Strona 68 z 101 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,016 do 3,060 z 4526

Wątek: Unia Leszno 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3016
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przecież Ci napisałem. Kubera ogłosił odejscie jako pierwszy na meczu finałowym ze Stalą

    https://po-bandzie.com.pl/dominik-ku...z-unii-leszno/

    Nikt w Lesznie sie tym nie przejał aż tak mocno bo było miejsce dla Smektały który was w wała zrobił i zapragnał milionów od Świącika

    Ale co jest kłamstwem w moim wpisie? Co konkretne? Potrafisz to rzekome kłamstwo wskazać ? Znasz znaczenie słowa "kłamstwo"?

  2. Powrót do góry    #3017
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Akurat nie przypominam sobie przez tyle lat by inni zwodnicy płakali, że ich Unia oszukała. Dopiero na biednego Kuberę się uparli, prawda?.
    a Emil został rozliczony, bo chyba też było nieprzyjemnie? A Hampel, miał dostać szanse walki o skład, a przed sezonem mu podziękowano stawiając na Kurtza (to do tej pory śmieszy).
    A Kurtz? Bo z tego co kojarzę to też z Rusieckim było jakieś nieporozumienie, już zażegnali?

  3. Powrót do góry    #3018
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    a Emil został rozliczony, bo chyba też było nieprzyjemnie?

    I co z tym rozliczeniem?

    O ile mi wiadomo szło o jakieś ekstra pieniądze od sponsora (nie od Unii jako takiej).

    Pozwał już kogoś? Bo jakoś o tym nie słychać. Dogadali się?

    Trudno by Unia płaciła za jego sponsorów indywidualnych. Jeżeli ma umowę i ją wykonał (a wykonał? wiesz coś o tym?) niech ściga danego sponsora. Jeżeli zaś jest to kolejny z gatunku "na gębę", "wydaje mi się, że..." to cóż. Tak czy inaczej to raczej nie jest dług(o ile w ogóle dług?) Unii.

    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    ? A Hampel, miał dostać szanse walki o skład, a przed sezonem mu podziękowano stawiając na Kurtza (to do tej pory śmieszy).

    Podziękowano przed sezonem. Ok, ale krzywda się stała.? Stracił na tym? Poszedł do Lublina. Przynajmniej jeździł przez sezon i zarabiał. A w Unii mógłby siedzieć na ławie.

    Powiedzieli mu przed sezonem, nie stracił go więc.

    PS

    Jedynie odnośnie do J. Hampela mogę się nieco zgodzić. On jeden (a nie Kubera) mógł trochę pretensji mieć. Zaskoczyli go przed sezonem, jednak...per saldo dobrze na tym wyszedł.

    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    A Kurtz? Bo z tego co kojarzę to też z Rusieckim było jakieś nieporozumienie, już zażegnali?

    Jakie nieporozumienie? Możesz skonkretyzować?

    Że wygryzł go ze składu J. Lidsey? A który lepiej jeździł?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-08-2022 o 13:35

  4. Powrót do góry    #3019
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    dobrze wiesz, że sponsorzy często działają w porozumieniu z klubem, bo jak dotąd nie znalazł się chyba odważny żużlowiec, który podałby sponsora do sądu (a swego czasu Gorzów ponoć mocno z tego korzystał). Mało tego, w UL jak nigdzie indziej - najwięksi sponsorzy są też współwłaścicielami klubu. Nie wiem jak się zakończyło, choćby z tego względu, że Emil od dawna jest wycofany z życia publicznego, ale smród swego czasu był, więc o pożegnaniu w dobrym stylu na pewno mowy być nie mogło.

    Kurtz - być może tu moja pomyłka, ale coś mi się obiło, że wyprowadzka z "australijskiej wioski" Rusieckiego nie odbyła się w najlepszej atmosferze.

    Zresztą, jakiś miesiąc temu Rusiecki dowalił Pawlickiemu, że nie wyszedł do kibiców. Oczywiście, miał racje. Pytanie tylko, po co prać brudy na twitterach? Rusko czy Kępa nawet jakby zrobili awanturę, to za zamkniętymi drzwiami

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tomTOM za jego przydatny post!

    Havelock (29-08-2022)

  6. Powrót do góry    #3020
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    dobrze wiesz, że sponsorzy często działają w porozumieniu z klubem, bo jak dotąd nie znalazł się chyba odważny żużlowiec, który podałby sponsora do sądu (a swego czasu Gorzów ponoć mocno z tego korzystał). Mało tego, w UL jak nigdzie indziej - najwięksi sponsorzy są też współwłaścicielami klubu. Nie wiem jak się zakończyło, choćby z tego względu, że Emil od dawna jest wycofany z życia publicznego, ale smród swego czasu był, więc o pożegnaniu w dobrym stylu na pewno mowy być nie mogło.

    Kurtz - być może tu moja pomyłka, ale coś mi się obiło, że wyprowadzka z "australijskiej wioski" Rusieckiego nie odbyła się w najlepszej atmosferze.

    Zresztą, jakiś miesiąc temu Rusiecki dowalił Pawlickiemu, że nie wyszedł do kibiców. Oczywiście, miał racje. Pytanie tylko, po co prać brudy na twitterach? Rusko czy Kępa nawet jakby zrobili awanturę, to za zamkniętymi drzwiami
    Siejesz ferment. Kępa nie wydaje swoich pieniędzy na Klub jak udziałowcy w Lesznie, a u Rusko taki Piotruś nie odważyłby się nie wyjść do kibiców (kary finansowe).
    Piotr odchodzi tylko i wyłącznie z jednego powodu i wszyscy wiemy jakiego. Kasa misiu kasa.

  7. Powrót do góry    #3021
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    [QUOTE=bally;
    Piotr odchodzi tylko i wyłącznie z jednego powodu i wszyscy wiemy jakiego. Kasa misiu kasa.[/QUOTE]

    dokładnie kasa nie adekwatna do jego wyników na torze !!!! brak argumentów z jego strony a żądania mistrzowskie ,,
    w tej dziedzinie zawsze był bardzo dobry ,,,niech naciąga Krystynę

  8. Powrót do góry    #3022
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    W 2024 jeśli znaczaco się nie poprawi razem z bratem wylądują w nice lidze.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  9. Powrót do góry    #3023
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta

    Że wygryzł go ze składu J. Lidsey? A który lepiej jeździł?
    Dokładnie.
    Odszedł cienki zawodnik, został lepszy. Cała historia.
    Nie wiem więc po co ten hejt na Kubere i jeszcze jakieś pierdy Józefa, że on tego nie zapomni.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #3024
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Siejesz ferment. Kępa nie wydaje swoich pieniędzy na Klub jak udziałowcy w Lesznie, a u Rusko taki Piotruś nie odważyłby się nie wyjść do kibiców (kary finansowe).
    Ta bo obaj wymienieni wyżej panowie wyłącznie swój prywatny hajs wydają wczoraj Pitera poniosło bo nawet do "klatki" wszedł po meczu, a taki Drabik wyszedł popatrzył na murawie i nara

  11. Powrót do góry    #3025
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    dobrze wiesz, że sponsorzy często działają w porozumieniu z klubem,

    No i ?

    Zasada jest jasna, mógł nie skorzystać. Tak jest wszędzie.

    Trudno by Unia mu płaciła zamiast któregoś ze sponsorów. Ponadto , pytanie czy Emil się wywiązał z umowy z danym sponsorem.?

    Ponadto, pytanie czy ma coś na piśmie i co? Bo może to kolejny Kubera, który nie podpisuje umów, a później o nich barwie i szeroko opowiada dziennikarzom stawiając się w roli pokrzywdzonego?

    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Ta bo obaj wymienieni wyżej panowie wyłącznie swój prywatny hajs wydają wczoraj Pitera poniosło bo nawet do "klatki" wszedł po meczu, a taki Drabik wyszedł popatrzył na murawie i nara

    Na pewno nie miliony ze spółek skarbu państwa.

  12. Powrót do góry    #3026
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    No i ?

    Zasada jest jasna, mógł nie skorzystać. Tak jest wszędzie.

    Trudno by Unia mu płaciła zamiast któregoś ze sponsorów. Ponadto , pytanie czy Emil się wywiązał z umowy z danym sponsorem.?

    Ponadto, pytanie czy ma coś na piśmie i co? Bo może to kolejny Kubera, który nie podpisuje umów, a później o nich barwie i szeroko opowiada dziennikarzom stawiając się w roli pokrzywdzonego?
    proszę nie rób z nikogo wariata... nikt nie każe płacić Unii umowy sponsorskiej, ale jeśli umowa jest ze współwłaścicielem Unii, to wygląda to bardzo brzydko i choć formalnie klub jest czysty, to wiadomo, że była to forma zemsty za odejście. O wywiązywaniu się nawet nie chce mi się pisać, jak miałby się nie wywiązać? Pokazał zły bidon na antenie?
    Robicie wariata z Kubery, teraz zaczynasz z Emilem. Wszyscy analfabeci i oszuści, tylko Rusiecki i wspólnicy kryształowo czyści. Jakiekolwiek kłótnie czy skandale to wina złych zawodników

  13. Powrót do góry    #3027
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Ta bo obaj wymienieni wyżej panowie wyłącznie swój prywatny hajs wydają wczoraj Pitera poniosło bo nawet do "klatki" wszedł po meczu, a taki Drabik wyszedł popatrzył na murawie i nara
    No a niby czyj hajs wydają?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  14. Powrót do góry    #3028
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    proszę nie rób z nikogo wariata... nikt nie każe płacić Unii umowy sponsorskiej, ale jeśli umowa jest ze współwłaścicielem Unii, to wygląda to bardzo brzydko i choć formalnie klub jest czysty, to wiadomo, że była to forma zemsty za odejście.

    To podaj, która konkretnie firma (rzekomo) zalega Emilowi? Jesteś pewien , że wszyscy sponsorzy zawodników jeżdżących w Unii są jedocześnie akcjonariuszami SSA Unia Leszno?

    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    O wywiązywaniu się nawet nie chce mi się pisać, jak miałby się nie wywiązać? Pokazał zły bidon na antenie?

    Ciekawe.

    Jeżeli uważasz, że się wywiązał z umowy a ta umowa nakazywała zapłacić , to nic prostszego niż wezwać do zapłaty, a następnie wysłać pozew.

    Wysłał?

    A może sprawa nie jest taka oczywista? Kolejny, który płakał publicznie ale żadnych konkretów nie ujawnił.

  15. Powrót do góry    #3029
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    nie, nie wszyscy są akcjonariuszami. Ale była mowa o kwocie sięgającej setek tysięcy, więc nie mógł to być jakiś słup, tylko jeden z głównych "partnerów" Unii.

    Dlaczego zawodnicy nie idą do sądu? Przyznam szczerze, że sam nie wiem. O Zagarze i Iversenie też mówiło się, że "sponsorzy" zalegają im grube pieniądze i cisza w kwestii odzyskiwania środków na drodze prawnej.

  16. Powrót do góry    #3030
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    nie, nie wszyscy są akcjonariuszami. Ale była mowa o kwocie sięgającej setek tysięcy, więc nie mógł to być jakiś słup, tylko jeden z głównych "partnerów" Unii.

    Dlaczego zawodnicy nie idą do sądu? Przyznam szczerze, że sam nie wiem. O Zagarze i Iversenie też mówiło się, że "sponsorzy" zalegają im grube pieniądze i cisza w kwestii odzyskiwania środków na drodze prawnej.
    No właśnie dlaczego Emil nie poszedł do sądu ?! Ano dlatego, że podpisał kwit po czym spiexdolil. Takze wysrywy o jakiś zaległościach to właśnie tylko wysrywy
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  17. Powrót do góry    #3031
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  18. Powrót do góry    #3032
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Piter dzięki za wszystko Byku , Byku z krwi i kości !!

    Ostatni taki był Bally

    Piotr wybrał taką drogę , i myślę że dobrze , bo jednak wyniki były co raz słabsze i frustracja kibiców narastała , liczę na to że wróci do nas ...że wróci mocniejszy

  19. Powrót do góry    #3033
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Kubera z Unią miał dogadane wszystko w sprawie braku ekwiwalentu ale najprawdopodobniej umowa była źle zrobiona(specjalnie czy nie to nie ja będę oceniał) i przez to Unia mogła później mimo dogadania zrobić Dominika w balona ale Kępa też głupi nie jest i z prawnikami to konsultował i postanowił że Domin poczeka na oficjalne starty w Lublinie do następnego okienka żeby nie trzeba było latać po sądach no i miał farta bo tylko jeden mecz odpuścił. Dominik już 2 sezony jeździ gdzie indziej, a tutaj dalej płacz.
    No to ja nie wiem kto tu jest większym orłem. Ty czy ten Kępa i jego sztab prawniczy. Tutaj kluczową data był dzień 15 kwietnia czyli dzien kiedy Kubera skończył 22 lata.

    Pomijam już to że Kubera z Unią nie podpisuje żadnej umowy dot. ekwiwalentu. To są ustalenia między klubami.

    A co do Lublina to ciekawe jak to się skończy. Chcąc poczytać historie tego klubu na Wikipedii trzeba przejść przez 6 osobych wątków:
    LPŻ Lublin
    Motor Lublin
    LKŻ Lublin
    TŻ Lublin
    KMŻ Lublin
    Speedway Lublin
    Lata mijają ale historia się wciąż powtarza, czyli długi, upadłość, niespłacone zobowiązania po czym zaczynanie od nowa pod inna nazwą.

  20. Powrót do góry    #3034
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    No właśnie dlaczego Emil nie poszedł do sądu ?! Ano dlatego, że podpisał kwit po czym spiexdolil. Takze wysrywy o jakiś zaległościach to właśnie tylko wysrywy
    Nie poszedl,bo pewnie sie dogadali.
    Gdyby nie bylo zaleglosci i zlosliwosci ze strony klubu/sponsora,
    temat nie ujrzalby swiatla dziennego,bo i po co?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #3035
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    No to ja nie wiem kto tu jest większym orłem. Ty czy ten Kępa i jego sztab prawniczy. Tutaj kluczową data był dzień 15 kwietnia czyli dzien kiedy Kubera skończył 22 lata.
    dzień urodzin nie miały nic do rzeczy. Ekwiwalent należał się tylko w pierwszym okienku (listopadowym) bo w tym roku Kubera ukończył 21 lat. Czekano zatem na drugie, wiosenne i wtedy mogli zgłosić Dominika bez płacenia.

    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Pomijam już to że Kubera z Unią nie podpisuje żadnej umowy dot. ekwiwalentu. To są ustalenia między klubami.
    ekwiwalent jest kwestią regulaminową, tam wskazuje się maksymalną wartość. Klub może zażądać max kwoty, a może mniej. Z kolei zawodnik negocjując wcześniejsze umowy, może zyskać gwarancje obniżenia lub całkowitej rezygnacji z ekwiwalentu, więc można takie coś ustalić i zawodnik twierdzi, że tak właśnie było

  22. Powrót do góry    #3036
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    dzień urodzin nie miały nic do rzeczy. Ekwiwalent należał się tylko w pierwszym okienku (listopadowym) bo w tym roku Kubera ukończył 21 lat. Czekano zatem na drugie, wiosenne i wtedy mogli zgłosić Dominika bez płacenia.
    No właśnie, że miał sporo do rzeczy. Bo ekwiwalent płaci się za juniora, czyli Unia mogła zażądać takiego ekwiwalentu w sytuacji gdyby Motor podpisał kontrakt z juniorem Kuberą. Więc Kępa poczekał do 15 kwietnia, aż Kubera przestanie być juniorem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #3037
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    nie, juniorem jest się do końca roku, w którym kończy się 21 lat. Więc nie wciskaj mi kitu, Panie Strażaku

    3. W rozumieniu przepisów niniejszego regulaminu zawodnik pozostaje zawodnikiem do lat 21 do końca roku, w którym ukończył 21. rok życia.

    pierwsze okienko było w listopadzie, czyli roku, w którym Dominik kończył 21 lat. Drugie było w kwietniu roku kolejnego, data była bez znaczenia

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi tomTOM za jego przydatny post!

    Mariusz (30-08-2022), herbie13 (30-08-2022), kingpin (30-08-2022), wokie (30-08-2022)

  25. Powrót do góry    #3038
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    zawodnik negocjując wcześniejsze umowy, może zyskać gwarancje obniżenia lub całkowitej rezygnacji z ekwiwalentu, więc można takie coś ustalić i zawodnik twierdzi, że tak właśnie było

    Słowo klucz "zawodnik twierdzi". Tylko zapomniał wpisać to do umowy? Geniusz.

    A może tylko "twierdzi"...?

  26. Powrót do góry    #3039
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Naprawdę odpuście ten temat bo Dominika w Lesznie nie ma i długo nie będzie....i bardzo dobrze

  27. Powrót do góry    #3040
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,388
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta


    A co do Lublina to ciekawe jak to się skończy. Chcąc poczytać historie tego klubu na Wikipedii trzeba przejść przez 6 osobych wątków:
    LPŻ Lublin
    Motor Lublin
    LKŻ Lublin
    TŻ Lublin
    KMŻ Lublin
    Speedway Lublin
    Lata mijają ale historia się wciąż powtarza, czyli długi, upadłość, niespłacone zobowiązania po czym zaczynanie od nowa pod inna nazwą.
    Ja tam wam nie życzę takiej historii ale jak nawet słaby Pawlicki ewakuował się to wszystko się może zdarzyć. Zresztą jak śpiewali dumnie wasi kibice w Lublinie: ch*j z wynikami...

  28. Powrót do góry    #3041
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Ja tam wam nie życzę takiej historii ale jak nawet słaby Pawlicki ewakuował się to wszystko się może zdarzyć. Zresztą jak śpiewali dumnie wasi kibice w Lublinie: ch*j z wynikami...
    Spokojnie, my mamy Historię tworzona przez lata a nie przez spółki skarbu panstwa

  29. Powrót do góry    #3042
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Spokojnie, my mamy Historię tworzona przez lata a nie przez spółki skarbu panstwa
    Spokojnie Lublin za 2, 3 lata wróci na swoje miejsce

  30. Powrót do góry    #3043
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    szkoda że dzisiaj w finale w składzie niema Jaimona Lidseya,

  31. Powrót do góry    #3044
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaka37 Zobacz posta
    szkoda że dzisiaj w finale w składzie niema Jaimona Lidseya,
    Średnia z zeszłego roku mu na to nie pozwala

  32. Powrót do góry    #3045
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaka37 Zobacz posta
    szkoda że dzisiaj w finale w składzie niema Jaimona Lidseya,
    Nawet jakby mógł być to bardzo dobrze że go nie ma to nie jest liga dla niego. Tam ma jeździsz Musielak, Scibak czy Jabłoński ewentualnie Borowiak i Mencel jakby nie byłi wypożyczeni.

  33. Powrót do góry    #3046
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    No tak, lepiej zeby Dunczycy i Australijczycy sie rozjezdzali kosztem Polakow. I tak skandalem jest to, ze Scibak i Musielak pojechali po 3 biegi, a Dunczycy i Kangurek po 5. Brawo zarzad, brawo menadzer, brawk trenerzy...

  34. Powrót do góry    #3047
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cieszy postawa Damiana, ale martwi duży zastój Huberta czy to w juniorskich w lidze czy u24.
    Za rok może Maksym do chłopaków dołączy? Jakaś alternatywna w razie kontuzji Damiana czy Huberta musi być. Bo Pan Mencel nie dał rady. Chociaż może lepiej i tak dać Maksym na cały sezon do 1 ligi niech się tam „otrzaskuje”. Zobaczymy.

    9). Jason Doyle
    10). Chris Holder
    11). Bartosz Smektała
    12). Jaimon Lidsey
    13). Janusz Kolodziej
    14). Damian Ratajczak
    15). Hubert Jabłoński/Maksym Borowiak
    16). Jesper/Jonas Kundsen

    Bo pewnie Rju wypożyczą.
    Jason czy Bartek startowcy więc dobre duo na otwarcie spotkań. Bartek zaczynał z Emilem czy Leonem spotkania więc przyzwyczajony.
    Wygląda to całkiem dobrze.

  35. Powrót do góry    #3048
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Cieszy postawa Damiana, ale martwi duży zastój Huberta czy to w juniorskich w lidze czy u24.
    Za rok może Maksym do chłopaków dołączy? Jakaś alternatywna w razie kontuzji Damiana czy Huberta musi być. Bo Pan Mencel nie dał rady. Chociaż może lepiej i tak dać Maksym na cały sezon do 1 ligi niech się tam „otrzaskuje”. Zobaczymy.

    9). Jason Doyle
    10). Chris Holder
    11). Bartosz Smektała
    12). Jaimon Lidsey
    13). Janusz Kolodziej
    14). Damian Ratajczak
    15). Hubert Jabłoński/Maksym Borowiak
    16). Jesper/Jonas Kundsen

    Bo pewnie Rju wypożyczą.
    Jason czy Bartek startowcy więc dobre duo na otwarcie spotkań. Bartek zaczynał z Emilem czy Leonem spotkania więc przyzwyczajony.
    Wygląda to całkiem dobrze.
    U Huberta podobny przypadek jak i Damiana , po kontuzji obojczyka , kompletnie nie jedzie...

  36. Powrót do góry    #3049
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Cieszy postawa Damiana, ale martwi duży zastój Huberta czy to w juniorskich w lidze czy u24.
    Za rok może Maksym do chłopaków dołączy? Jakaś alternatywna w razie kontuzji Damiana czy Huberta musi być. Bo Pan Mencel nie dał rady. Chociaż może lepiej i tak dać Maksym na cały sezon do 1 ligi niech się tam „otrzaskuje”. Zobaczymy.
    A do eligi nie można?
    Jeśliby FZG awansował, a to nie jest wykluczone, to Maksym spokojnie mógłby pojeździć sezon w elidze. Miałby ciągłą jazdę zapewnioną, bez wielkich oczekiwań, bez zagrożenia odstawienia na R za słabe wyniki, jednym słowem bez żadnych zmartwień.
    Choć najlepszym byłoby wypożyczenie do słabej drużyny 1-ligowej, mógłby jeszcze jakąś rezerwę zwykłą złapać za słabowatego seniora lub U24, byle tylko jakoś ta jazda mu szła.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    U Huberta podobny przypadek jak i Damiana , po kontuzji obojczyka , kompletnie nie jedzie...
    Jeśli obojczyk jest powodem słabej jazdy u zawodnika, to źle to wróży na przyszłość. A co będzie, jeśli przydarzy się coś gorszego niż taka błahostka? Koniec kariery?

  37. Powrót do góry    #3050
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Mam nadzieję, że Maksyma uda się zatrzymać w Falubazie.
    Po co mamy szukać kogoś innego, skoro ten chłopak fajnie wkomponował się w drużynę, kibice go polubili.
    U nas będzie jeździć, bo wiadomo że konkurencji nie ma

    PS. Podziękowania od naszego prezesa
    Chciałbym serdecznie podziękować prezesowi Piotrowi Rusieckiemu oraz całemu klubowi z Leszna za sprawne rozmowy i dotrzymanie danego słowa. Maksym i Antek mają dzięki temu okazję do dodatkowych startów, zbierają doświadczenie i cieszę się, że tak sprawnie odnaleźli się w naszej drużynie i na torze - mówi prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała.

  38. Powrót do góry    #3051
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez spidigz Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Maksyma uda się zatrzymać w Falubazie.
    Po co mamy szukać kogoś innego, skoro ten chłopak fajnie wkomponował się w drużynę, kibice go polubili.
    U nas będzie jeździć, bo wiadomo że konkurencji nie ma

    PS. Podziękowania od naszego prezesa
    Jeśli Falubaz pozostanie w 1 lidze to jak najbardziej.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #3052
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A do eligi nie można?
    Jeśliby FZG awansował, a to nie jest wykluczone, to Maksym spokojnie mógłby pojeździć sezon w elidze. Miałby ciągłą jazdę zapewnioną, bez wielkich oczekiwań, bez zagrożenia odstawienia na R za słabe wyniki, jednym słowem bez żadnych zmartwień.
    Choć najlepszym byłoby wypożyczenie do słabej drużyny 1-ligowej, mógłby jeszcze jakąś rezerwę zwykłą złapać za słabowatego seniora lub U24, byle tylko jakoś ta jazda mu szła.



    Jeśli obojczyk jest powodem słabej jazdy u zawodnika, to źle to wróży na przyszłość. A co będzie, jeśli przydarzy się coś gorszego niż taka błahostka? Koniec kariery?
    No zgadzam się , myślę że za rok dla Damiana i Huberta to sezon prawdy i zobaczymy co z nich będzie , ale mimo wszystko wygląda to pozytywnie , powinniśmy za rok mieć z nich dużo pociechy i punkcików

  40. Powrót do góry    #3053
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No zgadzam się , myślę że za rok dla Damiana i Huberta to sezon prawdy i zobaczymy co z nich będzie , ale mimo wszystko wygląda to pozytywnie , powinniśmy za rok mieć z nich dużo pociechy i punkcików
    Damian pozytywnie (o Niego jestem spokojny), Hubert nie poczynił żadnych postępów...niestety.

  41. Powrót do góry    #3054
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Na chwilę obecną to Hubert nic nie pokazał poza meczem w Czewie. Nie widzę nic nad czym można by się zachwycać. Nie ma ani startów ani trasy. W chwili obecnej to lepszy wydaje się Borowiak i mam nadzieję że za rok on będzie w składzie

  42. Powrót do góry    #3055
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Na chwilę obecną to Hubert nic nie pokazał poza meczem w Czewie. Nie widzę nic nad czym można by się zachwycać. Nie ma ani startów ani trasy. W chwili obecnej to lepszy wydaje się Borowiak i mam nadzieję że za rok on będzie w składzie
    Wszyscy powinni mieć równe szanse. Mam wrażenie, że trochę zabrakło tych szans dla Mencela, czy Borowiaka. Z drugiej strony lepszym rozwiązaniem jest dla takich chłopaków jazda w niższych ligach, gdzie nie ma tak napompowanego balonika.

  43. Powrót do góry    #3056
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Tak czy siak mamy fajną sytuacje. Dywagujemy sobie „ten w dołku” „tego wypożyczyć” „tego zostawić” , a inni nie maja nawet opcji dywagacji na ten temat.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Dominik (31-08-2022)

  45. Powrót do góry    #3057
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Tak czy siak mamy fajną sytuacje. Dywagujemy sobie „ten w dołku” „tego wypożyczyć” „tego zostawić” , a inni nie maja nawet opcji dywagacji na ten temat.
    Fakt. Z drugiej strony nasi popełnili błąd trzymając Borowiaka na ławce...od czegoś jest sztab szkoleniowy i powinni jechać najlepsi. Dobrze dla chłopaka, że zaliczył tak dobry występ, do tego w zawodach tej rangi.

  46. Powrót do góry    #3058
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Fakt. Z drugiej strony nasi popełnili błąd trzymając Borowiaka na ławce...od czegoś jest sztab szkoleniowy i powinni jechać najlepsi. Dobrze dla chłopaka, że zaliczył tak dobry występ, do tego w zawodach tej rangi.
    Tylko zauważ że Borowiak zrobił wynik dopiero w Zielonej Górze , wcześniej w Lesznie jechał tak sobie czy to w U 24 czy w DMPJ , poziom Jabłońskiego a Borowiaka był podobny z lekkim wskazaniem na Huberta.

    Myślę że za rok sezon prawdy dla tych chłopaków , i jak Hubert nie pójdzie do przodu to będzie trzeba postawić na Borowiaka jak najbardziej .

    Jabłoński niestety 2 sezon z rzędu kontuzja obojczyka , to też nie pomaga.

    W przyszłym sezonie Hubert przechodzi na kontrakt zawodowy , zobaczymy jak to wyjdzie

  47. Powrót do góry    #3059
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tylko zauważ że Borowiak zrobił wynik dopiero w Zielonej Górze , wcześniej w Lesznie jechał tak sobie czy to w U 24 czy w DMPJ , poziom Jabłońskiego a Borowiaka był podobny z lekkim wskazaniem na Huberta.

    Myślę że za rok sezon prawdy dla tych chłopaków , i jak Hubert nie pójdzie do przodu to będzie trzeba postawić na Borowiaka jak najbardziej .

    Jabłoński niestety 2 sezon z rzędu kontuzja obojczyka , to też nie pomaga.

    W przyszłym sezonie Hubert przechodzi na kontrakt zawodowy , zobaczymy jak to wyjdzie
    Zauważ ile szans dostał Jabłoński, a ile Borowiak...mam wrażenie, że Jabłoński "jechał" na opinii super występu w Czewie. Patrząc na jazdę Borowiaka, to naprawdę można byc rozczarowanym, bo to mogło przesądzić o naszych wynikach w końcówce sezonu. Tak, jak kiedyś ze Sławkiem Musielakiem (nic do chłopaka nie mam)...także na Niego stawiano i inni nie dostawali szansy. Dopiero jego kontuzja kręgosłupa umożliwiła jazdę innym.

    Kiedyś nasi mieli nosa i Smektałę w finale zastąpił Kubera...pamiętamy efekt końcowy...Drabik i Janowski na rozkładzie

  48. Powrót do góry    #3060
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Zauważ ile szans dostał Jabłoński, a ile Borowiak...mam wrażenie, że Jabłoński "jechał" na opinii super występu w Czewie. Patrząc na jazdę Borowiaka, to naprawdę można byc rozczarowanym, bo to mogło przesądzić o naszych wynikach w końcówce sezonu. Tak, jak kiedyś ze Sławkiem Musielakiem (nic do chłopaka nie mam)...także na Niego stawiano i inni nie dostawali szansy. Dopiero jego kontuzja kręgosłupa umożliwiła jazdę innym.

    Kiedyś nasi mieli nosa i Smektałę w finale zastąpił Kubera...pamiętamy efekt końcowy...Drabik i Janowski na rozkładzie
    Hubert pojechał też dobrze z Gorzowem w Lesznie i Apatorem w każdym z spotkań dołożył 4 pkt , były to trzy pierwsze mecze w Lesznie

    Więc tych występów było kilka niezłych , ale fakt że Borowiak szans miał mniej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •