Strona 42 z 101 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,890 z 4526

Wątek: Unia Leszno 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1846
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Ktoś coś wie na temat wypożyczenia Borowiaka do Falubazu?

    Przegląd Sportowy o tym pisze

  2. Powrót do góry    #1847
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,534
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Pewnie pójdzie i dobrze , niech młody jeździ może mu to pomoc w rozwoju

  3. Powrót do góry    #1848
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,294
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    Ktoś coś wie na temat wypożyczenia Borowiaka do Falubazu?

    Przegląd Sportowy o tym pisze
    Wypożyczenie? Dlaczego nie. Przynajmniej nabierze ligowego doświadczenia.

  4. Powrót do góry    #1849
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,534
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Hubert Jabłoński pęknięty obojczyk , szkoda .
    Mencel z szansą

  5. Powrót do góry    #1850
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Wie ktoś co ze zdrowiem Borowiaka? Niestety dzisiejsze zawody to był jakiś dramat. Ratajczak sam się przewraca, to samo Musielak i jeszcze pech Borowiaka. Damian dalej fatalne starty a Tobiasz to niestety chyba nie pójdzie w ślady imiennika. Po 7 biegu już wyszedłem ze stadionu bo to trwało już 1,5 h a całe zawody 3h!!! MOże ktoś wyjaśni z klubu lub użytkowników kto wymyślił start zawodów na 12?? Już kolejny raz na Smoku juniorzy jadą o takiej porze gdzie inne zawody mogą normlanie się odbyć o 17. Przecież latem to jest chory pomysł by patrzeć jak się kurzy i polewaczka wyjeżdzała co 3 biegi, w dodatku część osób która możę by chciała zobaczyć naszych młodych są w pracy. Nasi działacze sami zniechęcają swoim podejściem a później na lidze bieda aż piszczy!!
    Druga rzecz może mi ktoś wyjaśnić na jakiej podstawie Lublin stosuje zz w takich zawodach? W lidze zz jest za najlepszych a tu to nawet nie wiem co to za wymysł z tym zz. NIe rozumiem tego zapisu skoro mamy szkolić młodzieć to niech Lublin się weźmie do roboty a nie za wszelką cenę po złoto!!! Drugi Wrocław się robi byle kupić juniora i reszta się nie liczy. U nas Jabłoński miał kontuzje i jakoś można jechać innym juniorem a Motor ma parcie by wszystko wygrać zero myślenia o przyszłości i szkoleniu swoich. W dodatku się okazuje że zz jest za zawodnika ,który dwa dni temu jechał w u24!! Przecież to są jakieś jaja, że regulamin pozwala na takie zagrywki, które nic nie mają wspólnego z duchem sportu.
    Ostatnio edytowane przez chris8 ; 14-07-2022 o 21:16

  6. Powrót do góry    #1851
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,294
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Druga rzecz może mi ktoś wyjaśnić na jakiej podstawie Lublin stosuje zz w takich zawodach? W lidze zz jest za najlepszych a tu to nawet nie wiem co to za wymysł z tym zz. NIe rozumiem tego zapisu skoro mamy szkolić młodzieć to niech Lublin się weźmie do roboty a nie za wszelką cenę po złoto!!! Drugi Wrocław się robi byle kupić juniora i reszta się nie liczy. U nas Jabłoński miał kontuzje i jakoś można jechać innym juniorem a Motor ma parcie by wszystko wygrać zero myślenia o przyszłości i szkoleniu swoich.



    Sasin płaci, Sasin wymaga


  7. Powrót do góry    #1852
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Wie ktoś co ze zdrowiem Borowiaka? Niestety dzisiejsze zawody to był jakiś dramat. Ratajczak sam się przewraca, to samo Musielak i jeszcze pech Borowiaka. Damian dalej fatalne starty a Tobiasz to niestety chyba nie pójdzie w ślady imiennika. Po 7 biegu już wyszedłem ze stadionu bo to trwało już 1,5 h a całe zawody 3h!!! MOże ktoś wyjaśni z klubu lub użytkowników kto wymyślił start zawodów na 12?? Już kolejny raz na Smoku juniorzy jadą o takiej porze gdzie inne zawody mogą normlanie się odbyć o 17. Przecież latem to jest chory pomysł by patrzeć jak się kurzy i polewaczka wyjeżdzała co 3 biegi, w dodatku część osób która możę by chciała zobaczyć naszych młodych są w pracy. Nasi działacze sami zniechęcają swoim podejściem a później na lidze bieda aż piszczy!!
    Druga rzecz może mi ktoś wyjaśnić na jakiej podstawie Lublin stosuje zz w takich zawodach? W lidze zz jest za najlepszych a tu to nawet nie wiem co to za wymysł z tym zz. NIe rozumiem tego zapisu skoro mamy szkolić młodzieć to niech Lublin się weźmie do roboty a nie za wszelką cenę po złoto!!! Drugi Wrocław się robi byle kupić juniora i reszta się nie liczy. U nas Jabłoński miał kontuzje i jakoś można jechać innym juniorem a Motor ma parcie by wszystko wygrać zero myślenia o przyszłości i szkoleniu swoich.
    Borowiak po upadku wstał i zszedl bez problemu do parkingu, komunikat był że jest poobijany i dalej nie pojedzie. Damian swój 3,4 i 5 bieg dobre wyjście ze startu pewne zwycięstwo z dużą przewagą dwa razy pokonany Lampart raz Pludra. Musielak to faktycznie narazie nie pokazuje aby miał smykałkę do tego sportu ale niech pracuje.

  8. Powrót do góry    #1853
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    No to dobrze że Borowiak cały. Co do startów Damiana to widziałem dwa pierwsze jego biegi i starty fatalne koło wysoko do góry po wyjściu spod taśmy. Musi mocniej się przyłożyć do tego elementu bo w ekstralidze już na trasie nikogo nie minie z takimi startami. Jeśli później było lepiej to oby tak juz zostało

  9. Powrót do góry    #1854
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    No to dobrze że Borowiak cały. Co do startów Damiana to widziałem dwa pierwsze jego biegi i starty fatalne koło wysoko do góry po wyjściu spod taśmy. Musi mocniej się przyłożyć do tego elementu bo w ekstralidze już na trasie nikogo nie minie z takimi startami. Jeśli później było lepiej to oby tak juz zostało
    To nic nie da. On już nigdy nie będzie miał dobrych startów. Refleks szachisty ma.

  10. Powrót do góry    #1855
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,534
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Jest duża szansa że Hubert Jabłoński wróci na mecz z Częstochowa w Lesznie

  11. Powrót do góry    #1856
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Kolejne dobre zawody Buszkiewicza w barwach PSŻ. Punktowo... najlepszy zawodnik meczu Piła - Poznań.
    Jeszcze w schyłku ub. sezonu wydawał się najsłabszy z całej ferajny naszych juniorów, a tutaj pokazuje, że w kolejnym
    Jabłoński i Ratajczak wcale nie muszą mieć pewnego miejsca w składzie. Duże zaskoczenie.

  12. Powrót do góry    #1857
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Kolejne dobre zawody Buszkiewicza w barwach PSŻ. Punktowo... najlepszy zawodnik meczu Piła - Poznań.
    Jeszcze w schyłku ub. sezonu wydawał się najsłabszy z całej ferajny naszych juniorów, a tutaj pokazuje, że w kolejnym
    Jabłoński i Ratajczak wcale nie muszą mieć pewnego miejsca w składzie. Duże zaskoczenie.
    No dobry mecz pojechał ale w poprzednich jechał dość przeciętnie. Może tor mu podpasował. Trzeba poczekać na kolejne mecze z lepszymi druzynami

  13. Powrót do góry    #1858
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Kolejne dobre zawody Buszkiewicza w barwach PSŻ. Punktowo... najlepszy zawodnik meczu Piła - Poznań.
    Jeszcze w schyłku ub. sezonu wydawał się najsłabszy z całej ferajny naszych juniorów, a tutaj pokazuje, że w kolejnym
    Jabłoński i Ratajczak wcale nie muszą mieć pewnego miejsca w składzie. Duże zaskoczenie.
    Ty serio Busskiewicza stawiasz jako straszaka na Rataja ? Chyba mocn alko wjechalo
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  14. Powrót do góry    #1859
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No dobry mecz pojechał ale w poprzednich jechał dość przeciętnie. Może tor mu podpasował. Trzeba poczekać na kolejne mecze z lepszymi druzynami
    Fajne wyniki notował i notuje też w rozgrywkach młodzieżowych. Jasne, że trzeba poczekać, ale ja tego chłopaka ( i pozostałych ) jeszcze sprzed zdania licencji obserwuję, i chyba największe postępy właśnie u niego widać. W ub. roku Ratajczak i Jabłoński już potrafili zachwycać jazdą, Maksio i Antek tez małe kroczki czynili, a Olivier troszkę nie nadążał.
    Dziś junior jak się patrzy, jeśli to nawet II liga i zawody młodzieżowe.


    Do kolegi: dlaczego alko? Hubert ciut w miejscu stoi, a mieliśmy już nie raz gorszych w wieku 16 lat,
    by za rok, dwa bić tych zdolniejszych. Mało to przykładów?
    Ostatnio edytowane przez Hulc ; 16-07-2022 o 21:17

  15. Powrót do góry    #1860
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,534
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Fajne wyniki notował i notuje też w rozgrywkach młodzieżowych. Jasne, że trzeba poczekać, ale ja tego chłopaka ( i pozostałych ) jeszcze sprzed zdania licencji obserwuję, i chyba największe postępy właśnie u niego widać. W ub. roku Ratajczak i Jabłoński już potrafili zachwycać jazdą, Maksio i Antek tez małe kroczki czynili, a Olivier troszkę nie nadążał.
    Dziś junior jak się patrzy, jeśli to nawet II liga i zawody młodzieżowe.
    Ja wiem że ty stary Kibol jesteś i Tobie nie trzeba tłumaczyć....
    Ale Ratajczak i Jabłoński to naszą podstawowa para ...i oby bez poważnych kontuzji to za rok dwa będą duże owoce z nich

    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Fajne wyniki notował i notuje też w rozgrywkach młodzieżowych. Jasne, że trzeba poczekać, ale ja tego chłopaka ( i pozostałych ) jeszcze sprzed zdania licencji obserwuję, i chyba największe postępy właśnie u niego widać. W ub. roku Ratajczak i Jabłoński już potrafili zachwycać jazdą, Maksio i Antek tez małe kroczki czynili, a Olivier troszkę nie nadążał.
    Dziś junior jak się patrzy, jeśli to nawet II liga i zawody młodzieżowe.


    Do kolegi: dlaczego alko? Hubert ciut w miejscu stoi, a mieliśmy już nie raz gorszych w wieku 16 lat,
    by za rok, dwa bić tych zdolniejszych. Mało to przykładów?
    Hubert trochę dużo kontuzji ale mocna głowa , naprawdę solidne inwestycję w sprzęt , daj czas chłopakowi a zobaczysz wyniki absolutnie nie można go odpuścić bo to duży talent , na razie trochę ma pecha

  16. Powrót do góry    #1861
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Stary, nie stary po prostu, wcześnie zacząłem.

    Ech, Wy! Zamiast się cieszyć, że kolejny chłopak robi widoczne postępy, i być może ma szansę na jazdę w drużynie, troszkę z góry go przekreślacie. Wpis, że Ratajczak i Jabłoński nie mogą spać spokojnie, nie umniejsza skali ich talentu,
    który nawet ja - stary, jak napisał kolega - widzę nieuzbrojonym okiem. Rzecz w tym, że nikt nie wie, jak będą rozwijały się dzieciaki, i nikomu szans odbierać nie wolno. Przypominam, że Pludra też nadawał się do zapychania motocykli, a tymczasem powiózł nam liderów na Smoku.
    Ja tam cieszę się, że Olivier zaczął jechać lepiej, jutro ściskam ( i to podwójnie, jak wiadomo ) kciuki za Maksia i życzę każdemu z tych dzieciaków, jak najlepiej.
    Ostatnio edytowane przez Hulc ; 16-07-2022 o 22:14

  17. Powrót do góry    #1862
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,534
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Stary, nie stary po prostu, wcześnie zacząłem.

    Ech, Wy! Zamiast się cieszyć, że kolejny chłopak robi widoczne postępy, i być może ma szansę na jazdę w drużynie, troszkę z góry go przekreślacie. Wpis, że Ratajczak i Jabłoński nie mogą spać spokojnie, nie umniejsza skali ich talentu,
    który nawet ja - stary, jak napisał kolega - widzę nieuzbrojonym okiem. Rzecz w tym, że nikt nie wie, jak będą rozwijały się dzieciaki, i nikomu szans odbierać nie wolno. Przypominam, że Pludra też nadawał się do zapychania motocykli, a tymczasem powiózł nam liderów na Smoku.
    Ja tam cieszę się, że Olivier zaczął jechać lepiej, jutro ściskam ( i to podwójnie, jak wiadomo ) kciuki za Maksia i życzę każdemu z tych dzieciaków, jak najlepiej.
    No to wiesz ja też tak mam , cieszy każdy punkt swoich na obszczyznie....
    I Maksym niech tam śmiga jak najlepiej jutro

  18. Powrót do góry    #1863
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ja wiem że ty stary Kibol jesteś i Tobie nie trzeba tłumaczyć....
    Ale Ratajczak i Jabłoński to naszą podstawowa para ...i oby bez poważnych kontuzji to za rok dwa będą duże owoce z nich



    Hubert trochę dużo kontuzji ale mocna głowa , naprawdę solidne inwestycję w sprzęt , daj czas chłopakowi a zobaczysz wyniki absolutnie nie można go odpuścić bo to duży talent , na razie trochę ma pecha
    CHyba nie do konca skoro wiecznie lezy w tych DMPjotach

    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Stary, nie stary po prostu, wcześnie zacząłem.

    Ech, Wy! Zamiast się cieszyć, że kolejny chłopak robi widoczne postępy, i być może ma szansę na jazdę w drużynie, troszkę z góry go przekreślacie. Wpis, że Ratajczak i Jabłoński nie mogą spać spokojnie, nie umniejsza skali ich talentu,
    który nawet ja - stary, jak napisał kolega - widzę nieuzbrojonym okiem. Rzecz w tym, że nikt nie wie, jak będą rozwijały się dzieciaki, i nikomu szans odbierać nie wolno. Przypominam, że Pludra też nadawał się do zapychania motocykli, a tymczasem powiózł nam liderów na Smoku.
    Ja tam cieszę się, że Olivier zaczął jechać lepiej, jutro ściskam ( i to podwójnie, jak wiadomo ) kciuki za Maksia i życzę każdemu z tych dzieciaków, jak najlepiej.
    W sensie ja się zgadzam. Znam początki Buszkiewicza. Wczorajsza dwucyfrówka to jakis kosmos. NIech się rozwija jak najlepiej.

    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Stary, nie stary po prostu, wcześnie zacząłem.

    Ech, Wy! Zamiast się cieszyć, że kolejny chłopak robi widoczne postępy, i być może ma szansę na jazdę w drużynie, troszkę z góry go przekreślacie. Wpis, że Ratajczak i Jabłoński nie mogą spać spokojnie, nie umniejsza skali ich talentu,
    który nawet ja - stary, jak napisał kolega - widzę nieuzbrojonym okiem. Rzecz w tym, że nikt nie wie, jak będą rozwijały się dzieciaki, i nikomu szans odbierać nie wolno. Przypominam, że Pludra też nadawał się do zapychania motocykli, a tymczasem powiózł nam liderów na Smoku.
    Ja tam cieszę się, że Olivier zaczął jechać lepiej, jutro ściskam ( i to podwójnie, jak wiadomo ) kciuki za Maksia i życzę każdemu z tych dzieciaków, jak najlepiej.
    W sensie ja się zgadzam. Znam początki Buszkiewicza. Wczorajsza dwucyfrówka to jakis kosmos. NIech się rozwija jak najlepiej.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  19. Powrót do góry    #1864
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,294
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach

  20. Powrót do góry    #1865
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,534
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Oto różnica między Lindseyem a Kubera.
    Lindsey nie poszedł za kasą....
    A wychowanek poszedł....

    Dlatego duży szacunek dla Jaimona

  21. Powrót do góry    #1866
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Oto różnica między Lindseyem a Kubera.
    Lindsey nie poszedł za kasą....
    A wychowanek poszedł....

    Dlatego duży szacunek dla Jaimona
    Powiedzcie Lidseyowi że Unia kontraktuje Lamberta, a Jaimon będzie pod 8/16 czekał na swoją szansę...zobaczymy ile powodów do szacunku przysporzy ci Lidsey!?

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    donvito (17-07-2022), kingpin (17-07-2022)

  23. Powrót do góry    #1867
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Powiedzcie Lidseyowi że Unia kontraktuje Lamberta, a Jaimon będzie pod 8/16 czekał na swoją szansę...zobaczymy ile powodów do szacunku przysporzy ci Lidsey!?
    Lambert zostaje w Toruniu na dwa lata

  24. Powrót do góry    #1868
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,294
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Powiedzcie Lidseyowi że Unia kontraktuje Lamberta, a Jaimon będzie pod 8/16 czekał na swoją szansę...zobaczymy ile powodów do szacunku przysporzy ci Lidsey!?

    Kolejna wizja?



  25. Powrót do góry    #1869
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Lambert zostaje w Toruniu na dwa lata
    TEgo Lamberta wrzuciłem przykładowo, w tym miejscu mógłby być jakiś Jakobsen czy tam Pickering. Chodzi o traktowanie zawodnika przez klub-odsyłanie go na oczekującego pod 8/16 w przyszłorocznych rozgrywkach.

  26. Powrót do góry    #1870
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Przypomne, ze jakis typ 2 tygodnie temu tu pisal, ze Lambert w Lesznie na 100% xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #1871
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przypomne, ze jakis typ 2 tygodnie temu tu pisal, ze Lambert w Lesznie na 100% xD
    Ja pisałem, to 100% to sobie na poczekaniu wymyśliłeś ?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  28. Powrót do góry    #1872
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Ja pisałem, to 100% to sobie na poczekaniu wymyśliłeś ?
    Nie wiem czy ty, byl jeszcze jakiś "poinformowany" co caly sklad rozpisywał, ze niby ma takie insiderskie info.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Oto różnica między Lindseyem a Kubera.
    Lindsey nie poszedł za kasą....
    A wychowanek poszedł....

    Dlatego duży szacunek dla Jaimona
    Lidsey tez mial byc za rok rezerwowym?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #1873
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Paluch i jak tam Lambo na ile lat podpisał w Lesznie ? Hehehe

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Buszmen (17-07-2022)

  31. Powrót do góry    #1874
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Lidsey odmówił ale tez w Lesznie nie zbiednieje. Nie róbcie urwy z logiki, ze jeździ tam za pół darmo byle z bykiem na klacie w ramach sentymentu.

  32. Powrót do góry    #1875
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Lidsey odmówił ale tez w Lesznie nie zbiednieje. Nie róbcie urwy z logiki, ze jeździ tam za pół darmo byle z bykiem na klacie w ramach sentymentu.
    A co miał bidny zrobić jak mieszka u Ruska. Ma bezdomny być ?

  33. Powrót do góry    #1876
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Bellego to się na grzyby nadaje. Unia ponoć zainteresowaną Smektała ale wam pasował by Rasmus Jensen. Lepsze starty jak francuz,lepszy na trasie

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    j-rules (17-07-2022)

  35. Powrót do góry    #1877
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Bellego to się na grzyby nadaje. Unia ponoć zainteresowaną Smektała ale wam pasował by Rasmus Jensen. Lepsze starty jak francuz,lepszy na trasie
    Jensen za Bellego, a Smyk za Pawlickiego, który dzisiaj pojechał, jak zwykle, czyli bez głowy. Gdyby, nie władowanie Bewley w bandę to bym pomyślał, że jedzie już w barwach WTSu.

  36. Powrót do góry    #1878
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Niestety ale z taka jazda przegrywamy w Gorzowie i u siebie z Częstochowa i kończymy na 6 miejscu i jedziemy z Lublinem....

  37. Powrót do góry    #1879
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Czy w tym klubie ma ktos jaja postawic na mlodziez w miejsce beznadziejnego Zabojada? Po co w meczach o pietruszke puszczamy 4 biegi goscia bez perspektyw zamiast rozjezdzac Damiana, ktory ma stanowic o naszej sile w przyszlosci? W tej chwili nie mamy liderow. Mamy druzyne sredniakow. Jesli z Czestochowa nie wygramy u siebie, to jestem zdania, ze w PlayOffach nie mamy czego szukac niezaleznie od tego na kogo trafimy.

  38. Powrót do góry    #1880
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    No niestety ale Bellego fajny jest ale na ekstralige to się nie nadaje....dziś ledwo pokonał Curzytka

  39. Powrót do góry    #1881
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    No niestety ale Bellego fajny jest ale na ekstralige to się nie nadaje....dziś ledwo pokonał Curzytka
    Jechał 20m przed Wofffindenem kiedy złapał defekt, a potem miał 6 biegów przerwy. Miał chłop pecha.

  40. Powrót do góry    #1882
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,534
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Generalnie to wygląda tak...Lublin i reszta.... Potem Grudziądz i Ostrów....????
    Ale my niestety jesteśmy na krzywej w dół....
    Trudno wyrokować na kogo trafimy.
    Lublin ? Gorzów? Czewa?
    Szczerze z Lublinem nie ma szans.... Ale z każdą inną drużyna, faworytem nie będziemy ale będzie można powalczyć

  41. Powrót do góry    #1883
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Generalnie to wygląda tak...Lublin i reszta.... Potem Grudziądz i Ostrów....????
    Ale my niestety jesteśmy na krzywej w dół....
    Trudno wyrokować na kogo trafimy.
    Lublin ? Gorzów? Czewa?
    Szczerze z Lublinem nie ma szans.... Ale z każdą inną drużyna, faworytem nie będziemy ale będzie można powalczyć
    Ja pierdziele ktoś ci na konto wbił
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  42. Powrót do góry    #1884
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,179
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    My jak chcemy o coś powalczyć w PO to potrzebny nam dobry toromistrz bo cały sezon słabo wygląda przygotowanie toru pod naszych zawodników.

  43. Powrót do góry    #1885
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Nie jest tak źle. Grunt, to awansować do finału, a to wydaje się dość łatwe. Byleby zachować koncentrację do ostatniej kolejki, no i pary trzeba dograć, bo Maksia zabraknie... Zresztą, kto nam może zagrozić, jedynie Ostrów.

    Zaś, poczekaj, ja tu o U-24, a Wy o Ekstralidze.

    No, w Ekstralidze to już dobrze było, przynajmniej na razie
    Ale za rok, panie!

  44. Powrót do góry    #1886
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Sezon na chillku, PO jest i plan zrealizowany. Nic więcej nie musimy i się nie spodziewam po tej drużynie. 6/5 miejsce to był taki realny scenariusz.
    Liczyłem na Bellego,że tą drugą linią będzie jak na początku sezonu, ale siadło. Ekstraliga za wysokie progi, mam nadzieje nie wpadną na pomysł by dać mu szanse ponownie. Zbyt klocowaty na motocyklu.

    Opcje za niego ciekawe?
    Chris Holder raczej nierealna opcja.
    Jak wrócą Rosjanie to Jack nie ma miejsce, ale to tez taki specyficzny temat.
    Rasmus Jensen ciekawa opcje , ale i możliwe, że dostępny będzie Frederik Jakobsen. Mega fajnie się rozwija, inteligentnie się porusza na torze i ciężko chłopaka się wyprzedza. Bardzo dobra jazda defensywna i tez taki bardziej kompletny.

    Piter? Nie mam pojęcia, ale już chyba obie strony zmęczone są sobą. Raczej cena/jakość tu nie idzie w parze, a na bank będzie miał opcje z innych klubów i walka o niego za wszelką cenę jak rok temu nie ma sensu. Jeżeli ma być następca Smyk to jest to dobra opcja.

    Doyle
    Jaimon
    Kolodziej
    Smektała
    Jensen/Jakobsen

    No i fajnie. I jakoś to bardziej równo wygląda i chyba mało problemowe charaktery. Dzisiaj Piter dał popis jazdy parą w 3 biegach. Wolny Piter to niestety tez niebezpieczeństwo dla swoich.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 18-07-2022 o 02:50

  45. Powrót do góry    #1887
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Smyk dobra opcja zastępstwa za Piotra ?! O kierwa...........
    Smyk, tak ale za Bellego i jedziemy.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  46. Powrót do góry    #1888
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    No bez Piotra to my za rok leżymy. Nie ma sensownego zastępstwa (Polaka) za niego. Mógłby być Smektała, ale wtedy w miejsce Bellego musiałby przyjść jakiś obco poziomem zbliżonym do Piotra żeby się nie osłabić. A takich na rynku już chyba nie ma. Jeśli się osłabimy, a juniorzy nie zrobią znaczącego progresu, to w przyszłym roku już może się nie udać cudem wygrać we wrocku 46:44, w Czewie 46:44, u siebie z Gorzowem 46:44 i z Toruniem 47:43 (kto nam wtedy powiezie Dudka?). Jeśli Grudziądz się wzmocni jednym zawodnikiem, do tego wskoczy Bydgoszcz z mocnym Przyjemskim na juniorce, to tu może się zrobić ciepło. Jeśli nie mamy konkretnego zastępstwa za Bellego, to już lepiej dać nieadekwatne pieniądze Piotrowi, a za Bellego plastron zmieniany przez juniorów lub Rew.

  47. Powrót do góry    #1889
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Gajewski mówił ze Chris Holder ma oferte z dwóch klubów eligi z GKM i od was

  48. Powrót do góry    #1890
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    6 /5 miejsce miało być z Rosjanami w składach. Tu się okazuje, że bez nich i bez Nickiego fartem jesteśmy w play off.
    Jeśli wywalamy Piotra i wraca za niego Smyk to za Bellego nie możemy brać wynalazków, tylko jakiś konkret. Lambert odpadł, czyli zostaje np. Fricke.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •