Strona 48 z 57 PierwszyPierwszy ... 384647484950 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,116 do 2,160 z 2550

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2116
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A co to ma do rzeczy, co robiła matka? Niech się to nie odbija na dziecku. Tu się odbijało
    Ciężko mieć do dziecka pretensje o to jak się zachowuje, skoro tak go ukształtowali sami rodzice.
    To ma do rzeczy, że on do końca nie wie co robiła matka a obwinia tylko ojca. Ciekawy jestem jakby Tobie żona przyprawiała rogi to jak byś zareagował?

  2. Powrót do góry    #2117
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Gdyby jakiś polonista wziął czerwony długopis i pozaznaczal błędy w tym wywodzie to by kartka była czerwona jak flaga związku radzieckiego. Połowy nie zrozumiałem, a potrafię czytać rozklad jazdy na przystanku, a nawet na dworcu.

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi falubaziak za jego przydatny post!

    Jjasiek (13-09-2022), Lafan (14-09-2022), j-rules (14-09-2022)

  4. Powrót do góry    #2118
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To prawda, błędy i niejasna składnia całkowicie dyskredytują wywód. Pan Sławek pewnie nie tolerował takiego pomiatania językiem a synek nie rozumiał, dlaczego "łycha, łycha" jest mądrzejsze, to się poróżnili.

  5. Powrót do góry    #2119
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,712
    Kliknij i podziękuj
    2,092
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    To ma do rzeczy, że on do końca nie wie co robiła matka a obwinia tylko ojca. Ciekawy jestem jakby Tobie żona przyprawiała rogi to jak byś zareagował?
    ********ił żonie, a nie jeszcze robił pod górkę dziecku Alkohol, imprezy, krzyki. On widział to, a nie to co robiła gdzieś poza domem matka.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #2120
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Dziwie sie, ilu wydawałoby się inteligentnych forumowiczów daje się wciągnąć w dyskusje temu trollowi z Lublina. Przecież to kolejne konto Ipokarse/Kolchoza/Amstaffa.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Magik (13-09-2022), antyprzemek (13-09-2022), lego (14-09-2022), tande (14-09-2022)

  8. Powrót do góry    #2121
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Slammer i tak zrobi finalnie z Swiacika idiotę. Wystarczy że któryś z młodych zatrudni do swojego teamu Sławka. I co wtedy? Maksiu nie pozwoli? Bo co?

  9. Powrót do góry    #2122
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Młody się wyrzygał i dobrze. Do tej pory milczał, widać, że każdy ma swoją rację, a spór nie jest zerojedynkowy.
    Oby od tej pory ich konflikt był tylko prywatny a nie ogólnokrajowy bo tylko wtedy przy ciszy medialnej może za parę lat uda im się go zakończyć. Czego im serdecznie życzę.
    Skupmy się na M. Drabiku jako żużlowcu a jego życie prywatne zostawmy w spokój.

    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Slammer i tak zrobi finalnie z Swiacika idiotę. Wystarczy że któryś z młodych zatrudni do swojego teamu Sławka. I co wtedy? Maksiu nie pozwoli? Bo co?
    Zapytaj Mateusza czemu już nie współpracuje ze Sławkiem
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    muuu (13-09-2022)

  11. Powrót do góry    #2123
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No, pomijając grafomanię...

    Sławek Drabik spoko ziom, musiał być przykładnym rodzicem wraz z żoną, której sam nie szanował, bo być może nie miał za co. Niemożliwe, żeby Maks nie miał fajnie za gówniarza, prawda.

    Pierwsze skojarzenie mnie naszło z młodym Gollobem, który przecież sam z siebie nie skończył, tylko wiadomo, że rodzice to zbyt zdyscyplinowani też nie byli, lekko pisząc. Idzie wtedy młody w towarzystwo, które na pierwszym miejscu jest odskocznia a dopiero potem głupszym lub mądrzejszym doradca. Jacek swoją renomę ma, żonka tak samo ale to nie przez pryzmat starych młody został gwiazdka prowincjonalnego internetu.

    Tak więc, biedny pan Sławek, chciał mieć rodzinę a tu takie niesforne coś mu się wychowało. Niektórzy nie powinni być dziećmi, prawda :o


    Tak na poważnie, to chyba dobrze, że się młody wysypał. Część internetu eksperckiego pomoże mu skończyć gorzej, niż jest teraz a inna część może wyciągnie rękę, bo chyba tego młody potrzebuje najbardziej.

    Inna sprawa, że czystej karty Max nie ma, o czym wiadomo, sodowa też pewnie do łba uderzyła nie raz, tylko że w tym wieku da się typa odratowac. Bo starych to nie bardzo
    Ok fajnie to wszystko ująłeś tylko podsumowując młodemu w Lublinie tylko "ptasiego mleczka" brakowało. Wszystko miał, trenerzy dostosowawyli się pod jego dyktando, zatrudnili też specjalistę ażeby z tego wyszedł. I co? On to olał totalnie bo strzelił focha po meczu z Ostrowem jak nie dojechał do mety a Walasek nie zdobył punktu bonusowego. Klub nie będzie tolerował takich rzeczy z resztą o czym tu mówić jak nie chciał jechać ZZ albo wyjść do kibiców. Nie wiem czy tj dobra opcja z tą Częstochową bo będą jeszcze większe napięcia u niego. Ten chłopak powinien pójść jak najszybciej do specjalisty, żeby nie było za późno.

  12. Powrót do góry    #2124
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Młody się wyrzygał i dobrze. Do tej pory milczał, widać, że każdy ma swoją rację, a spór nie jest zerojedynkowy.
    Oby od tej pory ich konflikt był tylko prywatny a nie ogólnokrajowy bo tylko wtedy przy ciszy medialnej może za parę lat uda im się go zakończyć. Czego im serdecznie życzę.
    Skupmy się na M. Drabiku jako żużlowcu a jego życie prywatne zostawmy w spokój.
    Przeciez ta hiena z interii juz wisi na telefonie do starego Drabika i zapewne jutro będzie "odpowiedź"
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #2125
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dziwie sie, ilu wydawałoby się inteligentnych forumowiczów daje się wciągnąć w dyskusje temu trollowi z Lublina. Przecież to kolejne konto Ipokarse/Kolchoza/Amstaffa.
    Spyerdalaj trolu wrocławski i nie podjudzaj ludzi miernoto życiowa.

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Spyerdalaj trolu wrocławski i nie podjudzaj ludzi miernoto życiowa.
    Będę tersz we Wrocku i chciałbym się z tobą spotkać i wyjaśnić te obraźliwe teksty, które tutaj na mnie wypisujesz.

  14. Powrót do góry    #2126
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Młody totalnie odleciał pisząc do własnego ojca na per Pan. Tylko młody też nie wie co jego mamusia wyczyniała ze swoimi "kolegami". Może niech się lepiej popyta i wtedy to zrozumie dlaczego Slamer był taki na nią wkarwiony. Wcale się Slamerowi nie dziwię.
    Ty to chyba jesteś totalnym idiotą, żeby napisać coś takiego.
    W przeciwieństwie do ciebie ten "młody" był w tym cały czas i teraz z siebie to wyrzucił. Nawet idioto ten "Młody" wspomina o chlaniu matki. Nie zabieraj się za tematy, które ciebie przerastają.
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ok fajnie to wszystko ująłeś tylko podsumowując młodemu w Lublinie tylko "ptasiego mleczka" brakowało. Wszystko miał, trenerzy dostosowawyli się pod jego dyktando, zatrudnili też specjalistę ażeby z tego wyszedł. I co? On to olał totalnie bo strzelił focha po meczu z Ostrowem jak nie dojechał do mety a Walasek nie zdobył punktu bonusowego. Klub nie będzie tolerował takich rzeczy z resztą o czym tu mówić jak nie chciał jechać ZZ albo wyjść do kibiców. Nie wiem czy tj dobra opcja z tą Częstochową bo będą jeszcze większe napięcia u niego. Ten chłopak powinien pójść jak najszybciej do specjalisty, żeby nie było za późno.
    Przede wszystkim to ty powinieneś zamknąć mordę i nie wypowiadać się w temacie, bo większego debila dawno tutaj nie widziałem.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Magik (13-09-2022), muuu (13-09-2022)

  16. Powrót do góry    #2127
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ty to chyba jesteś totalnym idiotą, żeby napisać coś takiego.
    W przeciwieństwie do ciebie ten "młody" był w tym cały czas i teraz z siebie to wyrzucił. Nawet idioto ten "Młody" wspomina o chlaniu matki. Nie zabieraj się za tematy, które ciebie przerastają.

    Przede wszystkim to ty powinieneś zamknąć mordę i nie wypowiadać się w temacie, bo większego debila dawno tutaj nie widziałem.
    Boli prawda.

  17. Powrót do góry    #2128
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przeciez ta hiena z interii juz wisi na telefonie do starego Drabika i zapewne jutro będzie "odpowiedź"
    Co do tego jestem pewien że tak jest. Ale właśnie to jest próbą dla Sławka. Jeżeli I on pozostawi juz ten spór prywatnym to da sygnał że faktycznie zależy mu na zażegnaniu tego konfliktu.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  18. Powrót do góry    #2129
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ty to chyba jesteś totalnym idiotą, żeby napisać coś takiego.
    W przeciwieństwie do ciebie ten "młody" był w tym cały czas i teraz z siebie to wyrzucił. Nawet idioto ten "Młody" wspomina o chlaniu matki. Nie zabieraj się za tematy, które ciebie przerastają.

    Przede wszystkim to ty powinieneś zamknąć mordę i nie wypowiadać się w temacie, bo większego debila dawno tutaj nie widziałem.
    Teraz młodego bronisz a przypomnijcie sobie wstecz jak po nim jechaliście tutaj na forum. Żenada

  19. Powrót do góry    #2130
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Paradoksalnie żadnych konkretów w tych wywiadach nie ma. Jest za to dużo za dużo emocji, bo kto zwraca się do ojca per Pan?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #2131
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Mam nadzieję, że ten wpis Maksa to wstęp do Wielkiego Katharsis, które uzdrowi toksyczną atmosferę jaka panuje dookoła Drabików. Nie jestem psychologiem, ale myślę, że jak oboje tego nie wyrzygają i wypłaczą to trucizna będzie krążyć bez przerwy. Oby tylko młody nie sięgał po używeczki (inne niż tatuś), inaczej to będzie tragedia.
    Pzdr,
    Garfield

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Magik (13-09-2022), muuu (13-09-2022)

  22. Powrót do góry    #2132
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Paradoksalnie żadnych konkretów w tych wywiadach nie ma. Jest za to dużo za dużo emocji, bo kto zwraca się do ojca per Pan?
    Rozumiem można się z ojcem pokłócić, wymienić zdania i nie odzywać się przez kilka dni ale później i tak się pogodzisz. A to co tutaj młody napisał jest po prostu żenada on się publicznie już wyrzekł ojca. Pamiętaj mlody ojca ma się jednego i się go nie wyrzekniesz a krzywdy aż takiej Ci nie zrobił bo dzięki niemu funkcjonujesz bo jakby nie on to byś teraz pracował bez obrazy w Biedronce albo jeździł na taxi. Nie wzruszył mnie ten jego tekst bo jemu się w główce poprzewracało od nadmiaru pieniążków.

  23. Powrót do góry    #2133
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Paradoksalnie żadnych konkretów w tych wywiadach nie ma. Jest za to dużo za dużo emocji, bo kto zwraca się do ojca per Pan?
    Ktoś kto miał ch.. dzieciństwo. Na "Pana" od własnego dziecka trzeba sobie ciężko zasłużyć. Być może dopóki był młody, albo pod kontrolą ojca, to o tym nie mówił. To on wie najlepiej jak było i właśnie to wyraził.

  24. Powrót do góry    #2134
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Rozumiem można się z ojcem pokłócić, wymienić zdania i nie odzywać się przez kilka dni ale później i tak się pogodzisz. A to co tutaj młody napisał jest po prostu żenada on się publicznie już wyrzekł ojca. Pamiętaj mlody ojca ma się jednego i się go nie wyrzekniesz a krzywdy aż takiej Ci nie zrobił bo dzięki niemu funkcjonujesz bo jakby nie on to byś teraz pracował bez obrazy w Biedronce albo jeździł na taxi. Nie wzruszył mnie ten jego tekst bo jemu się w główce poprzewracało od nadmiaru pieniążków.
    Ty faktycznie lepiej zamilcz w tym temacie. Bo ignoracja twoja w tym przypadku jest porażająca.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 13-09-2022 o 23:12
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    muuu (13-09-2022)

  26. Powrót do góry    #2135
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ktoś kto miał ch.. dzieciństwo. Na "Pana" od własnego dziecka trzeba sobie ciężko zasłużyć. Być może dopóki był młody, albo pod kontrolą ojca, to o tym nie mówił. To on wie najlepiej jak było i właśnie to wyraził.
    Bzdury piszesz, jeśli już to takie sprawy załatwia się osobiście a nie lansuje w necie. Jeżeli ma problem to niech złoży pozew przeciwko ojcu a nie wyciąga brudy publicznie. Młody niech się zajmie jazdą na motorze bo teraz dziwnie mu to nie wychodzi i nagle sprawa ze zwolnieniem Slamera i jego przenosinami do CKM a wszystko w tym samym momencie. Ja się na to nie nabrałem.

  27. Powrót do góry    #2136
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @sfp nie wiem czy można nazwać w ten sposób dzieciństwo skoro młodemu niczego nie brakowało. Był tor do uprawiania ulubionej dyscypliny, były rowery, motory i skutery wodne. Coś się popsuło później niż można wyczytać w tym tekście. Dużo emocji i mało treści mimo wszystko.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #2137
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Ty faktycznie lepiej zamilcz w tym temacie. Bo ignoracja twoja w tym przypadku jest porażająca.
    Panowie możecie się na mnie wkarwiac ale w tej kwestji mam swoją odrębną opinię.

  29. Powrót do góry    #2138
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Włókniarz Częstochowa 2022 - wątek klubowy

    Przeczytałem z trudem ten hmm jakby to określić chyba „strumień świadomości” Maksyma i powiem wam, że szkoda mi Sławka. Pewnie nie był idealnym ojcem ale **** nie wierze żeby zasłużył na to żeby jego własny syn mówił mu per pan. Przykre to wszystko, mam wrażenie że Maksym odlatuje coraz bardziej i to już są klimaty zbliżone do młodego Golloba. Gość potrzebuje profesjonalnej pomocy i to natychmiast.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    j-rules (14-09-2022), mszat (14-09-2022), never_mind (14-09-2022)

  31. Powrót do góry    #2139
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie widziałem młodego bez matki czy później bez ojca na zawodach. Sam się nie włóczył w kazdym razie. Jeśli mają problem to powinni go rozwiązać w swoim gronie, ale widocznie tak lubią.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #2140
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @sfp nie wiem czy można nazwać w ten sposób dzieciństwo skoro młodemu niczego nie brakowało. Był tor do uprawiania ulubionej dyscypliny, były rowery, motory i skutery wodne. Coś się popsuło później niż można wyczytać w tym tekście. Dużo emocji i mało treści mimo wszystko.
    To sarkazm, czy ty tak serio ?
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Przeczytałem z trudem ten hmm jakby to określić chyba „strumień świadomości” Maksyma i powiem wam, że szkoda mi Sławka. Pewnie nie był idealnym ojcem ale **** nie wierze żeby zasłużył na to żeby jego własny syn mówił mu per pan. Przykre to wszystko, mam wrażenie że Maksym odlatuje coraz bardziej i to już są klimaty zbliżone do młodego Golloba. Gość potrzebuje profesjonalnej pomocy i to natychmiast.
    Przecież Twoja wiara nie ma tu żadnego znaczenia. Ty nie byłeś w ich życiu. Na "Pana" trzeba sobie "zasłużyć"
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 13-09-2022 o 23:25

  33. Powrót do góry    #2141
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Podejrzewam, że to jest efekt rozpieszczenia goowniarza. Miał się nim kto zająć i pomóc w rozwinięciu kariery. Sponsorzy i celeby też byli w to zaangażowani. Pisanie o ch.m dzieciństwie jest słabe.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  34. Powrót do góry    #2142
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Przeczytałem z trudem ten hmm jakby to określić chyba „strumień świadomości” Maksyma i powiem wam, że szkoda mi Sławka. Pewnie nie był idealnym ojcem ale **** nie wierze żeby zasłużył na to żeby jego własny syn mówił mu per pan. Przykre to wszystko, mam wrażenie że Maksym odlatuje coraz bardziej i to już są klimaty zbliżone do młodego Golloba. Gość potrzebuje profesjonalnej pomocy i to natychmiast.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    W końcu ktoś kumaty się wypowiedział.

  35. Powrót do góry    #2143
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    To sarkazm, czy ty tak serio ?

    Przecież Twoja wiara nie ma tu żadnego znaczenia. Ty nie byłeś w ich życiu. Na "Pana" trzeba sobie "zasłużyć"
    Serio uważasz że z Maksymem jest wszystko Ok ? Widziałeś ostatnie wywiady z nim ? To spojrzenie a teraz jeszcze to coś ? Gość ma poważny problem ze sobą i tu serio trzeba szybko reagować bo się może kiepsko skończyć.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    mszat (14-09-2022)

  37. Powrót do góry    #2144
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Serio uważasz że z Maksymem jest wszystko Ok ? Widziałeś ostatnie wywiady z nim ? To spojrzenie a teraz jeszcze to coś ? Gość ma poważny problem ze sobą i tu serio trzeba szybko reagować bo się może kiepsko skończyć.
    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jakie "to coś"? A co jeśli wyrzucił z siebie co myśli i jak jest i było?
    Ty serio cały jego wpis, w którym w końcu opisał o co mu chodzi, skomentowałeś "to coś"?
    Może jesteś kolejną osobą, która nie zrozumiała o czym on (czyli dziecko) napisał.

  38. Powrót do góry    #2145
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Serio uważasz że z Maksymem jest wszystko Ok ? Widziałeś ostatnie wywiady z nim ? To spojrzenie a teraz jeszcze to coś ? Gość ma poważny problem ze sobą i tu serio trzeba szybko reagować bo się może kiepsko skończyć.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Podejrzewam, że Max ma depresję i należy mu jak najszybciej pomóc. Ten tekst który zamieścił już sam mówi za siebie a o treści i logice jego nie będę się już wypowiadał.

  39. Powrót do góry    #2146
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Przeczytałem z trudem ten hmm jakby to określić chyba „strumień świadomości” Maksyma i powiem wam, że szkoda mi Sławka. Pewnie nie był idealnym ojcem ale **** nie wierze żeby zasłużył na to żeby jego własny syn mówił mu per pan. Przykre to wszystko, mam wrażenie że Maksym odlatuje coraz bardziej i to już są klimaty zbliżone do młodego Golloba. Gość potrzebuje profesjonalnej pomocy i to natychmiast.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Bez urazy, raczej nie zdajesz sobie sprawy, ile złego potrafią uczynić swoim dzieciom rodzice - oczywiście w imię dobrego wychowania, dyscypliny, nawiedzenia komuszo-katolickiego.

    O ile wychowałeś się w domu wsparcia i rzeczywistego dążenia rodziców do osiągania sukcesów przez ich potomków, to istnieje rowniez w polskiej kulturze wychowanie przez dołowanie i sporo jego odmian. Wmawianie młodym, że są głąbami, debilami, że byle kmiot z ulicy więcej osiągnie od nich samych bo się do niczego nie nadają.

    No więc, o ile z nazwaniem taty "pan" spotykam się po raz pierwszy, to mimo wszystko jest dość kulturalne określenie gdy w głowie huczy od nienawiści, niezrozumienia i całej reszty złych emocji, wzbudzonych przez tych właśnie wspaniałych tatusiów. I matki również, żeby nie było.

    Temu typowi z Lublina to szkoda czasu żeby cokolwiek tłumaczyć, niereformowalny.

    Nawiasem pisząc, zdaje się że młody Gollob też wychował się w domu ćpunów, więc jego historia nie musi dziwić.

  40. Powrót do góry    #2147
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,584
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Zibli - półczłowiek, półułom.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Dominik (14-09-2022), muuu (13-09-2022)

  42. Powrót do góry    #2148
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Jakie "to coś"? A co jeśli wyrzucił z siebie co myśli i jak jest i było?
    Ty serio cały jego wpis, w którym w końcu opisał o co mu chodzi, skomentowałeś "to coś"?
    Może jesteś kolejną osobą, która nie zrozumiała o czym on (czyli dziecko) napisał.
    To co napisał to jest taki jeden wielki krzyk „pomocy”. I lepiej żeby ktoś tam w Czewie (czy gdzie on mieszka?) to usłyszał. Dla mnie eot


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #2149
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Zibli - półczłowiek, półułom.
    Mozesz mnie pierniczku obrażać jak i reszta ale i tak mam swoje zdanie. Tylko żebyśmy się nie obudzili z ręką w nocniku bo wiem co ten chłopaczyna już odwala w Lublinie.

  44. Powrót do góry    #2150
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To co napisał to jest taki jeden wielki krzyk „pomocy”. I lepiej żeby ktoś tam w Czewie (czy gdzie on mieszka?) to usłyszał. Dla mnie eot
    To nie jest krzyk pomocy tylko odpowiedź na wywiad ojca, czyli Sławka Drabika, który ukazał się kilka dni temu. I wiele osób czekało na to co ma do powiedzenia druga strona, czyli syn, dziecko. Który, które przemówiło.
    Maksym nie napisał tego, bo szuka pomocy, tylko odpowiedział wywołany do tablicy.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    muuu (14-09-2022)

  46. Powrót do góry    #2151
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    maksym potrzebuje specjalistycznej opieki i to natychmiast.
    emocjonalnie jest rozyebany na tysiące kawałków i to widać w każdym słowie, które raczył był przekazać światu.
    depresja to na pewno, ale co dalej..? schizofrenia, dwubiegunowka? chlejąca matka jest częstym i wystarczającym podłożem takich chorób.
    nie znam sytuacji i nie bronię drabola, ale podstawowym objawem osób cierpiących na depresję jest wyolbrzymianie, urojenia, podejrzliwość, obwiniane najbliższych.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    j-rules (14-09-2022)

  48. Powrót do góry    #2152
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,712
    Kliknij i podziękuj
    2,092
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    depresja to na pewno, ale co dalej..? schizofrenia, dwubiegunowka? chlejąca matka jest częstym i wystarczającym podłożem takich chorób.
    Tyś taki "znawca" widzę.
    Jak już mu sugerujesz depresję, to Maks ją raczej miał w Sparcie i tam wołał o pomoc. Wtedy jak go zostawiono samego i kołowano w temacie tego kiedy wróci do żużla.
    On jeszcze 5-6 lat temu, miał idealne relacje z ojcem, a wszystko zaczęło się psuć w głowie jakoś w tym okresie.

    Teraz to już jego autorski sposób na radzenie sobie ze wszystkim i kontrolę głowy. Co nie wyklucza, że przydałoby się z nim pogadać.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  49. Powrót do góry    #2153
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    To nie jest krzyk pomocy tylko odpowiedź na wywiad ojca, czyli Sławka Drabika, który ukazał się kilka dni temu. I wiele osób czekało na to co ma do powiedzenia druga strona, czyli syn, dziecko. Który, które przemówiło.
    Maksym nie napisał tego, bo szuka pomocy, tylko odpowiedział wywołany do tablicy.
    Ile ty masz lat kolego i dlaczego jesteś taki naiwny? Po wpisach widzę, że mało przeżyłeś i nie znasz życia.

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Tyś taki "znawca" widzę.
    Jak już mu sugerujesz depresję, to Maks ją raczej miał w Sparcie i tam wołał o pomoc. Wtedy jak go zostawiono samego i kołowano w temacie tego kiedy wróci do żużla.
    On jeszcze 5-6 lat temu, miał idealne relacje z ojcem, a wszystko zaczęło się psuć w głowie jakoś w tym okresie.

    Teraz to już jego autorski sposób na radzenie sobie ze wszystkim i kontrolę głowy. Co nie wyklucza, że przydałoby się z nim pogadać.
    A wiesz co to jest nie wyleczona depresja? Właśnie to jest przykład Maxyma.

  50. Powrót do góry    #2154
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Maksia już całkiem widzę pop... ło chłop. po wlewce w ilosci 10promili zwariował... Aha Maksiu zabierz na finał parasolkę kapelusz i okulary hahahaaaaa

  51. Powrót do góry    #2155
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,635
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 746 w 543 postach
    Przypisywanie komuś depresji czy innych ciężkich chorób na podstawie kilku wywiadów jest mocno słabe. To kluby powinny czuwać, te osoby które widzą go na codzień, Sparta, Motor czy za rok Włokniarz. Co kibic może wywnioskować? To co widzimy przy wielu zawodnikach, to tylko maska, niemająca nic wspólnego z ich charakterami. Czy tak jest u Maksa nie wiem, ale nie da się stwierdzić czy coś mu jest na podstawie wywiadu.
    Dziwi mnie tylko jakim cudem Sparta to maskowala, to jego podejście i jak dała radę z nim wytrzymać kilka lat, skoro w Lublinie po kilku miesiącach dają sobie spokój. Zewsząd płyną głosy że Drabik jest na Lublin obrażony o jakąś pierdołe, egocentryzm odziedziczony po ojcu, to raczej nie przywara depresji no ale może udawany, nie dajmy się złapać w jedną ani druga stronę.
    Dobrze że wraca do Włokniarza, tu dostanie jakiś kredyt zaufania i względny spokój, sympatię kibiców. Szkoda że kilka lat za późno wraca, pewnych rzeczy pewnie by uniknął.
    Jedna rzecz mocno przy Drabiku niepokoi, jego otoczenie. Wiele tu głosów o matce, że dobra, że okropna, ale to podobno taki jego menadżer teraz. Skoro ktoś go prowadzi i jest to matka, to jakim cudem nie odpowiadali na listy tej Polady całej gdy je otrzymywali ? Czemu olali tak ważny temat, nie poszli do klubu po pomoc czy niezależnego prawnika. Dopiero jak zrobił się szum, sprawa ruszyła. A może wystarczyło skonsultować się wtedy z prawnikiem i złożyć obszerne wyjaśnienia. Nie znam kobiety, ale skoro olali tak ważny temat, to coś w tej współpracy jest mocno nie tak.

  52. Powrót do góry    #2156
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Czytam sobie tę telenowelę i przypomina mi się Jacuś z Ślepnąc od Świateł. Młody ma zdrowie, smykałkę i świat u swoich stóp. Depresja? A co ma powiedzieć jakiś były żużlok po przerwaniu rdzenia, albo pedalarz z Zielonej Góry co mu urwało ****a w dzieciństwie i odreagowuje na forum?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  53. Powrót do góry    #2157
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    A jak dla mnie to jest piękna gra ze strony Maksa. Człowiek za młodu na rowerze z nim hulał, więc i widział i słyszał co nie co. Przeczytałem cały wpis Młodego chyba trzykrotnie. Moje pierwsze spostrzeżenie to odniesienie do pogrzebu babci - nie zacytuję jak Maks potrafił ją nazwać w wieku 11 lat, bo nie przystoi to na forum, więc zapomniał wół jak cielęciem był. Trochę dziwi mnie też tak oschłe podejście do samego ojca, bo co jak co, ale Sławek biegał za nim jak był łebkiem i widać było, że nie chce żeby syn narobił w dorosłym życiu tylu błędów co on. Domyślam się, że w samym domu kolorowo nie było, bo słynne przykucie małżonki do kaloryfera wiele mówi o tym "związku", ale nie wiem czy publiczne pranie brudów (akurat mam tutaj na myśli każdą ze stron) cokolwiek zmieni w ich relacji. Co by się nie działo, każdego z tych Panów darzę sympatią, bo Sławek serducho za ten klub oddał, a Maks od dzieciaka ma zajawkę na ten sport i mało kto rodzi się z takim talentem, więc powinien światu pokazać, że nie wolno go skreślać. I nie uważam, że Młodemu jest potrzebna terapia - to może być świetnie przygotowany scenariusz, bo mimo wszystko przerwa nie była na tyle długa żeby zrobić z siebie kompletnie innego człowieka. Owszem, wypowiada się jakby zjadł słownik, ale sam wywiad w TV podczas półfinału w Toruniu uświadczył mnie w przekonaniu, że aż tak odklejony od rzeczywistości nie jest, bo po jednym zdaniu sam się uśmiechnął, wyglądając tak jakby sam nie wierzył, że uda mu się powiedzieć zdanie w sposób wybitnie elokwentny.

  54. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi liglad za jego przydatny post!

    dockm (14-09-2022), herbie13 (14-09-2022), muuu (14-09-2022)

  55. Powrót do góry    #2158
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dziwie sie, ilu wydawałoby się inteligentnych forumowiczów daje się wciągnąć w dyskusje temu trollowi z Lublina. Przecież to kolejne konto Ipokarse/Kolchoza/Amstaffa.
    On nie jest z Lublina

  56. Powrót do góry    #2159
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Hm a może te wywiady to taka próba przedstawienia siebie jako przeciwieństwa swojego ojca - tamten pierdział do mikrofonu i opowiadał ile wypije piw więc może Maks uznał, że zabłyśnie elokwencją aby pokazać światu że jest kimś zupełnie innym? Taka próba zdystansowania się.

    Połączenie patologii, egoizmu i kompletnego braku powagi - oj udała się Drabikom ta rodzinka
    Pzdr,
    Garfield

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    lego (14-09-2022)

  58. Powrót do góry    #2160
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    .

    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Ty faktycznie lepiej zamilcz w tym temacie. Bo ignoracja twoja w tym przypadku jest porażająca.

    Nie no może to być trochę prawdy Max już w Sparcie wskazywał typowe objawy gwiazdorstwa wyższych lotów związanych z większą ilością gotówki na koncie
    A czy z nich gwiazdy wątpię Magic na ulicach Wro myślę że jest postacią anonimowa...

Strona 48 z 57 PierwszyPierwszy ... 384647484950 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •