Strona 33 z 57 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 2550

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,222
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Konflikt Madsena z Michelsenem jest rozdmuchany. Nie przyjaźnią się, ale normalnie ze sobą rozmawiają. Poza tym, czy z Lindgrenem ktoś się teraz kumpluje we Wlokniarzu? Nie. A nie przeszkadzało to takiemu Madsenowi jeździć z nim parę lat w drużynie.

    Nie chcę przesądzać jeszcze transferu Michelsena, ale ktoś jest naiwny jeśli myśli, że z Madsenem nie było rozmowy na temat Michelsena przed podjęciem z nim rozmów. Wbrew pozorom Madsen ma dużo do powiedzenia w tym klubie. Zresztą, jakoś musieli go namówić na pozostanie.
    Czy Włókniarz zapewni mu lepsze warunki finansowe niż Motor? Raczej nie. Jeśli już to "niestety" dogadany jest Zmarzlik w Lublinie a MM nie chce być tym drugim co nie ma żadnego sensu bo we Włókniarzu też będzie tym drugim po Madsenie. Chyba, że Madsena podkupił Grudziądz a w CKM będzie MM z Fricke (bo nie zapominajmy o nim).
    Reakcja MM na "drugiego":
    https://www.youtube.com/watch?v=QNVyguoyUyA

  2. Powrót do góry    #1442
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,035
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,504 w 998 postach
    Michelsen w Motorze może dostać wiecej jak kosmiczna oferta Wlokniarza ale woli iść do Czestochowy. OK

  3. Powrót do góry    #1443
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Nie zapominaj, że Lublin będzie podpisywał największy kontrakt w historii ze Zmarzlikiem. Może nie stać Kępy dać tyle ile zaproponował Włókniarz. Taki sezon jedziecie, że pewnie każdy będzie chciał podwyżkę, a na to może nie być.


    Co do Miskowiaka i Woryny to spokojnie.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  4. Powrót do góry    #1444
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,222
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Nie zapominaj, że Lublin będzie podpisywał największy kontrakt w historii ze Zmarzlikiem. Może nie stać Kępy dać tyle ile zaproponował Włókniarz. Taki sezon jedziecie, że pewnie każdy będzie chciał podwyżkę, a na to może nie być.


    Co do Miskowiaka i Woryny to spokojnie.
    Może masz i rację "studnia" też ma jakieś dno w tym przypadku pieniądze.

  5. Powrót do góry    #1445
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Sama zamiana MM na Bartka to jakaś abstrakcja. Po co on Motorowi, Kępa chce coś udowodnić, że jednak gość jest do wyrwania z Gorzowa czy o co tu chodzi? To jest nienormalne pozbywać się lidera na rzecz drugiego bez dużego skoku jakościowego i płacić za całość pewnie min. 3 mln więcej.

  6. Powrót do góry    #1446
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,222
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    woli być numerem 2 przy Madsenie? xD
    Ja to podejrzewam, ze Madsena już nie ma we Włókniarzu. Będzie pewnie MM z Frickiem a Madsen w Grudziądzu.

  7. Powrót do góry    #1447
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Jak pisałem kilka tygodni temu, że przy pozostaniu Miśkowiaka i ew. Świdnickiego na seniorce być może czeka nas bomba transferowa, to się wielu pukało w czoło Fakty są takie, że walczymy obecnie o Michelsena i, albo lub Fricke. Mamy stabilny skład, stabilne finanse, stabilny zarząd klubu, fajny stadion, sponsorów, w tym sezonie walczymy o najwyższe cele. I może nie każdy się z tą opinią zgadza, ale tak to wygląda w oczach zawodników. Alternatywy mają takie jak Gorzów z odwołanym prezesem, niepewnych beniaminków jak Falubaz lub Polonia, niepewne finansowo Leszno, ciągnący się w ogonie ligi GKM.

    Najbardziej w tym wszystkim dziwi decyzja Lublina o wymianie Michelsena na Zmarzlika i to PRZED najważniejszymi meczami w sezonie. Kompletny absurd i szajba, chyba im odwala od nadmiaru państwowego hajsu. No ale jeśli wolą dopłacić jakieś 2 miliony za średnią 2,60 zamiast 2,40 to ich wybór. Na dwóch naraz ich nie stać, bo jednak źródełko też nie jest wieczne. Być może stoją za tym jeszcze jakieś gwarancje sponsorskie. Polak i mistrz świata to jednak Polak i mistrz świata, a Michelsen to jednak mimo wszystko w świecie żużla nadal niezbyt popularny zawodnik. To jedyne co by ich tłumaczyło.

    Aha, nie jest u nas wykluczony ŻADEN zawodnik. Lindgren, Smektała, Jeppesen i Świdnicki nadal jadą o kontrakt na 2023. Ja najbardziej trzymam kciuki za tego ostatniego. Mecze prawdy przed nami. To też podobno powód szybkiego powrotu Freddiego i nagłej zwyżki formy reszty Sprawa jest dla każdego jasna. Bo nawet wariant w wymianie Jeppesena na Miśkowiaka oraz Świdnicki pod 8 jest poważnie rozpatrywany, gdyby rozbili bank w playoff.
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 20-07-2022 o 12:52

  8. Powrót do góry    #1448
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ja to podejrzewam, ze Madsena już nie ma we Włókniarzu. Będzie pewnie MM z Frickiem a Madsen w Grudziądzu.
    Brzmi sensowniej.

  9. Powrót do góry    #1449
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,222
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Sama zamiana MM na Bartka to jakaś abstrakcja. Po co on Motorowi, Kępa chce coś udowodnić, że jednak gość jest do wyrwania z Gorzowa czy o co tu chodzi? To jest nienormalne pozbywać się lidera na rzecz drugiego bez dużego skoku jakościowego i płacić za całość pewnie min. 3 mln więcej.
    To weź napisz jakąś petycje do młodego Kępy bo prawie całe grono kibicowskie jest za pozostaniem MM a nie kontraktowaniem Zmarzlika. Po co on jest nam potrzebny wystarczy teraz zakontraktować w miarę rozgarniętego juniora i takiego Fricka albo nawet Lyegera lub Rasmusa Jensena. Kępa chyba się spuszcza na słowo Zmarzlik, już raz popełnił błąd z Lambertem.

  10. Powrót do góry    #1450
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Madsen jest we Wlokniarzu, to 100% pewne od 2 miesięcy. Dostał wyższy kontrakt niż to, co zaproponowali Michelsenowi.

    Poza tym zdaniem niektórych Madsen nie chce jeździć z Michelsenem, a pójdzie do Grudziądza jeździć z Pedersenem, logiczne
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  11. Powrót do góry    #1451
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Tak, Madsen którego głównym warunkiem było pozbycie się Lindgrena i ściągnięcie prawdziwego lidera w jego miejsce, tak, żeby maksymalna liczba spotkań była pewna co sezon, pójdzie do Grudziądza po coroczną heroiczną walkę o utrzymanie

    Połączcie kropki. Tuż przed meczem z Gorzowem pojawił się artykuł Galewskiego, że Madsen pewny pozostania, kilka dni później „choroba” Lindgrena. Dla mnie sprawa jest prosta. Madsen dowiedział się, że Lindgrena nie będzie, dograł kontrakt, dowiedział się o tym też Lindgren i strzelił focha. A przy okazji wystarczy zauważyć, jak od meczu z Gorzowem wrócił zaangażowany Madsen. Nie wiem, czy MM będzie na pewno (ale na to wszystko wskazuje), więc skład Madsen Michelsen Woryna Miśkowiak Świdnicki Karczewski Kupiec/Halkiewicz moim zdaniem powinien być atrakcyjny dla kibiców i dający nadzieje na dobry wynik.

    Sam Michelsen był od dawna kuszony przez Świącika, który przecież przespał go w okolicach 2017, wołać Jonssona. Więc może w końcu wszystkie klocki się ułożą i Mikkel będzie w Częstochowie.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malak za jego przydatny post!

    Havelock (20-07-2022), muuu (20-07-2022)

  13. Powrót do góry    #1452
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Z tym pozostaniem Świdnickiego to tak nie do końca. Są prowadzone rozmowy z innymi Polakami, a Świdnicki to jest opcja awaryjna.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  14. Powrót do góry    #1453
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Nie zapominaj, że Lublin będzie podpisywał największy kontrakt w historii ze Zmarzlikiem. Może nie stać Kępy dać tyle ile zaproponował Włókniarz. Taki sezon jedziecie, że pewnie każdy będzie chciał podwyżkę, a na to może nie być.
    Przede wszystkim ważniejsze będzie zatrzymanie Kubery, bo nie byłoby kim go zastąpić, a wśród zagranicznych seniorów jest komfortowy wybór i nawet nie będzie trzeba się licytować. Nie mówiąc już o tym, że odpuszczenie go np. na rzecz Torunia byłoby strzałem w stopę, bo zrobiliby z nich poważnego pretendenta do tytułu. A przecież wcale nie jedzie jakoś wyraźnie gorzej od Michelsena. Może i Madsen będzie miał honorowo większą rolę, ale na pewno czuje, że mniej więcej są sobie równi, a przy tym na tyle profesjonalni, że jakieś animozje nie będą przeszkodą. Ciekawe w co gra Motor, bo na pewno to kwestia osobistych ambicji dla Kępy, ale może też jakieś zwiększenie szans na nowy stadion, bo te na razie rozpatrywałbym w kategoriach iluzorycznych.

  15. Powrót do góry    #1454
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    No masz rację, Polacy są kluczowi i łatwiej jest znaleźć alternatywę za Michelsena. Wiadomo, że będzie to ktoś trochę słabszy, ale mając Zmarzlika można sobie na to pozwolić. Motor i tak za rok będzie faworytem do mistrzostwa i tak
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  16. Powrót do góry    #1455
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,222
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    MM z Częstochowy do domu, czyli Rybnika miał by bliżej niż np z Lublina to też jest opcja plus za CKM, może robi się starszy i wygodny Druga strona z Madsenem to nie zapominajcie co zrobił w Grudziądzu kilka lat temu gdzie podpisał już "list intencyjny". Bez obrazy ale tj taka sama złotówa jak Grisza, Vacul itp.

  17. Powrót do góry    #1456
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    MM z Częstochowy do domu, czyli Rybnika miał by bliżej niż np z Lublina to też jest opcja plus za CKM, może robi się starszy i wygodny Druga strona z Madsenem to nie zapominajcie co zrobił w Grudziądzu kilka lat temu gdzie podpisał już "list intencyjny". Bez obrazy ale tj taka sama złotówa jak Grisza, Vacul itp.
    Co ty tak na siłe próbujesz wypchnąć od nas tego Madsena. Gość jest w tym klubie 6 lat , lideruje , dobrze ma płacone , ma bardzo dużo do powiedzenia w klubie, publika jest jego i będzie odchodził ? po co ?

    Świącika zadaniem jest tylko dodać mu lepszego grajka niż Lindgren na którego nikt już tam patrzeć nie może.

  18. Powrót do góry    #1457
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,222
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havelock Zobacz posta
    Przede wszystkim ważniejsze będzie zatrzymanie Kubery, bo nie byłoby kim go zastąpić, a wśród zagranicznych seniorów jest komfortowy wybór i nawet nie będzie trzeba się licytować. Nie mówiąc już o tym, że odpuszczenie go np. na rzecz Torunia byłoby strzałem w stopę, bo zrobiliby z nich poważnego pretendenta do tytułu. A przecież wcale nie jedzie jakoś wyraźnie gorzej od Michelsena. Może i Madsen będzie miał honorowo większą rolę, ale na pewno czuje, że mniej więcej są sobie równi, a przy tym na tyle profesjonalni, że jakieś animozje nie będą przeszkodą. Ciekawe w co gra Motor, bo na pewno to kwestia osobistych ambicji dla Kępy, ale może też jakieś zwiększenie szans na nowy stadion, bo te na razie rozpatrywałbym w kategoriach iluzorycznych.
    Też się martwiłem o stadion ale to już pewne. Poszła pierwsza transza bodajże 8 mln i jest zaklepane.

    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Co ty tak na siłe próbujesz wypchnąć od nas tego Madsena. Gość jest w tym klubie 6 lat , lideruje , dobrze ma płacone , ma bardzo dużo do powiedzenia w klubie, publika jest jego i będzie odchodził ? po co ?

    Świącika zadaniem jest tylko dodać mu lepszego grajka niż Lindgren na którego nikt już tam patrzeć nie może.
    To samo mogę powiedzieć o MM, że jest już u Was. Po co ma w ogóle przechodzić jak ma warunki cieplarniane w Motorze a Wy na pewno mu tego nie zagwarantujecie. Dla mnie sytuacja jest dziwna i nie będę zaskoczony jak Madsen wyląduję w Grudziądzu albo będzie wymiana Madsen/MM.

  19. Powrót do góry    #1458
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Madsen jest we Wlokniarzu, to 100% pewne od 2 miesięcy. Dostał wyższy kontrakt niż to, co zaproponowali Michelsenowi.

    Poza tym zdaniem niektórych Madsen nie chce jeździć z Michelsenem, a pójdzie do Grudziądza jeździć z Pedersenem, logiczne
    brakowało twojego info w temacie. A jak tam Drabik, znowu dogadany na 99%?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    never_mind (20-07-2022), zibly (20-07-2022)

  21. Powrót do góry    #1459
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Zajmij się petowaniem Woffindena a potem lizaniem jego dupy po jednym meczu
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  22. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Kazoon (20-07-2022), dockm (20-07-2022), mackoxdp1 (20-07-2022), muuu (20-07-2022), Żet (20-07-2022)

  23. Powrót do góry    #1460
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Też się martwiłem o stadion ale to już pewne. Poszła pierwsza transza bodajże 8 mln i jest zaklepane.



    To samo mogę powiedzieć o MM, że jest już u Was. Po co ma w ogóle przechodzić jak ma warunki cieplarniane w Motorze a Wy na pewno mu tego nie zagwarantujecie. Dla mnie sytuacja jest dziwna i nie będę zaskoczony jak Madsen wyląduję w Grudziądzu albo będzie wymiana Madsen/MM.
    Tylko że Madsenowi nikt nie wpuszcza do drużyny gościa który statystycznie zrobi 1-2 pkt więcej a przy tym zarobi pewnie z 1,5 razy wiecej jak Michelsen.

  24. Powrót do góry    #1461
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malak Zobacz posta
    Tak, Madsen którego głównym warunkiem było pozbycie się Lindgrena i ściągnięcie prawdziwego lidera w jego miejsce, tak, żeby maksymalna liczba spotkań była pewna co sezon, pójdzie do Grudziądza po coroczną heroiczną walkę o utrzymanie
    Nieprawda. Fredrik nadal może się wykazać. Nie bez powodu wrócił z dziwnego L4 najszybciej jak się dało Wszyscy są świadomi na co go stać, a on w końcu ma solidną motywację do zapier$#@ania o nowy kontrakt i swoją przyszłość. Dla nas jego pozostanie to jakiś milion w kieszeni, a niedługo wpadnie KSM który i tak może wywrócić wszystko do góry nogami.

  25. Powrót do góry    #1462
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,222
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Tylko że Madsenowi nikt nie wpuszcza do drużyny gościa który statystycznie zrobi 1-2 pkt więcej a przy tym zarobi pewnie z 1,5 razy wiecej jak Michelsen.
    No i widzisz tu jest cały problem, czyli Zmarzlik. Przy pełnym składzie MM zrobi w domu 13/14 pkt Zmarzlik może komplet, czyli 15 (obydwaj bez żadnych rezerw). Na wyjeździe MM między 10 a 12 pkt a Zmarlzik 13/14 pkt. I czy tu jest sens przepłacać 1,5 razy więcej? Nie nie ma sensu. Kępa ogarnij się człowieku.

  26. Powrót do góry    #1463
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Zajmij się petowaniem Woffindena a potem lizaniem jego dupy po jednym meczu
    Dawaj znać jak będziesz mieć jakieś nowe newsy transferowe, jestes najbardziej pewnym źródłem na forum -pewne jest to, ze jak zawsze nic z tego sie nie sprawdzi
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #1464
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,790
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    W tego pewnego Michelsena to Ja nie wierzę, dopóki nie będzie podpisu to wszystko się może wydarzyć. Zawsze jakiś klub może zaproponować nieprzebijalną kwotę i nic się nie zrobi. To samo się tyczy Madsena, co z tego że ma świetny kontakt z kibicami. Wystarczy że ktoś da 500 tys więcej i chłopa nie ma.

  28. Powrót do góry    #1465
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Teraz już chyba taki numer nie przejdzie, za duża kasa w obiegu by ryzykować papier toaletowy pod nazwą "list intencyjny", dokumenty które podpisują żużlowcy muszą być odpowiednio mocne

    A swoją drogą to dobrze że Misio poszedł po rozum do głowy i kumpelskie relacje przez które musieliśmy męczyć się z Zagarem i Lindgrenem ustępują miejsca zdrowemu rozsądkowi.
    Pzdr,
    Garfield

  29. Powrót do góry    #1466
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,222
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Misiu jak to czytasz to zostaw MM w spokoju i bierz w zamian za to Zmarzlika

  30. Powrót do góry    #1467
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Sama zamiana MM na Bartka to jakaś abstrakcja. Po co on Motorowi, Kępa chce coś udowodnić, że jednak gość jest do wyrwania z Gorzowa czy o co tu chodzi? To jest nienormalne pozbywać się lidera na rzecz drugiego bez dużego skoku jakościowego i płacić za całość pewnie min. 3 mln więcej.
    A skąd wiadomo, że to zamiana? może sam MM chce zmian i dlatego mocno przycisnęli ze Zmarzlikiem, a może obaj zostaną w swoich klubach? na razie to tylko dziennikarze wymyślają aby wyświetlenia się zgadzały bo nie tak dawno sam MM mówił że dobrze mu w Lublinie, a teraz niby od jakiegoś czasu dogadany z Częstochową. Pożyjemy zobaczymy ale raczej do końca sezonu będą tylko wymyślać chyba, że sam Michelsen zakomunikuje że zostaje w Lublinie bo to ogłosić w trakcie sezonu.
    MM na bank ma oferty z całej eligi więc podbijanie stawek będzie jeszcze kilka.

  31. Powrót do góry    #1468
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    PISALEM JUZ KILKA DNI TeMU ZE MIKKELSEN W CZEStoCHOWIE Madsen idzie do Motoru Woryna do Wroclawia I PAWLICKI PRZYJDZIE DO WLOKNIARZA

  32. Powrót do góry    #1469
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,578
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    PISALEM JUZ KILKA DNI TeMU ZE MIKKELSEN W CZEStoCHOWIE Madsen idzie do Motoru Woryna do Wroclawia I PAWLICKI PRZYJDZIE DO WLOKNIARZA
    Pawlicki ktory

  33. Powrót do góry    #1470
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez zz Zobacz posta
    pawlicki ktory
    głupszy piotr co kepie rok temu reke podal w motorze nigdy nie pojedzie

  34. Powrót do góry    #1471
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malak Zobacz posta
    Tak, Madsen którego głównym warunkiem było pozbycie się Lindgrena i ściągnięcie prawdziwego lidera w jego miejsce, tak, żeby maksymalna liczba spotkań była pewna co sezon, pójdzie do Grudziądza po coroczną heroiczną walkę o utrzymanie

    Połączcie kropki. Tuż przed meczem z Gorzowem pojawił się artykuł Galewskiego, że Madsen pewny pozostania, kilka dni później „choroba” Lindgrena. Dla mnie sprawa jest prosta. Madsen dowiedział się, że Lindgrena nie będzie, dograł kontrakt, dowiedział się o tym też Lindgren i strzelił focha. A przy okazji wystarczy zauważyć, jak od meczu z Gorzowem wrócił zaangażowany Madsen. Nie wiem, czy MM będzie na pewno (ale na to wszystko wskazuje), więc skład Madsen Michelsen Woryna Miśkowiak Świdnicki Karczewski Kupiec/Halkiewicz moim zdaniem powinien być atrakcyjny dla kibiców i dający nadzieje na dobry wynik.

    Sam Michelsen był od dawna kuszony przez Świącika, który przecież przespał go w okolicach 2017, wołać Jonssona. Więc może w końcu wszystkie klocki się ułożą i Mikkel będzie w Częstochowie.
    A to Madsen w Grudziądzu miałby zastąpic Pedersena, ze czekałaby go heroiczna walka o utrzymanie ?
    Dołóż Leosia w miejsce ZZ czy tam Jakobsena, to masz już skład na PO, który i ten ćwierćfinał może by przeszedł.
    Ale tematu Madsena w Grudziądzu nie ma, mniej więcej od połowy czerwca, po meczu Włókniarza u nas, miał zakomunikować naszym, że zostaje pod Jasną Górą.
    Michelsen to zawsze już będzie wyrzut sumienia grudziądzkich działaczy, jesienią 2018 mógł dołączyć do GKMu, ale woleli Bjerre, czy też inaczej pośpieszyli się z kontraktem Lindbaecka. Podobno był też blisko GKMu przed sezonem 2021 w miejsce Łaguty, ale wprowadzono przepis u24 a Bjerre z Pedersenem mieli ważne kontrakty.

  35. Powrót do góry    #1472
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez kaes Zobacz posta
    We Włókniarzu też nie będzie liderem. Zakładam, że Madsen zostaje.
    Poza tym obaj Duńczycy chyba nie bardzo pałają do siebie sympatią? Wyprowadźcie mnie z błędu, jeżeli się mylę.
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Powiem Ci tylko jedno, na zgrupowaniach kadry Danii MM i Madsen ze sobą nie rozmawiali a resztę dopowiedz sobie sam. W skrócie nie ma między nimi chemii i nawet Nielsen próbował na to zareagować bo przez pewien czas nie powoływał do kadry MM.
    Skąd ta pewność, że nie będzie u nas liderem? Ja uważam, że może właśnie przyćmić Leona. Przecież już teraz mają podobne średnie.
    A co do drugiej kwestii, to oglądaliście ostatni SEC w Rybniku? Ja tam widziałem, że panowie normalnie rozmawiają ze sobą w parku maszyn.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  36. Powrót do góry    #1473
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    A skąd pewność, że Madsen zostaje ? Może to zamiana 1:1 na duńskim polu bitwy.

  37. Powrót do góry    #1474
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A skąd pewność, że Madsen zostaje ? Może to zamiana 1:1 na duńskim polu bitwy.
    No przecież naczelny miejscowy redaktor to ogłosił.

  38. Powrót do góry    #1475
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Teraz macie oficjalne potwierdzenie -> https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ow,nId,6168399
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  39. Powrót do góry    #1476
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Ostafinski - oficjalne potwierdzenie

    XD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #1477
    Początkujący
    Dołączył
    04-07-2022
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Obserwowałem Michelsena i Madsena podczas SEC i SGP tak jak oni na siebie się patrzyli i sztucznie rozmawiali to można odnieść wrażenie że oni się nie lubią.
    Moja teoria spiskowa jest taka że Włókniarz bardzo chce Drabika i celowo podbija stawkę za Michelsena żeby Motoru już nie było stać na Drabika.
    Jeżeli w Motorze były Zmarzlik i Michelsen to na 100% Drabik musi odejść.
    Może też być tak że celowo puszczają plotę do co Michelsena żeby Lindgren jak ktoś mu doniesie wziął się do roboty na playofffy.Co jak co ale Freedie musi teraz zapieprzać mocno punktowo żeby dać dobre wrażenie i na Włókniarzu a jak nie to na nowym ewentualnym klubie.

  41. Powrót do góry    #1478
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Karamba Zobacz posta
    Może też być tak że celowo puszczają plotę do co Michelsena żeby Lindgren jak ktoś mu doniesie wziął się do roboty na playofffy.Co jak co ale Freedie musi teraz zapieprzać mocno punktowo żeby dać dobre wrażenie i na Włókniarzu a jak nie to na nowym ewentualnym klubie.
    *****isty pomysł... z dupy. Bo Fujara będzie jeździł za stawki 1-ligowe, jeśli sam z siebie nie zacznie zapierdzielać. Więc motywowanie go Michelsenem to szalony pomysł.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  42. Powrót do góry    #1479
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,668
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Te ploty o Mikkelu są za mocne i jeszcze ten Gortat, to wygląda jakby on był już klepnięty we Włókniarzu.

  43. Powrót do góry    #1480
    Początkujący
    Dołączył
    04-07-2022
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No dobra to jak sobie wyobrażacie teraz mecz Włókniarz-Motor ? Kibice medalików będą bić brawo jak trójkę zrobi Fredka na wylocie czy Michelsen na przyjściu ? ))
    Do Czewy podobno jak pisali na PS wybiera się 2 tysiące Motorowców mam nadzieje że nie będzie bójki na trybunach o MM

  44. Powrót do góry    #1481
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,222
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Ja tam w te ploty o MM nie wierzę. A jak Swiącik tak kombinuje i podbija stawkę to zaraz Kępa będzie podbijał Madsena i zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie.

  45. Powrót do góry    #1482
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Żaden żużlowiec nie odpuści zarobku z punktów żeby pomóc klubowi, do którego idzie jeździć w przyszłości. Jeszcze bardziej się będzie chciał pokazać.


    Chyba że jesteś Martin Vaculik, to wtedy odpuszczasz
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  46. Powrót do góry    #1483
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,222
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Żaden żużlowiec nie odpuści zarobku z punktów żeby pomóc klubowi, do którego idzie jeździć w przyszłości. Jeszcze bardziej się będzie chciał pokazać.


    Chyba że jesteś Martin Vaculik, to wtedy odpuszczasz
    Albo Dudek z "drżącą" ręką

  47. Powrót do góry    #1484
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Nie tylko mickelsen ale i drabik beda jezdzi we wlokniarzu tak jak pisalem kilka dni temu oni beda jezdzic we wlokniarzu ja to napisalem lubelak juz wczesniej

  48. Powrót do góry    #1485
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Nie tylko mickelsen ale i drabik beda jezdzi we wlokniarzu tak jak pisalem kilka dni temu oni beda jezdzic we wlokniarzu ja to napisalem lubelak juz wczesniej
    Dzięki za info kolego już wiem co obstawić u buka ))) wyglądasz na pewnego gościa )

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koIchoz za jego przydatny post!

    Lubelak12 (21-07-2022)

Strona 33 z 57 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •