Strona 38 z 101 PierwszyPierwszy ... 2836373839404888 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,666 do 1,710 z 4526

Wątek: Unia Leszno 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1666
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Józek odchodzi idą czarne chmury

  2. Powrót do góry    #1667
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,414
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Piter jest nasz i tyle w temacie. Ja go akceptuję takim jakim jest .
    A średnia z tego roku jeszcze zdecydowanie do podniesienia i śmiało może to zrobić

    Po jego powrocie jestem pewien że oblicze drużyny zmieni się na lepsze i znów włączymy się mocno do walki o medale

  3. Powrót do góry    #1668
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Piter jest nasz i tyle w temacie. Ja go akceptuję takim jakim jest .
    A średnia z tego roku jeszcze zdecydowanie do podniesienia i śmiało może to zrobić

    Po jego powrocie jestem pewien że oblicze drużyny zmieni się na lepsze i znów włączymy się mocno do walki o medale
    Mam nadzieję , że zstąpi i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi.

  4. Powrót do góry    #1669
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Józek odchodzi idą czarne chmury
    Taa i właśnie dlatego zostawia na stanowisku swojego klakiera Igielskiego.

    Idź się rozpędź.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #1670
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    W ogóle to wiele osób nie ogarnia że Józef zrezygnował z prezesa STOWARZYSZENIA KS Unia Leszno. Nadal jest natomiast udziałowcem i współwłaścicielem SSA której prezesem jest Rusiecki i która tak naprawdę startuje w rozgrywkach Ekstraligi. W stowarzyszeniu zarząd tworzą teraz ludzie związani i pracujący w SSA i Józefem. Więc tak naprawdę nic się nie zmienia...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  6. Powrót do góry    #1671
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Rolnicy,
    SF podają, że macie najsłabszą frekwencję na meczach SE, co się dzieje?

  7. Powrót do góry    #1672
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez macek Zobacz posta
    Rolnicy,
    SF podają, że macie najsłabszą frekwencję na meczach SE, co się dzieje?
    w Częstochowie i Ostrowie jeszcze gorzej to chyba wygląda
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Powrót do góry    #1673
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    w Częstochowie i Ostrowie jeszcze gorzej to chyba wygląda
    Nie no, nawet w tych statystykach SF Częstochowa jest na trzecim miejscu w Ekstralidze z średnią widownią 8800. A mogę powiedzieć, że na pewno z meczu z Wrocławiem była zaniżona (podali bodajze 11500, a lekko było 13000-14000). Tak wiem, że to klub tak podaje, dlatego nie jest to przytyk w stronę SF, natomiast jak na uwarunkowania tego sezonu to i tak powiedziałbym, że frekwencja w Częstochowie jest dobra.

  9. Powrót do góry    #1674
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    W ogóle to wiele osób nie ogarnia że Józef zrezygnował z prezesa STOWARZYSZENIA KS Unia Leszno. Nadal jest natomiast udziałowcem i współwłaścicielem SSA której prezesem jest Rusiecki i która tak naprawdę startuje w rozgrywkach Ekstraligi. W stowarzyszeniu zarząd tworzą teraz ludzie związani i pracujący w SSA i Józefem. Więc tak naprawdę nic się nie zmienia...
    Nawet ten mongoł PK to wie , ale marzy o naszej upadłości . Tak nas lubi
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  10. Powrót do góry    #1675
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,584
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Całkiem dobry wynik. Ponadto aż pięciokrotnie ma "dwójkę" z przodu średniej, dodatkowo raz ponad 1,9...

    Dobry wynik.

    A teraz porównaj np. z "Pawełkiem".

    I od razu zrozumiesz dlaczego Unia z Piotrkiem w składzie masowo kosi złoto, a taki Toruń z "Pawełkiem" .. no cóż...
    Akurat UL w swoich ostatnich złotych sezonach zastępując Pawlickiego "Pawełkiem" nie straciłaby pewnie ani jednego swojego tytułu. A Apator na pewno nie zdobyłby żadnego tytułu, zamieniając "Pawełka" na PPJ. Argumentowanie wielkiego/niezbędnego udziału PPJ w zdobywaniu tytułów przez UL to fantasmagorie, wystarczyłby do tego "Pawełek", bo najważniejszą rolę odgrywali młodzi (BS i DK) oraz Sayfutdinov i Kołodziej.
    PPJ konieczny w UL, to wyłącznie sentyment kibiców Unii.

  11. Powrót do góry    #1676
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Akurat UL w swoich ostatnich złotych sezonach zastępując Pawlickiego "Pawełkiem" nie straciłaby pewnie ani jednego swojego tytułu. A Apator na pewno nie zdobyłby żadnego tytułu, zamieniając "Pawełka" na PPJ. Argumentowanie wielkiego/niezbędnego udziału PPJ w zdobywaniu tytułów przez UL to fantasmagorie, wystarczyłby do tego "Pawełek", bo najważniejszą rolę odgrywali młodzi (BS i DK) oraz Sayfutdinov i Kołodziej.
    PPJ konieczny w UL, to wyłącznie sentyment kibiców Unii.

    Zrobiłeś analizę meczy, szczególnie w play off (podzielisz się konkretami?) czy tak sobie piszesz, żeby pisać?

  12. Powrót do góry    #1677
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Akurat UL w swoich ostatnich złotych sezonach zastępując Pawlickiego "Pawełkiem" nie straciłaby pewnie ani jednego swojego tytułu. A Apator na pewno nie zdobyłby żadnego tytułu, zamieniając "Pawełka" na PPJ. Argumentowanie wielkiego/niezbędnego udziału PPJ w zdobywaniu tytułów przez UL to fantasmagorie, wystarczyłby do tego "Pawełek", bo najważniejszą rolę odgrywali młodzi (BS i DK) oraz Sayfutdinov i Kołodziej.
    PPJ konieczny w UL, to wyłącznie sentyment kibiców Unii.
    Może sam tworzysz fantasmagorie przez niechęć do PPj . Przeanalizuj dokładnie szczególnie fazę PO i wróć z ocena sytuacji.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  13. Powrót do góry    #1678
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,584
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Zrobiłeś analizę meczy, szczególnie w play off (podzielisz się konkretami?) czy tak sobie piszesz, żeby pisać?
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Może sam tworzysz fantasmagorie przez niechęć do PPj . Przeanalizuj dokładnie szczególnie fazę PO i wróć z ocena sytuacji.
    Nie czuję żadnej niechęci do PPJ, jest mi on neutralny jak Woźniak, Janowski czy Przedpełski, zawodnik jak każdy inny. Poza paroma nielubianymi-jak Kasprzak, Zagar, oraz kilkoma z drugiego bieguna, jak Kołodziej czy Dudek.
    Analizy nie miałem potrzeby czynić, wystarczą mi występy z pamięci, ale by nie rzucać słów na wiatr, za chwilę w wolnym czasie prześledzę wyniki.

    PS
    Przeprosicie na kolanach, jeśli ja mam rację?
    Oczywiście w drugą stronę także, rolnicy
    Ostatnio edytowane przez noc ; 30-06-2022 o 11:50

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    JaacPoz (30-06-2022)

  15. Powrót do góry    #1679
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie czuję żadnej niechęci do PPJ, jest mi on neutralny jak Woźniak, Janowski czy Przedpełski, zawodnik jak każdy inny. Poza paroma nielubianymi-jak Kasprzak, Zagar, oraz kilkoma z drugiego bieguna, jak Kołodziej czy Dudek.
    Analizy nie miałem potrzeby czynić, wystarczą mi występy z pamięci, ale by nie rzucać słów na wiatr, za chwilę w wolnym czasie prześledzę wyniki.

    PS
    Przeprosicie na kolanach, jeśli ja mam rację?
    Oczywiście w drugą stronę także, rolnicy


    Ale za co przepraszać?. Przynajmniej ja się nie oburzam. Jednak chętnie zapoznam się z taką analizą. Jeżeli będziesz mieć rację pogratuluję


  16. Powrót do góry    #1680
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,584
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Zrobiłeś analizę meczy, szczególnie w play off (podzielisz się konkretami?) czy tak sobie piszesz, żeby pisać?
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Może sam tworzysz fantasmagorie przez niechęć do PPj . Przeanalizuj dokładnie szczególnie fazę PO i wróć z ocena sytuacji.
    Finały;
    2015r- Wrocław-Leszno 41:49-PPJ 6 pkt w 4 wyścigach, Leszno-Wrocław 45:45 PPJ 5/5 wyścigach. Przedpełski w 2015r miał średnią biegową 2,050. Z Przedpełskim <-> PPJ byłoby raczej lepiej a nie gorzej, bo w 9 wyścigach wychodzi ok. 18pkt, czyli +7 dla Przedpełskiego.

    2017r- Leszno-Wrocław 49:41-PPJ 10/5, Wrocław-Leszno 45:45 PPJ 14/6. Przedpełski w 2017 miał 1,394, czyli wychodzi ok. 15 pkt w dwumeczu miast 24 pkt PPJ. Tu mógłby być problem, bo wychodzi -1 pkt. i teoretycznie przegrana UL 1 pkt.

    2018r-Gorzów-Leszno 46:44- PPJ 13/5, Leszno-Gorzów 50:40 PPJ 2/3. Przedpełski w 2018 miał 1,478/bieg, czyli wychodzi ok 12 pkt w dwumeczu miast 15 PPJ, czyli -3 i wygrana UL w dwumeczu.

    2019r. Wrocłąw-Leszno 43:47-PPJ 5/5, Leszno-Wrocław 59:31 PPJ 12/5. Przedpełski w 2019 miał 1,214/bieg czyli wychodzi ok 12 pkt w dwumeczu miast 17 PPJ, czyli -5 i wygrana UL w dwumeczu.

    2020r. Gorzów-Leszno 46:44-PPJ 7/5, Leszno-Gorzów 59:30 PPJ 11/5. Przedpełski miał w 2020 1,579/bieg czyli wychodzi ok 16 pkt w dwumeczu miast 18 PPJ, czyli -2 w dwumeczu i wygrana UL bez problemu.

    TYlko w 2017 roku zamiana PPJ na Przedpełskiego teoretycznie mogłaby przysporzyć UL problemów ze zdobyciem DMP, bo deficyt na zamianie przyniósłby Unii -1 pkt w dwumeczu i minimalną przegraną UL. W pozostałych latach spokojnie można by zastąpić PPJ Przedpełskim bez żadnej szkody, bez żadnego ryzyka dla UNii.
    Konieczność PPJ w składzie UL do zdobywania tytułów, to wyłącznie legenda pokutująca wśród kibiców Unii i jego samego, bo jedynie jeden tytuł był niepewny przy zastąpieniu go "Pawełkiem" .
    Co na to kibice Królowej, czy bez PPJ Unia nie może wygrać ligi ?

  17. Powrót do góry    #1681
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    noc, jestes bezczelny, wykazales swoja niechec do PPj w liczbach!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #1682
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,584
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ale za co przepraszać?. Przynajmniej ja się nie oburzam. Jednak chętnie zapoznam się z taką analizą. Jeżeli będziesz mieć rację pogratuluję

    Powyższe w konfrontacji z poniższym;

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    czy tak sobie piszesz, żeby pisać?
    jest jak najbardziej do tego powodem. Jeśli tego nie rozumiesz, to aż zrozumiesz.

  19. Powrót do góry    #1683
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Finały;
    2015r- Wrocław-Leszno 41:49-PPJ 6 pkt w 4 wyścigach, Leszno-Wrocław 45:45 PPJ 5/5 wyścigach. Przedpełski w 2015r miał średnią biegową 2,050. Z Przedpełskim <-> PPJ byłoby raczej lepiej a nie gorzej, bo w 9 wyścigach wychodzi ok. 18pkt, czyli +7 dla Przedpełskiego.

    2017r- Leszno-Wrocław 49:41-PPJ 10/5, Wrocław-Leszno 45:45 PPJ 14/6. Przedpełski w 2017 miał 1,394, czyli wychodzi ok. 15 pkt w dwumeczu miast 24 pkt PPJ. Tu mógłby być problem, bo wychodzi -1 pkt. i teoretycznie przegrana UL 1 pkt.

    2018r-Gorzów-Leszno 46:44- PPJ 13/5, Leszno-Gorzów 50:40 PPJ 2/3. Przedpełski w 2018 miał 1,478/bieg, czyli wychodzi ok 12 pkt w dwumeczu miast 15 PPJ, czyli -3 i wygrana UL w dwumeczu.

    2019r. Wrocłąw-Leszno 43:47-PPJ 5/5, Leszno-Wrocław 59:31 PPJ 12/5. Przedpełski w 2019 miał 1,214/bieg czyli wychodzi ok 12 pkt w dwumeczu miast 17 PPJ, czyli -5 i wygrana UL w dwumeczu.

    2020r. Gorzów-Leszno 46:44-PPJ 7/5, Leszno-Gorzów 59:30 PPJ 11/5. Przedpełski miał w 2020 1,579/bieg czyli wychodzi ok 16 pkt w dwumeczu miast 18 PPJ, czyli -2 w dwumeczu i wygrana UL bez problemu.

    TYlko w 2017 roku zamiana PPJ na Przedpełskiego teoretycznie mogłaby przysporzyć UL problemów ze zdobyciem DMP, bo deficyt na zamianie przyniósłby Unii -1 pkt w dwumeczu i minimalną przegraną UL. W pozostałych latach spokojnie można by zastąpić PPJ Przedpełskim bez żadnej szkody, bez żadnego ryzyka dla UNii.
    Konieczność PPJ w składzie UL do zdobywania tytułów, to wyłącznie legenda pokutująca wśród kibiców Unii i jego samego, bo jedynie jeden tytuł był niepewny przy zastąpieniu go "Pawełkiem" .
    Co na to kibice Królowej, czy bez PPJ Unia nie może wygrać ligi ?


    Nie możesz liczyć samych finałów
    W 2018 bez PPJ nie było by finału, bo przegralibyśmy półfinał. Ponadto w finale w Gorzowie w pojedynkę utrzymał Unię "przy życiu"
    Ponadto z PPJ unia była mocna co powodowało mniejsze ciśnienie u innych i brak presji

    Moim zdaniem to są rzeczy nie do wyliczenia, ale jak skłaniam się ku tezie, że Piter był ważnym ogniwem Unii i bez niego nie było by tylu sukcesów

  20. Powrót do góry    #1684
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    W 2018 bez PPJ nie było by finału, bo przegralibyśmy półfinał. Ponadto w finale w Gorzowie w pojedynkę utrzymał Unię "przy życiu"
    Jakby pojechal w Lesznie swoje to by nie musial nigdzie Unii przy zyciu trzymac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #1685
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,584
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    noc, jestes bezczelny, wykazales swoja niechec do PPj w liczbach!
    Zdarza się, że niektórzy prawdę, fakty które wyrażam, odbierają jako niechęć czy atak na ich poglądy, ich prawdy. Przywykłem i mam to w doopie, prawda jest jedna jeśli są nią fakty.

  22. Powrót do góry    #1686
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jakby pojechal w Lesznie swoje to by nie musial nigdzie Unii przy zyciu trzymac.

    Najpierw był mecz w Gorzowie, który przegraliśmy tylko dwoma punktami dzięki PPJ.
    Gdybyśmy tam dostali 10-12 punktami to tak wesoło w rewanżu by nie było.

  23. Powrót do góry    #1687
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,584
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    Nie możesz liczyć samych finałów
    W 2018 bez PPJ nie było by finału, bo przegralibyśmy półfinał. Ponadto w finale w Gorzowie w pojedynkę utrzymał Unię "przy życiu"
    Ponadto z PPJ unia była mocna co powodowało mniejsze ciśnienie u innych i brak presji

    Moim zdaniem to są rzeczy nie do wyliczenia, ale jak skłaniam się ku tezie, że Piter był ważnym ogniwem Unii i bez niego nie było by tylu sukcesów
    Przykro mi, ale nie mam czasu by dalej liczyć RZ, półfinały, średnie i różne występy, policzyłęm najważniejsze. Tłumaczenie wyższości PPJ mniejszą presją u innych może być przeciwne, bo u innych mogłaby nastapić większa mobilizacja i bardziej ambitną, waleczną jazdę.
    Skoro masz tezę, że bez PPJ UL nie zdobyłąby DMP to twoja sprawa, ale fakty są inne.

    PS
    Zawsze możesz przedstawić analizę całego sezonu, RZ, PO, średnich i pojedynczych występów na torach półfinalistów i finalistów, zaprzeczając moim liczeniu finałów. Proszę bardzo, przedstaw.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 30-06-2022 o 13:14

  24. Powrót do góry    #1688
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przykro mi, ale nie mam czasu by dalej liczyć RZ, półfinały, średnie i różne występy, policzyłęm najważniejsze. Tłumaczenie wyższości PPJ mniejszą presją u innych może być przeciwne, bo u innych mogłaby nastapić większa mobilizacja i bardziej ambitną, waleczną jazdę.
    Skoro masz tezę, że bez PPJ UL nie zdobyłąby DMP to twoja sprawa, ale fakty są inne.

    PS
    Zawsze możesz przedstawić analizę całego sezonu, RZ, PO, średnich i pojedynczych występów na torach półfinalistów i finalistów, zaprzeczając moim liczeniu finałów. Proszę bardzo, przedstaw.
    Nie mam tezy i nie mam policzonych średnich.
    Doceniam twoje statystyki i szanuję twoją opinię, ale moim zdaniem nie da się wyciągnąć wyniku tych zawodników licząc przez cały sezon średnią i w finale odejmując punkty tylko z finału.

    Presja to jedno, ale przecież niektórzy zawodnicy mają tak, że jadą na jednym torze lepiej a na innym gorzej.
    PPJ w tamtym czasie prawie zawsze robił próby toru. Nie wiemy na ile jego komentarze z nich miały wpływ na zespół.
    Czy niemożliwym jest fakt, że mógł tak precyzyjnie przekazywać swoje wnioski z próby, że inni w ciemno jechali dobrze?
    Pamiętaj, że Unia charakteryzowała się w tamtych czasach świetnym początkiem zawodów (wiem, że juniorzy).
    Takich faktów można by znaleźć kilka i nie wiemy czy Paweł Przedpełski (lub ktokolwiek inny) dałby to samo.
    Oczywiście równie dobrze PPJ mógł nie mieć żadnego wpływu na zespół. Tego my kibice wiedzieć nie będziemy.

    Chodzi mi o to, że uważam, iż zmiana jednego zawodnika na innego tylko pod kątem punktów to zbyt duże uproszczenie tematu.
    Tylko o to w mojej odpowiedzi mi chodziło.

  25. Powrót do góry    #1689
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przykro mi, ale nie mam czasu by dalej liczyć RZ, półfinały, średnie i różne występy, policzyłęm najważniejsze. Tłumaczenie wyższości PPJ mniejszą presją u innych może być przeciwne, bo u innych mogłaby nastapić większa mobilizacja i bardziej ambitną, waleczną jazdę.
    Skoro masz tezę, że bez PPJ UL nie zdobyłąby DMP to twoja sprawa, ale fakty są inne.

    PS
    Zawsze możesz przedstawić analizę całego sezonu, RZ, PO, średnich i pojedynczych występów na torach półfinalistów i finalistów, zaprzeczając moim liczeniu finałów. Proszę bardzo, przedstaw.
    Kolego Noc, tak się nie da. Przykład pierwszy z brzegu: rzekoma korzyść z Pawła dla nas w 2015. Już upada pierwsze wyliczenie. Panowie spotkali się bowiem w półfinale, W Toruniu punktowali identycznie ( 11+1 ) i UL przegrała aż 8 pkt. W rewanżu Piotrek zdobył komplet, Paweł 9+2 w 6 startach, i UL odrobiła straty. Nie zawsze da się te średnie dopasować.

  26. Powrót do góry    #1690
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Finały;
    2015r- Wrocław-Leszno 41:49-PPJ 6 pkt w 4 wyścigach, Leszno-Wrocław 45:45 PPJ 5/5 wyścigach. Przedpełski w 2015r miał średnią biegową 2,050. Z Przedpełskim <-> PPJ byłoby raczej lepiej a nie gorzej, bo w 9 wyścigach wychodzi ok. 18pkt, czyli +7 dla Przedpełskiego.

    2017r- Leszno-Wrocław 49:41-PPJ 10/5, Wrocław-Leszno 45:45 PPJ 14/6. Przedpełski w 2017 miał 1,394, czyli wychodzi ok. 15 pkt w dwumeczu miast 24 pkt PPJ. Tu mógłby być problem, bo wychodzi -1 pkt. i teoretycznie przegrana UL 1 pkt.

    2018r-Gorzów-Leszno 46:44- PPJ 13/5, Leszno-Gorzów 50:40 PPJ 2/3. Przedpełski w 2018 miał 1,478/bieg, czyli wychodzi ok 12 pkt w dwumeczu miast 15 PPJ, czyli -3 i wygrana UL w dwumeczu.

    2019r. Wrocłąw-Leszno 43:47-PPJ 5/5, Leszno-Wrocław 59:31 PPJ 12/5. Przedpełski w 2019 miał 1,214/bieg czyli wychodzi ok 12 pkt w dwumeczu miast 17 PPJ, czyli -5 i wygrana UL w dwumeczu.

    2020r. Gorzów-Leszno 46:44-PPJ 7/5, Leszno-Gorzów 59:30 PPJ 11/5. Przedpełski miał w 2020 1,579/bieg czyli wychodzi ok 16 pkt w dwumeczu miast 18 PPJ, czyli -2 w dwumeczu i wygrana UL bez problemu.

    TYlko w 2017 roku zamiana PPJ na Przedpełskiego teoretycznie mogłaby przysporzyć UL problemów ze zdobyciem DMP, bo deficyt na zamianie przyniósłby Unii -1 pkt w dwumeczu i minimalną przegraną UL. W pozostałych latach spokojnie można by zastąpić PPJ Przedpełskim bez żadnej szkody, bez żadnego ryzyka dla UNii.
    Konieczność PPJ w składzie UL do zdobywania tytułów, to wyłącznie legenda pokutująca wśród kibiców Unii i jego samego, bo jedynie jeden tytuł był niepewny przy zastąpieniu go "Pawełkiem" .
    Co na to kibice Królowej, czy bez PPJ Unia nie może wygrać ligi ?
    Kibice Królowej już Ci wykazali, że nie do końca udowodniłeś, iż brak PPJ i zastąpienie go "Pawełkiem" nie odbiłoby się negatywnie na ilości złotych medali Unii.

    Sam na to wskazujesz powyżej (pogrubione).

    Szanuję Twoje zestawienie, ale nie przekonałeś mnie.

    Pozdrawiam


  27. Powrót do góry    #1691
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,556
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    To już oficjalnie . Piter jedzie w sobotę w Rybniku a w niedzielę w Ostrowie

  28. Powrót do góry    #1692
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    W 2017 bez 14 pkt. i znakomitej jazdy w decydujących biegach Piotra w mega mocnym Wrocławiu złota nie byłoby. W 2019 w meczu o złoto ze Spartą, też był naszym najlepszym zawodnikiem. Tutaj nie ma co szukać dziur w całym, wkład Piotra w medale był b.duży.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Ali_G (30-06-2022), JaacPoz (30-06-2022)

  30. Powrót do góry    #1693
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    Najpierw był mecz w Gorzowie, który przegraliśmy tylko dwoma punktami dzięki PPJ.
    Gdybyśmy tam dostali 10-12 punktami to tak wesoło w rewanżu by nie było.
    No tak. Wystarczyloby że nawalilby Emil, albo Janek i byłoby po zlocie z taka jazda geniusza.
    Oczywiście że nie da się tego jednoznacznie stwierdzić ale pisane że bez niego nie byłoby złota to jest naduzycie.
    Gdyby w meczu w Lesznie była potrzeba korzystania z RT to za nejmara właśnie. Ogólnie jest grubo przeceniany w Lesznie, co jest normalne, Ale różne od stanu faktycznego.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #1694
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No tak. Wystarczyloby że nawalilby Emil, albo Janek i byłoby po zlocie z taka jazda geniusza.
    Oczywiście że nie da się tego jednoznacznie stwierdzić ale pisane że bez niego nie byłoby złota to jest naduzycie.
    Gdyby w meczu w Lesznie była potrzeba korzystania z RT to za nejmara właśnie. Ogólnie jest grubo przeceniany w Lesznie, co jest normalne, Ale różne od stanu faktycznego.

    Klakier (bez obrazy ale jednak tak trochę ) "Obiektywnych z Torunia" hejtujących Pitera na posterunku. Będzie walczył by udowodnić, że najlepiej dla Unii, aby się PPJ pozbyła.

    A może lepiej to zmartwienie zostawić Unii i jej kibicom oraz Piotrkowi?

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 30-06-2022 o 15:22

  32. Powrót do góry    #1695
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Nawet ten mongoł PK to wie , ale marzy o naszej upadłości . Tak nas lubi
    Paluch mongoła to szukaj na wsi.

  33. Powrót do góry    #1696
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Klakier (bez obrazy ale jednak tak trochę ) "Obiektywnych z Torunia" hejtujących Pitera na posterunku. Będzie walczył by udowodnić, że najlepiej dla Unii, aby się PPJ pozbyła.

    A może lepiej to zmartwienie zostawić Unii i jej kibicom oraz Piotrkowi?

    A co jesli jestem kibicem Unii Leszno? Ogarniesz to czy ci mozg wysadzi?
    Nic co napisales nie ma zadnego sensu. Mi tam Piter zwisa, ale lider z niego zaden tak jak i z Dudka w Toruniu a wczesniej w ZG. Braki nadrabia brawura i tyle.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #1697
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A co jesli jestem kibicem Unii Leszno? Ogarniesz to czy ci mozg wysadzi?

    Raczej nie jesteś I szczerze mam to w nosie. Ale to ,że łazisz i atakujesz PPJ z kilkoma kolesiami z Torunia na tym forum to akurat fakt.

    Taki klakierek z ciebie.

  35. Powrót do góry    #1698
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    aha, teraz masz to w nosie, ale spuszczasz sie nad wszystkim co napisze. Rozdwojenie jazni.
    Haha, jeszcze to asekurancke podejscie "raczej nie jestes". Ale to slabe.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #1699
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,584
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Kolego Noc, tak się nie da. Przykład pierwszy z brzegu: rzekoma korzyść z Pawła dla nas w 2015. Już upada pierwsze wyliczenie. Panowie spotkali się bowiem w półfinale, W Toruniu punktowali identycznie ( 11+1 ) i UL przegrała aż 8 pkt. W rewanżu Piotrek zdobył komplet, Paweł 9+2 w 6 startach, i UL odrobiła straty. Nie zawsze da się te średnie dopasować.
    Oczywiście że wprost przeliczając punkty, nie da się odnieść do wszystkich zmiennych w zespole, jeden zawodnik ma większy wpływ na wynik zespołu w pewnych zagadnieniach, inny ma mniejszy, ale nie da się tego wyliczyć i wymiernie odnieść do spraw, które są niepoliczalne. Dlatego gdy wcześniej podjąłem się policzyć zamianę PPJ za P.Przedpełskiego, innej możliwości nie widziałem, jedynie wyniki PPJ vs Przedpełski/teoretycznie, wg średniej biegowej, bo trudno znaleźć lepszą wykładnię do teorii. Przyjmuję, że Unia doszłaby i tak do finału, bo była w tych latach najlepsza, nawet gdyby w miejsce PPJ jeździł PP.
    Podałem tylko to co da się policzyć, bo większość kibiców ma zakłamane/skrzywione mniemanie o swoich wychowankach i upatrują w nich zbawców swojego klubu, co nie do końca jest prawdą. W tych tytułach DMP większą rolę odgrywali młodzi BS i DK, oraz Sayfutdinov i Kołodziej, PPJ był oczywiście ważny i pożyteczny ale nie niezastąpiony, jak tkwiący uparcie przy swoim kibice UL/PPJ.

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Kibice Królowej już Ci wykazali, że nie do końca udowodniłeś, iż brak PPJ i zastąpienie go "Pawełkiem" nie odbiłoby się negatywnie na ilości złotych medali Unii.

    Sam na to wskazujesz powyżej (pogrubione).

    Szanuję Twoje zestawienie, ale nie przekonałeś mnie.

    Pozdrawiam

    Nie spodziewałem się niczego innego, tkwij dalej w swoim wyimaginowanym świecie.

  37. Powrót do góry    #1700
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta


    Nie spodziewałem się niczego innego, tkwij dalej w swoim wyimaginowanym świecie.

    Wysmażyłeś zestawienie, którym sam obaliłeś własną teorię (vide twoja własna uwaga dotycząca roku 2017) i piszesz mi o "wyimaginowanym świecie". A co miałem napisać, że udowodniłeś tezę , którą w istocie sam obaliłeś?


    Sorry, nie chcę cię urazić, ale logika chyba nie jest twoją mocną stroną.

  38. Powrót do góry    #1701
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,584
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Wysmażyłeś zestawienie, którym sam obaliłeś własną teorię (vide twoja własna uwaga dotycząca roku 2017) i piszesz mi o "wyimaginowanym świecie". A co miałem napisać, że udowodniłeś tezę , którą w istocie sam obaliłeś?


    Sorry, nie chcę cię urazić, ale logika chyba nie jest twoją mocną stroną.

  39. Powrót do góry    #1702
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta

    Super argumentacja, gratuluję.

  40. Powrót do góry    #1703
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,584
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Super argumentacja, gratuluję.
    Nie ma czego gratulować, słowo pisane nie dociera więc posługuję się obrazkowym w takich przypadkach. Skończyłem dyskusję z tobą.

  41. Powrót do góry    #1704
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Pamięć zawodna wiec zapytam.
    Prowadziliście jakieś notatki w ilu medalach Jedynej pomagal sedzia?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #1705
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie ma czego gratulować, słowo pisane nie dociera więc posługuję się obrazkowym w takich przypadkach. Skończyłem dyskusję z tobą.



    To nie były gratulacje a ironia.


    Postawiłeś tezę.

    Przeprowadziłeś "dowód", który ... tezę tę obalił. Sam notabene na to wskazałeś (słusznie).

    A następnie jesteś zbulwersowany, że nie popieram tej błędnej tezy.

    Pomijam, że kilka innych osób także się z tobą nie zgodziło.

    Jesteś niezły odlot.

  43. Powrót do góry    #1706
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,414
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Po dzisiejszej młodzieżówce jak i kilku ostatnich spotkaniach juniorskich i ligowych....mam wrażenie że Damian Ratajczak jest o krok od takiego przełamania ...nawet starty są teraz znaczne lepsze , co prawda brakuje jeszcze do tego co było pod koniec ubiegłego sezonu....
    Ale można trochę pozytywniej spojrzeć na dalszą część sezonu co do punktów Damiana.
    Myślę że za chwilę będzie dorzucał z 5 punkcikow.
    Jeszcze żeby Hubert wrócił do tego co było na początku sezonu i będzie fajnie

  44. Powrót do góry    #1707
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,584
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta


    To nie były gratulacje a ironia.


    Postawiłeś tezę.

    Przeprowadziłeś "dowód", który ... tezę tę obalił. Sam notabene na to wskazałeś (słusznie).

    A następnie jesteś zbulwersowany, że nie popieram tej błędnej tezy.

    Pomijam, że kilka innych osób także się z tobą nie zgodziło.

    Jesteś niezły odlot.
    Jesteś nudny i upierdliwy jak pracownik urzędu gminnego, któremu się wydaje że coś rozumie.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Po dzisiejszej młodzieżówce jak i kilku ostatnich spotkaniach juniorskich i ligowych....mam wrażenie że Damian Ratajczak jest o krok od takiego przełamania ...nawet starty są teraz znaczne lepsze , co prawda brakuje jeszcze do tego co było pod koniec ubiegłego sezonu....
    Ale można trochę pozytywniej spojrzeć na dalszą część sezonu co do punktów Damiana.
    Myślę że za chwilę będzie dorzucał z 5 punkcikow.
    Jeszcze żeby Hubert wrócił do tego co było na początku sezonu i będzie fajnie
    Dziwna sprawa z tym Ratajczakiem, jedna-w sumie drobna kontuzja kładzie mu sezon, a kto wie co dalej będzie? Jesli tak ma wyglądać jego dochodzenie do formy, to co mówić o starszym wieku? Gdy rośnie zapotrzebowanie na bezpieczeństwo własne, a obniża się skłonność do ryzyka i niedbałość o zdrowie własne. On lepiej wyglądał na torze, gdy nie miał jeszcze prawa startu w elidze, niż teraz. Urósł znacznie, to też ma wpływ na pewność jazdy.

  45. Powrót do góry    #1708
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jesteś nudny i upierdliwy jak pracownik urzędu gminnego, któremu się wydaje że coś rozumie.


    .


    Argumenty nie docierają (bo pewnie nudne). Żyj dalej w swoim chorym świecie.

  46. Powrót do góry    #1709
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jesteś nudny i upierdliwy jak pracownik urzędu gminnego, któremu się wydaje że coś rozumie.
    .
    Dobrze radzę, daj sobie spokój. Łatwiej by było posprzątać stajnię Augiasza.

  47. Powrót do góry    #1710
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Dobrze radzę, daj sobie spokój. Łatwiej by było posprzątać stajnię Augiasza.

    No proszę "obiektywny z Torunia"...

    Czekałem kiedy się zjawi.

    Nic do powiedzenia ale musiał zadymić...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •