Strona 49 z 101 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,205 z 4526

Wątek: Unia Leszno 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2161
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Niby tak ale to jest.jednak Piter którego mi jakoś ciężko wyobrazić w innych barwach na smoku
    Póki co to jakieś dziwne gierki. Zobaczymy. Też nie chce mi się wierzyć, że miał problemy ile zarabia Koldi.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  2. Powrót do góry    #2162
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Póki co to jakieś dziwne gierki. Zobaczymy. Też nie chce mi się wierzyć, że miał problemy ile zarabia Koldi.

    Dokładnie, chyba aż tak nieobiektywny nie jest?

    Ale... pytanie o ile miał otrzymać mniej? Bo że mniej to raczej oczywiste.

  3. Powrót do góry    #2163
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Oby czas Pitera już w Lesznie minął i potrzebuje on czegoś nowego i my także i razem z nim pożegnał bym innego Piotra trenera który zdobył już wszystko z naszą drużyną i myślę że już nic nie osiągnie i jest wypalony

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tomason za jego przydatny post!

    SzymonMakowski (25-07-2022)

  5. Powrót do góry    #2164
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomason Zobacz posta
    Oby czas Pitera już w Lesznie minął i potrzebuje on czegoś nowego i my także i razem z nim pożegnał bym innego Piotra trenera który zdobył już wszystko z naszą drużyną i myślę że już nic nie osiągnie i jest wypalony
    A kogo weźmiesz za Barona, tutaj jeszcze większa dziura do zalatnia.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  6. Powrót do góry    #2165
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Pawlicki, Belego... oczy jeszcze bardziej bola patrząc na francuza?
    Może, tylko jest mały detal: Bellego te wszystkie tory widzi pierwszy raz w zyciu i legitymuje się średnią 1.4 [ogryzki z tyłu pomijam]...a Pawlicki, który 10 lat po ekstraligowych kątach się rozgląda- ma 1.8 i kontrakt dużo wyższy.
    Fakt- Bellego nawet na Smoku kaleczy... ale to pierwszy sezon i jemu jakoś tą mizerię łatwiej mi wybaczyć.
    Pawlickiego 1.8 jest zakłamane przez oba mecze z Ostrowem i kilkoma wybrykami... Nie widzę żadnego powodu, dla którego miałby tu zostać. Nawet po płotach już nie skacze.

    Daleki jestem od tego by na siłę bronić Francuza.. tylko że Francuz to 2 linia z adekwatnym kontraktem. Pawlicki to zawodnik z aspiracjami / przekonaniem i pozycją lidera, z czego się nie wywiązuje. Nie można na Nim polegać.
    Prześledźcie proszę sezon 2021 i obecny... nie wiem czy ktokolwiek dał się tyle razy powieźć na podwójnej przegranej co Pawlicki.
    Smutne bo Polak, bo wychowanek- i co z tego. Ile jeszcze będziemy sie modlili do nazwiska? Bo może odpali, bo zaskoczy, bo talent, bo możliwości... no spoko, tylko ich nie pokazuje.
    Niech idzie do Wrocławia. Pamiętam czas, gdy Batchelor tam poszedł. Przyjechał na Smoka z nowym klubem i w 15 biegu do spółki z Tajskim wygrał mecz dla Sparty na Smoku. A jak jeździł na jednym kole.. a jak wiwatował... uciechom i zabawom nie było końca.
    "Przed śmiercią zawsze się polepsza" ...pojeździ, coś zaskoczy.. ja już w tego gościa nie wierzę i cieszę się wreszcie, jeżeli mielibyśmy się Go w końcu pozbyć.
    Martwi mnie tylko fakt, że będę musiał znaleźć sobie nowy obiekt, na którym się uwieszę... W tym temacie el Alcoholliko z Zaborowa był niezastąpiony.

    Informacje o powrocie Smyka - cudownie. Byłem wku**ny gdy odszedł wraz z tą łajzą, która obecnie punkty dla Motoru zdobywa. Różnica jednak między Bartkiem Smektałą, a łajzą z Lublina jest taka, że Bartek nie pluł na klub, nie wypowiadał się.. a przyjeżdżając na mecz potrafił wyściskac się z Romanem [Ali_G kiedyś podesłał mi taki ładny obrazek]. To wiele mówi i zbierając do kupy fakty, może oznacza tyle, że nie uważa Leszna za największe zło.. a i wrażenie miałem, że gdy dowiedział się o odejściu Emila - pożałował, że wcześniej przedłużył z Częstochową, bo pierwszy sezon tam wybitny nie był.

    A łajza z Motoru? Jak może tak na to Leszno sra. A że toru nie lubi, a że klub szpile wbija, a to źle potraktowali. Wszędzie gówniarz opowiada jak go tu zgwałcili- nawet w magazynie M. Cwojdy. I jakoś nie jest tej łajzie wstyd tego czego zapomnieć mu nie mogę, że w ostatnim roku juniorki tak bardzo zabiegał, by po przejściu na seniora klub nie żądał ekwiwalentu za szkolenie. Wtedy trzeba było go posadzić na ławce i niech gnije... ale medale ważniejsze.

    Wełna słusznie zauważył: mecz jak mecz, emocje mniejsze... i środek tabeli mnie nie przeraża, ani nie boli... ale jak widzę jak Pawlicki- mistrz rozmów kontraktowych jeździ jak w Gorzowie to szału dostaję.
    Chcę Smyka bo zwyczajnie lubię chłopaka - jest nasz. Drugi transfer jest mi całkowicie obojętny.

    pozdrawiam z Leszna

    P.S W LESZNIE TYLKO ZMARZLIK!!!!!

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    SzymonMakowski (25-07-2022), tomason (25-07-2022)

  8. Powrót do góry    #2166
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Jack Holder już jest dogadany w Toruniu , Chris Holder zostaje w Ostrowie , Fricke ląduje w Grudziądzu



    Ładne gówno się szykuje w 2023 , nie wierzę że tak wybitny sezon powtórzy Kołodziej.

    Fight o utrzymanie się szykuje.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #2167
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Jack Holder już jest dogadany w Toruniu , Chris Holder zostaje w Ostrowie , Fricke ląduje w Grudziądzu



    Ładne gówno się szykuje w 2023 , nie wierzę że tak wybitny sezon powtórzy Kołodziej.

    Fight o utrzymanie się szykuje.
    Od kiedy sugerujesz się wpisami Wróblewskiego z PS
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  10. Powrót do góry    #2168
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,519
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Pawlicki, Belego... oczy jeszcze bardziej bola patrząc na francuza?
    Może, tylko jest mały detal: Bellego te wszystkie tory widzi pierwszy raz w zyciu i legitymuje się średnią 1.4 [ogryzki z tyłu pomijam]...a Pawlicki, który 10 lat po ekstraligowych kątach się rozgląda- ma 1.8 i kontrakt dużo wyższy.
    Fakt- Bellego nawet na Smoku kaleczy... ale to pierwszy sezon i jemu jakoś tą mizerię łatwiej mi wybaczyć.
    Pawlickiego 1.8 jest zakłamane przez oba mecze z Ostrowem i kilkoma wybrykami... Nie widzę żadnego powodu, dla którego miałby tu zostać. Nawet po płotach już nie skacze.

    Daleki jestem od tego by na siłę bronić Francuza.. tylko że Francuz to 2 linia z adekwatnym kontraktem. Pawlicki to zawodnik z aspiracjami / przekonaniem i pozycją lidera, z czego się nie wywiązuje. Nie można na Nim polegać.
    Prześledźcie proszę sezon 2021 i obecny... nie wiem czy ktokolwiek dał się tyle razy powieźć na podwójnej przegranej co Pawlicki.
    Smutne bo Polak, bo wychowanek- i co z tego. Ile jeszcze będziemy sie modlili do nazwiska? Bo może odpali, bo zaskoczy, bo talent, bo możliwości... no spoko, tylko ich nie pokazuje.
    Niech idzie do Wrocławia. Pamiętam czas, gdy Batchelor tam poszedł. Przyjechał na Smoka z nowym klubem i w 15 biegu do spółki z Tajskim wygrał mecz dla Sparty na Smoku. A jak jeździł na jednym kole.. a jak wiwatował... uciechom i zabawom nie było końca.
    "Przed śmiercią zawsze się polepsza" ...pojeździ, coś zaskoczy.. ja już w tego gościa nie wierzę i cieszę się wreszcie, jeżeli mielibyśmy się Go w końcu pozbyć.
    Martwi mnie tylko fakt, że będę musiał znaleźć sobie nowy obiekt, na którym się uwieszę... W tym temacie el Alcoholliko z Zaborowa był niezastąpiony.

    Informacje o powrocie Smyka - cudownie. Byłem wku**ny gdy odszedł wraz z tą łajzą, która obecnie punkty dla Motoru zdobywa. Różnica jednak między Bartkiem Smektałą, a łajzą z Lublina jest taka, że Bartek nie pluł na klub, nie wypowiadał się.. a przyjeżdżając na mecz potrafił wyściskac się z Romanem [Ali_G kiedyś podesłał mi taki ładny obrazek]. To wiele mówi i zbierając do kupy fakty, może oznacza tyle, że nie uważa Leszna za największe zło.. a i wrażenie miałem, że gdy dowiedział się o odejściu Emila - pożałował, że wcześniej przedłużył z Częstochową, bo pierwszy sezon tam wybitny nie był.

    A łajza z Motoru? Jak może tak na to Leszno sra. A że toru nie lubi, a że klub szpile wbija, a to źle potraktowali. Wszędzie gówniarz opowiada jak go tu zgwałcili- nawet w magazynie M. Cwojdy. I jakoś nie jest tej łajzie wstyd tego czego zapomnieć mu nie mogę, że w ostatnim roku juniorki tak bardzo zabiegał, by po przejściu na seniora klub nie żądał ekwiwalentu za szkolenie. Wtedy trzeba było go posadzić na ławce i niech gnije... ale medale ważniejsze.

    Wełna słusznie zauważył: mecz jak mecz, emocje mniejsze... i środek tabeli mnie nie przeraża, ani nie boli... ale jak widzę jak Pawlicki- mistrz rozmów kontraktowych jeździ jak w Gorzowie to szału dostaję.
    Chcę Smyka bo zwyczajnie lubię chłopaka - jest nasz. Drugi transfer jest mi całkowicie obojętny.

    pozdrawiam z Leszna

    P.S W LESZNIE TYLKO ZMARZLIK!!!!!
    Jak ja się z Tobą Elgato zgadzam co do Smektaly i Kubery
    Dokładnie tak mówią , do dziś w tej rodzinie jest gniew na Unię i plucie.
    Ja tego jako kibic Uni Leszno Kuberze nie wybaczę

    A Smyk to gość który ma klasę. Byłem źle jak odchodził ale teraz chętnie go Inaczej spowrotem .

    Oby tylko ktoś przyszedł za Pitera ale myślę że kasa zabezpieczona na Piotra będzie kusząca dla takich zawodników jak bracia Holder lub ktoś na podobnym poziomie

    Francuz nie dla Uni , bez sensu .

    Też będę musiał sobie znaleźć nowego idola , ale te młode perełki typu Ratajczak i Jabłoński mogą mnie przekonać

  11. Powrót do góry    #2169
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,626
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Jack Holder już jest dogadany w Toruniu , Chris Holder zostaje w Ostrowie , Fricke ląduje w Grudziądzu



    Ładne gówno się szykuje w 2023 , nie wierzę że tak wybitny sezon powtórzy Kołodziej.

    Fight o utrzymanie się szykuje.
    Wystarczyłoby przed sezonem pójść po rozum do głowy i protestować przeciw wykluczeniu rosjan jako klub, to samo zresztą dotyczy Stali Gorzów która pewnie pojedzie jakimś Musielakiem. Nie byłoby tematu, a i mielibyście spory wybór.

  12. Powrót do góry    #2170
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,519
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Jack Holder już jest dogadany w Toruniu , Chris Holder zostaje w Ostrowie , Fricke ląduje w Grudziądzu



    Ładne gówno się szykuje w 2023 , nie wierzę że tak wybitny sezon powtórzy Kołodziej.

    Fight o utrzymanie się szykuje.
    Fredka Lindgren

  13. Powrót do góry    #2171
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Piotr tak się zapędził w rozmowach transferowych, że w ostatnim meczu na smoku jechał już w barwach WTS - wywożąc Doyla i Kołodzieja.
    Ja myślę, że jak Laguta będzie mógł wrócić to wyląduje w pakiecie z Przemkiem w Bydzi. Inaczej nikt Przemka do eligi nie weźmie.

  14. Powrót do góry    #2172
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Jack Holder już jest dogadany w Toruniu , Chris Holder zostaje w Ostrowie , Fricke ląduje w Grudziądzu



    Ładne gówno się szykuje w 2023 , nie wierzę że tak wybitny sezon powtórzy Kołodziej.

    Fight o utrzymanie się szykuje.
    Mówiłem, że australijski klimat może nam wyjść bokiem.
    Kołodziej 39 lat
    Doyle 38 lat
    Lidsey
    Smektała (oby to była prawda, bo Polacy są na wagę złota)
    Rew
    Ratajczak
    Jabłoński

  15. Powrót do góry    #2173
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Też będę musiał sobie znaleźć nowego idola , ale te młode perełki typu Ratajczak i Jabłoński mogą mnie przekonać

    Czyli dla przykładu:

    RatajczakTeam?


  16. Powrót do góry    #2174
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Na razie póki co podpisywać można tylko we własnym klubie, kto gdzie przejdzie dowiemy się w odległym oknie transferowym, choć nie jest zabroniona deklaracja odejścia. Media szukają sensacji, dlatego będą się pojawiały różne informacje. Myślę też że Rusiecki ma łeb na karku i jakieś rozwiązania dotyczące składu. Zakładając odejście Pitera i rezygnację z Francuza oraz przyjście Smyka, nawet gdyby nie udało sie pozyskać kogos za PPJ, najgorzej nie będzie. Liczę na to że młodzi będą coraz lepsi, no i mamy jeszcze Rew. Co do Barona to sprawia wrażenie jakby robił to za karę, całkiem możliwe że jest wypalony.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Havel za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (25-07-2022)

  18. Powrót do góry    #2175
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Zakladajac że z finansami Unii jest ok to przyszły rok należy odpuścić i zrobić skład znowu na 5-6 miejsce.

    Niech wróci ten Smyk(z pomocą Smoka może zrobi 1,8/bieg), niech Piotr ułoży sobie wszystko gdzie indziej.

    Zostawić Bellego i pożegnać go dopiero za rok, gdy Jaimon skończy U24, a Rew na to U24 wskoczy.

    Przyjdzie Fredka lub jakiś Holder to za rok znowu kogoś będzie trzeba pożegnać.

    Niech za rok ten Keynan dalej jeździ w Krośnie i wróci za 2024.

    A Damian i Hubert w latach 2024-2026 niech będą chociaż w 70 proc równie dobrzy jak Smyk i Domini w latach 2018-2020 to wtedy jak hajs pozwoli atakować tron.

  19. Powrót do góry    #2176
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,160
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Jack Holder takie pobożne życzenie, ale ciężko będzie wyrwać go z Torunia. Nie mają lepszej opcji na jego miejsce.
    Max Fricke niby dogadany w Grudziądzu.
    Chris Holder bliski pozostania w Ostrowie.
    Maksym Drabik obiera kierunek Częstochowa najprawdopodobniej.

    Zostaje tak na prawdę:
    Fredrik Lindgren
    Fredrik Jakobsen
    Rasmus Jensen
    David Bellego
    Brandy Kurtz

    Ktokolwiek , serio. Młodzież więcej będzie jeździć, a i Keynan dostanie swoje szanse , bo trzeba chłopaka szykować na sezon kolejny.

    Piotr Baron?
    Tez bym podziękował. Kto? Atutu toru już bardzo dawno nie mamy, wiec najlepiej osoba która ogarnia sprawy regulaminowe bardzo dobrze , a przede wszystkim ma łeb taktyczny i uzupełnia program bueno.

    Opcje są dwie. Jedna wolna , jedna mało realna.
    Sławomir Kryjom i Jacek Gajewski.
    Taktycznie dla mnie najmocniejsze osoby i mało realne , ale powalczyłbym. Swoją drogą brawo dla Sławka za robotę którą wykonuje z Landshut.

  20. Powrót do góry    #2177
    Początkujący Awatar SzymonMakowski
    Dołączył
    17-08-2021
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jack Holder takie pobożne życzenie, ale ciężko będzie wyrwać go z Torunia. Nie mają lepszej opcji na jego miejsce.
    Max Fricke niby dogadany w Grudziądzu.
    Chris Holder bliski pozostania w Ostrowie.
    Maksym Drabik obiera kierunek Częstochowa najprawdopodobniej.

    Zostaje tak na prawdę:
    Fredrik Lindgren
    Fredrik Jakobsen
    Rasmus Jensen
    David Bellego
    Brandy Kurtz

    Ktokolwiek , serio. Młodzież więcej będzie jeździć, a i Keynan dostanie swoje szanse , bo trzeba chłopaka szykować na sezon kolejny.

    Piotr Baron?
    Tez bym podziękował. Kto? Atutu toru już bardzo dawno nie mamy, wiec najlepiej osoba która ogarnia sprawy regulaminowe bardzo dobrze , a przede wszystkim ma łeb taktyczny i uzupełnia program bueno.

    Opcje są dwie. Jedna wolna , jedna mało realna.
    Sławomir Kryjom i Jacek Gajewski.
    Taktycznie dla mnie najmocniejsze osoby i mało realne , ale powalczyłbym. Swoją drogą brawo dla Sławka za robotę którą wykonuje z Landshut.

    Spokojnie, Drabik jeszcze nic nie obiera. Pismaki węszą o tej Czewie, a ja sądzę, że on tam nigdy nie przyjdzie. Jeszcze cały stadion go zgwizdał. Jak dla mnie to jedynie do Stali lub do tego Leszna może pójść

  21. Powrót do góry    #2178
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    J
    Sławomir Kryjom i Jacek Gajewski.
    Taktycznie dla mnie najmocniejsze osoby i mało realne , ale powalczyłbym. Swoją drogą brawo dla Sławka za robotę którą wykonuje z Landshut.

    Kryjom w Unii???

    Nie.

    Trzeba się szanować.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    SzymonMakowski (25-07-2022), spiniaza1 (26-07-2022)

  23. Powrót do góry    #2179
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Zapomniałem o Grajewskim jedyna rozsądna opcja ewentualnie za Barona. Swoją droga często bywa na Smoku .
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  24. Powrót do góry    #2180
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,430
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Kryjom w Unii???

    Nie.

    Trzeba się szanować.
    Kiedy zaczynasz ?
    UNSCARED

  25. Powrót do góry    #2181
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,160
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Nie interesują mnie akcje ze SK z przeszłości, interesuje mnie to, że jest jedna z najlepszych osób od strony regulaminowo/taktycznej. Gajewskiego tez zawsze ceniłem za postawę z tej strony. Próbować. Są to osoby które idealnie pasują na posadę managera.
    Przy tej tabeli biegowej sporo jest do ugrania taktycznie, a szczególnie w PO w dwumeczu.

    Sławek nieosiągalny, bo raczej tutaj koliduje posada dyrektora MOSIR-u i managera. O Gajewskiego bym zawalczył.

  26. Powrót do góry    #2182
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Zapomniałem o Grajewskim jedyna rozsądna opcja ewentualnie za Barona. Swoją droga często bywa na Smoku .
    Grajewski już dawno nie siedzi w żuzlu. Ermolenko w Łodzi odbił mu sie na koncie

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Buszmen (25-07-2022)

  28. Powrót do góry    #2183
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Grajewski już dawno nie siedzi w żuzlu. Ermolenko w Łodzi odbił mu sie na koncie
    Eee bez przesady. Co chwilę w magazynie. Podejrzewam, że regulamin opanował tak czy siak.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  29. Powrót do góry    #2184
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Po Baronie akurat najmniej bym płakał. Od jakiegoś czasu naprawdę słabe wrażenie pozostawia. Zupełnie jakby na siłę tu siedział.
    Gajewski zawsze był kumaty także ciekawa opcja. Jest jeszcze Jacek Falubaz ale w Lesznie to chyba nie przejdzie. Kryjoma natomiast nie chce widzieć na Smoku. Jeśli niektórym tu przeszkadza Kubera i jego zachowanie to tym bardziej powinien wadzić Kryjom.
    It's time to ride
    ***** ***

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Londi za jego przydatny post!

    JaacPoz (25-07-2022), spiniaza1 (26-07-2022)

  31. Powrót do góry    #2185
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,519
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Czyli dla przykładu:

    RatajczakTeam?

    Bardziej Jabłoński Team

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    SzymonMakowski (26-07-2022)

  33. Powrót do góry    #2186
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Zapomniałem o Grajewskim jedyna rozsądna opcja ewentualnie za Barona. Swoją droga często bywa na Smoku .
    A do was nie ma Skórnicki wrocic?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #2187
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Eee bez przesady. Co chwilę w magazynie. Podejrzewam, że regulamin opanował tak czy siak.
    Andrzej Grajewski???

  35. Powrót do góry    #2188
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A do was nie ma Skórnicki wrocic?
    Nie wiem skąd ten pomysł
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  36. Powrót do góry    #2189
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    #bally_na_menago
    i ze 2 nowe brony dokupic

  37. Powrót do góry    #2190
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Na Menago marzy mi się Leigh, wiem że to mało realne bo jest zaangażowany w pracę na miejscu w Australii.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  38. Powrót do góry    #2191
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Bardziej Jabłoński Team
    Może lepiej nie...
    A jak przynosisz pecha? W końcu z Pawlickim się nie udało :-P
    Wybierz sobie może największego wroga, nie wiem może ZmarzlikTeam?

  39. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi DanielM za jego przydatny post!

    Dominik (25-07-2022), Havel (25-07-2022), SzymonMakowski (26-07-2022), spiniaza1 (26-07-2022)

  40. Powrót do góry    #2192
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    A może Bajerski ma trochę problemów ale niektóre mecze taktycznie fajnie rozgrywał w Toruniu

  41. Powrót do góry    #2193
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,519
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    Może lepiej nie...
    A jak przynosisz pecha? W końcu z Pawlickim się nie udało :-P
    Wybierz sobie może największego wroga, nie wiem może ZmarzlikTeam?
    Ale Hubert pewnie by chciał być na takim poziomie jak Piter który powinien być o wiele wyżej

  42. Powrót do góry    #2194
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Po Baronie akurat najmniej bym płakał. Od jakiegoś czasu naprawdę słabe wrażenie pozostawia. Zupełnie jakby na siłę tu siedział.
    Gajewski zawsze był kumaty także ciekawa opcja. Jest jeszcze Jacek Falubaz ale w Lesznie to chyba nie przejdzie. Kryjoma natomiast nie chce widzieć na Smoku. Jeśli niektórym tu przeszkadza Kubera i jego zachowanie to tym bardziej powinien wadzić Kryjom.

    Dokładnie. Niech się trzyma możliwie daleko od Unii.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Bardziej Jabłoński Team

    Ok, może być i tak.

  43. Powrót do góry    #2195
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Jest jeszcze jeden plus odejścia PPJ. W końcu się od nas *********i więcej jak połowa tego forum która jest "wielkimi" fanami jego talentu i zlatuje się tu co po chwilę jak tylko Piter dojedzie do bandy ... ????
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  44. Powrót do góry    #2196
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Po ostatnich ruchach kadrowych oraz tych w ostatnich latach widać że liczy się tylko kasa. Kto lepiej zaświeci przed oczami mamona tam zawodnik pojedzie. Są wyjątki od reguły np. nasz Janek który naprawdę dostał bardzo dobrą ofertę z Lublina ale woli zostać w Lesznie. Gdzie te czasy co każdy klub chwalił się ile to wychowanków jedzie w danym zespole. Kiedyś człowiek tym się bardziej przejmował że ktoś odchodzi i idzie do innego klubu. Dziś przyjmuje to na spokojnie. Nie wiem może człowiek się starszy zrobił , więcej czasu spędza z rodziną a żużlem nadal się interesuje ale to już nie jest całym zyciem Nie będzie jednego żużlowca w danym klubie to przyjdzie inny w jego miejsce...a czy lepszy to się okaże . Nie będzie Ekstraligi a będzie 1liga no cóż tam nawet lepsze mecze są dla oka niż w tej całej ekstralidze
    Kto to jest WASZ Janek?

  45. Powrót do góry    #2197
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,285
    Kliknij i podziękuj
    1,555
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Jest jeszcze jeden plus odejścia PPJ. W końcu się od nas *********i więcej jak połowa tego forum która jest "wielkimi" fanami jego talentu i zlatuje się tu co po chwilę jak tylko Piter dojedzie do bandy ... ????
    Obawiam się, że tres amigos de Toruń y su escudero de Tarnów i tak przylezą by nam napisać o wieśniakach i takie tam. Tak łatwo nie odpuszczą.


    O, nadchodzą,

    tyle , że upał jest a z Torunia daleko...

    https://www.youtube.com/watch?v=trMOanQQIJ8




    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Kto to jest WASZ Janek?

    Zapytaj Jaśka...

  46. Powrót do góry    #2198
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,626
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora. Ja Unię jako klub lubie, mają ciekawych i fajnych zawodników, poza Pawlickim którego nie da się lubić. Bez niego bardzo sympatyczny klub, ktokolwiek by nie przyszedł.

  47. Powrót do góry    #2199
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Jak już tak wszyscy wracają to może Mikkel Michelsen. Ten to byłby git
    No i oczywiście Emil Damirowicz Sajfutdinow, On ma coś do udowodnienia, po ostatnim słabym sezonie w Lesznie.

  48. Powrót do góry    #2200
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Pisanie, że Unia i tak zyskała na zamianie Emil - Bellego bo Emil zrobiłby 0 pkt przez cały sezon to bzdura, z czysto sportowego punktu widzenia (zostawiając finanse z boku) to z/z za Emila dawałoby znacznie więcej punktów niż przywozi ten ogórek z Francji.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #2201
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    Mówiłem, że australijski klimat może nam wyjść bokiem.
    Kołodziej 39 lat
    Doyle 38 lat
    Lidsey
    Smektała (oby to była prawda, bo Polacy są na wagę złota)
    Rew
    Ratajczak
    Jabłoński

    • Nie ma sensu budować teraz składu bóg wie jakiego przyszłościowego. Jak wejdzie KSM wszystko przewróci się do góry nogami. Teraz trzeba myśleć tylko w perspektywie 2 lat.
    • Jeśli chodzi o odejście Smektały i Kubery to ja mam trochę inne spojrzenie. Dominik jeszcze w czasie finału mówił że odchodzi, dał wszystkim jasny sygnał i nie ukrywał tego. Z kolei Smektała miał miejsce w składzie i dalej by je miał a mimo wszystko postanowił odejść, chyba zatem dla pieniędzy. W Czewie za bardzo nie wyszło, ale ja nie mam nic przeciwko by powrócił. Kuberę też bym przywitał z otwartymi ramionami.
    • Podobnie mam z Kryjomem. Lata minęły, człowiek już trochę zapomniał. A trzeba przyznać że gość zna się na rzeczy. Do spółki z Romanem byłby to niezły team trenersko-menadżerski. Także wymiana Baron-Kryjom moim zdaniem byłaby na plus.

  50. Powrót do góry    #2202
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Czytam wypowiedzi niektórych odnośnie Kryjom czy Kubery i nie wierzę, naprawdę.

    Kryjom? Ten, który pluł na Unię na prawo i lewo? Ten, który wyzywał Leszno od recydywy? Ten, który publicznie życzył zawodnikom Unii kontuzji czy w końcu ten, który podał Unię do sądu za to, że pracował w niedzielę podczas meczów? O tym samym Kryjomie mówimy?

    I w dupie mam, że później dla własnego interesu przeprosił w Elce jak funfel Borowiak robił szefem MOSiR.

    Dalej Kubera, ten sam który mówi, że na bardzo długo sobie zapamięta co mu Unia Leszno zrobiła? Ten, który nadaje na Unię przy każdej możliwej sytuacji? Ten sam, który nie ma odwagi uścisnąć dłoni Jankesowi czy Dworakowskiemu? Ten, którego całe najblisze otoczenie traktuje Unię jak jakiegoś największego wroga.

    Oj nie, drodzy Państwo.

    Może niektórym już tęskno za złotym medalem, ale ten Klub zawsze kierował się pewnymi wartościami. Kubera prędzej czy później po kolanach przyjdzie, ale to już nie będzie to samo. Niech się nażre do syta w tym Lublinie bo najwyraźniej pieniążki mu całkowicie oczy przysłoniły.

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi tasbarg za jego przydatny post!

    JaacPoz (26-07-2022), spiniaza1 (26-07-2022)

  52. Powrót do góry    #2203
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Czytam wypowiedzi niektórych odnośnie Kryjom czy Kubery i nie wierzę, naprawdę.

    Dalej Kubera, ten sam który mówi, że na bardzo długo sobie zapamięta co mu Unia Leszno zrobiła? Ten, który nadaje na Unię przy każdej możliwej sytuacji? Ten sam, który nie ma odwagi uścisnąć dłoni Jankesowi czy Dworakowskiemu? Ten, którego całe najblisze otoczenie traktuje Unię jak jakiegoś największego wroga.
    A czy to nie nasza Święta Unia przypadkiem pierwsza rzuciła kamieniem przez co Kubera teraz jak to mówisz na nią nadaje? W momencie ogłoszenia odejścia wszystko było ok, dopiero potem zaczął się syf jak Unia zaczęła robić pod górę w kwestii kasy za wyszkolenie.

  53. Powrót do góry    #2204
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Syf to już zaczął się w lipcu zeszłego roku, po tym jak wyszło, że Unia chce pieniędzy to ten syf się tylko uwydatnił i upublicznił.

    Swoją drogą, uważasz że Unia nie słusznie chciała ekwiwalent za wyszkolenie?

  54. Powrót do góry    #2205
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    a o co w ogóle Kuberze chodzi? Skąd ta nienawiść do Unii? chodzi o ten ekwiwalent?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •