lat będzie miał jak się nie sprawdzi to wraca do ścigania z Czaplą i Krzykowskim, jeśli coś pokaże to tak jak wyżej.

  17. Powrót do góry    #148
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Jamrog z Fajferem daliby znacznie wiecej niz Gapinski z Walaskiem. Do tego Holder, Bjerre/Iversen, Becker/Nielsen na U24 i bylyby szanse powalczyc przynajmniej u siebie. Wszystkie te nazwiska byly do wyjecia.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #149
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Nie no ja Ostrovie rozumiem poszli po kasę i tyle. Ale nie róbmy jaj, że nie było innych opcji. To gadanie, że ktoś tam coś powiedział jak z Musielakiem to już w ogóle Sparta pokazała jak działa biznes, chłopak Kowalski robi zdjęcia w bluzie Stali, ustala warunki w Stali i jeździ dla Wrocławia. Dla chcącego nic trudnego.
    ''Najważniejsze to i tak otrzaskać młodzież. To oni w przyszłości mają dawać radochę i stanowić podstawy pod Ekstraligę.'' Sport = biznes, jeśli tylko któryś z młodych pokaże, że jest gotowy do wykonania dobrej roboty to witamy np. w Lublinie. Taki Szostak 20 lat będzie miał jak się nie sprawdzi to wraca do ścigania z Czaplą i Krzykowskim, jeśli coś pokaże to tak jak wyżej.
    Chyba telewizja Canal tego nie przewidziała, że tak można w łatwy sposób zgarnąć te 6 baniek praktycznie bez żadnych nakładów ze strony klubu. Coś mi się wydaję, że w przyszłym sezonie coś pozmieniają w przepisach. Ale w sumie co KSM?

  19. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Zrobiła to, co uznała za stosowne. Serio uważasz, że Jamróg czy Fajfer dali by więcej Ostrovii na P64 niż Walasek i Gapiński? Chyba, że chcesz akademicko pisać o mniejszych porażkach wyjazdowych. Wg mnie Gapiński/Walasek na własnych śmieciach dają większe szanse na punkty niż Jamróg/Fajfer. Fajferowi wyszedł fajnie pierwszy mecz, ale zobacz jego wyjazdy w zeszłym roku. Musielak zaraz po sezonie mówił, że Ekstraliga go nie interesuje i zostaje w Krośnie. Fricke przypominam, że był zblokowany ważnym kontraktem z KSF, co przy planach Falubazu powodowało, że już na starcie temat był praktycznie przegrany. Z Zagara sami zrezygnowaliśmy, to prawda. Wg mnie dobry ruch. Skończyło się Holderem, napewno jednak nie z łaski.


    Co do samego Walaska to tak naprawdę nie wszedł jeszcze w sezon, jakby to nie brzmiało. Daleki jestem od tłumaczenia jego postawy, nie jest moim ulubieńcem na torze, co innego z mikrofonem Zaczął jednak ten sezon z kontuzją, a praktycznie dwoma, poprawił jeszcze w 1 meczu w pierwszym biegu, tor betonowy. Nie trzeba być znawcą, żeby wiedzieć, że na takim torze nie będzie istniał. Pewnie, że może położyć nam sezon, jednak jestem pełen podziwu, że po 1 meczu przekreślasz jego jazdę/postawę z poprzedniego sezonu i stawiasz tezę, że "wrócił stary Walas". Może masz rację, nie wiem. Jednak taka teza po 3 biegach - rispekt


    Mówiąc krótko, rozumiem klub i będę bronił tego rozwiązania, bo jeśli mieli wydawać kasę na wyróżniających się polskich zawodników z pierwszej ligi, to woleli postawić na zespół wjeżdżony w nasz tor. Najważniejsze to i tak otrzaskać młodzież. To oni w przyszłości mają dawać radochę i stanowić podstawy pod Ekstraligę. Z tej pierwszej kolejki, i progu sezonu to ich jazda boli najbardziej, bo wygląda to słabo na tle innych rywali. Zobaczymy jak to się dalej potoczy. Ciśnienie spadło




    Myślę, że Rissa x2, Hansena, Bachhubera i Bloedorna też by byli w stanie pokonać

    ed. Agresja zero!
    Myślę, że Fajfer i Jamróg daliby więcej niźli Walas z Gapińskim. I tak, na domowym, ostrowskim torze. Trochę treningów i by to ogarnęli.
    Przyznaję - postawa Oskara mnie zaskoczyła in plus przy W69, bo faktycznie on istniał dotychczas na swoim torze. I takiego zawodnika właśnie beniaminkowi potrzeba. Takiego, który na swoim torze jest w stanie powalczyć z każdym. A Oskar jak się wjeździ w tor, to jest groźny dla każdego.
    Musielak niby powiedział, że zostaje w Krośnie, albo jakby dostał dobrą ofertę, to pewnie by mu się włączyły rozterki.
    Co do Zagara czy Bjerre - ja mam na myśli, że tego typu zawodnik by się OStrovii przydał do pary z Holderem, a nie zamiast niego. Sorry, ale Klindt czy Berntzon to wąchać ELigi nie powinni. Z całym szacunkiem, ale są na to za słabi.
    Walasek właśnie jest oceniany przez pryzmat tylko i wyłącznie ostatniego udanego sezonu. Który był lepszy niż można było zakładać. Jednak w mojej opinii to było odstępstwo od normy, wyskok, a nie nowa jakość. Nie bez powodu Grzesiek miał podpisany kontrakt warszawski w Ostrowie, a podstawowym zawodnikiem miał być pierwotnie Cyfer na sezon 2021. Przecież dzięki interwencji Garcarków i ich zaangażowaniu w dobry sprzęt dla Grzegorza został wciśnięty do składu. Tyle, że na ELigę to już nie zda egzaminu - tutaj nawet juniorzy mają taki sprzęt, jeśli nie lepszy.
    Mogę się oczywiście mylić, ale wg mnie postawienie na obu polskich seniorów się nie obroni. Im poziom ELigowy odjechał już dobrych kilka lat temu.

    Co do juniorów - też liczyłem, że Wasi chłopacy pokażą się lepiej. Liczę, że jeszcze w tym sezonie - i to niedługo - pojadą na wyższym poziomie. Jednak musicie się liczyć z tym, że jeśli ten sezon im w miarę wyjdzie, to będą na nich bogatsi chętni. Lublin przykładowo potrzebuje juniorów na przyszły sezon. Niewykluczone, że Częstochowa min.1 będzie potrzebować (wróci do nich Karczewski z Krosna), Toruń stale potrzebuje materiału, Grudziądz zresztą też. Na ten moment można jedynie zakładać, że Leszno nie będzie szukać juniorów i raczej Wrocław. Reszta drużyn może chyba składać oferty - nie jestem pewien co do sytuacji w Gorzowie, mają Palucha, ale co dalej to ciężko stwierdzić.

    Czy Gapa i Walasek poradziliby sobie z zawodnikami Landshut na ichniejszym torze - może tak, a może właśnie nie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Mówiąc krótko, rozumiem klub i będę bronił tego rozwiązania, bo jeśli mieli wydawać kasę na wyróżniających się polskich zawodników z pierwszej ligi, to woleli postawić na zespół wjeżdżony w nasz tor. Najważniejsze to i tak otrzaskać młodzież. To oni w przyszłości mają dawać radochę i stanowić podstawy pod Ekstraligę. Z tej pierwszej kolejki, i progu sezonu to ich jazda boli najbardziej, bo wygląda to słabo na tle innych rywali. Zobaczymy jak to się dalej potoczy. Ciśnienie spadło
    Jeśli faktycznie się sprawdzą i będą mieli ambicje to mogą stanowić podstawy pod Ekstraligę, ale raczej nie w Ostrowie, bo jazda w klubie-wahadle, który lawiruje pomiędzy ligami (a i to nie jest pewne, bo gwarancji awansu w 2023 nie będzie żadnej) stanowi kiepskie perspektywy do rozwoju.

  21. Powrót do góry    #152
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Myślę, że Fajfer i Jamróg daliby więcej niźli Walas z Gapińskim.
    Na jakiej podstawie twierdzisz że Jamróg i Fajfer daliby wiecej ? Chyba po 1 meczu w 1 lidze. Przeciez po zeszłym sezonie to Walasek miał nalepszą srednia potem Fajfer blisko Gapa i za nim Jamróg. Ludzie by się w głowe pukali gdyby ich wymieniono na słabszych. Tak po prawdzie patrząc na punkty Ostrovii to zawiódł Berntzon i juniorzy. Walaska pomijam bo każdy zna jego problemy ale on jeszcze pokaże biegi. Uważalem od początku ze powinni brać Zagara i tylko tutaj widze bład a nie w polakach.Gdyby taki Zagar dorzucił w meczu z GKM z 10 punktów to wynik byłby inny. Może nie wygrana ale na styku.

  22. Powrót do góry    #153
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Myślę, że Fajfer i Jamróg daliby więcej niźli Walas z Gapińskim
    Z tym myśleniem to jest tak, że każdy może myśleć co innego. Żaden z tych zawodników (jak i innych wymienionych) nie dawał żadnej pewności, że może zrobić cokolwiek więcej.
    Fajfer? Mocny u siebie, ale na wyjazdach to już tak sobie. Średnia wyjazdowa o 0,3 za Gapińskim i prawie 0,4 za Walaskiem.
    Jamróg? Walczak, ale żaden pewniak na choćby średnie punkty.
    Musielak? Ten, który nie sprawdził się ani w Częstochowie, ani - jeszcze bardziej - w Grudziądzu? Ten, który finał u nas odjechał na 2,d,0,2,2,2, robiąc (poza pierwszym biegiem) punkty na swoich i juniorach?
    Bjerre? Ten, którego przedostatnia drużyna w tabeli bez żalu wymieniła na Tarasienkę?
    Zagar? Ten co niby spuścił Falubaz?
    Iversen? Trzydziesty pierwszy zawodnik drugiej ligi? Ten, który w meczu z nami u siebie został dwa razy przywieziony na 1-5 zaś w rewanżu u nas pojechał cały jeden dobry bieg na sześć a na trasie został ośmieszony przez niejakiego Kaczmarka?

    Ile punktów którykolwiek z nich mógłby zrobić w przekroju całego sezonu zastępując kogoś w składzie Ostrovii? Dziesięć? Dwadzieścia?
    Żadna różnica.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Jeśli faktycznie się sprawdzą i będą mieli ambicje to mogą stanowić podstawy pod Ekstraligę, ale raczej nie w Ostrowie, bo jazda w klubie-wahadle, który lawiruje pomiędzy ligami (a i to nie jest pewne, bo gwarancji awansu w 2023 nie będzie żadnej) stanowi kiepskie perspektywy do rozwoju.
    A dlaczego kiepskie? Silna pozycja w drugiej lidze to coś nie tak?
    Pewnie dla kogoś komu marzy się walka o medale w Grand Prix, ale poza tym?

  23. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Z tym myśleniem to jest tak, że każdy może myśleć co innego. Żaden z tych zawodników (jak i innych wymienionych) nie dawał żadnej pewności, że może zrobić cokolwiek więcej.
    Fajfer? Mocny u siebie, ale na wyjazdach to już tak sobie. Średnia wyjazdowa o 0,3 za Gapińskim i prawie 0,4 za Walaskiem.
    Jamróg? Walczak, ale żaden pewniak na choćby średnie punkty.
    Musielak? Ten, który nie sprawdził się ani w Częstochowie, ani - jeszcze bardziej - w Grudziądzu? Ten, który finał u nas odjechał na 2,d,0,2,2,2, robiąc (poza pierwszym biegiem) punkty na swoich i juniorach?
    Bjerre? Ten, którego przedostatnia drużyna w tabeli bez żalu wymieniła na Tarasienkę?
    Zagar? Ten co niby spuścił Falubaz?
    Iversen? Trzydziesty pierwszy zawodnik drugiej ligi? Ten, który w meczu z nami u siebie został dwa razy przywieziony na 1-5 zaś w rewanżu u nas pojechał cały jeden dobry bieg na sześć a na trasie został ośmieszony przez niejakiego Kaczmarka?

    Ile punktów którykolwiek z nich mógłby zrobić w przekroju całego sezonu zastępując kogoś w składzie Ostrovii? Dziesięć? Dwadzieścia?
    Żadna różnica.
    Iversen faktycznie musi udowodnić, że stać go jeszcze na skuteczną jazdę.
    Jednak biorąc pod uwagę pozostałych...byłaby to chociaż jakaś próba walki i pozytywny wynik. Co do Walaska, Gapy, Klindta czy Berntzona to można było wręcz być pewnym, że będzie słabo.
    Jeśli ktoś się łudził, że oni pojadą jakoś super w tym sezonie w ELidze, to nie wiem jakim cudem w to wierzył. Wszystkie mecze będą wyglądały tak samo - seniorzy pojadą padakę, Chris zrobi dwucyfrowy wynik, bo komuś musi to przypaść. Może juniorzy się poprawią i z kimś uda się ujechać 40 pkt. Nikt słabszy od Grudziądza już do Ostrowa nie przyjedzie, chyba że kogoś zniszczy plaga kontuzji.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #155
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    No na przykład ja się nie łudziłem. Mi chodzi o to, że każdy inny na miejscu Berntzona, Walaska i innych nie zagwarantowałby niczego. Tyle.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Daniello za jego przydatny post!

    Bartucha (15-04-2022), spitt22 (15-04-2022)

  26. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Iversen faktycznie musi udowodnić, że stać go jeszcze na skuteczną jazdę.
    Jednak biorąc pod uwagę pozostałych...byłaby to chociaż jakaś próba walki i pozytywny wynik. Co do Walaska, Gapy, Klindta czy Berntzona to można było wręcz być pewnym, że będzie słabo.
    Jeśli ktoś się łudził, że oni pojadą jakoś super w tym sezonie w ELidze, to nie wiem jakim cudem w to wierzył. Wszystkie mecze będą wyglądały tak samo - seniorzy pojadą padakę, Chris zrobi dwucyfrowy wynik, bo komuś musi to przypaść. Może juniorzy się poprawią i z kimś uda się ujechać 40 pkt. Nikt słabszy od Grudziądza już do Ostrowa nie przyjedzie, chyba że kogoś zniszczy plaga kontuzji.

    A Toruń już tam jechał.......?

  27. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Iversen faktycznie musi udowodnić, że stać go jeszcze na skuteczną jazdę.
    Jednak biorąc pod uwagę pozostałych...byłaby to chociaż jakaś próba walki i pozytywny wynik. Co do Walaska, Gapy, Klindta czy Berntzona to można było wręcz być pewnym, że będzie słabo.
    Jeśli ktoś się łudził, że oni pojadą jakoś super w tym sezonie w ELidze, to nie wiem jakim cudem w to wierzył. Wszystkie mecze będą wyglądały tak samo - seniorzy pojadą padakę, Chris zrobi dwucyfrowy wynik, bo komuś musi to przypaść. Może juniorzy się poprawią i z kimś uda się ujechać 40 pkt. Nikt słabszy od Grudziądza już do Ostrowa nie przyjedzie, chyba że kogoś zniszczy plaga kontuzji.
    Próba walki o utrzymanie Ekstraligi zawodnikami, którzy wozili w niej ogony. Rzeczywiście sens jak cholera wymienić Gape na Fajfera - tak dla zasady, żeby pokazać "próbowaliśmy - nie udało się" Przecież z Zagarem też można było być pewnym, że będzie słabo, z pojedynczymi przebłyskami. Już nie chcę wchodzić w szczegóły, bo idealnie oddał temat Daniello. Nikt w Ostrowie się nie łudził, nie liczył - jak to pisałeś - 'na cudowny sezon Walaska'. Musieliśmy liczyć na mega szczęście i spasowanie z torem, a to z większym prawdopodobieństwem gwarantuje Walas i Gapa niż Fajfer/Jamróg.
    W pierwszym meczu było tsunami, bo nie było niczego, jak to mawiał klasyk Liczę tylko na to, że teraz będzie walka, czy nie skończy się 14 porażkami? Możliwe, że tak. Ani mnie to grzeje, ani ziębi Każdy logicznie myślący już we wrześniu wiedział jak to może wyglądać, patrząc kto był dostępny na rynku. Co prawda byli fantaści wierzący w przyjście Dudka jak Lublin w Taia, ale takie orzeszki zdarzają się wszędzie

    Generalnie każda z wymienionych alternatyw to taka wańka/wstańka. Tor i sprzęt przypasuje, to pojedzie. Nie przypasuje, to będzie cieniował. Efekt końcowy ten sam. Szkoda fatygi, jak można na migi

  28. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A Toruń już tam jechał.......?
    Zakładam, że miało być zabawnie, ale wyszło jak wyszło

    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Próba walki o utrzymanie Ekstraligi zawodnikami, którzy wozili w niej ogony. Rzeczywiście sens jak cholera wymienić Gape na Fajfera - tak dla zasady, żeby pokazać "próbowaliśmy - nie udało się" Przecież z Zagarem też można było być pewnym, że będzie słabo, z pojedynczymi przebłyskami. Już nie chcę wchodzić w szczegóły, bo idealnie oddał temat Daniello. Nikt w Ostrowie się nie łudził, nie liczył - jak to pisałeś - 'na cudowny sezon Walaska'. Musieliśmy liczyć na mega szczęście i spasowanie z torem, a to z większym prawdopodobieństwem gwarantuje Walas i Gapa niż Fajfer/Jamróg.
    W pierwszym meczu było tsunami, bo nie było niczego, jak to mawiał klasyk Liczę tylko na to, że teraz będzie walka, czy nie skończy się 14 porażkami? Możliwe, że tak. Ani mnie to grzeje, ani ziębi Każdy logicznie myślący już we wrześniu wiedział jak to może wyglądać, patrząc kto był dostępny na rynku. Co prawda byli fantaści wierzący w przyjście Dudka jak Lublin w Taia, ale takie orzeszki zdarzają się wszędzie

    Generalnie każda z wymienionych alternatyw to taka wańka/wstańka. Tor i sprzęt przypasuje, to pojedzie. Nie przypasuje, to będzie cieniował. Efekt końcowy ten sam. Szkoda fatygi, jak można na migi
    No Wy macie inne zdanie, ja mam inne. Żadne z nas drugiej strony nie przekona
    A jak już się powołujesz na Daniello, to przecież właśnie on się przyznał, że się łudził
    Ja życzeniowo chciałem, aby Ostrovia ten pierwszy mecz wygrała. Dla emocji w walce o utrzymanie. Teraz mamy - moim zdaniem 2 negatywne następstwa. Po pierwsze - brak emocji odnośnie walki o utrzymanie. Po drugie - co mnie zaskakuje - u niektórych pojawia się jakiś nadmierny optymizm co do GKM. Ta drużyna jest słaba i pomimo tego zwycięstwa, nadal słaba będzie. A niektórym się włączył jakiś tryb szaleństwa, że jednak zawalczą o PO. Z kim? Pedersen choćby nie wiem jaką miał formę tego nie pociągnie. Pawlicki coś tam czasem pojedzie, ale jak kto liczy na fenomenalna formę, to będzie musiał to zrewidować - wg mnie szybciej niż później. O KK szkoda nawet wspominać.
    Ale chociaż może meczy ciekawych trochę będzie w sezonie.
    Oby tylko tor w Ostrowie był lepszy, bo ten na inaugurację to był słabszy niż przez ostatnie 2 lata przy S2 razem wzięte.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,783
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Z tym myśleniem to jest tak, że każdy może myśleć co innego. Żaden z tych zawodników (jak i innych wymienionych) nie dawał żadnej pewności, że może zrobić cokolwiek więcej.
    Fajfer? Mocny u siebie, ale na wyjazdach to już tak sobie. Średnia wyjazdowa o 0,3 za Gapińskim i prawie 0,4 za Walaskiem.
    Jamróg? Walczak, ale żaden pewniak na choćby średnie punkty.
    Musielak? Ten, który nie sprawdził się ani w Częstochowie, ani - jeszcze bardziej - w Grudziądzu? Ten, który finał u nas odjechał na 2,d,0,2,2,2, robiąc (poza pierwszym biegiem) punkty na swoich i juniorach?
    Bjerre? Ten, którego przedostatnia drużyna w tabeli bez żalu wymieniła na Tarasienkę?
    Zagar? Ten co niby spuścił Falubaz?
    Iversen? Trzydziesty pierwszy zawodnik drugiej ligi? Ten, który w meczu z nami u siebie został dwa razy przywieziony na 1-5 zaś w rewanżu u nas pojechał cały jeden dobry bieg na sześć Za na trasie został ośmieszony przez niejakiego Kaczmarka?

    Ile punktów którykolwiek z nich mógłby zrobić w przekroju całego sezonu zastępując kogoś w składzie Ostrovii? Dziesięć? Dwadzieścia?
    Żadna różnica.



    A dlaczego kiepskie? Silna pozycja w drugiej lidze to coś nie tak?
    Pewnie dla kogoś komu marzy się walka o medale w Grand Prix, ale poza tym?
    Zycze Klindtowi czy Berntzonowi aby mieli tak slaby sezon jak mial Zagar. Bo skoro sie trzymasz statystyk Iversena to trzymaj sie Zagara lepszego od Pawlickich czy Lindgrena i.. Holdera ktory im nie przeszkadzal

  30. Powrót do góry    #160
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A jak już się powołujesz na Daniello, to przecież właśnie on się przyznał, że się łudził
    +

    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    No na przykład ja się nie łudziłem.
    ?

    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Zycze Klindtowi czy Berntzonowi aby mieli tak slaby sezon jak mial Zagar.
    Obaj będą mieli słaby i Zagar też by miał niewiele lepszy.

  31. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    +



    ?



    Obaj będą mieli słaby i Zagar też by miał niewiele lepszy.
    Ok, źle przeczytałem. Sorry za wprowadzenie w błąd. Nie było to celowe.
    Czas podjechać do okulisty jednak po nowe patrzałki.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2005
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 31 w 17 postach
    Ja również przychylam się do tego ze Ostrovis zrobiła bardzo dobrze.
    ”lepsze” nazwiska nic by nie zmieniły, a jaki byłby przy tym przykład ze całej reszty 1
    ligowcow ? Walczcie, awansujemy - po sezonie szukajcie nowych klubów.
    Ostrów się o tym boleśnie przekona bo pewnie na 99% spadnie ale mega szacunek ze tym 1
    ligowcom dali szanse.

    Apator zostawił praktycznie cały skład po spadku ale umówmy się - skład na papierze był już prawie ekstraligowy a celem później było po prostu utrzymanie

  33. Powrót do góry    #163
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,529
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Może jakieś typy.....

    II Kolejka

    Toruń -Ostrów 51-39
    Grudziądz - Wroclaw 47-43
    Leszno - Gorzów 47-43
    Motor - Włókniarz 48-42

  34. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,584
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    II Kolejka

    Toruń -Ostrów 55 - 35
    Grudziądz - Wroclaw 40 - 50
    Leszno - Gorzów 47-43
    Motor - Włókniarz 52-38
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  35. Powrót do góry    #165
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Torun - Ostrow 54:36
    Grudziadz - Wroclaw 45:45
    Leszno - Gorzow 41:49
    Lublin - Czestochowa 47:43
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,584
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Grudziadz - Wroclaw 45:44
    ...
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,783
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filon Zobacz posta
    Ja również przychylam się do tego ze Ostrovis zrobiła bardzo dobrze.
    ”lepsze” nazwiska nic by nie zmieniły, a jaki byłby przy tym przykład ze całej reszty 1
    ligowcow ? Walczcie, awansujemy - po sezonie szukajcie nowych klubów.
    Ostrów się o tym boleśnie przekona bo pewnie na 99% spadnie ale mega szacunek ze tym 1
    ligowcom dali szanse.

    Apator zostawił praktycznie cały skład po spadku ale umówmy się - skład na papierze był już prawie ekstraligowy a celem później było po prostu utrzymanie
    Zrobili nawet bardzo dobrze tylko o ile klub bedzie mowil o walce to po co nawijac makaron na uszy na forach. Wypozyczyc Klindta i Berntzona i realizowac swoj plan zarabiania pieniedzy.
    Prosta matematyka. GKM 5 punktow juz ma, Ostrovia zeby sie utrzymac musi wygrac 3 mecze, z kim?

  38. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,434
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filon Zobacz posta
    Ja również przychylam się do tego ze Ostrovis zrobiła bardzo dobrze.
    ”lepsze” nazwiska nic by nie zmieniły, a jaki byłby przy tym przykład ze całej reszty 1
    ligowcow ? Walczcie, awansujemy - po sezonie szukajcie nowych klubów.
    Ostrów się o tym boleśnie przekona bo pewnie na 99% spadnie ale mega szacunek ze tym 1
    ligowcom dali szanse.
    Mega szacunek za stworzenie składu prawdopodobnie gorszego od Falubazu oraz Polonii. Ale co kasa przytulona za rok dalej można się bawić w awans z 1 ligi.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    Goldi (16-04-2022)

  40. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Mówiąc krótko, rozumiem klub i będę bronił tego rozwiązania, bo jeśli mieli wydawać kasę na wyróżniających się polskich zawodników z pierwszej ligi, to woleli postawić na zespół wjeżdżony w nasz tor. Najważniejsze to i tak otrzaskać młodzież. To oni w przyszłości mają dawać radochę i stanowić podstawy pod Ekstraligę. Z tej pierwszej kolejki, i progu sezonu to ich jazda boli najbardziej, bo wygląda to słabo na tle innych rywali. Zobaczymy jak to się dalej potoczy.
    Mam podobne zdanie. W Ostrowie postawiono na działanie długofalowe. Chwała włodarzom za to, że próbują robić coś co jest już uznawane za nieopłacalne i ryzykowne.Szkoda, że niewielu prezesów to obchodzi. Łatwiej "ukraść" młodego vide Franek Karczewski.

    Bez działań takich jakie podejmują ostrowianie nie będzie szerokiej grupy młodych polskich żużlowców. Niestety przykłady Ostrovii czy Unii Leszno zdają się być wyjątkami potwierdzającymi regułę.

    ...a odnośnie Unii, mało kto zauważył, że zawodnicy GKM jeździli niemal u siebie.
    Przemek, KK, odjeżdżili w Ostrowie setki okrążeń, Pludra i Krakowiak(też Wielkopolanin ) też kręcili ich tam sporo.

  41. Powrót do góry    #170
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Zrobili nawet bardzo dobrze tylko o ile klub bedzie mowil o walce to po co nawijac makaron na uszy na forach. Wypozyczyc Klindta i Berntzona i realizowac swoj plan zarabiania pieniedzy.
    Prosta matematyka. GKM 5 punktow juz ma, Ostrovia zeby sie utrzymac musi wygrac 3 mecze, z kim?
    Przy założeniu, że Grudziądz już nic nie wygra, a moim zdaniem wygrają przynajmniej 2 mecze z silniejszymi drużynami i nie jest to spowodowane hurraoptymizmem po wygranej w Ostrowie bo twierdziłem tak przed startem sezonu
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KC za jego przydatny post!

    Goldi (16-04-2022)

  43. Powrót do góry    #171
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Toruń -Ostrów 1
    Grudziądz - Wroclaw 2
    Leszno - Gorzów 2
    Motor - Włókniarz 2

    Pewna kasa.
    Wczoraj wygrałem 428 zł z lig piłkarskich.
    Dzis mam 3 kupony na piłkę. Na zuzel też postawie
    I tak pomimo ostatniej przegranej jestem na plus. Piłka nożna mnie ratuje.

    Dzis grajcie United, Juve oraz Atl. Madryt
    Pewna kasa.

  44. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zakładam, że miało być zabawnie, ale wyszło jak wyszło
    Bo ja wiem, czy miało być zabawnie...
    Poza tym nie jestem z Czewy, żeby się śmiać z Apatora

    Toruń w pierwszej kolejce wyglądał miernie, przegrał najwyżej i bądź co bądź , patrząc na tabele jest najsłabszy.
    Dlatego się spytałem, czy już tam jechał.
    Wszystko

    Swoją drogą...
    Od samego początku kiedy Termiński ,,skleił'' skład moja myśl była jedna.

    Mega fajny, perspektywiczny , ambitny, młody zespół.
    Do tego wszyscy kolarze , których nie idzie nie lubić.
    Po prostu sympatyczne chłopaki.

    Ale jednocześnie pomyślałem ......, że ja bym takiego składu w Lesznie nie chciał, a gdybym miał to bardzo bym drżał w każdej kolejce.
    Tam poza Emilem ( którego z wiadomych względów nie ma), cała czwórka seniorów to wypisz wymaluj Piotr Pawlicki.

    W żadnym meczu nie zdziwi mnie u Dudka, Holdera, Lamberta czy Przedpełskiego 11 oczek , jak i nie zdziwi mnie w tym samym meczu u tych zawodników 4-5 pkt.

    To są dokładnie tego samego typu zawodnicy co PPJ.
    Potencjał jest, ambicja jest, ale nigdy niczego w ich wykonaniu nie możesz być pewien.

    Dlatego teraz po zakazie startów dla Emila, Apator to taka ,,bomba''.
    Nigdy nie wiadomo kiedy i czy wystrzeli.
    We Wrocławiu pokazali się od tej najgorszej strony
    Teraz jak nie uzbierają na Walaskach i Klindach 62/63 oczek to moim zdaniem też szału nie będzie.

    Ale na prawdziwe sprawdziany przyjdzie chyba dopiero czas w starciach z takimi rywalami jak Stal, Włókniarz czy Unia.
    Lublina niw wymieniam, bo oni moim zdaniem obok Sparty, są poza zasięgiem pozostałych.

    I ostatnia rzecz.
    Po spadku Falubazu, najbliżej mi teraz właśnie do Apatora bo tak jak pisałem mają mega pozytywnych chłopaków z dużym potencjałem na dobry wynik.
    I właśnie dlatego oprócz Unii to im najbardziej kibicuje.


    Przy okazji Zdrowych i przede wszystkim Spokojnych Świąt dla Wszystkich!

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Arczi (16-04-2022)

  46. Powrót do góry    #173
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,290
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Największe gówno to jest 6 drużyn w play off przez co wyniki jak ostatnio we Wrocławiu nie będą dziwić bo po co się wysilać jak łatwo załapać się.
    Ostrów dostał na dzień dobry najłatwiejszego przeciwnika żeby nie było bolesnego przywitania z eligą ale jednak nawet Grudziądz jest na nich za mocny.

    Miejsce z którego się wejdzie do play off ma znaczenie. Więc nie do końca tak jest. Ponadto, pisanie że drużyny "nie będą się wysilać" jest zabawną formą tłumaczenia porażek.
    Dla drużyn nie są obojętne wyniki (vide powyżej), a ponadto zawodnicy jadą po swoją kasę za punkty.

  47. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Toruń -Ostrów 1
    Grudziądz - Wroclaw 2
    Leszno - Gorzów 2
    Motor - Włókniarz 2

    Pewna kasa.
    Wczoraj wygrałem 428 zł z lig piłkarskich.
    Tiaaaa... a za kupony zapłaciłeś 640PLN-ów.
    A tak na poważnie:
    Napisz ile wcześniej wtopiłeś.

  48. Powrót do góry    #175
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    W ogólnym rozrachunku jestem na ogromnym plusie.
    Najwięcej tracę na żużlu, ale piłka odbijam z nawiązką.
    Jak mi się w żużlu trafi strzał to jest to największy zarobek

  49. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ale jednocześnie pomyślałem ......, że ja bym takiego składu w Lesznie nie chciał, a gdybym miał to bardzo bym drżał w każdej kolejce.
    Tam poza Emilem ( którego z wiadomych względów nie ma), cała czwórka seniorów to wypisz wymaluj Piotr Pawlicki.

    W żadnym meczu nie zdziwi mnie u Dudka, Holdera, Lamberta czy Przedpełskiego 11 oczek , jak i nie zdziwi mnie w tym samym meczu u tych zawodników 4-5 pkt.

    To są dokładnie tego samego typu zawodnicy co PPJ.
    Potencjał jest, ambicja jest, ale nigdy niczego w ich wykonaniu nie możesz być pewien.
    Przyrównywanie Dudka do Neymara to jest policzek dla tego pierwszego. Zawodnicy z innych półek. Lambert zresztą też go wciąga nosem jeśli chodzi o umiejętności jazdy na motocyklu.

    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    A dlaczego kiepskie? Silna pozycja w drugiej lidze to coś nie tak?
    Pewnie dla kogoś komu marzy się walka o medale w Grand Prix, ale poza tym?
    Dlatego napisałem - jeśli się sprawdzą i mają ambicje.

  50. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Przyrównywanie Dudka do Neymara to jest policzek dla tego pierwszego. Zawodnicy z innych półek. Lambert zresztą też go wciąga nosem jeśli chodzi o umiejętności jazdy na motocyklu.
    Oczywiście to Twoje zdanie i takowe możesz mieć.
    Ja mam zupełnie przeciwne i uważam, że PPJ zjada techniką i talentem każdego z waszych czterech seniorów.
    A to dlaczego dziś jest tam gdzie jest to już tylko i wyłącznie jego ,,zasługa''.
    Ale nie chciałem do tego wcześniej nawiązywać żeby tutaj niepotrzebnej ,,wojenki '' nie wywoływać

    Choć wiedziałem i liczyłem się z tym , że właśnie Ty tu się pierwszy zjawisz i odezwiesz

    I ok.
    Masz swoje zdanie
    Miej.
    Ja mam inne.

    Na tym to ma właśnie polegać
    Ostatnio edytowane przez welna ; 16-04-2022 o 10:15

  51. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,783
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Miejsce z którego się wejdzie do play off ma znaczenie. Więc nie do końca tak jest. Ponadto, pisanie że drużyny "nie będą się wysilać" jest zabawną formą tłumaczenia porażek.
    Dla drużyn nie są obojętne wyniki (vide powyżej), a ponadto zawodnicy jadą po swoją kasę za punkty.
    Otoz to zawodnik jedzie po kase.
    Kibic ma program i sie interesuje czy zawodnik zrobil 12pkt i przegral wazne pojedynki z innym czy zrobil 15pkt w 6 startach, ale jego druzyna przegrala mecz.
    A zawodnik ma swoje kryteria ktorym jest przelew na konto.
    Mozesz robic 10 pkt caly sezon przegrywac z liderami, a humor gituwa, bo kasa jest i jedziesz po wynik w GP.

  52. Powrót do góry    #179
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,290
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Przyrównywanie Dudka do Neymara to jest policzek dla tego pierwszego. Zawodnicy z innych półek. Lambert zresztą też go wciąga nosem jeśli chodzi o umiejętności jazdy na motocyklu.
    To Neymar jeździ na żużlu?

  53. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,610 w 1,046 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    To Neymar jeździ na żużlu?
    Młody Holder bez kontaktu upada. Pewnie i niego chodzi.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •