Strona 43 z 101 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,935 z 4526

Wątek: Unia Leszno 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1891
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Panowie, sezon jest naprawdę udany.

    Brak Rosjan nie zmieni faktu, że jesteśmy ekipa na każdy mecz zacięty. Każdy musi swoją cegiełkę dorzucić.

    Daliśmy radę bez Ratajczaka na początku wygrać trzy razy 46:44.

    Teraz bez Jabłońskiego i z gigantycznym w skutkach defekcie na prowadzeniu Bellego przegraliśmy takim samym stosunkiem. W tym biegu Lidsey już się zabierał za Woffindena i ten defekt mógł naprawdę ważyć 3 duże punkty w tabeli, których teraz nie mamy.

    Dwumecz z GKM i mecz w Toruniu bez Koldiego i Pitera nam pokomplikowały sytuację.

    Oba pozostałe mecze będą podobne na styku. Oby Jabłoński wyzdrowiał do Czewy i dał szanse na punkt, bo każdy będzie dużo ważyć.

    Mimo że osobiście obstawiam Gorzów na mistrza, to tylko Lublin dla nas oznacza brak szans na Top4. Z każdym innym możemy wygrać, albo mieć duuuuze szanse na Lucky losera.

    Z tego powodu musimy jeden z pozostałych dwóch meczy wygrac, aby uniknąć 6 miejsca i Koziołków.

  2. Powrót do góry    #1892
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Wy chyba nie zdajecie sobie sprawy jak duże są problemy finansowe Unii.
    Marzycie o jakiś Frickach czy Lambertach ( wiem nieaktualne) zejdźcie na ziemię.

    Piter na to co prezentuje czyli patrzmy cena/jakość to jest porażka. Zgoda, że Polaków jest deficyt, ale jeżeli coś będą grać z Smykiem to po prostu wygra opcja tańsza. Unie w tym roku nie stać na kolejną podwyżkę dla Pitera który jedzie kolejny rok nieadekwatnie do zarobków. Inne bogatsze kluby to pewnie wykorzystają. 700 tys za podpis był w tym roku, w przyszłym będzie więcej. Włókniarz i Sparta się włączą. Wrocław szczególnie jak nie wyciągnie Woryny. Jeszcze beniaminek Bydgoszcz/Falubaz, a swoje podbije jeszcze GKM.
    Chyba, że jak na Doyla wyłożą siano pewne osoby i jakoś teraz szybko zadziałają. Tylko pytanie czy w klubie chcą ? Im dłużej to będzie trwało tym gorzej. Tylko na licytacje Unię nie stać.

    Nie liczcie na żadne fajerwerki w składzie. Na prawdę jest ciężko finansowo, a brak frekwencji to pogarsza. Jeżeli byłaby opcja Smyka za Pitera to powinnismy się cieszyć, bo jeszcze się okaże, że będziemy Zengotę prosić o powrót lub Musielaka patrząc na $$$$ w klubie.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 18-07-2022 o 11:47

  3. Powrót do góry    #1893
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,534
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Wczoraj było spokojnie z 9 tys co mnie zaskoczyło

  4. Powrót do góry    #1894
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Smyk dobra opcja zastępstwa za Piotra ?! O kierwa...........
    Smyk, tak ale za Bellego i jedziemy.
    To Lamberta nie będzie ? Tak jak ci mówily ważne persony w klubie ??

  5. Powrót do góry    #1895
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Wy chyba nie zdajecie sobie sprawy jak duże są problemy finansowe Unii.
    Marzycie o jakiś Frickach czy Lambertach ( wiem nieaktualne) zejdźcie na ziemię.

    Piter na to co prezentuje czyli patrzmy cena/jakość to jest porażka. Zgoda, że Polaków jest deficyt, ale jeżeli coś będą grać z Smykiem to po prostu wygra opcja tańsza. Unie w tym roku nie stać na kolejną podwyżkę dla Pitera który jedzie kolejny rok nieadekwatnie do zarobków. Inne bogatsze kluby to pewnie wykorzystają. 700 tys za podpis był w tym roku, w przyszłym będzie więcej. Włókniarz i Sparta się włączą. Wrocław szczególnie jak nie wyciągnie Woryny. Jeszcze beniaminek Bydgoszcz/Falubaz, a swoje podbije jeszcze GKM.
    Chyba, że jak na Doyla wyłożą siano pewne osoby i jakoś teraz szybko zadziałają. Tylko pytanie czy w klubie chcą ? Im dłużej to będzie trwało tym gorzej. Tylko na licytacje Unię nie stać.

    Nie liczcie na żadne fajerwerki w składzie. Na prawdę jest ciężko finansowo, a brak frekwencji to pogarsza. Jeżeli byłaby opcja Smyka za Pitera to powinnismy się cieszyć, bo jeszcze się okaże, że będziemy Zengotę prosić o powrót lub Musielaka patrząc na $$$$ w klubie.
    Ojjj mi się zdaje że nie jest aż tak źle z kasą jak twierdzisz, jesteśmy pewnie z budżetem na poziomie 6 drużyny w lidze ale bez przesady że opcja Smyka za Piotra i mamy się cieszyć. Piotra przy obecnej sytuacji z Polskimi seniorami musimy za wszelką cenę zatrzymać jeśli chcemy być konkurencyjni w tej lidze. Smyk za TGV to fajna opcja ale za Piotra to idziemy w marazm totalny. Jeśli jest tak źle z kasą jak piszesz to dlaczego porwali się na Doyla który kontrakt podpisał pewnie na tym samym poziomie albo lepszym niż w tym sezonie.

  6. Powrót do góry    #1896
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Ojjj mi się zdaje że nie jest aż tak źle z kasą jak twierdzisz, jesteśmy pewnie z budżetem na poziomie 6 drużyny w lidze ale bez przesady że opcja Smyka za Piotra i mamy się cieszyć. Piotra przy obecnej sytuacji z Polskimi seniorami musimy za wszelką cenę zatrzymać jeśli chcemy być konkurencyjni w tej lidze. Smyk za TGV to fajna opcja ale za Piotra to idziemy w marazm totalny. Jeśli jest tak źle z kasą jak piszesz to dlaczego porwali się na Doyla który kontrakt podpisał pewnie na tym samym poziomie albo lepszym niż w tym sezonie.
    To, że jest zle nie znaczy, że nie wiem pol składu odejdzie. Nie. Po prostu na kogoś kasy może nie starczyć, bo nie masz tyle siana co we Włókniarzu,Sparcie,Toruniu czy Lublinie. Nawet chyba Grudziądz wyżej stoi obecnie, patrząc jak walczą o Worynę.
    A sytuacja z Piotrem z zeszłego toku pokazuje, że nawet jak masz słaby sezon musi się to wiązać z podwyżką i to sporą.
    Sam jestem ciekawy jak to zakończy się z Piotrem. Jak będzie chciał się dogadać to pewnie dogada jak Jaimon. Pytanie co będzie ważniejsze dla niego? I co w klubie uważają, bo różne głosy słychać.
    Okaże się jak zawsze dużo, szumu i zostanie. Osobiście bym mu podziękował. To moje prywatne zdanie.

    Tu jakoś sobie Unia poradzi, ciekawe co z Bellego. Zaraz się okaże, że naprawdę dadzą mu szanse jeszcze rok.
    Każda opcja będzie lepsza. Może znowu Doyle będzie cisnął na Chrisa prezesa, zobaczymy. Patrząc jak AUS się rozumieją na torze to poezja.

    Opcji jest kilka. Jestem tutaj ciekawy jak to się rozwiąże.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 18-07-2022 o 13:35

  7. Powrót do góry    #1897
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Jakiś czas temu chodziło info, że mimo kłopotów finansowych jesteście z Piterem dogadani, a Smyk miał wbić za Bellego. Nie wiem, czy się coś zmieniło, czy nie od tego czasu, ale takie były pogłoski.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  8. Powrót do góry    #1898
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Jakiś czas temu chodziło info, że mimo kłopotów finansowych jesteście z Piterem dogadani, a Smyk miał wbić za Bellego. Nie wiem, czy się coś zmieniło, czy nie od tego czasu, ale takie były pogłoski.
    Teraz to masz najgorętszy okres. Ktoś dogadany dzisiaj, jutro już może nie być.
    Kluby teraz już układają klocki.

  9. Powrót do góry    #1899
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Jak się zastanowić na chłodno to Unia w ogólnym rozrachunku wyląduje chyba na miejscu, na którym przed sezonem miała być czyli 5-6. Dobry początek sezonu sprawił że nie jedziemy z nożem na gardle i generalnie to jest ok. Widowiska są, drużyna walczy ale niestety brakuje nam pewniaków i wg. mnie do pierwszej czwórki nie awansujemy (obym się mylił).

    Bellego - z tym zawodnikiem chyba wszyscy mamy największy problem, w kontekście co z nim zrobić. Mi się wydaje że jedzie to co wszyscy zakładali i średnia na koniec sezonu wyjdzie mu w okolicy 5-6 pkt. na mecz. Problem z nim jest taki że oczekiwano że będzie robił 5-6 pkt. a raz po raz zdarzy mu się dzień konia i zahaczy o 8-9 pkt. On tymczasem ma odchylenia w drugą stronę, czyli robi 5-6 pkt. a czasem zdarza mu się robić tylko 1-2 pkt. przez co odbiór jego poczynań jest słaby. Ja osobiście wymieniłbym go na Smektałę, co już wzmocniłoby siłę rażenia Unii.

    Pawlicki - w tym sezonie znacząco zmienił podejście do upadków, czyli stara się nie przewracać, aby zmyć przylepioną mu łątkę Neymara. To się ceni. Niestety w tym sezonie wzmocnił agresywność w jeździe przez co już pół ligi ma z nim na pieńku. O ile nam kibicom Unii może się to podobać, tak trzeba przyznać że przegina i dobrze by było jakby trochę zluzował. Cegielski kiedyś stwierdził że takie akcje wynikają z wolnych motocykli i jest w tym 100% prawdy. Jeśli będzie miał w końcu szybkie motocykle chyba naturalnie wyleczy się z takich akcji. Pomimo powyższych ja bym Pawlickiego dalej chciał oglądać w Unii. Żadnego lepszego grajka na horyzoncie nie widzę, a dodając patriotyzm lokalny to mimo wszystko chciałoby się widzieć w Unii swoich chłopaków. Na powrót Kubery się nie zanosi więc szanujmy co mamy

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi honer za jego przydatny post!

    PiotrHa (20-07-2022)

  11. Powrót do góry    #1900
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Plus taki że powoli Damian zaczyna coś jechać i wygląda to lepiej niż na początku sezonu , od 3 biegów nie pokonany w biegu juniorskim. Oraz na pewno na plus w tym sezonie Lidsey, jedzie zdecydowanie lepiej niż w zeszłym roku. Wygrać choć jednym punktem u siebie z Czewa i unikniemy Lublin w 1/6 a wtedy wszystko się może zdarzyć.
    A za Skład taki i jadymy
    9.Doyle
    10.Lidsey
    11.Smyk
    12. Piter
    13. Kolei
    14.Jablonski
    15. Ratajczak
    16.Rew

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZZ za jego przydatny post!

    Dominik (18-07-2022)

  13. Powrót do góry    #1901
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,294
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Plus taki że powoli Damian zaczyna coś jechać i wygląda to lepiej niż na początku sezonu , od 3 biegów nie pokonany w biegu juniorskim. Oraz na pewno na plus w tym sezonie Lidsey, jedzie zdecydowanie lepiej niż w zeszłym roku. Wygrać choć jednym punktem u siebie z Czewa i unikniemy Lublin w 1/6 a wtedy wszystko się może zdarzyć.
    A za Skład taki i jadymy
    9.Doyle
    10.Lidsey
    11.Smyk
    12. Piter
    13. Kolei
    14.Jablonski
    15. Ratajczak
    16.Rew

    Skład na średnią siłę w lidze, ale całkiem swojski i ciekawy.

    Ja byłbym za.

  14. Powrót do góry    #1902
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Na 6 meczy na Smoku 5 meczy robimy max 48 pkto w tym dwa przegrywamy. Dalej niestety nasz tor nie jest naszym sprzymierzeńcem. Wczoraj zdobyliśmy TYLKO 5 trójek z czego 3 w pierwszej serii!!!! TO pokazuje jak słabo nasi sobie radzą na naszym torze. Trzeba to mocno zmienić przed play-offami bo będą inaczej baty już z Czewa. Ratajczak z takimi startami to Miśkowiaka nie wyprzedzi na trasie. Piotr wczoraj to fatalnie rozgrywał 1 łuk gdzie woził swoich, niech ktoś mu wytlumaczy by jeździł dla swojej drużyny a nie jak NIcki z 3 przeciwnikami. Ogólnie Piotr dalej mega wolny na naszym torze. Jedna trójka na najsłabszej parze to pokazuje że dalej nic nie znalazł na Smoka. Szkoda, bo patrząc na jego wystep w Ostrowie gdzie tor podobny to wyglądało to zupełnie inaczej. Wczoraj mecz był do wygrania, ale niestety nasi liderzy i Bellego zawiedli. Uważam że to my przegraliśmy mecz niż Wrocław był taki silny. Obojętnie na kogo trafimy w ćwierćfinale to nie będzie szans awans bo nasi zbyt małą zaliczkę robią u siebie (lub żadną) a na wyjeździe to czy Lublin czy Gorzów to i tak nie będzie co zbierać.

  15. Powrót do góry    #1903
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Na 6 meczy na Smoku 5 meczy robimy max 48 pkto w tym dwa przegrywamy. Dalej niestety nasz tor nie jest naszym sprzymierzeńcem. Wczoraj zdobyliśmy TYLKO 5 trójek z czego 3 w pierwszej serii!!!! TO pokazuje jak słabo nasi sobie radzą na naszym torze. Trzeba to mocno zmienić przed play-offami bo będą inaczej baty już z Czewa. Ratajczak z takimi startami to Miśkowiaka nie wyprzedzi na trasie. Piotr wczoraj to fatalnie rozgrywał 1 łuk gdzie woził swoich, niech ktoś mu wytlumaczy by jeździł dla swojej drużyny a nie jak NIcki z 3 przeciwnikami. Ogólnie Piotr dalej mega wolny na naszym torze. Jedna trójka na najsłabszej parze to pokazuje że dalej nic nie znalazł na Smoka. Szkoda, bo patrząc na jego wystep w Ostrowie gdzie tor podobny to wyglądało to zupełnie inaczej. Wczoraj mecz był do wygrania, ale niestety nasi liderzy i Bellego zawiedli. Uważam że to my przegraliśmy mecz niż Wrocław był taki silny. Obojętnie na kogo trafimy w ćwierćfinale to nie będzie szans awans bo nasi zbyt małą zaliczkę robią u siebie (lub żadną) a na wyjeździe to czy Lublin czy Gorzów to i tak nie będzie co zbierać.
    Kto u was robi tor? Bekon ?

  16. Powrót do góry    #1904
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,534
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Zobaczymy na co stać drużynę w Gorzowie....bo czuję że też na 40+

  17. Powrót do góry    #1905
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Kto u was robi tor? Bekon ?
    Nie interesuj się Kundel. Nie twój interes, sio .
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  18. Powrót do góry    #1906
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Kołodziej oficjalnie nadal Bykiem. Choć chyba nikt nie myślał że bedzie inaczej...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  19. Powrót do góry    #1907
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    A ten Pawlicki to już potwierdzony, że zostaje, czy będzie szukanie opcji zamiennych?
    Wydawało mi się, że miał zostać, ale chwilami nie nadążam za ilością plotek transferowych
    Będzie u Was szukanie zmiany za Bellego, czy nadal wersja oszczędnościowa?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #1908
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Będzie u Was szukanie zmiany za Bellego, czy nadal wersja oszczędnościowa?
    Insajderzy pisali o Lambercie - najwyżej przyjdzie Simon

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (19-07-2022)

  22. Powrót do góry    #1909
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Janek oczywiście zostaje na 2023

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A ten Pawlicki to już potwierdzony, że zostaje, czy będzie szukanie opcji zamiennych?
    Wydawało mi się, że miał zostać, ale chwilami nie nadążam za ilością plotek transferowych
    Będzie u Was szukanie zmiany za Bellego, czy nadal wersja oszczędnościowa?
    U Bellego mam wrażenie zależy od końcówki sezonu. Może być, ze go zostawią,bo pozniej w to miejsce wskoczy Jaimon i trzeba szukać u24. Ewentualne przyjście kogoś może być problemem , bo pozniej ktoś będzie musiał odejść. Chyba, ze zrezygnują z u24.
    Piter? Zobaczymy, pewnie skończy się jak zawsze.

  23. Powrót do góry    #1910
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Kołodziej zostaje w Lesznie? Ależ sensacja ...

    Ps.Takich gości już w żużlu nie robią.
    W głowie się nie mieści ile było za sam podpis z Lublina.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1911
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Priorytet na teraz Pjoter mam nadzieję bez przeszkód się dogadają. Dokoptowac smyka i mamy swój skład. Smyk na smoku przynajmniej zrobi bez problemu se 2.0+
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  25. Powrót do góry    #1912
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Priorytet na teraz Pjoter mam nadzieję bez przeszkód się dogadają. Dokoptowac smyka i mamy swój skład. Smyk na smoku przynajmniej zrobi bez problemu se 2.0+
    Coraz trudniej mi uwierzyć w to dogadanie z Piotrem , choć chciałbym żeby się dogadali.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #1913
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Priorytet na teraz Pjoter mam nadzieję bez przeszkód się dogadają. Dokoptowac smyka i mamy swój skład. Smyk na smoku przynajmniej zrobi bez problemu se 2.0+
    Ale w sensie, że liczysz na zmianę Bellego na Smyka? Niby opcja dobra dla Was. Ale czy finansowo podołacie? Dlatego chyba właśnie pojawił się u Was Bellego...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #1914
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    W PS napisali o plotkach mówiących o tym, że dwa wolne miejsca w Unii zajmie ktoś z czwórki Pawlicki, Smektała, J.Holder, Ch.Holder.

  28. Powrót do góry    #1915
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,632
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Chris z tej czwórki zdecydowanie najtańszy i ma bardzo dobre relacje z Doylem, chociaż na pewno droższy niż Bellego, za to Jack jest bardziej perspektywiczny i przy pomocy sprzętowej da więcej, ale to drogi interes. Skoro budżet jest ograniczony to może skończyć się Pawlicki-Chris, albo Smektała-Jack w zależności od finansów. Niemniej jednak uważam że jak Jason tak szybko ogłosił to Chris w Unii pewnie też dogadany.

  29. Powrót do góry    #1916
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Chris z tej czwórki zdecydowanie najtańszy i ma bardzo dobre relacje z Doylem, chociaż na pewno droższy niż Bellego, za to Jack jest bardziej perspektywiczny i przy pomocy sprzętowej da więcej, ale to drogi interes. Skoro budżet jest ograniczony to może skończyć się Pawlicki-Chris, albo Smektała-Jack w zależności od finansów. Niemniej jednak uważam że jak Jason tak szybko ogłosił to Chris w Unii pewnie też dogadany.
    Holdery w Lesznie to jest taka abstrakcja że ciężko w nią uwierzyć , skończy się na duecie Bellego & Piter lub Smyk.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1917
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Holdery w Lesznie to jest taka abstrakcja że ciężko w nią uwierzyć , skończy się na duecie Bellego & Piter lub Smyk.
    Oby nie Holder, ani jeden ani drugi jakoś mi tu nie pasują, indywidualiści stawiający swój wynik wyżej niż drużyny do tego 4 Australijczyków to trochę za dużo chyba już. Podpisać z Piotrem i brać Smyka.

  31. Powrót do góry    #1918
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Oby nie Holder, ani jeden ani drugi jakoś mi tu nie pasują, indywidualiści stawiający swój wynik wyżej niż drużyny do tego 4 Australijczyków to trochę za dużo chyba już. Podpisać z Piotrem i brać Smyka.
    Nie wiem skąd takie informacje że Smektała chciałby właściwie do Leszna wracać , jego odejście było także w nienajlepszych okolicznościach , może nie aż tak złych jak Kubera ale jednak.

    I jakiego niby Częstochowa ściągnie Polaka w jego miejsce?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1919
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Oby nie Holder, ani jeden ani drugi jakoś mi tu nie pasują, indywidualiści stawiający swój wynik wyżej niż drużyny do tego 4 Australijczyków to trochę za dużo chyba już. Podpisać z Piotrem i brać Smyka.
    Głupoty piszesz, akurat Chris to zawodnik zespołowy, jeden z lepiej jeżdżących parą żużlowców na świecie. Za Bellego na pewno byłby mega wzmocnieniem, za Pawlickiego czysto teoretycznie osłabieniem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #1920
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Coraz trudniej mi uwierzyć w to dogadanie z Piotrem , choć chciałbym żeby się dogadali.
    A ktoś inny go może chcieć ? Punkty zdobywać będzie, no ale ten charakterek......
    GKM ?

  34. Powrót do góry    #1921
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    [QUOTE=Mefitzo;2238511]Nie wiem skąd takie informacje że Smektała chciałby właściwie do Leszna wracać , jego odejście było także w nienajlepszych okolicznościach , może nie aż tak złych jak Kubera ale jednak.

    I jakiego niby Częstochowa ściągnie Polaka w jego miejsce?[/QUOT

    Nie wiem skąd takie informacje że chciałby wracać do Leszna jedynie wydaje mi się że byłaby to rozsądną decyzja z dwóch stron w tym momencie. Tak samo można mówić skąd takie informacje że Holdery w Lesznie, to tylko spekulacje chyba że ktoś na forum ma tu jakieś pewne info ale ja takich nie posiadam. Częstochowa pewnie postawi na Miskowiaka a też wiek juniora kończy Świdnicki co oczywiście nie znaczy że Smyka muszą się pozbyc.

  35. Powrót do góry    #1922
    Początkujący
    Dołączył
    10-06-2022
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Nie wiem skąd takie informacje że Smektała chciałby właściwie do Leszna wracać , jego odejście było także w nienajlepszych okolicznościach , może nie aż tak złych jak Kubera ale jednak.

    I jakiego niby Częstochowa ściągnie Polaka w jego miejsce?
    Woźniaka może wobec którego Stal ma takie zaległości że nie ma szans by został w klubie.

  36. Powrót do góry    #1923
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale w sensie, że liczysz na zmianę Bellego na Smyka? Niby opcja dobra dla Was. Ale czy finansowo podołacie? Dlatego chyba właśnie pojawił się u Was Bellego...
    Się mówiło , że Sajfu nas wydymał będąc podpisanym stąd szuaknie na szybko kogoś. Padło na francuza
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  37. Powrót do góry    #1924
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    To nawet bardzo prawdopodobne.
    W każdym klubie tak jest, że jak maja podpisane, to i tak puszczają zawodników do innych klubów a najchętniej potencjalnych liderów.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #1925
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Oby nie Holder, ani jeden ani drugi jakoś mi tu nie pasują, indywidualiści stawiający swój wynik wyżej niż drużyny do tego 4 Australijczyków to trochę za dużo chyba już. Podpisać z Piotrem i brać Smyka.
    Lol. Chris zawsze spojrzy na kolegę z pary; nikt nigdy nie miał z nim problemów i jest jednym z bardziej lubianych w środowisku żużlowców.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Słoniuu za jego przydatny post!

    Awkop (19-07-2022)

  40. Powrót do góry    #1926
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Skad ma być kasa na Pitera , Smyka czy innych Holderów jak Janek kasuje milion za podpis i 7,5 k za punkt

  41. Powrót do góry    #1927
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez concierge Zobacz posta
    Skad ma być kasa na Pitera , Smyka czy innych Holderów jak Janek kasuje milion za podpis i 7,5 k za punkt
    ****** się w ten pusty łeb
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1928
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2010
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Nie są to moje słowa

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    ****** się w ten pusty łeb
    Nie są to moje słowa

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi concierge za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-07-2022)

  44. Powrót do góry    #1929
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez concierge Zobacz posta
    Nie są to moje słowa



    Nie są to moje słowa
    Tylko nieoficjalne wieści od Ostafy.
    1 bańka i 7,5 to po taniości, jakieś 2mln z groszami. Motor dawał 3 mln

  45. Powrót do góry    #1930
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Taaa Kołodziej z 7.500 za punkt xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #1931
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Jak ktoś uważa, że Chris czy Jack nie potrafią pojechać parą to nie mamy o czym rozmawiać.
    Oczywiście Chris jest w tym lepszy, ale przede wszystkim jeden i drugi mają tą „czutkę” na motocyklu, jeżdżą płynnie to nie twór DB osoby klocowatej na motocyklu.

    AUS to mają, trzeba zobaczyć jak wyglada współpraca Jaimona i Jasona, to sztos totalny. Jack jak jeździł z Chrisem, czy Chris z Darcym, AUS maja to po prostu.

    Opcja Smyk za Bellego odpowiada mi, ale w nią nie wierzę. Będzie miał chłopak bardzo dobre propozycje nadal, krajowi to towar deficytowy. I jakoś bardziej mi to pasuje jako opcja za Piotra niż za DB. Grudziądz, Falubaz/Bydgoszcz, Częstochowa jak nie nie wrócą RUS to się okaże, że dziury musi wypełnić jeszcze Sparta, Motor. Tam będzie duża rywalizacja o Bartka.
    Jeżeli zagraniczny to któryś z braci wydaje się najlepszą opcją. Tylko pamietajmy będziemy mieć problem za rok gdy Jaimon już nie będzie u24. Wiec można przyjąć , że ten ewentualny transfer za DB może być jednoroczny dla kogoś kto przychodzi. Bo raczej wątpliwe by zrezygnowali z u24 lub Unia zrezygnowała z Jaimona.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 19-07-2022 o 13:58

  47. Powrót do góry    #1932
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    Tylko nieoficjalne wieści od Ostafy.
    1 bańka i 7,5 to po taniości, jakieś 2mln z groszami. Motor dawał 3 mln
    To on jeszcze żyje? Gdzie teraz wymyśla?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #1933
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Taaa Kołodziej z 7.500 za punkt xD
    Tyle mu dali, bo oddaje biegi to się wszystko zrównoważy

  49. Powrót do góry    #1934
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Tyle mu dali, bo oddaje biegi to się wszystko zrównoważy
    mi chodzi o to, że na pewno więcej ma.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #1935
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    To on jeszcze żyje? Gdzie teraz wymyśla?
    Interia
    SF dołożyły do pieca Fricke.
    Pawlicki, Smektała, Holder, Holder, Fricke
    xD

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •