Strona 32 z 57 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 2550

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1396
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Swoja droga to zabawne, ze Wlokniarz pokonal Stal bez Thomsena, Wrocław praktycznie bez Woffindena i najslabsza drużynę ligi i juz sie na final szykują xD moze przypomne tylko, ze całkiem niedawno oberwali w Grudziadzu.
    Spartaka GKM zlał w Grudziądzu, Gorzów tak samo i wam oddał punkty, także nie ma co wypominać
    Jedyne co nas różni, to że to wy zebraliście dwa razy srogi od nas łomot, a od paru innych ekip tak wielki, że nie zdołaliście zdobyć na nich bonusa
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Jjasiek (18-07-2022)

  3. Powrót do góry    #1397
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Kibice z innych miast piszą teraz o nas, że jesteśmy faworytem do finału, a jak odpadniemy w PO to będą pisać, że to my się napinaliśmy. Żałośni jesteście.
    Popatrz też na swoje podwórko i co wypisują kibice Włókniarza jak to lejecie każdego i nikt nie ma szans w dwumeczu

  4. Powrót do góry    #1398
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Swoja droga to zabawne, ze Wlokniarz pokonal Stal bez Thomsena, Wrocław praktycznie bez Woffindena i najslabsza drużynę ligi i juz sie na final szykują xD moze przypomne tylko, ze całkiem niedawno oberwali w Grudziadzu.
    Co to znaczy praktycznie bez Woffindena? Czy to znaczy że drużyny mają oddawać punkty bo Tajski jest cienki jak sik pająka?

  5. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Często się chowam (17-07-2022), Jjasiek (18-07-2022), dockm (18-07-2022), muuu (17-07-2022)

  6. Powrót do góry    #1399
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Jeppesen coś bredzi o zakończeniu kariery po sezonie.

    Ten gość może ma talent, ale w głowie kompletnie niepoukładane. Nerwowy, obraża się na cały świat gdy jedzie piach i go się zmieni, bezczelne komentarze, zero "team spirit". Ja nie wiem czy zamiast do mechanika ktoś go nie powinien wysłać do psychologa przed następnymi meczami. Myślę że podobny problem ma Maks Drabik w Lublinie, ale ten z kolei broni się wynikami.

  7. Powrót do góry    #1400
    Początkujący
    Dołączył
    04-07-2022
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jeżeli wygracie za tydzień z Motorem a na koniec w Lesznie to zajmiecie drugie miejsce w RZ,kto by się po medalikach spodziewał ? ;_
    Kubera mówił w wywiadzie że musi przyjść słabszy moment,może oni ten słabszy moment celowo sobie wywołają w Częstochowie ?

  8. Powrót do góry    #1401
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Teraz to już się zacznie kombinowanie, kto z kim w PO chce jechać.
    Więc z Lublinem to spokojnie możemy przegrać
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  9. Powrót do góry    #1402
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Karamba Zobacz posta
    Jeżeli wygracie za tydzień z Motorem a na koniec w Lesznie to zajmiecie drugie miejsce w RZ,kto by się po medalikach spodziewał ? ;_
    Kubera mówił w wywiadzie że musi przyjść słabszy moment,może oni ten słabszy moment celowo sobie wywołają w Częstochowie ?
    Mała poprawka. Już sama wygrana z Motorem da nam najprawdopodobniej drugie miejsce. W Lesznie będziemy mogli tylko wybrać sobie rywala. Przy wygranej spychamy Leszno na szóste miejsce, a my w 1/4 jedziemy z Wrocławiem. Jeżeli jednak przegramy, to zaledwie dwa tygodnie później znowu udamy się do Leszna, czyli w ostatniej kolejce będziemy mieć dobry trening na Smoczyku. Niekomfortowa sytuacja dla Unii.
    I nieskromnie napiszę, że ja się tego spodziewałem. Jak w maju to przepowiedziałem, to mnie tutaj laicy wyśmiali.

    Cytat Zamieszczone przez Top Secret
    Zanosi się, że rundę zasadniczą zakończymy na miejscach 1-2. Czyli trafimy na słabszego rywala w ćwierćfinale, Wrocław bądź Toruń. Na tych torach nam się dobrze jeździ. Liczę na finał z Lublinem. Dla nas najcięższy to będzie półfinał z Lesznem bądź Gorzowem. Jak uda nam się ich pokonać, to w finale Motor będzie miał z nami mega ciężko, bo tylko my potrafimy z nimi jeździć. Ten sezon może być nasz.
    Cytat Zamieszczone przez Michcio13
    Czas zmienić leki
    Cytat Zamieszczone przez cures
    Trzeba być nie wiem jak zakochany w tej koncepcji klubu i drużyny, żeby naiwnie wierzyć, że z tej mąki będzie jeszcze chleb, czyli medale DMP.
    Cytat Zamieszczone przez never_mind
    Kompromitujesz się gościu wraz z każdym kolejnym wpisem coraz bardziej.
    Ochłoń.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  10. Powrót do góry    #1403
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Wygrajmy z Motorem i będziemy wtedy bujać w obłokach o wyborze rywala na PO itp itd ...

  11. Powrót do góry    #1404
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Mała poprawka. Już sama wygrana z Motorem da nam najprawdopodobniej drugie miejsce. W Lesznie będziemy mogli tylko wybrać sobie rywala. Przy wygranej spychamy Leszno na szóste miejsce, a my w 1/4 jedziemy z Wrocławiem. Jeżeli jednak przegramy, to zaledwie dwa tygodnie później znowu udamy się do Leszna, czyli w ostatniej kolejce będziemy mieć dobry trening na Smoczyku. Niekomfortowa sytuacja dla Unii.
    I nieskromnie napiszę, że ja się tego spodziewałem. Jak w maju to przepowiedziałem, to mnie tutaj laicy wyśmiali.
    Z tym cytowaniem 'laików' trzeba było się powstrzymać do ostatniej kolejki, bo jeszcze się okaże, że skończycie poza top3 przegrywając ostatnie mecze w RZ. Dla Unii natomiast, 1/4 z Włókniarzem, to bardzo komfortowa sytuacja

  12. Powrót do góry    #1405
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Tak zmieniając temat.
    Trochę niepokojące jest to, że w klubie cisza odnośnie przedłużenia kontraktów z tym z którymi przedłużenie
    powinno być obowiązkowe, a mianowicie Madsenem, Wroyną i Miskowiakiem.
    Mówię niepokojące zważywszy, że w innych klubach słychać i widać, że kluczowi zawodnicy pozostają w swoich klubach.
    Obawiam się opcji oszczędnościowej jeśli chodzi o pozycję U24 i odpuszczenie Miśka(Toruń) i zostawienie Mateusza na U24.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  13. Powrót do góry    #1406
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Trochę niepokojące jest to, że w klubie cisza odnośnie przedłużenia kontraktów z tym z którymi przedłużenie
    powinno być obowiązkowe, a mianowicie Madsenem, Wroyną i Miskowiakiem.
    Spokojnie, wszystko w swoim czasie.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  14. Powrót do góry    #1407
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    W mediach krążą niusy że Włókniarz ostro kusi Michelsena.

    Dwóch Dunów - Madsen i Michelsen + Świacik... hmm, nie wiem czy starczy miejsca w całym powiecie częstochowskim by pomieścić ich ego.
    Pzdr,
    Garfield

  15. Powrót do góry    #1408
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Galewski chyba nie jest takim bajkopisarzem jak inni, więc może jest coś na rzeczy. To jest tak napisane, że ja to odebrałem jakby ten transfer był pewny na 90%. Tylko nie wiem po co dzwonił do Świącika. Trochę mi się też to kupy nie trzyma. Motor bierze Zmarzlika i jednocześnie traci lidera? Gdzie tu sens, gdzie logika? Chyba że tutaj daje znać o sobie właśnie ego Duńczyka. Bo sprowadzą zawodnika, który ma skasować 5 baniek, a ile zrobi w meczu więcej punktów od Michelsena? Jeden, góra dwa. A Mikkel nie dostanie nawet połowy tego co Bartosz. Jest coś nie tak.
    Dla nas to byłby wymarzony transfer. Druga petarda obok Leona. Zrekompensowałby w jakimś stopniu brak punktów juniorów. Bo ci w przyszłym roku będą robić kilka, a nie kilkanaście jak obecnie.
    Na forum Motoru można przeczytać coś takiego:
    Coraz więcej wskazuje na to że Mikkel chce odejść, jestem w szoku. Myślałem że to nierealne...
    Jeden ze sponsorów się wypowiedział że na pewno odchodzi.
    Masakra.
    "Niestety… Może Kuba się kiedyś wypowie, ja nie mam takich kompetencji aby to komentować. Kuba zrobił co mógł, ja przy tym mocno pomagałem. Nie wyszło. Ale bez stresu, mocna paka się szykuje. Damy radę"
    Wydawało się to mało prawdopodobne, ale skoro Zmarzlik może odejść z Gorzowa, to tym bardziej Michelsen z Lublina. Ale żeby Kępie podkupić zawodnika, tego jeszcze nie grali.
    Ostatnio edytowane przez Top Secret ; 20-07-2022 o 03:23
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  16. Powrót do góry    #1409
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach

    JOŁ

    Hej Włokniarze.
    Mam takie pytanie do was.
    Bo u nas w Rybniku to już można tylko trybuny umyć...
    My cały czas kibicujemy Kacprowi więc i wam.
    Jak wy postrzegacie Kacpra ?
    Bo wiem ze sezon temu była lipa. ....
    A teraz ... On naprawde zaczyna być coraz lepszy....
    Mam swietny kontakt z jego pomagierem.
    I mowie wam.
    Kacper bardzo sie przez te dwa sezony zmienił.
    Stał sie meżczyzną.
    Już nie ma głupich uśmieszek i ***********.
    Ma byc wynik.
    I on bardzo chce do GP.....
    TO jest jego cel.
    A jak wy go postrzegacie ?
    Na przestrzeni tych dwoch lat ?
    Kiedyś daliśmy wam Skupni potem Szumine a teraz Kacper.........
    pozdrowienia serdeczne obyście byli w finale.... Jest szansa.....

  17. Powrót do góry    #1410
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Na forum Motoru można przeczytać coś takiego:
    Coraz więcej wskazuje na to że Mikkel chce odejść, jestem w szoku. Myślałem że to nierealne...
    Jeden ze sponsorów się wypowiedział że na pewno odchodzi.
    Masakra.
    "Niestety… Może Kuba się kiedyś wypowie, ja nie mam takich kompetencji aby to komentować. Kuba zrobił co mógł, ja przy tym mocno pomagałem. Nie wyszło. Ale bez stresu, mocna paka się szykuje. Damy radę"
    To Ci sami co co rok witają Woffindena na lotnisku?

    Mnie się coś wydaje ze to podbijanie stawki, bo trudno wyobrazić sobie, że przy takim wsparciu Motoru przez spółki skarbu pastwa i byciem oczkiem w głowie PIsu udało się od nich wyrwać lidera.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  18. Powrót do góry    #1411
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    już ustalili na forum Motoru, że to jakieś fejkowe konto.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Powrót do góry    #1412
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Mnie się coś wydaje ze to podbijanie stawki, bo trudno wyobrazić sobie, że przy takim wsparciu Motoru przez spółki skarbu pastwa i byciem oczkiem w głowie PIsu udało się od nich wyrwać lidera.
    No dziwne są takie głośne informacje transferowe już teraz. Mam wrażenie, że wcześniej jakoś to wszystko ciszej się odbywało.

    Ale MM ma mechaników z Rybnika, więc może to też jest jakiś argument i chęć zmiany klubu na jakiś wygodniejszy do życia
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  20. Powrót do góry    #1413
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Zacznijmy od tego, że MM sam mieszka w Rybniku.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #1414
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta

    Ale MM ma mechaników z Rybnika, więc może to też jest jakiś argument i chęć zmiany klubu na jakiś wygodniejszy do życia
    Michelsen sam mieszka w Rybniku ale nikt nie łyknie bajek o mniejszej odległości jako poważny argument do transferu bo to może pod uwagę brać małolat który jeszcze się uczy, a nie ktoś kto 4 rok jeździ w Lublinie Tydzień temu w Częstochowie był Fricke teraz jest Michelsen. Druga sprawa to jaki normalny sponsor siedziały po forach i innych grupach na fb i wypisywał takie rzeczy o transferach?
    Ostatnio edytowane przez BeKs ; 20-07-2022 o 10:08

  22. Powrót do góry    #1415
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Myślę, że perspektywa tanich dojazdów i ściepa na wachę z Woryną na pół okaże się decydująca w tym przypadku.

  23. Powrót do góry    #1416
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Jeśli Zmarzlik przejdzie do motoru to z tym Michelsenem kto wie czy się nie uda ściągnąć.
    Oni faktycznie mają wsparcie ogromne ze spółek ale też nie jest to budżet z gumy.

    Sklad taki jak poniżej to bedą ogromne koszty tym bardziej że z każdym trzeba w tym roku przedłużyć bo im się kończą kontrakty i być może zdecydują sie na jakieś tańszego obco.

    Zmarzlik
    Michelsen
    Kubera
    Drabik
    Hampel
    Cierniak
    + jeden junior do kupienia

  24. Powrót do góry    #1417
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Ja myślę, że może też chodzić o to, że Zmarzlik dużo więcej punktów niż Michelsen nie zrobi, bo jest to niemożliwe, a kontrakt będzie miał prawie dwukrotnie wyższy niż to, co aktualnie zarabia w Motorze Mikkel.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  25. Powrót do góry    #1418
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Wymiana Zmarzlika na Michelsena ma jeszcze sens w tym kontekście, że Zmarzlik jest prawie pewnym gwarantem wyssania dodatkowej, dużej kasy ze spółek Skarbu Państwa co w przypadku Michelsena nie jest takie pewne, jako że okupujący je pisowscy aparatczycy nie wiedzą pewnie nawet kto to jest Michelsen.
    Pzdr,
    Garfield

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Buszmen (20-07-2022), Havelock (20-07-2022)

  27. Powrót do góry    #1419
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach

  28. Powrót do góry    #1420
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    A Madsen zostaje we Włókniarzu na pewno? Kępa będzie musiał kimś zastąpić Mikkela przecież, zostają Madsen i Vaculik.
    Duże gratulacje tego transferu jeżeli to faktycznie prawda

    No i odejście Mikkela do Włókniarza można też traktować jako pewnego rodzaju oficjalke Zmarzlika, bo innego powodu tej decyzji ciężko się doszukiwać.

  29. Powrót do góry    #1421
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A Madsen zostaje we Włókniarzu na pewno?
    Zostaje
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  30. Powrót do góry    #1422
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Zostaje
    No jeśli tak, czyli MM i Madsen są we Włókniarzu, to Zimny musi być w Lublinie. No chyba, że Zimny wykiwa Kepę i podbija sobie w ten sposób kontrakt w Gorzowie. Choć w to sam nie wierzę, bo raz, że Gorzów nie ma czym podbijać oferty a dwa, że Motor jak by wiedział, że Zimny jest nie pewny to tak łatwo nie oddałby MM.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1423
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A Madsen zostaje we Włókniarzu na pewno? Kępa będzie musiał kimś zastąpić Mikkela przecież, zostają Madsen i Vaculik.
    Duże gratulacje tego transferu jeżeli to faktycznie prawda

    No i odejście Mikkela do Włókniarza można też traktować jako pewnego rodzaju oficjalke Zmarzlika, bo innego powodu tej decyzji ciężko się doszukiwać.
    Z tego co lata jeszcze info to zdecydowała duma Michelsena, który nie chce być numerem dwa przy Zmarzliku.
    Zmarzlik przychodzi za Łagutę, a za Michelsena podobno Vaculik.
    Kompletnie mi się nie podoba taka wymiana

  32. Powrót do góry    #1424
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Z tego co lata jeszcze info to zdecydowała duma Michelsena, który nie chce być numerem dwa przy Zmarzliku.
    Zmarzlik przychodzi za Łagutę, a za Michelsena podobno Vaculik.
    Kompletnie mi się nie podoba taka wymiana
    To już bym wolał zostawić MM a sprowadzić Lamberta czy nawet Fickea i konkretnego juniora. Zmarzlik z Vaculem to dwie mega złotówy.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    Havelock (20-07-2022)

  34. Powrót do góry    #1425
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Nie ma na rynku konkretnych juniorów. Jest tylko Przyjemski, który zostaje w Bydgoszczy. Można zakontraktować przyszłościowo tego łebka z Rzeszowa, któremu pomaga Dawid Lampart i pewnie dzięki temu i tak go Lublin zgarnie i tak. A papiery na jazdę chłopak ma duże.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  35. Powrót do góry    #1426
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Nie ma na rynku konkretnych juniorów. Jest tylko Przyjemski, który zostaje w Bydgoszczy. Można zakontraktować przyszłościowo tego łebka z Rzeszowa, któremu pomaga Dawid Lampart i pewnie dzięki temu i tak go Lublin zgarnie i tak. A papiery na jazdę chłopak ma duże.
    Ja tu widzę sensownego juniora w osobie Krawczyka z Ostrowa. Ten Bańbor z Rzeszowa też ma potencjał. Wiadomo co z Grzeszczykiem miał dzisiaj ostry wypadek na Campie w Toruniu?

  36. Powrót do góry    #1427
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Nie ma na rynku konkretnych juniorów. Jest tylko Przyjemski, który zostaje w Bydgoszczy. Można zakontraktować przyszłościowo tego łebka z Rzeszowa, któremu pomaga Dawid Lampart i pewnie dzięki temu i tak go Lublin zgarnie i tak. A papiery na jazdę chłopak ma duże.
    jak mu Lampart pomaga to już wiadomo, że będzie ultra drewno.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Powrót do góry    #1428
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2022
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiadomo coś może o kontraktach Woryny i Miśkowiaka ?

  38. Powrót do góry    #1429
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Z tego co lata jeszcze info to zdecydowała duma Michelsena, który nie chce być numerem dwa przy Zmarzliku.
    Zmarzlik przychodzi za Łagutę, a za Michelsena podobno Vaculik.
    Kompletnie mi się nie podoba taka wymiana
    We Włókniarzu też nie będzie liderem. Zakładam, że Madsen zostaje.

    Poza tym obaj Duńczycy chyba nie bardzo pałają do siebie sympatią? Wyprowadźcie mnie z błędu, jeżeli się mylę.

    Nie mniej jeżeli przyjście MM za Fredke okaże się prawdą, to będzie to super wymiana.

  39. Powrót do góry    #1430
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Z tego co lata jeszcze info to zdecydowała duma Michelsena, który nie chce być numerem dwa przy Zmarzliku.

    Kompletnie mi się nie podoba taka wymiana
    woli być numerem 2 przy Madsenie? xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #1431
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Z tego co lata jeszcze info to zdecydowała duma Michelsena, który nie chce być numerem dwa przy Zmarzliku.
    Zmarzlik przychodzi za Łagutę, a za Michelsena podobno Vaculik.
    Kompletnie mi się nie podoba taka wymiana
    Po powrocie Ruskich to będzie akurat sklad na 3 miejsce a jak wam Zmarzlik rozwali atmosferę w drużynie, co na pewno słusznie zauważają niektórzy, nawet medalu nie będzie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #1432
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kaes Zobacz posta
    We Włókniarzu też nie będzie liderem. Zakładam, że Madsen zostaje.

    Poza tym obaj Duńczycy chyba nie bardzo pałają do siebie sympatią? Wyprowadźcie mnie z błędu, jeżeli się mylę.

    Nie mniej jeżeli przyjście MM za Fredke okaże się prawdą, to będzie to super wymiana.
    Powiem Ci tylko jedno, na zgrupowaniach kadry Danii MM i Madsen ze sobą nie rozmawiali a resztę dopowiedz sobie sam. W skrócie nie ma między nimi chemii i nawet Nielsen próbował na to zareagować bo przez pewien czas nie powoływał do kadry MM. Teraz może to trochę ucichło bo Niki skończył się w Danii. Czeski film....

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Po powrocie Ruskich to będzie akurat sklad na 3 miejsce a jak wam Zmarzlik rozwali atmosferę w drużynie, co na pewno słusznie zauważają niektórzy, nawet medalu nie będzie.
    Masz rację bo jak wrócą ruscy to Zmarzlik i Vacul z tymi swoimi warunkami finansowymi zostanie z ręką w nocniku i zostanie im jazda w Opolu albo Rawiczu (oczywiście bez obrazy tych klubów). Wszystko zależy od powrotu ruskich bo jak wrócą to nikt nie będzię nie wiadomo ile przepłacał za Vacula i Zmarzlika.
    P.S. Stali na pewno nie będzie na nich stać i jak zostanie Szymek z Thomsenem na przyszły sezon to będzie sukces.

  42. Powrót do góry    #1433
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez kaes Zobacz posta
    We Włókniarzu też nie będzie liderem. Zakładam, że Madsen zostaje.

    Poza tym obaj Duńczycy chyba nie bardzo pałają do siebie sympatią? Wyprowadźcie mnie z błędu, jeżeli się mylę.

    Nie mniej jeżeli przyjście MM za Fredke okaże się prawdą, to będzie to super wymiana.
    To jest własnie ta zagwozdka, na którą w tych plotkach chyba nie potrafi nikt odpowiedzieć. Z Madsenem niezbyt się lubią, a tam liderem też nie będzie.
    Niby te kropki jakoś się łączą w całość, ale nie do końca.

  43. Powrót do góry    #1434
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    No chyba, że Madsen out.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #1435
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Jeżeli Motor pozbędzie się MM to będzie drugi duży babol po pozbyciu się Lamberta. Nie chcę widzieć Zmarzlika w Lublinie tym bardziej tej uśmiechniętej złotówy Vacula.

  45. Powrót do góry    #1436
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Coś tu się kupy nie trzyma. Madsen - Michelsen czy Zmarzlik - Madsen. Ciekawe roszady CKM i Motor.

  46. Powrót do góry    #1437
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Powiem Ci tylko jedno, na zgrupowaniach kadry Danii MM i Madsen ze sobą nie rozmawiali a resztę dopowiedz sobie sam. W skrócie nie ma między nimi chemii i nawet Nielsen próbował na to zareagować bo przez pewien czas nie powoływał do kadry MM. Teraz może to trochę ucichło bo Niki skończył się w Danii. Czeski film....
    Ale za to w kwietniu ze sobą rozmawiali podczas meczu Lublin vs Częstochowa...

  47. Powrót do góry    #1438
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Coś tu się kupy nie trzyma. Madsen - Michelsen czy Zmarzlik - Madsen. Ciekawe roszady CKM i Motor.
    A ja myślę, że MM podbija kontrakt.

    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Ale za to w kwietniu ze sobą rozmawiali podczas meczu Lublin vs Częstochowa...
    Pewnie rozmawiali o pogodzie albo, która jest godzina

  48. Powrót do góry    #1439
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Konflikt Madsena z Michelsenem jest rozdmuchany. Nie przyjaźnią się, ale normalnie ze sobą rozmawiają. Poza tym, czy z Lindgrenem ktoś się teraz kumpluje we Wlokniarzu? Nie. A nie przeszkadzało to takiemu Madsenowi jeździć z nim parę lat w drużynie.

    Nie chcę przesądzać jeszcze transferu Michelsena, ale ktoś jest naiwny jeśli myśli, że z Madsenem nie było rozmowy na temat Michelsena przed podjęciem z nim rozmów. Wbrew pozorom Madsen ma dużo do powiedzenia w tym klubie. Zresztą, jakoś musieli go namówić na pozostanie.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  49. Powrót do góry    #1440
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2022
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    artem , wiesz cos może odnośnie przedłużenia kontraktów z Woryną i Miśkowiakiem ?

Strona 32 z 57 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •