Strona 46 z 57 PierwszyPierwszy ... 36444546474856 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 2550

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Oskar też miał predyspozycje, ale nazwisko spredestynowało go do innych sportów.
    Nazwisko za matką predysponuje go do bycia artystą.

  2. Powrót do góry    #2027
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ktoś kto chociaż w minimalnym stopniu interesuje się psychologią to gołym okiem zauważy że on ma ogromne problemy psychiczne. Oby tylko nie skończyło się to tak jak z Ajtnerem.
    Ty sie trochę intereujesz czy może specjalistą jesteś?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  3. Powrót do góry    #2028
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ktoś kto chociaż w minimalnym stopniu interesuje się psychologią to gołym okiem zauważy że on ma ogromne problemy psychiczne. Oby tylko nie skończyło się to tak jak z Ajtnerem.
    Przecież te wywiady to tylko jego gierka. Próbuje się odgryźć za to jaka była na niego nagonka po wlewce

  4. Powrót do góry    #2029
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    To kiepsko mu idzie, bo póki co zyskuje opinię coraz większego dzbana.

  5. Powrót do góry    #2030
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Skąd taka troska i aktywność kibiców z Torunia i Wroclawia.
    P.s.Penhall nie wyglada na to że masz wyyebane bo jesteś w tym wątku częściej niż ja.

    Tak swoją drogą czy ktoś pamięta wypowiedzi Slawka Drabika z początku kariery i jaki przydomek miał nadany przez wlasnych kibiców?
    Czy kibice innych klubów pamietają wypowiedzi np. Bajerskiego? Odnoszę wrażenie, że większość nie ma pojęcia z jakim typem ludzi mamy do czynienia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #2031
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Jak dla mnie, ta sytuacja jest mega zawiła, a rzucanie odważnych osądów tylko zaognia negatywne emocje. Przecież to jest rodzinny konflikt Drabików i chuy nam do tego. Oczywiście źle się stało, że klub postanowił zaangażować się w ten konflikt i opowiedzieć się za jedną ze stron, czym deprecjonuje Slammera, przy okazji powodując agresję wobec młodego. Jasne też, że młody ma swój udział w takiej reakcji kibiców przez stawianie warunków o pozbyciu się ojca, ale może ma powód, który nie pozwala mu skrócić dostansu wobec Sławka? Tego nie wiemy. Drabikowie sami najlepiej wiedzą o co im poszło. Problem tylko w tym, że można było elegancko porozumieć się ze Slammerem, spróbować znaleźć jakieś rozwiązanie, a nie szukać haków. Przecież chodzi o jego syna i na pewno dałoby się coś wymyślić z poszanowaniem każdej ze stron. Inna sprawa, że skoro Maks jest tak uprzedzony to nikt nie kazał podpisywać z nim kontraktu na takich warunkach. Niestety, myślę, że prezes popełnił błąd, ale nie będę go grillować, bo poza całą tą otoczką, cieszę się z przyjścia młodego. Tutaj jest jego miejsce, niezależnie od tego ile wyścigów odjechał dla naszego klubu (czyli okrągłe zero).

    Faktem też jest, że jeśli Maksym wróci do Włókniarza to w interesie wszystkich będzie, aby jeździł dobrze, a takie negatywne emocje na pewno nie pomogą nikomu. Na pewno nie Maksowi. Osobiście obawiam się o niego i jego psychikę. Ewidentnie coś u niego nie gra. Jakby zebrać to do kupy to na przestrzeni paru lat nie ma kontaktu z rodzicami, odciął się od światka żużlowego, chłodne rozstanie ze Spartą, wojenka z mediami i przede wszystkim zawieszenie. Niedawno udzielił wywiadu, w którym powiedział, że nie wie co to radość. Nie znam go osobiście, ale wygląda na to, że prywatnie został sam, a to może bardzo niepokoić. Oby do tej listy nie trzeba było dopisywać wojny z kibicami Włókniarza, bo każdy ma swoje granice wytrzymałości.

    Forza Włókniarz, Forza Slammer, Forza Maksym

  7. Powrót do góry    #2032
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,444
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,479 w 956 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nazwisko za matką predysponuje go do bycia artystą.
    A widziałeś jego artystyczne popisy? Mimo wszystko predyspozycje po mieczu były większe niż po kądzieli. Nie twierdzę, że były wybitne, ale na tle Lampartów i innych dzisiejszych predestynatów z gatunku modern speedway tragiczne nie były.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  8. Powrót do góry    #2033
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez patryk92 Zobacz posta
    Przecież te wywiady to tylko jego gierka. Próbuje się odgryźć za to jaka była na niego nagonka po wlewce
    Wpadł na to przed, czy po tym jak sam się wysprzęglił na kontroli? Świrem nie jest, ale inteligencją też nie grzeszy. Nie wiem czy w obliczu zmiany przepisu o U24 to lepsza opcja od Lindgrena.

  9. Powrót do góry    #2034
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Z Drabikiem jest taka historia, że miał się skupić głównie na pracy z adeptami, a ograniczone miało zostać jego uczestnictwo w meczach pierwszej drużyny. Co na pewno było spowodowane Maksymem. Klub chciał żeby poszedł na kurs trenerski, ale Drabik jak to Drabik, ma wyjeban*. Znając Świącika i Drabika to faktycznie mogło parę mocniejszych słów paść, ale to, że Sławka nie będzie przy meczach ekstraligowych w przyszłym sezonie, to wiadomo już jakieś 2 miesiące.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  10. Powrót do góry    #2035
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Obydwa Drabiki miały/mają nierówno pod kopułą ale myślę, że to nie jest wielki problem, nieco bardziej charyzmatyczny trener czy prezes spokojnie pogodziłby jednego z drugim.
    Pzdr,
    Garfield

  11. Powrót do góry    #2036
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...za,nId,6275086

    Smutno się to czyta. Chociaż gdzieś między wierszami tli się promyk nadziei, że za jakiś czas wszystko wróci na lepsze tory.

  12. Powrót do góry    #2037
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...za,nId,6275086

    Smutno się to czyta. Chociaż gdzieś między wierszami tli się promyk nadziei, że za jakiś czas wszystko wróci na lepsze tory.
    Nie wiem jak tam dokładnie jest ale szkoda mi Sławka.

    No i te 40 tys rocznie, to znaczy, że Świącik go nie rozpieszczał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #2038
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    3300 zl dla legendy klubu. Swiacik, ty tania dzi wko.

  14. Powrót do góry    #2039
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Kiedyś, około 20 lat temu, Slammer w podobny (a nawet bardziej dosadny) sposób jechał po tamtejszym zarządzie, padło wtedy z jego ust określenie "klubowi talibowie". To jest po prostu człowiek, który chodzi swoimi ścieżkami. Teraz też obraził się i strzelił focha, heh. Za parę lat pewnie wróci, a może nawet wcześniej.
    Pzdr,
    Garfield

  15. Powrót do góry    #2040
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem jak tam dokładnie jest ale szkoda mi Sławka.

    No i te 40 tys rocznie, to znaczy, że Świącik go nie rozpieszczał.
    Nie przesadzaj. Każdy by chciał mieć taka fuche. Normalny robol robi po 160 godzin miesiecznie wątpie ze Drabik był dzień w dzień po 8 godzin. I pewnie Swidnicki mu coś płacił za pomoc

  16. Powrót do góry    #2041
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kolejni zatroskani kibice z innych klubów wyliczyli nawet ile Slammer dostawal miesięcznie
    Prawda jest taka, że klub odciął go od możliwości zarabiania. Nikt nie skumał (poza nielicznymi wyjątkami), że Drabik manipuluje w tym wywiadzie. Spitt, mario wy tak na serio, czy jesteście ograniczeni umysłowo?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #2042
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Stary Drabik ma ksywę Slamer czy Slammer ? Bo paczam na facebookach, że kibice drukują już koszulki #murem za Slamerem
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 09-09-2022 o 21:38

  18. Powrót do góry    #2043
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    3300 zl dla legendy klubu. Swiacik, ty tania dzi wko.
    Ciekawe ile sam zarabia w klubie.
    Ile jego córka zarabia.
    Ile jego syn.

  19. Powrót do góry    #2044
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    40 tysięcy na sezon? To teraz mógłby ktoś zdefiniować co kryje się pod pojęciem "sezon".
    Ile to jest dni w roku, ile godzin, ile czasu w delegacji.
    Średnio 2 godziny dziennie, a może 4, 8, 12?
    Czy są miesiące, w których w ogóle się nie pracuje?
    Czy to taka praca, że w międzyczasie bez problemu można wykonywać inną zarobkową itd.
    Wtedy można oceniać, bo powyżej widzę, że już zaczęło się przeliczanie ile to wychodzi na etat

    Lubię Drabika, żal mi go za te relacje z synem. No chyba, że czegoś nie wiem, a o co ma żal syn.

  20. Powrót do góry    #2045
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Ciekawe ile sam zarabia w klubie.
    Ile jego córka zarabia.
    Ile jego syn.
    Podobało mi się odniesienie do Sukiennika, tych 2,2 milionów i podejściu do klubu.
    Świącik nie wyłożył złotówki, jest tam dzięki układowi politycznemu i zatrudnia za publiczną kasę całą (niemal) rodzinę. Moje!!! Co za pijawka.

  21. Powrót do góry    #2046
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    A na Facebooku wszystkie komentarze dotyczące poparcia dla Sławka Drabika usuwane.
    Dno.

  22. Powrót do góry    #2047
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    40 tysięcy na sezon? To teraz mógłby ktoś zdefiniować co kryje się pod pojęciem "sezon".
    Ile to jest dni w roku, ile godzin, ile czasu w delegacji.

    Średnio 2 godziny dziennie, a może 4, 8, 12?
    Czy są miesiące, w których w ogóle się nie pracuje?
    Czy to taka praca, że w międzyczasie bez problemu można wykonywać inną zarobkową itd.
    Wtedy można oceniać, bo powyżej widzę, że już zaczęło się przeliczanie ile to wychodzi na etat

    Lubię Drabika, żal mi go za te relacje z synem. No chyba, że czegoś nie wiem, a o co ma żal syn.
    Ok 8-10 tys za miesiąc w sezonie żużlowym zarabiają mechanicy u zawodników. W miesiącach martwych (jak nie ma rozgrywek) dostają połowę z tego. Oczywiści zdarzają się wyjątki, że czasem po sezonie zawodnicy zwalniają mechanika. Ale większość trzyma swoje teamy przez cały rok.

    Rzecz jasna nie wiem czy Drabik mówi całą prawdę. Zakładam, ze tak, bo to idzie sprawdzić. Ale te 40 tys na sezon to chuy nie pieniądze. Gdzie gość się buja z juniorami po całej Polsce na różne zawody.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2048
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ok 8-10 tys za miesiąc w sezonie żużlowym zarabiają mechanicy u zawodników. W miesiącach martwych (jak nie ma rozgrywek) dostają połowę z tego. Oczywiści zdarzają się wyjątki, że czasem po sezonie zawodnicy zwalniają mechanika. Ale większość trzyma swoje teamy przez cały rok.

    Rzecz jasna nie wiem czy Drabik mówi całą prawdę. Zakładam, ze tak, bo to idzie sprawdzić. Ale te 40 tys na sezon to chuy nie pieniądze. Gdzie gość się buja z juniorami po całej Polsce na różne zawody.
    Ale ja nie pytałem ile zarabiają mechanicy. Moje pytanie dalej wisi powyżej i chętnie bym uzyskał na nie odpowiedź, aby wyrobić sobie zdanie.

  24. Powrót do góry    #2049
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,629
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Kozacki wywiad. Swiacik zatrudnił Drabika bez papierów, bo ten miał przykrywać swoim nazwiskiem nieudolna jazdę syna Swiacika, hit. Maksym wcześniej już, jeżdżąc w Sparcie poważnie rozmawiał z Wlokniarzem, czemu wiele osób zaprzeczalo, ciekawe przed którym to było rokiem. Skoro ostatecznie został w Sparcie, to zapewne jak jeszcze był juniorem, na tamtym etapie po prostu finansowo Włokniarz nie mógł ze Spartą rywalizować. To ze Slawek poleciał bo to widzimisie Maksa jest mega słabe, podejście Swiacika też, ale i sam Sławek powinien te papiery zrobić, bo to też nie jest poważne z jego strony. Zastanawia też, czemu Swidnicki nie podziękował Sławkowi, skoro tyle mu zawdzięcza. Może nie aż tyle? Teoria ze Sławek firmował nazwiskiem szkółkę, a to inni odwalali robotę jakieś tam podstawy ma, ale PRowo Włokniarz to dramatycznie rozegrał nawet jeżeli tak było.

    Dziwia też relacje mamy z Maksem, ona go serio prowadzi i w jego imieniu negocjuje z klubami ? To ta sama kobieta którą przywiązano do kaloryfera bo nie można było z nią wytrzymać? Zachowanie Maksa niepokoi, a jeżeli tacy ludzie mają na niego wpływ, nie wróży to dobrze. Nie wiem, może ta kobieta się zmieniła, oby.

  25. Powrót do góry    #2050
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Matko i córko jakie tutaj się wypisuje bzdury. Z jednego wywiadu zawierającego prawdy i półprawdy wyciągane są absurdalne czasami wnioski.
    Kiedyś kibice Włókniarza nazywali Drabika czubkiem. Ten wywiad jest tego przykładem. Oskarża cały świat, klub który podał mu rękę i obrzygał świącika który mu pomógł.
    Wszyscy cierpią na syndrom Cieślaka. Nikt z nikim nie podaje sobie ręki, każdy jest najlepszy i jedyny w swoim rodzaju.
    Drabik zarabiający 3 tysiące miesięcznie i ograniczenie umyslowo internauci rozbierający to na części pierwsze bezcenne. Gość który zrobił rewolucję finansową wśród żużlowców ma zarabiać tyle co kasjerka w biedronce. Nowe nie znałem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #2051
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,434
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach

  27. Powrót do góry    #2052
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Najbardziej zastanawiające jest to, że od kłótni z Maksymem, Sławek cały czas powtarzał że Puka i Ostafinski chcą zniszczyć jego rodzinę pisząc, dopytując i insynuując o ich kłótni, a nagle leci się zwierzać do jednego z nich.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  28. Powrót do góry    #2053
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ale to oświadczenie to ktoś władający językiem polskim mógł napisać.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  29. Powrót do góry    #2054
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zastanawiałem się kiedy klub odpowie na wywiad Drabika i w jaki sposób. Rzeczywiście trochę późno ale z klasą, czego nie można powiedzieć o niektórych bezmózgich kibicach i innych niedorozwojach którzy kibicami są tylko kiedy Włókniarz wygrywa.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #2055
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale te 40 tys na sezon to chuy nie pieniądze. Gdzie gość się buja z juniorami po całej Polsce na różne zawody.
    Ale chyba się zgodził za tyle robić? Czy go wymuszono to siłą i przykuciem do kaloryfera #pdk?
    Bo chyba jest żużlowcem z doświadczeniem i sam najlepiej wie ile taka praca może być warta.
    Ciężko mieć do klubu pretensje Ba, jeśli to ma mało, to wypada przyklasnąć!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  31. Powrót do góry    #2056
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Zastanawia też, czemu Swidnicki nie podziękował Sławkowi, skoro tyle mu zawdzięcza. Może nie aż tyle?
    Świdnicki podziekował Drabikowi w obszernym wpisie na swoim fp.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Często się chowam za jego przydatny post!

    blacktop (10-09-2022)

  33. Powrót do góry    #2057
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale chyba się zgodził za tyle robić? Czy go wymuszono to siłą i przykuciem do kaloryfera #pdk?
    Bo chyba jest żużlowcem z doświadczeniem i sam najlepiej wie ile taka praca może być warta.
    Ciężko mieć do klubu pretensje Ba, jeśli to ma mało, to wypada przyklasnąć!
    Ale tu nie chodzi o to, że Drabik się zgodził. Bo to jego sprawa, chciał za tyle to ma. Rzecz w tym, że ktoś tam z klubu powiedział, że przez 4 lata Sławek sporo zarobił we Włókniarzu.

    A faktycznie zarobił tyle co kasjerka w Biedronce.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #2058
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Tak swoją drogą to czy zdobycie uprawnień instruktora sportu żużlowego jest aż takie trudne?
    Pzdr,
    Garfield

  35. Powrót do góry    #2059
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Slamer dawaj do Motoru szkolić młodzież. Tu będziesz miał spokój i szacunek. A Swiacik to strzelił sobie w stopę przyjmując warunki gówniarza. A za podebranie MM i Maksyma to już karma wróciła bo nie jadą w finale. Następna karma wróci jak się Momot ze Swiacikiem pokarwiaja, wspomnicie moje słowa. Nawet jak Motor przegra ze Stalą w finale to nie będę się smucić tak jakby CKM z tym prezesem idiotą miał zostać mistrzem.

  36. Powrót do góry    #2060
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Slamer dawaj do Motoru szkolić młodzież. Tu będziesz miał spokój i szacunek. A Swiacik to strzelił sobie w stopę przyjmując warunki gówniarza. A za podebranie MM i Maksyma to już karma wróciła bo nie jadą w finale. Następna karma wróci jak się Momot ze Swiacikiem pokarwiaja, wspomnicie moje słowa. Nawet jak Motor przegra ze Stalą w finale to nie będę się smucić tak jakby CKM z tym prezesem idiotą miał zostać mistrzem.
    Jak ktos bierze od Motoru to podebranie jak Motor bierze od kogoś to transfer.

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Gadol (11-09-2022), Kazoon (10-09-2022)

  38. Powrót do góry    #2061
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,133
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Wychodzi na to, że za podebranie Zmarzlika karma spowoduje wpierdo.l w finale od Staleczki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    CKMik (11-09-2022), Kazoon (10-09-2022), spitt22 (10-09-2022)

  40. Powrót do góry    #2062
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jak ktos bierze od Motoru to podebranie jak Motor bierze od kogoś to transfer.
    Pierwszy raz ktoś im podebrał zawodnika od awansu do E-ligi i widać że nie mogą sobie z tym poradzić. Na każdym kroku czyta się o karmach i innych pierdołach a jak za Zmarzlika wyebali 6 mln to już jest na porządku dziennym. Hipokryzja na wysokim poziomie.

  41. Powrót do góry    #2063
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zaraz, zaraz Świdnicki na fb podziekowal w pierwszej kolejności klubowi i sponsorom. Pierwszą osobą, której podziekowal z imienia i nazwiska jest Drabik. Coś się tu koopy nie trzyma.
    Druga sprawa. Drabson skasował 200 czy 300 kasztanów za podpisanie kontraktu przez mlodego bez gwarancji startów we Włókniarzu. Ten sam Drabson przez kancelarię ściągał dług wobec klubu (poniekąd słusznie) plus odsetki przekraczające znacznie zarobki kasjerki biedronki, a teraz miał pracować za wynagrodzenie kasjerki. Nowe, nie znałem. Jeszcze mu swiacik wisiał kasę ale się nie upominał. Brakowalo jeszcze wczesniejszych talibów w tej wypowiedzi.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #2064
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Zreflektował się to i podziękował. Na gorąco po zawodach w wywiadach akurat Drabola pominął.

    Szkoda mi Sławka, mimo osobistej z nim ściny kiedyś w latach 90tych, zawsze lubiłem tego barwnego ptaka
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 10-09-2022 o 13:41

  43. Powrót do góry    #2065
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wychodzi na to, że za podebranie Zmarzlika karma spowoduje wpierdo.l w finale od Staleczki.
    Może być i wpyerdol, my się i tak już cieszymy ze srebra.

  44. Powrót do góry    #2066
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Penhall napisał:
    Zreflektował się to i podziękował. Na gorąco po zawodach w wywiadach akurat Drabola pominął.
    Trochę dziwne, żeby dziękował na gorąco po zawodach pracownikowi (trenerowi) którego właśnie zwolnił.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #2067
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Pierwszy raz ktoś im podebrał zawodnika od awansu do E-ligi i widać że nie mogą sobie z tym poradzić. Na każdym kroku czyta się o karmach i innych pierdołach a jak za Zmarzlika wyebali 6 mln to już jest na porządku dziennym. Hipokryzja na wysokim poziomie.
    Gdzie czytasz o tej karmie poza wpisami lpokarse?

  46. Powrót do góry    #2068
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Gdzie czytasz o tej karmie poza wpisami lpokarse?
    Idź spać ażebyś zdążył na jutrzejszy wyjazd. Tylko się dobrze umyj, żeby nie capilo w autokarze.

  47. Powrót do góry    #2069
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez tande Zobacz posta
    Gdzie czytasz o tej karmie poza wpisami lpokarse?
    Zdarza mi sie czytać Lubelskie forum i widze ile tam sie jadu wylewa jak to mu źle bedzie i przy okazji nas juz pokaralo w polfinale ześmy go wyciągneli. Brzmi to idiotycznie ale cóż

  48. Powrót do góry    #2070
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mecz Rakowa z Legią i Apatora z Włókniarzem praktycznie o tej samej godzinie.
    Kolejny raz w tym sezonie nie udało się uzgodnić dogodnych godzin spotkań dla kibiców w Częstochowie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 46 z 57 PierwszyPierwszy ... 36444546474856 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •