Strona 67 z 101 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,971 do 3,015 z 4526

Wątek: Unia Leszno 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2971
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    It's time to ride
    ***** ***

  2. Powrót do góry    #2972
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Londi czemu wklejasz zawodnika Sparty ?

  3. Powrót do góry    #2973
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Londi czemu wklejasz zawodnika Sparty ?
    Zdjęcie z oficjalnego konta KSUL. Także ten
    It's time to ride
    ***** ***

  4. Powrót do góry    #2974
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2018
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 58 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Może lepiej żeby zaczął już praktykować te Drabikowe ćwiczenia na spowolnie wzrostu o ile oczywiście to bezpieczne dla zdrowia
    spokojnie, w młodym wieku jest to bezpieczne dla zdrowia, wiem bo sam sprawdzałem
    chociaż wzrostu nie spowolniło, niestety cały mój wisiłek na nic

  5. Powrót do góry    #2975
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Skoro chłopak wybrał Spartę no to ma po karierze....a szkoda....

    Co do naszej młodzieży to zapowiada się kapitalnie i chyba faktycznie nie ma co na siłę trzymać Mencela czy Borowiaka , jeśli oferta będzie naprawdę wysoka , a za Borowiaka może być , to trzeba go sprzedać i dużo zarobić , my mamy Ratajczaka i Jabłońskiego na kilka dobrych lat , potem za 3 lata będzie wchodził taki chłopak jak Mania , a i Witkowski fajnie jedzie mamy dużo dobrej młodzieży

    Przyszłość Uni Leszno zapowiada się dobrze. Potrzeba spokoju i stawiania na swoich młodych

    Kolego, Ty mnie tu handlu ludźmi nie wprowadzaj!

    Już jakiś czas temu pisałem / apelowałem by tych dzieciaków, 16-17 - letnich!, nie wyznaczać w role, nie rozpisywać karier, bo wszystko przed nimi, i wszystko z trzy razy obrócić się jeszcze może.

    Ci "mniej utalentowani" mogą za rok "lać" tych "utalentowanych bardziej", zwykła rzecz. Równe szanse i możliwości trzeba dać każdemu, w kwestii sprzętu i treningu także. Za rok, dwa wybrać najlepszych.

    Ale... żeby już do kolegi podłączyć ( ostatnio trenuję optymizm życiowy wielowektorowy ) zapytam: jak muszą ułożyć się mecze ćwierćfinału by, po naszym ( rzecz oczywista! ) triumfie w Lubline, w granicach 39:51 ( to chyba też oczywiste )
    Motor wszedł do półfinału jako LL? Szkoda ich byłoby, tak fajnie jechali...

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    pyra (26-08-2022)

  7. Powrót do góry    #2976
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Kolego, Ty mnie tu handlu ludźmi nie wprowadzaj!

    Już jakiś czas temu pisałem / apelowałem by tych dzieciaków, 16-17 - letnich!, nie wyznaczać w role, nie rozpisywać karier, bo wszystko przed nimi, i wszystko z trzy razy obrócić się jeszcze może.

    Ci "mniej utalentowani" mogą za rok "lać" tych "utalentowanych bardziej", zwykła rzecz. Równe szanse i możliwości trzeba dać każdemu, w kwestii sprzętu i treningu także. Za rok, dwa wybrać najlepszych.

    Ale... żeby już do kolegi podłączyć ( ostatnio trenuję optymizm życiowy wielowektorowy ) zapytam: jak muszą ułożyć się mecze ćwierćfinału by, po naszym ( rzecz oczywista! ) triumfie w Lubline, w granicach 39:51 ( to chyba też oczywiste )
    Motor wszedł do półfinału jako LL? Szkoda ich byłoby, tak fajnie jechali...
    Kolego pieprz frajerów za pieniądze PISU...
    I Kubere też olać

  8. Powrót do góry    #2977
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 12 w 12 postach
    Dziękuję wam bardzo, między innymi dzięki waszej młodzieży przeżyłem chyba najwspanialszy mecz od finału 2011..

  9. Powrót do góry    #2978
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez picothenico Zobacz posta
    Dziękuję wam bardzo, między innymi dzięki waszej młodzieży przeżyłem chyba najwspanialszy mecz od finału 2011..
    Pamiętam ( a że leniwy jestem to i szukać mnie się nie chce treści dosłownej ) post sprzed roku kolegi z Krosna.
    Po jakichś zawodach młodzieżowych na tamtejszym torze, gdzie wysłaliśmy Maksia, Antka i Jabłońskiego, napisał był,
    że takie ofermy z Leszna przyjechały, że aż żal... Problemy z jazdą, z łukami itd.
    Tyle, że to jeden z ich pierwszych wyjazdów był, a krośnieńska nauka w las nie poszła i dziś widać, że zanim zdobędziesz 3 w lidze, wpierw na śmiechy narażon jesteś.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Dominik (27-08-2022)

  11. Powrót do góry    #2979
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Od dłuższego czasu przyglądam się temu zawodnikowi...Luke Becker. Bardzo ciekawy zawodnik i zapewne w niedługim czasie znajdzie się w czołówce.

    Może by tak w miejsce Francuza?

  12. Powrót do góry    #2980
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Od dłuższego czasu przyglądam się temu zawodnikowi...Luke Becker. Bardzo ciekawy zawodnik i zapewne w niedługim czasie znajdzie się w czołówce.

    Może by tak w miejsce Francuza?
    Nie wypada się nie zgodzić. To by był Fajny transfer. A Becker 3 lata temu był ściągnięty do Unii Kolejarza i już wtedy fajnie się prezentował.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  13. Powrót do góry    #2981
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Pierwszy raz widziałem go na DPŚ w Lesznie w 2016 i po tym biegu jak *********ł Batchelora pomyślałem że o cholera jest szansa na pierwszego od lat sensownego jankieskiego grajka. Fajna by to była historia jakby wrócił na tor na którym po raz pierwszy w Europie wypłynął

  14. Powrót do góry    #2982
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Becker w przyszłym sezonie będzie jeszcze zawodnikiem U24 czyli chętnych na niego jest/będzie wielu. A to oznacza, że nie stać nas na niego.

  15. Powrót do góry    #2983
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Z drugiej strony U24 będzie także wliczany do limitu Polaków. Tak czy siak, my sobie możemy chcieć

  16. Powrót do góry    #2984
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Chwila, to tylko nas dopadła bieda?! Czytam i na nikogo nas nie stać....
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  17. Powrót do góry    #2985
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Chwila, to tylko nas dopadła bieda?! Czytam i na nikogo nas nie stać....
    Skoro nas stać tylko na Fajfera to znaczy, że nie jesteście w tej biedzie sami

  18. Powrót do góry    #2986
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Ważne, że na dzbana ex-mistrza swiata nas stac.

  19. Powrót do góry    #2987
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    grunt, ze najwiekszy talent w histori zuzla idzie w ****. to juz wole ogladac francuza, włocha albo innego argentyńczyka.

  20. Powrót do góry    #2988
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Rusiecki dzwoń do Griszy, albo podaj się do dymisji.

  21. Powrót do góry    #2989
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Hampel w pozostałych z lotnego, a ostrzeżenie za start gdzie stał, parodia...
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  22. Powrót do góry    #2990
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Pawlicki jak Pawlicki , ale to już nie nasz zawodnik
    Doyle mnie martwi oby w przyszłym roku wrócił do formy z poprzedniego sezonu....
    Ale co tam na razie mamy wakacje i odpoczywamy od emocji ekstraligowych

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    White_Blue_Bulls (29-08-2022)

  24. Powrót do góry    #2991
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Oceniając tylko ten dwumecz to chyba tylko Ballego i Damian pojechali swoje albo nawet więcej niż oczekiwano. Doyle szkoda słów. Pawlicki tak jak cały sezon słabiutki. Jakimi. Dzisiaj niby coś powalczył ale trzeba od niego wymagać dużo więcej. Janusz dla mnie jak na lidera dwie trójki w 11 biegach gdzie jedna już po ptakach trochę więcej liczyłem. Jabłoński nie pokazał nic więc nie ma co komentować, warto zostawić chyba Borowiaka na przyszły sezon. Niech walczą w trójkę o skład. Piotrek po meczu dużo emocji w sektorze polały się łezki.

  25. Powrót do góry    #2992
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Piotrek odchodzi. No cóż. Trochę jednak szkoda.

    Dobrze , że przynajmniej w spokojnej atmosferze i nie wypluwa żalów w kierunku Unii niczym Kubera.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 28-08-2022 o 22:41

  26. Powrót do góry    #2993
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    a Kubera jak odchodził to były słowa o żalu? Czy może żal pojawił się po temacie ekwiwalentu? Przestańcie tworzyć jakąś dziwną historię byle pasowała do wniosków, które chcecie przekazać

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tomTOM za jego przydatny post!

    BeKs (29-08-2022)

  28. Powrót do góry    #2994
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Nie Kubera nie mówił nic żle o Unii mówił za to bardzo dobrze o Motorze mówił o nim tak dobrze że został ukarany koniecznością owej wpłaty za wyszkolenie i mimo tego i tak nie znajdziesz żadnej publicznej wypowiedzi w której otwarcie mówi o Lesznu złe rzeczy chodzi o sprawy zakulisowe

  29. Powrót do góry    #2995
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    zakulisowo to wychowanek Dominik miał jeździć jako 8/16, a w składzie jego kosztem występować Lidsey, bo tak sobie wymyślił prezes zakochany w Australii.
    Ekwiwalent był karą za pozytywne wypowiedzi o Motorze? Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu. Komuś zabrakło tu klasy, i tym kimś nie był Dominik. A to, że dziś ma złe emocje? Niestety, tak bywa jak pojawia się żal. Unia ma wychowanków rozsianych po całej Polsce, a w składzie Lidsey i Bellego

  30. Powrót do góry    #2996
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2022
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    W przyszłym sezonie łysawy grubas wam zapewni australijską armię zaciężną z dolarem i połamańcem Holderem na czele, jak tu kibicować takiej armii zaciężnej? Przynajmniej grille będzie miał z kim robić.

  31. Powrót do góry    #2997
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Kubera ani 1 meczu nie odjechał i już ********* że Motor to najbardziej profesjonalny i rozwinięty klub żużlowy w Polsce odchodząc z klubu który dominował lige latami.
    Zaraz potem były wypowiedzi Rusieckiego jak to ****ica go bierze jak widzi Smektałe i Kubere strzelających fotki szeroko uśmiechnietych z innymi prezesami.
    A że Polak to człek mścity to nie odpuści

    Za wyborem Lidseya przemawiały argumenty sportowe jak i finansowe

  32. Powrót do góry    #2998
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Jak dlamnie Kubera to nie potrafil podziekowac za jazde w KSUL, za pomoc w rozwoju trenerów zawodników. Ja wywnioskowałem z jego słów że ma żal do Unii. Dworakowski tez ma żal do Kubery marnotrawnego. Niech jezdzi gdzie chce ale niech hmmm.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jaka37 za jego przydatny post!

    JaacPoz (29-08-2022)

  34. Powrót do góry    #2999
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Piotrek odchodzi. No cóż. Trochę jednak szkoda.

    Dobrze , że przynajmniej w spokojnej atmosferze i nie wypluwa żalów w kierunku Unii niczym Kubera.
    Przecież Kubera został przez Unię oszukany, nic dziwnego że on nie chce mieć z Lesznem nic wspólnego. Zdaniem Cegielskiego nawet były kwity i nie była to tylko umowa tylko na gebe, ale Dominik bał iść się do Trybunału z tą sprawą. Unia zmieniła zdanie prawdopodobnie wtedy, jak Apator zażądał kasy za Doyle'a, ale Kubera został przecież oszukany. Obiecali mu brak ekwiwalentu, podali ręce i dupa. Słowo leszczynskich działaczy okazało się nic nie warte.

    A pamiętam że nawet Termos wtedy powiedział coś takiego ze jak dogadali się na gebe podając ręce bez papieru to Kubera sam jest sobie winien. Chociaż Cegła się upierał ze widział ten kontrakt i były tam zapisy ze Unia się zrzeka ekwiwalentu.

    Nie zmienia to faktu, ze został po prostu oszukany. Nawet jak tylko to ustalili ustnie, to może czuć duży żal do Unii.

  35. Powrót do góry    #3000
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Przecież Kubera został przez Unię oszukany, nic dziwnego że on nie chce mieć z Lesznem nic wspólnego. Zdaniem Cegielskiego nawet były kwity i nie była to tylko umowa tylko na gebe, ale Dominik bał iść się do Trybunału z tą sprawą.
    "Został oszukany"


    "miał na piśmie" tylko "bał się iść do Trybnału"


    Gdyby miał "na piśmie" to nigdzie nie musiałby iść. Pokazałby i byłoby po temacie.


    Dobre, dobre... Coraz zabawniej z tym Kuberą.



    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Obiecali mu brak ekwiwalentu, podali ręce i dupa. Słowo leszczynskich działaczy okazało się nic nie warte.

    .

    Byłeś przy tym? Widziałeś?

    Wygląda to na zwykłe pomówienie.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Chociaż Cegła się upierał ze widział ten kontrakt i były tam zapisy ze Unia się zrzeka ekwiwalentu.

    .
    Ciekawe, że Kubera nigdy nie powołuje się na pisemny dokumenty, tylko jęczy, że mu obiecano.

    "Cegielski widział" a Kubera zdaje się nic o takim "dokumencie" nie wiedzieć...

    Chyba ktoś tutaj kłamie.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nie zmienia to faktu, ze został po prostu oszukany. Nawet jak tylko to ustalili ustnie, to może czuć duży żal do Unii.

    Jakoś nie potrafi tego udowodnić. Mógłby się zachowywać poważnie .

    A nie przyszło ci do głowy, że on może konfabulować? Tak dobrze go znasz? Bo ja nie. Sprawa jest mocno wątpliwa.

    Może chciał wymusić coś na Unii i się nie udało? Mógł mniej zarobić więc zaczął płakać i strzelił focha...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-08-2022 o 02:12

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    spiniaza1 (29-08-2022)

  37. Powrót do góry    #3001
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Haha pajace i rolniki z Leszna już płaczą. Ale wam się słoma z butów wylewa. Idźcie obrządki robić, bo krowy i swinie czekają

  38. Powrót do góry    #3002
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Haha pajace i rolniki z Leszna już płaczą. Ale wam się słoma z butów wylewa. Idźcie obrządki robić, bo krowy i swinie czekają

    "Pajace"...?

    Akurat taki tekst z twojej strony? W kategorii "pajac" myślę, że jesteś bardzo wysoko pozycjonowany.


  39. Powrót do góry    #3003
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Kubera z Unią miał dogadane wszystko w sprawie braku ekwiwalentu ale najprawdopodobniej umowa była źle zrobiona(specjalnie czy nie to nie ja będę oceniał) i przez to Unia mogła później mimo dogadania zrobić Dominika w balona ale Kępa też głupi nie jest i z prawnikami to konsultował i postanowił że Domin poczeka na oficjalne starty w Lublinie do następnego okienka żeby nie trzeba było latać po sądach no i miał farta bo tylko jeden mecz odpuścił. Dominik już 2 sezony jeździ gdzie indziej, a tutaj dalej płacz.

  40. Powrót do góry    #3004
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Protasiewicz, Gollob, Dobrucki, Zagar, Andreas Jonsson, KK, Vaculik, Grisza Laguta. Dalej nie ma sensu?
    Timo Lahti - super żużlok a widać, jak cierpi na torze przez swoje warunki fizyczne. Niski zawodnik w motorsporcie zawsze będzie miał łatwiej.
    !Adrian walcz!

  41. Powrót do góry    #3005
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Kubera z Unią miał dogadane wszystko w sprawie braku ekwiwalentu ale najprawdopodobniej umowa była źle zrobiona(specjalnie czy nie to nie ja będę oceniał) i przez to Unia mogła później mimo dogadania zrobić Dominika w balona ale Kępa też głupi nie jest i z prawnikami to konsultował i postanowił że Domin poczeka na oficjalne starty w Lublinie do następnego okienka żeby nie trzeba było latać po sądach no i miał farta bo tylko jeden mecz odpuścił. Dominik już 2 sezony jeździ gdzie indziej, a tutaj dalej płacz.

    Więc kiedy wreszcie tę rzekomą "umowę " Kubera pokaże?

    Bo jakoś nigdy się nie powołuje na konkretne zapisy w pisemnej umowie , tylko na jakieś ustne obietnice?

    Moim zdaniem to zwykle kłamstwo albo brak zrozumienia.

    Ja raczej spodziewam się, że Unia mu obiecała coś w stylu "jeżeli nie będzie dla ciebie miejsca w drużynie, to pozwolimy ci odejść bez żądania ekwiwalentu za wyszkolenie".

    Tyle, że po odejściu Smyka miejsce było. A tymczasem kuszony przez Motor (większa kasa) Kubera zapragnął także zmienić barwy klubowe. Więc sam zrezygnował z miejsca w drużynie. Czyli ta obietnica nie znajduje tutaj zastosowania.

    To nie jest "płacz" tylko brak zgody na pomawianie Unii o łamanie zobowiązań. Chłopak chciał odejść za większą kasą (zrozumiałe) ale nie ogarnął treści porozumienia i teraz próbuje swoje rozczarowanie odreagować na Unii.

    Osobnym tematem jest żałosna chęć zaoszczędzenia stosunkowo (jak na ten klub) niewielkiej przecież kwoty przez Motor. I dlaczego tutaj Kubera nie ma pretensji? Akurat dla Lublina to nie była wysoka kwota a dla Unii znacząca.

    Unia nie może z jednej strony odpuszczać takiej kwoty, gdy Unii się ona należy (a z zawodnika nie zrezygnowała ale ten postanowił odejść do najbogatszego chyba klubu w lidze), a z drugiej strony prosić miasto o wsparcie. To mógłby być argument dla odmowy.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-08-2022 o 09:59

  42. Powrót do góry    #3006
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Lata mijają, a w Unii dalej narzekanie na Kuberę, że nie dziękuje klubowi za to, że ten pokazał mu drzwi wyjściowe. Tak należy traktować ofertę na zapchajdziurę. Chcieliście kangury, to je macie.
    Podziękowania można przyjmować, ale nie należy ich żądać.

  43. Powrót do góry    #3007
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    A po co ma pokazywać umowę publicznie? są osoby które widziały i wystarczy. Druga sprawa to kiedy Smyk postanowił odejść? bo z tego co kojarzę to Dominik od razu po finałowym meczu podziękował i powiedział że odchodzi a Smyk jednak później.
    Boli was ten Kubera bo chłopak świetnie się rozwija w przeciwieństwie do Smektały który również poszedł ale jego jakoś nie atakujecie pewnie dlatego że w Częstochowie jedzie piach i nie straciliście na tym odejściu ale może po 2 sezonach czas się pogodzić, że Kubery nie ma i pewnie szybko nie wróci jak władzę w klubie będą sprawowały te same osoby co teraz.
    Zaglądanie komuś do kieszeni to już całkiem typowa dla naszych rodaków sprawa bo jak to nie chcą jak to nazwałeś stosunkowo niskiej kwoty zapłacić ale pamiętaj że płaci się za coś co jest płatne, a w tym przypadku Motor nie chciał płacić za coś za co nie musi bo to było zachowanie jak ściąganie emerytów na pokazy garnków gdzie dostaną darmowe upominki za które później trzeba zapłacić.
    Ostatnio edytowane przez BeKs ; 29-08-2022 o 10:11

  44. Powrót do góry    #3008
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,188
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Teraz to każdy mądry, ale po sezonie 2020 biorąc pod uwagę wyłącznie względy sportowe, absolutnie nic nie przemawiało za tym, żeby zostawić Kuberę a nie Smektałę czy Lidseya.
    Ja zresztą uważam, że to właśnie ta chęć udowodnienia komuś czegoś tak napędza Kuberę.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #3009
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    A po co ma pokazywać umowę publicznie? są osoby które widziały i wystarczy.
    "po co ma pokazywać umowę publicznie?"

    A "niepublicznie" pokazał i komu? Tobie, że tak wszystko wiesz?


    Ale ciskać się publicznie to już można? Gdyby taka umowę posiadał dawno by się a nią powołał - no ale gdy tylko się konfabuluje...

    To co piszesz, robi się coraz głupsze.

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Dominik (29-08-2022), spiniaza1 (29-08-2022)

  47. Powrót do góry    #3010
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Więc kiedy wreszcie tę rzekomą "umowę " Kubera pokaże?

    Bo jakoś nigdy się nie powołuje na konkretne zapisy w pisemnej umowie , tylko na jakieś ustne obietnice?

    Moim zdaniem to zwykle kłamstwo albo brak zrozumienia.

    Ja raczej spodziewam się, że Unia mu obiecała coś w stylu "jeżeli nie będzie dla ciebie miejsca w drużynie, to pozwolimy ci odejść bez żądania ekwiwalentu za wyszkolenie".

    Tyle, że po odejściu Smyka miejsce było. A tymczasem kuszony przez Motor (większa kasa) Kubera zapragnął także zmienić barwy klubowe. Więc sam zrezygnował z miejsca w drużynie. Czyli ta obietnica nie znajduje tutaj zastosowania.

    To nie jest "płacz" tylko brak zgody na pomawianie Unii o łamanie zobowiązań. Chłopak chciał odejść za większą kasą (zrozumiałe) ale nie ogarnął treści porozumienia i teraz próbuje swoje rozczarowanie odreagować na Unii.

    Osobnym tematem jest żałosna chęć zaoszczędzenia stosunkowo (jak na ten klub) niewielkiej przecież kwoty przez Motor. I dlaczego tutaj Kubera nie ma pretensji? Akurat dla Lublina to nie była wysoka kwota a dla Unii znacząca.

    Unia nie może z jednej strony odpuszczać takiej kwoty, gdy Unii się ona należy (a z zawodnika nie zrezygnowała ale ten postanowił odejść do najbogatszego chyba klubu w lidze), a z drugiej strony prosić miasto o wsparcie. To mógłby być argument dla odmowy.
    Na pewno tak było.
    Przecież Józef i Piotr to tacy prawdomówni ludzie. Nie to co Dominik.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #3011
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Teraz to każdy mądry, ale po sezonie 2020 biorąc pod uwagę wyłącznie względy sportowe, absolutnie nic nie przemawiało za tym, żeby zostawić Kuberę a nie Smektałę czy Lidseya.
    Ja zresztą uważam, że to właśnie ta chęć udowodnienia komuś czegoś tak napędza Kuberę.
    Owszem przemawiało, bo zarówno jeden i drugi cały czas się rozwijali...pisałem, żeby wywalić wtedy Emila i nie byłoby żadnego problemu z miejscem w składzie dla nich. Najpierw zapisaliśmy się w historii zdobywając tytuł za tytułem, a potem rozstaliśmy się z wychowankami, którzy tą historię tworzyli (chyba nie było takiej sytuacji w żadnym klubie).

    Osobna kwestią jest Kubera i nowy przepis U24. Motor musiał rzucić na stół dużą kasę, a nasi zapewne uznali, że na taką kasę za wcześnie...w bajki o tym, że źle mu się jeździ na domowym torze nie wierzę.

  49. Powrót do góry    #3012
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Motor nie chciał płacić za coś za co nie musi bo to było zachowanie jak ściąganie emerytów na pokazy garnków gdzie dostaną darmowe upominki za które później trzeba zapłacić.

    Ciekawe porównanie. Czyli domaganie się przez Unię należnych jej pieniędzy porównujesz do jawnych oszustw? Żałosne.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na pewno tak było.
    Przecież Józef i Piotr to tacy prawdomówni ludzie. Nie to co Dominik.

    A dlaczego nie?

    Akurat nie przypominam sobie przez tyle lat by inni zwodnicy płakali, że ich Unia oszukała. Dopiero na biednego Kuberę się uparli, prawda?.

  50. Powrót do góry    #3013
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ja raczej spodziewam się, że Unia mu obiecała coś w stylu "jeżeli nie będzie dla ciebie miejsca w drużynie, to pozwolimy ci odejść bez żądania ekwiwalentu za wyszkolenie".

    Tyle, że po odejściu Smyka miejsce było. A tymczasem kuszony przez Motor (większa kasa) Kubera zapragnął także zmienić barwy klubowe. Więc sam zrezygnował z miejsca w drużynie. Czyli ta obietnica nie znajduje tutaj zastosowania.
    Jajacek po co Kłamiesz ? to Kubera pierwszy ogłosił (juz podczas finałów) że odchodzi a Smektała pózniej

  51. Powrót do góry    #3014
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jajacek po co Kłamiesz ? to Kubera pierwszy ogłosił (juz podczas finałów) że odchodzi a Smektała pózniej

    Co jest konkretnie kłamstwem w moim wpisie? Podasz konkretnie?

  52. Powrót do góry    #3015
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Co jest konkretnie kłamstwem w moim wpisie? Podasz konkretnie?
    Przecież Ci napisałem. Kubera ogłosił odejscie jako pierwszy na meczu finałowym ze Stalą

    https://po-bandzie.com.pl/dominik-ku...z-unii-leszno/

    Nikt w Lesznie sie tym nie przejał aż tak mocno bo było miejsce dla Smektały który was w wała zrobił i zapragnał milionów od Świącika

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •