Strona 36 z 51 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,576 do 1,620 z 2269

Wątek: Stal Gorzów 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1576
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Odniosłem się do tego wpisu, który jeszcze raz ci wkleję
    Cytuję:

    Dokładnie. Urząd Marszałkowski PISowski a Ratusz PO.
    Ratusz miasta daje na Żuzel partia PO
    Urząd Marszałkowski daje na zuzel partia PIS.
    Dopoki ludzie będą chodzić na zuzel to będzie kasa. A nie zapowiada się, by przestali chodzić.
    Zmarzlik to marketing. Będzie sponsorowany przez Orlen i TBV. Klub żadnego grosza nie wyda na jego transfer.
    Hampel i Kubera przez Bogdankę.
    Grisza był sponsorowany przez TBV.

    Masz jeszcze jakieś pytania?


    Kto finansuje?
    Jeżeli dla ciebie źródłem informacji jest jakiś Ipokarse czy jakoś tak z tego forum to nie ma sensu dalej z tobą dyskutować. Kto wyłożył hajs to dowiemy się pewnie nie wcześniej niż w listopadzie.

  2. Powrót do góry    #1577
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Jeżeli dla ciebie źródłem informacji jest jakiś Ipokarse czy jakoś tak z tego forum to nie ma sensu dalej z tobą dyskutować. Kto wyłożył hajs to dowiemy się pewnie nie wcześniej niż w listopadzie.
    Jeszcze chwilę temu twierdziłeś, że ja nie mam pojęcia kto wykłada kasę na kontrakt Zmarzlika. A gdy ja zadałem pytanie "Kto finansuje?" to każesz mi czekać do listopada Przestań się ośmieszać.
    Przecież z twojego poprzedniego wpisu wynika, że wiesz dokładnie kto finansuje, Skoro wiesz to napisz. To taka tajemnica państwowa?

    Zacytuję jeszcze raz Twój wpis:
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Pierd**sz o jakimś partyjnym koledze w klubie z Lublina to najpierw pochwal się który to i sam klepiesz w klawiaturę jak to będzie miał hajs od spółki państwowej za przejście do Motoru. Błaźnij się dalej swoimi teoriami nie mając pojęcia kto finansuje jego kontrakt i czy nie jest to chociażby firma która wykładała na Grisze albo jeszcze inna.
    Skoro ja niby się błaźnie to napisz kto finansuje kontrakt Zmarzlika w Lublinie

  3. Powrót do góry    #1578
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Jeżeli dla ciebie źródłem informacji jest jakiś Ipokarse czy jakoś tak z tego forum to nie ma sensu dalej z tobą dyskutować. Kto wyłożył hajs to dowiemy się pewnie nie wcześniej niż w listopadzie.
    Przecież ten błazen już wczoraj o tym pisał, że Obajtek kazał Zimnemu iść do Motoru. A dzisiaj się powołuje na info od jakiegoś trolla.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1579
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Chore ze Zimny juz klub zmienił,a ten sezon sie jeszcze nie skończył.
    Jak kasę rozliczy jak Gorzów i Lublin sie spotkają w finale choćby, dla kogo punty czy wogole jak to ma wyglądać moze pół na pół .
    Sory poj...bane to

  5. Powrót do góry    #1580
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Nie Panowie, traktujmy sie powaznie. Gdyby dzis Orlen wylozyl kase na powrot Dudka do Zielonej Gory i jeszcze dolozyl w pakiecie Michelsena, to podejrzewam ze SFP nie bylby taki oburzony i nawet by temu przyklasnal. Chyba nikt nie jest tak naiwny i nie sadzi, ze Unia Tarnow ktora jakis czas temu zakupila Golloba i Tonyego zrobila to z wlasnych srodkow. Azoty jesli sie nie myle byly i sa spolka skarbu panstwa. I jakos nikt nie krzyczal tak jak teraz. Na czym polega problem? Ze jakis klub doi kase ze spolki skarbu panstwa? Toz cala ekstraliga to robi, bo w koncu nazywa sie PGE Ekstraliga nie za darmo Nie bede wiecej krytykowal, bo jak jakims psim swedem tam wejdziemy, to tez bedziemy stamtad ciagnac kase Jak to spiewala Budka Suflera (notabene z Lublina) "kiedy daja, to brac "

  6. Powrót do góry    #1581
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach


    xdd
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  7. Powrót do góry    #1582
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Chore ze Zimny juz klub zmienił,a ten sezon sie jeszcze nie skończył.
    Jak kasę rozliczy jak Gorzów i Lublin sie spotkają w finale choćby, dla kogo punty czy wogole jak to ma wyglądać moze pół na pół .
    Sory poj...bane to
    Nie pierwszy i nie ostatni raz to się dzieje. W zeszłym roku Emil w lipcu już mówił, że odchodzi z Unii, prędzej Vacul dla Torunia zdobywał pkt w meczu z Gorzowem, wiedząc, ze będzie w Gorzowie. Rok temu Dudek już w czerwcu wiedział, ze będzie jeździł dla Torunia. Takich przypadków było już dziesiątki. Fakt, ze nie o wszystkich kibice wiedzieli.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1583
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Reasumując, na 75 lecie klubu. Grzyb za kratkami, Zmarzlik odchodzi. Klawo.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Lipa_PL (26-07-2022), lego (26-07-2022)

  10. Powrót do góry    #1584
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Jeszcze chwilę temu twierdziłeś, że ja nie mam pojęcia kto wykłada kasę na kontrakt Zmarzlika. A gdy ja zadałem pytanie "Kto finansuje?" to każesz mi czekać do listopada Przestań się ośmieszać.
    Przecież z twojego poprzedniego wpisu wynika, że wiesz dokładnie kto finansuje, Skoro wiesz to napisz. To taka tajemnica państwowa?

    Zacytuję jeszcze raz Twój wpis:

    Skoro ja niby się błaźnie to napisz kto finansuje kontrakt Zmarzlika w Lublinie
    Według twoich mongolskich teorii to kasę wykłada Orlen bo tak napisał jakiś koleś na tym forum, a zaraz pewnie przeczytamy że go wręcz zmusili. Na dzień dzisiejszy myślisz, że ktoś pochwali się kontraktem ze Zmarzlikiem jak regulamin nie pozwala i kto wykłada hajs?
    Możesz nie odpisywać bez odbioru bo szkoda czasu.

  11. Powrót do góry    #1585
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2022
    Postów
    124
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Odnoszę wrażenie że BZ tym ruchem skazał się na klubową tułaczkę, przecież najpóźniej za 4 lata wróci KSM wtedy nawet Motor będzie musiał przejść na model "leszczyński" żeby liczyć się w walce o złoto, Bartkowi zostanie latanie od beniaminka do beniaminka

  12. Powrót do góry    #1586
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Ta napewno… tym ruchem to on odcial pepowine i teraz bez skrupolow bedzie golil co rok innych ifrajerow podobnie jsk dudi i pewnie pietrek

  13. Powrót do góry    #1587
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Nie Panowie, traktujmy sie powaznie. Gdyby dzis Orlen wylozyl kase na powrot Dudka do Zielonej Gory i jeszcze dolozyl w pakiecie Michelsena, to podejrzewam ze SFP nie bylby taki oburzony i nawet by temu przyklasnal.
    Dlaczego przypisujesz z góry coś jak ja bym się zachował? Zresztą wątek nie jest skierowany przeciwko kibicom Motoru i temu jakby się zachowali. Nie o tym jest dyskusja. Nikt w tym wątku na razie nie atakuje kibiców Motoru, że cieszą się z przybycia Bartka. Rozmawiamy o mechanizmach, politycznych.
    Skoro piszesz o byciu poważnym to błagam nie pisz mi co by było gdyby Ja już w wątku Falubazu pisałem co myślę o tym, że Mejza przynosi kasę dla Falubazu.
    Do tej pory nie było takiej sytuacji, że Orlen wyłożył kasę na zawodnika Falubazu. Za to, że dany zawodnik jeździ w Falubazie.
    Czy tak wyglądały negocjacje Bartka z SSP ?
    https://www.youtube.com/watch?v=1IiLRUsy8MI

  14. Powrót do góry    #1588
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    To o Zmarzliku, czy odkurzyles temat Patryka z zeszlego roku?

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Dlaczego przypisujesz z góry coś jak ja bym się zachował? Zresztą wątek nie jest skierowany przeciwko kibicom Motoru i temu jakby się zachowali. Nie o tym jest dyskusja. Nikt w tym wątku na razie nie atakuje kibiców Motoru, że cieszą się z przybycia Bartka. Rozmawiamy o mechanizmach, politycznych.
    Skoro piszesz o byciu poważnym to błagam nie pisz mi co by było gdyby Ja już w wątku Falubazu pisałem co myślę o tym, że Mejza przynosi kasę dla Falubazu.
    Do tej pory nie było takiej sytuacji, że Orlen wyłożył kasę na zawodnika Falubazu. Za to, że dany zawodnik jeździ w Falubazie.
    Czy tak wyglądały negocjacje Bartka z SSP ?
    https://www.youtube.com/watch?v=1IiLRUsy8MI
    Na litosc boska. To sa tylko Twoje spekulacje nie poparte zadnymi dowodami. Dlatego hipotetycznie tez pozwolilem sobie troche pospekulowac. Nie mialem zamiaru Cie urazic.

  15. Powrót do góry    #1589
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Według twoich mongolskich teorii to kasę wykłada Orlen bo tak napisał jakiś koleś na tym forum, a zaraz pewnie przeczytamy że go wręcz zmusili. Na dzień dzisiejszy myślisz, że ktoś pochwali się kontraktem ze Zmarzlikiem jak regulamin nie pozwala i kto wykłada hajs?
    Możesz nie odpisywać bez odbioru bo szkoda czasu.
    Posłuchaj przygłupie Zadałem ci konkretne pytanie.
    Czy Twoje brednie o "mongolskich teoriach" oznaczają jedynie tyle, że nie udzielisz mi odpowiedzi na proste pytanie "Kto finansuje kontrakt Zmarzlika w Lublinie?"
    Przecież idioto chwilę wcześniej kreowałeś się na osobę, która to wie
    Czyli wcześniej wmawiałeś mi, ze ja niby piszę bzdury, ale sam nie miałeś zielonego pojęcia kto finansuje?
    Rzeczywiście, szkoda czasu na ciebie.
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Na litosc boska. To sa tylko Twoje spekulacje nie poparte zadnymi dowodami. Dlatego hipotetycznie tez pozwolilem sobie troche pospekulowac. Nie mialem zamiaru Cie urazic.
    Czemu manipulujesz? Mój wpis dotyczył tego, że Orlen przynosi tego i tego do Falubazu i m że ja z tego powodu się ciesze. I na to odpisałem.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 25-07-2022 o 22:49

  16. Powrót do góry    #1590
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    To o Zmarzliku, czy odkurzyles temat Patryka z zeszlego roku?
    przecież teraz cukru brakuje

  17. Powrót do góry    #1591
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Faktycznie nie mozemy sie dogadac. Wiec jeszcze raz sprobuje. Sugerujesz, ze Orlen wymusil i zasponsorowal transfer Zmarzlika do Lublina. Nie masz na to zadnych dowodow oprocz wpisu jakiegos anonimowego forumowicza podobno z Lublina. Ale nawet gdyby tak bylo, to nie jest to pierwszy przypadek kiedy spolka skarbu panstwa ingeruje w sport. Zakup Golloba i Rickardssona do Tarnowa to najlepszy przyklad. Wypieprzanie panstwowych pieniedzy na "promocje" firmy czy kraju to nie jest zadne novum. I nie twierdze, ze to mi sie podoba. Jesli juz jednak tak sie dzieje, to wole zeby poszlo to w zuzel niz na laweczki patriotyczne albo jacht Kusznierewicza ktorym mial rozslawiac Polske na swiecie.

  18. Powrót do góry    #1592
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Ta TBV jasne... Taki to sponsor co nawet na stronie nie widnieje, na kevlarze ani na stadionie. Sponsor widmo...

    Firmy
    w pytę...

    Drabinka sponsorka Motoru

    MIASTO Lublin
    AZOTY, Bogdanka
    WOJEWÓDZTWO, LOTTO
    PERLA

    W PYTE TYCH PRYWATNYCH FIRM FAKTYCZNIE...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (25-07-2022), sparta_mistrz (26-07-2022)

  20. Powrót do góry    #1593
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Faktycznie nie mozemy sie dogadac. Wiec jeszcze raz sprobuje. Sugerujesz, ze Orlen wymusil i zasponsorowal transfer Zmarzlika do Lublina. Nie masz na to zadnych dowodow oprocz wpisu jakiegos anonimowego forumowicza podobno z Lublina. Ale nawet gdyby tak bylo, to nie jest to pierwszy przypadek kiedy spolka skarbu panstwa ingeruje w sport. Zakup Golloba i Rickardssona do Tarnowa to najlepszy przyklad. Wypieprzanie panstwowych pieniedzy na "promocje" firmy czy kraju to nie jest zadne novum. I nie twierdze, ze to mi sie podoba. Jesli juz jednak tak sie dzieje, to wole zeby poszlo to w zuzel niz na laweczki patriotyczne albo jacht Kusznierewicza ktorym mial rozslawiac Polske na swiecie.
    Znowu manipulujesz. Od teraz mam prośbę. Cytuj moje zdanie i do niego się odnoś, będzie łatwiej.
    Ja nie mam nic do tego, że tarnowskie Azoty sponsorowały lokalny sport, tak samo jak nie mam nic do tego, że Petrochemia, Orlen sponsoruje drużyny płockie. I w tym temacie jasno się wyraziłem w tym wątku.
    Polecam czytanie całego wątku, a później pisanie, bo tracę czas.

  21. Powrót do góry    #1594
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ta TBV jasne... Taki to sponsor co nawet na stronie nie widnieje, na kevlarze ani na stadionie. Sponsor widmo...

    Firmy
    w pytę...

    Drabinka sponsorka Motoru

    MIASTO Lublin
    AZOTY, Bogdanka
    WOJEWÓDZTWO, LOTTO
    PERLA

    W PYTE TYCH PRYWATNYCH FIRM FAKTYCZNIE...
    To wystarczy zmiana władzy i Unia Tarnów bis...

  22. Powrót do góry    #1595
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Znowu manipulujesz. Od teraz mam prośbę. Cytuj moje zdanie i do niego się odnoś, będzie łatwiej.
    Ja nie mam nic do tego, że tarnowskie Azoty sponsorowały lokalny sport, tak samo jak nie mam nic do tego, że Petrochemia, Orlen sponsoruje drużyny płockie. I w tym temacie jasno się wyraziłem w tym wątku.
    Polecam czytanie całego wątku, a później pisanie, bo tracę czas.
    Nie, prosze Cie, nie badz taki okrutny i nie kaz mi czytac calego watku o polnocy Napisz krotko o co Ci chodzi. Bo jesli dobrze Cie zrozumialem, to chcialbys aby spolka skarbu panstwa mogla sponsorowac tylko sport lokalny. Chyba ze znow zle odczytalem twoje intencje. Jesli jednak odczytalem je prawidlowo, to badz laskaw uzasadnic dlaczego?

  23. Powrót do góry    #1596
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Nie, prosze Cie, nie badz taki okrutny i nie kaz mi czytac calego watku o polnocy Napisz krotko o co Ci chodzi. Bo jesli dobrze Cie zrozumialem, to chcialbys aby spolka skarbu panstwa mogla sponsorowac tylko sport lokalny. Chyba ze znow zle odczytalem twoje intencje. Jesli jednak odczytalem je prawidlowo, to badz laskaw uzasadnic dlaczego?
    1. Przeczytaj cały wątek
    2. Gdy ze mną polemizujesz, zacytuj mój wpis, z którym się nie zgadzasz
    Przynajmniej mi będzie łatwiej
    Pozdro

  24. Powrót do góry    #1597
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez T,D,U,W Zobacz posta
    Odnoszę wrażenie że BZ tym ruchem skazał się na klubową tułaczkę, przecież najpóźniej za 4 lata wróci KSM wtedy nawet Motor będzie musiał przejść na model "leszczyński" żeby liczyć się w walce o złoto, Bartkowi zostanie latanie od beniaminka do beniaminka
    Zimny jest tej klasy zawodnikiem, że to on wybiera klub do którego pójdzie, a nie klub bierze w ostateczności Zimnego, bo nie ma kogo wziąć. Chętnych na jego usługi jest pół ligi, jedyną przeszkodą są zbyt mocno ograniczone możliwości finansowe klubów.

  25. Powrót do góry    #1598
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2022
    Postów
    124
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Ta napewno… tym ruchem to on odcial pepowine i teraz bez skrupolow bedzie golil co rok innych ifrajerow podobnie jsk dudi i pewnie pietrek
    No dokładnie, wycycka lublin jak przyjdzie KSM będzie cyckał frajerów bo nikt na nim drużyny sensownej nie oprze

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zimny jest tej klasy zawodnikiem, że to on wybiera klub do którego pójdzie, a nie klub bierze w ostateczności Zimnego, bo nie ma kogo wziąć. Chętnych na jego usługi jest pół ligi, jedyną przeszkodą są zbyt mocno ograniczone możliwości finansowe klubów.
    Poczekaj jak w albo i wcześniej 2026 dojdzie inna przeszkoda

  26. Powrót do góry    #1599
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,713
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 390 w 216 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gdyby brak szczelności informacji wynikał jedynie z niedopatrzeń strony gorzowskiej, to nikt by nie wiedział dokąd konkretnie Zmarzlik odchodzi. Tyle w temacie.
    Chłopie nie rób jaj i nie kop sobie na forum grobu, bo Mariusz cię rozjechał jak walcem. Gdzie miał ku*wa ten Zmarzlik odejść? Do Kolejarza Opole?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zresztą ja ogólnie Zmarzlika nie hejtuje za to, że odchodzi z Gorzowa tylko bardziej za to, jaki kierunek wybiera (powiązania polityczne) i że się tak ro****ał z tym w połowie sezonu już. Jakby odszedł np. do Zielonej Góry, to nie byłoby to tak niesmaczne jak do Lublina.
    Można było się domyślić, że niektóre ****y ponad czysty sport postawili nienawiść do partii rządzącej.
    Nie ma bardziej śmierdzącego gówna w tym kraju, niż antypisowskie bydło. Największe mohery zasłuchane w Rydzyku to przy nich samarytanie i intelektualna elita.
    Jak za transferem Golloba do Unii stał Ślak, to pewnie wszystko było czysto, fair, antypolitycznie i wyłącznie sportowo.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale przecież to jest totalnie abstrakcyjne. Wojtek Kowalczyk jest wspaniałym ekspertem, jakim np. Robert Lewandowski nigdy nie będzie, a piłkarzem ciut lepszym jest ten drugi, co z żalem muszę przyznać
    Hahahahahahahaha... Ciut lepszym. Porównać jednego z najlepszych piłkarzy świata (przez ileś sezonów pod rząd) do lokalnego alkoholika z Bródna, który nigdy niczego nie wygrał i odniósł dwa wątpliwe sukcesy - srebro na dopingu na Olimpiadzie i złoto w polskiej lidze, kupione po najbardziej bezczelnym meczu w historii polskiego futbolu, do czego ten pijaczyna nigdy się nie przyznał i do dzisiaj w najlepsze rżnie głupa, jak Wałęsa pytany o "Bolka".
    Gdzie zresztą w obu przypadkach jego trenerem był jeden z największych buraków i handlarzy meczami w historii polskiej ligi.

    Jesteś jak ten Night na Twitterze, który jeden normalny tweet przykryje trzema tak idiotycznymi, że można się tylko pośmiać.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Daniello za jego przydatny post!

    Dominik (26-07-2022), kobra102 (26-07-2022)

  28. Powrót do góry    #1600
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Powiem Wam szczerze koledzy, że ten żużel już mi zbrzydł. Jak to teraz będzie wyglądać a mianowicie Zmarzlik jest już Lublinie, MM jest już w Czewie. No ale przecież te drużyny będą teraz jeździły między sobą w play off! I jak to teraz będzie wyglądało wystarczy. że słabszy mecz będzie miał MM albo Zamrzlik np w meczu Czewa- Motor lub Stal - Motor no i co wtedy? Brak słów za szybko to wszystko poszło. Burdel na kółkach.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    Buszmen (26-07-2022)

  30. Powrót do góry    #1601
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Chyba nikt nie jest tak naiwny i nie sadzi, ze Unia Tarnow ktora jakis czas temu zakupila Golloba i Tonyego zrobila to z wlasnych srodkow. Azoty jesli sie nie myle byly i sa spolka skarbu panstwa. I jakos nikt nie krzyczal tak jak teraz.
    oj, slabiutka masz pamiec..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #1602
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ned Zobacz posta
    Oho, Buszmen - wioskowy głupek przyleciał, wylać Swoje frustracje w obliczu kompleksu Zmarzlika i obsesji na punkcie Golloba. Niby choroba psychiczna a zabawnie sie to czyta.

    Do wartości merytorycznej tych postów nie ma co sie odnosić bo jest żadna.
    Akurat Buszmen ma racje. Golloba w GP chciało się ogladac jako walczącego z wiatrakami a Zmarzlik w GP dla wielu ludzi był obojetny. Gollob technicznie niszczył Zmarzlika

  32. Powrót do góry    #1603
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Akurat Buszmen ma racje. Golloba w GP chciało się ogladac jako walczącego z wiatrakami a Zmarzlik w GP dla wielu ludzi był obojetny. Gollob technicznie niszczył Zmarzlika
    Dokładnie.
    Mi Zmarzlik jest całkowicie obojętny.
    Zresztą co to za Mistrz, jak jego kumpel Dryła i przyszły pracodawca Kępa, doprowadzili do wykluczenia jedynego zawodnika z którym mógł przegrać i pewnie znowu by przegrał.
    Takie Mistrzostwo jest nic nie warte.
    OK, w historii się zapisze, ale ludzie będą pamiętali w jakich okolicznościach zrobił trzeci tytuł i dzięki komu.
    Gollob przegrywał wiele razy, ale zawsze się podnosił. Nie lubiłem go, ale doceniałem.
    Zmarzlika nie lubię i nie doceniam. Szczególnie po tej akcji z wykluczeniem jego największego przeciwnika.
    Nigdy nie udowodni już, że jest prawdziwym Mistrzem.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Buszmen (26-07-2022), lego (26-07-2022)

  34. Powrót do góry    #1604
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2018
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 89 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Akurat Buszmen ma racje. Golloba w GP chciało się ogladac jako walczącego z wiatrakami a Zmarzlik w GP dla wielu ludzi był obojetny. Gollob technicznie niszczył Zmarzlika
    Badzmy powazni. Gollob mial świetne opanowanie motocykla ale techniczne to był fatalny. Jego "popisy" mozna wymieniac bez liku, jeździł przez większą część balonem po jednym typie torów. Przyszły techniczne zabawy jak w GP Coventry i wykladał sie jak dzieciak w Swoim prime timie. O spektakularnych utratach pozycji przez bezsensowna jazde po dużej nawet nie wspominam. Techincznie to Adams i Loram zjadali TG na sniadanie, BZ takze i to w o wiele mlodszym wieku.

    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Dokładnie.
    Mi Zmarzlik jest całkowicie obojętny.
    Zresztą co to za Mistrz, jak jego kumpel Dryła i przyszły pracodawca Kępa, doprowadzili do wykluczenia jedynego zawodnika z którym mógł przegrać i pewnie znowu by przegrał.
    Takie Mistrzostwo jest nic nie warte.
    OK, w historii się zapisze, ale ludzie będą pamiętali w jakich okolicznościach zrobił trzeci tytuł i dzięki komu.
    Gollob przegrywał wiele razy, ale zawsze się podnosił. Nie lubiłem go, ale doceniałem.
    Zmarzlika nie lubię i nie doceniam. Szczególnie po tej akcji z wykluczeniem jego największego przeciwnika.
    Nigdy nie udowodni już, że jest prawdziwym Mistrzem.
    Ale wiesz,ze 2 tytuly ktore zdobyl to byl przed Łagutą? Czy nie wiesz ? Dopiero jakby trzeci raz z nim wygral moglby sie nazywac prawdziwym mistrzem?

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ned za jego przydatny post!

    Mariusz (26-07-2022), toolowiec (26-07-2022)

  36. Powrót do góry    #1605
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Moze inne drużyny były sponsorowane przez rząd ale nie pamiętam żeby na prezentacji klepał po plecach zawodników Sasin i Kurski
    Ja pier..le .

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Elendir za jego przydatny post!

    Buszmen (26-07-2022)

  38. Powrót do góry    #1606
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Dokładnie.

    Zresztą co to za Mistrz, jak jego kumpel Dryła i przyszły pracodawca Kępa, doprowadzili do wykluczenia jedynego zawodnika z którym mógł przegrać i pewnie znowu by przegrał.
    Teraz obaj panowie pracują nad takim regulaminem na 2023 że klub nie może mieć wychowanka w składzie bierzcie tych dopalaczy trochę mniej jak siedzicie przed komputerami/smartfonami.

  39. Powrót do góry    #1607
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Akurat Buszmen ma racje. Golloba w GP chciało się ogladac jako walczącego z wiatrakami a Zmarzlik w GP dla wielu ludzi był obojetny. Gollob technicznie niszczył Zmarzlika
    Gollob to technicznie mógł się równać ze Zmarzlikiem w latach 2008-2011. Porównując "rówieśniczo" czyli 27-letni Zmarzlik vs 27-letni Gollob (końcówka lat 90-tych) to jest przepaść na korzyść BZ.

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Ned (26-07-2022), j-rules (26-07-2022), toolowiec (26-07-2022)

  41. Powrót do góry    #1608
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Dokładnie.
    Mi Zmarzlik jest całkowicie obojętny.
    Zresztą co to za Mistrz, jak jego kumpel Dryła i przyszły pracodawca Kępa, doprowadzili do wykluczenia jedynego zawodnika z którym mógł przegrać i pewnie znowu by przegrał.
    Takie Mistrzostwo jest nic nie warte.
    OK, w historii się zapisze, ale ludzie będą pamiętali w jakich okolicznościach zrobił trzeci tytuł i dzięki komu.
    Gollob przegrywał wiele razy, ale zawsze się podnosił. Nie lubiłem go, ale doceniałem.
    Zmarzlika nie lubię i nie doceniam. Szczególnie po tej akcji z wykluczeniem jego największego przeciwnika.
    Nigdy nie udowodni już, że jest prawdziwym Mistrzem.
    A to Zimny ich ( go ) wykluczyl , dla mnie ten gosc to jest kosmos , mozna go lubic lub nie ale napewno oglada sie go z przyjemnoscia w tej qurva smutnej ,bezjajecznej nudnej i niedoyebanej ostatnimi czasy dyscyplinie

  42. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Donald Trumpek za jego przydatny post!

    Mariusz (26-07-2022), Ned (26-07-2022), herbie13 (26-07-2022), j-rules (26-07-2022), kapitan bomba (26-07-2022), toolowiec (26-07-2022)

  43. Powrót do góry    #1609
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ta TBV jasne... Taki to sponsor co nawet na stronie nie widnieje, na kevlarze ani na stadionie. Sponsor widmo...

    Firmy
    w pytę...

    Drabinka sponsorka Motoru

    MIASTO Lublin
    AZOTY, Bogdanka
    WOJEWÓDZTWO, LOTTO
    PERLA

    W PYTE TYCH PRYWATNYCH FIRM FAKTYCZNIE...
    TBV nie bawi się w sponsoring klubu tylko indywidualny zawodników ale Ty wiesz lepiej.
    Fajnie wymienić firmy które się chce ale wystarczy na stronie zjechać niżej i widać też innych ale manipulacji na poziomie reżimówki wiec wyślij do nich CV.
    To jeszcze żeby była śmieszniejsza dyskusja to PGE przeniosło swoja siedzibę do Lublina
    Ostatnio edytowane przez BeKs ; 26-07-2022 o 09:27

  44. Powrót do góry    #1610
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Taa bawi się w sponsoring indywidualny ale co to ma niby do pokrywania kontraktów klubowych? Nic! Bo co to za sponsor co jjby pokrywa kontrakt klubu ale w klubie go nie ma...

    Wypisałem drabinkę. To są ci najwięksi sponsorzy którzy dają kasę. Potem jest sporo firm ale ich wkład jest niewielki. Wprost proporcjonalny do ilości reklam. Wystarczy spojrzeć na Kevlar Motoru czy reklamy na stadionie by wiedzieć na kim opiera się jego budżet. Nie ma tam prywatnych firm poza PERLA...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  45. Powrót do góry    #1611
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Dokładnie.
    Mi Zmarzlik jest całkowicie obojętny.
    Zresztą co to za Mistrz, jak jego kumpel Dryła i przyszły pracodawca Kępa, doprowadzili do wykluczenia jedynego zawodnika z którym mógł przegrać i pewnie znowu by przegrał.
    Takie Mistrzostwo jest nic nie warte.
    OK, w historii się zapisze, ale ludzie będą pamiętali w jakich okolicznościach zrobił trzeci tytuł i dzięki komu.
    Gollob przegrywał wiele razy, ale zawsze się podnosił. Nie lubiłem go, ale doceniałem.
    Zmarzlika nie lubię i nie doceniam. Szczególnie po tej akcji z wykluczeniem jego największego przeciwnika.
    Nigdy nie udowodni już, że jest prawdziwym Mistrzem.
    Ludzi będą pamiętali okoliczności ? O czym facet piszesz. Może ci najbardziej zawzięci na Zmarzlika (tacy jak ty), ale i w to wątpię. Tytuł jest tytułem, statystyki są statystykami, i nikogo nie będą obchodziły jakieś tam "okoliczności".

  46. Powrót do góry    #1612
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    Ludzi będą pamiętali okoliczności ? O czym facet piszesz. Może ci najbardziej zawzięci na Zmarzlika (tacy jak ty), ale i w to wątpię. Tytuł jest tytułem, statystyki są statystykami, i nikogo nie będą obchodziły jakieś tam "okoliczności".
    Okoliczności są takie, że Kępa razem z rzecznikiem prasowym Motoru, niejakim Dryłą, chcieli upiec trzy pieczenie na jednym ogniu. Jedną z nich już upiekli, dwie kolejne są blisko.
    1. Skaperowali Zmarzlika do Motoru
    2. Chcą w nieuczciwej rywalizacji zdobyć DMP dla Motoru
    3. Chcą w także nieuczciwej rywalizacji załatwić Zimnemu IMŚ.

    Ale, żeby nie było - ja tylko spekuluję

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Buszmen (26-07-2022)

  48. Powrót do góry    #1613
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Dokładnie.
    Mi Zmarzlik jest całkowicie obojętny.
    Zresztą co to za Mistrz, jak jego kumpel Dryła i przyszły pracodawca Kępa, doprowadzili do wykluczenia jedynego zawodnika z którym mógł przegrać i pewnie znowu by przegrał.
    Takie Mistrzostwo jest nic nie warte.
    OK, w historii się zapisze, ale ludzie będą pamiętali w jakich okolicznościach zrobił trzeci tytuł i dzięki komu.

    Gollob przegrywał wiele razy, ale zawsze się podnosił. Nie lubiłem go, ale doceniałem.
    Zmarzlika nie lubię i nie doceniam. Szczególnie po tej akcji z wykluczeniem jego największego przeciwnika.
    Nigdy nie udowodni już, że jest prawdziwym Mistrzem.
    Niezły odlot, chyba jarasz to samo co wczoraj jarał Buszmen.

    Ludzie, co wy tutaj pyerdolicie za kocopoły? Ja też nigdy za Zimnym nie przepadałem. Ale tych herezji już słuchać nie idzie. Jeszcze nie wiesz czy Zimny zdobędzie ten trzeci tytuł IMŚ ale już wiesz, ze zdobycie go będzie nic nie warte bo w cyklu nie ma Artioma ? Bo twoim zdaniem to Artiom by wygrał z Zimnym w tym roku. Ano tego akurat wiedzieć nie możesz. Ale powiedz mi, gdzie był ten Artiom jak Zimny zdobywał 2 tytuły IMŚ ? Czemu wtedy z nim nie wygrał skoro to taki mistrz nad mistrze ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    blacktop (26-07-2022)

  50. Powrót do góry    #1614
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Okoliczności są takie, że Kępa razem z rzecznikiem prasowym Motoru, niejakim Dryłą, chcieli upiec trzy pieczenie na jednym ogniu. Jedną z nich już upiekli, dwie kolejne są blisko.
    1. Skaperowali Zmarzlika do Motoru
    2. Chcą w nieuczciwej rywalizacji zdobyć DMP dla Motoru
    3. Chcą w także nieuczciwej rywalizacji załatwić Zimnemu IMŚ.

    Ale, żeby nie było - ja tylko spekuluję
    No jescze przeciez grzyba wsadxili do pierdla . Yaperdole ktos tu chyba przedawkowal tvn
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 26-07-2022 o 09:41

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donald Trumpek za jego przydatny post!

    blacktop (26-07-2022)

  52. Powrót do góry    #1615
    Początkujący
    Dołączył
    04-07-2022
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Motorowi trzeba oddać jedno że to najlepszy klub obecnie marketingowo i kibicowsko.Przecież gdyby oni wypuścili cegiełki o wartości 100 zł jedna to kibice Motoru kupiliby ich tyle że zebraliby 1-2 miliony bez problemu.Na tą chwilę nie ma takiego drugiego klubu w Polsce.Druga sprawa czy za tym pójdzie wynik sportowy? Żużel to taki sport gdzie jeden niefart i po wyniku.Vaculik kontuzjowany wróci na ćwierćfinał gdzie będzie już inna pogoda i będzie niedopasowany i praktycznie już po Stali Gorzów.

  53. Powrót do góry    #1616
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Okoliczności są takie, że Kępa razem z rzecznikiem prasowym Motoru, niejakim Dryłą, chcieli upiec trzy pieczenie na jednym ogniu. Jedną z nich już upiekli, dwie kolejne są blisko.
    1. Skaperowali Zmarzlika do Motoru
    2. Chcą w nieuczciwej rywalizacji zdobyć DMP dla Motoru
    3. Chcą w także nieuczciwej rywalizacji załatwić Zimnemu IMŚ.

    Ale, żeby nie było - ja tylko spekuluję
    Masz pełna rację. Kazdy prezes, zajmując stanowisko wobec Rosjan kierował się własnym interesem, żaden moralnością. A Dryla to ściek dziennikarski i najgorsza szuja. Niech ten Motor jak najszybciej upadnie.

  54. Powrót do góry    #1617
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Okoliczności są takie, że Kępa razem z rzecznikiem prasowym Motoru, niejakim Dryłą, chcieli upiec trzy pieczenie na jednym ogniu. Jedną z nich już upiekli, dwie kolejne są blisko.
    1. Skaperowali Zmarzlika do Motoru
    2. Chcą w nieuczciwej rywalizacji zdobyć DMP dla Motoru
    3. Chcą w także nieuczciwej rywalizacji załatwić Zimnemu IMŚ.

    Ale, żeby nie było - ja tylko spekuluję
    pamietasz w jakich okolicznosciach wszystkie tytuly zdobywal Tony?

    Cytat Zamieszczone przez Karamba Zobacz posta
    Motorowi trzeba oddać jedno że to najlepszy klub obecnie marketingowo i kibicowsko.Przecież gdyby oni wypuścili cegiełki o wartości 100 zł jedna to kibice Motoru kupiliby ich tyle że zebraliby 1-2 miliony bez problemu.Na tą chwilę nie ma takiego drugiego klubu w Polsce.Druga sprawa czy za tym pójdzie wynik sportowy? Żużel to taki sport gdzie jeden niefart i po wyniku.Vaculik kontuzjowany wróci na ćwierćfinał gdzie będzie już inna pogoda i będzie niedopasowany i praktycznie już po Stali Gorzów.
    No nie boj sie, wypuszcza i takie cegielki. Dodaj 100 do karnetu na przyszly sezon.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  55. Powrót do góry    #1618
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Hahahahahahahaha... Ciut lepszym. Porównać jednego z najlepszych piłkarzy świata (przez ileś sezonów pod rząd) do lokalnego alkoholika z Bródna, który nigdy niczego nie wygrał i odniósł dwa wątpliwe sukcesy - srebro na dopingu na Olimpiadzie i złoto w polskiej lidze, kupione po najbardziej bezczelnym meczu w historii polskiego futbolu, do czego ten pijaczyna nigdy się nie przyznał i do dzisiaj w najlepsze rżnie głupa, jak Wałęsa pytany o "Bolka".
    Gdzie zresztą w obu przypadkach jego trenerem był jeden z największych buraków i handlarzy meczami w historii polskiej ligi.

    Jesteś jak ten Night na Twitterze, który jeden normalny tweet przykryje trzema tak idiotycznymi, że można się tylko pośmiać.
    No nie chodziło o to ile lepszym, chodziło o to, że Lewandowski może i jest lepszym piłkarzem (chociaż nawijki takiej na zamach nie ma i nie będzie miał), ale ekspertem tak dobrym jak Kowal nigdy nie będzie. Czy jest alkoholikiem? Wątpię, ostatnio to raczej sporadycznie spożywa z tego co można zauważyć i bardzo dobrze się trzyma jak na gościa po 50. A co nie miał Zmarzlik gdzie odejść? Czyli poza Lublinem nikt go nie chciał? W sumie ja bym go nie chciał, no ale mimo wszystko sportowa wartość na tyle wysoka, że chyba inni chętni też by się znaleźli.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Gollob to technicznie mógł się równać ze Zmarzlikiem w latach 2008-2011. Porównując "rówieśniczo" czyli 27-letni Zmarzlik vs 27-letni Gollob (końcówka lat 90-tych) to jest przepaść na korzyść BZ.
    Sportowo oczywiście. Ale mimo tego, to jazda Golloba w GP wywoływała wśród Polaków nieporównywalnie większe emocje.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  56. Powrót do góry    #1619
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Ale powiedz mi, gdzie był ten Artiom jak Zimny zdobywał 2 tytuły IMŚ ? Czemu wtedy z nim nie wygrał skoro to taki mistrz nad mistrze ?
    Co za głupie pytanie
    Wiadomo, że wcześniej Artiom nie miał pewnego poziomu. Ale gdy już wskoczył na Masterlevel, to go Dryła usadził, żeby Bartuś mógł z palcem w nosie zdobyć kolejny IMŚ.

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Buszmen (26-07-2022)

  58. Powrót do góry    #1620
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Sportowo oczywiście. Ale mimo tego, to jazda Golloba w GP wywoływała wśród Polaków nieporównywalnie większe emocje.
    Przeprowadziłeś jakieś badania wśród rozemocjonowanych Polaków? Jak to stwierdzasz? Jakieś czujniki hałasu na trybunach, zdalne pomiary tętna? Serio pytam.

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gary za jego przydatny post!

    blacktop (26-07-2022)

Strona 36 z 51 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •