Strona 28 z 57 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,216 do 1,260 z 2550

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1216
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    A ja się pytam gdzie wszyscy fani, którzy jechali z góry na dół po Jeppesenie? Okazało się, że jego wywalczone po twardej i męskiej walce punkty były dziś niezbędne do zwycięstwa. Do tego wydaje się niesłuszne wykluczenie z 14 wyścigu.

    Nie chodzi o jakieś wielkie przełamanie, ale może jeszcze trochę Duńczyk Włókniarzowi w tym sezonie pomoże. Chyba lepiej na to liczyć niż wysyłać go na zieloną trawkę i ciągle obrażać. To jest żużel. Drużyna zaczyna jechać, jest na co popatrzeć. Woryna rewelacja.
    AZS-CKM the leading polish teams

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cures za jego przydatny post!

    Jap (01-07-2022)

  3. Powrót do góry    #1217
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    A ja się pytam gdzie wszyscy fani, którzy jechali z góry na dół po Jeppesenie? Okazało się, że jego wywalczone po twardej i męskiej walce punkty były dziś niezbędne do zwycięstwa. Do tego wydaje się niesłuszne wykluczenie z 14 wyścigu.

    Nie chodzi o jakieś wielkie przełamanie, ale może jeszcze trochę Duńczyk Włókniarzowi w tym sezonie pomoże. Chyba lepiej na to liczyć niż wysyłać go na zieloną trawkę i ciągle obrażać. To jest żużel. Drużyna zaczyna jechać, jest na co popatrzeć. Woryna rewelacja.
    A następny mecz 0 i zmiana do końca znowuż

  4. Powrót do góry    #1218
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,759
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Brawo za mecz. Nie ma co się podniecać jednym występem Jonasa. Dziś zrobił swoje i oby tak dalej. Jak będzie robić 3-4 pkt na rywalach to super. Ale zobaczymy do końca rundy zasadniczej.
    Miskowiak widać że silniki jadą, więc punkty od razu też są.
    3 miejsce w naszym zasięgu.

  5. Powrót do góry    #1219
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Na Olsztyńskiej Jeppesen spokojnie może być zastepowany przez Świdnickiego. Natomiast na wyjazdach Mateusz nie istnieje i tak faktycznie te 4-5 punktów zdobyte na rywalach przez JJ’a może być kluczowe. Zresztą deal jest obustronny, on też walczy o swój kontrakt za rok, jak będzie miał dobrą końcówkę to może się do I ligi załapie, a tak to tylko II liga.

  6. Powrót do góry    #1220
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    A ja się pytam gdzie wszyscy fani, którzy jechali z góry na dół po Jeppesenie? Okazało się, że jego wywalczone po twardej i męskiej walce punkty były dziś niezbędne do zwycięstwa. Do tego wydaje się niesłuszne wykluczenie z 14 wyścigu.
    Zrobił dzisiaj 5+3 po fajnej walce w 5 startach, gdyby tak szarpał od 10 kolejek to nikt by go ze składu nie wyrzucał. Jechał dokładnie to czego się od niego oczekiwało od 2 lat. Z tym, że to jest jeden mecz na 11. Zobaczymy w Lesznie, u siebie z Lublinem, w play offach. Jeśli Miśkowiak jest w takim gazie, to nie można go nie puścić za najsłabszego seniora albo z z/z. Dzisiaj najsłabszy był Smektała, a dla Jonasa duży szacunek za ten mecz, z tym że budować to sobie można altanę na placu, a nie zawodnika przez 10 kolejek, który nie rokuje.

    Generalnie to takie przemyślenia odnośnie z/z... punkty punktami, ale to że zawodnik jedzie dużo częściej, ma więcej możliwości korekt w sprzęcie, nawet jak się pomyli to za chwilę może odpalić, daje dużo więcej niż same cyferki i przeliczenie ile zrobiło z/z. Dużo zyskamy na tym braku Lindgrena.

  7. Powrót do góry    #1221
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    A ja się pytam gdzie wszyscy fani, którzy jechali z góry na dół po Jeppesenie? Okazało się, że jego wywalczone po twardej i męskiej walce punkty były dziś niezbędne do zwycięstwa. Do tego wydaje się niesłuszne wykluczenie z 14 wyścigu.
    Jestem. Dalej uważam, że powinien wypierdzielać jak ma mieć poprawny 1 mecz na 10.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    PUG (03-07-2022)

  9. Powrót do góry    #1222
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Zamiast skupiać się na negatywach skupcie się na pozytywach. To jaki fajny progres w stosunku do zeszłego sezonu zrobił Woryna to głowa mała. Smektala za to ma cieniutki sezon, ale gorzej już chyba nie może pojechać. Żeby coś w tej lidze wygrać to trzeba zaufać średniakom. Ja bym na waszym miejscu poszukał tylko zmiany za Lindgrena. Fred ma jakoś dziwnie poustawiane priorytety. Fricke by idealnie pasował moim zdaniem. Nie wejdzie na takie poziomy jak Lindgren gdy bywa nielapany w Częstochowie. Natomiast zdecydowanie rzadziej zejdzie na takie poziomy gdzie Lingren się regularnie kompromituje.

  10. Powrót do góry    #1223
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,755
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta

    Nie chodzi o jakieś wielkie przełamanie, ale może jeszcze trochę Duńczyk Włókniarzowi w tym sezonie pomoże. Chyba lepiej na to liczyć niż wysyłać go na zieloną trawkę i ciągle obrażać. To jest żużel. Drużyna zaczyna jechać, jest na co popatrzeć. Woryna rewelacja.
    Drużyna zaczyna jechać? Przecież to najbardziej nieobliczalny zespół ligi, to pisałem przy ostatnim meczu w Grudziądzu, że Włókniarz przegrał z GKMem bez Dzika, ale za chwilę może wygrać we Wrocławiu i tak się włąśnie stało. Yoby na zawodników sypały się gęsto i nikt nie wierzył we wczorajsze zwycięstwo.
    Woryna rewelacja, ale to spodziewane od dawna, długo kazał czekać na takie wyniki. Potencjał w nim był, ale wyniki dopiero w tym sezonie przyszły. Za to w Smyku nigdy nie widziałem takich możliwości i nie wierzę w jego skuteczną jazdę. Równie dobrze w jego miejsce mógłby jechać O.Fajfer (jako Polak) albo np. Lyager, Becker czy Kvech (U24).
    Od paru kolejek skutecznie jedzie Miśkowiak i z taką jazdą Kuby jest możliwe nawet pudło DMP. Jest trzech mocnych-Madsen, Woryna, Miśkowiak, chimeryczny Lindgren, dobry u siebie Świdnicki więc medal jest możliwy.
    Ten Miśkowiak choć skuteczny, to jakoś nie wygląda mi przyszłościowo.

  11. Powrót do góry    #1224
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Drużyna zaczyna jechać? Przecież to najbardziej nieobliczalny zespół ligi, to pisałem przy ostatnim meczu w Grudziądzu, że Włókniarz przegrał z GKMem bez Dzika, ale za chwilę może wygrać we Wrocławiu i tak się włąśnie stało. Yoby na zawodników sypały się gęsto i nikt nie wierzył we wczorajsze zwycięstwo.
    Ten prysznic od GKMu to chyba nam dobrze zrobił. Pewnie gdyby nie to, do dalej by była sieczka.
    A tak jakoś od tego meczu, widać więcej jaj ww jeździe każdego zawodnika, jakoś w końcu jest prędkość i współpraca na torze.
    Przydał się więc ten reset. Oby tak do końca.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #1225
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,759
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Ktoś wie czy Jonas jechał na jakiś innych silnikach niż dotychczas? Bo to aż niemożliwe że wcześniej 50 metrów za rywalami a teraz taki szybki.

  13. Powrót do góry    #1226
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Zamiast skupiać się na negatywach skupcie się na pozytywach. To jaki fajny progres w stosunku do zeszłego sezonu zrobił Woryna to głowa mała. Smektala za to ma cieniutki sezon, ale gorzej już chyba nie może pojechać. Żeby coś w tej lidze wygrać to trzeba zaufać średniakom. Ja bym na waszym miejscu poszukał tylko zmiany za Lindgrena. Fred ma jakoś dziwnie poustawiane priorytety. Fricke by idealnie pasował moim zdaniem. Nie wejdzie na takie poziomy jak Lindgren gdy bywa nielapany w Częstochowie. Natomiast zdecydowanie rzadziej zejdzie na takie poziomy gdzie Lingren się regularnie kompromituje.
    Oczywiście, że Smektała może gorzej pojechać, bo to jest mierny zawodnik. Jego jedynym atutem są dobre starty, ale nawet one nie zawsze przynoszą sensowne punkty, bo defensywnie to on jest jednym z najgorszych zawodników kraju i mijają go jak tyczkę. Oczywiście wymiana na kogoś pokroju starszego Pawlickiego nie ma sensu, ale jak będzie ktoś lepszy do wyciągnięcia to jak najbardziej.

    Druga sprawa: Fricke za Lindgrena to żadne wzmocnienie. Mimo, że lubię tego Australijczyka to jest on jednym z najbardziej przecwnianych zawodników. W zasadzie jest to Fredka 2.0. Jak ma dobry dzień i przypasuje tor to może być dwucyfrówka, jak nie to jest 1,1,0. Dobry na pozycję numer 3/4 w drużynie, ale nie na lidera.
    TeamLindgren

  14. Powrót do góry    #1227
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Ktoś wie czy Jonas jechał na jakiś innych silnikach niż dotychczas? Bo to aż niemożliwe że wcześniej 50 metrów za rywalami a teraz taki szybki.
    Numer go odblokował
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  15. Powrót do góry    #1228
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Mysle ze po takim meczu Jeppesena pan Świącik podpisze z nim kontrakt i będzie zastepstwem za Lindgrena

  16. Powrót do góry    #1229
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Ktoś wie czy Jonas jechał na jakiś innych silnikach niż dotychczas? Bo to aż niemożliwe że wcześniej 50 metrów za rywalami a teraz taki szybki.
    Ja bym powiedział, że Jeppesen jest szybki już od meczu w Grudziądzu. Sęk w tym, że nie potrafił wykorzystać tej prędkości, przez swoją nieporadną jazdę.

    Co do meczu - brawo Drużyna! Pięknie rozegrany i finalnie wygrany mecz i to mimo błędów sędziowskich na korzyść rywala. Piękna, sportowa odpowiedź na te spartańskie "jazdy z kyurwami" Poza tym trochę obawiam się momentu, gdy Lewicki na stałe opuści team Woryny, ale oby Kacper poradził sobie wtedy tak jak np. wczoraj

  17. Powrót do góry    #1230
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Wczoraj nie było Lewickiego i całkiem nieźle radził sobie Woryna
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  18. Powrót do góry    #1231
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Ja bym powiedział, że Jeppesen jest szybki już od meczu w Grudziądzu. Sęk w tym, że nie potrafił wykorzystać tej prędkości, przez swoją nieporadną jazdę.

    Co do meczu - brawo Drużyna! Pięknie rozegrany i finalnie wygrany mecz i to mimo błędów sędziowskich na korzyść rywala. Piękna, sportowa odpowiedź na te spartańskie "jazdy z kyurwami" Poza tym trochę obawiam się momentu, gdy Lewicki na stałe opuści team Woryny, ale oby Kacper poradził sobie wtedy tak jak np. wczoraj
    A ja uwazam Jeppesena za jednego z wiekszych walczaków u was. Smektała mu motorki może czyscic pod wzgledem walecznosci. Ale koleś nie ma startów i silnikow. Za rok w 1 lidze zrobi srednią 1,8-2,0

  19. Powrót do góry    #1232
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A ja uwazam Jeppesena za jednego z wiekszych walczaków u was. Smektała mu motorki może czyscic pod wzgledem walecznosci. Ale koleś nie ma startów i silnikow. Za rok w 1 lidze zrobi srednią 1,8-2,0
    A ten dalej swoje. Ani w Ostrowie progresu nie zrobił, ani przez 2 lata we Włókniarzu.

    Co to za tłumaczenia, że nie ma motorków czy startów ? Jak taki walczak, to weźcie go do Stali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #1233
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ten dalej swoje. Ani w Ostrowie progresu nie zrobił, ani przez 2 lata we Włókniarzu.

    Co to za tłumaczenia, że nie ma motorków czy startów ? Jak taki walczak, to weźcie go do Stali.
    Stal musi powalczyć o u24 Matiasa Nielsena ten to jeszcze lepszy kozak

  21. Powrót do góry    #1234
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,914 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A ja uwazam Jeppesena za jednego z wiekszych walczaków u was. Smektała mu motorki może czyscic pod wzgledem walecznosci. Ale koleś nie ma startów i silnikow. Za rok w 1 lidze zrobi srednią 1,8-2,0
    To jest rownie wielki talent i kozak, jak Patrick Hansen xDDD
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 02-07-2022 o 16:56
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #1235
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To jest rownie wielki talent, jak Patrick Hansen xDDD
    Ani Jeppesen ani hansen to talenty. Typowi wyrobnicy na 1 lige

  23. Powrót do góry    #1236
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A ja uwazam Jeppesena za jednego z wiekszych walczaków u was.
    A z kim on walczy, że taki masz spostrzeżenia?
    Bo póki co to z samym sobą, torem, mechanikami i motorami
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 02-07-2022 o 18:04
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  24. Powrót do góry    #1237
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Smektała odzyskał prędkość. W SEC.

  25. Powrót do góry    #1238
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,759
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To jest rownie wielki talent i kozak, jak Patrick Hansen xDDD
    Jak i Curzytek XD

  26. Powrót do góry    #1239
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,914 w 3,231 postach
    Curzytek to nie jest zuzlowiec, ale jeżeli jest dla ciebie punktem odniesienia odnośnie Jeppesena to spoko
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #1240
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Jeppesen może i jest walczak, kłopot w tym że ma wciąż problemy z płynnym przejechaniem łuku a tu nawet największa waleczność nie pomoże.

    Za to Bartuś tak jak mówiłem - najwyraźniej czerpie inspiracje z Fredzia, może też od razu niech kupi sobie dom w Czewie?
    Pzdr,
    Garfield

  28. Powrót do góry    #1241
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    768
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Ja tylko się cieszę, że włókniarz wygrał, bo po tym babolu sędziowskim z wykluczeniem jeppesena by był kolejny skandal

  29. Powrót do góry    #1242
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    A ja się pytam gdzie wszyscy fani, którzy jechali z góry na dół po Jeppesenie? Okazało się, że jego wywalczone po twardej i męskiej walce punkty były dziś niezbędne do zwycięstwa. Do tego wydaje się niesłuszne wykluczenie z 14 wyścigu.

    Nie chodzi o jakieś wielkie przełamanie, ale może jeszcze trochę Duńczyk Włókniarzowi w tym sezonie pomoże. Chyba lepiej na to liczyć niż wysyłać go na zieloną trawkę i ciągle obrażać. To jest żużel. Drużyna zaczyna jechać, jest na co popatrzeć. Woryna rewelacja.
    Kolejny, ktory sie zachlysnal jeppesenem jak swiacik koles w tym sezonie zdobyl zawrotne 31 pkt! No kurde teraz to zloto z tym rudzielcem zrobimy. Mega forma! Ochlon chlopie bo sie blaznisz. Gosc zadnego biegu nie wygral w tym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez PUG ; 03-07-2022 o 20:17

  30. Powrót do góry    #1243
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Nie podniecam się Jeppesenem. Nikt się nie podnieca. O jakich złotych medalach mowa... O ile się nie mylę to zawodnik kontraktowany na 4-5 punktów, w odróżnieniu od Lindgrena czy nawet Smektaly. We Wrocławiu pojechał świetnie, z zębem i skutecznie, więc nie jest tak że do niczego się nie nadaje, jak się niektórym tu wydaje. Wykonał zadanie w 100%. I zaskoczę: jeszcze parę podobnych spotkań w jego wykonaniu w tym sezonie zobaczymy.
    AZS-CKM the leading polish teams

  31. Powrót do góry    #1244
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    I zaskoczę: jeszcze parę podobnych spotkań w jego wykonaniu w tym sezonie zobaczymy.
    Może jazda z myślą, że to ostatnie okazje by się pokazać w SE i załapać chociaż gdzieś w 1. lidze w przyszłym sezonie, mu pomaga?

    I fajne kulisy meczu wczoraj. Madsen w końcu jak kapitan, widać energię w zespole. Elegancko.
    Co za kulą u nogi Włókniarza musiał być ten Lindgren...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  32. Powrót do góry    #1245
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,416
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Może jazda z myślą, że to ostatnie okazje by się pokazać w SE i załapać chociaż gdzieś w 1. lidze w przyszłym sezonie, mu pomaga?

    I fajne kulisy meczu wczoraj. Madsen w końcu jak kapitan, widać energię w zespole. Elegancko.
    Co za kulą u nogi Włókniarza musiał być ten Lindgren...
    Tylko że Lindgren wróci i to być może już na łatwy hajs na mecz z Ostrowem...

  33. Powrót do góry    #1246
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,768
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 576 w 424 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Nie podniecam się Jeppesenem. Nikt się nie podnieca. O jakich złotych medalach mowa... O ile się nie mylę to zawodnik kontraktowany na 4-5 punktów, w odróżnieniu od Lindgrena czy nawet Smektaly. We Wrocławiu pojechał świetnie, z zębem i skutecznie, więc nie jest tak że do niczego się nie nadaje, jak się niektórym tu wydaje. Wykonał zadanie w 100%. I zaskoczę: jeszcze parę podobnych spotkań w jego wykonaniu w tym sezonie zobaczymy.
    Byleby nie w elidze w najbliższym czasie. A w kolejnych latach kto wie.

  34. Powrót do góry    #1247
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Sam byłem wkurzony jazdą Lindgrena bo to miał być lider, a nim nie jest. W tym momencie musimy liczyć, że Woryna utrzyma formę lidera, a Lindgren jak dołączy to będzie dobra drugą linią. W PO zz nie będzie można za niego i zaczną się mega schody więc niech wróci i trzeba mu dać trochę otuchy. Ja wiem, że dla niektórych będzie ciężko, ale on jest nam potrzebny i to bardzo na PO.

    (,,,,) 0 - Gorzów
    (0,3,2*,1*,2) 8+2 Toruń
    (3,3,2*,3,1) 12+1 Grudziądz
    (0,3,3,3,3) 12 Wrocław
    (2,3,0,1) 6 Leszno

    Średnia 2,158

    Na torze w Częstochowie jest bardzo mocny, a na takim torze jak ostatnio jest robiony jechałby aż miło. Póki jest naszym zawodnikiem trzeba go wspierać bo może i oszalałem, ale wierze w złoto.

  35. Powrót do góry    #1248
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Na Ostrovię proponuję:
    1. Madsen
    2. Miśkowiak
    3. Woryna
    4. Jeppesen
    5. Smektała
    6. Świdnicki
    7. Kupiec/Karczewski

    I nie bawmy się nawet w ZZ bo wstyd.

  36. Powrót do góry    #1249
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Karczewski to na jakiej zasadzie niby miałby u nas jechać?
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  37. Powrót do góry    #1250
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,914 w 3,231 postach
    Wstawiłbym jeszcze pod 6 Przyjemskiego, żeby się rozgrzał przed play offami.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #1251
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Na Ostrovię proponuję:
    1. Madsen
    2. Miśkowiak
    3. Woryna
    4. Jeppesen
    5. Smektała
    6. Świdnicki
    7. Kupiec/Karczewski

    I nie bawmy się nawet w ZZ bo wstyd.
    Też dałbym pojechać Kupcowi te 3 biegi każdy bieg to dla niego doświadczenie, a w przyszłym sezonie ma jechać jako podstawowy junior

  39. Powrót do góry    #1252
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Co raz częściej się mówi i pisze, że to Fricke na zastąpić u nas Freda.
    Przyznam szczerze, że mam dość mieszane odczucia czy to faktycznie będzie wzmocnienie.
    O tyle o ile uważam, że czas Freda we Włókniarzu dobiegł końca to ja we Fricku nie dopatruje się zbawiciela.
    Można by zaryzykować z Maxem ale pod warunkiem, że za Smyka przyszedłby mocny Polak ale tu wiemy,
    że to będzie mało prawdopodobne czy wręcz niemożliwe po upadu tematu Piotrka P.
    Skład:
    Madsen
    Miśkowiak
    Woryna
    Smektała
    Fricke
    Karczewski
    Kupiec
    poza tym, że młody i wcale nie tani to bez szans na podjęcie walki o coś z Motorem, Gorzowem czy Spartą i Apatorem (po powrocie Polaków Artioma i Emila).
    Moim zdaniem chcąc nawiązać walkę z ww. należy bądź Freda bądź Smyka zastąpić kimś dużo lepszym i pewniejszym. Sama wymiana Freda na Maxa
    zwłaszcza mając na względzie, że "tracimy" najlepszą parę juniorską spowoduje, że de facto będziemy dysponować słabszym zespołem niż w 2022r.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  40. Powrót do góry    #1253
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Fricke w ubiegłym roku wykręcił w Ekstralidze średnią 1,916. Dla Lindgrena to jest sufit. Max ma dopiero 26 lat! On teraz wchodzi w najlepsze lata swojej kariery. Będzie tylko coraz lepszy. Widzieliście co robił w meczu z Rybnikiem? Jak na zielonogórskim torze wyczyniał takie akcje, to co dopiero będzie na naszym. A na Narodowym co było? Nawet Zmarzlik mu nie podskoczył. Już na Michelsenie nasi się nie poznali. Przecież chciał tutaj przyjść jak jeszcze jeździł w Gdańsku. Ale da Was też był pewnie za słaby.
    Żebyśmy tylko nie przegrali walki o niego z Grudziądzem czy Bydgoszczą, bo będzie siara jak nie wiem.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  41. Powrót do góry    #1254
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,768
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 576 w 424 postach
    Top 1 w pierwszej lidze z dość fajna przewagą nad top 2, dobry wiek, warto mu zaufać.

  42. Powrót do góry    #1255
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Ostafińskiego odcięli od informacji z klubu? Bo on nic nie pisze, że nasi starają się o Fricke'a. Ostatnio tylko głupoty pisał o tym, że Madsen może odejść i walczyć z Tajskim oraz o Lindgrenie mającym jeszcze szansę na kontrakt.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  43. Powrót do góry    #1256
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Fricke w ubiegłym roku wykręcił w Ekstralidze średnią 1,916. Dla Lindgrena to jest sufit. Max ma dopiero 26 lat! On teraz wchodzi w najlepsze lata swojej kariery. Będzie tylko coraz lepszy. Widzieliście co robił w meczu z Rybnikiem? Jak na zielonogórskim torze wyczyniał takie akcje, to co dopiero będzie na naszym. A na Narodowym co było? Nawet Zmarzlik mu nie podskoczył. Już na Michelsenie nasi się nie poznali. Przecież chciał tutaj przyjść jak jeszcze jeździł w Gdańsku. Ale da Was też był pewnie za słaby.
    Żebyśmy tylko nie przegrali walki o niego z Grudziądzem czy Bydgoszczą, bo będzie siara jak nie wiem.
    O czym ty piszesz w ogóle ? Fricke w SE miał średnią 1,816. A Fred aktualnie ma 1,881 i uważa się, ze zawodzi. Szczególnie na wyjazdach. Identycznie jest z Fricke. On na domowym torze nabija sobie średnią na ogórkach (2,767) a na wyjazdach już nie zawsze jest taki skuteczny (2,074). W SGP Fricke przegrywa już z Fredem wyraźniej. Problem się bierze stąd, że Freda kontraktowlaiście jako lidera. A Fricke chcecie jako doparowego ? Tylko na chuy takie rozwiązanie ? Nie lepiej Freda przemianować na doparowego ? I zamiast Freda wymieniać na Fricke, lepiej zapolować na jakiegoś lidera ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #1257
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie lepiej Freda przemianować na doparowego ? I zamiast Freda wymieniać na Fricke, lepiej zapolować na jakiegoś lidera ?
    Pewnie że lepiej, ale jak chcesz to zrobić? Musiałby to być lider Polak, czyli Zmarzlik, Janowski, Dudek, Kolodziej, może Pawlicki, a to nam nie grozi

  45. Powrót do góry    #1258
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Żet Zobacz posta
    Pewnie że lepiej, ale jak chcesz to zrobić? Musiałby to być lider Polak, czyli Zmarzlik, Janowski, Dudek, Kolodziej, może Pawlicki, a to nam nie grozi
    Kwestia cyferek pod kontraktem. Dudkowi i Zimnemu kończą się kontrakty. Odpowiednia kasa na stół i gitara.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #1259
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,416
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kwestia cyferek pod kontraktem. Dudkowi i Zimnemu kończą się kontrakty. Odpowiednia kasa na stół i gitara.
    Sam chyba nie wierzysz w to co piszesz. Czestochowa nie ma takiej kasy na takich zawodnikow. Nasz max możliwości to pewnie Pawlicki z tych lepszych polaków ew. Hampel jakby sie Lublin go pozbył

  47. Powrót do góry    #1260
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kwestia cyferek pod kontraktem. Dudkowi i Zimnemu kończą się kontrakty. Odpowiednia kasa na stół i gitara.
    To Dudek i Zmarzlik jeszcze nie zaklepani w Zielonej?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Strona 28 z 57 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •