Strona 70 z 101 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,106 do 3,150 z 4526

Wątek: Unia Leszno 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3106
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ja mając nawet 2,7 promila we krwi, lepiej bym wychodził spod taśmy niż Ratajczak…

    Na te jego starty nie idzie patrzeć !
    Ten start w 4 serii z pola A ... No coś wybitnego hahahaha
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #3107
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Jeden mały plus. Przestał się odwracać, ogladać na innych, jak go mijają. Starty tragedia, jazda sztywna, ale nadal jest lepszy od Smyka, Kubery po 2 sezonach. Następny sezon będzie kluczowy w rozwoju.

  3. Powrót do góry    #3108
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,538
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Nie ogląda się bo jedzie z tyłu
    A tak poważnie za rok sezon prawdy.
    Nie wiem co zrobi że startami , ale musi to poprawić o 5 razy

  4. Powrót do góry    #3109
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Ratajczak > Pludra dzisiaj

  5. Powrót do góry    #3110
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Trochę Damian mnie zawiódł w tym MIMP. Fatalny występ...niestety.

  6. Powrót do góry    #3111
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tańszy?? Kto Ci tak powiedział??
    Jeśli tak to o grosze bo za podpis woła tyle że skończy w 1 lidze ....

    Wiele Kiepskich występów w 1 lidze i on chce do ekstraligi za 600za podpis....



    Tak , pytanie o oczekiwania....??
    Bo to jest ważne .
    Jeśli ktoś liczy że ja wierzę że Smektała skończy sezon z średnia 2.0 to nie wierzę.

    Ale w to że Smyka stać na średnią 1,6-1,8 w to wierzę . I wiem że na to go spoko mnie stać .
    1). Skąd Ty bierzesz te sumy? Mniej sportowych faktów czy przeglądów, bo się ośmieszasz. Łykasz wszystko co napiszą.
    2). Smyk w tym roku jadąc słabo ma 1,6 a Ty wymyślasz mu wizytę u psychologa , aby to osiągnął
    3). Podniecanie się nad Smyka punktacją w Szwecji jest mniej więcej na takim poziomie jak podniecanie punktacją Jasona w Anglii.

    Weź zawsze napisz sobie na kartce to co chcesz napisać , przeczytaj parę razy i wtedy pisz. Nie strzelaj ślepakami.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    spiniaza1 (07-09-2022)

  8. Powrót do góry    #3112
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Oj Unia, Unia.
    Od sponsora Unii w delikatnym już stopniu , a jeszcze niedawno głównego sponsora Dominika Kubera dowiedziałem się ciekawej rzeczy.
    Unia odnośnie rozmów kontraktowych z Dominem i Smykiem chciała przygotować „dwie pieczenie na jednym ogniu”. Konkretniej mówiąc spotkali się z jednym i drugim zawodnikiem tego samego dnia o tej samej godzinie w dwóch różnych miejscach. Jeden z zawodników z Dworakowskim, a drugi z Rusieckim. Identyczne kontrakty mieli chłopaki do podpisu i Unia chciała to rozegrać w ten sposób, że obaj mieli to podpisać , a później chcieli drugiego (niewiadomo którego) wypożyczyć za kasę.
    Problem polega na tym, że chłopaki byli ze sobą w kontakcie i się kapnęli o co chodzi, stąd nie ma żadnego z nich.
    Powiem tak. Wystarczyło być szczerym postawić na jednego, a drugiemu dać wolną rękę. Zagrać w otwarte karty, a nie starać się oszukać obu i jeszcze zarobić na tym duże siano. Chore.

    Doszło to do tego stopnia, że nawet podziękowano części sponsorów którzy chcieli pozostać z Dominem który chciał później już startować w Lublinie. Unia nie chciała aby sponsor klubu, sponsorował tez zawodnika który w takich okolicznościach opuszcza Leszno.

    Mnie zmroziło jak to usłyszałem. Możecie mi wierzyć lub nie. Chciałem się z tym podzielić , bo akurat to info od osoby bardzo wiarygodnej i pisze to z pełna odpowiedzialnością. Taka jest prawda tej historii.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    noc (08-09-2022)

  10. Powrót do góry    #3113
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Autobus się zatrzymał , pasażerowie zaczęli klaskać.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #3114
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    nawet podziękowano części sponsorów którzy chcieli pozostać z Dominem który chciał później już startować w Lublinie. Unia nie chciała aby sponsor klubu, sponsorował tez zawodnika który w takich okolicznościach opuszcza Leszno.

    W to nie uwierzę... Jaki to miałoby sens?

  12. Powrót do góry    #3115
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,845
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,129 w 1,484 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Oj Unia, Unia.
    Od sponsora Unii w delikatnym już stopniu , a jeszcze niedawno głównego sponsora Dominika Kubera dowiedziałem się ciekawej rzeczy.
    Unia odnośnie rozmów kontraktowych z Dominem i Smykiem chciała przygotować „dwie pieczenie na jednym ogniu”. Konkretniej mówiąc spotkali się z jednym i drugim zawodnikiem tego samego dnia o tej samej godzinie w dwóch różnych miejscach. Jeden z zawodników z Dworakowskim, a drugi z Rusieckim. Identyczne kontrakty mieli chłopaki do podpisu i Unia chciała to rozegrać w ten sposób, że obaj mieli to podpisać , a później chcieli drugiego (niewiadomo którego) wypożyczyć za kasę.
    Problem polega na tym, że chłopaki byli ze sobą w kontakcie i się kapnęli o co chodzi, stąd nie ma żadnego z nich.
    Powiem tak. Wystarczyło być szczerym postawić na jednego, a drugiemu dać wolną rękę. Zagrać w otwarte karty, a nie starać się oszukać obu i jeszcze zarobić na tym duże siano. Chore.

    Doszło to do tego stopnia, że nawet podziękowano części sponsorów którzy chcieli pozostać z Dominem który chciał później już startować w Lublinie. Unia nie chciała aby sponsor klubu, sponsorował tez zawodnika który w takich okolicznościach opuszcza Leszno.

    Mnie zmroziło jak to usłyszałem. Możecie mi wierzyć lub nie. Chciałem się z tym podzielić , bo akurat to info od osoby bardzo wiarygodnej i pisze to z pełna odpowiedzialnością. Taka jest prawda tej historii.
    Kombinator przewrócił się o własne nogi. Normalność wygrała a kombinator walnął nosem o podłogę. Słusznie się należało.
    A po pewnym czasie ten Smyk i ten Kubera został tym złym.

  13. Powrót do góry    #3116
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Oj Unia, Unia.
    Od sponsora Unii w delikatnym już stopniu , a jeszcze niedawno głównego sponsora Dominika Kubera dowiedziałem się ciekawej rzeczy.
    Unia odnośnie rozmów kontraktowych z Dominem i Smykiem chciała przygotować „dwie pieczenie na jednym ogniu”. Konkretniej mówiąc spotkali się z jednym i drugim zawodnikiem tego samego dnia o tej samej godzinie w dwóch różnych miejscach. Jeden z zawodników z Dworakowskim, a drugi z Rusieckim. Identyczne kontrakty mieli chłopaki do podpisu i Unia chciała to rozegrać w ten sposób, że obaj mieli to podpisać , a później chcieli drugiego (niewiadomo którego) wypożyczyć za kasę.
    Problem polega na tym, że chłopaki byli ze sobą w kontakcie i się kapnęli o co chodzi, stąd nie ma żadnego z nich.
    Powiem tak. Wystarczyło być szczerym postawić na jednego, a drugiemu dać wolną rękę. Zagrać w otwarte karty, a nie starać się oszukać obu i jeszcze zarobić na tym duże siano. Chore.

    Doszło to do tego stopnia, że nawet podziękowano części sponsorów którzy chcieli pozostać z Dominem który chciał później już startować w Lublinie. Unia nie chciała aby sponsor klubu, sponsorował tez zawodnika który w takich okolicznościach opuszcza Leszno.

    Mnie zmroziło jak to usłyszałem. Możecie mi wierzyć lub nie. Chciałem się z tym podzielić , bo akurat to info od osoby bardzo wiarygodnej i pisze to z pełna odpowiedzialnością. Taka jest prawda tej historii.
    brzmi jak totalna bzdura, ale fajny scenariusz na komedie. No coz, sponsorzy, ktorzy laduja kase w zuzel MUSZA miec fantazje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #3117
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Dlatego bawi mnie jak niektorzy sa tu slepo zapatrzeni w klub i obwiniaja Domina albo Smyka za pojscie za kasa. Rusiecki i Dworakowski po tych kilku tytulach uwierzyli w swoja *****istosc i mysleli, ze jazda w tym klubie to prestiz. I bardzo dobrze, ze potkneli sie i ******** na glupi ryj. A za rok o tej porze niektorzy sie mocno zdziwia, jak bedzie trzeba szukac zawodbikow na I lige. Pycha kroczy przed upadkiem.

  15. Powrót do góry    #3118
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,293
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Jankes to NAUCZYCIEL !
    Nie ma, że mokro, trening to trening


    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ign=newswidget

  16. Powrót do góry    #3119
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Kombinator przewrócił się o własne nogi. Normalność wygrała a kombinator walnął nosem o podłogę. Słusznie się należało.
    A po pewnym czasie ten Smyk i ten Kubera został tym złym.

    Wszyscy oni zwierzyli się noc'owi...

    I już wiemy.

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 08-09-2022 o 20:09

  17. Powrót do góry    #3120
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Dlatego bawi mnie jak niektorzy sa tu slepo zapatrzeni w klub i obwiniaja Domina albo Smyka za pojscie za kasa. Rusiecki i Dworakowski po tych kilku tytulach uwierzyli w swoja *****istosc i mysleli, ze jazda w tym klubie to prestiz. I bardzo dobrze, ze potkneli sie i ******** na glupi ryj. A za rok o tej porze niektorzy sie mocno zdziwia, jak bedzie trzeba szukac zawodbikow na I lige. Pycha kroczy przed upadkiem.
    a tak na prawde ..prawda lezy po srodku . kazdy chcial ugrac jak najwiecej dla siebie . wykorzystac sytuacje
    pyra

  18. Powrót do góry    #3121
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    brzmi jak totalna bzdura, ale fajny scenariusz na komedie. No coz, sponsorzy, ktorzy laduja kase w zuzel MUSZA miec fantazje.
    Wiem jak to brzmi, ale poważnie taka jest prawda. Biorąc pod uwagę, że kontakt z klubem prawie zerowy ma nasz prezydent który jest mega fanem żużla tez o czymś to świadczy. Bardzo hermetyczne zrobiło się całe to towarzystwo sterujące tym klubem.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 08-09-2022 o 21:34

  19. Powrót do góry    #3122
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Oj Unia, Unia.
    Od sponsora Unii w delikatnym już stopniu , a jeszcze niedawno głównego sponsora Dominika Kubera dowiedziałem się ciekawej rzeczy.
    Unia odnośnie rozmów kontraktowych z Dominem i Smykiem chciała przygotować „dwie pieczenie na jednym ogniu”. Konkretniej mówiąc spotkali się z jednym i drugim zawodnikiem tego samego dnia o tej samej godzinie w dwóch różnych miejscach. Jeden z zawodników z Dworakowskim, a drugi z Rusieckim. Identyczne kontrakty mieli chłopaki do podpisu i Unia chciała to rozegrać w ten sposób, że obaj mieli to podpisać , a później chcieli drugiego (niewiadomo którego) wypożyczyć za kasę.
    Problem polega na tym, że chłopaki byli ze sobą w kontakcie i się kapnęli o co chodzi, stąd nie ma żadnego z nich.
    Powiem tak. Wystarczyło być szczerym postawić na jednego, a drugiemu dać wolną rękę. Zagrać w otwarte karty, a nie starać się oszukać obu i jeszcze zarobić na tym duże siano. Chore.

    Doszło to do tego stopnia, że nawet podziękowano części sponsorów którzy chcieli pozostać z Dominem który chciał później już startować w Lublinie. Unia nie chciała aby sponsor klubu, sponsorował tez zawodnika który w takich okolicznościach opuszcza Leszno.

    Mnie zmroziło jak to usłyszałem. Możecie mi wierzyć lub nie. Chciałem się z tym podzielić , bo akurat to info od osoby bardzo wiarygodnej i pisze to z pełna odpowiedzialnością. Taka jest prawda tej historii.

    Znaczy się, żebym ja dobrze zrozumiał... bo o ile w genialne plany Panów Dworakowski / Rusiecki wierzę, to jednak cała otoczka lekko mi się nie zgadza. Podsumujmy więc:

    - Prezesi chcą wywinąć świństwo i umawiają podwójne spotkanie ...TRUDNE SPRAWYYY
    - Plan zakładał, że jednego wyruchają przez lejek, a drugiego obsypią złotem i namaszczą nowym Mesjaszem ziemi leszczyńskiej
    - niestety dla Panów Prezesów - w niewyjaśnionych okolicznościach - młode chłopaki przejrzały niecny plan......TRUDNE SPRAWYYY
    - chcąc ratować życie, wybiegli z karczmy [synchronicznie] i udali się w kierunku wiadomym, ratować duszę.
    - o całości - nie wiedzieć skąd - dowiaduje się osoba zaufana, funkcjonująca blisko struktur klubowych i poruszona tą niegodziwością, przekazuje owe podanie ludowe najbliższemu bardowi, który po dziś dzień głosi ową wieść w świecie....

    ...Bo najbardziej mnie w tym interesuje fakt: SKĄD SPONSOR I CHŁOPAKI WIEDZIELI, JAKI PLAN MAJĄ PANOWIE PREZESI? Wpuścili jednemu i drugiemu sondę doodbytniczą, a stamtąd do mózgu i ukradli ich wspomnienia? :/
    Bo to są całkiem przydatne rzeczy: wiedzieć, co myśli druga osoba... serio. Bo cała historia wygląda tak, jakby Prezesi pochwalili się planem albo ktoś wykradł im go z sejfu [spisanego i podstemplowanego w 3 kopiach]...a przypomnę- PLAN OSZUSTWA NIE DOSZEDŁ DO SKUTKU.
    Jak więdz sponsor i chłopaki weszli w posiadanie tego planu? Że to tak...? Jak to się stało? Wróżbita Maciej, Jackowski...Sapkowski? Kto maczał w tym palce ?

    Przepraszam za śmieszkowanie- nie odbieraj tego personalnie.... zwyczajnie otoczka jest no... kuriozalna i groteskowa....

    pozdrawiam z Leszna

  20. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Dominik (09-09-2022), Hulc (08-09-2022), j-rules (09-09-2022), spiniaza1 (09-09-2022)

  21. Powrót do góry    #3123
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Znaczy się, żebym ja dobrze zrozumiał... bo o ile w genialne plany Panów Dworakowski / Rusiecki wierzę, to jednak cała otoczka lekko mi się nie zgadza. Podsumujmy więc:

    - Prezesi chcą wywinąć świństwo i umawiają podwójne spotkanie ...TRUDNE SPRAWYYY
    - Plan zakładał, że jednego wyruchają przez lejek, a drugiego obsypią złotem i namaszczą nowym Mesjaszem ziemi leszczyńskiej
    - niestety dla Panów Prezesów - w niewyjaśnionych okolicznościach - młode chłopaki przejrzały niecny plan......TRUDNE SPRAWYYY
    - chcąc ratować życie, wybiegli z karczmy [synchronicznie] i udali się w kierunku wiadomym, ratować duszę.
    - o całości - nie wiedzieć skąd - dowiaduje się osoba zaufana, funkcjonująca blisko struktur klubowych i poruszona tą niegodziwością, przekazuje owe podanie ludowe najbliższemu bardowi, który po dziś dzień głosi ową wieść w świecie....

    ...Bo najbardziej mnie w tym interesuje fakt: SKĄD SPONSOR I CHŁOPAKI WIEDZIELI, JAKI PLAN MAJĄ PANOWIE PREZESI? Wpuścili jednemu i drugiemu sondę doodbytniczą, a stamtąd do mózgu i ukradli ich wspomnienia? :/
    Bo to są całkiem przydatne rzeczy: wiedzieć, co myśli druga osoba... serio. Bo cała historia wygląda tak, jakby Prezesi pochwalili się planem albo ktoś wykradł im go z sejfu [spisanego i podstemplowanego w 3 kopiach]...a przypomnę- PLAN OSZUSTWA NIE DOSZEDŁ DO SKUTKU.
    Jak więdz sponsor i chłopaki weszli w posiadanie tego planu? Że to tak...? Jak to się stało? Wróżbita Maciej, Jackowski...Sapkowski? Kto maczał w tym palce ?

    Przepraszam za śmieszkowanie- nie odbieraj tego personalnie.... zwyczajnie otoczka jest no... kuriozalna i groteskowa....

    pozdrawiam z Leszna
    Masz tak na prawdę jedno miejsce w zespole , a ich jest dwóch. Skoro jeden wiedział o możliwym kontrakcie i dacie podpisania to na pewno poinformował o tym osoby z bliskiego otoczenia (mechaników, rodzine , sponsorów) , a i nie trzeba być ślepym , aby wiedzieć, że żyją w przyjacielskich relacjach. To jest tak jak dziś każdy wie gdzie idzie Piotr i to już dawna.
    Stad tez te legendarne „drzwi Józefa” które pokazał Smykowi.
    Sponsor wiedział o tym, bo był jego głównym sponsorem widniejącym na kasku. Musiał zostać o sprawie poinformowany , bo akurat nie był zainteresowany sponsorowaniem zawodnika który będzie startował w tak odległym mieście mając lokalną firmę. Stad tez rozstali się z Dominem w przyjacielskich relacjach.

    Wiem jak to brzmi, nie mówię,ze masz w to wierzyć. Niestety w klubie od dawna zle się zaczyna dziać, wiec ja osobiście jestem w stanie w to uwierzyć. Nie mam podstaw , aby osobie którą bardzo dobrze znam, która była przez lata najważniejszym sponsorem zawodnika który jest w to zamieszany nie wierzyć.

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    W to nie uwierzę... Jaki to miałoby sens?
    Nie wiem jaki sens to ma stary. Może myśleli, ze maja karty wszystkie w ręku i za to, ze osoba jednego czy drugiego zawodnika „dała im kosza” myśleli, ze sponsorzy nie pojda za nimi, a poszli bo nie spodobała im się ta akcja i polityka klubu. Myśleli, ze wybiorą klub,a wybrani zawodnika.
    A mało masz takich akcji. Firma Transrol której bliżej do Stali Gorzów niż Unii od lat z naszego regionu, albo firma MAGIK która woli sponsorować indywidualnie zawodnika niż klub z regionu.
    Sami wiemy, ze nasi jak już coś nie idzie po ich myśli to jada z wszystkim, aż miło.
    Zresztą wcześniej już praktykowali dziwne zagrywki i nie wiem zmuszanie Hampela do wypożyczenia do Rybnika, podpisywanie jakiś dziwnych papierków które zobowiązywać maja zawodnika do startu w ich zespole, cała ta szopka z mało realnym ekwiwalentem za Domina.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 08-09-2022 o 22:24

  22. Powrót do góry    #3124
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Czyli co mogę powiedzieć... "A nie mówiłem"?

    Amatorzy.

  23. Powrót do góry    #3125
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Kolejna niestorzona historia...

    Taka sama jak ta że to SMYK za wszystkim stoi bo sam nakrecił Kubere na odejscie z Leszna bo cały sezon mu marudzil że nie bedzie dla nich miejsca w zespole po czym jak Domin dogadał się z Lublinem to Smyk wjechał do Dwortakowskiego na białym koniu z kwotami z ksieżyca bo myślał że klub bedąc pod scianą zgodzi sie na jego wygórowane warunki... No i się przeliczył...

    I jescze wiele innych historii. A po tych wszystkich wielkich aferach i tak Hamepl znów dogadał sie w Leszni , Smyk też taki ten Dworakowski z Rusieckim straszni...

    Tak pozatym tym wszystkim marudzącym zapytam kogo byście widzieli na stanowisku prezesa, albo na którego prezesa zamieniliscie dwójke Dworakowski Rusiecki która przez 18 lat działania w klubie zdobyła 7x DMP i 3x Vice. Prosze słucham prozpozycji i tego który to prezes jest lepszy? Dużo można by mówic ze są tacy czy inni ale wyniki mają a pozatym do tego klubu dają tez swoją kase i odpowiedzialnosc mają dużo nie jak w wielu innych miejscach. Pozatym śmiać mi sie chce z tego "w klubie źle się dzieje". Takie info najcześciej puszczają drobni sponsorzy, ludzi krecącyc się przy klubie, którzy dając niewiele lub nic chcili by decydować o najważniejszych rzeczach w tym klubie vide PRAWUCKI , BANASIK czy ostatni KNOPP któremu ponoc marzyła sie prezesura w Lesznie (Ten akurat dawał troche konkretniejsze pieniądze). Józef z Ruskiem napewno nie są idealni i wiele rzeczy mogli zrobić by lepiej lub obstawić sie lepszymi ludźmi(tak IGIELSKI WON!) ale to oczernianie na lewo i prawo jest żałosne...

    A kolega od pięknej historii czemu nie napisze o jakim sponsorze mowa? w Czym problem?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (09-09-2022), darsen (09-09-2022), elgato (09-09-2022)

  25. Powrót do góry    #3126
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Kolejna niestorzona historia...

    Taka sama jak ta że to SMYK za wszystkim stoi bo sam nakrecił Kubere na odejscie z Leszna bo cały sezon mu marudzil że nie bedzie dla nich miejsca w zespole po czym jak Domin dogadał się z Lublinem to Smyk wjechał do Dwortakowskiego na białym koniu z kwotami z ksieżyca bo myślał że klub bedąc pod scianą zgodzi sie na jego wygórowane warunki... No i się przeliczył...

    I jescze wiele innych historii. A po tych wszystkich wielkich aferach i tak Hamepl znów dogadał sie w Leszni , Smyk też taki ten Dworakowski z Rusieckim straszni...

    Tak pozatym tym wszystkim marudzącym zapytam kogo byście widzieli na stanowisku prezesa, albo na którego prezesa zamieniliscie dwójke Dworakowski Rusiecki która przez 18 lat działania w klubie zdobyła 7x DMP i 3x Vice. Prosze słucham prozpozycji i tego który to prezes jest lepszy? Dużo można by mówic ze są tacy czy inni ale wyniki mają a pozatym do tego klubu dają tez swoją kase i odpowiedzialnosc mają dużo nie jak w wielu innych miejscach. Pozatym śmiać mi sie chce z tego "w klubie źle się dzieje". Takie info najcześciej puszczają drobni sponsorzy, ludzi krecącyc się przy klubie, którzy dając niewiele lub nic chcili by decydować o najważniejszych rzeczach w tym klubie vide PRAWUCKI , BANASIK czy ostatni KNOPP któremu ponoc marzyła sie prezesura w Lesznie (Ten akurat dawał troche konkretniejsze pieniądze). Józef z Ruskiem napewno nie są idealni i wiele rzeczy mogli zrobić by lepiej lub obstawić sie lepszymi ludźmi(tak IGIELSKI WON!) ale to oczernianie na lewo i prawo jest żałosne...

    A kolega od pięknej historii czemu nie napisze o jakim sponsorze mowa? w Czym problem?
    CHŁODROL

    Napisałem co usłyszałem i się podzieliłem. Prujesz się niepotrzebnie. Nie chcesz nie musisz wierzyć.

  26. Powrót do góry    #3127
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Znaczy się, żebym ja dobrze zrozumiał... bo o ile w genialne plany Panów Dworakowski / Rusiecki wierzę, to jednak cała otoczka lekko mi się nie zgadza. Podsumujmy więc:

    - Prezesi chcą wywinąć świństwo i umawiają podwójne spotkanie ...TRUDNE SPRAWYYY
    - Plan zakładał, że jednego wyruchają przez lejek, a drugiego obsypią złotem i namaszczą nowym Mesjaszem ziemi leszczyńskiej
    - niestety dla Panów Prezesów - w niewyjaśnionych okolicznościach - młode chłopaki przejrzały niecny plan......TRUDNE SPRAWYYY
    - chcąc ratować życie, wybiegli z karczmy [synchronicznie] i udali się w kierunku wiadomym, ratować duszę.
    - o całości - nie wiedzieć skąd - dowiaduje się osoba zaufana, funkcjonująca blisko struktur klubowych i poruszona tą niegodziwością, przekazuje owe podanie ludowe najbliższemu bardowi, który po dziś dzień głosi ową wieść w świecie....

    ...Bo najbardziej mnie w tym interesuje fakt: SKĄD SPONSOR I CHŁOPAKI WIEDZIELI, JAKI PLAN MAJĄ PANOWIE PREZESI? Wpuścili jednemu i drugiemu sondę doodbytniczą, a stamtąd do mózgu i ukradli ich wspomnienia? :/
    Bo to są całkiem przydatne rzeczy: wiedzieć, co myśli druga osoba... serio. Bo cała historia wygląda tak, jakby Prezesi pochwalili się planem albo ktoś wykradł im go z sejfu [spisanego i podstemplowanego w 3 kopiach]...a przypomnę- PLAN OSZUSTWA NIE DOSZEDŁ DO SKUTKU.
    Jak więdz sponsor i chłopaki weszli w posiadanie tego planu? Że to tak...? Jak to się stało? Wróżbita Maciej, Jackowski...Sapkowski? Kto maczał w tym palce ?

    Przepraszam za śmieszkowanie- nie odbieraj tego personalnie.... zwyczajnie otoczka jest no... kuriozalna i groteskowa....

    pozdrawiam z Leszna
    Sprawa jest prosta i nie trzeba tu wymyslac historyjek.
    Mieliscie 3 zawodnikow na 2 miejsca.
    Faworytem prezesow byl Lidsey a wychowankowie mieli walczyc o ostatnie miejsce w skladzie.
    Tak sie zlozylo,ze ani jeden ani drugi nie mieli na to ochoty.
    Rynek jest jaki jest wiec zawodnicy jeszcze na tym zyskali finansowo.Obaj wykonali logiczny ruch myslac o swojej karierze.Nie czekali na rozwoj sytuacji tylko skorzystali
    z okazji i zmienili kluby na takie ktore nie fundowaly im walki o sklad a jeszcze odpowiednio wynagrodzily.
    Wtedy zrobilo sie male zamieszanie w klubie,w**** Dworaka i obsmarowywanie zawodnikow.
    Typowe dla polskiego zuzlowego kur.widolka.
    Kubera sie rozwinal podrecznikowo, co tego kto sie zna choc troche na zuzlu nie powinno dziwic.
    To on a nie skuteczniejszy Smyk pokazywal,ze ma wieksze jaja do tego sportu i tylko kwestia czasu bylo kiedy odpali.
    Faworytem byl jednak bezjajeczny Lidsey wiec macie co macie.
    Smyk w Czewie sie nie rozwina co jednak lekko dziwi i byc moze powrot dobrze mu zrobi ale nie tylko on ma nauczke,klub rowniez.
    Koniec historii.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-09-2022 o 06:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #3128
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,538
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Klub na przestrzeni ostatnich lat osiągnął szereg sukcesów .
    Teraz nadszedł gorszy okres , ale pewnie go przetrwamy , i za kilka lat znów zaatakujemy najwyższe miejsca.

    Trzeba poczekać na rozwój młodzieży

  28. Powrót do góry    #3129
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Spokojnie - zaraz wleci ByczekNaZawsze i wyjaśni niedowiarkom, że kulisy negocjacji z Kuberą i Smektałą są w 100% nieprawdziwe, bo brał w nich udział Dworakowski, a ten jak wiadomo jest wzorem cnót wszelakich i człowiekiem bez najmniejszej skazy. "Józef ufam tobie"

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Kaman (09-09-2022)

  30. Powrót do góry    #3130
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    no, Kubera ze Smykiem caly czas na whatsupie byli w kontakcie. Dali sobie znac, ze jeden bedzie gadal z Jozefem a drugi z Ruskiem.
    Ustalili do jakich kwot negocjuja minimalnie i maksymalnie, zeby zaden z nich nie poczul sie stratny - zaufanie to podstawa takich operacji.
    Na spotkaniu dyskretnie robili zdjecia propozycji kontraktow i wysylali sobie na telefon.
    Po wszystkim spotkali sie, stwierdzili, ze w innych klubach daja wiecej, po czym poszli na kremowki.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Dominik (09-09-2022)

  32. Powrót do góry    #3131
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Nie musieli siedzieć na WhatsAppie. Wystarczy, że przed tymi spotkaniami poinformowali się wzajemnie co się święci - podejrzewam, że ta świadomość mogła wystarczyć im do podjęcia decyzji o opuszczeniu środowiska.

  33. Powrót do góry    #3132
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sprawa jest prosta i nie trzeba tu wymyslac historyjek.
    Mieliscie 3 zawodnikow na 2 miejsca.
    Faworytem prezesow byl Lidsey a wychowankowie mieli walczyc o ostatnie miejsce w skladzie.
    Tak sie zlozylo,ze ani jeden ani drugi nie mieli na to ochoty.
    Rynek jest jaki jest wiec zawodnicy jeszcze na tym zyskali finansowo.Obaj wykonali logiczny ruch myslac o swojej karierze.Nie czekali na rozwoj sytuacji tylko skorzystali
    z okazji i zmienili kluby na takie ktore nie fundowaly im walki o sklad a jeszcze odpowiednio wynagrodzily.
    Wtedy zrobilo sie male zamieszanie w klubie,w**** Dworaka i obsmarowywanie zawodnikow.
    Typowe dla polskiego zuzlowego kur.widolka.
    Kubera sie rozwinal podrecznikowo, co tego kto sie zna choc troche na zuzlu nie powinno dziwic.
    To on a nie skuteczniejszy Smyk pokazywal,ze ma wieksze jaja do tego sportu i tylko kwestia czasu bylo kiedy odpali.
    Faworytem byl jednak bezjajeczny Lidsey wiec macie co macie.
    Smyk w Czewie sie nie rozwina co jednak lekko dziwi i byc moze powrot dobrze mu zrobi ale nie tylko on ma nauczke,klub rowniez.
    Koniec historii.
    Lidsey... zaskoczyłeś mnie tym, że jest faworytem Prezesów [był].. ale do Niego wrócę....
    Dlaczego tak cały plan neguję?

    - Po pierwsze my wcale nie musieliśmy kontraktować Doyla. Pierwsze miejsce w składzie
    - Janusz Kołodziej otwarcie powiedział, że jeżeli ma to dać miejsce wychowankowi - on to pierdzieli i szuka sobie innego miejsca. Oczywiście , Jego honor, a wizja Prezesów to odrębne sprawy.. ale technicznie miejsce było...drugie miejsce w składzie
    -Lidsey... faworyt, nie faworyt. Nie postrzegam tak tego, gdyż miał taki sam status jak Brady Kurtz, którego bez mrugnięcia okiem wypuszczono do Łodzi. Lidsey nie był nic lepszy d Dominika Kubery czy Bartka Smektały, a w chwili wprowadzenia przepisu U24, to każdy z Nich- aż prosiło się- mógł wskoczyć za Lidsey...a ten na WYPOŻYCZENIE tak jak teraz Rew. Uważam, że tu było 3 miejsce
    - Z KATEGORII FANTASTYKI: Czwarty wakat mógł być po Ruskim, z którym szarpaliśmy się, a od czasu COVID-19 i sławnych cięć... to już była masakra. Oczywiście, nie mogliśmy sobie pozwolić na takie odmłodzenie składu i wypierdzielenie lidera, gdyż nikt nie chciał być drugim Grudziądzem. Więc Emil albo Emil albo Doyle i byłoby miejsce...

    Realnie uważam, że należało i mogło być to miejsce dla obu kosztem Lidseya i Doyla /Emila. Dlatego nie zgadzam się z tezą kolegi "NeverGiveUp38", że plan się rypnął gdy chłopaki się pokapowali, iż ich jest 2.. a miejsce 1... To nieprawda, bo gdyby sprawy potoczyły się inaczej, jestem przekonany iż jedna z opcji zakładała miejsce dla obu młodych Byków. Stąd tą tezę o uwiarygodniającą wersję sponsora uważam za naciąganą.

    Uważam ją za naciąganą także dlatego iż... nie wiem jak to się stało, że nagle wszyscy odrzucają wersję najbardziej prawdopodobną.
    Przecież wprowadzono U24 które eliminowało ze składu jednego z Liderów. Był to przecież czas kiedy kilku "niegłupich zawodników albo zeszło ligę niżej, ktoś tam karierę skończył... bo U24 zabiera jedno miejsce. Logiczne więc że po takiej stracie każdy chciałby mieć petardę na tej pozycji. Gdzie były petardy? No w Lesznie groszem nie śmierdzącym były petardy, które dostały kontrakt życia i poszli za pieniądzem.... ja też zmieniałem pracę idąc za pieniądzem i tłumacząc tą decyzję nie musiałem opowiadać historii o brudnych zagrywkach szefa.
    To jest najlogiczniejsza wersja, a nagle wszyscy o niej zapomnieli


    W tym co napisał NeverGiveUp38... Dominik Kubera jawi się jako osoba skrajnie przez klub pokrzywdzona. Tezę tą uwiarygadnia sponsor. nawet w internetowym wywiadzie Mariusza Cwojdy słucham jak to klub "wbił Mu nóż w plecy". Błagam....
    Dominik żegnał się z nami po ostatnim meczu.. wtedy już mówił "wrócę silniejszy". I co....w tym momencie wiedział już , że jest poza Lesznem... więc omawiane wydarzenia;
    A: miały miejsce przed finałowym meczem. A skoro tak było, to wobec tego ewidentnego świństwa - naprawę sądzicie, że zawodnik w tak dalece kurtuazyjny sposób żegnały się z klubem?
    B: Miały miejsce po meczu w którym Dominik się z nami pożegnał....a skoro się pożegnał, to w jakim celu udawałby się na rozmowy kontraktowe?

    I wreszcie mój ulubiony fragment o biednym i pokrzywdzonym Dominiku.
    Zawodnik ten, przed ostatnim sezonem startów jako junior, miał prosić, by kontrakt nie zawierał klauzuli o konieczności wniesienia opłaty za wyszkolenie, gdyby ten po zakończeniu wieku juniora zmienił barwy klubowe...a na co klub nie przystał, co pokazują też dalsze wydarzenia z początku startów Dominika w Lublinie [pauza i konieczność odczekania do pierwszego okna transfrowego]
    JAKI TO NIEBYWAŁY PRZYPADEK, ŻE ZAWODNIK TEN PO ZAKOŃCZENIU WIEKU JUNIORA POSZEDŁ W CHOLERĘ... I TO DO TAK "BIEDNEGO" KLUBU.

    Zwyczajnie nie wierzę w to, że ów precedens tak wyglądał. Prawda jak zwykle jest po środku, coś ktoś dopowiedział, coś przeinaczył... i mamy hit na jesienne wieczory.

    Pozdrawiam z Leszna

    P.S. Cieszę się ogromnie, że wraca do nas Bartek Smektała. On w przeciwieństwie do karierowicza z Lublina nie srał na klub, co pysk otworzył.
    To wiele mówi o człowieku.

    P.S.2 .. Z pewnością o kilku sprawach, które chciałem poruszyć- zapomniałem.. ale może podaruję już sobie erraty do tego tasiemca

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Dominik (09-09-2022), spiniaza1 (10-09-2022)

  35. Powrót do góry    #3133
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,293
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Jaimon nie był faworytem Prezesów , tylko Prezesa.

    Pamiętam jak dziś rozmowę z Rusieckim przy browarze i kiełbasie podczas IMŚJ w Paedubicach.
    Wszyscy jak przystało na czeskie zwyczaje , byliśmy już delikatnie zrobieni i Piotr powiedział więcej niż powinien.
    On upierał się przy Australijczyku , a Józef nie zgadzał się , żeby dla dobra wychowanków , klub opuścił Janek , który był skłonny to zrobić.
    Stwierdził, że jak Dworakowski nie chce odpuścić Kołodzieja , to on na pewno nie zrezygnuje z Jaimona i w takim razie nie będzie ani Smyka ani Domina w przyszłym roku.
    Nie chciało nam się wówczas w to wierzyć , choć wszystko co widzieliśmy podczas tego finału wskazywało , że Rusek nie żartuje .
    Przez całe zawody był w boksie AUS, nie podchodził ani nie gadał w ogóle z Dominikiem.
    A jak Lidsey zdobył złoto to cieszył się jak dziecko, nie podając nawet ręki i gratulując srebra Kuberze.

    Później z innych źródeł dowiedziałem się jeszcze ,że to Smyk wcześniej nas w.yr.uchał dogadując się z Unią , dając zielone światło Kuberze na odejście, po czym rzucił propozycją kontaktu z Czewy i ,,zaśpiewał” tego samego w Lesznie.

    W sumie to nie wiem po co wałkujemy to setny raz.
    Było
    Minęło

    Prawdy i tak się nigdy nie dowiemy.

  36. Powrót do góry    #3134
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    - Po pierwsze my wcale nie musieliśmy kontraktować Doyla. Pierwsze miejsce w składzie
    Właśnie - wystarczyło zatrzymać jednego z dwójki Smektała/Kubera. Rozwiązanie najprostrze i samo się narzucające, które musiało się udać - no chyba, żeby klub poprowadził negocjacje w sposób, po którym ani jeden ani drugi nie chcieli zostać w Lesznie.

    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    - Janusz Kołodziej otwarcie powiedział, że jeżeli ma to dać miejsce wychowankowi - on to pierdzieli i szuka sobie innego miejsca.
    Heh...

    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    -Lidsey... faworyt, nie faworyt. Nie postrzegam tak tego, gdyż miał taki sam status jak Brady Kurtz, którego bez mrugnięcia okiem wypuszczono do Łodzi.
    Zwalniając miejsce w składzie dla... ?

    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Lidsey nie był nic lepszy d Dominika Kubery czy Bartka Smektały, a w chwili wprowadzenia przepisu U24, to każdy z Nich- aż prosiło się- mógł wskoczyć za Lidsey...a ten na WYPOŻYCZENIE tak jak teraz Rew. Uważam, że tu było 3 miejsce
    W klubie mieli inne zdanie.

  37. Powrót do góry    #3135
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Sam pomysł rozmów jednego dnia z jednym i drugim zawodnikiem z dwoma różnymi osobami już śmierdzi. Tyle.
    Jak kolega wyżej napisał , było minęło. Lecimy dalej tym co mamy. Smyk z jakiś względów wraca , bo raczej kłopotów z Rusieckim nigdy nie miał, ale z Józefem pewnie by się już coś znalazło. Trzeba trzymać kciuki za chłopaka , niech wróci na poziom który prezentował przed odejściem i będzie super.

  38. Powrót do góry    #3136
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Lidsey... zaskoczyłeś mnie tym, że jest faworytem Prezesów [był].. ale do Niego wrócę....
    Dlaczego tak cały plan neguję?

    - Po pierwsze my wcale nie musieliśmy kontraktować Doyla. Pierwsze miejsce w składzie
    - Janusz Kołodziej otwarcie powiedział, że jeżeli ma to dać miejsce wychowankowi - on to pierdzieli i szuka sobie innego miejsca. Oczywiście , Jego honor, a wizja Prezesów to odrębne sprawy.. ale technicznie miejsce było...drugie miejsce w składzie
    -Lidsey... faworyt, nie faworyt. Nie postrzegam tak tego, gdyż miał taki sam status jak Brady Kurtz, którego bez mrugnięcia okiem wypuszczono do Łodzi. Lidsey nie był nic lepszy d Dominika Kubery czy Bartka Smektały, a w chwili wprowadzenia przepisu U24, to każdy z Nich- aż prosiło się- mógł wskoczyć za Lidsey...a ten na WYPOŻYCZENIE tak jak teraz Rew. Uważam, że tu było 3 miejsce
    - Z KATEGORII FANTASTYKI: Czwarty wakat mógł być po Ruskim, z którym szarpaliśmy się, a od czasu COVID-19 i sławnych cięć... to już była masakra. Oczywiście, nie mogliśmy sobie pozwolić na takie odmłodzenie składu i wypierdzielenie lidera, gdyż nikt nie chciał być drugim Grudziądzem. Więc Emil albo Emil albo Doyle i byłoby miejsce...

    Realnie uważam, że należało i mogło być to miejsce dla obu kosztem Lidseya i Doyla /Emila. Dlatego nie zgadzam się z tezą kolegi "NeverGiveUp38", że plan się rypnął gdy chłopaki się pokapowali, iż ich jest 2.. a miejsce 1... To nieprawda, bo gdyby sprawy potoczyły się inaczej, jestem przekonany iż jedna z opcji zakładała miejsce dla obu młodych Byków. Stąd tą tezę o uwiarygodniającą wersję sponsora uważam za naciąganą.

    Uważam ją za naciąganą także dlatego iż... nie wiem jak to się stało, że nagle wszyscy odrzucają wersję najbardziej prawdopodobną.
    Przecież wprowadzono U24 które eliminowało ze składu jednego z Liderów. Był to przecież czas kiedy kilku "niegłupich zawodników albo zeszło ligę niżej, ktoś tam karierę skończył... bo U24 zabiera jedno miejsce. Logiczne więc że po takiej stracie każdy chciałby mieć petardę na tej pozycji. Gdzie były petardy? No w Lesznie groszem nie śmierdzącym były petardy, które dostały kontrakt życia i poszli za pieniądzem.... ja też zmieniałem pracę idąc za pieniądzem i tłumacząc tą decyzję nie musiałem opowiadać historii o brudnych zagrywkach szefa.
    To jest najlogiczniejsza wersja, a nagle wszyscy o niej zapomnieli


    W tym co napisał NeverGiveUp38... Dominik Kubera jawi się jako osoba skrajnie przez klub pokrzywdzona. Tezę tą uwiarygadnia sponsor. nawet w internetowym wywiadzie Mariusza Cwojdy słucham jak to klub "wbił Mu nóż w plecy". Błagam....
    Dominik żegnał się z nami po ostatnim meczu.. wtedy już mówił "wrócę silniejszy". I co....w tym momencie wiedział już , że jest poza Lesznem... więc omawiane wydarzenia;
    A: miały miejsce przed finałowym meczem. A skoro tak było, to wobec tego ewidentnego świństwa - naprawę sądzicie, że zawodnik w tak dalece kurtuazyjny sposób żegnały się z klubem?
    B: Miały miejsce po meczu w którym Dominik się z nami pożegnał....a skoro się pożegnał, to w jakim celu udawałby się na rozmowy kontraktowe?

    I wreszcie mój ulubiony fragment o biednym i pokrzywdzonym Dominiku.
    Zawodnik ten, przed ostatnim sezonem startów jako junior, miał prosić, by kontrakt nie zawierał klauzuli o konieczności wniesienia opłaty za wyszkolenie, gdyby ten po zakończeniu wieku juniora zmienił barwy klubowe...a na co klub nie przystał, co pokazują też dalsze wydarzenia z początku startów Dominika w Lublinie [pauza i konieczność odczekania do pierwszego okna transfrowego]
    JAKI TO NIEBYWAŁY PRZYPADEK, ŻE ZAWODNIK TEN PO ZAKOŃCZENIU WIEKU JUNIORA POSZEDŁ W CHOLERĘ... I TO DO TAK "BIEDNEGO" KLUBU.

    Zwyczajnie nie wierzę w to, że ów precedens tak wyglądał. Prawda jak zwykle jest po środku, coś ktoś dopowiedział, coś przeinaczył... i mamy hit na jesienne wieczory.

    Pozdrawiam z Leszna

    P.S. Cieszę się ogromnie, że wraca do nas Bartek Smektała. On w przeciwieństwie do karierowicza z Lublina nie srał na klub, co pysk otworzył.
    To wiele mówi o człowieku.

    P.S.2 .. Z pewnością o kilku sprawach, które chciałem poruszyć- zapomniałem.. ale może podaruję już sobie erraty do tego tasiemca
    Merytorycznie ale ja nie pisalem tego w oparciu o post NeverGiveUp38 a raczej w kontrze do jego historii,wiec mnie nie musisz przekonywac.
    Jak pisalem,nie ma co szukac opowiesci z mchu i paproci jak powody opuszczenia klubu przez obu sa prozaiczne i nie odbiegaja od standardow.
    Ktos kogos nie docenil,postawil na innego konia,ktos dal wiecej...
    O faworyzowaniu Lidseya sami w tamtym okresie pisaliscie,potwierdzil teraz Welna wiec to nie tak ,ze sobie to wymyslilem.
    Byc moze powodem tego faworyzowania nie byla tyle klasa sportowa co cena uslugi,sympatia prezesa,tego nie wiem.
    W tej historii przychylam sie do zdania spritt22 ,ze jesli juz to bardziej Smekatala was wydymal niz Kubera.
    Ale tu tez trzeba by wiedziec jak przebiegaly negocjacje ze Smektala,bo moze zadnego wydymania nie bylo a
    po prostu potraktowanie negocjatorow w taki sposob w jaki potraktowali jego.
    Byc moze Swiacik zaoferowal tyle,ze nawet po rabacie za pochodzenie,Leszno nie moglo tyle zaoferowac?
    Tego sie raczej nie dowiemy.
    Jednak pamietam wpisy niektorych leszczynian kpiace z transferu Kubery do Lublina.
    Podobno jedna i druga strona miala tego szybko pozalowac,bo Dominik przedstawial
    taka wartosc sportowa jak caly Igor Kopec i pol Curzytka a wrecz tego mu zyczono.
    Nie dziwi wiec,ze niektorzy powrocili z zalami i hejtem po tym jak ich proroctwa obrocily sie w goowno.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-09-2022 o 07:25
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #3137
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Wygląda na buraczane podejście prezesa. Zamiast długoterminowej wizji i planów na obu chłopaków, gierki i podchody. Kubera i Smektala powinni wiedzieć kilka miesięcy wcześniej co im klub oferuje. Uczciwie i konkretnie.

  40. Powrót do góry    #3138
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,538
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Wygląda na buraczane podejście prezesa. Zamiast długoterminowej wizji i planów na obu chłopaków, gierki i podchody. Kubera i Smektala powinni wiedzieć kilka miesięcy wcześniej co im klub oferuje. Uczciwie i konkretnie.
    Smyk wiedział

  41. Powrót do góry    #3139
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Ciekawe , że najwięcej na temat negocjacji w Unii mają do powiedzenia osoby nie związane z Klubem jak i konkretnymi zawodnikami.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Dominik (10-09-2022)

  43. Powrót do góry    #3140
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Co w tym ciekawego oprócz tego, że byłeś jednym z tych co szydzili z Kubery i złe mu życzyli wiec teraz doopa cie piecze?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #3141
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co w tym ciekawego oprócz tego, że byłeś jednym z tych co szydzili z Kubery i złe mu życzyli wiec teraz doopa cie piecze?



    Co ty masz do powiedzenia w temacie Kubery (jak widać nic) poza wylewaniem swoich kompleksów ?

  45. Powrót do góry    #3142
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Przecież nie dyskutujemy o Pawełku więc też nie o twoich kompleksach.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #3143
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przecież nie dyskutujemy o Pawełku więc też nie o twoich kompleksach.

    Toruński "pawełek" , to nie w tym wątku. Pomyliło ci się.


    Żenada.

  47. Powrót do góry    #3144
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ciekawe , że najwięcej na temat negocjacji w Unii mają do powiedzenia osoby nie związane z Klubem jak i konkretnymi zawodnikami.
    I co ciekawsze (chociaż też na swój sposób przykre) takie osoby z zewnątrz mają większą wiedzę w tym temacie od ciebie - wiernego kibica Unii z wieloletnim stażem

  48. Powrót do góry    #3145
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    I co ciekawsze (chociaż też na swój sposób przykre) takie osoby z zewnątrz mają większą wiedzę w tym temacie od ciebie - wiernego kibica Unii z wieloletnim stażem

    Możesz tak sobie marzyć. Jakoś trzeba się podbudować, prawda?

    Niestety, ale masz takie pojęcie o sytuacji w Unii (i o mojej na ten temat wiedzy), jak świnia o niebie.

  49. Powrót do góry    #3146
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Prawda - nic mnie tak nie podbudowuje jak dostęp do informacji z kuluarów na temat klubu żużlowego z małej mieściny położonej w kraju na terenie środkowo-wschodniej Europy. Masz rację ; ]

  50. Powrót do góry    #3147
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Prawda - nic mnie tak nie podbudowuje jak dostęp do informacji z kuluarów na temat klubu żużlowego

    Którego to dostępu raczej nie posiadasz...

  51. Powrót do góry    #3148
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Znowu masz rację - niesamowite, jak ty to robisz?



  52. Powrót do góry    #3149
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Znowu masz rację - niesamowite, jak ty to robisz?


    Popatrz... będziesz miał zagadkę do rozwiązania w ten sobotni wieczór.


  53. Powrót do góry    #3150
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Sobotni wieczór i niedzielny poranek. Muszę tylko uważać żebym przy rozwiązywaniu tej zagadki za bardzo się nie spocił, bo wtedy znowu zaczniesz fantazjować i cały wątek się rozmyje.



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •