Strona 38 z 57 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,666 do 1,710 z 2550

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1666
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Niby jesteśmy w formie ale zakładając że przegramy teraz w piątek to jedziemy na 100% z Lesznem w 1/4 finału. Forma Unii nie rzuca na kolana ale jednak to rywal który nam niespecjalnie leży. Fajnie bedzie awansować do półfinału a tam już możemy wszystko.

  2. Powrót do góry    #1667
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    przy takich nakładach jakie ponieśliście, żeby ten sezon wyszedł na plus (lobbowanie za wykluczeniem ruskich co wyeliminowało dwóch rywali z walki o złoto, przewały z z/z), macie absolutny obowiązek co najmniej wejść do finału. Każdy inny wynik będzie mega sensacją i katastrofą.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    lego (03-08-2022)

  4. Powrót do góry    #1668
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    przy takich nakładach jakie ponieśliście, żeby ten sezon wyszedł na plus (lobbowanie za wykluczeniem ruskich co wyeliminowało dwóch rywali z walki o złoto, przewały z z/z), macie absolutny obowiązek co najmniej wejść do finału. Każdy inny wynik będzie mega sensacją i katastrofą.
    A ten przewał z Z/Z to gdzie był ? Awizowany był Lindgren pod 13-stke bo chcieliśmy z/z zrobić. Niezłe.... Gość po GP przysłał sobie faxem zwolnienie i miał wyebane na klub.

    Do tego pierwszego to sie nawet nie ma co odnosić.. Włókniarz maczał palce w zawieszeniu ruskich. Skoro taka wersja Ci pasuje to nie ma problemu

  5. Powrót do góry    #1669
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    przy takich nakładach jakie ponieśliście, żeby ten sezon wyszedł na plus (lobbowanie za wykluczeniem ruskich co wyeliminowało dwóch rywali z walki o złoto, przewały z z/z), macie absolutny obowiązek co najmniej wejść do finału. Każdy inny wynik będzie mega sensacją i katastrofą.
    Przecież ostatnie lata (w tym ostatni rok w tym samym składzie) to bohaterska i nieudana walka o wejście do PO. Ja się nie zdziwię jak my zbierzemy 2x baty w ćwierćfinale w Lesznem. Jakieś 44:46 u siebie (po kontuzji któregoś z naszych w 1. biegu lub jakiejś czerwonej kartce) i 47:43 po przegranej 5:1 w 15. biegu. Taka to ekipa

    A w finale ligi to Włókniarz od czasu wprowadzenia play-off nie był nigdy. Nawet jak jeździł znacznie lepszym składem. My naprawdę po ostatnich kilkunastu latach nie mamy żadnych oczekiwań poza dobrymi meczami i fajną zabawą na trybunach

  6. Powrót do góry    #1670
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,626
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    A ten przewał z Z/Z to gdzie był ? Awizowany był Lindgren pod 13-stke bo chcieliśmy z/z zrobić. Niezłe.... Gość po GP przysłał sobie faxem zwolnienie i miał wyebane na klub.

    Do tego pierwszego to sie nawet nie ma co odnosić.. Włókniarz maczał palce w zawieszeniu ruskich. Skoro taka wersja Ci pasuje to nie ma problemu
    Prezez Włókniarza publicznie wywierał presję na PZM i zachęcał do zawieszenia rosjan ramię w ramię z Markiem G, jak to nazwać jak nie lobbowaniem za zawieszeniem? Przecież to od niego wszystko się zaczęło, to Swiacik zabrał głos jako jeden z nielicznych prezesow, to działanie co najmniej nieetyczne bo godzi w interesy innych klubów. Nie był stroną sporu, powinien siedzieć cicho.

  7. Powrót do góry    #1671
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Prezez Włókniarza publicznie wywierał presję na PZM i zachęcał do zawieszenia rosjan ramię w ramię z Markiem G, jak to nazwać jak nie lobbowaniem za zawieszeniem? Przecież to od niego wszystko się zaczęło, to Swiacik zabrał głos jako jeden z nielicznych prezesow, to działanie co najmniej nieetyczne bo godzi w interesy innych klubów. Nie był stroną sporu, powinien siedzieć cicho.
    No ok powiedział sobie , nawet zawiesił jakiegoś tam gówniarza 16-letniego tylko nie ma to kompletnie wpływu na decyzje FIM który zablokował Ruskim licencje. I tak by ich zablokowali i tak

  8. Powrót do góry    #1672
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,626
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    No ok powiedział sobie , nawet zawiesił jakiegoś tam gówniarza 16-letniego tylko nie ma to kompletnie wpływu na decyzje FIM który zablokował Ruskim licencje. I tak by ich zablokowali i tak
    Jasne że tak, FIM w rozgrywkach międzynarodowych. Ale gdyby nie entuzjazm niektórych prezesów klubów i dziennikarzy PZM nie zawiesił by tak szybko rosjan w lidze, tylko byłaby jakaś rozsądna debata na ten temat. Swiacik, Marek G. nie kierowali się moralnością tylko osłabieniem rywali i to jest w tym najgorsze. Niszczyć kariery w imię własnych interesów.

  9. Powrót do góry    #1673
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jasne że tak, FIM w rozgrywkach międzynarodowych. Ale gdyby nie entuzjazm niektórych prezesów klubów i dziennikarzy PZM nie zawiesił by tak szybko rosjan w lidze, tylko byłaby jakaś rozsądna debata na ten temat. Swiacik, Marek G. nie kierowali się moralnością tylko osłabieniem rywali i to jest w tym najgorsze. Niszczyć kariery w imię własnych interesów.
    To FIM was trzyma za jaja a nie PZM w sprawie Ruskich. Przytocze Ci wypowiedź waszego prezesa który wyjaśnia tą sytuacje

    Wiem, że PZM zlecił analizy prawne, czy Rosjanie mogliby zostać dopuszczeni do ligi polskiej w nowym sezonie i ewentualnie na jakich warunkach - mówi nam Przemysław Termiński. - Sytuacja jest skomplikowana. Bez zgody federacji rosyjskiej, która takiej zgody nie może wydać, bo jest zawieszona, Rosjanie nie mogą pozyskać nowej licencji i nie mogą nigdzie startować. Dotyczy to także tych zawodników, którzy mają polskie paszporty. Taki trochę „paragraf 22”.
    - Według mojej wiedzy, wyniki tej analizy prawnej mają być znane do końca września. Chodzi oto, aby wszystko było czarno na białym przed okresem transferowym - zdradza Termiński.

    Podsumowując Świąciki , Cieślaki i inni mogli sobie gadać ale oni nie mieli kompletnie wpływu na jakieś decyzje

  10. Powrót do góry    #1674
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Trzeba się cieszyć, że mamy tak wpływowego prezesa. A taki niedoceniany przez nas

    ps. Jeszcze chwila i torunśko-wrocławska "elita" zacznie pisać, że to Miś wywołał wojnę w Ukrainie lol
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Dominik (03-08-2022)

  12. Powrót do góry    #1675
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    przy takich nakładach jakie ponieśliście, żeby ten sezon wyszedł na plus (lobbowanie za wykluczeniem ruskich co wyeliminowało dwóch rywali z walki o złoto, przewały z z/z), macie absolutny obowiązek co najmniej wejść do finału. Każdy inny wynik będzie mega sensacją i katastrofą.
    Musisz jeszcze dać więcej wykrzykników i może czerwony kolor.Samo podkreślenie nie wystarczy....widzę że boli bardzo

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi borys255 za jego przydatny post!

    muuu (03-08-2022)

  14. Powrót do góry    #1676
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    przy takich nakładach jakie ponieśliście, żeby ten sezon wyszedł na plus (lobbowanie za wykluczeniem ruskich co wyeliminowało dwóch rywali z walki o złoto, przewały z z/z), macie absolutny obowiązek co najmniej wejść do finału. Każdy inny wynik będzie mega sensacją i katastrofą.
    Katastrofa to jest czytanie tych twoich wysrywów
    Pzdr,
    Garfield

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    herbie13 (03-08-2022), muuu (03-08-2022)

  16. Powrót do góry    #1677
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    To FIM was trzyma za jaja a nie PZM w sprawie Ruskich. Przytocze Ci wypowiedź waszego prezesa który wyjaśnia tą sytuacje

    Wiem, że PZM zlecił analizy prawne, czy Rosjanie mogliby zostać dopuszczeni do ligi polskiej w nowym sezonie i ewentualnie na jakich warunkach - mówi nam Przemysław Termiński. - Sytuacja jest skomplikowana. Bez zgody federacji rosyjskiej, która takiej zgody nie może wydać, bo jest zawieszona, Rosjanie nie mogą pozyskać nowej licencji i nie mogą nigdzie startować. Dotyczy to także tych zawodników, którzy mają polskie paszporty. Taki trochę „paragraf 22”.
    - Według mojej wiedzy, wyniki tej analizy prawnej mają być znane do końca września. Chodzi oto, aby wszystko było czarno na białym przed okresem transferowym - zdradza Termiński.

    Podsumowując Świąciki , Cieślaki i inni mogli sobie gadać ale oni nie mieli kompletnie wpływu na jakieś decyzje

    Dokładnie, wiadro pomyj na PZM/Częstochowe/Gorzów itp. a prawda jest taka że panowie rosjanie nie jeżdżą nigdzie. Nie ma ich w lidze szwedzkiej, duńskiej i angielskiej. To też przez wyżej wymienione kluby i artykuł Dryły? To mocarne przech*je.

  17. Powrót do góry    #1678
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Ale po co reagujecie na debili którzy twierdzą że ruskie zostały zawieszone przez Gorzów Lublin i Czestochowe.MASONERIA I SPISSSSSEKKK

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    muuu (03-08-2022)

  19. Powrót do góry    #1679
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez siusiak_miszcz
    przy takich nakładach jakie ponieśliście, żeby ten sezon wyszedł na plus (lobbowanie za wykluczeniem ruskich co wyeliminowało dwóch rywali z walki o złoto, przewały z z/z), macie absolutny obowiązek co najmniej wejść do finału. Każdy inny wynik będzie mega sensacją i katastrofą.
    LMAO.
    Foliowa czapeczka nie jest dobrym pomysłem na takie upały, trochę się przegrzewa łepetyna.
    Wszyscy wiedzą, że to Sparta zdobywa medale kombinatorstwem i szybko nie pozbędziecie się tej łatki mimo takich 'wspaniałych' teorii xD
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 03-08-2022 o 13:55
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  20. Powrót do góry    #1680
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Uprasza się wszystkie częstochowskie goowna o niecytowanie mnie - 90% mam w poblokowanych i tylko mi te upierdliwe komunikaty o zacytowaniu wyskakują.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #1681
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Uprasza się wszystkie częstochowskie goowna o niecytowanie mnie - 90% mam w poblokowanych i tylko mi te upierdliwe komunikaty o zacytowaniu wyskakują.
    Zatem zacytuję kolegę Muuu .Mnie się ciężko z tym nie zgodzić

    "Wszyscy wiedzą, że to Sparta zdobywa medale kombinatorstwem i szybko nie pozbędziecie się tej łatki mimo takich 'wspaniałych' teorii xD"


  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    herbie13 (03-08-2022), kobra102 (03-08-2022)

  23. Powrót do góry    #1682
    Początkujący
    Dołączył
    29-07-2022
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Uprasza się wszystkie częstochowskie goowna o niecytowanie mnie - 90% mam w poblokowanych i tylko mi te upierdliwe komunikaty o zacytowaniu wyskakują.
    To po co się tu w ogóle udzielasz dżdżownico?

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ratkomestaari za jego przydatny post!

    muuu (03-08-2022)

  25. Powrót do góry    #1683
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Zatem zacytuję kolegę Muuu .Mnie się ciężko z tym nie zgodzić

    "Wszyscy wiedzą, że to Sparta zdobywa medale kombinatorstwem i szybko nie pozbędziecie się tej łatki mimo takich 'wspaniałych' teorii xD"

    a ty jakiś zakład przegrałeś, że od mniej więcej tygodnia tak ostentacyjnie nawilżasz tym dziwolągom? dosyć niesmaczne to jest.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #1684
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    a ty jakiś zakład przegrałeś, że od mniej więcej tygodnia tak ostentacyjnie nawilżasz tym dziwolągom? dosyć niesmaczne to jest.
    Że wcześniejszy post tutaj ? Po prostu marzy mi się, by na SB było w miarę kulturalnie, to i czasem strzępię ryja (wiem że bez efektów) by w miarę to tu jakoś wyglądało. Bez wyzwisk, prowokacji itp.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Lafan (03-08-2022)

  28. Powrót do góry    #1685
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Uprasza się wszystkie częstochowskie goowna o niecytowanie mnie - 90% mam w poblokowanych i tylko mi te upierdliwe komunikaty o zacytowaniu wyskakują.
    to na CHU*A tu wchodzisz i pierdolysz kocopoły?
    Szukasz atencji?
    Wyloguj się do życia

  29. Powrót do góry    #1686
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Piękne jest to jak ten odrzut spod Oleśnicy ma ból dupy o Włókniarz. Mnie to serio bawi. Nic tylko cały dzień napier#### w klawiaturę byle tylko *****## . Smutne życie masz.
    Takie coś się leczy, pamiętaj o tym

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    muuu (03-08-2022)

  31. Powrót do góry    #1687
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Czekan Zobacz posta
    to na CHU*A tu wchodzisz i pierdolysz kocopoły?
    Szukasz atencji?
    Wyloguj się do życia
    On nie ma życia. Zwykły pryszczaty ryj zza monitora co poza dom nosa nie wyściubia. Na meczach sparty go nie uświadczysz.

    Gadka o Świąciku niesamowita. Eh, gdzie byłby ten klub, gdyby on miał taki wpływ na ligę

  32. Powrót do góry    #1688
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Piękne jest to jak ten odrzut spod Oleśnicy ma ból dupy o Włókniarz. Mnie to serio bawi. Nic tylko cały dzień napier#### w klawiaturę byle tylko *****## . Smutne życie masz.
    Takie coś się leczy, pamiętaj o tym
    Jakie wy macie smutne życie wy częstochowskie K.RWY.Nie piszę to do wszystkich medalików. Każdy dobrze wie o co mi chodzi. Od marca kilku waszych idiotów robi syf w innym wątku. Nie potraficie z nimi zrobić porządku to będzie vice versa. Nie pozdrawiam bo raczej nie ma kogo.
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  33. Powrót do góry    #1689
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    Jakie wy macie smutne życie wy częstochowskie K.RWY.Nie piszę to do wszystkich medalików. Każdy dobrze wie o co mi chodzi. Od marca kilku waszych idiotów robi syf w innym wątku. Nie potraficie z nimi zrobić porządku to będzie vice versa. Nie pozdrawiam bo raczej nie ma kogo.
    Ziom, ale do waszego klubu ma przyjść coś więcej niż ta wspomniana KURA i nie macie z tym problemu. A tu na forum nagle wam przeszkadza, że ktoś coś naklika w jakimś tam wątku.
    No miejcie wy jakąś logikę, spójną narrację czy cokolwiek własnego, to się dogadamy. Bo do tej pory jedyne co jesteście w stanie Światu zaoferować to 'wuutees', fake-żony i bluzgi na forum.
    Trochę jednak mało wartościowych elementów prezentujecie, by wejść na jakiś tam poziom
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 03-08-2022 o 17:35
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  34. Powrót do góry    #1690
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Halo spartak wchodzisz tutaj, a masz poblokowanych jak piszesz 90 procent tutejszych użytkowników i chcesz prowadzić dyskusję, a w zasadzie to obrażać 10 procent ludzi których nie zablokowaleś? Wszystko w porządku z główką staruszku z psar?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    muuu (04-08-2022)

  36. Powrót do góry    #1691
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    Jakie wy macie smutne życie wy częstochowskie K.RWY.Nie piszę to do wszystkich medalików. Każdy dobrze wie o co mi chodzi. Od marca kilku waszych idiotów robi syf w innym wątku. Nie potraficie z nimi zrobić porządku to będzie vice versa. Nie pozdrawiam bo raczej nie ma kogo.
    Jak czytam takie posty to mi się srac chce. Najwiekszy syf na tym forum kto robi i z jakiego miasta ?

  37. Powrót do góry    #1692
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jak czytam takie posty to mi się srac chce. Najwiekszy syf na tym forum kto robi i z jakiego miasta ?
    Cygan-adwokat. Don Vasyl zawsze ma coś do powiedzenia.Śmieć jakich malo na tym forum.
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  38. Powrót do góry    #1693
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Po 9 latach w końcu wywozimy wygraną z Leszna. Jest się z czego cieszyć. W niedzielę jeśli Sparta wygra w Toruniu to jedziemy ćwierćfinał z Apatorem. Każdego rywala trzeba szanować, ale awansować do półfinału to będzie obowiązek.
    Dla mnie brąz to już będzie sukces, bo tych medali nie zdobywamy co rok, więc trzeba się cieszyć z każdego. Oczywiście jeśli będą jechać jak końcówke rundy zasadniczej to można i myśleć o czymś więcej, ale jeszcze nie jestem takim wielkim optymistą.

  39. Powrót do góry    #1694
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ja nie jestem w ogóle optymistą.
    My rzadko mieliśmy atut swojego toru i nie potrafiliśmy go zrobić powtarzalnego pod siebie. Taka Sparta czy Leszno może nas tym wykończyć

    I ode mnie jeszcze plusik dla prezesa, za poprawienie wypowiedzi w mediach. Widać prace nad tym. Jest spokojniej, mądrzej, wyważenie, a za tym idzie profesjonalizm
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 06-08-2022 o 13:11
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  40. Powrót do góry    #1695
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    To nasza najdłuższa seria zwycięstw od 2013 roku. Nieważne, czy pojedziemy z Wrocławiem, czy Toruniem. Jak mamy odnieść sukces, to musimy pokonać każdego. Jako jedyni nie przegraliśmy żadnego dwumeczu. To rywale powinni się nas bać, a nie my ich. Mamy teraz najbardziej wyrównaną drużynę w lidze, każdy dokłada punkty. Mnie brąz nie zadowoli. Mieliśmy go całkiem niedawno. Finał to jest plan minimum, żeby już ten srebrny medal przynajmniej był.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  41. Powrót do góry    #1696
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No, ale podobno w tym roku medale nie mają znaczenia i powinny zejść na dalszy plan. Czy jakoś tak.
    Sorki, musiałem wrzucić kamyczek
    A na moje to macie spore szanse na złoto.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (06-08-2022)

  43. Powrót do góry    #1697
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Panowieee, chłodna głowa
    Już pamiętam taki rok gdzie nam medale na szyi wieszali (2008..., 2013...)
    Najpierw dostańmy się do czwórki, a tam zdarzyć się może wszystko, byle unikać kontuzji a powinno być ok

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Czekan za jego przydatny post!

    muuu (06-08-2022)

  45. Powrót do góry    #1698
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Wszystko fajnie, jednak nawet jak bedzie zloto to bedzie to złoto w kadlubowej, wydrukowanej lidze.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #1699
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    To nasza najdłuższa seria zwycięstw od 2013 roku. Nieważne, czy pojedziemy z Wrocławiem, czy Toruniem. Jak mamy odnieść sukces, to musimy pokonać każdego. Jako jedyni nie przegraliśmy żadnego dwumeczu. To rywale powinni się nas bać, a nie my ich. Mamy teraz najbardziej wyrównaną drużynę w lidze, każdy dokłada punkty. Mnie brąz nie zadowoli. Mieliśmy go całkiem niedawno. Finał to jest plan minimum, żeby już ten srebrny medal przynajmniej był.
    Jakbyś nie pamiętał jakie mieliśmy już paki, jak byliśmy rozpędzeni i co nas potem zatrzymywało w 1/2
    No jednak bym trochę stopował zapędy na medale i skupił się jedynie na najbliższym meczu. Bo jak każdy następny wygramy, to finalnie dojdziemy do tego co chcemy.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  47. Powrót do góry    #1700
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wszystko fajnie, jednak nawet jak bedzie zloto to bedzie to złoto w kadlubowej, wydrukowanej lidze.

    No za 30 lat na pewno będą o tym pamiętać

  48. Powrót do góry    #1701
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Za kilka lat nikt o tym nie będzie pamietać. Daję może 10-15 tej dyscyplinie w tej formule.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Filipek (07-08-2022)

  50. Powrót do góry    #1702
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wszystko fajnie, jednak nawet jak bedzie zloto to bedzie to złoto w kadlubowej, wydrukowanej lidze.
    Kadłubowa, wydrukowana liga to była w czasach masowych covidowych ZZ i gości z innych drużyn bez fanów na trybunach. Właściwie to wyniki za lata 2020-2021 powinno się anulować o czym już się w kuluarach rozmawia. W 2022 wróciliśmy do poważnego ścigania i pełnych składów bez oszustw.

  51. Powrót do góry    #1703
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    niezly dzban

  52. Powrót do góry    #1704
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    No za 30 lat na pewno będą o tym pamiętać
    A kto i co wydrukował i pod kogo?

  53. Powrót do góry    #1705
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Największy druk to powtórzenie meczu GORCZĘ w 2020 zamiast walkowera na korzyść Częstochowy i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

  54. Powrót do góry    #1706
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Największy druk to był mecz w Toruniu i wykluczenie Czaji w celu wyrównania szans przez sędziego. Wiadomo jak to sìę skończyło.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  55. Powrót do góry    #1707
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Lipa, wyszedł brak cwaniactwa. Mogliśmy odpuścić końcówkę w Lesznie i zremisować. To byśmy za dwa tygodnie znowu do nich jechali...

    A tak trafiliśmy na rozpedzona Sparte - co nie musi się skończyć dobrze.

  56. Powrót do góry    #1708
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Wypada się cieszyć, że będziemy mieli szansę zakończyć sezon obecnie panującemu mistrzowi
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  57. Powrót do góry    #1709
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Wlokniarz od lat dobrze czuje sie we Wroclawiu, a Sparta w Czestochowie. Bedzie ciekawy dwumecz, oby tylko Gorzow z Toruniem nie umówiły się na remis.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  58. Powrót do góry    #1710
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wlokniarz od lat dobrze czuje sie we Wroclawiu, a Sparta w Czestochowie. Bedzie ciekawy dwumecz, oby tylko Gorzow z Toruniem nie umówiły się na remis.
    Będzie oklep, o ile we Wrocku Sparta zdobędzie jakieś 43-45 oczek o tyle w Czewie nie ma czego szukać. Liczę na to, że to będzie koniec Rybki w Sparcie.

Strona 38 z 57 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •