Strona 27 z 57 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,215 z 2550

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1171
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Roti Zobacz posta
    Umieszczanie Świdnickiego na seniorce w 2023 to taki trochę nieśmieszny żart. Tak samo jak pozbywanie się Smektały (co jeszcze gorsze na rzecz miejsca dla Świdnickiego). Nikogo lepszego w miejsce Smyka do krajowego duetu z Woryną, nie znajdziemy. Od razu mi się przypomina jak już rok temu co niektórzy chcieli wymieniać Worynę na Ryśka . Tak naprawdę to potrzebny jest jeden transfer za Lindgrena. Może dwa, gdyby wszedł przepis o zagranicznym U21, wtedy ktoś do pary z Karczewskim. Nie jest to skład na mistrza, czy nawet medal, ale chyba nikt się nie łudzi że w przyszłym roku to będzie możliwe. Bez trzech zawodników z TOP15 ligi nie ma na to szans, tak samo jak na trzech zawodników z TOP15 w składzie 2023
    Smykuś nie ma głowy do żużla. Sprzęt ma topowy ale w tym sporcie najważniejsze oprócz niego są jaja. Taki Doyle technicznie dużo gorszy od BS a został mistrzem świata właśnie dzięki charakterowi i brak strachu przed śmiercią.

    Ja bym tak próbował:

    Madsen
    Rasmus Jensen
    Woryna
    Miśkowiak
    Thomsen
    Karczewski
    Trześniewski/Kupiec

  2. Powrót do góry    #1172
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,188
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Smykuś nie ma głowy do żużla. Sprzęt ma topowy ale w tym sporcie najważniejsze oprócz niego są jaja. Taki Doyle technicznie dużo gorszy od BS a został mistrzem świata właśnie dzięki charakterowi i brak strachu przed śmiercią.

    Ja bym tak próbował:

    Madsen
    Rasmus Jensen
    Woryna
    Miśkowiak
    Thomsen
    Karczewski
    Trześniewski/Kupiec
    Madsen jako Polak? Ciekawe będą fikołki tych dziwolągów z Częstochowy xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #1173
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    A co do Polaka, to próbują kogoś mocniejszego niż Smektała ogarnąć
    Jak Smektała do nas przychodził, to też wydawał się mocny
    Także ostrożnie!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    pawcio (29-06-2022)

  5. Powrót do góry    #1174
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Gdyby Madsen "został" Polakiem, w co wątpię, mógłby na pewno więcej powiedzieć o swojej polskiej żonie/partnerce niż pewien "polak" z wrocka

  6. Powrót do góry    #1175
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Zrobić wymianę z Lesznem na linii Smyk - Neymar i każdemu wyjdzie to na dobre. Do tego ten Fricke i może być.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    muuu (28-06-2022)

  8. Powrót do góry    #1176
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Smykuś nie ma głowy do żużla. Sprzęt ma topowy ale w tym sporcie najważniejsze oprócz niego są jaja. Taki Doyle technicznie dużo gorszy od BS a został mistrzem świata właśnie dzięki charakterowi i brak strachu przed śmiercią.

    Ja bym tak próbował:

    Madsen
    Rasmus Jensen
    Woryna
    Miśkowiak
    Thomsen
    Karczewski
    Trześniewski/Kupiec
    Na dzień dzisiejszy nieregulaminowy skład

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Roti za jego przydatny post!

    Awkop (28-06-2022)

  10. Powrót do góry    #1177
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Co do Smektały, ja mimo tego bym Bartka zostawił na następny sezon, wiadomo wkur**a strasznie jego tracenie pozycji na dystansie ale na dzień dzisiejszy ma średnią 1,6 + dwa mecze u siebie w tym jeden z Ostrowem
    Mi się wydaje że nie ogarniemy jakiegoś mega transferu polaka w następnym sezonie więc zostawić Woryne/Smektałe i najlepiej to skupić się na zamianie Lindgrena na jakiegoś Vaculika?/Lamberta?.
    Co do U-24 mam nadzieję że to umrze i wtedy można pozyskać jakiegoś ancymona z I ligi (Jensen/Lahti/Lyager?)
    Na juniorce jedziemy swoimi i zobaczymy co to będzie

  11. Powrót do góry    #1178
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Na u24 Miśkowiak zdecydowanie. A Świdnicki niech idzie do 1 ligi zbierać szlify.

    Madsen, Woryna, Miśkowiak. Z obcokrajowców rozmawiają z dwoma, jeden z nich ostatnio wygrał GP A co do Polaka, to próbują kogoś mocniejszego niż Smektała ogarnąć
    Czyli gadają z Thomsenem i pewnie Vaculikiem, Michelsenem lub Lambertem.

    Lepszy Polak za Smektałę to wyjęcia to Dudek, Neymar ewentualnie Hampel

  12. Powrót do góry    #1179
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Na u24 Miśkowiak zdecydowanie. A Świdnicki niech idzie do 1 ligi zbierać szlify.

    Madsen, Woryna, Miśkowiak. Z obcokrajowców rozmawiają z dwoma, jeden z nich ostatnio wygrał GP A co do Polaka, to próbują kogoś mocniejszego niż Smektała ogarnąć
    A wiedzą, że Anders podpisał w Stali 2 letni kontrakt i jak zechcą, to go nigdzie nie puszczą ?

  13. Powrót do góry    #1180
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Nawet jeśli Madsen będzie miał nasze obywatelstwo to jako Polak w lidze może dopiero jechać po jakimś określonym czasie. Nie pamiętam tylko czy to było rok, dwa czy trzy lata

  14. Powrót do góry    #1181
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    A wiedzą, że Anders podpisał w Stali 2 letni kontrakt i jak zechcą, to go nigdzie nie puszczą ?
    Mógł od razu na 3 lata podpisać tak jak robili to żużlowcy Wlokniarza gdy Siare zapuszkowali..
    Pzdr,
    Garfield

  15. Powrót do góry    #1182
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Nawet jeśli Madsen będzie miał nasze obywatelstwo to jako Polak w lidze może dopiero jechać po jakimś określonym czasie. Nie pamiętam tylko czy to było rok, dwa czy trzy lata
    Ale Madsen to zdaje sie nawet nie chce obywatelstwa

  16. Powrót do góry    #1183
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    A wiedzą, że Anders podpisał w Stali 2 letni kontrakt i jak zechcą, to go nigdzie nie puszczą ?
    A wiedzą, że ten dwuletni kontrakt kończy mu się po sezonie 2022?

    https://www.stalgorzow.pl/index.php/...staje-w-stali/
    News z października 2020.
    Ostatnio edytowane przez Żet ; 28-06-2022 o 18:46

  17. Powrót do góry    #1184
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Czekan Zobacz posta
    Na juniorce jedziemy swoimi i zobaczymy co to będzie
    No tak - nie ma to jak wychowanek w składzie

  18. Powrót do góry    #1185
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Z Fricke nie rozmawiają
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  19. Powrót do góry    #1186
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Z Fricke nie rozmawiają
    To moze z Dudkiem?

  20. Powrót do góry    #1187
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Z moich informacji Dudek dostał takie pieniądze w jednym klubie, że będę zdziwiony jak wyląduje gdzie indziej
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  21. Powrót do góry    #1188
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Z moich informacji Dudek dostał takie pieniądze w jednym klubie, że będę zdziwiony jak wyląduje gdzie indziej
    Grudziądz?

  22. Powrót do góry    #1189
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    1.Madsen
    2.Miśkowiak
    3.Drabik/Smektała
    4.Woryna
    5.Lambert/Thomsen
    6.Karczewski
    7.Kupiec/???

    Tu się nic więcej nie wymyśli.
    Na rynku bryndza...

  23. Powrót do góry    #1190
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Jaki Drabik, zapomnijcie
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  24. Powrót do góry    #1191
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Ten Thomsen to też nie jesteś jakiś gwarant punktów. Zakładając że on by przyszedł, dalej potrzeba Polaka który da coś więcej niż Smektała jeśli oczywiście chcielibyśmy się włączyć w walke o coś w przyszłym sezonie a nie tylko o przejechanie spokojne sezonu.

  25. Powrót do góry    #1192
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,188
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Z moich informacji Dudek dostał takie pieniądze w jednym klubie, że będę zdziwiony jak wyląduje gdzie indziej
    Z twoich informacji to Drabik juz 3 razy do was przechodził w przeszłości xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #1193
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Po tym co rudy powiedział w wywiadzie to powinien już byc dawno odstawiony. Chłop mial dwa silniki jeden 7 letni drugi 4 letni haha. Ja bym dał Ukra i za niego od razu po dwa razy juniorzy do końca sezonu bez względu na to czy będą robić punkty czy nie bo to zaprocentuje w nowym sezonie a taki rudzielec będzie już w 2 lidze.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    muuu (29-06-2022)

  28. Powrót do góry    #1194
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Czekan Zobacz posta
    Co do Smektały, ja mimo tego bym Bartka zostawił na następny sezon, wiadomo wkur**a strasznie jego tracenie pozycji na dystansie ale na dzień dzisiejszy ma średnią 1,6 + dwa mecze u siebie w tym jeden z Ostrowem
    I dlatego ta srednia cokolwiek oddaje, bo jazda z pierwszoligowcem jednak ja zawyzy i co to zmieni w jego osiagnieciach? Nic.
    Ja tez uwazam, ze troche przesadzone sa te jeki na Smyka - w tym roku faktycznie osiagnal szczyt bezjajecznosci, ale gorzej juz nie bedzie.
    Po za tym zawsze ma szanse stac sie drugim Hampelem, ktory tez 95% swojej kariery w trasie nie mial jajec a mimo to byl ligowym wymiataczem ( nawet teraz w sumie jest w pewnym sensie a ma mega kabla)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #1195
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Duet Smektała - Woryna nie jest problemem. Jeśli tylko Smyk tego chce to ja bym przedłużył z nim kontrakt już teraz - priorytet to jakiś mocarz za covidianina.
    Pzdr,
    Garfield

  30. Powrót do góry    #1196
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Ten Thomsen to też nie jesteś jakiś gwarant punktów. Zakładając że on by przyszedł, dalej potrzeba Polaka który da coś więcej niż Smektała jeśli oczywiście chcielibyśmy się włączyć w walke o coś w przyszłym sezonie a nie tylko o przejechanie spokojne sezonu.
    A ilu masz aktualnie prawdziwych wymiataczy? Na palcach jednej ręki policzysz takich pewniaków na każdy sezon. Zmarzlik, Vaculik, Madsen, Janowski, Kołodziej i kto dalej nie zawodzi od kilku lat? I jaka pewność że nie zaliczy zjazdu jak Tai w tym roku?

    Thomsen, Lambert, Michelsen, Fricke, to właśnie w takich zawodnikach upatrywałbym przyszłego lidera.

  31. Powrót do góry    #1197
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,188
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Taaaa, we Fricke to już 5 sezon z rzędu będzie upatrywanie lidera, a skończy się jak zwykle średnią 1,8 max i kilkoma kompromitującymi występami po drodze.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #1198
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Friecke tradycyjnie, zepnie poslady pod koniec sezonu, dowali dobry wystep w SGP w Toruniu, grzecznie podziekuje Falubazowi i lyknie kontrakt z gorka
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  33. Powrót do góry    #1199
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2018
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    1 L.Madsen
    2.J.Miskowiak
    3.C.Holder/J.Holder
    4.Prz.Pawkicki/M.Drabik/J.Hampel
    5.K.Woryna
    6.K.Kupiec
    7.F.Karczewski
    8.M.Swidnicki

  34. Powrót do góry    #1200
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Przemo?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  35. Powrót do góry    #1201
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A ilu masz aktualnie prawdziwych wymiataczy? Na palcach jednej ręki policzysz takich pewniaków na każdy sezon. Zmarzlik, Vaculik, Madsen, Janowski, Kołodziej i kto dalej nie zawodzi od kilku lat? I jaka pewność że nie zaliczy zjazdu jak Tai w tym roku?

    Thomsen, Lambert, Michelsen, Fricke, to właśnie w takich zawodnikach upatrywałbym przyszłego lidera.
    Przecież Michelsen i Lambert już są liderami, szczególnie Michelsen.
    Co do Thomsena, to mam wrażenie że on "na zawsze" pozostanie solidnym średniakiem ligowym. Zagadką jest Fricke, być może wjedzie na wyższy, równy poziom, a być może świetne biegi będzie przeplatał słabymi i dobre mecze słabymi już zawsze. Ale jako xtraligowe uzupełnienie liderów, albo jako para obcokrajowców w biednej drużynie broniącej się przed spadkiem, spełniliby swoją rolę.

  36. Powrót do góry    #1202
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Z Fricke nie rozmawiają
    Jeżeli z nim nie rozmawiają, to widać musi być realna szansa na sprowadzenie porządnego straniero. Chociaż Adamczyk z PS twierdzi co innego. Tyle że on najpierw pisał też o Doyle'u. Chyba, że Max to tylko taka zasłona dymna. Ale co do Pawlickiego, to mam nadzieję, że się nie myli.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  37. Powrót do góry    #1203
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Jeżeli z nim nie rozmawiają, to widać musi być realna szansa na sprowadzenie porządnego straniero. Chociaż Adamczyk z PS twierdzi co innego. Tyle że on najpierw pisał też o Doyle'u. Chyba, że Max to tylko taka zasłona dymna. Ale co do Pawlickiego, to mam nadzieję, że się nie myli.
    Adam czyk to wszystkie swoje śmieszne teksty pisze na podstawie tego forum. Napisz , że Madsen dostał kontrakt od Orlenu i idzie do Gorzowa to zaraz ten as to napisze na stronie.

  38. Powrót do góry    #1204
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Jeżeli z nim nie rozmawiają, to widać musi być realna szansa na sprowadzenie porządnego straniero. Chociaż Adamczyk z PS twierdzi co innego. Tyle że on najpierw pisał też o Doyle'u. Chyba, że Max to tylko taka zasłona dymna. Ale co do Pawlickiego, to mam nadzieję, że się nie myli.
    Wtedy nie gadali, może się coś zmieniło bo o Thomsena wbrew pozorom wcale nie jest łatwo, a co dopiero o zawodnika ze ścisłego topu. Sam uważam Thomsena za lepszą opcje niż Fricke, ale w perspektywie braku Lindgrena obie opcje mi się podobają
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  39. Powrót do góry    #1205
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Jeśli uda się wyrwać Pawlickiego, to do pary z Thomsenem czy Fricke mamy mega ciekawy skład, jeśli zostanie Smektala to obawiam się ze za dużo znowu będzie tego średniactwa i braknie pewniaka na 10+ pkt co mecz, chociaż nadal będzie tutaj duży potencjał.
    Największym wzmocnieniem będzie pozbycie się Jeppesena i Lindgrena.

  40. Powrót do góry    #1206
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Wtedy nie gadali, może się coś zmieniło bo o Thomsena wbrew pozorom wcale nie jest łatwo, a co dopiero o zawodnika ze ścisłego topu. Sam uważam Thomsena za lepszą opcje niż Fricke, ale w perspektywie braku Lindgrena obie opcje mi się podobają
    Tylko czy my byśmy coś zyskali na wymianie Fricke - Lindgren. Fricke to jest jeszcze bardziej chimeryczny niż Lindgren.

  41. Powrót do góry    #1207
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    No wlasnie tak sobie myślę to Fricke jest młodszą wersją Lindgrena. Także jest bardzo nierówny. Oboje są świetnymi motocyklistami, ale rutyna to slowo ktorego nie znaja.

  42. Powrót do góry    #1208
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Mnie po prostu Lindgren irytuje już tak jak swego czasu irytował Żagar i przez ten pryzmat patrzę Ani Thomsen ani Fricke to nie jest gwarant punktów taki jak Madsen. Musielibyśmy wyrwać Vaculika, a na to szanse są niewielkie. Jeśli jakiekolwiek są bo szczerze wątpię.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  43. Powrót do góry    #1209
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Trzeba przepłacić, żeby Thomsena wyrwać. Gorzów ma bardzo drogich w utrzymaniu liderów, więc nie wiem czy mogliby nas przebić.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  44. Powrót do góry    #1210
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Cały częstochowski wątek. Jeszcze połowa bieżącego sezonu nie minęła, do jakichkolwiek rozstrzygnięć daleko, a tu dyżurny temat: dywagacje na temat przyszłorocznego składu. Proszę o założenie wątku Włókniarz '2023 i dzielenie się tam swoimi "rewelacjami", a raczej pseudo spekulacjami. Śmieszy to, że ci "najlepiej poinformowani" cokolwiek wypuszczają, uchylają "rąbka tajemnicy" i cała rzesza daje się w to wkręcić. Na obecnym etapie sezonu, który tak naprawdę się dopiero rozkręca, to typowy temat zastępczy.

    Tak samo będzie po pierwszej kolejce nowego sezonu, okaże się kto zostanie wytypowany do zluzowania i jedynym wartym uwagi tematem stanie się poszukiwanie kandydata na jego następcę.
    AZS-CKM the leading polish teams

  45. Powrót do góry    #1211
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Cały częstochowski wątek. Jeszcze połowa bieżącego sezonu nie minęła, do jakichkolwiek rozstrzygnięć daleko, a tu dyżurny temat: dywagacje na temat przyszłorocznego składu. Proszę o założenie wątku Włókniarz '2023 i dzielenie się tam swoimi "rewelacjami", a raczej pseudo spekulacjami. Śmieszy to, że ci "najlepiej poinformowani" cokolwiek wypuszczają, uchylają "rąbka tajemnicy" i cała rzesza daje się w to wkręcić. Na obecnym etapie sezonu, który tak naprawdę się dopiero rozkręca, to typowy temat zastępczy.

    Tak samo będzie po pierwszej kolejce nowego sezonu, okaże się kto zostanie wytypowany do zluzowania i jedynym wartym uwagi tematem stanie się poszukiwanie kandydata na jego następcę.
    W ciągu najbliższych 4-5 tygodni cała topka ligi będzie już miała kontrakty na 2023, co cię tak dziwi?

  46. Powrót do góry    #1212
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    W ciągu najbliższych 4-5 tygodni cała topka ligi będzie już miała kontrakty na 2023, co cię tak dziwi?
    Cała topka już dzisiaj ma dograne kontrakty. Dowiesz sie dopiero za kilka tygodni.

  47. Powrót do góry    #1213
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Cały częstochowski wątek. Jeszcze połowa bieżącego sezonu nie minęła, do jakichkolwiek rozstrzygnięć daleko, a tu dyżurny temat: dywagacje na temat przyszłorocznego składu. Proszę o założenie wątku Włókniarz '2023 i dzielenie się tam swoimi "rewelacjami", a raczej pseudo spekulacjami. Śmieszy to, że ci "najlepiej poinformowani" cokolwiek wypuszczają, uchylają "rąbka tajemnicy" i cała rzesza daje się w to wkręcić. Na obecnym etapie sezonu, który tak naprawdę się dopiero rozkręca, to typowy temat zastępczy.

    Tak samo będzie po pierwszej kolejce nowego sezonu, okaże się kto zostanie wytypowany do zluzowania i jedynym wartym uwagi tematem stanie się poszukiwanie kandydata na jego następcę.

    Zaczynam się zastanawiać gdzie postawić akcent.
    Kasa, kontrakty, rozmowy... czy sama rywalizacja?
    Od dawna wiadomo ,że sport to kasa, ale widzę ,że sami kibice są bardziej naelektryzowani ewentualnymi przeprowadzkami niż sezonem.
    Może to marazm w który wpadł Włókniarz już dość dawno i wyleźć nie potrafi, nadzieja na lepsze jutro...

    Nie wiem jakie są oczekiwania innych kibiców, ale moje to 100% zaangażowania ,walka do końca i wyciąganie wniosków.
    To się też tyczy pionu szkoleniowego, umożliwienie jak i stworzenie najlepszych warunków (przygotowanie toru)
    Uosobieniem takich wartości jest dla mnie Kołodziej.
    Reasumując...Nie muszę być pierwszy na mecie, ważne bym w tym temacie zrobił max możliwości.
    Amen

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    dockm (01-07-2022), muuu (01-07-2022)

  49. Powrót do góry    #1214
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Brawo!

  50. Powrót do góry    #1215
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Coś czuję, że pajacyk ze Szwecji może L4 wystawić do końca sezonu.
    Chłopaki wprost mówią, że jeden więcej w meczu dużo pomaga i lepiej się można dopasować

    Elegancko Włókniarz!

    I w końcu synki zrobili w 15. to co musieli
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Strona 27 z 57 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •