Strona 63 z 101 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,835 z 4526

Wątek: Unia Leszno 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2791
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    a kto testuje ?
    Lidsey i Piter w Szwecji.
    Młodzież w Lublinie.
    Zostaje:
    Janek,Jason i Bellego pewnie.

  2. Powrót do góry    #2792
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    W piątek spadnie deszcz i dostaniemy 3-4 szybkie liście jak z Częstochowa. Przynajmniej alibi będzie.

  3. Powrót do góry    #2793
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    W piątek spadnie deszcz i dostaniemy 3-4 szybkie liście jak z Częstochowa. Przynajmniej alibi będzie.
    Przed meczem ma padać , tor pewnie będzie przykryty plandeką

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    To zależy do których kibiców kierował ten apel ? Bo jeżeli do kibiców z Leszna to okazałby się wyjątkowym błaznem.




    A przy okazji, dla jasności, skąd Ty to wziąłeś? Gdzie się spotkałeś z tym apelem?
    Uwierz mi że informacje z pierwszej ręki , i Dominik namawia do założenia swojej koszulki....
    Jego naprawdę coś boli w stosunku do Unii

  4. Powrót do góry    #2794
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    coś go boli? Ciekawe co bardziej, że Rusiecki wolał Australijczyka niż wychowanka, a rozmowy z Dominikiem zostawił na wszelki wypadek czy to jak później został potraktowany w kontekście ekwiwalentu. Faktycznie, dziwne że Dominowi niespieszno do powrotu.
    Ja tu sodówy nie widzę, świetnie prowadzi swoją karierę, ma mądre i wyważone wypowiedzi. Kariera przed nim, a że z dala od Leszna? Całkiem możliwe, kierownictwo skutecznie go zniechęciło
    Ostatnio edytowane przez tomTOM ; 17-08-2022 o 21:28

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tomTOM za jego przydatny post!

    j-rules (18-08-2022)

  6. Powrót do góry    #2795
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    coś go boli? Ciekawe co bardziej, że Rusiecki wolał Australijczyka niż wychowanka, a rozmowy z Dominikiem zostawił na wszelki wypadek czy to jak później został potraktowany w kontekście ekwiwalentu. Faktycznie, dziwne że Dominowi niespieszno do powrotu.
    Ja tu sodówy nie widzę, świetnie prowadzi swoją karierę, ma mądre i wyważone wypowiedzi. Kariera przed nim, a że z dala od Leszna? Całkiem możliwe, kierownictwo skutecznie go zniechęciło
    Ale nikt go tu nie chce niech buduje swoją karierę z daleka od domu

    Ale prowokowanie na trybunach i namawianie swoich znajomych , rodzinę , kolegów do siedzenia wśród kibiców z Leszna a nie w klatce słabe....

    Ma kompleks

  7. Powrót do góry    #2796
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Nikt z nas nie wie jak przebiegały rozmowy. Miał chłopak prawo iść tam, gdzie mu lepiej, więcej zarobi czy będzie bardziej "kochany". Jego rzecz.

    W ogóle to, wracając do swojej osobistej percepcji, to szans z Motorem nie mamy! Właśnie porównałem kewlary i wyszło mi, że Lublin ma ładniejsze... To kończy temat, szanse niweczy...


    Załączone obrazki Załączone obrazki

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (17-08-2022)

  9. Powrót do góry    #2797
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Niepotrzebna ta sytuacja z ekwiwalentem i to cała kość niezgody. Mogła Unia to odpuścić , bo i tak były małe szanse na wywalczenie tego i doszło do niepotrzebnych sytuacji na linii klub/Domin, a dodatkowo było wiadome, że jak Unia nie odpuści chłopak będzie musiał pauzować. Dodatkowo Domin przechodził ciężki okres,bo jego mama była w ciężkim stanie i ja chłopaka rozumiem, że ma zadrę i to sporą. To szarpanie nikomu nie było potrzebne, a tym bardziej Dominikowi i jego rodzinie zamiast wesprzeć chłopaka i rozstać się w zgodzie , Unia walczyła o jakakolwiek złotówkę mało realną do wyciagnięcia. Jakby to była jeszcze akcja realna to rozumiem to szarpanie , bo kasa w tamtym okresie była bardzo potrzebna, ale większych szans nie było i Unia wygrałaby tym jakby wsparła Domina w tamtym okresie, pokazała jaja i zachowała się fair przyjmując to na klatę, że odchodzi i nie blokowała niepotrzebnie chłopaka.

    Pamietajmy,ze to zadra do pewnych osób, a nie klubu. Co warto tez zaznaczyć.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    SzymonMakowski (20-08-2022), noc (18-08-2022)

  11. Powrót do góry    #2798
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Niepotrzebna ta sytuacja z ekwiwalentem i to cała kość niezgody. Mogła Unia to odpuścić , bo i tak były małe szanse na wywalczenie tego i doszło do niepotrzebnych sytuacji na linii klub/Domin, a dodatkowo było wiadome, że jak Unia nie odpuści chłopak będzie musiał pauzować. Dodatkowo Domin przechodził ciężki okres,bo jego mama była w ciężkim stanie i ja chłopaka rozumiem, że ma zadrę i to sporą. To szarpanie nikomu nie było potrzebne, a tym bardziej Dominikowi i jego rodzinie zamiast wesprzeć chłopaka i rozstać się w zgodzie , Unia walczyła o jakakolwiek złotówkę mało realną do wyciagnięcia. Jakby to była jeszcze akcja realna to rozumiem to szarpanie , bo kasa w tamtym okresie była bardzo potrzebna, ale większych szans nie było i Unia wygrałaby tym jakby wsparła Domina w tamtym okresie, pokazała jaja i zachowała się fair przyjmując to na klatę, że odchodzi i nie blokowała niepotrzebnie chłopaka.

    Pamietajmy,ze to zadra do pewnych osób, a nie klubu. Co warto tez zaznaczyć.
    No właśnie chyba Dominik tego nie do końca rozumie....on chce wszystkim udowodnić jaki z niego kozak i żebyśmy za nim płakali....na każdym kroku chce pokazać jaki Unia zrobiła błąd.

    Niech zachowa to dla siebie o ma klasę. Bo Pycha kroczy przed upadkiem

  12. Powrót do góry    #2799
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2021
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    oczywiście, że tak. Ale dopóki te osoby w klubie będą, to Dominik raczej się palić nie będzie do powrotu.

    Nikt go tu nie chce? Śmiechłem, Dominika chce cała Polska, a nie ma nic niezwykłego, że kibice każdego klubu marzą o świetnym wychowanku w macierzystych barwach. Także naprawdę, jak żartujesz to daj ostrzeżenie

  13. Powrót do góry    #2800
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No właśnie chyba Dominik tego nie do końca rozumie....on chce wszystkim udowodnić jaki z niego kozak i żebyśmy za nim płakali....na każdym kroku chce pokazać jaki Unia zrobiła błąd.

    Niech zachowa to dla siebie o ma klasę. Bo Pycha kroczy przed upadkiem
    Rozumie. I myśle Ty czy ja na jego miejscu zachowywalibyśmy się identycznie jak Domin. Każdy z nas byłby w****iony na takie działanie klub wobec swojej osoby. Logiczne. Nie każdy jest Kołodziejem który na wszystko będzie się zgadzał i przytakiwał.
    Owszem jest kozak, owszem mamy za kim płakać , bo koleś potrafi podgryzać samego Zmarzlika. Patrząc gdzie nasze asy które zostały się znajdują, a gdzie jest Dominik to obecnie są lata świetlne.

  14. Powrót do góry    #2801
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Tak jak Dominik ma zadrę do Unii
    Tak ja jako Kibic mam zadrę do Dominika.
    Nie zachował się z klasą , oczerniał i pluł nadal pluje na klub który go wychował, ale on już zapomniał ...
    Kasa już mu oczy przymknęła

  15. Powrót do góry    #2802
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Najwierniejszy kibic PPJ mówi w kontekście Dominika, że pycha kroczy przed upadkiem i kasa mu oczy przymknęła.
    Piekło zamarza.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #2803
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tak jak Dominik ma zadrę do Unii
    Tak ja jako Kibic mam zadrę do Dominika.
    Nie zachował się z klasą , oczerniał i pluł nadal pluje na klub który go wychował, ale on już zapomniał ...
    Kasa już mu oczy przymknęła
    Gdzie pluł czy pluje? Bo publicznie powiedział, że odejście z Unii to bardzo dobra decyzja?
    Zejdź na ziemię.
    Jakbyś Ty tak krytyczny był do swojego guru PPJ to byłoby super, a jesteś w stosunku do niego słodko pierdzący zawsze. Jeszcze chwila i PPJ powie to samo. Życie.

    Sam osobiście na miejscu Domina jechałbym jeszcze bardziej z osobami z klubu.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 17-08-2022 o 22:21

  17. Powrót do góry    #2804
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Gdzie pulał czy pluje? Ze publicznie powiedział, że odejście z Unii to bardzo dobra decyzja?
    Zejdź na ziemię.
    Jakbyś Ty tak krytyczny był to swojego guru PPJ to byłoby super, a jesteś w stosunku do niego słodko pierdzący zawsze. Jeszcze chwila i PPJ powie to samo. Życie.

    Sam osobiście na miejscu Domina jechałbym jeszcze bardziej z osobami z klubu.
    Klasę to ma Kołodziej czy nawet Smyk.

    Piter , po Piotrze takich akcji to się można spodziewać , a Domin obrasta w piórka a znam go lepiej niż myślisz....kiedys zawsze byłem bardziej za nim niż za Smektala.
    Ale chłopak mnie rozczarował , po prostu nie ma klasy....

    Ja już tu zaznaczyłem że Piterowi zawsze kibicowałem ale w dniu odejścia z Leszna staje mi się obojętny.

    Może indiwidualnie gdzieś tam jeszcze mu pokibicuje.

    Ale dla mnie najważniejsza jest Unia Leszno , powtarzam Unia Leszno !

    A jak ktoś nie chce tu jeździć to narazie , ale jak ktoś pluje na klub po za kulisami oczywiście to mojego szacunku mieć nie będzie

  18. Powrót do góry    #2805
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,801
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Gdzie pluł czy pluje? Bo publicznie powiedział, że odejście z Unii to bardzo dobra decyzja?
    Zejdź na ziemię.
    Jakbyś Ty tak krytyczny był do swojego guru PPJ to byłoby super, a jesteś w stosunku do niego słodko pierdzący zawsze. Jeszcze chwila i PPJ powie to samo. Życie.

    Sam osobiście na miejscu Domina jechałbym jeszcze bardziej z osobami z klubu.
    No jak byk traktowany? Ile biegów dostał od kolegów ? Źle miał, naprawdę. Miliony Sasinow załatwiły temat. Proste.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  19. Powrót do góry    #2806
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    No jak byk traktowany? Ile biegów dostał od kolegów ? Źle miał, naprawdę. Miliony Sasinow załatwiły temat. Proste.
    Byłeś przy rozmowach z Dominem czy Smykiem z klubem w tamtym okresie?

  20. Powrót do góry    #2807
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Co do duetu juniorów, to cały sezon, że młodzi mają czas itd... Oby ich nie zachuchano.
    Ale ktoś musi w końcu ich prowadzić (jakiś mentor, trener) Roman nauczył składać się w łuk i dalej niż nic jak widać.
    Jabłoński po kontuzji jedzie na pół gazu, za szybko składa się w łuk zamiast ciągnąć prostą z gazem, elementarz na Smoku.
    CO do Ratajczaka to brak pewności siebie i zapewne frustracja z powodu kompletnego braku techniki na stracie! Co start to koło w górze.
    Konieczne jest praca nad tym elementem, ja proponuje Okoniewskiego (postępy Krakowiaka i Szlauderbacha starcie).
    Trzeba siedzieć na torze, po 3-4 godziny dziennie i ten element ćwiczyć aż wyjdzie nie ma innej rady. A chłopak się meczy 2-3 sezon ze startami i z klubu nie wiadomo czy jakaś pomoc
    idzie z tego tytułu.
    Pludra odszedł dostał sprzęt, mentora (trener personalny i nie tylko) i widać mega efekty.
    Młodzi poszli na zawodowstwo ale trzeba im pomóc i nakierować na dobre tory.
    Może powrót do Skóry zamiast Barona? Adam na moje bardziej był zaangażowany w pracę z młodymi.

  21. Powrót do góry    #2808
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,801
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Byłeś przy rozmowach z Dominem czy Smykiem z klubem w tamtym okresie?
    Ja piszę o faktach. Mieli tutaj cieplarniane warunki. I ufam Józefowi, że Kubera nawet nie podszedł do rozmów. Chyba l, z Jozef kłamal... (Żart) i stąd jak sądzę wzięła się walka o ekwiwalent.

    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Co do duetu juniorów, to cały sezon, że młodzi mają czas itd... Oby ich nie zachuchano.
    Ale ktoś musi w końcu ich prowadzić (jakiś mentor, trener) Roman nauczył składać się w łuk i dalej niż nic jak widać.
    Jabłoński po kontuzji jedzie na pół gazu, za szybko składa się w łuk zamiast ciągnąć prostą z gazem, elementarz na Smoku.
    CO do Ratajczaka to brak pewności siebie i zapewne frustracja z powodu kompletnego braku techniki na stracie! Co start to koło w górze.
    Konieczne jest praca nad tym elementem, ja proponuje Okoniewskiego (postępy Krakowiaka i Szlauderbacha starcie).
    Trzeba siedzieć na torze, po 3-4 godziny dziennie i ten element ćwiczyć aż wyjdzie nie ma innej rady. A chłopak się meczy 2-3 sezon ze startami i z klubu nie wiadomo czy jakaś pomoc
    idzie z tego tytułu.
    Pludra odszedł dostał sprzęt, mentora (trener personalny i nie tylko) i widać mega efekty.
    Młodzi poszli na zawodowstwo ale trzeba im pomóc i nakierować na dobre tory.
    Może powrót do Skóry zamiast Barona? Adam na moje bardziej był zaangażowany w pracę z młodymi.
    Co do juniorów nie przypominam sobie takiego lamentu za czasów Kubera/ Smyk w co w tym samym okresie wyglądali gorzej. Z jednym zgoda z te starty to jakies nieporozumienie. Bez tego przepadnie.
    Ostatnio edytowane przez Dominik ; 17-08-2022 o 22:47
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    SzymonMakowski (20-08-2022)

  23. Powrót do góry    #2809
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Lidsey i Piter w Szwecji.
    Młodzież w Lublinie.
    Zostaje:
    Janek,Jason i Bellego pewnie.
    Szkoda że ta Szwecja weszła akurat w ten weekend , bo Ci co powinni najwięcej potrenować , czyli Piter i Jaimon są w Szwecji... Szczególnie ostatnio po upadku w Gorzowie Jaimon znów jakaś blokada .... A już było fajnie i te 8pkt na Smoku gwarantował....

    Ale niech się reszta dopasuje na maksa i walczymy!

    W sumie to Jaimon nie ma dziś Szwecji , więc pewnie też trenował , a to już dobra wiadomość , może uda się skleić z tym torem....

  24. Powrót do góry    #2810
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Ja piszę o faktach. Mieli tutaj cieplarniane warunki. I ufam Józefowi, że Kubera nawet nie podszedł do rozmów. Chyba l, z Jozef kłamal... (Żart) i stąd jak sądzę wzięła się walka o ekwiwalent.


    Co do juniorów nie przypominam sobie takiego lamentu za czasów Kubera/ Smyk w co w tym samym okresie wyglądali gorzej. Z jednym zgoda z te starty to jakies nieporozumienie. Bez tego przepadnie.
    Ja z bliskiego otoczenia od Domina (nie wiem czy to prawda czy nie) usłyszałem, że zaczęto rozmowy ze Smykiem i jego pozostawienie było priorytetem, a Dominem zainteresowanie było zerowe , bo był traktowany jako opcja zastępcza za Bartka, a rola 8/16 totalnie go nie interesowała. Przepis u24 swoje zrobił. Gdy z Bartkiem nie wypaliło , to chcieli gadać z Dominem, ale ten dogadał się z Lublinem.
    Każda strona ma różną wersje i pewnie prawda leży gdzieś po środku, ale uwierz mi Domin ma ogromny sentyment do Leszna i wie skąd pochodzi. Tez jestem na niego w****iony , bo zawsze stoję po stronie klubu. Tylko uważam Unia tez to zle rozegrała. Powinna się dogadać z jednym jak dziś to się dzieje z Jasonem czy Jankiem, a drugiemu dać wolną rękę. Tam ze Smykiem było kręcone jak Czewa się wmieszała.
    Chora akcja. Szkoda.
    Nie ważne było minęło. Domin dalej to nasz człowiek, niech mu się wiedzie i leje Zmarzlika. Tylko w meczach z Unia niech sobie odpuści

  25. Powrót do góry    #2811
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Ja piszę o faktach. Mieli tutaj cieplarniane warunki. I ufam Józefowi, że Kubera nawet nie podszedł do rozmów. Chyba l, z Jozef kłamal... (Żart) i stąd jak sądzę wzięła się walka o ekwiwalent.
    Kubera odrzucił ofertę rezerwowego w Unii, dlatego do konkretnych rozmów nie doszło.. Nie chciał sobie marnować kariery siedząc w parkingu, znalazł klub który dawał mu miejsce w skłądzie. I to za kontrakt, który pozwalał mu zakupić sprzęt najwyższej klasy, o jakim w Unii (na R) nie mógłby marzyć. A większe niesnaski pojawiły się po zażądaniu przez Unię ekwiwalentu.
    Z punktu widzenia zawodnika, to Unia chciała mu zablokować karierę, najpierw zaproponowano R, a gdy ją odrzucił-zażądano ekwiwalentu, toksyczne działanie w tym przypadku. Może Kubera mógłby się bardziej powściągnąć, ale powody swoje ma.

  26. Powrót do góry    #2812
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,801
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Kubera odrzucił ofertę rezerwowego w Unii, dlatego do konkretnych rozmów nie doszło.. Nie chciał sobie marnować kariery siedząc w parkingu, znalazł klub który dawał mu miejsce w skłądzie. I to za kontrakt, który pozwalał mu zakupić sprzęt najwyższej klasy, o jakim w Unii (na R) nie mógłby marzyć. A większe niesnaski pojawiły się po zażądaniu przez Unię ekwiwalentu.
    Z punktu widzenia zawodnika, to Unia chciała mu zablokować karierę, najpierw zaproponowano R, a gdy ją odrzucił-zażądano ekwiwalentu, toksyczne działanie w tym przypadku. Może Kubera mógłby się bardziej powściągnąć, ale powody swoje ma.
    A Ty jak Mario siedziałeś przy rozmowach ?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  27. Powrót do góry    #2813
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    A Ty jak Mario siedziałeś przy rozmowach ?
    Przecież rozmów nie było, więc i nie było przy czym siadać. Oferta R dla Kubery nie jest żadną wiedzą tajemną, to znane ogólnie fakty.

  28. Powrót do góry    #2814
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomTOM Zobacz posta
    coś go boli? Ciekawe co bardziej, że Rusiecki wolał Australijczyka niż wychowanka, a rozmowy z Dominikiem zostawił na wszelki wypadek czy to jak później został potraktowany w kontekście ekwiwalentu. Faktycznie, dziwne że Dominowi niespieszno do powrotu.
    Ja tu sodówy nie widzę, świetnie prowadzi swoją karierę, ma mądre i wyważone wypowiedzi. Kariera przed nim, a że z dala od Leszna? Całkiem możliwe, kierownictwo skutecznie go zniechęciło
    I niech się trzyma daleko od Leszna. Nie jest godzień nosić byka na piersi. Swoja drogą byk zawsze mu przeszkadzał i wolał wciskać logotypy sponsorów. Taka pilska parówka vel 2.0.

  29. Powrót do góry    #2815
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Przykrywamy tor plandeką a więc deszcze nie powinien wpłynąć na przygotowanie toru. No chyba że będzie padać w godzinach meczu

  30. Powrót do góry    #2816
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Przykrywamy tor plandeką a więc deszcze nie powinien wpłynąć na przygotowanie toru. No chyba że będzie padać w godzinach meczu
    Samo przykrycie toru zmieni tor. Jeszcze w tej temperaturze na dworze, a dodatkowo nie mamy doświadczenia jak ten tor zachowuje się pod przykryciem. Będzie zagadka.
    W Baroninho zapewnienia nie wierze, że tor się nie zmieni.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 18-08-2022 o 13:38

  31. Powrót do góry    #2817
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    I niech się trzyma daleko od Leszna. Nie jest godzień nosić byka na piersi. Swoja drogą byk zawsze mu przeszkadzał i wolał wciskać logotypy sponsorów. Taka pilska parówka vel 2.0.
    Tylko za przeproszeniem, ażebyś nie odszczekiwal tych słów gdy Dominik będzie chciał wrócić.

  32. Powrót do góry    #2818
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,801
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Samo przykrycie toru zmieni tor. Jeszcze w tej temperaturze na dworze, a dodatkowo nie mamy doświadczenia jak ten tor zachowuje się pod przykryciem. Będzie zagadka.
    W Baroninho zapewnienia nie wierze, że tor się nie zmieni.
    Przecież my przy normalnym przygotowaniu atutu nie mamy więc co za różnica
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  33. Powrót do góry    #2819
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Tylko za przeproszeniem, ażebyś nie odszczekiwal tych słów gdy Dominik będzie chciał wrócić.
    Gdy skończą się "sasinowe" bo chyba nie wcześniej.

    Póki co Unia nie jest raczej konkurencyjna finansowo dla Lublina.

  34. Powrót do góry    #2820
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Tylko za przeproszeniem, ażebyś nie odszczekiwal tych słów gdy Dominik będzie chciał wrócić.
    Niczego nie będę odszczekiwał
    To czy wróci, czy nie, to mnie interesuje jak powrót pilskiej parówki...

  35. Powrót do góry    #2821
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Gdy skończą się "sasinowe" bo chyba nie wcześniej.

    Póki co Unia nie jest raczej konkurencyjna finansowo dla Lublina.
    Różnie to może być bo np zarobi trochę kasy i stwierdzi, że ma za daleko do domu i jest to dla niego męczące, patrz przykład MM.

  36. Powrót do góry    #2822
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Ja piszę o faktach. Mieli tutaj cieplarniane warunki. I ufam Józefowi, że Kubera nawet nie podszedł do rozmów. Chyba l, z Jozef kłamal... (Żart) i stąd jak sądzę wzięła się walka o ekwiwalent.
    Nirmalnie Józef ufam tobie. Zerowe info o klubie z własnego miasta to jedno, ale bezrefleksyjnie łykać tę tandetną narrację o super porządnym i uczciwym Dworakowskim to naprawdę trzeba być turbo naiwnym ; ]

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    lemur6666 (18-08-2022)

  38. Powrót do góry    #2823
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Przecież my przy normalnym przygotowaniu atutu nie mamy więc co za różnica
    Zgadzam się

  39. Powrót do góry    #2824
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Przecież my przy normalnym przygotowaniu atutu nie mamy więc co za różnica

    Zasadnicza.

    Lepiej mieć szans mało niż jeszcze mniej.

  40. Powrót do góry    #2825
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Piter cało i zdrowo , a więc jutro w pełnych składach

  41. Powrót do góry    #2826
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Jazda Unia po mistrzostwo. Zainwestowałem 1 k po kursie 30. Nigdy nie lekceważ serca mistrza.

  42. Powrót do góry    #2827
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Piter cało i zdrowo , a więc jutro w pełnych składach
    Czyli jedziemy w osłabieniu.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    JODA (18-08-2022)

  44. Powrót do góry    #2828
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Czyli jedziemy w osłabieniu.
    PPj zrobi 12+ a mecz nie wyjdzie Kołodziejowi/ Doylowi/Lidseyowi/Bellego* i nagle PPj będzie się rwał do MIXzone jak to on pojechał, ale "chłopakom nie wyszło" i, że to nie jego wina.

    *-niepotrzebne spreślić.

  45. Powrót do góry    #2829
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Piotr i dwucyfrowka dobre nie w tym sezonie i nie na Smoku.

  46. Powrót do góry    #2830
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2021
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tak jak Dominik ma zadrę do Unii
    Tak ja jako Kibic mam zadrę do Dominika.
    Nie zachował się z klasą , oczerniał i pluł nadal pluje na klub który go wychował, ale on już zapomniał ...
    Kasa już mu oczy przymknęła
    "oczerniał i pluł nadal pluje na klub który go wychował" - tak z ciekawości poproszę o konkretne przykłady, cytaty, filmiki z tym pluciem, z kiedyś i z teraz. Dzięki.

  47. Powrót do góry    #2831
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,801
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Piotr i dwucyfrowka dobre nie w tym sezonie i nie na Smoku.
    sr 2.2 na smoku w tym roku
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  48. Powrót do góry    #2832
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach

    icon20.gif

    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    sr 2.2 na smoku w tym roku
    Odliczając Ostrów już ma 2,05. Niby dobrze, ale nie jechał z Grudziadzem i Lublinem gdzie raczej by się nie poprawił. No i pamietajmy jedzi prawie cały czas poza meczem ze Spartą z juniorem.

  49. Powrót do góry    #2833
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,540
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Na 10 go stać i tyle musi przywieść abyśmy mieli szansę

  50. Powrót do góry    #2834
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    PPJ będzie dziś bohaterem meczu. Odpali!

    I nie marudzić proszę. Na Smoka!

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Ali_G (19-08-2022)

  52. Powrót do góry    #2835
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Na 10 go stać i tyle musi przywieść abyśmy mieli szansę


    W tam tym sezonie wyszedł mu na wyjeździe perfekcyjnie jeden mecz wiadomo gdzie Dzisiaj tak 6-8 punktów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •