Strona 93 z 101 PierwszyPierwszy ... 43839192939495 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,141 do 4,185 z 4526

Wątek: Unia Leszno 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4141
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Pełna zgoda, że potrzebujemy trzech, i raczej tak będzie.
    Zresztą zgadzam się z całością wypowiedzi kolegi. Mnie się, mimo wszystko, wydaje, że troszkę poszliśmy w masówkę, tracąc spojrzenie na rzeczywiste talenty. Albo, zwyczajnie, mamy ich za dużo? Tylko dlaczego katowaliśmy Sadurskiego, Picza, Ścibaka?
    Może w innych klubach ( przykład Maksym i Falubaz, Kacper i GKM ) bardziej chuchaliby na tych z zadziorem do jazdy. Ciekawe, co dalej z Teską, np., z Buszkiewiczem? To tez zdolne chłopaki.
    Teska jest wypożyczony do Poznania.
    It's time to ride
    ***** ***

  2. Powrót do góry    #4142
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Wierzyć temu co mówi Puka , Chris był bardzo kuszony przez Krosno, ale odmówił, nie złamał danego słowa, nie dał się skusić pieniędzmi.
    Mi to wystarczy i dla mnie Chris „startuje” w Lesznie z wysokiego C. Bo już na samym starcie przeszedł przez wielki sprawdzian który większość by dzisiaj oblała.
    Ze Smykiem podobnie. Odchodził dla finansów i na pewno dla nich nie wraca mając inne opcje. Szykuje się drużyna złożona z osób które chcą tu jeździć z innych względów niż finansowych. Czy można chcieć czegoś więcej? Nie.
    Ciężki okres dla klubu, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

    9. Bartosz Smektała
    10. Grzegorz Zengota
    11. Jaimon Lidsey
    12. Chris Holder
    13. Janusz Kołodziej
    14. Damian Ratajczak
    15. Hubert Jabłoński

    „Tim spirit”
    Patrzę na skład i nadal jestem zdziwiony że my jedziemy w ekstralidze.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #4143
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Patrzę na skład i nadal jestem zdziwiony że my jedziemy w ekstralidze.
    Ja mam tak jak patrzę na Grudziądz i Krosno.....

  4. Powrót do góry    #4144
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Dziwisz się, że Unia jedzie w SE patrząc na Grudziądz i Krosno?
    Dziwne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #4145
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ja mam tak jak patrzę na Grudziądz i Krosno.....
    Mocno od nich nie odstajecie bez przesady

  6. Powrót do góry    #4146
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Mocno od nich nie odstajecie bez przesady
    Podobnie jak Stal Gorzów

  7. Powrót do góry    #4147
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Podobnie jak Stal Gorzów
    dalej, dajesz, dorzuc Torun A moze i medaliki
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Powrót do góry    #4148
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    dalej, dajesz, dorzuc Torun A moze i medaliki
    Toruń z Emilem za mocny , Medaliki przed Lublinem....

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Patrzę na skład i nadal jestem zdziwiony że my jedziemy w ekstralidze.
    Ale teraz to narzekasz??czy żalisz się??

  9. Powrót do góry    #4149
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No co, ma rację bo poza Kołodziejem, który jest pewniakiem Ekstraligowym to zostaje tylko Smyk jako dobra druga linia ekstraligowa i juniorka, która jest ok.

    Zengi, Lidsey to dobrzy zawodnicy ale na I ligę, aczkolwiek Jaimon jest młody i dalej rozwojowy. Zengi, w sumie jak ogarnie się sprzętowo to moze mieć dobry sezon a jak nie to będzie miał słaby czy w Ekstra czy w I lidze.

    Holder niby solidny ale to nie jest żaden lider na najwyższą ligę, solida II linia. W I lidze mógłby robić za lidera.

    W sumie to jak Unia ma mieć okres gdzie nie chcą przepłacać a jakoś przeczekać, to teraz jest chyba najlepszy czas. Krosno i Grudziądz dają Unii perspektywę spokojnego utrzymania.

    Choć trzeba przyznać, ze coraz mniej jest nazwisk w najwyższej lidze, które gwarantują dany poziom. Nawet taki Doyle, Dudek, Woffinden, Jack Holder czy choćby Madsen miewali wpadki. Oprócz Zmarzlika i Kołodzieja ciężko szukac było pewniaków. Może Michelsen, Lambert jeszcze...?

  10. Powrót do góry    #4150
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Wszystko nieważne, grunt, że mój kolega, PawlickiTeam jasną widzi przyszłość i zawsze znajdzie powody
    do optymizmu!


    " W związku z ogłoszeniem składu na sezon 2023 poprosiliśmy wiernego kibica UL, PawlickiTeam, o przedstawienie rokowań i ocenę siły zespołu.


    1. Antonio Lindbaek - prawdziwy "czarny charakter" żużla, myślę że Leszno to wymarzone miejsce dla niego!
    2. Rafał Karczmarz - wielki talent! wystarczy, że popracuje z psychologiem, neurologiem, psychoanalitykiem, hipnotyzerem, bioterapeutą, różdżkarzem i szeptuchą a stać go spokojnie na 2,00 do 2.20 na bieg.
    3. Thomas Jonasson - ma wiele do udowodnienia, zna kąty i zakręty a także zaklęte rewiry, duże wzmocnienie.
    4. Norbert Kościuch - było, nie było, wychowanek! z pewnością powrót na stare śmieci da mu kopa, a nawet kopy, całą ich serię ; całkiem niedawno, kilkanaście lat temu, dwucyfrówki w barwach Poznania, dlaczego miałby nie powtórzyć wyniku?!
    5. Paweł Miesiąc - prawdziwy wojownik! niech tylko poprawi starty, technikę, wytrzymałość, refleks, siłę, koncentrację i będzie nie do zatrzymania!
    6. Fabian Ragus - zawodowiec pełną gębą, pracowity i ambitny, takiego nam trzeba!
    7. Karol Żupiński - z roku na rok lepszy, szczyt osiągnie u nas!


    Ekipa na 1 - 2 miejsce po rundzie zasadniczej, w PO wszystko zacznie się od nowa, ale jestem optymistą


    - zakończył swa wypowiedź kolega PawlickiTeam "

  11. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Dominik (02-11-2022), Peter Kildemand (02-11-2022), spiniaza1 (02-11-2022), welna (02-11-2022)

  12. Powrót do góry    #4151
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No co, ma rację bo poza Kołodziejem, który jest pewniakiem Ekstraligowym to zostaje tylko Smyk jako dobra druga linia ekstraligowa i juniorka, która jest ok.

    Zengi, Lidsey to dobrzy zawodnicy ale na I ligę, aczkolwiek Jaimon jest młody i dalej rozwojowy. Zengi, w sumie jak ogarnie się sprzętowo to moze mieć dobry sezon a jak nie to będzie miał słaby czy w Ekstra czy w I lidze.

    Holder niby solidny ale to nie jest żaden lider na najwyższą ligę, solida II linia. W I lidze mógłby robić za lidera.

    W sumie to jak Unia ma mieć okres gdzie nie chcą przepłacać a jakoś przeczekać, to teraz jest chyba najlepszy czas. Krosno i Grudziądz dają Unii perspektywę spokojnego utrzymania.

    Choć trzeba przyznać, ze coraz mniej jest nazwisk w najwyższej lidze, które gwarantują dany poziom. Nawet taki Doyle, Dudek, Woffinden, Jack Holder czy choćby Madsen miewali wpadki. Oprócz Zmarzlika i Kołodzieja ciężko szukac było pewniaków. Może Michelsen, Lambert jeszcze...?
    Lidsey to na u24 jedna z najlepszych opcji. Odstającą od Bewleya, Miśkowiaka i Kubery. To raz. Co innego jak jego średnia się nie poprawi i już nie będzie chroniony przez przepis.

    Holder na dziś to lider. Osiągnął 13 średnią nikt za darmo mu tego nie dał. 2 lata temu byś nie powiedział, ze Woryna może być liderem, a tez jak Smyk miał już być 1 ligowcem.
    Zengi gorzej niż Bellego nie będzie jeździł. To wystarczy. Dodatkowo „swój chłop”.
    Bartkowi dajmy czas. Końcówka sezonu pokazała, ze potrafi jeździć. W mocnym Włókniarzu nie spełnił oczekiwań jakich zakładano , ale miewał tez fajne spotkania. Stać go na dużo lepszą jazdę.

    Jakby to nie brzmiało każdy jeden z wymienionych ma potencjał by być lepszy. Papiery na jazdę mają. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

  13. Powrót do góry    #4152
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Lidsey to na u24 jedna z najlepszych opcji. Odstającą od Bewleya, Miśkowiaka i Kubery. To raz. Co innego jak jego średnia się nie poprawi i już nie będzie chroniony przez przepis.

    Holder na dziś to lider. Osiągnął 13 średnią nikt za darmo mu tego nie dał. 2 lata temu byś nie powiedział, ze Woryna może być liderem, a tez jak Smyk miał już być 1 ligowcem.
    Zengi gorzej niż Bellego nie będzie jeździł. To wystarczy. Dodatkowo „swój chłop”.
    Bartkowi dajmy czas. Końcówka sezonu pokazała, ze potrafi jeździć. W mocnym Włókniarzu nie spełnił oczekiwań jakich zakładano , ale miewał tez fajne spotkania. Stać go na dużo lepszą jazdę.

    Jakby to nie brzmiało każdy jeden z wymienionych ma potencjał by być lepszy. Papiery na jazdę mają. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Na papierze to Grudziadz i Krosno są na tym samym poziomie co Leszno a jak dojdzie do jednego z tych klubów pewien farbowany Polak to jedna z tych drużyn będzie mocniejsza.

    Widać, że faktycznie Józef z królem złomu nie chcą dopłacać. W sumie się nie dziwie. Po co ? Na mecze w Lesznie i tak już chodzi o wiele tysięcy mniej kibiców niż kilka lat temu. A co to za różnica być 4 czy 7 ? żadna.

    Mimo wszystko ten skład zwiastuje , że jest naprawdę krucho z kasą jak już jest podpisany Zengi i Holder , który nabił średnią na ogórkach w parze i taktycznych. Był 13 a teraz nawet w top 20 go nie będzie. Jacek robił idealne silniki na Ostrów ale patrzać na Lindseja to na Leszno już nie bardzo potrafi to robić.

    Lecimy dalej. Lindsi. Mega regres z roku na rok. Żaden pewniak nawet na te 8 punktów. Smektała pewnie w Lesznie będzie coś woził ale to nie jest gość na lidera a takim ma być w 23.

    Juniorzy też są przecenieni. W 23 w składach już nie będzie kevlarów. Jedyną prawdziwą wartościa jest Kołodziej. Ten skład oszczędnościowy do końca sezonu będzie walczył o utrzymanie a wystarczy jeden dzwon Koldiego i spadek będzie całkiem realny bo nawet taki Riu idzie na wypożyczenie żeby zasypać dziurę w budżecie.

  14. Powrót do góry    #4153
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Na papierze to Grudziadz i Krosno są na tym samym poziomie co Leszno a jak dojdzie do jednego z tych klubów pewien farbowany Polak to jedna z tych drużyn będzie mocniejsza.

    Widać, że faktycznie Józef z królem złomu nie chcą dopłacać. W sumie się nie dziwie. Po co ? Na mecze w Lesznie i tak już chodzi o wiele tysięcy mniej kibiców niż kilka lat temu. A co to za różnica być 4 czy 7 ? żadna.

    Mimo wszystko ten skład zwiastuje , że jest naprawdę krucho z kasą jak już jest podpisany Zengi i Holder , który nabił średnią na ogórkach w parze i taktycznych. Był 13 a teraz nawet w top 20 go nie będzie. Jacek robił idealne silniki na Ostrów ale patrzać na Lindseja to na Leszno już nie bardzo potrafi to robić.

    Lecimy dalej. Lindsi. Mega regres z roku na rok. Żaden pewniak nawet na te 8 punktów. Smektała pewnie w Lesznie będzie coś woził ale to nie jest gość na lidera a takim ma być w 23.

    Juniorzy też są przecenieni. W 23 w składach już nie będzie kevlarów. Jedyną prawdziwą wartościa jest Kołodziej. Ten skład oszczędnościowy do końca sezonu będzie walczył o utrzymanie a wystarczy jeden dzwon Koldiego i spadek będzie całkiem realny bo nawet taki Riu idzie na wypożyczenie żeby zasypać dziurę w budżecie.
    Krosno na tym samym poziomie? Kołodziej - Doyle ten sezon pokazał że jest duża różnica na korzyść Janusza, Smektala - Kasprzak no tu chyba każdy kto by miał wybierać wybrał by smyka. Niech mają i Chugunova ale w porównaniu nawet z cieniujacym Jaimonem to i tak nie ma podjazdu. Milik - Zengota no tutaj można postawić lekki plusik na stronę Czecha ale w mojej ocenie Zengota będzie lepszy w tym sezonie. Holder - Lebiediew myślę że to jest ten sam poziom patrząc przychylnym okien na Andrzeja. Juniorzy bez komentarza bo tu nie ma chyba co dyskutować nawet. Jakbym miał kogoś wybierać do nas z tego składu Krosna to wydaje mi się że zamienił bym tylko Doyle z Zengim patrząc na wyniki. Więc jakim cudem twoim zdaniem Krosno jest na poziomie Leszna to nie mam pojęcia.

  15. Powrót do góry    #4154
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Krosno na tym samym poziomie? Kołodziej - Doyle ten sezon pokazał że jest duża różnica na korzyść Janusza, Smektala - Kasprzak no tu chyba każdy kto by miał wybierać wybrał by smyka. Niech mają i Chugunova ale w porównaniu nawet z cieniujacym Jaimonem to i tak nie ma podjazdu. Milik - Zengota no tutaj można postawić lekki plusik na stronę Czecha ale w mojej ocenie Zengota będzie lepszy w tym sezonie. Holder - Lebiediew myślę że to jest ten sam poziom patrząc przychylnym okien na Andrzeja. Juniorzy bez komentarza bo tu nie ma chyba co dyskutować nawet. Jakbym miał kogoś wybierać do nas z tego składu Krosna to wydaje mi się że zamienił bym tylko Doyle z Zengim patrząc na wyniki. Więc jakim cudem twoim zdaniem Krosno jest na poziomie Leszna to nie mam pojęcia.

    Mocą "chciejstwa" być może...?

  16. Powrót do góry    #4155
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,583
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Kołodziej -Doyle 1-0
    Holder - Lebiediew 1-0
    Lidsey - Czugunow 1-0
    Zengota - Zagar/ Milik 1-1
    Smyk - Kasprzak 1-1
    Ratajczak - Zieliński 1-0
    Jabłoński / Borowiak - Sadurski 1-0
    Czyli ogólnie patrząc to 7-2, więc nie wiem gdzie to Krosno jest lepsze

  17. Powrót do góry    #4156
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Po prostu kilku chłopa z tego forum , na siłę chce pokazać że jesteśmy najsłabsi i że spadniemy.
    Mam wrażenie że oni wręcz na to liczą.

    Ja uważam że na to jakim dysponujemy budżetem , mamy fajny i całkiem przyzwoity skład .

    Realnie patrząc 6 miejsce w lidze

  18. Powrót do góry    #4157
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Lidsey to na u24 jedna z najlepszych opcji. Odstającą od Bewleya, Miśkowiaka i Kubery. To raz. Co innego jak jego średnia się nie poprawi i już nie będzie chroniony przez przepis.

    Holder na dziś to lider. Osiągnął 13 średnią nikt za darmo mu tego nie dał. 2 lata temu byś nie powiedział, ze Woryna może być liderem, a tez jak Smyk miał już być 1 ligowcem.
    Zengi gorzej niż Bellego nie będzie jeździł. To wystarczy. Dodatkowo „swój chłop”.
    Bartkowi dajmy czas. Końcówka sezonu pokazała, ze potrafi jeździć. W mocnym Włókniarzu nie spełnił oczekiwań jakich zakładano , ale miewał tez fajne spotkania. Stać go na dużo lepszą jazdę.

    Jakby to nie brzmiało każdy jeden z wymienionych ma potencjał by być lepszy. Papiery na jazdę mają. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Ogólnie to nawet masz sporo racji ale jednego nie trafiłeś wcale. Ja i dwa i cztery lata temu cały czas pisałem wszędzie, że Woryna to materiał na lidera i zdania nigdy nie zmieniłem.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-11-2022)

  20. Powrót do góry    #4158
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Po prostu kilku chłopa z tego forum , na siłę chce pokazać że jesteśmy najsłabsi i że spadniemy.
    Mam wrażenie że oni wręcz na to liczą.

    Ja uważam że na to jakim dysponujemy budżetem , mamy fajny i całkiem przyzwoity skład .

    Realnie patrząc 6 miejsce w lidze
    No nie jesteście najsłabsi, mocno niedoszacowana jest Unia ale chyba nie na tyle by namieszać w górnej czwórce, tu brakuje argumentów. Ale patrząc chłodnym okiem z zewnątrz to wydaje się że spokojne 5 miejsce powinno być.

  21. Powrót do góry    #4159
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 129 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Po prostu kilku chłopa z tego forum , na siłę chce pokazać że jesteśmy najsłabsi i że spadniemy.
    Mam wrażenie że oni wręcz na to liczą.

    Ja uważam że na to jakim dysponujemy budżetem , mamy fajny i całkiem przyzwoity skład .

    Realnie patrząc 6 miejsce w lidze
    Realnie patrząc to tak, trzeba tylko ugrać coś więcej niż wygrane dwumecze z Krosnem i Grudziądzem, żeby później przypadkiem jakaś Częstochowa nie dała utrzymania Waszemu rywalowi.

  22. Powrót do góry    #4160
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Kołodziej -Doyle 1-0
    Holder - Lebiediew 1-0
    Lidsey - Czugunow 1-0
    Zengota - Zagar/ Milik 1-1
    Smyk - Kasprzak 1-1
    Ratajczak - Zieliński 1-0
    Jabłoński / Borowiak - Sadurski 1-0
    Czyli ogólnie patrząc to 7-2, więc nie wiem gdzie to Krosno jest lepsze
    Na wiosne zobaczysz. Taki Lebiediew i Doyle a nawet Kasper na silnikach od Holendra będą dużo mocniejsi niż Smyk i Holder po ciężkiej kontuzji. O Zengim nie wspominam bo to jest żart. Chłop co w 1 lidze nabił średnią ostatnimi meczami ma być asem w Ekstralidze.

  23. Powrót do góry    #4161
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Na wiosne zobaczysz. Taki Lebiediew i Doyle a nawet Kasper na silnikach od Holendra będą dużo mocniejsi niż Smyk i Holder po ciężkiej kontuzji. O Zengim nie wspominam bo to jest żart. Chłop co w 1 lidze nabił średnią ostatnimi meczami ma być asem w Ekstralidze.
    Już się boimy

  24. Powrót do góry    #4162
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    pytanie, czy sędziowie znowu będa was ciągnąć za uszy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-11-2022)

  26. Powrót do góry    #4163
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    pytanie, czy sędziowie znowu będa was ciągnąć za uszy
    Mamy wykupiony pakiet na najbliższe 5 lat także mozesz być spokojny.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    lego (03-11-2022)

  28. Powrót do góry    #4164
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Już się boimy
    Dwumecz z wami to Krosno bierze do jednej bramki. Czugunov dużo pozmienia w sile rażenia.

  29. Powrót do góry    #4165
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,583
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dwumecz z wami to Krosno bierze do jednej bramki. Czugunov dużo pozmienia w sile rażenia.
    Kto????

  30. Powrót do góry    #4166
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Krosno ma przewagę w kategorii toru.
    Jak to dobrze zrobią to mogą mieć niezła fortece.
    W Lesznie każdy się czuje jak u siebie, co było widać już w tym sezonie.
    Jak Baron zrobi tor owalny na obronę eligi to załatwi tym kolodzieja który znowu będzie musiał próbować kraść starty. I to byłaby duża strata, bo mecze Leszna głównie dla jego akcji się ogląda.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #4167
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Komisarze skutecznie wyeliminują tor jaki był w Krośnie w 1 lidze. Będzie beton i nic więcej. Gospodarze będą bardziej zdziwieni niż goście.

  32. Powrót do góry    #4168
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez milos Zobacz posta
    Komisarze skutecznie wyeliminują tor jaki był w Krośnie w 1 lidze. Będzie beton i nic więcej. Gospodarze będą bardziej zdziwieni niż goście.
    Tak jak od 3 lat likwidują w Lublinie ten garb na II łuku...

  33. Powrót do góry    #4169
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Ostrów pewnie też liczył, ze będzie można robić w miarę korzystny tor pod siebie, ale komisarze i z początku pogoda na za wiele nie pozwalały.
    Czugunov ? Jak dla mnie nie będzie to gamechanger dla żadnego ekstraligowego klubu ani Krosna ani Grudziądza.

  34. Powrót do góry    #4170
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Z nawierzchnią nic wielkiego nie wykombinują w erze komisarzy a geometrycznie ten tor jest wręcz prostacko prosty

  35. Powrót do góry    #4171
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Smyku witamy w domu

  36. Powrót do góry    #4172
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Ostrów pewnie też liczył, ze będzie można robić w miarę korzystny tor pod siebie, ale komisarze i z początku pogoda na za wiele nie pozwalały.
    Czugunov ? Jak dla mnie nie będzie to gamechanger dla żadnego ekstraligowego klubu ani Krosna ani Grudziądza.
    Będzie. Ten sezon miał problemy z depresją. Przy normalnej formie psychicznej i sprzęcie jaki ma to będzie w Krośnie robił plus 8 co mecz.

  37. Powrót do góry    #4173
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Artyści rzadko wychodzą z depresji.

    Na marginesie, skąd ta depresja?
    Żona go rzucila?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-11-2022 o 18:51
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #4174
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Artyści rzadko wychodzą z depresji.

    Na marginesie, skąd ta depresja?
    Żona go rzucila?
    Nie wiem musisz go pytac.

  39. Powrót do góry    #4175
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Smyku dobrze, że wracasz!

    W ogóle mam wrażenie, że buduje się wokół nowej drużyny dobra atmosfera. Reakcja kibiców mówi sama za siebie. Oby tak dalej.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (03-11-2022)

  41. Powrót do góry    #4176
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Bardzo często na formę całego zespołu i miejsce w tabeli wpływa nagły wyskok/eksplozja formy jakiegoś młodego stosunkowo zawodnika, który z jakichś powodów nie mógł wcześniej tego potencjału uwolnić, wykorzystać. Patrz - Przyjemski w Bydgoszczy jaką zrobił różnicę czy postawa Maksyma Borowiaka w play offach dla Falubazu. Dotyczy to także zawodników starszych acz jeszcze na dorobku, krzywej wznoszącej jak Rasmus Jensen w Wybrzeżu itd.

    Unia ma z takich zawodników, którzy mogą wyskoczyć i zrobić "nadmiarowy" wynik Smyka, Lidseya, juniorkę. Niestety nie zaliczam tutaj Zengiego raczej ani tym bardziej Holdera.

    Kogo ma z takich zawodników Krosno? Na pewno nie Milika, chyba też Lebiedev nie pojedzie lepiej niż jakiś swój solidny poziom.
    Unia jest dla mnie zespołem, który moze pojechac "swoje" ale może też zaskoczyć na plus eksplozją formy jakiegoś zawodnika.
    Krosno pojedzie swoje, ale nie widzę tam nikogo, kto mógłby szczególnie mocno zaskoczyć pozytywnie i eksplodowac formą i postępem.

    Generalnie sporo zgranych kart u Wilków, a wiele młodych strzelb na dorobku u Byków.
    Takie moje zdanie i odczucia.

  42. Powrót do góry    #4177
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Witaj Bartek w domu!
    Życzę sezonu życia ... Takiego najlepszego w Uni w karierze

  43. Powrót do góry    #4178
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Z nawierzchnią nic wielkiego nie wykombinują w erze komisarzy a geometrycznie ten tor jest wręcz prostacko prosty
    Prosty do jazdy. Ale do lapania ustawien juz niekoniecznie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #4179
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Witaj Bartek w domu!
    Życzę sezonu życia ... Takiego najlepszego w Uni w karierze
    Klątwa rzucona czyli w maju gips do końca sezonu

  45. Powrót do góry    #4180
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Bardzo często na formę całego zespołu i miejsce w tabeli wpływa nagły wyskok/eksplozja formy jakiegoś młodego stosunkowo zawodnika, który z jakichś powodów nie mógł wcześniej tego potencjału uwolnić, wykorzystać. Patrz - Przyjemski w Bydgoszczy jaką zrobił różnicę czy postawa Maksyma Borowiaka w play offach dla Falubazu. Dotyczy to także zawodników starszych acz jeszcze na dorobku, krzywej wznoszącej jak Rasmus Jensen w Wybrzeżu itd.

    Unia ma z takich zawodników, którzy mogą wyskoczyć i zrobić "nadmiarowy" wynik Smyka, Lidseya, juniorkę. Niestety nie zaliczam tutaj Zengiego raczej ani tym bardziej Holdera.

    Kogo ma z takich zawodników Krosno? Na pewno nie Milika, chyba też Lebiedev nie pojedzie lepiej niż jakiś swój solidny poziom.
    Unia jest dla mnie zespołem, który moze pojechac "swoje" ale może też zaskoczyć na plus eksplozją formy jakiegoś zawodnika.
    Krosno pojedzie swoje, ale nie widzę tam nikogo, kto mógłby szczególnie mocno zaskoczyć pozytywnie i eksplodowac formą i postępem.

    Generalnie sporo zgranych kart u Wilków, a wiele młodych strzelb na dorobku u Byków.
    Takie moje zdanie i odczucia.
    Chris na powtarzalnym Smoku jak trafi ze sprzętem będzie robił duże punkty w każdym meczu. Gorzej z wyjazdami, ale on może być w meczach u siebie prawdziwym game changerem.

  46. Powrót do góry    #4181
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Ogólnie mamy zawodników którzy zdecydowanie bardziej czują Smoka niż poprzednicy .

    Holder , Smyk , Zengi każdy jeden potrafi tu jeździć i to mocno.

    U siebie będziemy groźni dla każdego

  47. Powrót do góry    #4182
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,447
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta

    U siebie będziemy groźni dla każdego
    Drużyna groźna u siebie nie łapie się do PO.
    UNSCARED

  48. Powrót do góry    #4183
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Drużyna groźna u siebie nie łapie się do PO.
    Jak by mieli komplet zwycięstw u siebie i większość bonusów to dlaczego nie.
    Jednak istotnie problem będzie w Unii, kto ma teraz punktowac na wyjazdach oprócz Kołodzieja. Może Lidsey w niektórych meczach odpali. Ale to mało.

  49. Powrót do góry    #4184
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Duzo silniejsza Unia miala problemy na swoim torze wiec niby co ma sie zmienic?
    Zengota to nie jest zawodnik ekstraligowy.
    Chris zakonczyl sezon dosc powazna kontuzja.
    Smyk moze i pojedzie lepiej niz we Wlokniarzu ale to wszystko.
    Janusz bedzie mial wieksza presje jako praktycznie jedyny lider.
    Zobaczymy jak to na niego wplynie,ale tu bylbym umiarkowanie
    spokojny.
    Druzyna byc moze dobrze dobrana pod wzgledem charakterow,ale
    wiele musialoby sie stac pozytywnego aby to zatrybilo na cos wiecej
    niz walka o 6 miejsce.
    Nie uwazam tez,ze bedziecie na Smoku dla wszystkich grozni.
    Porazka Sparty,Wlokniarza czy Motoru bylaby dosc spora niespodzianka.
    Apator to jednak spory znak zapytania.
    Niby mamy zawodnikow ktorzy lubia wasz tor i powinni sobie u was poradzic,ale przynajmniej 2 z nich bylo
    bardzo nierownych w tym roku czyli Pawel i Patryk.Emil i Lambo to moze byc za malo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-11-2022 o 18:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #4185
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ogólnie mamy zawodników którzy zdecydowanie bardziej czują Smoka niż poprzednicy .

    Holder , Smyk , Zengi każdy jeden potrafi tu jeździć i to mocno.

    U siebie będziemy groźni dla każdego
    To już zależy od Barona i toru który będzie przygotowywany. Narazie nie potrafi zrobić z toru atutu i raczej wątpię by coś wykombinował by ten atut był.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •