Strona 49 z 57 PierwszyPierwszy ... 394748495051 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,205 z 2550

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2161
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ktoś kto miał ch.. dzieciństwo. Na "Pana" od własnego dziecka trzeba sobie ciężko zasłużyć. Być może dopóki był młody, albo pod kontrolą ojca, to o tym nie mówił. To on wie najlepiej jak było i właśnie to wyraził.
    to sie qpy nie trzyma. Nie wiem jakie musialby miec dziecinstwo, zeby z ojca robic pana. Do tego w tym wywodzie wspomina, ze ten go w polowie sezonu zostawil, co sugeruje, ze jednak na niego liczyl a nie sie go bal/brzydzil nim.
    Dla mnie smierdzy ta sprawa, przeciez wieksza czesc kariery mial w parkingu ojca. I tak nagle cos peklo? Ma namieszane w glowie wg mnie przez matke. Wina pewnie jest jak zwykle po srodku.
    Jedno mozna stwierdzic na 100% - mlody byl rozgrywany przez rodzicow. W koncu ktoras strone musial wybrac i wybral. Kazda ze stron zapewne wymagala oderwania sie od drugiej definitywnie.

    Mlody ma problemy psychiczne i z perspektywy klubu to uwaza, ze wybraliscie nie tego Drabika.

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Jakie "to coś"? A co jeśli wyrzucił z siebie co myśli i jak jest i było?
    Ty serio cały jego wpis, w którym w końcu opisał o co mu chodzi, skomentowałeś "to coś"?
    Może jesteś kolejną osobą, która nie zrozumiała o czym on (czyli dziecko) napisał.
    24 lata dziecko..........

    Nie wiem, pewnosci nie mam, ale zapytaj rodzicow czy w tym wieku juz cie czasem nie mieli (w sumie powinienes to wiedziec bez pytania) - oczywiscie bez zadnej ofensywy z mojej strony.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #2162
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Mam nadzieje ze ktos na gorze wpadnie na pomysl aby po sezonie zawiesic licencjie. Maja zbadac i pomoc. Oby tylko nie dolaczyl do wielkich talentow Kurman,Dados,Romanek.

  3. Powrót do góry    #2163
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że wypowiadający się tutaj nie mają pojęcia o co tam chodzi. Nie znają mlodego poza nielicznymi wywiadami, nie znają jego matki i dziadków, a Sławka znają tylko z toru i wywiadów kilkanaście lat wstecz. Najważniejsze, że nie wiecie co się naprawdę wydarzyło i jakie jest właściwe podłoże konfliktu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    muuu (14-09-2022)

  5. Powrót do góry    #2164
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że wypowiadający się tutaj nie mają pojęcia o co tam chodzi. Nie znają mlodego poza nielicznymi wywiadami, nie znają jego matki i dziadków, a Sławka znają tylko z toru i wywiadów kilkanaście lat wstecz. Najważniejsze, że nie wiecie co się naprawdę wydarzyło i jakie jest właściwe podłoże konfliktu.

    Dlatego nie mnie oceniać

    Jedynie zaczynam brać teraz bardziej na serio słowa jednego z żużlowców, który mówi, że w Lublinie nikt nie chce z nim jeździć w parze, bo najnormalniej w świecie się obawiają, czy czegoś nie o.d.******** na torze.

  6. Powrót do góry    #2165
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Świącik powinien zimą wysłać Maksa do psychologa choć to nie będzie łatwe bo on nie za bardzo chce pomocy od innych, a w bani ma wszystko oprócz jazdy na żużlu. Jak zaczął jazdy motocyklem przed sezonem to wydawało się że wszystko wraca na właściwe tory ale później znowu wróciło co widać po wynikach, a z taką jazdą jaką prezentuje aktualnie to prędzej karierę zakończy, a szkoda.

  7. Powrót do góry    #2166
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2021
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ktoś kto miał ch.. dzieciństwo. Na "Pana" od własnego dziecka trzeba sobie ciężko zasłużyć. Być może dopóki był młody, albo pod kontrolą ojca, to o tym nie mówił. To on wie najlepiej jak było i właśnie to wyraził.
    Tylko, że on teraz traktuje w tych wypowiedziach ojca jakby ten w przeszłości go głodził przetrzymując w ciemnej piwnicy, bił, gwałcił i UJ wie co tam jeszcze z nim robił.

  8. Powrót do góry    #2167
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Świącik powinien zimą wysłać Maksa do psychologa choć to nie będzie łatwe bo on nie za bardzo chce pomocy od innych, a w bani ma wszystko oprócz jazdy na żużlu. Jak zaczął jazdy motocyklem przed sezonem to wydawało się że wszystko wraca na właściwe tory ale później znowu wróciło co widać po wynikach, a z taką jazdą jaką prezentuje aktualnie to prędzej karierę zakończy, a szkoda.


    Przypomnętylko, że ten jakże słaby zawodnik Maksym Drabik ma średnią wyższą od takich zawodników jak: Paweł Przedpełski,Krzysztof Kasprzak, Jaimon Lidsey, JackHolder, Bartosz Smektała, Przemysław Pawlicki, David Bellego, Oliver Berntzon czyteż Gleb Czugunow. Rozumiem, że ci to nawet nie powinny myśleć o kontynuowaniu kariery, a ci od których ma niewiele niższą Hampel, Piotr Pawlicki czy Belwley powinni mocno to przemyśleć?
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 14-09-2022 o 10:14
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  9. Powrót do góry    #2168
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Początek sezonu pomógł mu podbić średnią, a taki Hampel przez początek ma niższą i teraz mają podobne a jadą przecież na innym poziomie.

  10. Powrót do góry    #2169
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,411
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    młody Drabik jest ze swoim ojcem na pan ?
    zdążył chociaż podziękować za to,że dzięki temu panu jest jeszcze żużlowcem ?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  11. Powrót do góry    #2170
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,442
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,478 w 955 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Jedynie zaczynam brać teraz bardziej na serio słowa jednego z żużlowców, który mówi, że w Lublinie nikt nie chce z nim jeździć w parze, bo najnormalniej w świecie się obawiają, czy czegoś nie o.d.******** na torze.
    Coś może być na rzeczy. Podobno dla bezpieczeństwa jeden z nich się w Toruniu profilaktycznie na próbie toru wy.ebał.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Magik (14-09-2022)

  13. Powrót do góry    #2171
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Początek sezonu pomógł mu podbić średnią, a taki Hampel przez początek ma niższą i teraz mają podobne a jadą przecież na innym poziomie.
    Pokusiłem się by sprawdzić wyniki Drabika w tym sezonie w EL i wygląda to tak:
    RZ: 7+1, 16, 16+1, 10, 12+2, 12+1, 5+2, 6+1, 10+3, 6+1, 10, 8, 9+2, 11+3, 9, 6+3
    PO: 7+1, 1, 3+1

    więc jak na zawodnika drugiej linii, ze słaby w opinii wielu sezonem moim zdaniem wygląda to całkiem dobrze. Właściwie zawalone dwa ostatnie mecze. Czy takie wynik upoważniają cię do wniosku o bliskości końca kariery?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  14. Powrót do góry    #2172
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    przeciez to nie o wynikach pisal kolega wyzej. Wyniki ostatnie jedynie sa skutkiem tego co sie dzieje w glowie Maksa. Ewentualny koniec kariery nie bedzie poklosiem kilku slabszych meczow, a nawet calego slabego sezonu jesli taki by sie zdarzyl
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    BeKs (14-09-2022)

  16. Powrót do góry    #2173
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Coś może być na rzeczy. Podobno dla bezpieczeństwa jeden z nich się w Toruniu profilaktycznie na próbie toru wy.ebał.
    inny z przerażenia zapomniał jak się składać w łuku i walnął olimpijkę 0, 0, 0.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  17. Powrót do góry    #2174
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    Nie wiem, pewnosci nie mam, ale zapytaj rodzicow czy w tym wieku juz cie czasem nie mieli (w sumie powinienes to wiedziec bez pytania) - oczywiscie bez zadnej ofensywy z mojej strony.
    Niby prawdę napisałeś ale ta prawda to taka strasznie... płytka.

    Pokolenie starego Drabika i wcześniejsze nauczone jest surowości, zapyerdalania, za gówniarza pewnie była krótka smycz i to był raczej standard wychowania niż wyjątki.

    Moi teściowie zaszli w ciążę tuż po maturze i to wcale nie uczyniło ich życia lepszym a ich samych dobrymi rodzicami. Wręcz przeciwnie, frustracja życiowa wynikająca ze straconej młodości nie prowadziła do miłości i wyrozumiałości. Dziś są inni, normalni a pomógł im w tym zmieniający się świat i splot innych przypadków.

    Kto nie nadążył, został przysłowiowym dziś januszem, co to swoje życie spędził zapieprzajac, dorobił się niewiele i dziś ma zero perspektyw na starość. Taki Drabik oczywiście jest inny, był kimś i doszedł do sukcesów, choć z tego co czytam, te sukcesy nie pomogły w założeniu i prowadzeniu normalnej rodziny, a zdaje się to w perspektywie czasu jest ważniejsze niż zaliczony finał gp.

    Co z tego, że nasi starzy szybciej prowadzili życie dorosłe i może nawet odpowiedzialne, skoro o świecie i wychowaniu wiedzieli tyle ile z chałupy wynieśli od surowych rodziców a motywy wychowawcze często sprowadzały się do spuszczenia *********ł bo o innych nie słyszeli a hasłem nadrzędnym było to o wstydzie, które dziecko przynosi swoim zachowaniem przed człowiekiem z ulicy.

    Jak kilka razy usłyszałem od obcych ludzi mówiącym dziecku "przestań przynosić mi wstyd" to miałem ochotę z miejsca patelnia przywalić w głupi łeb. Jak może obca postać i to co pomyśli, być ważniejsza od własnego dziecka, nie wuja nie mogłem pojąć.

    Są dwa efekty chuyowego surowego wychowania. Albo młody będzie chodził jak w zegarku albo w dowolnym możliwym momencie będzie się buntował i robił głupoty dla zasady. Oba te efekty są tragiczne, bo daleko im do zwyczajnej normalności, gdy młody przychodzi do starego i gadają ze sobą jak przyjaciele.

    Dla mnie, niezależnie czy Max to matoł czy ktokolwiek inny, większość cech charakteru i motywy zachowań są efektem tego, co się działo w domu za gówniarza. Przecież jakby miał siłę i ochotę, to by sobie ze swoją woda sodowa poradził. A pan Sławek sobie radził, czy też był fifarafa i cwaniak nad cwaniaki?

  18. Powrót do góry    #2175
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wyniki ostatnie jedynie sa skutkiem tego co sie dzieje w glowie Maksa.
    A wiesz to z ???
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  19. Powrót do góry    #2176
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    A wiesz to z ???
    Przypuszczam to. K..a proba rozmowy z kims z Czewy to jest zawsze walenie glowa w mur. Lepiej kupic kilo jablek.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #2177
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przypuszczam to. K..a proba rozmowy z kims z Czewy to jest zawsze walenie glowa w mur. Lepiej kupic kilo jablek.
    Najlepiej papierówek!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  21. Powrót do góry    #2178
    Użytkownik Awatar Wolcówka
    Dołączył
    11-08-2021
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Chłopak ma ogromne problemy z postrzeganiem własnej osoby, wyraźną depresję przez co ma pretensje do całego świata. Niestety, ale to typowe dla pokolenia Z - są roszczeniowi, mają trudności z logicznym myśleniem oraz koncentracją, trudno się z nimi komunikować. Nie mówiąc o tym, że to pokolenie nie zna życia bez Internetu i social media, co niekoniecznie dotyczy Maksa choć wyrzygał swój bunt i maniery na instagramie, to chłopak niewątpliwie potrzebuje natychmiastowej pomocy. To się po prostu może zakończyć tragedią. Było w żużlu już takich wielu co odpadło, w kiepskie klimaty popadło...
    Ktoś go kur** musi założyć - Piotr Baron

  22. Powrót do góry    #2179
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Niby prawdę napisałeś ale ta prawda to taka strasznie... płytka.

    Pokolenie starego Drabika i wcześniejsze nauczone jest surowości, zapyerdalania, za gówniarza pewnie była krótka smycz i to był raczej standard wychowania niż wyjątki.

    Moi teściowie zaszli w ciążę tuż po maturze i to wcale nie uczyniło ich życia lepszym a ich samych dobrymi rodzicami. Wręcz przeciwnie, frustracja życiowa wynikająca ze straconej młodości nie prowadziła do miłości i wyrozumiałości. Dziś są inni, normalni a pomógł im w tym zmieniający się świat i splot innych przypadków.

    Kto nie nadążył, został przysłowiowym dziś januszem, co to swoje życie spędził zapieprzajac, dorobił się niewiele i dziś ma zero perspektyw na starość. Taki Drabik oczywiście jest inny, był kimś i doszedł do sukcesów, choć z tego co czytam, te sukcesy nie pomogły w założeniu i prowadzeniu normalnej rodziny, a zdaje się to w perspektywie czasu jest ważniejsze niż zaliczony finał gp.

    Co z tego, że nasi starzy szybciej prowadzili życie dorosłe i może nawet odpowiedzialne, skoro o świecie i wychowaniu wiedzieli tyle ile z chałupy wynieśli od surowych rodziców a motywy wychowawcze często sprowadzały się do spuszczenia *********ł bo o innych nie słyszeli a hasłem nadrzędnym było to o wstydzie, które dziecko przynosi swoim zachowaniem przed człowiekiem z ulicy.

    Jak kilka razy usłyszałem od obcych ludzi mówiącym dziecku "przestań przynosić mi wstyd" to miałem ochotę z miejsca patelnia przywalić w głupi łeb. Jak może obca postać i to co pomyśli, być ważniejsza od własnego dziecka, nie wuja nie mogłem pojąć.

    Są dwa efekty chuyowego surowego wychowania. Albo młody będzie chodził jak w zegarku albo w dowolnym możliwym momencie będzie się buntował i robił głupoty dla zasady. Oba te efekty są tragiczne, bo daleko im do zwyczajnej normalności, gdy młody przychodzi do starego i gadają ze sobą jak przyjaciele.

    Dla mnie, niezależnie czy Max to matoł czy ktokolwiek inny, większość cech charakteru i motywy zachowań są efektem tego, co się działo w domu za gówniarza. Przecież jakby miał siłę i ochotę, to by sobie ze swoją woda sodowa poradził. A pan Sławek sobie radził, czy też był fifarafa i cwaniak nad cwaniaki?
    Dzizys kryzys. Znowu sie opisales i chyba znowu niepotrzebnie
    To jak byl wychowany stary Drabol, ze lubil dac w gaznik i sie awanturowac i generlanie robil co chcial korzystajac z wolnosci? zle? dobrze?
    Przeciez wiadomo, ze kazdy jest wychowywany inaczej i rozne sposoby wychowania daja rozne efekty, ale czesto i one sie pokrywaja (te efekty).
    Ale pisanie o 24 latku dziecko no to sory, ale dramat.

    I zapamietaj jeszcze jedno - to co uznajesz za normalnosc nie musi byc wcale normalne. Jest wiele drog i nikt jednoznacznie nie zweryfikuje, ktora jest lepsza.
    Nie mam jednak odwagi zbaczac w tej dyskusji w stronie dobry rodzic/zly rodzic czy tam o plusach bezstresowego wychowania i innej roszczeniowosci u mlodych. Wiec jesli chcesz w te manke, to ja proponuje sie z tej wymiany mysli wycofac, niech bedzie z mojej winy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #2180
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Moim zdaniem za bardzo się skupiacie na rodzicach a za mało na młodym.
    Te jego opowieści z dzieciństwa nie robia z niego jednorozca, wiele rodzin jest/było patologicznych w sensie uzależnienia od alkoholu, bo to jeszcze nie jest przecież równoznaczne z całkowita patologia.
    Tym bardziej, że jak sam wspomina wychowała go Babcia u której nie brakowało mu ani miłości ani mleczka.
    Czas w którym drogi im się rozeszły nie wskazuje też na jakieś zaszłości z dzieciństwa.
    Przeciez był czas początku jego kariery, że byli przykładna rodzina.
    Nic więcej nie napisze, jak się mają sprawy wiedzia tylko oni i najbliżsi a i też nie za bardzo czuje się psychologiem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #2181
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dzizys kryzys. Znowu sie opisales i chyba znowu niepotrzebnie
    To jak byl wychowany stary Drabol, ze lubil dac w gaznik i sie awanturowac i generlanie robil co chcial korzystajac z wolnosci? zle? dobrze?
    Ty, no ale jak Drabol robił co robił, to dowiadywałeś się o tym z TŻ albo od kolegów kolegów. Skąd możesz wiedzieć, co się działo u niego naprawdę? Wiemy tylko, że luźny tryb życia pozwalał mu jakoś utrzymać się na powierzchni z paroma sukcesami i to wszystko. Dziś wszystko jest na świeczniku, jak nie w social mediach to u Ostafińskich, których kiedyś w TŻ nie było

    To taka gadka w stylu "w wojsku było zayebiście, fala robiła facetów z chłopców a dziś to same takie maxie chodza po ulicy". Przecież dziś nikt mądry nie powie, że legendarne motywy z woja z lat 90 powinny występowac również dziś.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 14-09-2022 o 11:10

  25. Powrót do góry    #2182
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przypuszczam to. K..a proba rozmowy z kims z Czewy to jest zawsze walenie glowa w mur. Lepiej kupic kilo jablek.
    A ja przypuszczam że nic nie wiesz. Nie znając człowieka snujesz ty i tobie podobni jakieś psychoanalizy. Masz chociaż jakieś predyspozycje ku temu?
    Czy może dwa wywiady w TV i twoje przypuszczenia skłaniają Cię do tak jednoznacznej oceny psychiatrycznej Maksyma?

    I jeszcze jedno. Jak trzepał po 16 punktów to rozumiem, że konfliktu z ojcem nie miał? Jak Sławek się rozpruł, a młodemu ostatnie mecze o stawkę nie wyszły
    to młody psychiczny depresja, myśli, samobójcze itp. Słabe to.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  26. Powrót do góry    #2183
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tym bardziej, że jak sam wspomina wychowała go Babcia u której nie brakowało mu ani miłości ani mleczka.
    Trochę nie czytasz między wierszami. U babci miał fajnie, a spyerdalać do niej musiał/chciał bo w chacie normalnego życia nie było. Myślisz, że u babci miał wyrąbane na to, co się działo we właściwych czterech ścianach?

  27. Powrót do góry    #2184
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,434
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach


  28. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    Rogerson (14-09-2022), dockm (14-09-2022), herbie13 (14-09-2022), kingpin (14-09-2022), zibly (14-09-2022)

  29. Powrót do góry    #2185
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Trochę nie czytasz między wierszami. U babci miał fajnie, a spyerdalać do niej musiał/chciał bo w chacie normalnego życia nie było. Myślisz, że u babci miał wyrąbane na to, co się działo we właściwych czterech ścianach?
    Nie wiem, a ty wiesz?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #2186
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Pokusiłem się by sprawdzić wyniki Drabika w tym sezonie w EL i wygląda to tak:
    RZ: 7+1, 16, 16+1, 10, 12+2, 12+1, 5+2, 6+1, 10+3, 6+1, 10, 8, 9+2, 11+3, 9, 6+3
    PO: 7+1, 1, 3+1

    więc jak na zawodnika drugiej linii, ze słaby w opinii wielu sezonem moim zdaniem wygląda to całkiem dobrze. Właściwie zawalone dwa ostatnie mecze. Czy takie wynik upoważniają cię do wniosku o bliskości końca kariery?
    Sam Maks wspominał, że jak nie będzie czuł zadowolenia i frajdy z jazdy to nie widzi sensu jeździć, a te słabsze wyniki to nie jest efekt tylko słabego sprzętu ale jego psychiki.

  31. Powrót do góry    #2187
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ty, no ale jak Drabol robił co robił, to dowiadywałeś się o tym z TŻ albo od kolegów kolegów. Skąd możesz wiedzieć, co się działo u niego naprawdę? Wiemy tylko, że luźny tryb życia pozwalał mu jakoś utrzymać się na powierzchni z paroma sukcesami i to wszystko. Dziś wszystko jest na świeczniku, jak nie w social mediach to u Ostafińskich, których kiedyś w TŻ nie było

    To taka gadka w stylu "w wojsku było zayebiście, fala robiła facetów z chłopców a dziś to same takie maxie chodza po ulicy". Przecież dziś nikt mądry nie powie, że legendarne motywy z woja z lat 90 powinny występowac również dziś.
    Dzis wszystko jest na swieczniku tylko jesli chcesz zeby bylo.
    Nie wiem co dzialo sie u niego naprawde, wiec nie moge wyrazic swojego zdania na anonimowym forum?
    To co moge jak nic nie moge?

    Mnie uderzylo nazywanie ojca per pan. Takie cos swiadczy zle tylko o mlodym - przeciez to gdzie jest i ile ma pieniedzy na koncie to w duzej (kto wie czy nie najwiekszej) czesci zasluga taty - jaki by nie byl.
    Jakis szacunek trzeba miec, a takie publiczne potraktowanie ojca, niczym pracownika, z ktorym sie zerwalo umowe bo sie nam przestalo podobac jak pracuje, to jest absolutna nizina.
    Jak chcial zadac bol to zadal. Nie zgodze sie jednak, ze to odpowiedz na wywiad Slammera sprzed kilku dni, bo tam moze i chlapnal ze dwa zdania za duzo, ale wykazywal jednak nadzieje, ze sie z SYNEM dogada.
    Tymczasem mlody ma 24 lata a zachowuje sie jakby mial 15 i nie mow mi, ze to przez wychowanie takie albo srakie. Calosc tego strumienia swiadomosci, ktore wylal brzmi jak redagowane przez matke.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Jap (14-09-2022)

  33. Powrót do góry    #2188
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak mu matka wmówiła, że stary to był agresor i chuy i to przez niego piła i inne takie, to może i uwierzył

    Wiesz, jak cię boli "pan" to znaczy, że sam miałeś na tyle fajnie, że takie zachowanie ci do głowy nie przychodzi. I bardzo dobrze.

    Ja sam nie pałam do mojego starego miłością wielką, w związku z tym że mam już prawie cztery dychy i trochę we łbie poukładane to wiadomo, że zachowania pokroju maxa uznam za szczenięce - ale mimo wszystko przychodzi mi do głowy, ze starych jednak można nie szanować.

    Jak ktoś miał fajnie albo nie zdaje sobie sprawy, jak może być czasem niefajnie, to mu do głowy nie przyjdzie.

  34. Powrót do góry    #2189
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Jedno w tym całym oświadczeniu najbardziej bije po oczach - brak szacunku do Slammera. Mnie - jako ojca - to poprostu zmroziło. Jakkolwiek nie było między nimi w przeszłości - dla mnie osobiście - Maks stracił stracił w oczach totalnie. Jak było za dzieciaka - nie wiem - jeśli jednak było tak źle - to dlaczego połowę kariery było "cacy" ze Slammerem i mogli współpracować? Nagle po 20 latach Maksowi przypomniało się jakim to złym ojcem był Slammer w czasach dzieciństwa? Na początku kariery to nie miało znaczenia? Na dokładkę ten "Pan"...

    Mówiąc krótko - jakby tak strzelił takim oświadczeniem na początku kariery, jeszcze można zrozumieć, ale teraz to wygląda jak pokazanie środkowego palca.

  35. Powrót do góry    #2190
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Za to pan Sławek to przez całą swoją karierę miał szacunku do wszystkiego tyle ile PiS stanowisk w całym kraju

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    falubaziak (14-09-2022)

  37. Powrót do góry    #2191
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Za to pan Sławek to przez całą swoją karierę miał szacunku do wszystkiego tyle ile PiS stanowisk w całym kraju
    No i tu masz sedno sprawy. Sławek całą karierę jest/był taki sam, a młody po 20 latach życia przypomniał sobie, że ma/miał ojca c*uja. To kto jest bardziej wiarygodny?

  38. Powrót do góry    #2192
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    z wywiadu wyzej

    'moj ojciec jest ze mna od poczatku i tak naprawde to moj wielki idol"

    dopiero pozniej przypomnial sonbie o libacjach?

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kian za jego przydatny post!

    Jjasiek (14-09-2022)

  40. Powrót do góry    #2193
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Wiesz, jak cię boli "pan" to znaczy, że sam miałeś na tyle fajnie, że takie zachowanie ci do głowy nie przychodzi. I bardzo dobrze.


    Jak ktoś miał fajnie albo nie zdaje sobie sprawy, jak może być czasem niefajnie, to mu do głowy nie przyjdzie.
    Tu sie zdecydowanie nie zgadzam - piszesz po prostu o ludziach o malej inteligencji emocjonalnej, wychowanych w totalnej bance, zeby nie powiedziec bajce. Nie trzeba przytaczac niczyjej biografii, by zdawac sobie sprawe z pewnych rzeczy.

    Ja to przeciez jestem starym blokersem z patologii, nie wiedziales?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Drapichrust (14-09-2022)

  42. Powrót do góry    #2194
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    No i tu masz sedno sprawy. Sławek całą karierę jest/był taki sam, a młody po 20 latach życia przypomniał sobie, że ma/miał ojca c*uja. To kto jest bardziej wiarygodny?
    Za 20 lat młody zmądrzeje i powie, co trzeba. Do tego czasu będzie gryzł w sobie całą przeszłość aż mu się coś we łbie nie odblokuje.

    Tymczasem, ojca chuya mógł mieć, ojca idola również, bo dla każdego syna IMP na żużlu byłby idolem, mimo że chuyem również. No więc, wyobrażam sobie, że jak już stanął na nogi (z pomocą tegoż chuya), dostał pierwsze kontrakty to nagle poczuł na tyle - w jego mniemaniu - jaj i siły, żeby pępowinę uciąć. A że żyją dziś w czasach instagramowych, to taki sposób przyszedł mu do głowy, której dużą część nadal wypełnia sodówka.

    Nie ma tu dla mnie niczego niezrozumiałego. Zobacz w ogóle, jak on wygląda, jak chłopiec w rurkach z fryzurką mało przypominającą hetero. Jego image jest całkowicie odwrotny od tego, co prezentował sobą stary, podczas gdy taki Pawlicki młodszy z powodzeniem odgrywa postać ciągłego badboya i jest uwielbiany przez tę część żużlowych kibiców, na której mu najbardziej zależy.

  43. Powrót do góry    #2195
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    do woja z nim!
    kolchoz go naprawi i odstawi na bulwary

    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    No i tu masz sedno sprawy. Sławek całą karierę jest/był taki sam, a młody po 20 latach życia przypomniał sobie, że ma/miał ojca c*uja. To kto jest bardziej wiarygodny?
    czyli moze Maks jest cwanszy niz myslimy. Wycisnal z ojca hooya ile mogl by zostac niezaleznym i teraz go stac na to by sie wypiac?
    edit: to az pachnie z daleka zatroskana o syna mamusia i jej podpowiedziami jak to rozegrac
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 14-09-2022 o 12:57
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #2196
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Tu sie zdecydowanie nie zgadzam - piszesz po prostu o ludziach o malej inteligencji emocjonalnej, wychowanych w totalnej bance, zeby nie powiedziec bajce. Nie trzeba przytaczac niczyjej biografii, by zdawac sobie sprawe z pewnych rzeczy.
    Dokładnie, wydaje mi się, że Sobotch za bardzo gloryfikuje udział rodziców w wychowaniu. Oczywiście, upodabniamy się do naszych rodziców ale zawsze mnie dziwiło, że ktoś myśli, że nasze (dorosłych) zachowania są wynoszone z domu. W jakimś tam procencie na pewno, chyba, że tak jak napisałeś, ludzie wychowani w totalnej bańce przenoszą patologiczne zachowania dalej.

    Chyba, że źle zrozumiałem was obu
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  45. Powrót do góry    #2197
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Dokładnie, wydaje mi się, że Sobotch za bardzo gloryfikuje udział rodziców w wychowaniu. Oczywiście, upodabniamy się do naszych rodziców ale zawsze mnie dziwiło, że ktoś myśli, że nasze (dorosłych) zachowania są wynoszone z domu. W jakimś tam procencie na pewno, chyba, że tak jak napisałeś, ludzie wychowani w totalnej bańce przenoszą patologiczne zachowania dalej.

    Chyba, że źle zrozumiałem was obu
    Zachowania są albo wynoszone albo się od nich odcinamy. Wiedza mówi, że jak para bliźniaków (albo w podobnym wieku) wychowa się w domu patologicznym, to jeden z nich pójdzie drogą domową a drugi się odetnie i będzie żył całkowicie na odwrót.

    Do osiągnięcia pełnoletności i tak jesteś uzależniony od domu, pewnie chwilę później też, bo tak od razu to ciężko się wyprowadzić, nawet pod względem finansowym. Max stanął na nogi i stwierdził, że wreszcie może się odciąć, ot co. A że przy okazji jest dość medialnym sportowcem i postacią być może wpływową (z jakichś powodów stał się bohaterem afery dopingowej), to nie wszystko musi iść w parze z mądrością życiową, wręcz przeciwnie

  46. Powrót do góry    #2198
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    czyli moze Maks jest cwanszy niz myslimy. Wycisnal z ojca hooya ile mogl by zostac niezaleznym i teraz go stac na to by sie wypiac?
    edit: to az pachnie z daleka zatroskana o syna mamusia i jej podpowiedziami jak to rozegrac
    Ale Maks ze Sławkiem przecież dużo razem żużlowali. Nagle jakoś odpaliło się coś w Sparcie, że nie mogą przebywać razem w parku maszyn i od tego momentu coś źle siadło na ich relacji.
    Więc któryś z nich coś namieszał i teraz nie chce od tego odwrotu
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  47. Powrót do góry    #2199
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,128
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Zaorane.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #2200
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Jedyna nowość z tego wywiadu to, jeśli dobrze rozumiem, Maksa nie wychowywali rodzice, a babcia. A rodzice w dodatku olali jej pogrzeb. O wyczynach Sławka dużo się słyszało, ale że porzucili swoje dziecko to dla mnie coś lekko szokującego.

    Ktoś lepiej zaznajomiony z tematem potwierdzi lub wyprowadzi mnie z błędu? Bo tekst Maksyma napisany dosyć ciężko.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    j-rules (14-09-2022)

  50. Powrót do góry    #2201
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    No nie do końca tak było wojtasik. Maksym owszem, w dużym stopniu był wychowany przez babcię i dziadka, a to dlatego, że teściowie Sławka mieszkali parę domów dalej, dodatkowo głównie w okresie letnim Młody miał atrakcję w postaci cegielni dziadka i toru zaraz koło niej. Ale jednak to nie było tak, że był zostawiony sam sobie, bo czasami Sławek z nim tam przychodził, czasami matka się też zakręciła. Jednak co dokładnie działo się w domu, to już chyba tylko oni wiedzą.

  51. Powrót do góry    #2202
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    To co nagryzmolił Maks przy dłuższej chwili skupienia ciężko coś wywnioskować i zrozumieć przy tak rozbudowanej stylistyce pisania
    Nie mógł komuś tego zlecić jak już musiał sie tak uzewnętrzniać pomijam że nigdy nie powinien tak prywatnych spraw upubliczniać wyjdzie mu bokiem gdzie ci jego doradcy albo ich brak .

  52. Powrót do góry    #2203
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Jedyna nowość z tego wywiadu to, jeśli dobrze rozumiem, Maksa nie wychowywali rodzice, a babcia. A rodzice w dodatku olali jej pogrzeb. O wyczynach Sławka dużo się słyszało, ale że porzucili swoje dziecko to dla mnie coś lekko szokującego.

    Ktoś lepiej zaznajomiony z tematem potwierdzi lub wyprowadzi mnie z błędu? Bo tekst Maksyma napisany dosyć ciężko.
    oj qutasik ty naprawde masz problemy z mysleniem. tak naprawde to na dzien dzisiejszy tego mlodego psychola moze wziąć tylko kongresowka, nikt powazny taki jak sparta czy torun nawet nie splunie na niego

  53. Powrót do góry    #2204
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    oj qutasik ty naprawde masz problemy z mysleniem. tak naprawde to na dzien dzisiejszy tego mlodego psychola moze wziąć tylko kongresowka, nikt powazny taki jak sparta czy torun nawet nie splunie na niego
    Skoro juz dyskutujemy na tym poziomie... On czasem nie dostal pieeerdolca wlasnie we Wroclawiu? Jakos Sparta na niego nie plula jak go brala. Czyli wyglada na to, ze wtedy byl normalny.

  54. Powrót do góry    #2205
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Jak na moje to mu zaczęło odwalać jak pojawił się duży hajs. A czy to było w Sparcie, czy gdziekolwiek indziej to bez znaczenia.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Strona 49 z 57 PierwszyPierwszy ... 394748495051 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •