Strona 24 z 57 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 2550

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lenq Zobacz posta
    Bardzo fajnie oglądało się wczoraj Kurtza w ZG. Stylem jazdy trochę Kacpra przypomina. Jedzie 30 metrów za prowadzącym, ale szuka ścieżek i jest ofensywny. Tylko na Ekstra raczej punktów nie gwarantuje na poziomie lidera.
    Bez jaj. On ma dopiero osiemnastą średnią 1,852. Z I ligi to tylko nadaje się Fricke i Lebiediew.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem za kogo, ale wiem, że Świącik włączył się do walki o Fricke. Tylko nie mam pojęcia czy chciałby go za Madsena (który ponoć domaga się solidnej podwyżki) czy za Freda.
    Niech no pomyślę, za kogo mógłby go chcieć? Ale poważnie mówiąc, jestem na tak. Młody, rozwojowy, oby się prezesowi udało, żeby Grudziądz nas nie ubiegł.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  2. Powrót do góry    #1037
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem za kogo, ale wiem, że Świącik włączył się do walki o Fricke. Tylko nie mam pojęcia czy chciałby go za Madsena (który ponoć domaga się solidnej podwyżki) czy za Freda.
    Za Madsena, którego nie ma we Włókniarzu na kolejny sezon.

  3. Powrót do góry    #1038
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No tak, tysiące sponsorów i prezesów czytaja forum i Mariusza.
    Btw gdyby w klubie mieli sie sugerować tym, co tu jest wypisywane to Lindgrena nie byloby we Wlokniarzu od co najmniej 2 sezonow.

    Pojęcie ironia jest Ci widać obce

  4. Powrót do góry    #1039
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Od czasu jakiegoś odpuściłem sobie żale po frajerskich meczach, jest ich za dużo, a i sposób prowadzenia rodzinnego interesu jest niereformowalny.
    Czyli dopóki ten stan trwać będzie...to szkoda czasu.

    Ale muszę przyznać, że wpis na fanpage klubowym wzbił się na szczyt profesjonalizmu robiąc dziurę w suficie (zrobił na mnie wrażenie)
    (cyt.)

    "Dziękujemy za każdy komentarz. Mocne i poparte argumentami słowa krytyki.
    W szczególności jednak dziękujemy tym, którzy mówią, że nas kochają, jak wygrywamy, a jak tydzień później przegrywamy, każą spierdulać"

    To jest dobry przykład jak można nisko spaść i zahaczyć brodą o podłogę (Nie zdziwiłbym się, gdyby ta odpowiedź wyszła spod pióra szeryfa)
    Potwierdza to tylko nieudolność rodzinnego biznesu.
    Kibiców będzie coraz więcej!!!!
    Ostatnio edytowane przez lolex ; 19-06-2022 o 14:56

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    Falubaz (19-06-2022), Mariusz (19-06-2022), muuu (19-06-2022)

  6. Powrót do góry    #1040
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Bez jaj. On ma dopiero osiemnastą średnią 1,852. Z I ligi to tylko nadaje się Fricke i Lebiediew.



    ł.
    Lebiediew to drewno. To juz wolalbym Lindgrena

  7. Powrót do góry    #1041
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Lindgren ma dom w Czewie i kontrakt na 3 lata także powodzenia.

  8. Powrót do góry    #1042
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,416
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Lindgren ma dom w Czewie i kontrakt na 3 lata także powodzenia.
    Ten 3 letni kontrakt właśnie po tym sezonie się kończy.

  9. Powrót do góry    #1043
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Ten 3 letni kontrakt właśnie po tym sezonie się kończy.
    To następny na 3. Michaś go bardzo lubi.

  10. Powrót do góry    #1044
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Ten 3 letni kontrakt właśnie po tym sezonie się kończy.
    Madsen podwyżka,Woryna podwyżka. To nie są tanie rzeczy macie wybór Lindgren lub Lyager

  11. Powrót do góry    #1045
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No tak, tysiące sponsorów i prezesów czytaja forum i Mariusza.
    Btw gdyby w klubie mieli sie sugerować tym, co tu jest wypisywane to Lindgrena nie byloby we Wlokniarzu od co najmniej 2 sezonow.
    U nas klubie czytają fora.
    Na początku obrażają się jak się coś napisze co poszło nie tak. Leży to tak z rok, potem kolejny rok analizują czy jednak nie miał ktoś racji. Kolejny rok starają się o tym zapomnieć, bo okazało się, że jednak ktoś spoza klubu rację miał. No i w 4-tym roku wdrażają ten pomysł, bo jednak wyszło że jakiś random z internetu miał więcej rozumu w głowie niż oni. Tylko po tym czasie zapomina się kto dany pomysł rzucił i przypisuje się go osobom z klubu.

    Tak było z marketingiem, filmami, social mediami czy numerkami na krzesełkach.


    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    "Dziękujemy za każdy komentarz. Mocne i poparte argumentami słowa krytyki.
    W szczególności jednak dziękujemy tym, którzy mówią, że nas kochają, jak wygrywamy, a jak tydzień później przegrywamy, każą spierdulać"

    To jest dobry przykład jak można nisko spaść i zahaczyć brodą o podłogę (Nie zdziwiłbym się, gdyby ta odpowiedź wyszła spod pióra szeryfa)
    Potwierdza to tylko nieudolność rodzinnego biznesu.
    Kibiców będzie coraz więcej!!!!
    Odpowiedź w stylu michała.
    Jak chwalisz, to jesteś cacy. Jak coś zaczynasz narzekać, to jesteś dla nich zerem.
    Zamiast dbać o takich kibiców, bo przecież ktoś te porażki ogląda i się nimi przejmuje i nadal mimo ich chodzi na stadion, to chyba najbardziej wartościowy kibic.
    Kibic, który żyje zespołem, drużyną, klubem i jest z nim na dobre i na złe. A ten takim kibicom pluje w twarz.
    No kolejne xD

    Tam chyba ostatnio za dużo grilla i słońca w dziale "sabotażo-marketingu"
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 19-06-2022 o 15:43
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (23-06-2022)

  13. Powrót do góry    #1046
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    U nas klubie czytają fora.
    Na początku obrażają się jak się coś napisze co poszło nie tak. Leży to tak z rok, potem kolejny rok analizują czy jednak nie miał ktoś racji. Kolejny rok starają się o tym zapomnieć, bo okazało się, że jednak ktoś spoza klubu rację miał. No i w 4-tym roku wdrażają ten pomysł, bo jednak wyszło że jakiś random z internetu miał więcej rozumu w głowie niż oni. Tylko po tym czasie zapomina się kto dany pomysł rzucił i przypisuje się go osobom z klubu.

    Tak było z marketingiem, filmami, social mediami czy numerkami na krzesełkach.
    Pan prezes też chyba tu na forum był czy coś pomyliłem >

  14. Powrót do góry    #1047
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Pan prezes też chyba tu na forum był czy coś pomyliłem >
    A kogo tu nie było Czy na forum klubowym kiedyś.

    Ale nie wiem po to czy by się wypowiadać, czy robić archiwum teczek z wydrukowanymi postami niektórych użytkowników tych for


    AAAa świaciki, jak już czytacie i robicie nawet spoko filmiki wrzucając dużo szczegółów, to po m.in. tym https://youtu.be/lAywiZMVOH0?t=953 i po tym jak jedzie Woryna, to mam nadzieje, że zrobicie wszystko by go zatrzymać w klubie.

    Bo gość od***dala za wszystkich taką robotę w parku maszyn, że głowa mała.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 19-06-2022 o 15:59
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    spitt22 (19-06-2022)

  16. Powrót do góry    #1048
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Kędziora to tam chyba za maskotkę robi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #1049
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Kędziora to tam chyba za maskotkę robi.
    On ma tylko tor zrobić przecież chłop nawet podstaw angielskiego nie zna

  18. Powrót do góry    #1050
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Jacek Gajewski wspomniał w magazynie o wszystkim co było tutaj pisane na temat naszej drużyny.
    Przede wszystkim postawa Lindgrena w lidze a w GP, nieznajomość angielskiego przez Kędziore oraz puszczanie Jeppesena pomimo jego tragicznej postawy i niepuszczanie Miskowiaka.
    Może ktoś w klubie pójdzie po rozum do głowy?

  19. Powrót do góry    #1051
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,416
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Jacek Gajewski wspomniał w magazynie o wszystkim co było tutaj pisane na temat naszej drużyny.
    Przede wszystkim postawa Lindgrena w lidze a w GP, nieznajomość angielskiego przez Kędziore oraz puszczanie Jeppesena pomimo jego tragicznej postawy i niepuszczanie Miskowiaka.
    Może ktoś w klubie pójdzie po rozum do głowy?
    Nic się nie zmieni. Klubowi łatwiej było wymyślić bajke że Lindgren poważnie chorował a nie wypieprzyć na zbity ryj bo sie kumpluje z prezesem.....

    W parkingu stoi czterech gości ( Kędziora , Dymek , Świącik , Kafel ) i nie widzą albo udają że nie widzą jaki ten Jonas jest ujowy. Ten mecz w Grudziądzu to już na prawde sabotaż jeśli chodzi o zmiany bo tego wytłumaczyć inaczej się nie da.

  20. Powrót do góry    #1052
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Mi ten post na fejsie wygląda raczej, jako emocjonalna reakcja na postawę kibiców Włókniarza, którzy po meczu, jeszcze na sektorze gości, postanowili wyrazić swoją dezaprobatę. Delikatnie mówiąc, nie było tradycyjnej szkocji z fanami

    Ktoś wcześniej napisał, że rok temu narzekaliśmy na Świderskiego. Owszem, był beznadziejny. Kędziora mimo błędów w meczu GRUCZĘ, wciąż bije na głowę swojego poprzednika. Nie, że bronię Lecha, ale ze Świderskim (i brakiem atutu toru) mielibyśmy na koncie kilka punktów mniej. Przygotowanie nawierzchni przy Olsztyńskiej uległo znacznej poprawie, natomiast wciąż mamy te same błędy w prowadzeniu drużyny, czym jestem zaskoczony. Poza tym napomknę jeszcze o Świdnickim. Widzę, że zaskakująco szybko skreślają go forumowi eksperci i to Ci z Częstochowy. To jest NASZ zawodnik i wspierajmy go, niezależnie od wyników. To, że ma swoje braki widać gołym okiem (no chyba, że po udanych meczach na Olsztyńskiej ktoś popada w drugą skrajność i przestaje je dostrzegać). Żużel to sport, w którym jest miejsce dla zawodników ekstraligowych, pierwszoligowych i drugoligowych. Jak Mati nie poradzi sobie w Ekstralidze to kibicujmy, żeby rozwinął się chociaż w pierwszej. Ja wciąż wierzę, że chłopak sobie poradzi, może nawet na najwyższym szczeblu. Papiery na jazdę ma, a choćby z samego faktu jego podejścia do sportu, nie zasłużył sobie na taką krytykę - zwłaszcza od częstochowskich kibiców.

    O Lindgrenie nie będę się wypowiadać, bo nie ma sensu. Powodzenia w nowym otoczeniu w 2023 i do zoba na spacerze na Alei Brzozowej czy tam na Bałtyku

  21. Powrót do góry    #1053
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Mi ten post na fejsie wygląda raczej, jako emocjonalna reakcja na postawę kibiców Włókniarza, którzy po meczu, jeszcze na sektorze gości, postanowili wyrazić swoją dezaprobatę. Delikatnie mówiąc, nie było tradycyjnej szkocji z fanami
    A wyszli wszyscy zawodnicy pod klatkę?

    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Papiery na jazdę ma, a choćby z samego faktu jego podejścia do sportu, nie zasłużył sobie na taką krytykę - zwłaszcza od częstochowskich kibiców.
    Ja się zgodzę. Fajnie widzieć wychowanków na torach żużlowych.
    Tylko mam wrażenie, że mu klub nie pomaga dawaniem tylko 3 biegów i tylko o to mam pretensje. Bo ciężko czepiać się synka za brak progresu, skoro nie ma do niego okazji.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Powrót do góry    #1054
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A wyszli wszyscy zawodnicy pod klatkę?
    Tak. Na pierwszym planie Woryna, Miśkowiak i Madsen, a kilka chwil później, delikatnie z boku stawiła się reszta z Świącikiem na czele. Wiele nie minęło, jak wszyscy w/w obrócili się na pięcie i zawinęli - prezes, jako jeden z pierwszych

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ja się zgodzę. Fajnie widzieć wychowanków na torach żużlowych.
    Tylko mam wrażenie, że mu klub nie pomaga dawaniem tylko 3 biegów i tylko o to mam pretensje. Bo ciężko czepiać się synka za brak progresu, skoro nie ma do niego okazji.
    Pretensje do klubu o nie dawanie Świdnickiemu więcej niż 3 startów + szeroko pojęte marnowanie jego potencjału, a pretensje do zawodnika, że nic nie osiągnie / palą mu się styki / nic nie myśli itd. to ogromna różnica. Nie piję bezpośrednio do Ciebie, ale do całości wcześniejszych wypowiedzi. Szanujmy własnych wychowanków.

  23. Powrót do góry    #1055
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Pretensje do klubu o nie dawanie Świdnickiemu więcej niż 3 startów + szeroko pojęte marnowanie jego potencjału, a pretensje do zawodnika, że nic nie osiągnie / palą mu się styki / nic nie myśli itd. to ogromna różnica. Nie piję bezpośrednio do Ciebie, ale do całości wcześniejszych wypowiedzi. Szanujmy własnych wychowanków.
    Ale palą styki. Chłopak wie, że ma 3 biegi tylko i się musi w nich pokazać jak najlepiej. I jak się tak za bardzo na tym skupia, co zrobić lepiej, jak przełożyć, to się łeb spala. Dajmy mu 5 żeby miał spokój o to ile zarobi czy ile się nauczy. Bo co on musi zrobić, ile punktów robić, by móc jeździć więcej? On siedzi przecież w parkingu i widzi, że słabsi zawodnicy od niego dostają więcej szans.
    To jest fair i zdrowe dla niego?

    I jest druga strona tego medalu i puszczania partaczy w meczu i brak zmian w meczach na styku. Madsen.
    Od dawna sporo się mówi o tym, że chce sukcesów, medali i to widać w tych wszystkich relacjach zza kulis. A my mamy mecz na styku i 0 zmian. Zero chęci i jakichkolwiek taktycznych ruchów, by wygrać mecz.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  24. Powrót do góry    #1056
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    "Dziękujemy za każdy komentarz. Mocne i poparte argumentami słowa krytyki.
    W szczególności jednak dziękujemy tym, którzy mówią, że nas kochają, jak wygrywamy, a jak tydzień później przegrywamy, każą spierd@lać"
    Genialna odpowiedź na poziomie. Praktycznie bez wulgaryzmów
    Marketingowy kryminał. Jezus kto tam pracuje?
    Mam cichą nadzieję, że to jednak nie Michał.
    Co wy robicie z tym klubem?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    dockm (20-06-2022), lolex (20-06-2022), muuu (20-06-2022)

  26. Powrót do góry    #1057
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Za Madsena, którego nie ma we Włókniarzu na kolejny sezon.
    Odszczekasz to jak coś ruska papugo? Bo możesz się zdziwić a teraz wracaj do chusteczek i roń łzy za zawieszonym Damirowiczem.

  27. Powrót do góry    #1058
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,416
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Wygląda na to że Madsen niezdolny do jazdy po upadku w Danii. Oby nic poważnego bo będziemy w dupie

  28. Powrót do góry    #1059
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Wygląda na to że Madsen niezdolny do jazdy po upadku w Danii. Oby nic poważnego bo będziemy w dupie
    To nie jest przeciez zadne osłabienie, jakby co to pojedziecie z z/z za niego- czyli tak jak Sparta i Apator caly sezon zgodnie z tym co pisaliscie, to żaden problem
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Awkop (22-06-2022)

  30. Powrót do góry    #1060
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To nie jest przeciez zadne osłabienie, jakby co to pojedziecie z z/z za niego- czyli tak jak Sparta i Apator caly sezon zgodnie z tym co pisaliscie, to żaden problem
    To jest osłabienie i to spore. Natomiast w przypadku Torunia i Wrocławia mamy inną sytuacja. Nie rozumiem jak mogli wykluczyć ruskich i dać jeszcze ZZ. Powinni wywalić bez możliwości ZZ. Bo PGe ekstraliga pokazała niekonsekwencje coś zabrali i coś dali.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    blacktop (22-06-2022)

  32. Powrót do góry    #1061
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To jest osłabienie i to spore. Natomiast w przypadku Torunia i Wrocławia mamy inną sytuacja. Nie rozumiem jak mogli wykluczyć ruskich i dać jeszcze ZZ. Powinni wywalić bez możliwości ZZ. Bo PGe ekstraliga pokazała niekonsekwencje coś zabrali i coś dali.
    Laguta mial srednia wyzsza od Madsena to jakim cudem z/z za niego nie jest osłabieniem, a za Madsena jest? Przygrzało ci za mocno slonce?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #1062
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Laguta mial srednia wyzsza od Madsena to jakim cudem z/z za niego nie jest osłabieniem, a za Madsena jest? Przygrzało ci za mocno slonce?
    Ale Łaguta nie jest kontuzjowany tylko wykluczony. Jakim cudem ZZ za wykluczonych ? za meldonium Dudka czy alko Warda były ZZ ? oni też wykluczeni.Torun i Wrocław powinien w ich m iejsce sciagnać Lahtiego i Kim Nilssona (podzielic sie)

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    blacktop (22-06-2022)

  35. Powrót do góry    #1063
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,496
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    bezprawnie wykluczony*
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #1064
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Skoro wykluczyli ruskich to powinni anulować kontrakty zawarte po zakończeniu sezonu i otworzyć okno transferowe. Wtedy byłoby w miarę sprawiedliwie i poszkodowani mogliby się odkuć. Już wyobrażam sobie żale dotowanych golasów, a paru dobrych zawodników przytuliłoby godziwe pieniądze.

  37. Powrót do góry    #1065
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ale Łaguta nie jest kontuzjowany tylko wykluczony. Jakim cudem ZZ za wykluczonych ? za meldonium Dudka czy alko Warda były ZZ ? oni też wykluczeni.Torun i Wrocław powinien w ich m iejsce sciagnać Lahtiego i Kim Nilssona (podzielic sie)
    Ponownie - abstrahujac od tego czy uważasz zawieszenie Laguty za słuszne czy nie, fakt jest faktem ze jest za niego z/z. Wiec ponawiam pytanie: dlaczego twoim zdaniem z/z za mistrza świata nie jest oslabieniem, a z/z za Madsena jest wielkim oslabieniem? Logiki za ch*j tu nie ma.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #1066
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Leon cały i zdrowy. Trochę poobijany, ale daje radę
    Zobaczymy jeszcze czy wystartuje w najbliższym meczu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #1067
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,986
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    A Ci dalej swoje...

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    muuu (22-06-2022)

  41. Powrót do góry    #1068
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    947
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Mnie to już bawi. Wiadomo, że Sparta i Apator po stracie Emila i Artioma są poszkodowani ale.. życie jest przewrotne jak w 2023 krajowe pary stworzą Janowski - Łaguta i Dudek - Sajfutdinov robiąc miejsce dla takiego Madsena w swoich zespołach to forum pyerdolnie od wpisów kibiców z Częstochowy i Leszna
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    lego (23-06-2022), sparta_mistrz (23-06-2022)

  43. Powrót do góry    #1069
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Zawsze też krajową parę we Włókniarzu mogą tworzyć Madsen z Woryną
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  44. Powrót do góry    #1070
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    adsiz napisał:
    życie jest przewrotne jak w 2023 krajowe pary stworzą Janowski - Łaguta i Dudek - Sajfutdinov
    Chyba tylko wtedy jak w Toruniu będą grali hymn rosyjski przed każdymi zawodami ku uciesze miejscowej gawiedzi, a w większych przerwach między biegami będą się odbywały popisy nocnych wilków
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #1071
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Jason Doyle jedynką na naszej liście zastępców Fredrika Lindgrena

    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...dgrena/0qtxqfk

  46. Powrót do góry    #1072
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Podobnie jak Apatora, Sparty a i Unia też chce go zatrzymać. Przy braku odwieszenia Rosjan taki Doyle dostanie kontrakt pod 3 bańki za sezon.

  47. Powrót do góry    #1073
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie mam pewności czy macie miejsce dla seniora, a poza tym musicie trzymać miejsce dla chytrego sympatyka Putina.
    Podobno ma zdjąć z siebie rosyjską flagę, wykasować focie z nocnymi wilkami i spalić listy do putina.
    Od przyszłego sezonu ma startować jako pełnokrwisty Polak.
    Tak mówią dobrzy ludzie z waszego wątku, bo muszą trzymać się razem, ale nie wiem czy to prawda, bo forum wysiądzie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #1074
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Tak sobie oglądam Unibax - GKM.
    No nie da się przeżyć tego, że my tydzień temu przegraliśmy mecz z nimi, patrząc na to co oni dziś jadą.
    Jedno wielkie xD
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 24-06-2022 o 21:27
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  49. Powrót do góry    #1075
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    To tylko pokazuje jaki mamy zespół. Ani Włókniarz ani GKm nie zasługują na PO, ale taki mamy system że 6 zespołów wchodzi no to jeszcze dwa mecze pojedziemy.
    W niedzielę Gorzów nas wyleczy z jakichkolwiek marzeń że pojedziemy o coś więcej niż tylko miejsce 5-6.

  50. Powrót do góry    #1076
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    A ja myślę że przy ładnej pogodzie wygramy. Następnie wyjazd i kolejna kompromitacja
    Pzdr,
    Garfield

  51. Powrót do góry    #1077
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Teraz musicie sobie wyobrazić jak będzie wyglądał przyszły sezon przy 6 drużynach w P-O i KSMie. Przecież to będzie gwóżdż do trumny dla tej dyscypliny To może być bardziej nudne niż obecne rozgrywki U24 chociaż trudno to sobie wyobrazić.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  52. Powrót do góry    #1078
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Dziś Lindgren słabiutko w GP czyli najlepsze fury odstawił na jutrzejszy mecz z Gorzowem.
    Jutro Fredka 12 pkt i wygrywamy 48:42

  53. Powrót do góry    #1079
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Jedyną szansę na wygraną Włókniarza upatruję w tym, że Thomsen pochlał wczoraj po GP i dziś będzie jeździł wężykiem

  54. Powrót do góry    #1080
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    RACING ON PAUSE | After consults with a doctor we have decided to put our racing season on a pause for the next couple of weeks.

    Last year ended for me prematurely after battling with long-covid and it’s symptoms.

    Over the past couple of weeks these symptoms of Dyspnoea have occurred again.

    Hopefully by putting the brakes on with taking some time off the racing. I will be able to recover, start racing again and finish the season of 2022.

    I wish my clubs of Włókniarz Czestochowa and Västervik Speedway best of luck.

    Post z FB Lindgrena.

    To co ? Dzisiaj bez Freda ?

Strona 24 z 57 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •