Strona 47 z 101 PierwszyPierwszy ... 3745464748495797 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,115 z 4526

Wątek: Unia Leszno 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2071
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta

    Nie jest na dziesiątym miejscu wśród Polaków...

    Jak doszedłeś do tego top 10

    ?

    Zakładam, że wiesz, którzy zwodnicy to Polacy?

    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Mam nadzieję że po tym meczu w klubie ktos powie dość!!! Zawalił drugi mecz z rzędu. Jak można było nie wykorzystać braku Vaculiika??? To tylko wie gwiazdor z Zaborowa. Kolejny raz nie potrafi wyjść do kibiców.widac że jemu już nie zależy więc dlaczego ma nam zależeć?? Czas mu podziękować. Brać smyka lub Drabika i mlodego holdera

    A Smykowi to zależy?



    Nawiał za lepszą kasą do Częstochowy.

    Chyba nieco się sparzył i może chce wrócić, ale na pewno mu tak na Unii zależy?

  2. Powrót do góry    #2072
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Mam nadzieję że po tym meczu w klubie ktos powie dość!!! Zawalił drugi mecz z rzędu. Jak można było nie wykorzystać braku Vaculiika??? To tylko wie gwiazdor z Zaborowa. Kolejny raz nie potrafi wyjść do kibiców.widac że jemu już nie zależy więc dlaczego ma nam zależeć?? Czas mu podziękować. Brać smyka lub Drabika i mlodego holdera
    w zaborowie czy lesznie urodzony .piter juz dawno w lesznie nie mieszka
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 24-07-2022 o 19:17
    pyra

  3. Powrót do góry    #2073
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez szefo Zobacz posta
    Tak jak napisałem wcześniej wolę od Pitera trzeciego juniora. Z juniorów może coś będzie, z Pawlickiego już nic. Jedyne co potrafi, to walczyć o kontrakt na kolejny sezon. Jego czas w UL definitywnie minął.

    To pokaż którym juniorem byś go zastąpił, by był wynik drużyny.

    Niektórymi to bardzo targają emocje.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Oj tam, ważne że dostanie z 50% podwyżki po sezonie.

    Oj ciebie ten Pawlicki męczy. No a czy podobnie piszesz o toruńskiej "perełce" - Pawełku?

  4. Powrót do góry    #2074
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie jest na dziesiątym miejscu wśród Polaków...

    Jak doszedłeś do tego top 10

    ?

    Zakładam, że wiesz, którzy zwodnicy to Polacy?
    1.Bartosz Zmarzlik
    2.Janusz Kołodziej
    3.Maciej Janowski
    4.Patryk Dudek
    5.Szymon Woźniak
    6.Kacper Woryna
    7.Piotr Pawlicki
    8. Maksym Drabik
    9.Jarosław Hampel
    10.Bartosz Smektała
    Kubera i Miśkowiak będą jechać z pozycji U24

  5. Powrót do góry    #2075
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    1.Bartosz Zmarzlik
    2.Janusz Kołodziej
    3.Maciej Janowski
    4.Patryk Dudek
    5.Szymon Woźniak
    6.Kacper Woryna
    7.Piotr Pawlicki
    8. Maksym Drabik
    9.Jarosław Hampel
    10.Bartosz Smektała
    Kubera i Miśkowiak będą jechać z pozycji U24

    Czyli Kubery i Miśkowiaka nie zaliczasz do polskich żużlowców?

    Można i tak. Ciekawe co oni by na to powiedzieli?


  6. Powrót do góry    #2076
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    To pokaż którym juniorem byś go zastąpił, by był wynik drużyny.

    Niektórymi to bardzo targają emocje.




    Oj ciebie ten Pawlicki męczy. No a czy podobnie piszesz o toruńskiej "perełce" - Pawełku?
    Jeżeli przegrywa 1-5 swoje biegi jak najbardziej. Nie wiem czemu wrzucasz tutaj Pawełka, skoro według powszechnej obiegowej opinii kibiców Unii jest to zawodnik dużo gorszy niż Pawlicki. Skoro tak uważacie to porównuj go do Dudka czy Janowskiego? chyba podobny potencjał ma Pawlicki według was?

  7. Powrót do góry    #2077
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Czyli Kubery i Miśkowiaka nie zaliczasz do polskich żużlowców?

    Można i tak. Ciekawe co oni by na to powiedzieli?

    Nie, bo składy ekstraligowe buduje się od jakiegoś czasu z 2 Polaków, 1 U24, 2 wolnych, 2 juniorów.

  8. Powrót do góry    #2078
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jeżeli przegrywa 1-5 swoje biegi jak najbardziej. Nie wiem czemu wrzucasz tutaj Pawełka, skoro według powszechnej obiegowej opinii kibiców Unii jest to zawodnik dużo gorszy niż Pawlicki. Skoro tak uważacie to porównuj go do Dudka czy Janowskiego? chyba podobny potencjał ma Pawlicki według was?

    Wrzucam ponieważ Pawlicki jest lokalnym żużlowcem a Pawełek podobnie dla Torunia, więc porównanie adekwatne.

  9. Powrót do góry    #2079
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Czas by Piotrek prędkości szukał sobie może u kolegi z Wrocka, czy innej Częstochowie. Coś się wyczerpało.

    P.s tryb PO jeszcze przed nami
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  10. Powrót do góry    #2080
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Już chyba tylko jeden osobnik na tym forum nie jest zmęczony PPJ, i ciągle wierzy że to będzie jego sezon, jego mecz, jego bieg, chociaż i on ostatnio coraz mniej powiewa optymizmem.

    Jak dla mnie Piotrowi nie pomoże zmiana klubu. Jedyne co mu może pomóc w tej chwili jeszcze uratować karierę i być żużlowcem światowego formatu to na rok zawiesić starty i zgłosić się do #95 na mechanika, może tam się chłopak nauczy żużla, a konkretnie jak ustawić sprzęt.

  11. Powrót do góry    #2081
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Wrzucam ponieważ Pawlicki jest lokalnym żużlowcem a Pawełek podobnie dla Torunia, więc porównanie adekwatne.
    Do każdego lokalnego żużlowca porównujesz Pawlickiego? Jeszcze jakieś inne kryteria porównawcze stosujesz poza "lojalnością"? Z ciekawości pytam. Nie wiem czy to najbardziej adewatne. Po Pawle wiele razy cisnelismy jako kibice Apatora, a przez lata Pawlicki był w Lesznie święta krową. Wasz kult Pawlickiego nie nadaje się do porównania do żadnego innego lokalnego żużlowca, chociaż ten kult ostatnio upada.

  12. Powrót do góry    #2082
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Do każdego lokalnego żużlowca porównujesz Pawlickiego? Jeszcze jakieś inne kryteria porównawcze stosujesz poza "lojalnością"? Z ciekawości pytam. Nie wiem czy to najbardziej adewatne. Po Pawle wiele razy cisnelismy jako kibice Apatora, a przez lata Pawlicki był w Lesznie święta krową. Wasz kult Pawlickiego nie nadaje się do porównania do żadnego innego lokalnego żużlowca, chociaż ten kult ostatnio upada.
    Nie do każdego, tylko do tego z miasta mojego adwersarza... Takie to skomplikowane?

    To, że Torunianie "wiele razy cisnęli po Pawle" to już jego i tych kibiców problem... Ja pytałem o ciebie a nie wszystkich kibiców toruńskich.

    A tak w ogóle, co ciebie tak boli ten Pawlicki.? Zostaw to zmartwienie kibicom Unii lepiej.

  13. Powrót do góry    #2083
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Już chyba tylko jeden osobnik na tym forum nie jest zmęczony PPJ, i ciągle wierzy że to będzie jego sezon, jego mecz, jego bieg, chociaż i on ostatnio coraz mniej powiewa optymizmem.

    Jak dla mnie Piotrowi nie pomoże zmiana klubu. Jedyne co mu może pomóc w tej chwili jeszcze uratować karierę i być żużlowcem światowego formatu to na rok zawiesić starty i zgłosić się do #95 na mechanika, może tam się chłopak nauczy żużla, a konkretnie jak ustawić sprzęt.
    Przeszło mi serio ja go lubię ale ile można szukać prędkości??
    Więc spokojnie niech idzie jak chce jest wart tyle ile mu klub zaproponuję
    Naprawdę jak Smyk wróci i dodamy Holdera to ja to kupuję.
    Nie skreślam Piotra ale nie przepłacajmy.
    Naprawdę bardziej mnie cieszy co raz lepsza forma Ratajczaka kibicuje bardzo mu i Hubertowi Jabłońskiemu

  14. Powrót do góry    #2084
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Damian fajnie ale niestety dalej nie może pokonac seniora. Punkty tylko na juniorach ale to już postęp z początku jego sezonu bo przynajmniej biegi juniorów wygrywa. Damian 5 pktow a pseudo lider 7!!! Brak słów na tego gościa z 5 nr.

  15. Powrót do góry    #2085
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Damian fajnie ale niestety dalej nie może pokonac seniora. Punkty tylko na juniorach ale to już postęp z początku jego sezonu bo przynajmniej biegi juniorów wygrywa. Damian 5 pktow a pseudo lider 7!!! Brak słów na tego gościa z 5 nr.
    Ale gdyby Baron dał szansę wcześniej , a on go trzyma kiedy widać że jest spasowany....

  16. Powrót do góry    #2086
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Pawlicki nie może jechać z juniorem bo z reguły przegrywa ....na Czewa i Play off by trzeba ustawić inaczej
    9.Doyle
    10. Lidsey
    Widać że rozumieją się bardzo dobrze w jeździe para . Co Aussie to Aussie
    11. Bellego
    12.Pawlicki
    13. Kołodziej
    14. Jabłoński
    15. Ratajczak

  17. Powrót do góry    #2087
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Już chyba tylko jeden osobnik na tym forum nie jest zmęczony PPJ, i ciągle wierzy że to będzie jego sezon, jego mecz, jego bieg, chociaż i on ostatnio coraz mniej powiewa optymizmem.

    Jak dla mnie Piotrowi nie pomoże zmiana klubu. Jedyne co mu może pomóc w tej chwili jeszcze uratować karierę i być żużlowcem światowego formatu to na rok zawiesić starty i zgłosić się do #95 na mechanika, może tam się chłopak nauczy żużla, a konkretnie jak ustawić sprzęt.
    Woryna pozyskał Lewickiego i ********** l. Ot detale. Pjoter nie ma szans na dobrego mechanika. Nikt nie chce z nim pracować
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  18. Powrót do góry    #2088
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Pawlicki jako startowiec na pewno nie może jechać dwóch niego z 4 pola bo na wyjazdach bardzo często tak jedziemy. On jest wolny jak żółw i dalej nic z tym nie robi. Poprzedni sezon nic go nie nauczył!! Dalej jest wolny. Jego występy to już z góry można wpisać że biegi przegrane

    Pawlicki jako startowiec na pewno nie może jechać dwóch biegow z 4 pola bo na wyjazdach bardzo często tak jedziemy. On jest wolny jak żółw i dalej nic z tym nie robi. Poprzedni sezon nic go nie nauczył!! Dalej jest wolny. Jego występy to już z góry można wpisać że biegi przegrane

  19. Powrót do góry    #2089
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Woryna pozyskał Lewickiego i ********** l. Ot detale. Pjoter nie ma szans na dobrego mechanika. Nikt nie chce z nim pracować
    A pracował byś z gościem który myśli że coś wie a gowoooo wie??
    I nadal uwarzal się za najmodrzejszego na świecie?

  20. Powrót do góry    #2090
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Woryna pozyskał Lewickiego i ********** l. Ot detale. Pjoter nie ma szans na dobrego mechanika. Nikt nie chce z nim pracować
    jaka płaca taka praca

  21. Powrót do góry    #2091
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A pracował byś z gościem który myśli że coś wie a gowoooo wie??
    I nadal uwarzal się za najmodrzejszego na świecie?
    Gadalem z jednym mechanikiem, który mu odmówił. Twierdzi, że zmieniko się na + al jak widać za mało.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  22. Powrót do góry    #2092
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Piter niestety schodzi na psy.
    Naprawdę szkoda tego bo to chłopak z ogromnym talentem.

    Ale tak jak powiedziałem nie na siłę ale na pewno trzeba zrobić wszystko żeby Smyka zabrać za Bellego

  23. Powrót do góry    #2093
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Czyli wychodzi że maksymalnie możemy zająć 5 miejsce ale trzeba wygrać z Częstochowa chociaż 45-44 i wtedy jedziemy właśnie z Czewa. Jeśli przegramy z Czewa to jedziemy z Lublinem,.czyli tak i owak kończymy sezon w sierpniu

  24. Powrót do góry    #2094
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Czyli wychodzi że maksymalnie możemy zająć 5 miejsce ale trzeba wygrać z Częstochowa chociaż 45-44 i wtedy jedziemy właśnie z Czewa. Jeśli przegramy z Czewa to jedziemy z Lublinem,.czyli tak i owak kończymy sezon w sierpniu
    Fakt ale wygrać z Czewą będzie trudno, u nas jedziemy gorzej niż na wyjeździe. Najlepszym rozwiązaniem było by wygrać z Włókniarzem zakładając że Wrocław nie wygra w Toruniu, wtedy przynajmniej moglibyśmy powalczyć, bo w Lublinie do 40 nie dobijemy.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  25. Powrót do góry    #2095
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Dla mnie za Davida Bellego trzeba się postarać o Smyka,aż tak mostów tam nie ma spalonych jak z Kuberą.
    Za Piotra proszę o kogoś z dwójki:
    - Jack Holder
    - Max Fricke

    Max niby dogadany w Grudziądzu,ale bym podjął walkę. Z J.Holderem może być ciężko. Bo Toruń raczej lepszej opcji zagranicznej nie znajdzie.
    Mimo wszystko bardziej tutaj bym się zaangażował w negocjacje niż z Piotrem.

    9). Jason Doyle
    10). Janusz Kołodziej
    11). Jaimon Lidsey
    12). Bartosz Smektała
    13). Max Fricke / Jack Holder
    14). Damian Ratajczak
    15). Hubert Jabłoński
    16). Keynan Rew

    Piękny POL/AUS drużyna.
    Leigh będzie zadowolony


    P.S
    Gdyby był z nami nadal ś.p Tomasz Skrzypek z Piotrem nie byłoby problemu. Miał ogromny wpływ na osobę Piotra, sprzęt sprzętem,ale gdy był Tomek byłby inny Piotr - jestem przekonany.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 24-07-2022 o 21:35

  26. Powrót do góry    #2096
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Ale by było ciekawie jak by Częstochowa zrobiła mistrza...

  27. Powrót do góry    #2097
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    P.S
    Gdyby był z nami nadal ś.p Tomasz Skrzypek z Piotrem nie byłoby problemu. Miał ogromny wpływ na osobę Piotra, sprzęt sprzętem,ale gdy był Tomek byłby inny Piotr - jestem przekonany.
    Ja się nie zgodzę z tym. Przy całym szacunku dla Ś.p. Tomasza Skrzypka, ale Piotr za bardzo poszedł w trening mentalny oraz fizyczny, zapominając że tak naprawdę w żużlu o wynikach decyduje sprzęt. Trzeba spędzić godziny w warsztacie i na torze, żeby wiedzieć jak silnik reaguje na jaka zmianę, kiedy trzeba zębatke w góre/dół, kiedy zmienić ustawienia dyszy, zapłonu, sprzęgło inaczej skręcić, dać inne ciśnienie w oponie czy też zmienić długość motoru. Milion detali które wpływają na wynik ostateczny a o których nasz gwiazdor nie ma chyba pojęcia. Niestety na moje wygląda że Piotr nie ma o tym za bardzo pojęcia. Trafi to jedzie, nie trafi to się w****iamy. Masz dzisiaj 2 jego biegi 10 i 12. Jak dla mnie dwaj inni zawodnicy, 10 jechał z pomysłem, wyszarpał wygraną, 12 za przeproszeniem pojechał jak de.il

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Dominik (24-07-2022), honer (25-07-2022)

  29. Powrót do góry    #2098
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Ja się nie zgodzę z tym. Przy całym szacunku dla Ś.p. Tomasza Skrzypka, ale Piotr za bardzo poszedł w trening mentalny oraz fizyczny, zapominając że tak naprawdę w żużlu o wynikach decyduje sprzęt. Trzeba spędzić godziny w warsztacie i na torze, żeby wiedzieć jak silnik reaguje na jaka zmianę, kiedy trzeba zębatke w góre/dół, kiedy zmienić ustawienia dyszy, zapłonu, sprzęgło inaczej skręcić, dać inne ciśnienie w oponie czy też zmienić długość motoru. Milion detali które wpływają na wynik ostateczny a o których nasz gwiazdor nie ma chyba pojęcia. Niestety na moje wygląda że Piotr nie ma o tym za bardzo pojęcia. Trafi to jedzie, nie trafi to się w****iamy. Masz dzisiaj 2 jego biegi 10 i 12. Jak dla mnie dwaj inni zawodnicy, 10 jechał z pomysłem, wyszarpał wygraną, 12 za przeproszeniem pojechał jak de.il
    W 10 jechal z Hansenem i Jasinskim, w 13 z Thomsenem i Zmarzlikiem. Moze to jest przyczyna?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (25-07-2022)

  31. Powrót do góry    #2099
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dla mnie za Davida Bellego trzeba się postarać o Smyka,aż tak mostów tam nie ma spalonych jak z Kuberą.
    Za Piotra proszę o kogoś z dwójki:
    - Jack Holder
    - Max Fricke

    Max niby dogadany w Grudziądzu,ale bym podjął walkę. Z J.Holderem może być ciężko. Bo Toruń raczej lepszej opcji zagranicznej nie znajdzie.
    Mimo wszystko bardziej tutaj bym się zaangażował w negocjacje niż z Piotrem.

    9). Jason Doyle
    10). Janusz Kołodziej
    11). Jaimon Lidsey
    12). Bartosz Smektała
    13). Max Fricke / Jack Holder
    14). Damian Ratajczak
    15). Hubert Jabłoński
    16). Keynan Rew

    Piękny POL/AUS drużyna.
    Leigh będzie zadowolony


    P.S
    Gdyby był z nami nadal ś.p Tomasz Skrzypek z Piotrem nie byłoby problemu. Miał ogromny wpływ na osobę Piotra, sprzęt sprzętem,ale gdy był Tomek byłby inny Piotr - jestem przekonany.
    Ta Australijska atmosfera może nam wyjść bokiem. Nie przypadkowo Rusiecki był w boksie Lidsey w finale IMŚJ, a nie Kubery.
    My potrzebujemy wychowanków by kibice wrócili na stadion. Utrata Kubery i Smektały ma jakiś wpływ na frekwencję.
    Moim zdaniem Pawlicki powinien zostać. Nadal wysoko wśród Polskich seniorów. Nie ma go kim zastąpić. Kołodziej będzie miał 39 lat. Smektała ma być za Bellego.

  32. Powrót do góry    #2100
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    Ta Australijska atmosfera może nam wyjść bokiem. Nie przypadkowo Rusiecki był w boksie Lidsey w finale IMŚJ, a nie Kubery.
    My potrzebujemy wychowanków by kibice wrócili na stadion. Utrata Kubery i Smektały ma jakiś wpływ na frekwencję.
    Moim zdaniem Pawlicki powinien zostać. Nadal wysoko wśród Polskich seniorów. Nie ma go kim zastąpić. Kołodziej będzie miał 39 lat. Smektała ma być za Bellego.
    Fakt
    Masz rację.
    Za Piotrem przemawia jednak tylko jedna kwestia na dzień dzisiejszy.

    To Polak.
    Jeśli się zgodzi na kontrakt porównywalny do Francuza, niebieski kask i bycie drugą linią to to idealny kandydat.
    Niech robi 6-7 pkt i gra gitara.

    Nie wierzyłem, że to kiedyś napisze, ale obecnie Woźniak przy PPJ to Pan Woźniak

    Wówczas mamy Janka i Doyla jako liderów
    Jaimona i Pitera jako drugą linie
    Juniorów
    i potrzebujemy jednego typa.
    Dla mnie osobiście nie ma już żadnego znaczenia kogo.
    My już swoje powygrywaliśmy.
    Nie przeszkadzają mi porażki w Gorzowie, przegrane na Smoku z WRO.
    5-6 miejsce to nasze możliwości
    i sportowe
    i finansowe.

    Dlatego .... Piter na tak, ale na zupełnie innych warunkach i zasadach.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    honer (25-07-2022)

  34. Powrót do góry    #2101
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Mimo wszystko też jestem zdania że lepiej jakby Piter został. Tylko by potrzebował mechanika który by mu pomógł z ustawieniami a nie ta banda amatorów u niego w parkingu. Holder ( obojętnie który) lub Fricke są pewnie na podobnym poziomie cenowym co Piter. Brać Smyka za Bellego , sympatyczny Francuz ale Ekstraliga za wysokie progi.
    Skład
    9.Doyle
    10. Lidsey
    11. Smyk
    12. Pawlicki
    13. Kołodziej
    14. Jabłoński
    15.. Ratajczak

  35. Powrót do góry    #2102
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Mimo wszystko też jestem zdania że lepiej jakby Piter został. Tylko by potrzebował mechanika który by mu pomógł z ustawieniami a nie ta banda amatorów u niego w parkingu. Holder ( obojętnie który) lub Fricke są pewnie na podobnym poziomie cenowym co Piter. Brać Smyka za Bellego , sympatyczny Francuz ale Ekstraliga za wysokie progi.
    Skład
    9.Doyle
    10. Lidsey
    11. Smyk
    12. Pawlicki
    13. Kołodziej
    14. Jabłoński
    15.. Ratajczak
    Typ fizycznie top topów należy sobie zadać pytanie dlaczego ciągle nie ma kumatego mechanika, bo to że nie starał się pozyskać nie uwierzę. Wiem, że kontaktował się z jednym ale jemu odmawiają. W sensie kumatego miał (młody Jankes)ale chyba powiedział dość z jakichś powodów.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  36. Powrót do góry    #2103
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Fakt
    Masz rację.
    Za Piotrem przemawia jednak tylko jedna kwestia na dzień dzisiejszy.

    To Polak.
    Jeśli się zgodzi na kontrakt porównywalny do Francuza, niebieski kask i bycie drugą linią to to idealny kandydat.
    Niech robi 6-7 pkt i gra gitara.

    Nie wierzyłem, że to kiedyś napisze, ale obecnie Woźniak przy PPJ to Pan Woźniak

    Wówczas mamy Janka i Doyla jako liderów
    Jaimona i Pitera jako drugą linie
    Juniorów
    i potrzebujemy jednego typa.
    Dla mnie osobiście nie ma już żadnego znaczenia kogo.
    My już swoje powygrywaliśmy.
    Nie przeszkadzają mi porażki w Gorzowie, przegrane na Smoku z WRO.
    5-6 miejsce to nasze możliwości
    i sportowe
    i finansowe.

    Dlatego .... Piter na tak, ale na zupełnie innych warunkach i zasadach.
    Nawet i ciebie zaczyna opanowywać transferowa gorączka, a tu dopiero PO za pasem. To wygląda jak wywieszanie białej flagi, tuż przed najważniejszymi meczami...co się dzieje z kibicami żużla? Połowa lipca, środek sezonu urlopowego, największe emocje tuż przed nami, a kibice mają to w doopie, a liczy się tylko skład UL A.D. 2023.
    Ludzie, ochłońcie, nacieszcie się szlaką przed ponad półrocznym rozbratem, na składy jeszcze czas, cała zima na napinkę i marzenia.

  37. Powrót do góry    #2104
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nawet i ciebie zaczyna opanowywać transferowa gorączka, a tu dopiero PO za pasem. To wygląda jak wywieszanie białej flagi, tuż przed najważniejszymi meczami...co się dzieje z kibicami żużla? Połowa lipca, środek sezonu urlopowego, największe emocje tuż przed nami, a kibice mają to w doopie, a liczy się tylko skład UL A.D. 2023.
    Ludzie, ochłońcie, nacieszcie się szlaką przed ponad półrocznym rozbratem, na składy jeszcze czas, cała zima na napinkę i marzenia.
    Bez szczegółów napiszę tylko:

    Mechanicy są adekwatni do zarobków które otrzymują od zawodnika. Jeżeli ktoś chce zjeść ciastko i je mieć w tym sporcie za daleko nie dojdzie, nie ważne jak wielkim jest talentem. Póki się to nie zmieni, nic się u Piotra nie zmieni.
    Jeżeli możesz zarobić więcej u średniego juniora to coś jest nie tak.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nawet i ciebie zaczyna opanowywać transferowa gorączka, a tu dopiero PO za pasem. To wygląda jak wywieszanie białej flagi, tuż przed najważniejszymi meczami...co się dzieje z kibicami żużla? Połowa lipca, środek sezonu urlopowego, największe emocje tuż przed nami, a kibice mają to w doopie, a liczy się tylko skład UL A.D. 2023.
    Ludzie, ochłońcie, nacieszcie się szlaką przed ponad półrocznym rozbratem, na składy jeszcze czas, cała zima na napinkę i marzenia.
    Paradoks jest tak,że w żużlu teraz jest właśnie transferowa gorączka,bo teraz właśnie układają się składy na sezon 2023.
    Skoro na transmisji już potwierdzają transfer Mikkela do Częstochowy,a Bartka do Lublina.

  38. Powrót do góry    #2105
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Czy mi się wydaje, czy dwa mecze następne na Smoku będą z Medalikami?

  39. Powrót do góry    #2106
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nawet i ciebie zaczyna opanowywać transferowa gorączka, a tu dopiero PO za pasem. To wygląda jak wywieszanie białej flagi, tuż przed najważniejszymi meczami...co się dzieje z kibicami żużla? Połowa lipca, środek sezonu urlopowego, największe emocje tuż przed nami, a kibice mają to w doopie, a liczy się tylko skład UL A.D. 2023.
    Ludzie, ochłońcie, nacieszcie się szlaką przed ponad półrocznym rozbratem, na składy jeszcze czas, cała zima na napinkę i marzenia.
    noc
    To żadna transferowa gorączka tylko już irytacja poczynaniami PPJ.
    Koleś kilka lat temu był porównywalny do BZ.
    Wygrywał GP
    A dziś człowiek się zastanawia , czy da radę ….Hansenowi .
    Bo to, że Woźniak go ,,zje” to już nawet on sam o tym wie.

    Jako sportowiec stoczył się na samo dno.
    I skoro tam już się znalazł , to niech sam za to weźmie odpowiedzialność , uderzy się w pierś , a nie , że nadal uważa się za gwiazdę i za grube miliony chce jeździć.

    A co do PO.
    Jestem spokojny
    Jeśli faktycznie Smyk już jest w Lesznie …
    Ostatnia kolejka… czewa przyjeżdża.
    Smyk się trzy razy przewraca.
    Unia wygrywa
    I w PO trafia na …..CKM
    A tam …Smyk się 7 razy przewraca w dwumeczu i mamy półfinał

    te rozmowy …
    Te umowy podpisywane w czerwcu….
    Przecież to wszystko to jedna wielka farsa!
    Ten sport jest coraz bardziej żałosny
    I naprawdę mało kto już chyba go poważnie traktuje

    Dla mnie dziś to zdecydowanie bardziej przyzwyczajenie aniżeli emocje i ,,życie” tym.
    Kiedyś człowiek by się wq.rwial
    Dziś się śmieje.
    Kończy oglądać mecz
    I o nim najnormalniej w świecie zapomina.

    Pewnie smutne
    Ale prawdziwe
    Ostatnio edytowane przez welna ; 24-07-2022 o 23:11

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (25-07-2022), Igelski (25-07-2022)

  41. Powrót do góry    #2107
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Czy mi się wydaje, czy dwa mecze następne na Smoku będą z Medalikami?
    Medaliki wygrają i mamy Lublin w PO
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  42. Powrót do góry    #2108
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Medaliki wygrają i mamy Lublin w PO
    Wygracie ten mecz. Jestem o tym przekonany bo to leży też w naszym interesie

  43. Powrót do góry    #2109
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Wygracie ten mecz. Jestem o tym przekonany bo to leży też w naszym interesie
    Jeśli wygramy w Lesznie a Wrocław w Toruniu to mamy Toruń w PO. Wrocław jeśli przegra trafi na nas. Więc trzeba ten mecz po prostu wygrać

  44. Powrót do góry    #2110
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    noc
    To żadna transferowa gorączka tylko już irytacja poczynaniami PPJ.
    Koleś kilka lat temu był porównywalny do BZ.
    Wygrywał GP
    A dziś człowiek się zastanawia , czy da radę ….Hansenowi .
    Bo to, że Woźniak go ,,zje” to już nawet on sam o tym wie.

    Jako sportowiec stoczył się na samo dno.
    I skoro tam już się znalazł , to niech sam za to weźmie odpowiedzialność , uderzy się w pierś , a nie , że nadal uważa się za gwiazdę i za grube miliony chce jeździć.
    PPJ był porównywany do BZ, a nie porównywalny, to zasadnicza różnica, chyba że popełniłęś literówkę?
    Na dno PPJ się nie stoczył, przesadzasz i to mocno. Może jedynie traktowaniem/podejściem do tego sportu i swojego zawodu, i nikt za niego tego nie zmieni. Oczywiście płaca taka na jaką zasługuje, żadnych sentymentów do wychowanka.

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A co do PO.
    Jestem spokojny
    Jeśli faktycznie Smyk już jest w Lesznie …
    Ostatnia kolejka… czewa przyjeżdża.
    Smyk się trzy razy przewraca.
    Unia wygrywa
    I w PO trafia na …..CKM
    A tam …Smyk się 7 razy przewraca w dwumeczu i mamy półfinał

    te rozmowy …
    Te umowy podpisywane w czerwcu….
    Przecież to wszystko to jedna wielka farsa!
    Ten sport jest coraz bardziej żałosny
    I naprawdę mało kto już chyba go poważnie traktuje

    Dla mnie dziś to zdecydowanie bardziej przyzwyczajenie aniżeli emocje i ,,życie” tym.
    Kiedyś człowiek by się wq.rwial
    Dziś się śmieje.
    Kończy oglądać mecz
    I o nim najnormalniej w świecie zapomina.

    Pewnie smutne
    Ale prawdziwe
    Sport żałosny, albo my zbyt wiele już widzieliśmy i przeżyliśmy. Albo jedno i drugie.
    To znaczy nie traktuję żużla jako żałosnego sportu, mimo zmian jakie obserwuję od kilku dekad, po prostu jest moim ulubionym sportem a nie moją pasją. Pomysły by jechać gdzieś w Polskę na mecz, zarywać pół nocki na powrót i następny dzień na dojście do siebie, już mi dawno wyparowały. Nawet "u siebie" nie chce mi się nieraz na stadion jechać, jestem zmęczony to siadam przed TV i nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu. Nie czuję wewnętrznego obowiązku, by oglądać mecz na żywo. Ale to pewnie i wiek i potrzeba komfortu, nie tylko opatrzenie się.

  45. Powrót do góry    #2111
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    PPJ był porównywany do BZ, a nie porównywalny, to zasadnicza różnica, chyba że popełniłęś literówkę?
    Na dno PPJ się nie stoczył, przesadzasz i to mocno. Może jedynie traktowaniem/podejściem do tego sportu i swojego zawodu, i nikt za niego tego nie zmieni. Oczywiście płaca taka na jaką zasługuje, żadnych sentymentów do wychowanka.



    Sport żałosny, albo my zbyt wiele już widzieliśmy i przeżyliśmy. Albo jedno i drugie.
    To znaczy nie traktuję żużla jako żałosnego sportu, mimo zmian jakie obserwuję od kilku dekad, po prostu jest moim ulubionym sportem a nie moją pasją. Pomysły by jechać gdzieś w Polskę na mecz, zarywać pół nocki na powrót i następny dzień na dojście do siebie, już mi dawno wyparowały. Nawet "u siebie" nie chce mi się nieraz na stadion jechać, jestem zmęczony to siadam przed TV i nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu. Nie czuję wewnętrznego obowiązku, by oglądać mecz na żywo. Ale to pewnie i wiek i potrzeba komfortu, nie tylko opatrzenie się.
    Był porównywalny, a nawet za juniora lepszy.
    Ale nie drążmy , bo to sto lat temu.
    Dziś Bartosz jest bez wątpienia najlepszym żużlowcem globu i na horyzoncie nie ma nikogo, kto mógłby mu to miano odebrać.
    A Piotr jest co najwyżej średnim ligowcem, któremu dziś daleko nawet do takich zawodników jak Woryna, Przedpełski, Woźniak.
    A nazwiska typu Janowski, Dudek, Kołodziej, Kubera to poziom nieosiągalny dla PPJ.
    Chyba już na zawsze.


    Z tym żałosnym sportem..... też jest moim ulubionym.
    Ale coraz bardziej zastanawiam się czy, nie jest to z przyzwyczajenia.
    Żużel po prostu robi się nudny, monotonny.
    mikroruchy, tory betonowe, jednościeżkowe, pola startowe uprzywilejowane, tunerzy rozdający dziś karty i silniki wybrańcom.
    Do tego tv z debilnymi komentatorami i ekspertami, która ma coraz większy wpływ na rozgrywki i robi z tego ,,towaru'' wielkie G!!!

    Żużel to prosty sport.
    motory, szybkość, 4 gości, 60 sekund.
    Tu powinna być ,,n.a.pierdalanka'' przez cztery okrążenia w każdym biegu
    A mamy w 80-85% przypadkach .....start i do mety.


    Co do wizyt stadionowych ... wolę wyjazdy.
    Bo traktuję już żużel jako dodatek do wyjazdu z dziadkami, oderwania się na chwilę od codzienności, wyjścia z domu.
    Dzień z browarkiem, grillem, pogaduszkami z kumplami, kibicami drużyny przeciwnej.
    Męski wypad.
    A żużel jest przy okazji.
    Smoka w tym roku odwiedziłem raz.

    A jeszcze ,,chwilę temu'' ustawiałem wakacje pod terminarz i wojowałem z Haliną kiedy ta w poniedziałek wielkanocny zapraszała rodzinę.
    Pewnie wpływ na to ma również i wiek.
    I zmiana priorytetów.
    Ale mimo wszystko głównym czynnikiem jest to , co z tym sportem zrobili decydenci w garniturach.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 25-07-2022 o 07:55

  46. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (25-07-2022), Edziol (25-07-2022), kobra102 (25-07-2022)

  47. Powrót do góry    #2112
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Był porównywalny, a nawet za juniora lepszy.
    Ale nie drążmy , bo to sto lat temu.
    Dziś Bartosz jest bez wątpienia najlepszym żużlowcem globu i na horyzoncie nie ma nikogo, kto mógłby mu to miano odebrać.
    A Piotr jest co najwyżej średnim ligowcem, któremu dziś daleko nawet do takich zawodników jak Woryna, Przedpełski, Woźniak.
    A nazwiska typu Janowski, Dudek, Kołodziej, Kubera to poziom nieosiągalny dla PPJ.
    Chyba już na zawsze.


    Z tym żałosnym sportem..... też jest moim ulubionym.
    Ale coraz bardziej zastanawiam się czy, nie jest to z przyzwyczajenia.
    Żużel po prostu robi się nudny, monotonny.
    mikroruchy, tory betonowe, jednościeżkowe, pola startowe uprzywilejowane, tunerzy rozdający dziś karty i silniki wybrańcom.
    Do tego tv z debilnymi komentatorami i ekspertami, która ma coraz większy wpływ na rozgrywki i robi z tego ,,towaru'' wielkie G!!!

    Żużel to prosty sport.
    motory, szybkość, 4 gości, 60 sekund.
    Tu powinna być ,,n.a.pierdalanka'' przez cztery okrążenia w każdym biegu
    A mamy w 80-85% przypadkach .....start i do mety.


    Co do wizyt stadionowych ... wolę wyjazdy.
    Bo traktuję już żużel jako dodatek do wyjazdu z dziadkami, oderwania się na chwilę od codzienności, wyjścia z domu.
    Dzień z browarkiem, grillem, pogaduszkami z kumplami, kibicami drużyny przeciwnej.
    Męski wypad.
    A żużel jest przy okazji.
    Smoka w tym roku odwiedziłem raz.

    A jeszcze ,,chwilę temu'' ustawiałem wakacje pod terminarz i wojowałem z Haliną kiedy ta w poniedziałek wielkanocny zapraszała rodzinę.
    Pewnie wpływ na to ma również i wiek.
    I zmiana priorytetów.
    Ale mimo wszystko głównym czynnikiem jest to , co z tym sportem zrobili decydenci w garniturach.

    Ok, ale ten Przedpełski... Daleko? Jeden i drugi są bardzo nierówni. W lidze jednak PPJ jeżdzi lepiej

  48. Powrót do góry    #2113
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ok, ale ten Przedpełski... Daleko? Jeden i drugi są bardzo nierówni. W lidze jednak PPJ jeżdzi lepiej
    Stosunek jakości do ceny na pewno działa na korzyść Pawła

  49. Powrót do góry    #2114
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Stosunek jakości do ceny na pewno działa na korzyść Pawła

    O, to znasz kwoty?

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Dominik (25-07-2022)

  51. Powrót do góry    #2115
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2013
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 35 w 14 postach
    Hansen, Jasiński i juniorzy - to jedyni zawodnicy (poza swoimi) których pokonał wczoraj Pawlicki…
    Roman im tam coś sypie! - Piotr Baron

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •