Strona 32 z 51 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 2269

Wątek: Stal Gorzów 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1396
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Dokładnie tak. Dla Orlenu milion w te czy te nie ma znaczenia.

    Dziwi natomiast styl w jakim BZ rzekomo żegna się z klubem.

    Wyszedłby i powiedział jak C.Ronaldo po wygraniu LM, ze to był piękny etap ale czuje, ze chce spróbować czegoś innego to nikt by mu za złe nie miał i o kasie nie gadał. Dla Klubu i miasta gość zrobił bardzo dużo.
    Dostałby królewskie pożegnanie na jakie zasługuje i tyle.
    Właśnie ten wpis trafił w sedno. Zawsze dużo tu pisze, ale w tej sytuacji ciężko mi było dobrze myśli przelać na papier. Przy tym odejściu zostanie spora rysa na wizerunku Bartka.

    Jak mamy podchodzić do PO - skoro chłopaki mają żal do swojego kapitana za ten styl odejscia ? Cała trójka wiedząc, że tak Bartek potraktował Sadowskiego, dogadała się ze Stalą w piątek w kilkadziesiąt minut...

  2. Powrót do góry    #1397
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,538
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Właśnie ten wpis trafił w sedno. Zawsze dużo tu pisze, ale w tej sytuacji ciężko mi było dobrze myśli przelać na papier. Przy tym odejściu zostanie spora rysa na wizerunku Bartka.

    Jak mamy podchodzić do PO - skoro chłopaki mają żal do swojego kapitana za ten styl odejscia ? Cała trójka wiedząc, że tak Bartek potraktował Sadowskiego, dogadała się ze Stalą w piątek w kilkadziesiąt minut...
    Ci co idą do Lublina tak już mają.
    Kubera nawet nie chciał z Unią gadać.
    Jakie tam muszą być chore pieniądze.

  3. Powrót do góry    #1398
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Wyszedłby i powiedział jak C.Ronaldo po wygraniu LM, ze to był piękny etap ale czuje, ze chce spróbować czegoś innego to nikt by mu za złe nie miał i o kasie nie gadał. Dla Klubu i miasta gość zrobił bardzo dużo.
    Dostałby królewskie pożegnanie na jakie zasługuje i tyle.
    No z Ronaldo nie do końca tak było. Coś rzucił po meczu finałowym, a dzień później grał głupa jakby nic się nie stało i deklarował, że zostaje. To bardziej coś jak Messi. Szok dla wszystkich, odejście spowodowane głównie złą sytuacją ekonomiczną klubu.

  4. Powrót do góry    #1399
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Pamiętam jak śmiano się z naszego wełny kiedy wspominał ile do powiedzenia ma Orlen. Zresztą kryształowy Zmarzlik to tylko wytwór mediów. Twardy gracz zresztą nie można mieć o to pretensji.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  5. Powrót do góry    #1400
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,538
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Ciekawe ile Tomasz G. Namawiał na zmianę Bartosza

  6. Powrót do góry    #1401
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Pamiętam jak śmiano się z naszego wełny kiedy wspominał ile do powiedzenia ma Orlen. Zresztą kryształowy Zmarzlik to tylko wytwór mediów. Twardy gracz zresztą nie można mieć o to pretensji.
    Stronę wcześniej też ''wpadłem na ten pomysł'' zresztą tak myśli tutaj większość z Nas Orlen powiedział tam i koniec.

  7. Powrót do góry    #1402
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,538
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Stronę wcześniej też ''wpadłem na ten pomysł'' zresztą tak myśli tutaj większość z Nas Orlen powiedział tam i koniec.
    Poprostu Zmarzlik wybrał kasę .
    Tym bardziej ogromny szacunek dla Janusza Kołodzieja Wielki zawodnik????

  8. Powrót do góry    #1403
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Kubicowe fanaberie i tak są od niedawna ......Orlen od lat siedzi w Płocku W piłce ręcznej, i polskiej siatkówce....teraz nadchodzi nowe tzn żużel,masz rację FANABERIE.
    Sponsoring lokalnych, płockich drużyn sportowych przez Orlen, a kiedyś Petrochemię, to nie fanaberia, tylko normalna działalność praktykowana przez wiele firm w wielu miastach.
    Drogi sponsoring Kubicy to fanaberia skierowana do wstających z kolan. Fanaberie znane z Polskiej Fundacji Narodowej.
    Indywidualny Sponsoring Zmarzlika, jednego z najlepszych sportowców Polski, przez jedną z największych firm w Polsce - to coś normalnego.
    A teraz najważniejsze...
    Sponsoring na zasadzie "partyjna firma da ci duże pieniądze, ale w zamian za to będziesz jeździł u naszego partyjnego kolegi w Lublinie" - to zwykłe s****...two znane z czasów komuny.
    W PiSowskiej Polsce dość powszechna praktyka znana z tego, że komuś się płaci pieniędzmi spółek skarbu państwa, aby przeszedł na stronę partii
    Tak właśnie to wyglądało. Orlen i może nie tylko, powiązał swój sponsoring z jazdą u partyjnego kolegi. Szkoda, że Bartek nie miał jaj, aby głośno powiedzieć co jest grane, tylko po cichu korzysta.
    Sportowo, logistycznie, pod kątem kibiców, lojalności ten transfer w żaden sposób się nie klei, jedynie duża kasa za tym stoi.

  9. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Falubaz7 (23-07-2022), Leonidas (23-07-2022), kapitan bomba (23-07-2022), lego (24-07-2022), mszat (25-07-2022), sparta_mistrz (24-07-2022)

  10. Powrót do góry    #1404
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ciekawe ile Tomasz G. Namawiał na zmianę Bartosza
    Gollob..... ciekawe co na to Władek honorowy prezes ?

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Sponsoring lokalnych, płockich drużyn sportowych przez Orlen, a kiedyś Petrochemię, to nie fanaberia, tylko normalna działalność praktykowana przez wiele firm w wielu miastach.
    Drogi sponsoring Kubicy to fanaberia skierowana do wstających z kolan. Fanaberie znane z Polskiej Fundacji Narodowej.
    Indywidualny Sponsoring Zmarzlika, jednego z najlepszych sportowców Polski, przez jedną z największych firm w Polsce - to coś normalnego.
    A teraz najważniejsze...
    Sponsoring na zasadzie "partyjna firma da ci duże pieniądze, ale w zamian za to będziesz jeździł u naszego partyjnego kolegi w Lublinie" - to zwykłe s****...two znane z czasów komuny.
    W PiSowskiej Polsce dość powszechna praktyka znana z tego, że komuś się płaci pieniędzmi spółek skarbu państwa, aby przeszedł na stronę partii
    Tak właśnie to wyglądało. Orlen i może nie tylko, powiązał swój sponsoring z jazdą u partyjnego kolegi. Szkoda, że Bartek nie miał jaj, aby głośno powiedzieć co jest grane, tylko po cichu korzysta.
    Sportowo, logistycznie, pod kątem kibiców, lojalności ten transfer w żaden sposób się nie klei, jedynie duża kasa za tym stoi.
    Masz rację oczywiście,co do spółek skarbu państwa i sponsoringu to ja mogę się tylko odnieść do siatkówki.Pozdro.

  11. Powrót do góry    #1405
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Przemek o ile wielokrotnie dawałeś dobre i przydatne info z klubów, tak teraz niestety jako kibic Stali wierzysz w bajeczkę, która z rzeczywistością ma niewiele wspólnego.
    Rozumiem żal i rozgoryczenie, ale szacunek działa w dwie strony i czym więcej takich głosów, tym BZ będzie utwierdzony w swojej decyzji.

    W przypadku odejścia takiego zawodnika jak Zmarzlik z klubu, w którym się wychował i startuje nieprzerwanie od początku, nie ma dobrego momentu na ogłoszenie odejścia.
    Powiedziałby w marcu - "o jak można to ogłosić przed sezonem? Nie mógł poczekać?"
    Powiedziałby w maju - "Ledwo sezon się zaczął a on już ogłosił odejście?
    Powiedziałby w lipcu - "No jak to tak tuż przed decydującą fazą sezonu? Nie mógł po ostatnim meczu?"

    Jak zatrzymali Grzyba to napisałeś tu od razu, że w Stali obecnie jest syf, kiła i mogiła, skończy się ruiną, a Bartek jest po słowie z Lublinem. Naprawdę myślisz, że nikt w klubie o tym nie wiedział, albo tego się nie spodziewał?

    Przecież odejście Zmarzlika powoduje, że Stal może lekką ręką zatrzymać Vaculika, Woźniaka i Thomsena. Bardzo mocne nazwiska w porównaniu do tych, które można wyciągnąć na ekstraligowym rynku. Dobrze wiesz, że Thomsen jeździ ten sezon za naprawdę śmieszne pieniądze w porównaniu do rynkowej wartości takiego zawodnika. Czyli klub może patrzeć na swój interes finansowy, a zawodnik już nie? Przecież gdyby Zmarzlik uparł się na pozostanie i zażądał należnej podwyżki, takiej jaką dostanie w Lublinie, to Vaculik i Thomsen już od kilku dni byliby w innych klubach. I tu koło się zamyka, bo BZ powiedziałby, że on z Kasprzakiem i Przemkiem Pawlickim jeździć nie zamierza. Zmarzlik stał się obecnie dla Stali po prostu zbyt drogim zawodnikiem. A to nie Caritas, że ma sobie obcinać kontrakt, by starczyło pieniędzy na podwyżki dla kolegów.

    A ta historia o tym, że cały zespół jest teraz zawiedziony decyzją BZ, że ich okłamał i oszukał i dowiedzieli się jako ostatni to już naprawdę bajka wyższych lotów. Typowy bąk puszczony z osób wokół klubu tak samo jak np. to, że Maszoński przestanie go sponsorować jak odejdzie. Zwykłe kłamstwa, przecież to są dorośli ludzie. Baa, przecież wasz obecny prezes się bardzo szybką z tą decyzją pogodził. Nie było cyrków z błaganiem w mediach Bartka o pozostanie, tylko od razu rozmowy z Vaculikiem, Woźniakiem i Thomsenem. I dobrze, że gość zachował się racjonalnie, bo Grzyb pewnie by już latał po mediach i zrobił kupę nie do sprzątnięcia. Zresztą, jakim autorytetem może być w tej sprawie Vaculik, który lawirował na trasie Gorzów-Zielona Góra w ostatnich latach, a w 2016 dogadał się na starty w klubie, z którym jego drużyna jechała finał DMP? Poważnie uważasz, że on może mieć do BZ jakiekolwiek pretensje? Moim zdaniem przede wszystkim skacze z radości, że dostanie dobrą kasę i klub stać na niego.

    No i na sam koniec powiedzmy sobie szczerze - BZ jest naprawdę ostatnim zawodnikiem, który by sobie teraz podszedł "na luziku" do ostatnich spotkań w Stali, bo zmienia klub. Facet stanie na głowie, żeby zdobyć DMP na koniec tej przygody. A ewentualnymi gwizdami kibice w Gorzowie wystawią świadectwo tylko samym sobie. Oczywiście, mają prawo gwizdać, tak samo jak Zmarzlik ma prawo zmienić klub, bo nie jest niczyim niewolnikiem. Ale przestańmy dorabiać tu niestworzone historie.
    Ostatnio edytowane przez karolcp3 ; 23-07-2022 o 22:40

  12. Już 11 użytkowników podziękowało forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    Awkop (23-07-2022), Falubaz (24-07-2022), JaacPoz (23-07-2022), Lipa_PL (25-07-2022), Mariusz (23-07-2022), j-rules (24-07-2022), kleczes_GKM (24-07-2022), lego (24-07-2022), thengel (26-07-2022), ursus (24-07-2022), zibly (23-07-2022)

  13. Powrót do góry    #1406
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    karolcp3, krótkie pytanie
    Czy Zmarzlik negocjował ze Stalą warunki kontraktu na 2023? Przedstawił swoją ofertę, za ile chce jeździć? Nawet jeśli byłaby kosmiczna?
    Czy też wpadł do klubu z decyzją, że odchodzi?
    Bardzo mnie ciekawi kwestia sponsoringu uzależnionego od jazdy w Lublinie. Oczywiście mam na myśli sponsoring firm spoza Lublina i okolic.

  14. Powrót do góry    #1407
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,538
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    On po prostu nigdy nie będzie legendą.
    Miał szansę ale wybrał pieniądze , nie wyłamał się

  15. Powrót do góry    #1408
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Rany Julek, co za debile. Skoro Zimny powiedział im w Lipcu, ze odchodzi, to chyba dobrze zrobił ? Ja bym chciał aby taki Dudek w lipcu w klubie zameldował, ze odchodzi, mniejsza o powód odejścia.

    Ale już potem nastąpił totalny odlot. Okazuje się, ze to Obajtek za tym stoi A do jutra, jak dyskusja się rozkręci to carlitos z sfp wydedukują, że pewnie Kaczafi mu tak kazał.

    Cymbały, Stali po prostu nie było stać na Zimnego. Na tym właśnie polega paradoks tej historii. W klubach trafi się od czasu do czasu jakiś talent, potem ten talent zachwyca kibiców, a potem dochodzi do takiego poziomu sportowego, że zaczyna kosztować krocie. I w tym momencie do gry wchodzą najbogatsi. Mało to razy Rusko kupował mistrzów świata ? Woffindena, Crumpa ? A jak Tarnów zaszalał jak się dorwał do kasy, ze Golloba z Holta od razu kupili. Dzisiaj Kępa jest przy kasie, to postanowił kupić Lublinowi majstra. Rok, dwa, może trzy pociągną i eldorado się skończy.

    Że co Przemek powiadasz ? Że Vaculowi, Woźniakowi i Thomsenowi będzie smutno ? Oni to w doopie mają. Jakoś mam przeczucie, ze im to akurat pasuje. Dostali solidną podwyżkę i jeszcze Zimnemu flachę postawią. Jakoś jestem przekonany, ze jak by Zimny został w Stali, to musiałoby odejść 2 spośród 3 seniorów. Kasa misiu, kasa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    xpc (24-07-2022)

  17. Powrót do góry    #1409
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Stali od dawna nie stac na Zmarzlika. To nie tylko ten rok. Obecnie tylko sasiny, pytanie jak długo.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  18. Powrót do góry    #1410
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rany Julek, co za debile. Skoro Zimny powiedział im w Lipcu, ze odchodzi, to chyba dobrze zrobił ? Ja bym chciał aby taki Dudek w lipcu w klubie zameldował, ze odchodzi, mniejsza o powód odejścia.

    Ale już potem nastąpił totalny odlot. Okazuje się, ze to Obajtek za tym stoi A do jutra, jak dyskusja się rozkręci to carlitos z sfp wydedukują, że pewnie Kaczafi mu tak kazał.

    Cymbały, Stali po prostu nie było stać na Zimnego. Na tym właśnie polega paradoks tej historii. W klubach trafi się od czasu do czasu jakiś talent, potem ten talent zachwyca kibiców, a potem dochodzi do takiego poziomu sportowego, że zaczyna kosztować krocie. I w tym momencie do gry wchodzą najbogatsi. Mało to razy Rusko kupował mistrzów świata ? Woffindena, Crumpa ? A jak Tarnów zaszalał jak się dorwał do kasy, ze Golloba z Holta od razu kupili. Dzisiaj Kępa jest przy kasie, to postanowił kupić Lublinowi majstra. Rok, dwa, może trzy pociągną i eldorado się skończy.

    Że co Przemek powiadasz ? Że Vaculowi, Woźniakowi i Thomsenowi będzie smutno ? Oni to w doopie mają. Jakoś mam przeczucie, ze im to akurat pasuje. Dostali solidną podwyżkę i jeszcze Zimnemu flachę postawią. Jakoś jestem przekonany, ze jak by Zimny został w Stali, to musiałoby odejść 2 spośród 3 seniorów. Kasa misiu, kasa.
    Uderz w stół, a nożyce się odezwą Przyszedł pisowski przygłup i broni Zmarzlika.
    Ten sam pisowski przygłup w wątku Falubazu atakował Dudka.
    Wg tego pisowskiego matołka Stali nie stać na Zmarzlika, ale matoł nawet nie wie ile Zmarzlik zażądał od Stali
    To są chorzy ludzie wytresowani, aby zawsze i wszędzie bronić partii Nigdzie nie można złego słowa powiedzieć o partii, bo partyjny beton czuwa i został tak wytresowany, aby się uaktywniać i bronić partii
    Mariusz, nawet nie odniosłeś się do powiązania kontraktu z Lublinem z kontraktem z Orlenem i temu podobnymi.
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    On po prostu nigdy nie będzie legendą.
    Miał szansę ale wybrał pieniądze , nie wyłamał się
    Dokładnie to samo mi dzisiaj powiedział przez telefon mój dobry kolega z Gorzowa
    Jeszcze go prosiłem, aby potwierdził, że tak było i wydzwaniał po ludziach i potwierdzali.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 23-07-2022 o 23:12

  19. Powrót do góry    #1411
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Uderz w stół, a nożyce się odezwą Przyszedł pisowski przygłup i broni Zmarzlika.
    Ten sam pisowski przygłup w wątku Falubazu atakował Dudka.
    To są chorzy ludzie wytresowani, aby zawsze i wszędzie bronić partii Nigdzie nie można złego słowa powiedzieć o partii, bo partyjny beton czuwa i został tak wytresowany, aby się uaktywniać i bronić partii
    Mariusz, nawet nie odniosłeś się do powiązania kontraktu z Lublinem z kontraktem z Orlenem i temu podobnymi.

    Dokładnie to samo mi dzisiaj powiedział przez telefon mój dobry kolega z Gorzowa
    Jeszcze go prosiłem, aby potwierdził, że tak było i wydzwaniał po ludziach i potwierdzali.
    A gdzie ja cymbalisto bronię Zimnego ? Gdzie ja głupcze bronie jakiejś wydumanej przez ciebie partii ? Jedyne co robię to wykazuje twoją głupotę i zacietrzewienie polityczne. Trzeba mieć nieźle zryty beret, aby od razu powiązać kontraktu Zimnego z Orlenem, z kontraktem z Lublinem. Więc do czego mam się tu odnosić w ogóle ? Znasz gamoniu jakieś fakty to podaj je, a wtedy się odniosę. Póki co bujasz w obłokach. Czemu w tamtym roku Orlen nie wymusił na Zimnym Zmiany klubu jak w ogóle podpisywali kontrakt ? Przecież Kępa też go chciał w tamtym roku. Taki Obajtek w doopie ma w jakim klubie taki Zimny będzie jeździł.

    A gadka o koledze z Gorzowa i to, ze coś tam potwierdził to jakaś bajka o Kubusiu Puchatku. Chłopie, ile ty masz karwa lat ? Bo mi tu ostro jakimś realistą zalatujesz. Kolega który wydzwaniał po innych kolegach, aby potwierdzić jakąś wersję. Mam rozumieć, że chciałeś nas przekonać "autorytetem" swojego kolegi ? Czy może autorytetem kolegów kolegi ? Chłopie zastanów się nad sobą i bardziej kontroluj co piszesz bo robisz z siebie głupca. Dostał ZImny kontrakt życia i poszedł w chuy z Gorzowa. I w doopie ma, podobnei jak nasz Dudek, czy mu postawią jakiś pomnik w formie ronda czy nie postawią. Generalni i Dudek i Zimny, mogliby w 2024 zakończyć kariery i leżeć ****em do góry. I to jest cała tajemnica ich kontraktów.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-07-2022 o 23:31
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #1412
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A gdzie ja cymbalisto bronię Zimnego ? Gdzie ja głupcze bronie jakiejś wydumanej przez ciebie partii ? Jedyne co robię to wykazuje twoją głupotę i zacietrzewienie polityczne. Trzeba mieć nieźle zryty beret, aby od razu powiązać kontraktu Zimnego z Orlenem, z kontraktem z Lublinem. Więc do czego mam się tu odnosić w ogóle ? Znasz gamoniu jakieś fakty to podaj je, a wtedy się odniosę. Póki co bujasz w obłokach. Czemu w tamtym roku Orlen nie wymusił na Zimnym Zmiany klubu jak w ogóle podpisywali kontrakt ? Przecież Kępa też go chciał w tamtym roku. Taki Obajtek w doopie ma w jakim klubie taki Zimny będzie jeździł.
    Przestań Mariusz już się ośmieszać Prawie każdy na tym forum wie, ze jesteś pisowskim przygłupem, który zawsze i wszędzie będzie bronił interesu partii.
    Przestań matołku się ośmieszać, że Obajtek ma go w dupie, bo Obajtek może mieć w dupie Zmarzlika, ale on nie jest osoba decyzyjną, zawsze zrobi to co mu powie partia.
    Ja ci gamoniu wykazuję ewentualne powiązania, a Ty je z założenia negujesz, bo tak ciebie wytresowała propaganda partii.
    Mamy dwie sytuacje, Zmarzlik i Dudek i Twoje dwie różne reakcje.
    Zadałem ci pytanie, czy wiesz ile Zmarzlik zażądał od Stali? Pisałeś matołku, że ich nie stać. To napisz ile niby zażądał Czemu nie napiszesz?
    Czy w przypadku Dudka też pisałeś, że nie stać na niego Falubazu? Partyjny manipulancie
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A gadka o koledze z Gorzowa i to, ze coś tam potwierdził to jakaś bajka o Kubusiu Puchatku. Chłopie, ile ty masz karwa lat ? Bo mi tu ostro jakimś realistą zalatujesz. Kolega który wydzwaniał po innych kolegach, aby potwierdzić jakąś wersję. Mam rozumieć, że chciałeś nas przekonać "autorytetem" swojego kolegi ? Czy może autorytetem kolegów kolegi ? Chłopie zastanów się nad sobą i bardziej kontroluj co piszesz bo robisz z siebie głupca.
    PiSowski przygłupie, podzieliłem się z forumowiczami swoimi informacjami, które uzyskałem od dobrego kolegi z GW. Jesteś jedyną osobą, która wyśmiewa to co ja napisałem, co świadczy jedynie o tym, że ty jesteś na poziomie przedszkolaka To, że Ty matołku nie masz kolegów w realu nie oznacza, że ja nie mam
    Przeraża Twoje zachowanie i partyjna obrona przejścia Zmarzlika do Lublina. Pewnie podskórnie czujesz, że stoi za tym duża kasa z firm zależnych od państwa i rozpaczliwe i nerwowo tego bronisz. Bo tak zostałeś wytresowany

  21. Powrót do góry    #1413
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Przemek o ile wielokrotnie dawałeś dobre i przydatne info z klubów, tak teraz niestety jako kibic Stali wierzysz w bajeczkę, która z rzeczywistością ma niewiele wspólnego.
    Rozumiem żal i rozgoryczenie, ale szacunek działa w dwie strony i czym więcej takich głosów, tym BZ będzie utwierdzony w swojej decyzji.

    W przypadku odejścia takiego zawodnika jak Zmarzlik z klubu, w którym się wychował i startuje nieprzerwanie od początku, nie ma dobrego momentu na ogłoszenie odejścia.
    Powiedziałby w marcu - "o jak można to ogłosić przed sezonem? Nie mógł poczekać?"
    Powiedziałby w maju - "Ledwo sezon się zaczął a on już ogłosił odejście?
    Powiedziałby w lipcu - "No jak to tak tuż przed decydującą fazą sezonu? Nie mógł po ostatnim meczu?"

    Jak zatrzymali Grzyba to napisałeś tu od razu, że w Stali obecnie jest syf, kiła i mogiła, skończy się ruiną, a Bartek jest po słowie z Lublinem. Naprawdę myślisz, że nikt w klubie o tym nie wiedział, albo tego się nie spodziewał?

    Przecież odejście Zmarzlika powoduje, że Stal może lekką ręką zatrzymać Vaculika, Woźniaka i Thomsena. Bardzo mocne nazwiska w porównaniu do tych, które można wyciągnąć na ekstraligowym rynku. Dobrze wiesz, że Thomsen jeździ ten sezon za naprawdę śmieszne pieniądze w porównaniu do rynkowej wartości takiego zawodnika. Czyli klub może patrzeć na swój interes finansowy, a zawodnik już nie? Przecież gdyby Zmarzlik uparł się na pozostanie i zażądał należnej podwyżki, takiej jaką dostanie w Lublinie, to Vaculik i Thomsen już od kilku dni byliby w innych klubach. I tu koło się zamyka, bo BZ powiedziałby, że on z Kasprzakiem i Przemkiem Pawlickim jeździć nie zamierza. Zmarzlik stał się obecnie dla Stali po prostu zbyt drogim zawodnikiem. A to nie Caritas, że ma sobie obcinać kontrakt, by starczyło pieniędzy na podwyżki dla kolegów.

    A ta historia o tym, że cały zespół jest teraz zawiedziony decyzją BZ, że ich okłamał i oszukał i dowiedzieli się jako ostatni to już naprawdę bajka wyższych lotów. Typowy bąk puszczony z osób wokół klubu tak samo jak np. to, że Maszoński przestanie go sponsorować jak odejdzie. Zwykłe kłamstwa, przecież to są dorośli ludzie. Baa, przecież wasz obecny prezes się bardzo szybką z tą decyzją pogodził. Nie było cyrków z błaganiem w mediach Bartka o pozostanie, tylko od razu rozmowy z Vaculikiem, Woźniakiem i Thomsenem. I dobrze, że gość zachował się racjonalnie, bo Grzyb pewnie by już latał po mediach i zrobił kupę nie do sprzątnięcia. Zresztą, jakim autorytetem może być w tej sprawie Vaculik, który lawirował na trasie Gorzów-Zielona Góra w ostatnich latach, a w 2016 dogadał się na starty w klubie, z którym jego drużyna jechała finał DMP? Poważnie uważasz, że on może mieć do BZ jakiekolwiek pretensje? Moim zdaniem przede wszystkim skacze z radości, że dostanie dobrą kasę i klub stać na niego.

    No i na sam koniec powiedzmy sobie szczerze - BZ jest naprawdę ostatnim zawodnikiem, który by sobie teraz podszedł "na luziku" do ostatnich spotkań w Stali, bo zmienia klub. Facet stanie na głowie, żeby zdobyć DMP na koniec tej przygody. A ewentualnymi gwizdami kibice w Gorzowie wystawią świadectwo tylko samym sobie. Oczywiście, mają prawo gwizdać, tak samo jak Zmarzlik ma prawo zmienić klub, bo nie jest niczyim niewolnikiem. Ale przestańmy dorabiać tu niestworzone historie.
    karol - jestem ostatni co by bronił klubu. Sprawę znam bardzo dobrze i po ludzku jest mi przykro, że KASA jest najważniejsza. Nawet on rozmów nie podjął z klubem, bo już wcześniej podjął decyzje o odejściu, bo Kępa go oczarował.

    Ja serio - na miejscu klubu rozważyłbym taką sytuację, by nałożyć na niego karę bo dogadał się z innym klubem podczas trwania sezonu. To jest niezgodne z regulaminem. A na PO, jeśli byłbym prezesem/trenerem odsunąłbym go od zarobku/drużyny...Wolałbym już w składzie na PO choćby Oliwiera Ralcewicza.

  22. Powrót do góry    #1414
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    karol - jestem ostatni co by bronił klubu. Sprawę znam bardzo dobrze i po ludzku jest mi przykro, że KASA jest najważniejsza. Nawet on rozmów nie podjął z klubem, bo już wcześniej podjął decyzje o odejściu, bo Kępa go oczarował.

    Ja serio - na miejscu klubu rozważyłbym taką sytuację, by nałożyć na niego karę bo dogadał się z innym klubem podczas trwania sezonu. To jest niezgodne z regulaminem. A na PO, jeśli byłbym prezesem/trenerem odsunąłbym go od zarobku/drużyny...Wolałbym już w składzie na PO choćby Oliwiera Ralcewicza.
    Powiedz też o Dudku sam pewnie zadzwonił do Patryka z pytaniem....Patryk jak to jest zmienić klub w trakcie sezonu....fajnie ? Pewnie śmiało..Bartek nie zastanawiaj się

  23. Powrót do góry    #1415
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mało to razy Rusko kupował mistrzów świata ? Woffindena, Crumpa ?
    No szczególnie Woffindena

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Leonidas (24-07-2022), Peter Kildemand (24-07-2022), kobra102 (24-07-2022), lego (24-07-2022)

  25. Powrót do góry    #1416
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    No szczególnie Woffindena
    Dokładnie. Emeryt już nie wie co pisze od tych leków. Tajsky to akurat powinien być do końca życia wdzięczny Rusce , że podał mu rękę w najtrudniejszym momencie życia. Po stracie ojca/przyjaciela i depresji.

  26. Powrót do góry    #1417
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Dokładnie tak. Dla Orlenu milion w te czy te nie ma znaczenia.

    Dziwi natomiast styl w jakim BZ rzekomo żegna się z klubem.

    Wyszedłby i powiedział jak C.Ronaldo po wygraniu LM, ze to był piękny etap ale czuje, ze chce spróbować czegoś innego to nikt by mu za złe nie miał i o kasie nie gadał. Dla Klubu i miasta gość zrobił bardzo dużo.
    Dostałby królewskie pożegnanie na jakie zasługuje i tyle.
    Może pogadał z Patrykiem i ten mu doradził jak żegnać się z klubem w którym się było niemal bogiem ?

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Właśnie ten wpis trafił w sedno. Zawsze dużo tu pisze, ale w tej sytuacji ciężko mi było dobrze myśli przelać na papier. Przy tym odejściu zostanie spora rysa na wizerunku Bartka.

    Jak mamy podchodzić do PO - skoro chłopaki mają żal do swojego kapitana za ten styl odejscia ? Cała trójka wiedząc, że tak Bartek potraktował Sadowskiego, dogadała się ze Stalą w piątek w kilkadziesiąt minut...
    Dogadali się w kilkadziesiąt minut bo pewnie dostali konkretne podwyżki
    Doskonale pewnie wiesz że Stal po stracie Bartka musiała to zrobić

    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Pamiętam jak śmiano się z naszego wełny kiedy wspominał ile do powiedzenia ma Orlen. Zresztą kryształowy Zmarzlik to tylko wytwór mediów. Twardy gracz zresztą nie można mieć o to pretensji.
    To by oznaczało że to ku....wo zwane polityką , wlazło do speedwaya już na dobre

  27. Powrót do góry    #1418
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Kubicowe fanaberie i tak są od niedawna ......Orlen od lat siedzi w Płocku W piłce ręcznej, i polskiej siatkówce....teraz nadchodzi nowe tzn żużel,masz rację FANABERIE.
    Orlen od lat siedzi w WIELU sportach. Tylko jak Orlen za Tuska był ok to teraz be choc to te same pieniądze. Po prostu sprane mozgi TVNami maja ci ktorzy atakuja.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 24-07-2022 o 06:50

  28. Powrót do góry    #1419
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Przemek z tym odsunięciem od play off to po Kubusiu było? Bo takiej głupoty inaczej nie da się popełnić.
    Przede wszystkim nikt poza Zmarzliami , Sadowskim i może jeszcze kilkoma osobami nie wie jak wyglądały w realu te rozmowy. Po drugie, Zmarzlik powinien teraz głośno powiedzieć, że nie przedłuży kontraktu z klubem. Po trzecie to , że Orlen maczał palce w tym transferze jest sprawą oczywistą. Z kilku powodów, z których najważniejsze to marketing koncernu z uch punktu widzenia i kasa, którą wyłożą z perspektywy Motoru i zawodnika. Ponieważ kasa z tytułu umowy sponsorskiej MUSI być gigantyczna, a nie dostałby jej pozostając w Stali.
    Najważniejsze, to nie palić mostów, bo za 2 lata Zmarzlik wróci do Stali o czym jestem przekonany.
    Jest też druga strona medalu poza kasą. Zmarzlik jest w klubie od 12 lat. Absolutnie rozumiem, że chce spróbować czegoś, czego dotąd nie miał okazji. W takim nie tylko sportowym ale mentalnym, życiowym kontekście.

    I jestem pewien, że w play off da z siebie maksa, aby zdobyć złoto DMP.
    Natomiast odnośnie pozostałej trójki. Oni się kumplują i na 100% wiedzieli o odejściu BZ . Teraz ich rolą w Stali się zmieni, wieksza odpowiedzialność za wynik w mojej opinii im dobrze zrobi.
    Trzeba szukać Polaka do składu. Idealnym byłby Drabik. I że względu na klasę sportową oraz , aby dać kopa w doopę Kępie
    Wracając do Zmarzlika, to dla wielu jego odejscie bedzie szokiem. Przecież przy nim wychowało się jedno pokolenie kibiców, dla których był takim idolem jak dla mojego Świst.
    On wrocił po 2 latach z Rzeszowa, wróci i Zmarzlik.

  29. Powrót do góry    #1420
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Cymbały, Stali po prostu nie było stać na Zimnego. Na tym właśnie polega paradoks tej historii. W klubach trafi się od czasu do czasu jakiś talent, potem ten talent zachwyca kibiców, a potem dochodzi do takiego poziomu sportowego, że zaczyna kosztować krocie. I w tym momencie do gry wchodzą najbogatsi. Mało to razy Rusko kupował mistrzów świata ? Woffindena, Crumpa ? A jak Tarnów zaszalał jak się dorwał do kasy, ze Golloba z Holta od razu kupili. Dzisiaj Kępa jest przy kasie, to postanowił kupić Lublinowi majstra. Rok, dwa, może trzy pociągną i eldorado się skończy.
    Kiedy to Tarnów od razu kupił Golloba z Holtą? Bo z tego co kojarzę, a nie żyję w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, to Holta przyszedł w 2007 roku po tym jak rok wcześniej niespodziewanie Rickardsson zakończył karierę. Gollob natomiast przyszedł w 2004 roku. Woffinden do Sparty z tego co kojarzę to też nie przychodził po fantastycznych sezonach, a już z pewnością nie jako Mistrz świata.

    Co do tematu Zmarzlika to kurs na to, że będzie w Lublinie bardzo mocno spadł, więc pewnie dużo osób skusiło się na kurs 5,25. Skoro dobrze poinformowane osoby z Gorzowa twierdzą, że jest po temacie to Ewinner zarobi.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gonzi za jego przydatny post!

    j-rules (24-07-2022)

  31. Powrót do góry    #1421
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    że KASA jest najważniejsza.
    Zachowujac proporcje,to dla niektorych kibicow rowniez.
    Wystarczy poczytac co tu niektorzy wypisuja na temat kupna karnetu,podwyzki cen biletow.
    Tych ktorych podwyzki bola ze wzgledu na systuacje finansowa trzeba rozgrzeszyc,ale
    jest mnostwo takich ktorych stac ale oburzaja sie na cene kartnetu,bo za malo zyskuje
    w stosunku do biletow albo jak klub ze wzgledu na niska frekwencje przeprowadza akcje z obnizka wejsciowek.
    Wtedy i dla nich pieniadze zaczynaja byc wazne a to chodzi przeciez najczesciej o pare zloty.
    Krotko mowiac wymagaja od zawodnikow aby w ramach milosci do klubu zrezygnowali z pol czy miliona
    ale jak oni maja "stracic" kilka zloty,wtedy o tej milosci szybko zapominaja i jest "pier... nie ide albo na drugi rok juz na pewno
    karnet nie kupie"


    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Ja serio - na miejscu klubu rozważyłbym taką sytuację, by nałożyć na niego karę bo dogadał się z innym klubem podczas trwania sezonu. To jest niezgodne z regulaminem. A na PO, jeśli byłbym prezesem/trenerem odsunąłbym go od zarobku/drużyny...Wolałbym już w składzie na PO choćby Oliwiera Ralcewicza.
    Zbyt emocjonalnie.
    Przypomnij sobie chocby Vacula ktory przychodzil do was z Torunia lub wracal z Zielonej Gory.
    Wtedy ci nie przeszkadzalo,ze w przypadku Torunia juz przed PO chodzily ploty a w przypadku Falubazu,
    praktycznie od poczatku sezonu?

    Na waszym miejscu i w sytuacji finansowej jaka podobno macie to bym sie cieszyl,ze Zmarzlik odchodzi,bo bez niego mozecie zbudowac
    silniejsza druzyne niz gdyby Bartek zostal.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-07-2022 o 08:29
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (24-07-2022), kleczes_GKM (24-07-2022)

  33. Powrót do góry    #1422
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Zmarzlik odchodzi w najlepszym momencie dla siebie i dla Stali, to tez warto zaznaczyc. Nie zostawia tonacego okretu, nie skazuje klubu na spadek. Stal ma problemy, ale zachowanie trzonu druzyny jest najwazniejsze. Gorzej jakby wczesniej Thomsena klepnela Czewa, Wozniaka Polonia i zostalby sam Vaculik i Paluch - Stal mialaby problem z utrzymaniem.
    Dal znac Bartek odpowiednio wczesnie i dobrze, to jest czas prowadzenia rozmow i przyklepywania skladow. Niech pogoni troche za innym chlebem, w perspektywie dluzszej doceni domowy wypiek.

    Wg mnie zachowal sie ok. Przemek rozumiem rozdarcie serduszka, ale badz jak facet i nie kieruj sie emocjami ponad wszystko.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Awkop (24-07-2022), KrisKiller (24-07-2022), kaes (24-07-2022), kingpin (24-07-2022)

  35. Powrót do góry    #1423
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ci co idą do Lublina tak już mają.
    Kubera nawet nie chciał z Unią gadać.
    Jakie tam muszą być chore pieniądze.
    Kuberze odechciało się gadać jak dostał propozycję "jazdy" pod numerem 8 bez żadnych gwarancji startów, bo "priorytetowym u24 będzie Lidsey". Postanowił więc odejść - i nie żałuje, a zaślepieńcy niech dalej wierzą w bajki z mchu i paproci opowiadane przez "krystalicznego" Józefa.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    On po prostu nigdy nie będzie legendą.
    Miał szansę ale wybrał pieniądze , nie wyłamał się
    Będzie legendą światowego żużla i bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem przełomu dekad 2010-2020. I w pompie będzie miał to co myśli o nim margines frustratów nie mogących pogodzić się z rzeczywistością, która brutalnie dała do zrozumienia, że pewien lokalny bożek w żadnym stopniu nie dorównuje umiejętnościami do Zmarzlika

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    KrisKiller (24-07-2022)

  37. Powrót do góry    #1424
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kuberze odechciało się gadać jak dostał propozycję "jazdy" pod numerem 8 bez żadnych gwarancji startów, bo "priorytetowym u24 będzie Lidsey". Postanowił więc odejść - i nie żałuje, a zaślepieńcy niech dalej wierzą w bajki z mchu i paproci opowiadane przez "krystalicznego" Józefa.


    Będzie legendą światowego żużla i bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem przełomu dekad 2010-2020. I w pompie będzie miał to co myśli o nim margines frustratów nie mogących pogodzić się z rzeczywistością, która brutalnie dała do zrozumienia, że pewien lokalny bożek w żadnym stopniu nie dorównuje umiejętnościami do Zmarzlika
    Ty jesteś 100% megalomanem
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  38. Powrót do góry    #1425
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Cała trójka wiedząc, że tak Bartek potraktował Sadowskiego, dogadała się ze Stalą w piątek w kilkadziesiąt minut...

    wzruszasz nas takimi txtami Mamy nawet zdjęcie Vaculika wykonane w momencie, kiedy dowiedział się o odejściu BZ

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  39. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Awkop (24-07-2022), kapitan bomba (24-07-2022), kingpin (24-07-2022), sparta_mistrz (24-07-2022)

  40. Powrót do góry    #1426
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Obecny prezes Stali nie ma problemów z prawem. Bardziej uwierzę w to, że było tak...
    "Wicie, rozumicie, będzie bardzo duża kasa z Orlenu, ale będziecie jeździć u naszego partyjnego kolegi w Lublinie"
    Pewnie tak było Idealnie pasuje do tej partii.
    Zmarzlik podobno dał słowo Kępie zanim nastąpiła zmiana prezesa,więc poszedłbym jeszcze dalej.
    O szczegółach poinformujemy za jakis czas jak Grzyb wyjdzie z powodu braku dowodów na jego przestępczą działalność.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #1427
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,383
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    W Gorzowie kibice chyba jarają to samo co Komarnicki ale ten to pewnie dopiero coś odpali jeżeli faktycznie BZ odejdzie teraz już Zmarzlik bee, a Vaculik super choć jak odchodził do Zielonej Góry dostał ksywkę złotówa
    Stal sama jest sobie winna bo dawaliście mu coraz to wyższe kontrakty i doszło do tego momentu, że najwidoczniej nie stać was na utrzymanie BZ ale teksty o tym jak to Orlen mu każe odejść to już niezła masa wam wleciała, a może sam Andrzej Długopis Duda podpisał za niego kontrakt w Lublinie

  42. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi BeKs za jego przydatny post!

    Dominik (24-07-2022), Mariusz (24-07-2022), kapitan bomba (24-07-2022), kibic123 (24-07-2022)

  43. Powrót do góry    #1428
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Przemek z tym odsunięciem od play off to po Kubusiu było? Bo takiej głupoty inaczej nie da się popełnić.
    Przede wszystkim nikt poza Zmarzliami , Sadowskim i może jeszcze kilkoma osobami nie wie jak wyglądały w realu te rozmowy. Po drugie, Zmarzlik powinien teraz głośno powiedzieć, że nie przedłuży kontraktu z klubem. Po trzecie to , że Orlen maczał palce w tym transferze jest sprawą oczywistą. Z kilku powodów, z których najważniejsze to marketing koncernu z uch punktu widzenia i kasa, którą wyłożą z perspektywy Motoru i zawodnika. Ponieważ kasa z tytułu umowy sponsorskiej MUSI być gigantyczna, a nie dostałby jej pozostając w Stali.
    Najważniejsze, to nie palić mostów, bo za 2 lata Zmarzlik wróci do Stali o czym jestem przekonany.
    Jest też druga strona medalu poza kasą. Zmarzlik jest w klubie od 12 lat. Absolutnie rozumiem, że chce spróbować czegoś, czego dotąd nie miał okazji. W takim nie tylko sportowym ale mentalnym, życiowym kontekście.

    I jestem pewien, że w play off da z siebie maksa, aby zdobyć złoto DMP.
    Natomiast odnośnie pozostałej trójki. Oni się kumplują i na 100% wiedzieli o odejściu BZ . Teraz ich rolą w Stali się zmieni, wieksza odpowiedzialność za wynik w mojej opinii im dobrze zrobi.
    Trzeba szukać Polaka do składu. Idealnym byłby Drabik. I że względu na klasę sportową oraz , aby dać kopa w doopę Kępie
    Wracając do Zmarzlika, to dla wielu jego odejscie bedzie szokiem. Przecież przy nim wychowało się jedno pokolenie kibiców, dla których był takim idolem jak dla mojego Świst.
    On wrocił po 2 latach z Rzeszowa, wróci i Zmarzlik.
    To wytłumacz jeszcze czemu dostał kasę od Orlenu będąc zawodnikiem Stali ? Czemu sobie nie zażyczyli aby Zimny już w tym sezonie jeździł dla Motoru ? Przecież rok temu mogli to zrobić, jak Zimny negocjował nowy kontrakt ze Stalą a Kępa kusił go i jego rodzinę obiadkami. Jak dla mnie to Orlen w dupie ma to w której drużynie SE będzie jeździł Zimny. Dla Orlenu najważniejsze jest, z punktu widzenia biznesowego, czy Zimny będzie zdobywał medale w SGP, i to najlepiej złote. Bo to się bezpośrednio przekłada na ich wizerunek.

    Prawda jest taka, ze Zimny podpisze pewnie 2 może nawet 3 letni kontrakt z Motorem na dużą kasę. Gdzie rocznie będzie mógł zarobić te 5-6 mln. Więc te 2/3 sezony w zasadzie, finansowo, ustawią mu całe życie. Potem, jak będzie chciał, będzie mógł sobie jechać na ryby i mieć wszystkich w doopie.

    Inna sprawa, ze Zimny, pewnie zanim podjął decyzję, to zrobił dokładne rozeznanie. I wyszło mu, że Stal finansowo pewnego pułapu nie przeskoczy. Przecież Zimny też widzi tą zadyszkę finansową Stali, od kilku lat ratowaną kredytami. Jeszcze raz napisze, Zimny po prostu stał się za drogi dla Stali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #1429
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Wtedy jeszcze Orlenu nie było stać na Bartka. Ale ostatnio wciskają rekordowe marzę na rodakach, więc jest za co przebić stal
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #1430
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zmarzlik podobno dał słowo Kępie zanim nastąpiła zmiana prezesa,więc poszedłbym jeszcze dalej.
    O szczegółach poinformujemy za jakis czas jak Grzyb wyjdzie z powodu braku dowodów na jego przestępczą działalność.
    A tymczasem sąd już drugiej instancji, podtrzymał areszt dla Grzyba. Ten brak dowodów musiał go pewnie przekonać do tego.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wtedy jeszcze Orlenu nie było stać na Bartka. Ale ostatnio wciskają rekordowe marzę na rodakach, więc jest za co przebić stal
    A moze to Bogdanka zarabia kokosy na czarnym złocie ? I zaczęło ją być stać na Zimnego ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #1431
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Skleja się Dziadzia, skleja.
    Obiadki i stalkowanie nie pomagało, więc musieli użyć innej metody perswazji.

    Mało to było przypadków, że gość wychodził już po 1 rozprawie, bo materiał dowodowy okazywał się jednak wydmuszką?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-07-2022 o 10:08
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #1432
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skleja się Dziadzia, skleja.
    Obiadki i stalkowanie nie pomagało, więc musieli użyć innej metody perswazji.
    To mogli przecież poprosić miejscowy oddział ABW aby wywieźli Zimnego do lasu i kazali podpisać co tam trzeba. Byłoby i szybciej i dużo taniej.

    Jprdl, katastrofa Smoleńska to pikuś przy waszych teoriach spiskowych.

    Mało to było przypadków, że gość wychodził już po 1 rozprawie, bo materiał dowodowy okazywał się jednak wydmuszką?
    No to zależy na jakiego sędziego trafisz. Ale zgadzam się, zawsze sędzia może stwierdzić, że Grzyb był wtedy tylko roztargniony. A taka Sawicka z miłości przecież przygarnęła reklamówkę kasy.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 24-07-2022 o 10:11
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #1433
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Panowie, jest jeszcze nadzieja. Jeśli transferem Zmarzlika do Lublina zajmuje się Sasin, to możecie spać spokojnie.

  49. Powrót do góry    #1434
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A moze to Bogdanka zarabia kokosy na czarnym złocie ? I zaczęło ją być stać na Zimnego ?
    Bardzo możliwe.
    Przeciez wiadomo, że SSP to synekury pisowskich nieudacznikow wiec strzyga suwerana na niespotykaną skalę.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    No to zależy na jakiego sędziego trafisz. Ale zgadzam się, zawsze sędzia może stwierdzić, że Grzyb był wtedy tylko roztargniony. A taka Sawicka z miłości przecież przygarnęła reklamówkę kasy.
    Nie, przeważnie zależy od tego na jakich prokuratorow i śledczych trafisz.
    Ustroj mafijny sprzyja prepraparowaniu dowodów.
    Nie mówię, że tak będzie w przypadku Grzyba, ale nie wykluczam. Przykład tych z gdanskiego? kantora powinno dac do zastanowienia.

    PS

    Vaculik też już oficjalnie w Gorzowie na 2023.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-07-2022 o 10:26
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #1435
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Zmarzlik dzisiaj na stadionie oświadczy, że zostaje i dopiero będzie beka.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  51. Powrót do góry    #1436
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    I kurs znikł.
    Buk dawał latwa forsę, że Zmarzlik zostanie w Gorzowie. Przecież to do prokuratora się nadaje. Przecież ktoś mógł postawić z kilka kont kupę siana i ma wygrana łatwa

    Zmarzlik zostaje w Gorzowie, ale Was *********

  52. Powrót do góry    #1437
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Zmarzlik dzisiaj na stadionie oświadczy, że zostaje i dopiero będzie beka.

    Jak tak się stanie to Przemek będzie trollem roku

  53. Powrót do góry    #1438
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Jak tak się stanie to Przemek będzie trollem roku
    I tak jest. Już kilka razy wypuszczal fake newsy.
    Tu chodzi o to by zmniejszyć cenę za kontratk w Stali Zmarzlika. Zrobia z niego najgorszego i myślą, że tym sposobem ugrają coś i Zmarzlikowi zmięknie rura po opinii publicznej

    Przemek to największy trol z tego forum. Już nie raz jego info było gówno warte

  54. Powrót do góry    #1439
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    I kurs znikł.
    Buk dawał latwa forsę, że Zmarzlik zostanie w Gorzowie. Przecież to do prokuratora się nadaje. Przecież ktoś mógł postawić z kilka kont kupę siana i ma wygrana łatwa

    Zmarzlik zostaje w Gorzowie, ale Was *********
    Dalej jest
    https://ewinner.pl/zaklady-bukmacher...e/9831013/full


    A tutaj przemówienie Władka, już się szykują do pożegnania
    Zrzut ekranu 2022-07-24 132142.png

  55. Powrót do góry    #1440
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta


    Będzie legendą światowego żużla i bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem przełomu dekad 2010-2020. I w pompie będzie miał to co myśli o nim margines frustratów nie mogących pogodzić się z rzeczywistością, która brutalnie dała do zrozumienia, że pewien lokalny bożek w żadnym stopniu nie dorównuje umiejętnościami do Zmarzlika
    Będzie legendą, ale będzie też pisowskim najemnikiem i celebrytą.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 32 z 51 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •