Strona 86 z 101 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,826 do 3,870 z 4526

Wątek: Unia Leszno 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3826
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Czytalem ten wywiad i jest smieszny. Jak sie nie placi na czas i do tego pisze smski to nie mozna oczekiwac, ze sie zostanie potraktowanym powaznie - proste jak yebanie.

    Ty w ogóle jesteś prosty... i twoje "rozumowanie" też.

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 12-10-2022 o 19:47

  2. Powrót do góry    #3827
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez honer Zobacz posta
    Ja jakoś nie mam takiego sentymentu do niego. Miły, sympatyczny chłopak ale punktów niestety nie zrobi więcej od Bellego.
    Wystarczy. To więcej niż gwarantuje Rew. Ja jestem zdania, że poradzi sobie. Jest cholernie ambitny, potrafi bardzo dobrze startować, lubi Smoka. Pokazał , ze potrafi startować w Krośnie w IMP-ie , pokazał to w Szwecji.
    Wraca do siebie. Smyk tak samo. W drużynie tez chłopaki z dogadaniem mieć problemu nie będą.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Dominik (12-10-2022)

  4. Powrót do góry    #3828
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Dla nas plus bo teraz siedzi u Was ale jest ta świadomości że za chwile wróci bo dla niego priorytet to napi....nie w Falubaz
    Ale generalnie łazi za Torunianami ostatnio. Kumpli szuka?

  5. Powrót do góry    #3829
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ja pier....
    W terminie? zgodnie z zapisem w kontrakcie? Czy moze w terminie jaki pasowal Rusieckiemu?
    Skąd baranie wiesz jak wyglądał kontrakt Doyla i jaka była umowa?
    It's time to ride
    ***** ***

  6. Powrót do góry    #3830
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Skąd baranie wiesz jak wyglądał kontrakt Doyla i jaka była umowa?
    Wie i uj.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  7. Powrót do góry    #3831
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    haha ale ubaw "przez rok mieszkali razem " więcej zwierzeń prezesa tutaj :

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/1025603/zuzel-o-odejsciu-doylea-dowiedzial-sie-z-sms-a


    Miała być "mała australia" a będzie to raczej "kambodża" i wkrótce derby z kolejarzem....
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 12-10-2022 o 20:10
    UNSCARED

  8. Powrót do góry    #3832
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Wystarczy. To więcej niż gwarantuje Rew. Ja jestem zdania, że poradzi sobie. Jest cholernie ambitny, potrafi bardzo dobrze startować, lubi Smoka. Pokazał , ze potrafi startować w Krośnie w IMP-ie , pokazał to w Szwecji.
    Wraca do siebie. Smyk tak samo. W drużynie tez chłopaki z dogadaniem mieć problemu nie będą.
    Ma jeden spory minus. Jest z porcelany. Ostatni sezon bez kontuzji to chyba 2018.

  9. Powrót do góry    #3833
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,660
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 759 w 551 postach
    Na rynku trwa aktualnie absurdalna licytacja o Kasprzaka, Doyle po przeciętnym sezonie dostanie kontrakt życia, a za chwilę o Zengote, czyli średniego zawodnika pierwszej ligi będą walczyć na noże dwa kluby ekstraligowe. To co się dzieje jest absurdalne. I zawieszamy czołowych zawodników, by jeszcze bardziej licytować średniaków i dawać im kontrakty życia. To co powiedział Rusiecki, kluby przecież tego nie uciagna na dłuższą metę, tych kontraktów, nie ma szans. Nie byłoby tego, gdyby nie marcowa decyzja PZM. "Moralność" przysłoniła zdrowy rozsądek. A władze okazały się durne i naiwnie dały się omamić kilku prezesom, których interesuje tylko wynik na koniec sezonu i absolutnie nic innego. Cóż, przyjdzie kryzys i będzie po profesjonalnej dyscyplinie.

  10. Powrót do góry    #3834
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,383
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Taa przez zawieszenie kacapów mamy to co mamy na rynku transferowym zobaczycie co będzie się działo jeżeli postanowią jednak ten idiotyczny KSM wprowadzić i nie będzie to przez zawieszenie dwóch panów.

  11. Powrót do góry    #3835
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Skąd baranie wiesz jak wyglądał kontrakt Doyla i jaka była umowa?
    juz baranie? idziesz mariuszowa strategia?

    No wiec glupku, jak wygladal kontrakt Doyla nie ma znaczenia - prezes sam przyznal, ze wisial mu za kilka meczow. Skoro wisial, tzn ze kontrakt nie byl wypelniany - TAK CZY NIE?
    I co mogl z tym zrobic Jason, gdy mu Rusek zaproponowal, ze dostanie je pozniej? Nie zgodzic sie?
    Masz ty rozum?

    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Wie i uj.
    to, ze ciebie przerasta prosta sprawa to nikogo juz tu nie dziwi. Zmiana nicku nie zmienila nic.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #3836
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Widzę, że zrobiła się kolejna telenowela o tym jaki to zawodnik zły, a prezes czysty.
    Przeczytałem wywiad z Rusieckim i tak:


    "W czerwcu ogłosiliśmy porozumienie kontraktu z Jasonem Doyle'em, a potwierdzenie tego pokazało się w mediach społecznościowych klubu i zawodnika. Dziś okazuje, że to nie było nic warte. Wszyscy wokół milczą i udają, że nic się nie stało. Moim zdaniem po takiej akcji, zawodnik powinien być zawieszony co najmniej na kilka meczów."
    Od czerwca to się bardzo dużo zmieniło, np. to, że Doyle nie dostał kasy na czas i to, że na rynku pojawiła się dodatkowa kasa do wzięcia.


    "Szczerze mówiąc od tygodnia z zaciekawieniem przyglądałem się zamieszaniu wokół Jasona Doyle'a, ale cała moja wiedza pochodziła z przekazów medialnych. Nie rozmawiałem na ten temat z Doyle'em, bo zawodnik ani razu nie poinformował mnie, że rozważa zmianę klubu. To dziennikarze przekazywali mi informację, że rzekomo miał być danego dnia w Krośnie i że negocjuje z nimi kontrakt."
    Czyli prezes wie, ze może stracić Doyle, ale się z nim nie kontaktuje Obie strony grają, nie tylko Doyle, ale i Rusiecki, ale dla gawiedzi musi wyjść tak, że winny jest w 100% Doyle i Rusiecki to tak planuje
    Od razu pytanie: Skoro Rusiecki coś ma ugadane z Doylem, ale nie ma kontraktu, to czy nie powinien skontaktować się z Doylem po uzyskaniu info, że Krosno chce go podebrać?


    "Umówiliśmy się na ósmą rano, ale do spotkania ostatecznie nie doszło, bo Jason był zbyt zmęczony po Gali, by się spotkać. Czekałem na sygnał od niego przez cały dzień i powoli godziłem się z myślą, że nie będzie go w naszym klubie. Ostatecznie po godzinie 20 miałem już dość czekania i spytałem go SMS-owo, czy zostaje w naszym klubie. Po chwili odpisał mi, że przeprasza, że informuje mnie o tym w ten sposób, ale zdecydował się przyjąć ofertę innego klubu."
    *****isty problem zadzwonić do Doyle'a Doyle rok mieszkał u niego, a nagle obie strony grają szachy, kto kogo wydyma.


    "Wiem, że brzmi to trochę śmiesznie, a trochę tragicznie. W żużlu jestem od 25 lat, ale jeszcze czegoś takiego nie doświadczyłem. Nie rozumiem, jak po czymś takim można normalnie spojrzeć w lustro. Boli mnie to tym bardziej, że Doyle przez rok mieszkał w moim domu. To nie była zwykła relacja zawodnik-prezes."
    No *****isty argument


    Podsumowując:
    Rusiecki wiedział, że nie zapłacił Doyle na czas, wiedział, że jest dodatkowa kasa na rynku podbijająca stawki, czekał na rozwój wydarzeń, czyli zmianę klubu przez Doyle'a (nie reagował, choć mógł, ale pewnie nie miał na to kasy) aby na końcu zrobić z siebie męczennika
    Rusiecki wiedział, że Doyle może odejść i specjalnie o niego nie walczył, być może dlatego, że nie było go stać. Cała reszta to teatr dla gawiedzi, aby prezes był czysty, a cała wina poszła na zawodnika.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    spitt22 (12-10-2022)

  14. Powrót do góry    #3837
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2022
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Wie i uj.
    Ty ****** debilu od lat latasz po wątkach nazywając Vaculika $lowakiem, a ta złotówa słowacka to facet z klasą, w porównaniu do dolara. Wasz nędzny klubik to padło i trupa, nie macie kasy. Na dniach będzie info, że Borowiak w Falubazie, tak kurcho u was z kasą. Wasz klubik z wydymaną jałówką w herbie, leci z ligi w przyszłym sezonie. Ciekawe czy teraz łysawy złomiarz wyleczy się z tej chorej i nieodwzajemnionej miłości do tych australijskich patafianów.

  15. Powrót do góry    #3838
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajudas Zobacz posta
    Ty ****** debilu od lat latasz po wątkach nazywając Vaculika $lowakiem, a ta złotówa słowacka to facet z klasą, w porównaniu do dolara. Wasz nędzny klubik to padło i trupa, nie macie kasy. Na dniach będzie info, że Borowiak w Falubazie, tak kurcho u was z kasą. Wasz klubik z wydymaną jałówką w herbie, leci z ligi w przyszłym sezonie. Ciekawe czy teraz łysawy złomiarz wyleczy się z tej chorej i nieodwzajemnionej miłości do tych australijskich patafianów.
    Wszystko dobrze z mózgownica ?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  16. Powrót do góry    #3839
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    A może dobrze wprowadzić KSM? Zrobić go na bardzo niskim poziomie, doprowadzić do tego że taki Doyle będzie walczył o kontrakt w drugiej lidze bo albo tam albo nigdzie...... I od razu zarobki wrócą do normalności...... Albo wprowadzić odgórnie ryczałt ......

  17. Powrót do góry    #3840
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    1 Kołodziej
    2 Lindsey
    3 Smektała
    4 Zengota
    5 Holder
    6 Ratajczak
    7 Jabłoński

    Jak taki będzie skład to będę bardzo zadowolony .
    Chyba się nawet na karnet skusze.... Na taką Unię mam ochotę pójść na stadion

  18. Powrót do góry    #3841
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    juz baranie? idziesz mariuszowa strategia?

    No wiec glupku, jak wygladal kontrakt Doyla nie ma znaczenia - prezes sam przyznal, ze wisial mu za kilka meczow. Skoro wisial, tzn ze kontrakt nie byl wypelniany - TAK CZY NIE?
    I co mogl z tym zrobic Jason, gdy mu Rusek zaproponowal, ze dostanie je pozniej? Nie zgodzic sie?
    Masz ty rozum?
    Już głupku? Szybko poszło. Skoro kontrakt nie ma nic do znaczenia to dlaczego się na niego powołujesz? Rusiecki przyznaje że są zaległości ale wynikające z płatności transzy od TV i wszystko było wcześniej dogadane z Doylem.
    It's time to ride
    ***** ***

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Londi za jego przydatny post!

    spiniaza1 (12-10-2022)

  20. Powrót do góry    #3842
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Już głupku? Szybko poszło. Skoro kontrakt nie ma nic do znaczenia to dlaczego się na niego powołujesz? Rusiecki przyznaje że są zaległości ale wynikające z płatności transzy od TV i wszystko było wcześniej dogadane z Doylem.
    Kurcze, Ty chyba mniej rozumiesz ode mnie
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  21. Powrót do góry    #3843
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Niezły skład się szykuje. Fajni ambitni ludzie, majacy coś do udowodnienia, mocna juniorka. Atmosfera będzie dobra. Nie martwcie się, ten skład będzie lepszy od tegorocznego, a poza tym im aż chce sie kibicować.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    Dominik (12-10-2022), NeverGiveUp38 (12-10-2022)

  23. Powrót do góry    #3844
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,463
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Trzeba przyznać, że Jason jest stały w uczuciach .... do pieniędzy
    Tylko Falubaz

  24. Powrót do góry    #3845
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Kurcze, Ty chyba mniej rozumiesz ode mnie
    Co ja tam wiem o żużlu. Prosty chłopka z Leszna jestem
    It's time to ride
    ***** ***

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Londi za jego przydatny post!

    Dominik (12-10-2022)

  26. Powrót do góry    #3846
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ktos mi powie kto bedzie w GKM w 2023 poza Nickim i pewnie Krakowiakiem? (Fricke rozumiem?) ale tu jeszcze dwoch brakuje nie wspominajac o rez. i juniorach. Chyba GKM sie moze doczekac w koncu spadku .

    A Doyle jak to Doyle. Przy przepychankach Apator - FZG tez sie przeciez ostro natuczyl

  27. Powrót do góry    #3847
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ktos mi powie kto bedzie w GKM w 2023 poza Nickim i pewnie Krakowiakiem? (Fricke rozumiem?) ale tu jeszcze dwoch brakuje nie wspominajac o rez. i juniorach. Chyba GKM sie moze doczekac w koncu spadku .

    A Doyle jak to Doyle. Przy przepychankach Apator - FZG tez sie przeciez ostro natuczyl
    1.Pedersen
    2.Fricke
    3.Jakobsen
    4.Krakowiak
    5.Ktoś za KK
    6.Pludra
    7.Łobodziński/Rafalski.

  28. Powrót do góry    #3848
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    1 Kołodziej
    2 Lindsey
    3 Smektała
    4 Zengota
    5 Holder
    6 Ratajczak
    7 Jabłoński

    Jak taki będzie skład to będę bardzo zadowolony .
    Chyba się nawet na karnet skusze.... Na taką Unię mam ochotę pójść na stadion
    Ci co tak myślą to po
    - każdym przegranym biegu gwizdaja i rzucają ku$&@#.
    - po 10 biegu wychodzą ze stadionu
    - wylewają anonimwo żale na elka.pl po artykułem o przegranym meczu
    - nq następny mecz nie idą bo "po co mam płacić jak oni przyjeżdżają 50 metrów za drużyna gości.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    pyra (13-10-2022)

  30. Powrót do góry    #3849
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Ci co tak myślą to po
    - każdym przegranym biegu gwizdaja i rzucają ku$&@#.
    - po 10 biegu wychodzą ze stadionu
    - wylewają anonimwo żale na elka.pl po artykułem o przegranym meczu
    - nq następny mecz nie idą bo "po co mam płacić jak oni przyjeżdżają 50 metrów za drużyna gości.
    Nie ja , od 1997 wierny

  31. Powrót do góry    #3850
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Nie ja , od 1997 wierny
    A wcześniej to co pewnie za Sparta byłeś?

  32. Powrót do góry    #3851
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Sorry, ale ciskanie się o przepłacanie z waszych ust zalatuje nieco hipokryzja. Jasne, ze wasze ostanie sukcesy były oparte na wyrównanym składzie, w tym na juniorach z własnego chowu. Natomiast skład z Emilem, Kolodziejem, Pawlickim tez nie był taniutki. Problem jest to, ze po 1. Wasi włodarze myśleli ze pieniądze z Telewizji ogranicza ich wkład, ale kluby głodne sukcesu dołożyły to po prostu do stawek co przy ograniczonej podaży doprowadziło do licytacji. 2. Leszno jako miasto 60 tysięczne zawsze będzie na straconej pozycji jeżeli chodzi o pieniądze miejskie z 10 krotnym większym Wrocławiem, 6 krotnie większym Lublinem czy 3 krotnie większym Toruniem czy Czestochowa. Im bardziej kluby będą uzależnione od publicznych pieniędzy ( co nie było wcale oczywiste kilkanaście lat temu) tym bardziej będą tracić na znaczeniu kluby z małych miast. Co nas ratuje ( mówię to jako kibic trochę większej ZG) to brak takiej naszej szajby opartej na historii w dużych ośrodkach ( które maja już drużyny żużlowe). Takie Gdańsk, Łódź, Poznań maja takie środki publiczne, którym małe miasta nie sa się w stanie przeciwstawić.

  33. Powrót do góry    #3852
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Trzeba sie zapytac Rusieckiego dlaczego w czasach dobrej dla jego firmy koniunktury
    z goscia ktory drwil,ze wykupi pol ligi stal sie nagle zwyklym ciułaczem.
    Podejrzewam,ze wklad miasta sie nie zmenil a i firma Dworakowskiego ma sie dobrze.
    Jasne,ze zadania zawodnikow poszly w gore,ale jest tez sporo wiecej kasy z SE a te jego
    kpiace zapowiedzi wyglaszal jeszcze przed nowym kontraktem telewizyjnym.
    Doyla stracil na wlasne zyczenie,bo wiedzac,ze Krosno kusi,olal temat i stac go bylo
    jedynie na jednego sms-a.
    Dziwne podejscie,bo nawet jak nie bylo mowy o renegocjacji czerwcowych ustalen,to
    powinien od razu skontaktowac sie z Jasonem,zapytac czy cos jest na rzeczy i
    albo sie dogadac albo pozegnac.
    Nie sadze ,zeby z Zengota dogadal sie w dwa dni ( o ile faktycznie plotki sie potwierdza )
    wiec albo na Jasona nie bylo go stac i juz wczesniej z Zengota ustalil co i jak,albo
    dal mu tyle ile chcial czyli wcale nie tak malo.
    Dziwna sprawa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (13-10-2022)

  35. Powrót do góry    #3853
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Unia Leszno to jest w ogóle Polski klub? Co ta za ośrodek rekreacyjny w Polsce? Bo jak kiedyś przejeżdżałem to były tylko pola buraków i kartofli, a obok drogi trzeba było uważać na wypasajace się krowy

  36. Powrót do góry    #3854
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Unia Leszno to jest w ogóle Polski klub? Co ta za ośrodek rekreacyjny w Polsce? Bo jak kiedyś przejeżdżałem to były tylko pola buraków i kartofli, a obok drogi trzeba było uważać na wypasajace się krowy
    Ty zaczynasz dzień od czegoś takiego? Fajne musisz mieć życie...

    Z innej beczki. Czy jest na forum ktoś, komu Piotr Rusiecki zapłacił w terminie fakturę?

  37. Powrót do góry    #3855
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Już głupku? Szybko poszło. Skoro kontrakt nie ma nic do znaczenia to dlaczego się na niego powołujesz? Rusiecki przyznaje że są zaległości ale wynikające z płatności transzy od TV i wszystko było wcześniej dogadane z Doylem.
    zaczales od barana, to co sie dziwisz, ze skonczyles jako glupek?
    Nie wiem co tu jest nie do zrozumienia z czym masz problem - nie ma kasy na czas = kontrakt nie jest wypelniany i nic innego NIE MA ZNACZENIA. Nie ma znaczenia czy kontrakt byl w PLN, EURO czy szyszkach. Chyba, ze Doyle sie z niego nie wywiazywal. Wg ciebie w kontrakcie bylo cos innego niz jazda na zuzlu i kasa? Hmmm, byc moze Doyle mial codziennie rano mieszkajac u Ruska robic mu sniadania i sie nie wywiazal, tak, to bardzo mozliwe.
    Co bylo wczesniej dogadane? Kiedy Rusko sie dowiedzial, ze transza od TV bedzie pozniej niz myslal?

    sfp wypunktowal to dokladniej tak jak bylo. Rusiecki wystawia sie na smiesznosc, gawiedz to kupuje. Normalnie jak z TVP
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #3856
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    czas wzruszenia i oburzenia powoli mija. Doyle z Kasprzakiem sie cenia, olaboga. Szkoda, ze narod sie tak nie burzyl jak za cukier placil x5 (Doyle) lub za drewno x3 (Kapsrzak / Zengota).

    Oburzenie w Lesznie - ciekawe jak skonczylo sie splacenie Emila. Oburzenie w ZG - jak tam ustalenia Jensena ze Zdunkiem? Koerber oburzony - na twiterze mu przypomnieli, co pisal o Boracie. Zengota (wygrany na licytacji) ładny, fajnie będzie wyglądał na banknocie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  39. Powrót do góry    #3857
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Ładne dziwki z tych żużloków, ale w sumie nic nowego. Liczę, że Krosno wywali się na ryj i poleci z powrotem do I ligi.

  40. Powrót do góry    #3858
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Ładne dziwki z tych żużloków, ale w sumie nic nowego. Liczę, że Krosno wywali się na ryj i poleci z powrotem do I ligi.
    bo co? Bo nie graja wg schematu proponowanego przez kibicow Falubazu? Wejdzmy po kase i spadamy? Niech beda przykladem, ze bez goowno-KSMu tez mozna. A najblizsze miesiace powaznie naprostuja niektóre budzety w esktra i 1 lidze
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  41. Powrót do góry    #3859
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,845
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,130 w 1,485 postach
    Zapowiada się ciekawa walka o utrzymanie, między Lesznem, Grudziądzem i Krosnem, ale trzeba zaczekać na ostateczne składy, gdy już będą podpisy na kontraktach.

    Trzymając się w temacie zmian skłądów, to jakaś dziwna sytuacja tworzy się w siłach drużyn. Bo Włókniarz, Sparta, Motor, Apator wcale nie wzmacnia się, a zachowuje raczej status quo. Natomiast Unia, Stal, GKM wyraźnie będą słąbsze, jedynie beniaminek ma się nieco wzmocnić, w porównaniu do tego sezonu, ale nie jest to jakaś hurrazmiana, bo to poziom podobny jak rywali o utzrymanie. Czołowe drużyny eligi też jakoś nie wzmacniają się, bo Polonia, Falubaz zachowają mniej, więcej swoje, a Ostrów osłabia się. Gdzie więc podziała się ta tegoroczna moc, skoro drużyny albo osłabiają się, albo co najwyżej utrzymują stan? Słąbi I ligowcy też będą słabi, bo Gdańsk, Poznań(w stosunku do Gniezna) czy Rybnik będą słąbsze niż w tegorocznych skłądach.
    Dziwne to wszystko, żużlowcy będą jeździć ci sami co w 2022, a drużyny mają się ogólnie osłabić.

  42. Powrót do góry    #3860
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zapowiada się ciekawa walka o utrzymanie, między Lesznem, Grudziądzem i Krosnem, ale trzeba zaczekać na ostateczne składy, gdy już będą podpisy na kontraktach.

    Trzymając się w temacie zmian skłądów, to jakaś dziwna sytuacja tworzy się w siłach drużyn. Bo Włókniarz, Sparta, Motor, Apator wcale nie wzmacnia się, a zachowuje raczej status quo. Natomiast Unia, Stal, GKM wyraźnie będą słąbsze, jedynie beniaminek ma się nieco wzmocnić, w porównaniu do tego sezonu, ale nie jest to jakaś hurrazmiana, bo to poziom podobny jak rywali o utzrymanie. Czołowe drużyny eligi też jakoś nie wzmacniają się, bo Polonia, Falubaz zachowają mniej, więcej swoje, a Ostrów osłabia się. Gdzie więc podziała się ta tegoroczna moc, skoro drużyny albo osłabiają się, albo co najwyżej utrzymują stan? Słąbi I ligowcy też będą słabi, bo Gdańsk, Poznań(w stosunku do Gniezna) czy Rybnik będą słąbsze niż w tegorocznych skłądach.
    Dziwne to wszystko, żużlowcy będą jeździć ci sami co w 2022, a drużyny mają się ogólnie osłabić.

    Ze co?

    Czyli per saldo z drużyn ubyło "mocy"?

    Co ten znowu wymyślił.?


  43. Powrót do góry    #3861
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Zengota pożegnał się z Rybnikiem i witamy w Lesznie!!!

  44. Powrót do góry    #3862
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    czas wzruszenia i oburzenia powoli mija. Doyle z Kasprzakiem sie cenia, olaboga. Szkoda, ze narod sie tak nie burzyl jak za cukier placil x5 (Doyle) lub za drewno x3 (Kapsrzak / Zengota).

    Oburzenie w Lesznie - ciekawe jak skonczylo sie splacenie Emila. Oburzenie w ZG - jak tam ustalenia Jensena ze Zdunkiem? Koerber oburzony - na twiterze mu przypomnieli, co pisal o Boracie. Zengota (wygrany na licytacji) ładny, fajnie będzie wyglądał na banknocie.
    Raczej pocieszenie, że to nie pierwszy taki przypadek i nie ma co drapać ran. Ci co się oburzają kibicami żużla są chyba od wczoraj.

  45. Powrót do góry    #3863
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    GKM wydaje się że będzie najsłabszy , ja do walki Krosna , Grudziądza , Leszna , dorzucił bym Gorzów i niepewny Toruń , ja nie wiem kto widzi w tych drużynach jakaś moc wielką , bo Toruń juniorski wygląda słabiutko , Gorzów lepiej za sprawą Palucha , ale Fajfer i u 24 to niepewność drużyna po stracie Zmarzlika będzie dużo dużo słabsza.

    3 drużyny są po za zasięgiem Wrocław Lublin i Częstochowa.

    Reszta drużyny będzie jeździć pewnie w kratkę , i dużo będzie zależeć od kontuzji w danej drużynie i od tego kto najlepiej wykorzysta atut własnego toru .

    Sezon szykuje się naprawdę wyjątkowo ciekawie i z wielkimi emocjami będzie oglądać się spotkania w Lesznie

  46. Powrót do góry    #3864
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    GKM wydaje się że będzie najsłabszy , ja do walki Krosna , Grudziądza , Leszna , dorzucił bym Gorzów i niepewny Toruń , ja nie wiem kto widzi w tych drużynach jakaś moc wielką , bo Toruń juniorski wygląda słabiutko , Gorzów lepiej za sprawą Palucha , ale Fajfer i u 24 to niepewność drużyna po stracie Zmarzlika będzie dużo dużo słabsza.

    3 drużyny są po za zasięgiem Wrocław Lublin i Częstochowa.

    Reszta drużyny będzie jeździć pewnie w kratkę , i dużo będzie zależeć od kontuzji w danej drużynie i od tego kto najlepiej wykorzysta atut własnego toru .

    Sezon szykuje się naprawdę wyjątkowo ciekawie i z wielkimi emocjami będzie oglądać się spotkania w Lesznie
    Toruń juniorsko słabiutko? Gdyby liczyć średnie z rundy zasadniczej to lepiej od was

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

    lego (13-10-2022)

  48. Powrót do góry    #3865
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Toruń juniorsko słabiutko? Gdyby liczyć średnie z rundy zasadniczej to lepiej od was
    Skoro to ma być prawda to mega słabo:

    Dudek
    Kvech
    Lambert
    Lampart
    Przedpełski

    Juniorów spoko macie. Na podobnym poziomie co u nas na dziś. Jak Patryk będzie chimeryczny dalej to może być ciężko tez i u was.

  49. Powrót do góry    #3866
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Kvech ostatnio przymierzany u Jamesa Bonda z wąsem z Rybnika.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    Awkop (13-10-2022)

  51. Powrót do góry    #3867
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Skoro to ma być prawda to mega słabo:

    Dudek
    Kvech
    Lambert
    Lampart
    Przedpełski

    Juniorów spoko macie. Na podobnym poziomie co u nas na dziś. Jak Patryk będzie chimeryczny dalej to może być ciężko tez i u was.
    No tak, jeśli będzie tak to jedziemy o 4 miejsce z całą resztą, ale jak będą ruscy to spokojnie walczymy o medale

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (13-10-2022)

  53. Powrót do góry    #3868
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    No tak, jeśli będzie tak to jedziemy o 4 miejsce z całą resztą, ale jak będą ruscy to spokojnie walczymy o medale
    Dokładnie jest jak mówisz. Zobaczymy każdy sezon potrafi zaskoczyć. Tu Paweł był na mega zakręcie przez lata i jak wracał do was po przygodzie w Włókniarzu nikt się nie spodziewał takiej reaktywacji. U nas akurat są zawodnicy którzy mogą również pójść drogą Pawła.
    Zengi (o ile to prawda) , Smyk czy może w końcu Jaimon wrócą do formy sprzed lat. Zobaczymy

    Trochę ligę Krosno rozruszało, będzie na pewno dużo emocji.

    GKM tez taki sobie. Niby ze Mateuszem Szczepaniakiem rozmawiają.

    Nicki
    Krakowiak
    Fricke
    Szczepaniak
    Jakobsen

    Krosno:
    Doyle
    Świdnicki
    Lebiediew
    Kasprzak
    Milik

    Krosno spoko, ale ten Milik…
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 13-10-2022 o 10:26

  54. Powrót do góry    #3869
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dokładnie jest jak mówisz. Zobaczymy każdy sezon potrafi zaskoczyć. Tu Paweł był na mega zakręcie przez lata i jak wracał do was po przygodzie w Włókniarzu nikt się nie spodziewał takiej reaktywacji. U nas akurat są zawodnicy którzy mogą również pójść drogą Pawła.
    Zengi (o ile to prawda) , Smyk czy może w końcu Jaimon wrócą do formy sprzed lat. Zobaczymy

    Trochę ligę Krosno rozruszało, będzie na pewno dużo emocji.

    GKM tez taki sobie. Niby ze Mateuszem Szczepaniakiem rozmawiają.

    Nicki
    Krakowiak
    Fricke
    Szczepaniak
    Jakobsen

    Krosno:
    Doyle
    Świdnicki
    Lebiediew
    Kasprzak
    Milik

    Krosno spoko, ale ten Milik…
    W Krośnie może być jeszcze jedna niespodzianka, ale możemy się o niej dowiedzieć dopiero w marcu

  55. Powrót do góry    #3870
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    W Krośnie może być jeszcze jedna niespodzianka, ale możemy się o niej dowiedzieć dopiero w marcu
    Rzuć tematem. Z ciekawości zapytam o kogo chodzić może? Jak wrócą RUS to pewnie Gleb. Bo innej opcji nie widzę. Za Milika?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •