Strona 95 z 101 PierwszyPierwszy ... 45859394959697 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,275 z 4526

Wątek: Unia Leszno 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4231
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,174
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jeździecko top 5 na świecie. Jakbyś oglądał Indianerne , Belle Vue to może byś doszedł do tego wniosku. No ale 90 procent ekspertów tego forum jedyne co ogląda to Ekstralige i to zazwyczaj po 8 piwach.

    Za wrażenia artystyczne punktów nie dają...


    W Polsce w pierwszej lidze (czyli faktycznie w drugiej) zrobił dopiero trzecią średnią. Jak na TOP 5 świata to dość słabo...

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    najlepszy transfer całego sezonu w Ekstralidze.

    Czyli lepszy niż transfer Zmarzlika?

  2. Powrót do góry    #4232
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    719
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jeździecko top 5 na świecie. Jakbyś oglądał Indianerne , Belle Vue to może byś doszedł do tego wniosku. No ale 90 procent ekspertów tego forum jedyne co ogląda to Ekstralige i to zazwyczaj po 8 piwach.
    Ten niby TOP 5 jeździecko w meczu pierwszej ligi Start-Falubaz przegrał 3 razy ze Szlauderbachem i po razie z Jepsenem Jensenem i alkoholikiem po odwyku Lindbaeckiem

  3. Powrót do góry    #4233
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,578
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta

    Bez przesady z tą zwyżką formy.
    35 średnia - 1,509.

    Akurat osoba Rafała Okoniewskiego by się przydała bardzo Damianowi Ratajczakowi. Jest to osoba która moim zdaniem bardzo pomogłaby zrobić porządek z tymi startami.
    Mam na myśli drugą część sezonu, bo pierwszą połowę SS przejechał jakoś bez wyrazu. Zresztą i w drugiej na trasie nie błyszczał, bo więcej punktów zdobywał właśnie dzięki lepszym startom. Ale wyniki pod koniec sezonu poprawił.

  4. Powrót do góry    #4234
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jeździecko top 5 na świecie. Jakbyś oglądał Indianerne , Belle Vue to może byś doszedł do tego wniosku. No ale 90 procent ekspertów tego forum jedyne co ogląda to Ekstralige i to zazwyczaj po 8 piwach.
    Ty to chyba musisz w takim razie po 15 piwach oglądać.
    Taki Musielak robi karierę w lidze angielskiej a w Polsce w 1 lidze ma problemy. Co Ty wgl porownujesz.

  5. Powrót do góry    #4235
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Ty to chyba musisz w takim razie po 15 piwach oglądać.
    Taki Musielak robi karierę w lidze angielskiej a w Polsce w 1 lidze ma problemy. Co Ty wgl porownujesz.
    Przeczytaj ze zrozumieniem i wróć. No i nie porównuj gówna z czekoladą.

  6. Powrót do góry    #4236
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Najbardziej to mnie śmieszy docenianie albo raczej przecenianie Fricka i Czugunowa.
    Wiele osób podnieca się tymi transferami w GKM , a jestem przekonany że dwójka Holder , Smektala pojedzie na takim samym poziomie lub nawet lepszym.

    Przecież Fricke to taki drugi Holder który duzo punktów robi na słabszych kolegach z pary , a Czugunow od dłuższego czasu to raczej sie cofa i zajmuję się modą a nie żużlem....

    Wiadomo że sezon zweryfikuje siłę , ale na papierze na pewno nie wyglądamy gorzej niż GKM....
    Ja wiem że Pedersen to jakiś robot, ale ta kontuzja to mega ciężki powrót.... Może być różnie
    Jak dla mnie obie drużyny mają podobny potencjał i wszystko się może zdarzyć. Być może zdecyduje bonus, być może niespodziewana wygrana z kimś z wielkiej trójki, zobaczymy
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  7. Powrót do góry    #4237
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,335
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Ty to chyba musisz w takim razie po 15 piwach oglądać.
    Posty o Fricke czy Fajferze raczej na trzeźwo nie pisał

  8. Powrót do góry    #4238
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 26 w 14 postach
    Chris Holder oficjalnie podpisał kontrakt w Lesznie na sezon 2023.

    https://unia.leszno.pl/chris-holder-z-kontraktem-na-sezon-2023/

    Pozdrawiam

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tomi2311 za jego przydatny post!

    JaacPoz (07-11-2022)

  10. Powrót do góry    #4239
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    byczek co tam Holder u was ?

  11. Powrót do góry    #4240
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,407
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    No to jedziemy z Holderem

    Dobrze się przygotować i oby kontuzję omijały , nie mam wątpliwości że jesteśmy mocniejsi niż Krosno i Grudziądz , a porównywalnie z Gorzowem , kto będzie lepszy zadecyduje forma juniorów

  12. Powrót do góry    #4241
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,090
    Kliknij i podziękuj
    130
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Chris u mnie zaczyna z wysokiego „C”.
    Mógł wystawić, a tego nie zrobił. Mógł skusić się na pieniądze wyższe, ale się nie skusił. Wymarły „gatunek” człowieka w tym sporcie szczególnie gdzie słowo znaczy więcej od pieniędzy.

    Dla takich zawodników warto iść na stadion i trzymać za nich kciuki.

    Witamy Chris!

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No to jedziemy z Holderem

    Dobrze się przygotować i oby kontuzję omijały , nie mam wątpliwości że jesteśmy mocniejsi niż Krosno i Grudziądz , a porównywalnie z Gorzowem , kto będzie lepszy zadecyduje forma juniorów
    Zadecyduje sprzęt i kontuzje.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 07-11-2022 o 14:41

  13. Powrót do góry    #4242
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Chris u mnie zaczyna z wysokiego „C”.
    Mógł wystawić, a tego nie zrobił. Mógł skusić się na pieniądze wyższe, ale się nie skusił. Wymarły „gatunek” człowieka w tym sporcie szczególnie gdzie słowo znaczy więcej od pieniędzy.

    Dla takich zawodników warto iść na stadion i trzymać za nich kciuki.

    Witamy Chris!



    Zadecyduje sprzęt i kontuzje.
    Mi starszy bro też pasuje, ale nie oszukujmy się w sytuacji szalejącego Krosna zakładam, że cos trza było dorzucic... Smutne jest t, ze po latach absolutnej dominacji czekamy za Holderem w nerwach czy nie spiexdoli jak Dojlar. Przed zarządem dopiero teraz kawał ciężkiej pracy. Do dzieła.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  14. Powrót do góry    #4243
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Przed zarządem dopiero teraz kawał ciężkiej pracy. Do dzieła.
    Na początek przydałoby się większe wsparcie kibiców i mieszkańców Leszna. Ci pierwsi powinni liczniej meldować się na Smoczyku, a ci drudzy mogliby nie żądać zaorania stadionu. Ogólna przyszłość finnasowa nie wygląda różowo, więc oby nie było tylko gorzej.

  15. Powrót do góry    #4244
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,407
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Po raz pierwszy od 10 lat kupuje karnet
    I to nie po to żeby chodzić na każdy mecz.....bo praktycznie na wszystkie chodzę od wielu wielu lat , ale po to żeby wspomóc klub w trudnych czasach , i dodatkowo bardzo mi ten skład odpowiada , personalnie o wiele bardziej niż sądziłem po tym jak Pawlicki chciał odejść. Myślałem że już mnie na ten stadion mało co przyciągnie , że pójdę z przyzwyczajenia bardziej i trudno mi będzie oglądać Unię bez Piotra.... Bo pewnie będzie inaczej ....

    I na pewno będzie inaczej , jednak Unia Leszno dużo ważniejsza niż Piter Pawlicki....
    A skład który udało nam się zbudować , z najmniejszym budżetem w ekstralidze , mnie osobiście się bardzo podoba i gwarantuje duże emocje w spotkaniach na Smoczyku....i nie jeden się tu przejedzie na Uni....

  16. Powrót do góry    #4245
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Po raz pierwszy od 10 lat kupuje karnet
    I to nie po to żeby chodzić na każdy mecz.....bo praktycznie na wszystkie chodzę od wielu wielu lat , ale po to żeby wspomóc klub w trudnych czasach , i dodatkowo bardzo mi ten skład odpowiada , personalnie o wiele bardziej niż sądziłem po tym jak Pawlicki chciał odejść. Myślałem że już mnie na ten stadion mało co przyciągnie , że pójdę z przyzwyczajenia bardziej i trudno mi będzie oglądać Unię bez Piotra.... Bo pewnie będzie inaczej ....

    I na pewno będzie inaczej , jednak Unia Leszno dużo ważniejsza niż Piter Pawlicki....
    A skład który udało nam się zbudować , z najmniejszym budżetem w ekstralidze , mnie osobiście się bardzo podoba i gwarantuje duże emocje w spotkaniach na Smoczyku....i nie jeden się tu przejedzie na Uni....
    Jakby bomba spadła na Leszno to byś powiedział, że jesteś pozytywnie nastawiony bo mogło spaść 1879 od razu. Ja pie_rdole.


    Jakim budżetem ? hahahaha

  17. Powrót do góry    #4246
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    moze ktos rozpisac sklad jaki macie

    swoja droga to jestem zdziwiony ze holder ma dopiero 35 lat, pamietam jego debiut w sparcie jak jechalismy w zielonce

  18. Powrót do góry    #4247
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 26 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    moze ktos rozpisac sklad jaki macie

    swoja droga to jestem zdziwiony ze holder ma dopiero 35 lat, pamietam jego debiut w sparcie jak jechalismy w zielonce

    1. Ch. Holder
    2. G. Zengota
    3. B. Smektała
    4. J. Lidsey
    5. J. Kołodziej
    6.D. ratajczak
    7. H. Jabłoński/M. Borowiak

    Pozdrawiam

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tomi2311 za jego przydatny post!

    Spartan (07-11-2022)

  20. Powrót do góry    #4248
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,090
    Kliknij i podziękuj
    130
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Smutne jest t, ze po latach absolutnej dominacji czekamy za Holderem w nerwach czy nie spiexdoli jak Dojlar.
    Zarząd i jego działanie to jedno, a drugie nikt nie spodziewał się wybuchu pandemii która najmocniej uderzyła w tych najmniejszych czyli nas. Nie dość, że te małe firmy które nas sponsorują czy sponsorowały dostały po tyłku to jeszcze wzrosły oczekiwania finansowe zawodników. Ten organizm który dobrze funkcjonował troszkę zaczął psuć się nie tylko ze swojej winy.
    Teraz mamy takie czasy jakie mamy. Lepiej cieszyć się z Holdera niż z Kurtza czy innego zawodnika tego pokroju w składzie. Mimo wszystko Chris gwarantuje więcej. Co by nie mówić.

    I ja będę to podkreślał. Może w drużynie brakuje przysłowiowych jaj, ale tez przy tych charakterach ciężko jest o jakieś konflikty czy dramy. Drużyna fajnie złożona i mimo,ze nie jest najmocniejsza to jednak ma w sobie coś ciekawego co człowieka ciągnie na ten stadion. Oby tylko Smoczyk jakimś cudem stal się taką małą twierdzą i byśmy cieszyli się fajnym ściganiem i fajnymi wynikami.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 07-11-2022 o 22:32

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    JaacPoz (07-11-2022)

  22. Powrót do góry    #4249
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomi2311 Zobacz posta
    1. Ch. Holder
    2. G. Zengota
    3. B. Smektała
    4. J. Lidsey
    5. J. Kołodziej
    6.D. ratajczak
    7. H. Jabłoński/M. Borowiak

    Pozdrawiam
    patrzac na obecny sklad stwierdzam ze te 4 majstry bardzo duzo kosztowaly leszczynska unie.
    zastanawia mnie dlaczego nie uciekl kolodziej - czy on ma jakis dluzszy kontrakt i przez to nie zalapal sie na pociag do krosna?

  23. Powrót do góry    #4250
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    patrzac na obecny sklad stwierdzam ze te 4 majstry bardzo duzo kosztowaly leszczynska unie.
    zastanawia mnie dlaczego nie uciekl kolodziej - czy on ma jakis dluzszy kontrakt i przez to nie zalapal sie na pociag do krosna?
    Obawiam się, że mistrzostwa - przez kogokolwiek zdobyte - będą co raz to droższe, aż do momentu, gdy wąż zje własny ogon
    Tak, czy inaczej, pięć tytułów w sześć lat, w tym cztery pod rząd, ciekawe czy ktoś powtórzy... i przetrwa.
    Pożyjemy - zobaczymy.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-11-2022)

  25. Powrót do góry    #4251
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,554
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Skład
    9. Smyk
    10.Zengota
    11.Holder
    12. Lidsey
    13. Kołodziej
    14.Jabłoński/ Borowiak
    15. Ratajczak
    16. Borowiak/Jabłoński
    Kupuję karnet i byle do wiosny

  26. Powrót do góry    #4252
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,174
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Skład
    9. Smyk
    10.Zengota
    11.Holder
    12. Lidsey
    13. Kołodziej
    14.Jabłoński/ Borowiak
    15. Ratajczak
    16. Borowiak/Jabłoński
    Kupuję karnet i byle do wiosny

    Taki skład na 5/6 miejsce. Chyba realne.

    Co prawda często wyjeżdźam ale jak zwykle dwa karnety wezmę. Trzymam kciuki za Drużynę.

  27. Powrót do góry    #4253
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Skład dość uprzejmy i myślę, że na spokojne utrzymanie, ale wystarczy dołek czy (tfu tfu) kontuzja Kołodzieja i leżycie. ZZ nie ma kim. Ratajczak z Jabłońskim będą zbierać doświadczenie i robić punkty nie tylko na juniorach, a to w perspektywie kolejnych sezonów dużo da Unii. Aha i Maksym do nas, żeby ławy nie grzał

  28. Powrót do góry    #4254
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,495
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Unia spokojnie się utrzyma, chociaż patrząc na to co się dzieje wokół globalnie, ledwo zipiące szukające oszczednosci samorządy i uwolnione kontrakty to raczej można założyć że któryś ekstraligowy klub licencji po kolejnym roku nie dostanie a do utrzymania wystarczy płacić.

  29. Powrót do góry    #4255
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jak Jozin z Piterem zobacza ten ped po karnety,to za rok stworza jeszcze slabsza druzyne.
    Na ich miejscu zastanowilbym sie nad wypozyczeniem Kolodzeja i jak trend sie utrzyma, karentow moze zabraknac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-11-2022)

  31. Powrót do góry    #4256
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,407
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Unia spokojnie się utrzyma, chociaż patrząc na to co się dzieje wokół globalnie, ledwo zipiące szukające oszczednosci samorządy i uwolnione kontrakty to raczej można założyć że któryś ekstraligowy klub licencji po kolejnym roku nie dostanie a do utrzymania wystarczy płacić.
    Unia jakoś specjalnie oszczędności samorządów nie musi się obawiać bo my w Lesznie dostajemy 800tys czy tam maks 1mln....
    Ale Lublin , Krosno , Wrocław.... 4-5 baniek lekko

    Ja osobiście uważam że w Lesznie z kasą wcale aż tak tragicznie nie jest , ok może się nie przelewa , ale pewnie można by trochę więcej wydać i zatrzymać Doyla....tylko po co?? Wydać z 600tys więcej i zająć miejsce 4, 5?? Nic to nie pomoże a pieniądze wyrzucone w błoto.....
    Do póki nasza juniorka nie będzie gwarantować 10-12 pkt na mecz to i tak nie będziemy się liczyć w walce o finał....
    Jeśli nam się chłopaki pięknie rozwiną w ci nie wątpię i taki Damian czy Hubert czy Maks będą dowozić razem z 10-12 pkt to wtedy warto dołożyć jakiegoś lidera przez duże L i możemy atakować ligę

  32. Powrót do góry    #4257
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,090
    Kliknij i podziękuj
    130
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Skład dość uprzejmy i myślę, że na spokojne utrzymanie, ale wystarczy dołek czy (tfu tfu) kontuzja Kołodzieja i leżycie. ZZ nie ma kim. Ratajczak z Jabłońskim będą zbierać doświadczenie i robić punkty nie tylko na juniorach, a to w perspektywie kolejnych sezonów dużo da Unii. Aha i Maksym do nas, żeby ławy nie grzał
    Wystarczy kontuzja :
    w Gorzowie Vaculika
    w Grudziądzu Nickiego
    W Krośnie Doyle czy nawet w Toruniu Emila i te drużyny też leżą.

    Zaletą naszej drużyny jest to, że wszyscy będą razem trenować, nie ma żadnych zawodników w Grand Prix czyli okres przedmeczowy można spokojnie w całej ekipie przepracować. Życie pisze różne scenariusze i kontuzje są wpisane w ten sport. Taki sam problem w przypadku kontuzji lidera jak my , ma praktycznie pół ligi.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Dominik (08-11-2022)

  34. Powrót do góry    #4258
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Piter oficjalnie we WRO

    Niby człowiek wiedział o tym od dawna, ale dziś jakoś serce ,,kłuje'' mocniej.


    Życie....

  35. Powrót do góry    #4259
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    Kłuć to będzie widok jego w białym/żółtym kasku po przeciwnej stronie barykady. Pytanie czy za rok znowu nie zmieni klubu bo tam się zrobi ciasno no chyba że Taia oddadzą.

  36. Powrót do góry    #4260
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,222
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    Wszystko zależy jak się będzie prezentował. Jak będzie jechał piach to będą podsmiechujki jak to Sparta wzięła konia trojańskiego z Leszna. Jak będzie zapierdzielał to będą z nas cisnąć ze tyle lat nie potrafiliśmy gościa ogarnąć żeby odpalił.

    Swoją drogą trochę to śmieszne jak Spartanie teraz wierzą w Pawlickiego i moc Andrzeja że go ogarnie. A poprzednie lata najmocniej praktycznie darli lacha nazywając Neymarem...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  37. Powrót do góry    #4261
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Z tego co wiem Piotr ogarnął też team....i ma dobre nazwisko w boksie, oby nie na chwilę. Pozostaje życzyć wszystkiego dobrego.

  38. Powrót do góry    #4262
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Z tego co wiem Piotr ogarnął też team....i ma dobre nazwisko w boksie, oby nie na chwilę. Pozostaje życzyć wszystkiego dobrego.

    Przez 6 lat nie potrafił, a tu w miesiąc ma ogarnięty team

    Ciekawe
    i zarazem bardzo zastanawiające....

  39. Powrót do góry    #4263
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Przez 6 lat nie potrafił, a tu w miesiąc ma ogarnięty team

    Ciekawe
    i zarazem bardzo zastanawiające....
    Trudno się z Tobą nie zgodzić....najwyraźniej i KSUL, i Piotr byli już zmęczeni tą współpracą.

    Przemek w Falubazie, Piotr w Sparcie...dziwnie, to wyglada i faktycznie jakiś czas temu nikt by nawet nie pomyślał, że tak się może wydarzyć.

  40. Powrót do góry    #4264
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,090
    Kliknij i podziękuj
    130
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Dobrze się stało. Życie, tak miało być i już

  41. Powrót do góry    #4265
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,407
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Piotra nie ma w Lesznie , trudno , wierzę że wróci tu za jakiś nie długi czas jako prawdziwy Lider

    Ale ja już tyle w niego wierzyłem....

    W każdym razie Piter powodzenia we Wrocławiu bądź tam jak najlepszy , zróbcie majstra ....byle nie Lublin

  42. Powrót do góry    #4266
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Przez 6 lat nie potrafił, a tu w miesiąc ma ogarnięty team

    Ciekawe
    i zarazem bardzo zastanawiające....
    To nie jest ciekawe. On sam tego nie ogarnął. Uj w to l, życzę jemu IMS. Zrobi to ????
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  43. Powrót do góry    #4267
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,407
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    To nie jest ciekawe. On sam tego nie ogarnął. Uj w to l, życzę jemu IMS. Zrobi to ????
    Nie ma szans , nie oszukujmy się z tą jego przemianą

  44. Powrót do góry    #4268
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    To nie jest ciekawe. On sam tego nie ogarnął. Uj w to l, życzę jemu IMS. Zrobi to ????
    Chyba jak se zainstaluje na kompie speedway grand prix

  45. Powrót do góry    #4269
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Was naprawdę dziwi, że Piotr nagle będzie miał ogarnięty team? To była podstawa rozpoczęcia rozmów ze Spartą. Sądzicie, że Rusko z Krychą pozwoliliby sobie na taką amatorkę? Niestety, ale Piotr będzie woził dla Wrocławia naprawdę mocne punkty, a taki Janek będzie w końcu mógł faktycznie zadbać tylko o czystość kevlarów i maszyn i nie będzie zmuszony wychodzić poza swoje kompetencje.

    Jeśli chodzi o nas to nie ma co się w****iać, nażarliśmy się sukcesów przez ostatnie lata i nie ma co stękać. Teraz musimy trochę przeczekać i poczekać na lepsze okoliczności, ale spokojnie Królowa wróci na tron, jestem tego pewien.

  46. Powrót do góry    #4270
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,407
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Was naprawdę dziwi, że Piotr nagle będzie miał ogarnięty team? To była podstawa rozpoczęcia rozmów ze Spartą. Sądzicie, że Rusko z Krychą pozwoliliby sobie na taką amatorkę? Niestety, ale Piotr będzie woził dla Wrocławia naprawdę mocne punkty, a taki Janek będzie w końcu mógł faktycznie zadbać tylko o czystość kevlarów i maszyn i nie będzie zmuszony wychodzić poza swoje kompetencje.

    Jeśli chodzi o nas to nie ma co się w****iać, nażarliśmy się sukcesów przez ostatnie lata i nie ma co stękać. Teraz musimy trochę przeczekać i poczekać na lepsze okoliczności, ale spokojnie Królowa wróci na tron, jestem tego pewien.
    W Lesznie Piotr robił co chciał , tam go beda za pysk trzymać , ale to dla niego dobrze, może w końcu zrozumie co to profesjonalny sport

  47. Powrót do góry    #4271
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    W Lesznie Piotr robił co chciał , tam go beda za pysk trzymać , ale to dla niego dobrze, może w końcu zrozumie co to profesjonalny sport
    Dokladnie. A jak sie nie dostosuje to Rawicze Opola chetnie go wezma

  48. Powrót do góry    #4272
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 131 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Z tego co wiem Piotr ogarnął też team....i ma dobre nazwisko w boksie, oby nie na chwilę. Pozostaje życzyć wszystkiego dobrego.

    Szkoda żę nie potrafił tego ogarnąć wcześniej bo mial szanse być ikoną na lata po Romanie czy Damianie. Dziwi że nasi prezesi nie potrafili na nim tego wymusić a Józef raczej do łatwych ludzi nie należy z tego co czytałem na forum. W dodataku będąc w ME mógł powalczyć o GP a tu lata lecą a Piotr niestety stał się średniakiem szkoda bo zawsze ceniłem go jako zawodnika i życzę mu by kiedyś wrócił do GP może i też do Unii.

  49. Powrót do góry    #4273
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Damian Ratajczak z kontraktem w lidze szwedzkiej, Gislaved. Tako rzecze Markowski
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  50. Powrót do góry    #4274
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,174
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Damian Ratajczak z kontraktem w lidze szwedzkiej, Gislaved. Tako rzecze Markowski

    Niech chłopak jeździ. Doświadczenie się przyda.

  51. Powrót do góry    #4275
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,407
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Niech chłopak jeździ. Doświadczenie się przyda.
    Oczywiście o to jak najwięcej , nawet kosztem U24 , liga to liga

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •