Strona 94 z 101 PierwszyPierwszy ... 44849293949596 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,186 do 4,230 z 4526

Wątek: Unia Leszno 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4186
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Sternikom klubu udało się zbudować najgrzeczniejszą ekipę w dziejach tej dyscypliny

    Przemiły Kołodziej
    Grzeczny Smektała
    Uśmiechnięty Grześ
    Spokojny Jaimon
    Juniorzy skromni i cisi

    Holder wieczorami będzie się nudzić w Lesznie

    Drużyna w której trudno o jakiekolwiek sprzeczki i awantury o pola w nominowanych i numery startowe
    Ale też brak kogoś kto w razie ,,w'' pi.erd.alnie pięścią w kask i powie, że to speedway i trzeba za.pi.erdala.ć , a nie tylko się uśmiechać i przyjmować to na co rywale pozwolą.

    Dla mnie każde zwycięstwo na Smoku, nie licząc Krosna i Grudziądza, będzie dużą niespodzianką.
    Na wyjazdach , wszystkich wyjazdach, dobicie do 40-stu będzie ogromnym sukcesem.

    Szykuje się ciężki , ale bardzo ciekawy sezon.
    Lubię to i w końcu od dawien dawna, znowu z wypiekami na twarzy będę oglądać mecze Jedynej!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    PiotrHa (04-11-2022)

  3. Powrót do góry    #4187
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    czyli przewidujesz 4-6pkt Unii Leszno na koniec rozgrywek?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #4188
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    czyli przewidujesz 4-6pkt Unii Leszno na koniec rozgrywek?
    Na dzień dzisiejszy jeszcze na trzeźwo widzę to tak...
    3pkt na Krośnie, 2 na Gkmie.
    Może 2 oczka na Stali w Lesznie

    WRO,LUB, CZEW bez najmniejszych szans na urwanie jakiekolwiek oczka

    Nie wiem co ,,zrobić'' z Apatorem na Smoku.
    To drużyna, która jest wstanie przyjechać i nas zbić do trzydziestu ośmiu, jak i delikatnie przegrać do 43-44

    Zatem koło 7 oczek to taki ,,trzeźwy'' wynik na jaki stać Leszno w 23 roku
    A wszystko co ponad, uznam jako niespodziankę.
    Tak jak pisałem wyżej
    Ostatnio edytowane przez welna ; 04-11-2022 o 18:59

  5. Powrót do góry    #4189
    Użytkownik Awatar PiotrHa
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 17 w 10 postach
    Wełna ma sporo racji - i trzeba powiedzieć, że niestety...
    W tak złożonej drużynie zabrakło zawodnika z charakterem - czy jak kto woli "z zębem". Czy będziemy oglądać walkę na torze na dystansie w wykonaniu naszych zawodników - obawiam się, że nieczęsto. Będzie niestety bezbarwnie, co przełoży się na dalszy odpływ kibiców ze stadionu. Niestety - nie ma żadnego zabijaki co będzie powodować, że z toru będzie wiało nudą - a na nudę nie kupuje się karnetów i biletów.
    Skład chyba rzeczywiście na max 6 miejsce i łykanie kolejnych porażek na wyjazdach (obawiam się, że nie zdobędziemy tam nawet punktu przez cały sezon), ale - jak przyznał Baron w którymś z wywiadów - sezon 21/22 był z założenia na przetrwanie i wygląda na to, że 22/23 też takim będzie.
    Gdyby przepis o wykluczeniu Rosjan nadal funkcjonował, to może warto byłoby zakontraktować jakiegoś parasola i walić za niego z/z przez cały sezon

  6. Powrót do góry    #4190
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    no wlasnie do tego pije, ze to co napisales wyzej to MAX 6pkt. A 6 pkt to widmo spadku na horyzoncie.
    7 pkt... to juz inna sprawa, zwlaszcza jak podepniesz pod to jakas wygrana np ze Stala.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #4191
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Wełna jak zwykle wszystko widzi w czarnych kolorach.
    Też należę do realistów ale Panie Wełna u Ciebie nie ma wiary.
    Ja liczę na kilka niespodzianek biało niebieskich. Cieżko będzie wprawdzie wygrać z Motorem ,Włokniarzem i Sparta ale
    z resztą powalczymy i powinniśmy na Smoku zdobyć 2 punkty. Liczę mimo wszystko taż na punkty w Grudziądzu i w Krośnie
    WEŁNA więcej wiary i optymizmu....

    Pozdrawiam

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KrzychoJ za jego przydatny post!

    Dominik (04-11-2022)

  9. Powrót do góry    #4192
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Odłóżcie widły, bo jedyne co chcę powiedzieć to fakt, iż nie jestem fanem ocenianie zawodników tak sztywno tabelkowo, choć jakieś kryterium przyjąć trzeba.
    Zengota nie jest ekstraligowy?
    Z Kołodzieja branego do Leszna w 2010 też cała Polska darła łacha [albo bardziej z Unii], a wiemy jak jest [ taaaak taaaak, nie porównuj Janka do Grzesia].... Ale zmierzam do tego że za czasów Unii robił punkty, z których byliśmy zadowoleni, potem chłop się pochlastał.. więc ciężko Go ocenić. każdy przejechany po kontuzji sezon działa na jego korzyść - więc to czy jest ekstraligowy NADAL.... to się okaże.
    Sądzę, że punkty jakie wymagaliśmy od Francuza- Grzesiu będzie spokojnie dowoził. Nie widzę więc powodu, dla którego Grzechu nieekstraligowy na papierze- nie ma pojechać na swoje 7pkt. Da radę.
    A jak nie da to wymyślę po sezonie historię, wedle której i tak to ja będę miał rację

    Doyle na papierze był mega solidny , a i 3-4pkt w meczu nam zrobił... Holder spokojnie Go zastąpi. Jestem tego pewny. Tak się podniecaliśmy dolarem, a On co mecz robił nam wielką dupę z wyniku. Ja na prawdę nie widzę tu sytuacji gdzie puszczając Go dalej osłabiamy się biorąc Holdera. potencjał ten sam, tylko Doyle większy waryjot.

    O gwieździe z Zaborowa, która na Smoczyku jeździ od gówniarza- nawet nie będę wspominał. Tyle lat zylismy magia nazwiska. TAKI POLAK!!! TAKI TALENT!!! Dupa a nie talent. Talenty to się porozwijały i jeżdzą daleko przed nim. Ale Leszno zyło / żyje przeświadczeniem, jaka to była petarda i będziemy żałowali... może pożałujemy... ale jego jazdy w Lesznie przynajmniej ja- też żałowałem. Patrzeć na tego inwalidę nie mogłem. Smyk jest młody, oczywiście nie taki talent jak el Alcoholiko, ale biorąc pod uwagę wyniki Pawlickiego, to Bartek ogarnie... miejmy nadzieje że chociaż Smoka. Nie ogarnie natomiast zadziorności Pawlickiego.

    Wiem, że to wszystko to moje chciejstwo bo liczby mówią inaczej. Tylko jak było sianko to kierując się liczbami mieliśmy Doyle'ów, Pedersenów , którzy killerami w Unii nie byli, a wynik robiła cała druzyna która jechała.... inni za to ryzykowali i często na tym zyskiwali... Motor z Michaliną Rybnik z Woryną, Wrocek z Bewleyem... nawet z odpuszczonym teraz Glebem... mieli z Niego pociechę.
    Motoru może w Lublinie nie położymy, ale u siebie możemy klepnąć GKM, Krosno, Gorzów, Toruń, a na wyjeździe znowu powyższych poza Toruniem.
    Wiem , że w Grudziądzu dostaliśmy rok temu w pysk aż miło... ale to mnie nie zraża. Damy radę.

    pozdrawiam z Leszna

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Ali_G (05-11-2022), NeverGiveUp38 (04-11-2022)

  11. Powrót do góry    #4193
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    W sytuacji której sie znaleźliśmy przez Doylara i z uwagi na kasę którą dysponujemy nie dało się zmontować lepszej drużynie i nie kumam skąd to „czarnowidztwo”.
    Mi się skład podoba. Liga będzie dwóch prędkości i taki sam problem jak my, ma Gorzów, Grudziądz czy Krosno.
    GKM musiał ratować się Szczepaniakiem, a w Krośnie będzie chociażby gwiazda w postaci Milika , a Stal wzmocniła się ekstraligowcem pełną gębą czyli Fajferem, a w dodatku postraszą Jasińskim czy Salomonem.

    Wole grzeczne, uśmiechnięte „swoje mordy” w zespole niż faceci z jajami na torze którzy potrafią włożyć głowę tam gdzie nie jeden nogi nie wsadzi, a dodatkowo bardziej zależy im na pieniądzach niż na drużynie.
    Mieliśmy charaktery tego typu jak Piter czy Doylar i była kaplica totalna jeżeli chodzi o ich dyspozycje.
    Wole 100% Zengiego, Smyka czy Chrisa niż obojętne podejście do drużyny Doylara.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 04-11-2022 o 19:29

  12. Powrót do góry    #4194
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    Wełna jak zwykle wszystko widzi w czarnych kolorach.
    Też należę do realistów ale Panie Wełna u Ciebie nie ma wiary.
    Ja liczę na kilka niespodzianek biało niebieskich. Cieżko będzie wprawdzie wygrać z Motorem ,Włokniarzem i Sparta ale
    z resztą powalczymy i powinniśmy na Smoku zdobyć 2 punkty. Liczę mimo wszystko taż na punkty w Grudziądzu i w Krośnie
    WEŁNA więcej wiary i optymizmu....

    Pozdrawiam


    Wełna nie widzi nic w czarnych kolorach
    Po prostu do żużla podchodzę od dłuższego czasu bez ,,podniecania'' się, patrząc realnie i ....obiektywnie.

    A wiarę i optymizm zostawiam na codzienność i to co robię i czym się zajmuję.
    I tam daję całego siebie i tam się ,,podniecam'' realizując swoje założenia i plany

  13. Powrót do góry    #4195
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Mniej optymizmu, czy raczej nawet pesymizm przed następnym sezonem Unii jest przedwczesny.
    Patrząc na spokojnie, to tegorocznego Doyla może z powodzeniem zastąpić Cholder, a Zengota śmiało zrówna się wynikami z Bellego. Pozostaje Smyk, który ma predyspozycje by zastąpić wynikami Bułgara, reszta bez zmian.
    Czyli rysuje się jazda między 5 i 8 miejscem, to tyle. Macie rzeczywiście wyraźny deficyt charakterników, ale za to będziecie mniej obawiać się o kontuzje, bo każdy z nich raczej straci pozycję, niż wda się w ryzykowną walkę o punkty.

  14. Powrót do góry    #4196
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Odłóżcie widły, bo jedyne co chcę powiedzieć to fakt, iż nie jestem fanem ocenianie zawodników tak sztywno tabelkowo, choć jakieś kryterium przyjąć trzeba.
    Zengota nie jest ekstraligowy?
    Z Kołodzieja branego do Leszna w 2010 też cała Polska darła łacha [albo bardziej z Unii], a wiemy jak jest [ taaaak taaaak, nie porównuj Janka do Grzesia].... Ale zmierzam do tego że za czasów Unii robił punkty, z których byliśmy zadowoleni, potem chłop się pochlastał.. więc ciężko Go ocenić. każdy przejechany po kontuzji sezon działa na jego korzyść - więc to czy jest ekstraligowy NADAL.... to się okaże.
    Sądzę, że punkty jakie wymagaliśmy od Francuza- Grzesiu będzie spokojnie dowoził. Nie widzę więc powodu, dla którego Grzechu nieekstraligowy na papierze- nie ma pojechać na swoje 7pkt. Da radę.
    A jak nie da to wymyślę po sezonie historię, wedle której i tak to ja będę miał rację

    Doyle na papierze był mega solidny , a i 3-4pkt w meczu nam zrobił... Holder spokojnie Go zastąpi. Jestem tego pewny. Tak się podniecaliśmy dolarem, a On co mecz robił nam wielką dupę z wyniku. Ja na prawdę nie widzę tu sytuacji gdzie puszczając Go dalej osłabiamy się biorąc Holdera. potencjał ten sam, tylko Doyle większy waryjot.

    O gwieździe z Zaborowa, która na Smoczyku jeździ od gówniarza- nawet nie będę wspominał. Tyle lat zylismy magia nazwiska. TAKI POLAK!!! TAKI TALENT!!! Dupa a nie talent. Talenty to się porozwijały i jeżdzą daleko przed nim. Ale Leszno zyło / żyje przeświadczeniem, jaka to była petarda i będziemy żałowali... może pożałujemy... ale jego jazdy w Lesznie przynajmniej ja- też żałowałem. Patrzeć na tego inwalidę nie mogłem. Smyk jest młody, oczywiście nie taki talent jak el Alcoholiko, ale biorąc pod uwagę wyniki Pawlickiego, to Bartek ogarnie... miejmy nadzieje że chociaż Smoka. Nie ogarnie natomiast zadziorności Pawlickiego.

    Wiem, że to wszystko to moje chciejstwo bo liczby mówią inaczej. Tylko jak było sianko to kierując się liczbami mieliśmy Doyle'ów, Pedersenów , którzy killerami w Unii nie byli, a wynik robiła cała druzyna która jechała.... inni za to ryzykowali i często na tym zyskiwali... Motor z Michaliną Rybnik z Woryną, Wrocek z Bewleyem... nawet z odpuszczonym teraz Glebem... mieli z Niego pociechę.
    Motoru może w Lublinie nie położymy, ale u siebie możemy klepnąć GKM, Krosno, Gorzów, Toruń, a na wyjeździe znowu powyższych poza Toruniem.
    Wiem , że w Grudziądzu dostaliśmy rok temu w pysk aż miło... ale to mnie nie zraża. Damy radę.

    pozdrawiam z Leszna
    Z Kolodzejem to poplynales.
    Braliscie kadrowicza,brazowego medaliste IMP ,zdobywce ZK i goscia ktory w Tarnowie byl liderem i w SE zakrecal sie w okolicach 2.0.
    Wiec kto i dlaczego darl lacha?

    Co do Zengoty to jak ma robic te punkty co Francuz to ok,ale skoro to SE poziom,to dlaczego go juz w Unii nie ma?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #4197
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z Kolodzejem to poplynales.
    Braliscie kadrowicza,brazowego medaliste IMP ,zdobywce ZK i goscia ktory w Tarnowie byl liderem i w SE zakrecal sie w okolicach 2.0.
    Wiec kto i dlaczego darl lacha?
    Musiałbym odkurzać artykuły na SF, wywiady z naszymi włodarzami opisującymi zatrudnienie Janka i to jak koledzy po fachu się podśmiechiwali z Jozina...
    Nie neguję przytaczanych sukcesów [bo to fakty], których Zengocie brak... ale Janusza braliśmy też z ligii niżej - sprawdziłem, faktycznie przepaść między Panami w wynikach nawet na tym szczeblu duża.

    Zengota jednak ma w drużynie inna role niż Janusz w tamtejszym okresie, więc nadal uważam, że z założeń spokojnie się wywiąże.

    Ale masz racje - żeby było jasne, Pamiętałem tamte wydarzenia bardziej hollywodzko, aniżeli były faktycznie

    pozdrawiam z Leszna

  16. Powrót do góry    #4198
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    To już zależy od Barona i toru który będzie przygotowywany. Narazie nie potrafi zrobić z toru atutu i raczej wątpię by coś wykombinował by ten atut był.
    Jakoś we finałach 2019 i 2020 potrafił to zrobić ja wiem że Unia dysponowała wtedy niewiarygodną paką ale mimo to bez z atutu toru takich demolek by nie było jak dla mnie to jego motywacja a nie umiejętności są w tej chwili problemem Baron wygląda na osobę wypaloną której bardzo ciężko jest się przestawić z perspektywy drużyny walczącej rok w rok o mistrza na smutną do bólu przeciętną drużynę środka tabeli jadąca tak naprawdę o nic taka sytuacja była w tym sezonie ale być może możliwa perspektywa ciężkiej i naprawdę krwawej walki o utrzymanie znowu rozbudzi w nim ogień podczas swoich początków trenerskich w Sparcie pokazał że potrafi to zrobić

  17. Powrót do góry    #4199
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    No to... Rew w Gdańsku, Knudsen w Gnieźnie, Teska w Poznaniu...
    Teraz jeszcze tylko Maksia do Falubazu, może jeszcze Ratajczaka do Rawicza i radosny sezon przed nami

  18. Powrót do góry    #4200
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    No to... Rew w Gdańsku, Knudsen w Gnieźnie, Teska w Poznaniu...
    Teraz jeszcze tylko Maksia do Falubazu, może jeszcze Ratajczaka do Rawicza i radosny sezon przed nami
    Obawiam się, że to nie radosna bezmyślność a smutna prawda, że "pińądź" w klubie musi się zgadzać...

    pozdrawiam z Leszna

  19. Powrót do góry    #4201
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Oddać Riu a zostawić Lindsi to trzeba mieć nierówno pod sufitem.

  20. Powrót do góry    #4202
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z Kolodzejem to poplynales.
    Braliscie kadrowicza,brazowego medaliste IMP ,zdobywce ZK i goscia ktory w Tarnowie byl liderem i w SE zakrecal sie w okolicach 2.0.
    Wiec kto i dlaczego darl lacha?

    Co do Zengoty to jak ma robic te punkty co Francuz to ok,ale skoro to SE poziom,to dlaczego go juz w Unii nie ma?

    Łacha to nikt nie darł, ale - i to pamiętam - uważano powszechnie, że zamiana Kasprzak - Kołodziej to osłabienie,
    a nie wzmocnienie Unii.
    Jak było, pamiętamy, choć i Krzycho potrafił w kolejnych latach, zwłaszcza tych gorzowskich, zadziwić pozytywnie.


    Co do Rew'a : może i być tak, jako pomyślałem, iż uznano że objeżdżenie chłopaka na torach 1 - ligowych będzie jak znalazł w perspektywie sezonu 2024! Może, czego nie wiemy, budują już skład
    na kolejne lata, derby z Rawiczem, ect.
    Tylko Janusza szkoda, w tym wszystkim.
    Ostatnio edytowane przez Hulc ; 04-11-2022 o 21:31

  21. Powrót do góry    #4203
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Buki dawać dobry kurs na spadek Leszna

  22. Powrót do góry    #4204
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Przy transferach Grudziądza ( Gorzow poza zasięgiem)wydaje się że to między wami a Krosnem rozstrzygnie się kto spadnie i wcale nie ma tu zdecydowanego faworyta. Mam nadzieję, że na koniec sezonu to jednak wy się utrzymacie czego wam życzę.
    Ciekaw jestem jak z presją bycia liderem poradzi sobie Smyk. Miał być wsparciem dla Jasona i Janusza a będzie musiał być po Januszu drugim z liderów.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 05-11-2022 o 10:13
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-11-2022)

  24. Powrót do góry    #4205
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,667
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Przy transferach Grudziądza ( Gorzow poza zasięgiem)wydaje się że to między wami a Krosnem rozstrzygnie się kto spadnie i wcale nie ma tu zdecydowanego faworyta. Mam nadzieję, że na koniec sezonu to jednak wy się utrzymacie czego wam życzę.
    Ciekaw jestem jak z presją bycia liderem poradzi sobie Smyk. Miał być wsparciem dla Jasona i Janusza a będzie musiał być po Januszu drugim z liderów.
    Gorzów jedzie Jasińskim i Fajferem z całym szacunkiem. Biorąc pod uwagę że Vacul łapie często kontuzje i niewiadomą Thomsena obstawiam że to raczej Stal z Krosnem powalczy o utrzymanie.

  25. Powrót do góry    #4206
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Przy transferach Grudziądza ( Gorzow poza zasięgiem)wydaje się że to między wami a Krosnem rozstrzygnie się kto spadnie i wcale nie ma tu zdecydowanego faworyta. Mam nadzieję, że na koniec sezonu to jednak wy się utrzymacie czego wam życzę.
    Ciekaw jestem jak z presją bycia liderem poradzi sobie Smyk. Miał być wsparciem dla Jasona i Janusza a będzie musiał być po Januszu drugim z liderów.
    Przy jakich transferach?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  26. Powrót do góry    #4207
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Gorzów jedzie Jasińskim i Fajferem z całym szacunkiem. Biorąc pod uwagę że Vacul łapie często kontuzje i niewiadomą Thomsena obstawiam że to raczej Stal z Krosnem powalczy o utrzymanie.
    Fajfer wykręci 1,8- 2.0. W końcu beton dał mu szansę w Ekstralidze. Już dawno powinien tam być bo to jest kozak, który nie ma słabych stron w swojej jeździe.

    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Przy jakich transferach?
    Takich , że Leszno w dwumeczu z GKM dostanie w piz_de 20.

  27. Powrót do góry    #4208
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Fajfer wykręci 1,8- 2.0.

    .

    Jeżeli puszczą go w trzech lub więcej biegach w meczu, to faktycznie może taką średnią meczową zrobić.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Phenomenon (07-11-2022)

  29. Powrót do góry    #4209
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Fajfer wykręci 1,8- 2.0. W końcu beton dał mu szansę w Ekstralidze. Już dawno powinien tam być bo to jest kozak, który nie ma słabych stron w swojej jeździe.



    Takich , że Leszno w dwumeczu z GKM dostanie w piz_de 20.
    Przeciez Krosno, Gkm czy Stal w Lesznie beda miec problem uzbierac 35 pkt….Unia z miekkim dydem bedxie w Po

  30. Powrót do góry    #4210
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Przy jakich transferach?
    Man na myśli Maxa i Gleba. Gkm ma dwóch solidnych liderów w osobach NP I MF Unia tylko jednego Janusza i to moim zdaniem stawia GKM przed Lesznem bo druga linia i młodzież na zbliżonym poziomie. Zaznaczam że to moje zdanie i ja tak przewiduję i niekoniecznie musisz się z nim zgadzać.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  31. Powrót do góry    #4211
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Łacha to nikt nie darł, ale - i to pamiętam - uważano powszechnie, że zamiana Kasprzak - Kołodziej to osłabienie,
    a nie wzmocnienie Unii.
    Jak było, pamiętamy, choć i Krzycho potrafił w kolejnych latach, zwłaszcza tych gorzowskich, zadziwić pozytywnie.


    Co do Rew'a : może i być tak, jako pomyślałem, iż uznano że objeżdżenie chłopaka na torach 1 - ligowych będzie jak znalazł w perspektywie sezonu 2024! Może, czego nie wiemy, budują już skład
    na kolejne lata, derby z Rawiczem, ect.
    Tylko Janusza szkoda, w tym wszystkim.
    Co ciekawe identyczne odczucia były w Tarnowie. Tu też gloszono, że się ta wymiana oslabiono. No i rzeczywistość pokazała, że w Tarnowie się na żużlu lepiej znają niż w Lesznie, w sumie to wiedza powszechna
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #4212
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Gorzów jedzie Jasińskim i Fajferem z całym szacunkiem. Biorąc pod uwagę że Vacul łapie często kontuzje i niewiadomą Thomsena obstawiam że to raczej Stal z Krosnem powalczy o utrzymanie.
    Kolega widzę lekceważy Stał. Vacul Thomsen I Woźniak jednak zrobia różnice a i o Paluchu nie można zapomnieć. Dla mnie Stal to ,,faworyt" do 5 miejsca.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  33. Powrót do góry    #4213
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Kolega widzę lekceważy Stał. Vacul Thomsen I Woźniak jednak zrobia różnice a i o Paluchu nie można zapomnieć. Dla mnie Stal to ,,faworyt" do 5 miejsca.
    Jaki pewniak do 5 miejsca. W Gorzowie oprócz Vaculika są tacy zawodnicy po których nic nie wiadomo. Nie wspominając już o Fajferze czy Jasinskim. Pierwszy z nich to zawodnik 1 ligowy, a drugi 2 ligowy

  34. Powrót do góry    #4214
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Jedyną szansą dla KSUL na utrzymanie to w końcu obudzenie się Smyka i Jaimona. To są żużlowcy a nie bankierzy. Aplikacja bankowa w telefonie nie może być dla nich najważniejsza.
    Obaj maja przeogromny potencjał, tylko k... musi ktoś to uświadomić aby nie zamykali gazu w I łuku. Mamy skład jaki mamy, teraz czas na pracę z tunerami i psychiką (mentorzy mentalni u smyka i jaimona to klucz), że najważniejszą rzeczy dla nich jest żużel (to ich praca) a nie k... dodatek do bankowej aplikacji w telefonie. Trzymam kciuki aby obaj odpalili na miarę swojego potencjału. Do tego Ratajczak (konieczna praca z gościem od techniki startu - Rafała Okoniewski do zagospodarowania - mega robota z Krakowiakiem).
    Standardem powinna być analiza wideo z każdego meczu, wytykanie błędów, słabych punktów, rozgrywania 1 luku itp. itd... Trzeba w 2023 z.p.e.d.l.ć! I się rozwijać a nie tylko fakturować. Oby to właśnie taki był KSUL w 2023. Jak odpalą Jaimon i Smyk plus Ratajczak możemy powalczyć z Apatorem i Czewą o 1/4. Skoro nie mamy przewagi finansowej musimy szukać innych silnych stron i walczyć k.r.a ze słabościami.

    Inaczej w 2023 - 85 lecie KSUL - będziemy witać się z E-winner.
    Ostatnio edytowane przez bally ; 05-11-2022 o 15:11

  35. Powrót do góry    #4215
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Jedyną szansą dla KSUL na utrzymanie to w końcu obudzenie się Smyka i Jaimona. To są żużlowcy a nie bankierzy. Aplikacja bankowa w telefonie nie może być dla nich najważniejsza.
    Obaj maja przeogromny potencjał, tylko k... musi ktoś to uświadomić aby nie zamykali gazu w I łuku. Mamy skład jaki mamy, teraz czas na pracę z tunerami i psychiką (mentorzy mentalni u smyka i jaimona to klucz), że najważniejszą rzeczy dla nich jest żużel (to ich praca) a nie k... dodatek do bankowej aplikacji w telefonie. Trzymam kciuki aby obaj odpalili na miarę swojego potencjału. Do tego Ratajczak (konieczna praca z gościem od techniki startu - Rafała Okoniewski do zagospodarowania - mega robota z Krakowiakiem).
    Standardem powinna być analiza wideo z każdego meczu, wytykanie błędów, słabych punktów, rozgrywania 1 luku itp. itd... Trzeba w 2023 z.p.e.d.l.ć! I się rozwijać a nie tylko fakturować. Oby to właśnie taki był KSUL w 2023. Jak odpalą Jaimon i Smyk plus Ratajczak możemy powalczyć z Apatorem i Czewą o 1/4. Skoro nie mamy przewagi finansowej musimy szukać innych silnych stron i walczyć k.r.a ze słabościami.

    Inaczej w 2023 - 85 lecie KSUL - będziemy witać się z E-winner.
    A Okoniewski nie pracował ostatnio ze Szlauderbachem?
    Mam wrażenie, że ostatnia zwyżka wyników SS to owoc pracy z Okoniewskim. Chyba że pokręciłęm osoby?!

  36. Powrót do góry    #4216
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Maxi ''wiecznie zawodzę w ekstralidze'' Fricke i Nicki ''Morfina'' Pedersen liderami a Gleb Bieber znaczącym wzmocnieniem ???

  37. Powrót do góry    #4217
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A Okoniewski nie pracował ostatnio ze Szlauderbachem?
    Mam wrażenie, że ostatnia zwyżka wyników SS to owoc pracy z Okoniewskim. Chyba że pokręciłęm osoby?!
    Pracuje nadal
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  38. Powrót do góry    #4218
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Najbardziej to mnie śmieszy docenianie albo raczej przecenianie Fricka i Czugunowa.
    Wiele osób podnieca się tymi transferami w GKM , a jestem przekonany że dwójka Holder , Smektala pojedzie na takim samym poziomie lub nawet lepszym.

    Przecież Fricke to taki drugi Holder który duzo punktów robi na słabszych kolegach z pary , a Czugunow od dłuższego czasu to raczej sie cofa i zajmuję się modą a nie żużlem....

    Wiadomo że sezon zweryfikuje siłę , ale na papierze na pewno nie wyglądamy gorzej niż GKM....
    Ja wiem że Pedersen to jakiś robot, ale ta kontuzja to mega ciężki powrót.... Może być różnie

  39. Powrót do góry    #4219
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Fajfer wykręci 1,8- 2.0. W końcu beton dał mu szansę w Ekstralidze. Już dawno powinien tam być bo to jest kozak, który nie ma słabych stron w swojej jeździe.

    Noooo, to jak Fajfer takie wyniki będzie kręcił [średnia w 1 lidze 1.96] , to Leszno nie ma się co bać.
    Zengota z podobną bo 1,9, ale konkretnym ekstraligowym doświadczeniem to wyniki Doyla obskoczy 6x.. nie mamy się czego bać !
    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ja wiem że Pedersen to jakiś robot, ale ta kontuzja to mega ciężki powrót.... Może być różnie
    Zawsze może zrobić jak Crump w Rzeszowie... podpisać, a do sezonu nie przystąpić... ot rozmyślił się
    pozdrawiam z Leszna

  40. Powrót do góry    #4220
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Noooo, to jak Fajfer takie wyniki będzie kręcił [średnia w 1 lidze 1.96] , to Leszno nie ma się co bać.
    Zengota z podobną bo 1,9, ale konkretnym ekstraligowym doświadczeniem to wyniki Doyla obskoczy 6x.. nie mamy się czego bać !
    pozdrawiam z Leszna



    Zawsze może zrobić jak Crump w Rzeszowie... podpisać, a do sezonu nie przystąpić... ot rozmyślił się
    pozdrawiam z Leszna
    Mordo Fajfer Zengiego skillem zjada na śniadanie. I ma jaja. Zengi to Smyk 2.0.

  41. Powrót do góry    #4221
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,031
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Mordo Fajfer Zengiego skillem zjada na śniadanie. I ma jaja. Zengi to Smyk 2.0.
    Weż tak nie pisz bo jeszcze Ci uwierze i z Paluchem który klepnie srednia 1,5 Stal jedzie po złoto

  42. Powrót do góry    #4222
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Najbardziej to mnie śmieszy docenianie albo raczej przecenianie Fricka i Czugunowa.
    Wiele osób podnieca się tymi transferami w GKM , a jestem przekonany że dwójka Holder , Smektala pojedzie na takim samym poziomie lub nawet lepszym.

    Przecież Fricke to taki drugi Holder który duzo punktów robi na słabszych kolegach z pary , a Czugunow od dłuższego czasu to raczej sie cofa i zajmuję się modą a nie żużlem....

    Wiadomo że sezon zweryfikuje siłę , ale na papierze na pewno nie wyglądamy gorzej niż GKM....
    Ja wiem że Pedersen to jakiś robot, ale ta kontuzja to mega ciężki powrót.... Może być różnie
    Ty znasz się na żużlu ? Chyba tak jak Stanowski na obiektywnym pisaniu.

    Max Frik to jest klasowy zawodnik. Wjedzie z buta w tą lige. To będzie najlepszy transfer całego sezonu w Ekstralidze. Jeździecko TOP. I do tego TOP 3 u tunera a to oznacza silnik wysłany w poniedziałek w czwartek wraca do zawodnika.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Weż tak nie pisz bo jeszcze Ci uwierze i z Paluchem który klepnie srednia 1,5 Stal jedzie po złoto
    Paluch będzie lepszy niż 1,5. Tylko trochę martwi , że tak rośnie. Bo żużlowo jak na 16/17 lat to jest kosmos co on potrafi już na torze.

  43. Powrót do góry    #4223
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Bez przesady z pokrakiem. 1.5 to będzie rewelacja
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #4224
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Ratajczak za rok wykręci lepsza średnia niż Paluch

  45. Powrót do góry    #4225
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Mordo Fajfer Zengiego skillem zjada na śniadanie. I ma jaja. Zengi to Smyk 2.0.
    Mordo, Mordeczko.. Morduchno... nic tylko czekać na sezon i sprawdzić- Panowie pokażą co potrafią
    Ale z takim skillem to Fajfer może być faktycznie spokojny... zupełnie jak Francuz, który w 1 lidze TAKIE CUDA ODPIE**AŁ

    pozdrawiam z Leszna

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Max Frik to jest klasowy zawodnik. Wjedzie z buta w tą lige. To będzie najlepszy transfer całego sezonu w Ekstralidze. Jeździecko TOP. I do tego TOP 3 u tunera a to oznacza silnik wysłany w poniedziałek w czwartek wraca do zawodnika.
    TOP 3 u tunera? A skąd ta wiedza?
    pozdrawiam... wiadomo skąd

  46. Powrót do góry    #4226
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Jakoś we finałach 2019 i 2020 potrafił to zrobić ja wiem że Unia dysponowała wtedy niewiarygodną paką ale mimo to bez z atutu toru takich demolek by nie było jak dla mnie to jego motywacja a nie umiejętności są w tej chwili problemem Baron wygląda na osobę wypaloną której bardzo ciężko jest się przestawić z perspektywy drużyny walczącej rok w rok o mistrza na smutną do bólu przeciętną drużynę środka tabeli jadąca tak naprawdę o nic taka sytuacja była w tym sezonie ale być może możliwa perspektywa ciężkiej i naprawdę krwawej walki o utrzymanie znowu rozbudzi w nim ogień podczas swoich początków trenerskich w Sparcie pokazał że potrafi to zrobić
    Po 1.
    Miał skład "samograj" , co by nie zrobić ta drużyna wygrałaby na wszystkim.
    Po 2.
    Nie miał wtedy nałożonej kary na siebie. Pamiętaj,że w lipcu 2021 roku został ukarany półrocznym zawieszeniem w zawieszeniu na 18 miesięcy. To myślę też ciążyło na chłopie przez ten sezon 2022 szczególnie.

    W sezonie 2023 Piotr Baron kary (mało osób o tym wie) na sobie nie będzie miał i na pewno będzie "odważniejszy" w robieniu toru. Czy to dobrze? Moim zdaniem tak. Z prostej przyczyny: Gorzej niż w zeszłym roku to wyglądać nie może - to były męczarnie mecz w mecz.

  47. Powrót do góry    #4227
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Fricke top zawodnik, dziś nic lepszego nie przeczytam

  48. Powrót do góry    #4228
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Man na myśli Maxa i Gleba. Gkm ma dwóch solidnych liderów w osobach NP I MF Unia tylko jednego Janusza
    Fricke liderem?
    W 1 lidze był liderem, jak Bellego w Bydgoszczy. W Zielonej Górze w 2021 roku zajął 19 średnią osiągając 1,816. Taką średnią osiągnął Piter (1,820) w 2022 w Unii który nawet do liderowania się nie zbliżył.
    Zielona Góra miała podobny potencjał jak dzisiaj Grudziądz:

    Dudek vs Pedersen
    Protasiewicz vs Czugunov/Szczepaniak
    Zagar vs Jakobsen
    Pawliczak/Kvech vs Krakowiak

    Szału nie ma. Jakby Wadim wrócił jeszcze to już w ogóle się tam ciasno zrobi i taki Gleb ze Szczepaniakiem mogą sobie nie pojeździć,a kwasów co nie miara.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A Okoniewski nie pracował ostatnio ze Szlauderbachem?
    Mam wrażenie, że ostatnia zwyżka wyników SS to owoc pracy z Okoniewskim. Chyba że pokręciłęm osoby?!
    Bez przesady z tą zwyżką formy.
    35 średnia - 1,509.

    Akurat osoba Rafała Okoniewskiego by się przydała bardzo Damianowi Ratajczakowi. Jest to osoba która moim zdaniem bardzo pomogłaby zrobić porządek z tymi startami.

  49. Powrót do góry    #4229
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Fricke top zawodnik, dziś nic lepszego nie przeczytam
    Jeździecko top 5 na świecie. Jakbyś oglądał Indianerne , Belle Vue to może byś doszedł do tego wniosku. No ale 90 procent ekspertów tego forum jedyne co ogląda to Ekstralige i to zazwyczaj po 8 piwach.

  50. Powrót do góry    #4230
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jeździecko top 5 na świecie. Jakbyś oglądał Indianerne , Belle Vue to może byś doszedł do tego wniosku. No ale 90 procent ekspertów tego forum jedyne co ogląda to Ekstralige i to zazwyczaj po 8 piwach.
    Ty ale zobacz z kim on się tam ściga. Skoro jest top5 jeździecko to czemu jest dnem w SGP?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •