Strona 16 z 57 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 2550

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie wiadomo czy za rok nie zniknie przepis u24 który ma być pokłosiem wprowadzenia juniora obcokrajowca. Rusko na darmo Gustsa nie wział
    Przez cały kontrakt tv czyli 3 lata nie zniknie U-24 ani nie wejdzie obco junior w elipie. Stępniewski wypowiadał się w podcaście na syfach.

  2. Powrót do góry    #677
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Kolejna kompromitacja Jeppesena w lidze u24. Chyba pora wstawiać Rozaliuka w skład i dać dwa biegi więcej Miśkowiakowi i Świdnickiemu.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    dockm (03-05-2022)

  4. Powrót do góry    #678
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Co ten wasz Jeppesen odwala? Byłem na meczu dzisiaj i bawi się w Kasprzaka? Taśma, później się ruszał, więc wykluczony. Następnie przywieziony na 5:1, a na końcu prowadził cały bieg i zdefektował na ostatnim okrążeniu i przed metą zawrócił do parku maszyn nawet nie przejechał linii mety, wielce obrażony był. To nawet Rachubik, któremu motor stanął w miejscu pchał do mety.
    Fajnie jechał Rozaliuk, Jenkins też szarpał. A reszta to nie ma co wspominać.

  5. Powrót do góry    #679
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,121
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Pewnie ma focha za niedzielny mecz.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #680
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Żeby Włókniarz odnosił sukcesy jak Raków to musi się znaleźć drugi Michał Świerczewski który bez pośpiechu mądrze buduje klub czego nie jest w stanie zrobić Świącik
    Nie jest!
    Przykład: Mam nieodparte wrażenie,że skład U-24 jest traktowany przez Świącika jako balast, a nie możliwość wyszukania młodych zdolnych.
    Niech mnie ktoś poprawi bo nie znam większości zawodników, ale raczej nie mieszczą się w przedziale młodzieżowym, co skłania mnie do takich , a nie innych refleksji.
    Klucz do składu to ...tanio.

  7. Powrót do góry    #681
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    No ale przecież znamy problem Jonasa, a to zawodnik o przeogromnym potencjale, tak to było?

    Ja nie mogę na tego gościa patrzeć, mam nadzieję że będzie w tym sezonie plastronem i Świdnicki z Miśkowiakiem godnie go zastąpią. Jest beznadziejny.

  8. Powrót do góry    #682
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    No to ja wolę, żeby funkcję plastronu pełnił Rozaliuk, a spod 8/16 Kupiec. Miśkowiak i Świdnicki po 5 startów co mecz. W razie potrzeby można czasem dać bieg Ukraińcowi.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    muuu (03-05-2022)

  10. Powrót do góry    #683
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Jeden bieg musi pojechać Jeppesen bo puszczać za niego od razu juniora to ryzyko. Ktoś wjedzie w taśme i mamy problem.

    Teraz zostaje opcja zeby mu drużyna pomogła ze sprzętem albo z czym tam ma problemy skoro juz jesteśmy skazani na niego do konca sezonu.

  11. Powrót do góry    #684
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Przecież specjalnie chyba źle nie jedzie. Wolałby chyba więcej zarabiać na torze. Najwidoczniej ma motocykle na maks 1 ligę a i tam by szału nie robił.
    W sumie to było do przewidzenia. Nie wiem kto mu robi teraz sprzęt ale wchodził do SE na Jonhsie na którym nikt by nic nie ujechał wówczas a dostał kontrakt tylko dlatego że ten sprzęt dobrze hulał na mokrych torach w Szwecji i w słynnym meczu z Apatorem w Ostrowie i dlatego że wprowadzono nieszczęsne u24.

  12. Powrót do góry    #685
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ja postawy gościa nie kumam, bycie średniakiem w Ekstralidze to pewna bramka do wygodnego życia na poziomie niedostępnym większości śmiertelników, nikt cudów nie oczekuje, może lepiej jak te pieniądze za jeden punkt dostanie ktoś, kto na niego zapracuje.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  13. Powrót do góry    #686
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Mi się wydaje, że Michał ruszy po tego, z którym już praktycznie podpisywał jesienią kontrakt. No i słychać, że Michał nagrzany na pewnego obcokrajowca, który niekoniecznie będzie lepszy niż Fred


    A Madsenowi trzeba będzie dać sporą podwyżkę, żeby został.
    Tylko nie mów, że zamarzyło mu się odbudowywanie Chrisa Holdera

    Ja również uważam, że nie ma sensu dalej dawać szans Jonasowi Jeppesenowi. Jesienią i tak się z nim pożegnamy, więc może lepiej przydzielić ten jeden wyścig w meczu Rozaliukowi, Cluffowi czy nawet Kupcowi (im takie doświadczenie może jeszcze coś dać), a resztę startów rozdysponować dla młodzieżowców?

    Co do sytuacji z Narodowego - dziwi mnie, że mamy XXI wiek, a ludzie wciąż są w stanie pieprzyć, że na stadionach powinny panować jakieś bliżej nieokreślone zasady, honor itd., a decydować o nich mają grupy chuligańskie. Śmiechu warte. Brawa dla kibiców Rakowa, że obejrzeli mecz, na który uczciwie kupili bilety. I wyrazy współczucia dla części poznaniaków, (czy jak to się mawia wśród kumatych: poznańskich pikników), którzy nie mogli wejść na stadion przez absurdalny bojkot wprowadzony przez wyżej wymienionych. Abstrahując od słuszności wprowadzenia zakazów przez Warszawkę, a nawet ich przyczyn, takie sytuacje, do jakich doprowadzili kibole rozwijają raka w polskiej piłce nożnej, przez którego cierpią niewinni.

  14. Powrót do góry    #687
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Przecież Jeppesen dostał z klubu dwa silniki od FGM. Testował je Madsen i sam chciał odkupić od klubu bo mówił, że petardy. A potem się dowiaduje człowiek, że JJ w meczu z Lesznem wyjeżdża na używanym szrocie odkupionym od swojego rodaka. On po prostu nie przyjmuje żadnych rad, to człowiek o olbrzymim ego i wyższej temperaturze ciała niż IQ.

    Samo to, że zwolnił Nenesa mówi dużo.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  15. Powrót do góry    #688
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Nie chce mi się wierzyć ze Jeppesen jest tak głupi. Wydawał się bardziej inteligentny a to na prawde bardzo dobry żużlowiec. Jego wyniki w tym czasie tego nie zmienią. Swiącik powinien mu zagrozic albo jezdzisz na tym co dostałeś albo nara. Włókniarz ze 100% Miskowiakiem jest obok Motoru drugą najrówniejszą druzyną w lidze ale do pełni szczęścia potrzebny normalny JJ a nie Rozaliuk

  16. Powrót do góry    #689
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Co do sytuacji z Narodowego - dziwi mnie, że mamy XXI wiek, a ludzie wciąż są w stanie pieprzyć, że na stadionach powinny panować jakieś bliżej nieokreślone zasady, honor itd., a decydować o nich mają grupy chuligańskie. Śmiechu warte. Brawa dla kibiców Rakowa, że obejrzeli mecz, na który uczciwie kupili bilety. I wyrazy współczucia dla części poznaniaków, (czy jak to się mawia wśród kumatych: poznańskich pikników), którzy nie mogli wejść na stadion przez absurdalny bojkot wprowadzony przez wyżej wymienionych.
    Kibiców Lecha nie chciano wpuścić, bo "próbowali" wnieść flagi. Nawet nie sektorówki, flagi na płot i transparenty. I co kluczowe: mimo rezygnacji z wniesienia czegokolwiek zakazano im wstępu. Wielu próbowało także innymi wejściami, ale tam również zabroniono im wstępu na mecz.

    I mowa tu też o tych "co po prostu kupili bilety na mecz".

    Co dziwniejsze dopóki na stadionie nie było fanów Rakowa to fani Lecha normalnie wchodzili na obiekt (na trybunie uzbierało się kilkaset osób). Kiedy ochrona zobaczyła, że Raków oddał bez problemu swoje flagi, oprawy itd. to zażądali tego samego od Lecha i zamknęli bramy. A że ci na początku się na to nie godzili to zamknięto je "za karę" na stałe.

  17. Powrót do góry    #690
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Kibiców Lecha nie chciano wpuścić, bo "próbowali" wnieść flagi. Nawet nie sektorówki, flagi na płot i transparenty. I co kluczowe: mimo rezygnacji z wniesienia czegokolwiek zakazano im wstępu. Wielu próbowało także innymi wejściami, ale tam również zabroniono im wstępu na mecz.

    I mowa tu też o tych "co po prostu kupili bilety na mecz".

    Co dziwniejsze dopóki na stadionie nie było fanów Rakowa to fani Lecha normalnie wchodzili na obiekt (na trybunie uzbierało się kilkaset osób). Kiedy ochrona zobaczyła, że Raków oddał bez problemu swoje flagi, oprawy itd. to zażądali tego samego od Lecha i zamknęli bramy. A że ci na początku się na to nie godzili to zamknięto je "za karę" na stałe.
    nie pisz wiecej glupot i nie bron sprzedawczykow https://www.kibice.net/forum/viewtop...5978&start=320

  18. Powrót do góry    #691
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Wojtasik, dlaczego na tamtym forum nazywasz nas żużlofanami, a Włókniarza śmiesznym klubem? Rozdwojenie jaźni? Za mało kumaci jesteśmy?

  19. Powrót do góry    #692
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Wojtasik, dlaczego na tamtym forum nazywasz nas żużlofanami, a Włókniarza śmiesznym klubem? Rozdwojenie jaźni? Za mało kumaci jesteśmy?
    to jest jego post
    Re: Puchar Polski 2021/2022
    Post autor: wojtasik » wczoraj, 13:34

    Założyłem nowe konto, bo wstyd mi pisać z prawdziwego. Oficjalnie po tym meczu zostaję "bezklubowcem", a przynajmniej publicznie nie będę się przyznawał do bycia kibicem tego tworu o czerwono-niebieskich barwach. Jak usłyszałem na trybunie tekst od pseudożałosnych decyzyjnych że w sumie to mieli wyjść po kilku minutach, ale skoro strzelili gola to trzeba mecz obejrzeć do końca, to mi witki opadły. Gdzie wprost ochrona śmiała się z wchodzących fanów Rakowa mówiąc, że "teraz to już Lecha nie trzeba wpuszczać z niczym, skoro ci oddali nam swoje flagi i oprawę - będziemy mieli spokój".

    Chyba żużlofani w Częstochowie mają więcej honoru niż ta skromniutka grupka ludzi mieniących się piłkarskimi chuliganami lub fanatykami, w otoczeniu której siedzieli przypadkowi pikole w większości będący pierwszy raz na piłce - bo w Częstochowie na meczach po 2000 ludzi. Zamiast stworzyć jedną z największych ekip w Polsce na fali wyników sportowych jak lata temu Widzew, to Raków oficjalnie stał się kopią "fanów" "Termalici" lub "Groclinu".

    Żeby było jasne, z tych kilku tysięcy osób o podobnym podejściu do mojego było maksymalnie KILKA. Nawet nie kilkanaście. To my inicjowaliśmy kilka pojawiających się tu przyśpiewek (ku niezadowoleniu, bo "po co prowokować"), a jak już wyszliśmy to podobno wrócił "doping" na całego.

    K$#@A WSTYD!!!!!!


    Re: Puchar Polski 2021/2022
    Post autor: wojtasik » wczoraj, 13:59

    Uderz w stół...

    Anonimowy ziemniaczku, beze mnie i grupy osób która czasem w kilkadziesiąt osób stała na deszczu w podwórkowych ligach ten klub zapewne by upadł już lata temu. Pomijam zaangażowanie finansowe i organizacyjne, gdy byliśmy na totalnym dnie. To my budowaliśmy ten klub od fundamentów. Ja już nie mam ani sił i ochoty ciągnąć tego wózka dalej, ale wydawało mi się że takiego samograja jak dobre wyniki piłkarzy nie da się wypuścić z rąk pod kątem kibicowskim. A jednak się da. WSTYD I ŻENADA. Nadal do waszych ptasich móżdżków nie dotarło, że to przez was nie było ani Lecha, ani opraw i flag???

    No ale lepiej stanąć na "pamiątkowym zdjęciu" prężąc muskuły na pożalsięboże gnieździe już bez oporu prowadząc doping i plując w twarz całej kibicowskiej Polsce. Bo jeśli mam jakkolwiek porównać sektor Rakowa na Narodowym to najbardziej przypomina mi to Dyskobolię na pucharach z Manchersterem City. Oby tylko cały klub nie skończył podobnie.

    A jeśli nadal się nie domyślasz kim jestem to tylko świadczy o tym, że na trybunach pojawiłeś się na fali sukcesów i możliwości zarobienia niezłej kasy na działalności okołoklubowej. I nie wiem nawet czy byłeś w Warszawie, bo dobrze wiesz, kto i z kim dyskutował, lub komu nie podobało się WYRZUCANIE flag klubowych przez płot na polecenie ochrony i policji, które potem psiarnia odkopywała w jakieś sterty piachu. Ale będzie wstyd jak jakichś zabraknie )) Z komendy z kolegami odbierzecie łaskawie prosząc o zwrot czy co??? To byłaby sytuacja bez precedensu: Raków skrojony przez policję ))

    Jak wam każą za rok oddać szaliki i koszulki to też zdejmiecie, no bo tak trzeba i po co prowokować??? Żałosne.

    Resztę słów podtrzymuję.

    Bez odbioru.


    Re: Puchar Polski 2021/2022
    Post autor: wojtasik » dzisiaj, 13:36

    ale o jakich wyjazdach mowa... jak obecnie lepsze wyjazdy niż Raków mają w Częstochowie żużlofani, choć ich śmieszny klub szoruje od lat dno ligi, przez rok nie istnieli, w tym sezonie znowu przegrywają mecz za meczem... a potrafią się bez żadnej mobilizacji zebrać w 500 osób na dosyć odległy wyjazd mimo kiepskiej pogody. I ktoś to porównuje z czołowym klubem piłkarskiej ekstraklasy lub próbuje bronić 170 osób na meczach decydujących o mistrzostwie?

    A tłumaczenia że pikniki nie pozwoliły zbojkotować to nawet nie chce mi się rozwijać: https://www.facebook.com/RakowCzestocho ... 1536442028

    Na gnieździe stoją pikniki? Z mikrofonem też pikniki, bo ekipa dopingu nie prowadziła? Berzowcy to ekipa piknikowa, a z szalikiem przypadkowy Janusz?

    Przyznajcie się, że znudziła wam się zabawa w kibicowanie i wolicie pooglądać piłkę, a młodemu pokoleniu bliżej do Amici, Groclinu i Termalici.
    Ostatnio edytowane przez Spartan ; 04-05-2022 o 16:52

  20. Powrót do góry    #693
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    To się Rakowioki nie popisały, wolałbym z buta wracać do domu niż oprawy przez płot w piach przerzucać. Ale to ich problem, nie nasz, u nas na trybunach opraw nie ma wcale
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  21. Powrót do góry    #694
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    wojtasik napisał:
    Kibiców Lecha nie chciano wpuścić, bo "próbowali" wnieść flagi. Nawet nie sektorówki, flagi na płot i transparenty. I co kluczowe: mimo rezygnacji z wniesienia czegokolwiek zakazano im wstępu. Wielu próbowało także innymi wejściami, ale tam również zabroniono im wstępu na mecz.
    I mowa tu też o tych "co po prostu kupili bilety na mecz".

    Co dziwniejsze dopóki na stadionie nie było fanów Rakowa to fani Lecha normalnie wchodzili na obiekt (na trybunie uzbierało się kilkaset osób). Kiedy ochrona zobaczyła, że Raków oddał bez problemu swoje flagi, oprawy itd. to zażądali tego samego od Lecha i zamknęli bramy. A że ci na początku się na to nie godzili to zamknięto je "za karę" na stałe.
    Wszyscy wiedzą, że nie chodziło o żadne flagi tylko pirotechnikę.
    Podstawowa sprawa. To kibice Lecha nie wpuścili swoich kibiców. Tak kibice nie chcieli wpuszczać swoich kibiców. Lubią sobie bojkotować nawet własne mecze (vide ubiegły sezon) Nikt nie mówi teraz o 6 meczu bez wygranej z Rakowem i 4 (słownie czwartym) czy piątym przegranym Finale, a tak to teraz jest Raków zły i jego kibice bo wystartowali z dopingiem po 75 minucie)
    Nie wpuścili ich bo mieli pirotechnikę której użyli dzień później na derbach Łodzi. Tak dokładnie ci sami troglodyci z Lecha i ŁKS.
    <strong>
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 04-05-2022 o 20:03
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #695
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,001
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    wojtasik napisał:

    Wszyscy wiedzą, że nie chodziło o żadne flagi tylko pirotechnikę.
    Podstawowa sprawa. To kibice Lecha nie wpuścili swoich kibiców. Tak kibice nie chcieli wpuszczać swoich kibiców. Lubią sobie bojkotować nawet własne mecze (vide ubiegły sezon) Nikt nie mówi teraz o 6 meczu bez wygranej z Rakowem i 4 (słownie czwartym) czy piątym przegranym Finale, a tak to teraz jest Raków zły i jego kibice bo wystartowali z dopingiem po 75 minucie)
    Nie wpuścili ich bo mieli pirotechnikę której użyli dzień później na derbach Łodzi. Tak dokładnie ci sami troglodyci z Lecha i ŁKS.
    <strong>https://www.youtube.com/watch?v=aZjnArx1jIQ
    Ale na filmiku to piro jest Widzewa a nie ŁKSu i Lecha. Tak mi się zdaje. Bo to jest sektor gości. Oczywiście mogę się mylić

  23. Powrót do góry    #696
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zdecydowanie ten sam Lech z ŁKSem ostrzelał sektor gości z Widzewa. Nikt o tym głośno nie mówi, a na Narodowym zamontowano siatki.
    p.s. Najbardziej bawi mnie jednak wojtasik sponsor. Czego on już nie sponsorował. Ile to koziołków nie wykupił. Ile razy przypomnę sobie jak kilka razy zwracał bilety i wyzywał na klub w necie (które były za darmo dla sponsorów) to ogarnia mnie pusty śmiech.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 04-05-2022 o 20:45
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    muuu (04-05-2022)

  25. Powrót do góry    #697
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez stone_gossard Zobacz posta
    Ale na filmiku to piro jest Widzewa a nie ŁKSu i Lecha. Tak mi się zdaje. Bo to jest sektor gości. Oczywiście mogę się mylić
    ŁKSu. Sami się tym chwalą wszędzie, a i na filmiku widać jak wszystko leci z trybuny obok sektora gości
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #698
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @pakosik nie wiem czy wiesz, ale oprawy na Narodowym nikt nie przynosił pod pachą tylko przyjechały ciężarówkami. Nikt nie przerzucał tego przez płot i nie rzucał w piach, bo pewnie nawet tego nie rozładowali. Lech natomiast chwalił się, że wydali na to ponad 100 tysięcy i było już wcześniej wiadomo, że nie wejdą, a cała ta histeria to byla wcześniej zaplanowana akcja, która odwróciła skutecznie uwagę od rzeczywistych problemów Lecha.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Kazoon (05-05-2022), Lafan (05-05-2022)

  28. Powrót do góry    #699
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ile razy przypomnę sobie jak kilka razy zwracał bilety i wyzywał na klub w necie (które były za darmo dla sponsorów) to ogarnia mnie pusty śmiech.
    Nigdy nie wziąłem darmowego biletu. Jeśli stać kogoś wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych na wsparcie klubu to nie stać go wydać 200 zł na karnet lub kilka biletów? Bądźmy poważni, to absurd

    Natomiast argument o pirotechnice mnie nie przekonuje nic a nic. Im szybciej zniknie ten ustanowiony przez PRLowskich dziadów zakaz tym lepiej, niech o tym co wnoszą kibice decyduje organizator (ze wszystkimi konsekwencjami, jeśli komuś coś się stanie), a nie minister. Ta sama pirotechnika na sylwestrowych spędach pijanych ludzi na rynkach miast już nikomu nie wadzi.

  29. Powrót do góry    #700
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Nigdy nie wziąłem darmowego biletu. Jeśli stać kogoś wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych na wsparcie klubu to nie stać go wydać 200 zł na karnet lub kilka biletów? Bądźmy poważni, to absurd

    Natomiast argument o pirotechnice mnie nie przekonuje nic a nic. Im szybciej zniknie ten ustanowiony przez PRLowskich dziadów zakaz tym lepiej, niech o tym co wnoszą kibice decyduje organizator (ze wszystkimi konsekwencjami, jeśli komuś coś się stanie), a nie minister. Ta sama pirotechnika na sylwestrowych spędach pijanych ludzi na rynkach miast już nikomu nie wadzi.
    W sylwestra też odpalają race pod sektorówkami?

  30. Powrót do góry    #701
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Albo strzelają nimi w inne sektory? Rzucają w innych(w tym przypadku w piłkarzy).

  31. Powrót do góry    #702
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @wojtasik ktoś kto wydaje pieniądze na klub, czy nawet na karnet, nie domaga się zwrotu za bilety. Swoje czy nawet swoich gości. Bądźmy poważni.

    Pomijam już fakt, że inwestując w klub lub placąc za koziołki czy będąc sponsorem biegu dostawałeś bilety za free.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #703
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Swoją drogą, Raków miał wyyebaną sektorówkę przygotowaną na ten mecz, wartą kilkadziesiąt tysięcy. Szkoda, że wszystko się tak potoczyło.

  33. Powrót do góry    #704
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    (...) o tym co wnoszą kibice decyduje organizator (ze wszystkimi konsekwencjami, jeśli komuś coś się stanie), a nie minister. Ta sama pirotechnika na sylwestrowych spędach pijanych ludzi na rynkach miast już nikomu nie wadzi.
    Na filmie wyżej masz co się dzieje, jak wnoszą co chcą i jak używają pirotechniki trzeźwi ludzie.
    Przecież gdyby nie siatka dookoła sektora, to tam by było więcej popatrzeń od petard, niż w Sylwestra w całym kraju.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  34. Powrót do góry    #705
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Swoją drogą, Raków miał wyyebaną sektorówkę przygotowaną na ten mecz, wartą kilkadziesiąt tysięcy. Szkoda, że wszystko się tak potoczyło.
    Spoko ogarną na meczu z Lechią na koniec sezonu

  35. Powrót do góry    #706
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @wojtasik ktoś kto wydaje pieniądze na klub, czy nawet na karnet, nie domaga się zwrotu za bilety. Swoje czy nawet swoich gości. Bądźmy poważni.

    Pomijam już fakt, że inwestując w klub lub placąc za koziołki czy będąc sponsorem biegu dostawałeś bilety za free.
    Jeszcze raz: biletów nigdy nie chciałem, wiem że są za free (choć to też dużo powiedziane, po prostu odliczane od kasy wydanej na pakiet reklamowy). To patologia. I nie pamiętam sytuacji żebym je zwracał , może z kimś mnie mylisz
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Na filmie wyżej masz co się dzieje, jak wnoszą co chcą i jak używają pirotechniki trzeźwi ludzie.
    Przecież gdyby nie siatka dookoła sektora, to tam by było więcej popatrzeń od petard, niż w Sylwestra w całym kraju.
    Zabrońmy sprzedaży fajerwerków w ogóle, bo kilka osób strzelało sobie z tyłka lub trzymało petardę do końca w dłoni?

    Jeśli organizatorowi nie przeszkadza że spora część kibiców nie przyjdzie już nigdy na stadion ze strachu to jest to jego sprawa. A może inni przyjdą, bo pokazy pirotechniczne i żywy doping dla nich są więcej warte niż potencjalne zagrożenie? To nadal ICH SPRAWA, a nie rządu. I niech fani oraz sponsorzy swoimi portfelami pokazują klubowi co o tym sądzą.

  36. Powrót do góry    #707
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Zabrońmy sprzedaży fajerwerków w ogóle, bo kilka osób strzelało sobie z tyłka lub trzymało petardę do końca w dłoni?

    Jeśli organizatorowi nie przeszkadza że spora część kibiców nie przyjdzie już nigdy na stadion ze strachu to jest to jego sprawa. A może inni przyjdą, bo pokazy pirotechniczne i żywy doping dla nich są więcej warte niż potencjalne zagrożenie? To nadal ICH SPRAWA, a nie rządu. I niech fani oraz sponsorzy swoimi portfelami pokazują klubowi co o tym sądzą.
    Nie wiem, mi fajerwerki nie są potrzebne na stadionie.
    Jak walą świecą dymną to też 3/10 dla komfortu i oglądania meczu jak i dróg oddechowych.
    Jakieś race do ładnego oświetlenia oprawy, spoko. Był kiedyś nawet pomysł, by można było to wnosić, jak się ktoś zdeklaruje z imienia i nazwiska, że będzie pilnował by używać je zgodnie z przeznaczeniem. Więc to wydaje się sensownym kompromisem.

    Jednak od czasu do czasu pojawi się banda debili, która zechce za pomocą tego zniszczyć coś, to będzie cierpiała i oprawa i inni kibice.
    Więc to nie winda rządu, władzy lokalnej, tylko kibiców, którzy chcą takimi meczami zrobić zadymę i zrobili to ostatnio na tym stadionie i stąd takie konsekwencje. Jak się chce wymagać normalności od kogoś, to warto samemu być normalnym i poważnym.

    Ale co ja się znam tam, jestem tylko żużlofanem
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Często się chowam (06-05-2022)

  38. Powrót do góry    #708
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Co za bzdury. Nawet jeden czlowiek, nie mówiąc o setce czy tysiącu nie może stwarzać zagrożenia dla jednej osoby czy tysięcy na trybunach. Nikt nie musi podejmować ryzyka utraty zdrowia czy nawet życia dla pseudozasad, kumatych i quasi honorowych troglodytów którzy roszczą sobie prawo do tego czy wejdę na imprezę, czy wejdę do sklepu(w Bełchatowie były takie przypadki) i czy będę bezpieczny na imprezie masowej.
    P.s. wojtasik wszystko pamiętam. Koziołki i zwroty biletów. Szkoda sobie strzępić ryja, bo to było bardziej śmieszne niż smutne.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 05-05-2022 o 16:22
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Często się chowam (06-05-2022), PUG (05-05-2022)

  40. Powrót do góry    #709
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Co za bzdury. Nawet jeden czlowiek, nie mówiąc o setce czy tysiącu nie może stwarzać zagrożenia dla jednej osoby czy tysięcy na trybunach. Nikt nie musi podejmować ryzyka utraty zdrowia czy nawet życia dla pseudozasad, pseudokumatych i quasi honorowych troglodytów którzy roszczą sobie prawo do tego czy wejdę na imprezę, czy wejdę do sklepu(w Belchatowie były takie przypadki) i czy będę bezpieczny na imprezie masowej.
    To niech nie przychodzi na mecz jeśli dane wydarzenie mu nie odpowiada. Jeśli takich jak ty będzie więcej to organizator zmieni zasady.

    Na kolejkach górskich też nie dopasujesz się do każdego pod względem "ekstremalności", na koncercie dla jednego będzie za głośno, dla innego za cicho. Nie wiem skąd u was te totalitarne prorządowe zapędy do regulowania tego co PRYWATNA FIRMA robi na PRYWATNYM WYDARZENIU na wynajętym przez siebie stadionie. Oczywiście zakończyć też należy publiczne finansowanie, aby nie było uwag co do tego aspektu. Na prywatnych weselach i imprezach sylwestrowych jakoś nie widzę policji z polewaczką, gdy ktoś odpali fajerwerki, race lub świece dymne

  41. Powrót do góry    #710
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Spoko ogarną na meczu z Lechią na koniec sezonu
    Nie na tych trybunach. Chyba że rozwiną na murawie

  42. Powrót do góry    #711
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Organizator przedstawił wszystkim zasady, które nie zostały zaakceptowane przez kibiców z Poznania.

    Prawda jest taka, że troglodyci z Poznania wzięli się za politykę i ustawianie innych. Kibole Lecha już w ubieglym roku zabronili wejścia na stadion swoim kibicom, a teraz próbują zakazywać tego innym. Nie wiem dlaczego nasi dali się wkręcić tym terrorystom. Wojtasik jak idziesz do samolotu i cię nie wpuszczą bo masz nóż to też bedziesz koczowal na lotnisku i wyzywal na rządzących. Zastanów się trochę.

    Nie wiem skąd u was te totalitarne prorządowe zapędy do regulowania tego co PRYWATNA FIRMA robi na PRYWATNYM WYDARZENIU na wynajętym przez siebie stadionie.
    Jaka prywatna firma, na jakim prywatnym wydarzeniu???
    Troglodyci z Poznania byli takim samym gośćmi jak inni tylko chłopaki bawią się w szeryfowanie.
    Myślą, że mają władzę
    Masz problem z właściwą oceną sytuacji.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 05-05-2022 o 17:30
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    muuu (05-05-2022)

  44. Powrót do góry    #712
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    To wątek Włókniarza, nie Rakowa

    W niedziele do osłabionego Gorzowa po zwycięstwo a Wy tu sobie kibolskie gadki urządzacie.

  45. Powrót do góry    #713
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wracając do tematu Włókniarza to jestem pod wrażeniem flagi i ekipy wyjazdowej w Ostrowie, liczby kibiców na trybunach w Częstochowie i wreszcie pojawiających się flag na stadionie i ludzi w czapeczkach, koszulkach generalnie w barwach na mieście. Chciałem to napisać jakiś czas temu, że Efekt Rakowa zadziałał
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #714
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Jeppesen znowu w składzie.....

  47. Powrót do góry    #715
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Założyłem nowe konto, bo wstyd mi pisać z prawdziwego. Oficjalnie po tym meczu zostaję "bezklubowcem",


    Oficjalnie to Ty powinieneś (po tym wpisie) dostać kopa przy każdej bramce wejściowej na stadion.


    Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć jakie są stawki (punkt) w U-24?
    Pytam w kontekście startów Jeppesena (taśmy, defekty i ogólna niemoc)
    Czy to jest coś w rodzaju odwetu, że w ostatnim meczu, po jednym biegu poleciał ze składu?
    Nie czytam gościa, motocykle Nenes... wszystko pod prąd.

  48. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    Często się chowam (06-05-2022), Kazoon (06-05-2022), cures (06-05-2022), muuu (05-05-2022)

  49. Powrót do góry    #716
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    To niech nie przychodzi na mecz jeśli dane wydarzenie mu nie odpowiada.
    No właśnie. Nie odpowiada regulamin imprezy to wypad, a wszystkie s****yałe i frajerskie próby nie wpuszczenia na stadion osób, które uczciwą pracą, uczciwie kupiły bilet na wydarzenie (będąc kibicem tego samego klubu, sic!), powinny być karane przez policję. Swoją drogą do tej pory nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Co tu jeszcze robisz, w wątku żużlofanów śmiesznego klubu? Pseudochuliganie i hipokryto.

    Co do meczu z Gorzowem - Kacper ostatnio super forma i w 1/4 IMP-u, i w lidze szwedzkiej. Oby Lindgrenowi udało się utrzymać dyspozycję z niedzieli, to przy kontuzjowanym Woźniaku, może uda się powalczyć o wynik z zeszłego roku

  50. Powrót do góry    #717
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Macie chłopcy jakąś manię prześladowczą lub ewidentnie mnie z kimś mylicie

  51. Powrót do góry    #718
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Jeśli każdy pojedzie na swoim poziomie a nawet jak Fredka znów w ch**a przyleci to Miśkowiak jak ogarnie starty, a umówmy się w Gorzowie to 95% sukcesu to powinniśmy wywieźć dwa punkty...

  52. Powrót do góry    #719
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pod warunkiem, że Jasiński albo Bartkowiak nie bedzie miał dnia konia na motocyklach Zmarzlika.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  53. Powrót do góry    #720
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Za chwilę wpadnie TopSecret z typem łatwej wygranej Wlokniarza i .... tyle z nadziei na wygraną
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    cures (06-05-2022)

Strona 16 z 57 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •