Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 399

Wątek: GKM Grudziądz 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2022
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Skąd wiesz ? Raczej będa mogli
    Też mi się wydaje, że np. Kanclerz nie podpisywałby Basso, gdyby nie był pewny, że będzie mógł jechać za polskiego seniora.

  2. Powrót do góry    #272
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 129 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cukier Zobacz posta
    Też mi się wydaje, że np. Kanclerz nie podpisywałby Basso, gdyby nie był pewny, że będzie mógł jechać za polskiego seniora.
    Podobni jak pojadą na dwóch polskich seniorów, w tym u24, to Basso nie będzie mógł ich zastępować.

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Nie, po prostu zagraniczny U23 nie będzie mógł zastępować polskiego U24. Tylko tyle.

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    zapomnieli wytłumaczyć to Bassso

  5. Powrót do góry    #275
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Ale przecież zagraniczny u23 nie może zastąpić polskiego seniora.
    Na pewno? Na pewno nie może zastąpić Krakowiaka. Jest gdzieś ten nowy regulamin dotyczący składu?
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  6. Powrót do góry    #276
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 129 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Na pewno? Na pewno nie może zastąpić Krakowiaka. Jest gdzieś ten nowy regulamin dotyczący składu?
    Jeżeli Krakowiak jako U24 będzie jednym z dwóch polskich seniorów w podstawowym, to U23 zagraniczny zastąpić go nie będzie mógł. Regulamin? Spokojnie, napiszą na kolanie jak już wszyscy będą mieli składy gotowe

  7. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Nie mam nic przeciwko Kasprzakowi, ale mam wrażenie, że jego podejście do speedwaya od kilku lat przypomina "odcinacza kuponów".
    Tak naprawdę to on nic wielkiego nie jechał w GKM.
    W sezonie 2022 na domowym torze cały czas z nr 10, czyli dostawał łatwy bieg nr 4 i kolejny jechał również na juniora drużyny przeciwnej.
    Głównie klepał słabiakow, albo swoich, zdecydowanie rzadziej mocnych przeciwników.
    Prześledźcie jego wyniki.
    Trzeba oddać, że klepanie swoich i słabiaków i juniorów drużyny przeciwnej wychodziło mu skutecznie.
    Z tego co kojarzę Kasprzak nie pojechał żadnego bardzo dobrego spotkania na torze w GKM.
    Teraz wpadnie pewnie 2mln za sezon.
    Trzeba mu oddać, że dobry cwaniak z niego.

  8. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nie mam nic przeciwko Kasprzakowi, ale mam wrażenie, że jego podejście do speedwaya od kilku lat przypomina "odcinacza kuponów".
    Tak naprawdę to on nic wielkiego nie jechał w GKM.
    W sezonie 2022 na domowym torze cały czas z nr 10, czyli dostawał łatwy bieg nr 4 i kolejny jechał również na juniora drużyny przeciwnej.
    Głównie klepał słabiakow, albo swoich, zdecydowanie rzadziej mocnych przeciwników.
    Prześledźcie jego wyniki.
    Trzeba oddać, że klepanie swoich i słabiaków i juniorów drużyny przeciwnej wychodziło mu skutecznie.
    Z tego co kojarzę Kasprzak nie pojechał żadnego bardzo dobrego spotkania na torze w GKM.
    Teraz wpadnie pewnie 2mln za sezon.
    Trzeba mu oddać, że dobry cwaniak z niego.
    On jeszcze przed przejściem do GKM był już słaby. Gdyby nie wymóg Polaków byłby już w I lidze i to od 2-3 lat.
    Podobna strategia (łatwe biegi, jazda z juniorami) miał Holder w Ostrowie. Oczywiście to poziom wyżej niż KK i czasem liderów pokonał, ale zasada ta sama - większość punktów na juniorach (swoich i rywali) i slabiakach. Temu nie jestem taki pewien, czy on faktycznie będzie super wzmocnieniem czy to w Lesznie, czy w Krośnie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    On jeszcze przed przejściem do GKM był już słaby. Gdyby nie wymóg Polaków byłby już w I lidze i to od 2-3 lat.
    Podobna strategia (łatwe biegi, jazda z juniorami) miał Holder w Ostrowie. Oczywiście to poziom wyżej niż KK i czasem liderów pokonał, ale zasada ta sama - większość punktów na juniorach (swoich i rywali) i slabiakach. Temu nie jestem taki pewien, czy on faktycznie będzie super wzmocnieniem czy to w Lesznie, czy w Krośnie.
    Niestety, przepisy mieliśmy takie, że on nawet jakby potrafił, to wcale nie musiał się starać i ja mam wrażenie, że on tak jechał.
    Ten zawodnik dzięki przepisom zarobił dodatkowo kilka milionów złotych, specjalnie nic wielkiego nie robiąc.
    Zastanawia mnie ten nr 10 w GKM, to bardzo łatwe dwa pierwsze biegi, z czego zresztą on korzystał. Tak jakby ten nr miał w kontrakcie.
    Te przymusowe dwa miejsca w seniorskim składzie dla Polaków to była straszna patologia, to nie ma nic wspólnego z rozwojem polskiego speedwaya, bardziej z tuczeniem spasionych kotów i brakiem rywalizacji.

  10. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Niestety, przepisy mieliśmy takie, że on nawet jakby potrafił, to wcale nie musiał się starać i ja mam wrażenie, że on tak jechał.
    Ten zawodnik dzięki przepisom zarobił dodatkowo kilka milionów złotych, specjalnie nic wielkiego nie robiąc.
    Zastanawia mnie ten nr 10 w GKM, to bardzo łatwe dwa pierwsze biegi, z czego zresztą on korzystał. Tak jakby ten nr miał w kontrakcie.
    Te przymusowe dwa miejsca w seniorskim składzie dla Polaków to była straszna patologia, to nie ma nic wspólnego z rozwojem polskiego speedwaya, bardziej z tuczeniem spasionych kotów i brakiem rywalizacji.
    To była chyba najlepsza opcja na punkty dla drużyny. Przemo był jeszcze słabszy. Nicki był najsilniejszy, więc miał pokonywać liderów. Jakobsen może bez szału, ale wg mnie nie zawiódł.
    Generalnie wprowadzanie wymogów takich jak ilość Polaków nic dobrego przynieść nie może, bo mamy właśnie takich jak KK, Przemo, Gapiński, Przedpelski, czy Kevlar typu Panicz. Wywal ten wymóg i nagle w ELidze byłoby kilku innych zawodników.
    Dobrze, że już się na Holte przestali nabierać. Jeszcze tylko KK out i będzie dużo lepiej
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To była chyba najlepsza opcja na punkty dla drużyny. Przemo był jeszcze słabszy. Nicki był najsilniejszy, więc miał pokonywać liderów. Jakobsen może bez szału, ale wg mnie nie zawiódł.
    Generalnie wprowadzanie wymogów takich jak ilość Polaków nic dobrego przynieść nie może, bo mamy właśnie takich jak KK, Przemo, Gapiński, Przedpelski, czy Kevlar typu Panicz. Wywal ten wymóg i nagle w ELidze byłoby kilku innych zawodników.
    Dobrze, że już się na Holte przestali nabierać. Jeszcze tylko KK out i będzie dużo lepiej
    W ciągu tych dwóch lat w GKM, Przemo był bardziej przydatny drużynie niż Kasprzak. Ok, znalazłem jeden bardzo dobry mecz Kasprzaka, z Apatorem w 2021, ale kto wie, czy o właśnie było po odstawieniu od składu
    Przemowi też bym minimum jeden taki mecz znalazł.
    Ten przepis o przymusie Polaków, w speedwayu gdzie od lat jesteśmy bardzo mocni, to jest totalny idiotyzm.
    Podobnie z juniorami. Uwolnić jedno miejsce dla obcego na poziomie extraligi. Nawet Zengota tak się wychował.

  12. Powrót do góry    #282
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Niestety, przepisy mieliśmy takie, że on nawet jakby potrafił, to wcale nie musiał się starać i ja mam wrażenie, że on tak jechał.
    Ten zawodnik dzięki przepisom zarobił dodatkowo kilka milionów złotych, specjalnie nic wielkiego nie robiąc.
    Zastanawia mnie ten nr 10 w GKM, to bardzo łatwe dwa pierwsze biegi, z czego zresztą on korzystał. Tak jakby ten nr miał w kontrakcie.
    Te przymusowe dwa miejsca w seniorskim składzie dla Polaków to była straszna patologia, to nie ma nic wspólnego z rozwojem polskiego speedwaya, bardziej z tuczeniem spasionych kotów i brakiem rywalizacji.
    Trochę źle to dla nas rozegrał, bo postawił klub pod ścianą, ale nie ma mu się co dziwić, kontrakt wysoki dostał, wiec sayonara, nie ma sentymentów i jakiś wyrzutów sumienia, kariera powoli zbliża się do końca. KK miał się już nawet podobno kontraktować z Wilkami jeszcze przed finałem Falubaz-Wilki. Wtedy już też jasne było, ze działacze raczej rezygnują z Przemka. Pytanko jednak kogo tym razem dostanie do pary na Podkarpaciu? W Grudziądzu faktycznie często dostawał "10" i dwa pierwsze biegi miał z juniorem gości i swoim. Dwa biegi z Przemkiem, gdzie często sobie przeszkadzali...
    Dobre mecze to właśnie min ten z 2021 gdzie uratował nam tyłek w derbach z Apatorem, wtedy to był chyba faktycznie jego powrót po dłuższym czasie, albowiem był odsuniety po słabym początku sezonu i jeździł Miesiąc, który coś tam ciułał, ale za mało,a do utrzymania był potrzebny punktujacy gość w okolicach 10 pkt
    Swoje też zrobił z Włókniarzem na koniec sezonu, dodatkowo jeździł z tzw. "jajem". Plus medal złoty w MPPK, ale jaka stawka była wówczas wiadomo.
    W tym roku od początku nie było do niego jakiś zarzutów, swoje punktował, po stracie Pedersen, nawet i robił dwucyfrówki, od Nikodema miał dostać te osławione opony bezdętkowe, który miały mu sporo pomagać. Jednak i po upadku z Lublinem, gdzie nabawił się urazu pleców, już tylko właściwie statystował na torze i zakończył sezon przedwcześnie.
    Krzychu często skarży się, że nie może zejść z wagi, ze do tych "najchudszych" traci jakieś 6-7 kg...

  13. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    W ciągu tych dwóch lat w GKM, Przemo był bardziej przydatny drużynie niż Kasprzak. Ok, znalazłem jeden bardzo dobry mecz Kasprzaka, z Apatorem w 2021, ale kto wie, czy o właśnie było po odstawieniu od składu
    Przemowi też bym minimum jeden taki mecz znalazł.
    Ten przepis o przymusie Polaków, w speedwayu gdzie od lat jesteśmy bardzo mocni, to jest totalny idiotyzm.
    Podobnie z juniorami. Uwolnić jedno miejsce dla obcego na poziomie extraligi. Nawet Zengota tak się wychował.
    I chyba Janowski czy Dudek też się załapali na tę przepisy?
    No j jestem za uwolnieniem rynku na zagranicznych. Seniorzy bez limitów i min. 1 polski junior. I to starczy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Stawianie Pawła w jednym szeregu z Gapińskim i KK to chyba pite było.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (15-10-2022), lego (17-10-2022)

  16. Powrót do góry    #285
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Mam nadzieję, że władze powrócą do starej tabeli biegowej, bo obecna to koszmar.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    Buszmen (15-10-2022)

  18. Powrót do góry    #286
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Chyba najwyższy czas znaleźć numer telefonu do Mroczki .
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  19. Powrót do góry    #287
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Chyba najwyższy czas znaleźć numer telefonu do Mroczki .
    Czyżby Szczepaniak wybrał Bydgoszcz?
    Malin by się ucieszył z Mroczki w GKM
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  20. Powrót do góry    #288
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Żeby to się zaraz nie skończyło jakimś Rune Holtą

  21. Powrót do góry    #289
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta
    Żeby to się zaraz nie skończyło jakimś Rune Holtą
    To już serio wolę Mroczkę.
    Pedersen znów będzie miał mroczki przed oczami
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  22. Powrót do góry    #290
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Na interii wysryw że rozważane jest przesunięcie okienka ze względu na rosjan. Apatorem i Spartą raczej nikt by się nie przejmował na górze, więc obstawiam że po akcji z KK mocno lobbuje za takim rozwiązaniem GKM za kulisami, stąd te plotki. Coś mi się wydaje, że ani Szczepaniak ani Holta GKMowi potrzebny nie będzie.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    j-rules (17-10-2022)

  24. Powrót do góry    #291
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    W obecnym okienku, to juz chyba niczego nie można być pewnym, ale Szczepaniak na obecną chwilę jest w GKMie na 2023. W tygodniu jeszcze kręcił z Polonią.
    Co do Wadima, papiery czekają na podpis, ale kiedy i czy w ogóle to nastąpi nie wiadomo, a wówczas można by dopiero myśleć o startach Wadima jako PL, jako obco jest zbędny, chyba, ze jeszcze coś się zmieni. No i chyba przepisy mówią o karencji nim będzie mógł pojechać na polskiej licencji ?

  25. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    W jego przypadku chyba 2 lata karencji,ale watpie aby w tym momencie pojawila sie parafka.
    Niestety potraktowanie jednego Rosjanina jak czlowieka,nawet takiego z polska zona i dziecmi pociaga za soba efekt motyla w postaci
    smierci 20 Ukraincow.
    Tak na poważnie, to w tej chwili nie ma atmosfery na takie ruchy.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Na interii wysryw że rozważane jest przesunięcie okienka ze względu na rosjan. Apatorem i Spartą raczej nikt by się nie przejmował na górze, więc obstawiam że po akcji z KK mocno lobbuje za takim rozwiązaniem GKM za kulisami, stąd te plotki. Coś mi się wydaje, że ani Szczepaniak ani Holta GKMowi potrzebny nie będzie.
    Apatorem to moze nikt sie nie przejmuje,ale Rusko to nadal duzy gracz w PZM-ot.
    Biorac pod uwage przepisy dotyczace przynajeznosci klubowej i licencji dla zawodnikow ktorzy
    startowali wczesniej z inna niz polska,to jedyne rozsadne rozwiazanie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-10-2022 o 08:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #293
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Na interii wysryw że rozważane jest przesunięcie okienka ze względu na rosjan. Apatorem i Spartą raczej nikt by się nie przejmował na górze, więc obstawiam że po akcji z KK mocno lobbuje za takim rozwiązaniem GKM za kulisami, stąd te plotki. Coś mi się wydaje, że ani Szczepaniak ani Holta GKMowi potrzebny nie będzie.
    za mało czasu na takie rozwiązania. Informacje powinny byc podawane z wyprzedzeniem. Kluby buduja już składy i to mało prawdopodobne aby przesuneli

  27. Powrót do góry    #294
    Użytkownik Awatar Wolcówka
    Dołączył
    11-08-2021
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Tyle w temacie KK

    Bez*tytułu.jpg
    Ktoś go kur** musi założyć - Piotr Baron

  28. Powrót do góry    #295
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    za mało czasu na takie rozwiązania. Informacje powinny byc podawane z wyprzedzeniem. Kluby buduja już składy i to mało prawdopodobne aby przesuneli
    Przegląd pisze, że przesunięcia nie będzie, bo kluby Rosjan... mogą zgłaszać.
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  29. Powrót do góry    #296
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Niedoyebany jest ten prezes. Mówi że Sparta może śmiało podpisać kontrakt z Łaguta na nowy sezon, a później się zobaczy czy on pojedzie. To jest jakaś parodia co ten człowiek wygaduje.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    mszat (18-10-2022)

  31. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Od kiedy to mozna zglaszac i podpisywac kontrakty z zawodnikami zawieszonymi?
    Ale nawet jak mogliby zglosic i podpisac kontrakt , bez licencji FIM nie zostana zatwierdzeni,wiec ten caly Sikora to zwykly baran.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (18-10-2022)

  33. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Od kiedy to mozna zglaszac i podpisywac kontrakty z zawodnikami zawieszonymi?
    Ale nawet jak mogliby zglosic i podpisac kontrakt , bez licencji FIM nie zostana zatwierdzeni,wiec ten caly Sikora to zwykly baran.
    GKM zgłasza ostatniego dnia okienka łącznie 5 seniorów z Tarasienkiem, Apator piątkę z Emilem a Sparta tylko piątkę z Łagutą i Obsikora ma mały problem z tą całą Ekstralipą.

  34. Powrót do góry    #299
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Od kiedy to mozna zglaszac i podpisywac kontrakty z zawodnikami zawieszonymi?
    Ale nawet jak mogliby zglosic i podpisac kontrakt , bez licencji FIM nie zostana zatwierdzeni,wiec ten caly Sikora to zwykly baran.
    Dla mnie to jakaś mało śmieszna farsa. Może kluby wiedzą że Rosjanie jadą, dlatego mają ich zgłosić i ich władze zatwierdzą przymykajac oko na przepisy a później oficjalne info do mediów, którego z jakiegoś powodu nie chcą podać teraz.

    Idąc tokiem rozumowania Sikory nic nie stoi na przeszkodzie by Mrozek czy jakiś inny prezes z wielką pompą ogłosił kontrakt Griszy Laguty. Chyba nie tędy droga

  35. Powrót do góry    #300
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,398
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    Ogłosić to można sobie nawet Putina ale Emil i Artiom muszą sobie najpierw załatwić jakąś licencje bo bez i tak nikt ich nie zatwierdzi. Myślałem że wreszcie skończy się ten cyrk ale PZM ma w planach ciągnąć to dalej.

  36. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Jest jeszcze jeden powod zeby trzymac kciuki za dopuszczenie chlopakow do scigania.

    - Niektórym widocznie bardzo na tym zależy. Mam nadzieję, że pierwotne decyzje zostaną podtrzymane. Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. Pewne sprawy poszły za daleko. Jeśli oni jednak pojadą, to skończy się moje wieloletnie zainteresowanie sportem żużlowym. Już to zresztą wcześniej mówiłem - dodaje Krzystyniak.

    Do pelni szczescia brakuje jeszcze podobnej deklaracji Dryly i Majewskiego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Już 13 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Awkop (18-10-2022), Buszmen (18-10-2022), Cukier (18-10-2022), JasnePełne (21-10-2022), Steady (18-10-2022), ZszywaczGKM (18-10-2022), davids (18-10-2022), donvito (18-10-2022), kleczes_GKM (18-10-2022), koot (21-10-2022), mszat (18-10-2022), młody_piernik2 (18-10-2022), persona (18-10-2022)

  38. Powrót do góry    #302
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    chlip chlip, kingpinek dalej ryczy

  39. Powrót do góry    #303
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jest jeszcze jeden powod zeby trzymac kciuki za dopuszczenie chlopakow do scigania.

    - Niektórym widocznie bardzo na tym zależy. Mam nadzieję, że pierwotne decyzje zostaną podtrzymane. Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. Pewne sprawy poszły za daleko. Jeśli oni jednak pojadą, to skończy się moje wieloletnie zainteresowanie sportem żużlowym. Już to zresztą wcześniej mówiłem - dodaje Krzystyniak.

    Do pelni szczescia brakuje jeszcze podobnej deklaracji Dryly i Majewskiego.
    Brawo Panie Krzystyniak głos rozsądku. Nie dla ruskiego miru ))

  40. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    chlip chlip, kingpinek dalej ryczy
    Jak tam przyjacielu, nadal sikasz po majtach za Emilem?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #305
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    A Ty jak tam, dalej myślisz jako dorosły człowiek że felieton komentatora sportowego wpłynął na zawieszenie kacapków ?

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi LogTech za jego przydatny post!

    BeKs (18-10-2022)

  43. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    To nie domysl a fakt.
    Wystarczylaby odwrotna narracja po ustosunkowaniu się do wojny Emila i Artioma i prawdopodobnie z ligi nie byliby wykluczeni.
    Nie bez przyczyny media nazywa się czwarta władzą.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    ZszywaczGKM (18-10-2022), mszat (18-10-2022)

  45. Powrót do góry    #307
    Użytkownik Awatar Wolcówka
    Dołączył
    11-08-2021
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wy serio z tym Szczepaniakiem? Nie lepiej Jamroga z solidnym dosprzętowieniem.
    Ktoś go kur** musi założyć - Piotr Baron

  46. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Szczepaniak w gkm hehehe heheheh hehehe. O ja ********. To już bym wolał podpisać Buczka bo na jego tle to pan żużlowiec. No ale w końcu leci ten klub Mem ze swoim wiejskim stadionem.

    Cytat Zamieszczone przez Wolcówka Zobacz posta
    Wy serio z tym Szczepaniakiem? Nie lepiej Jamroga z solidnym dosprzętowieniem.
    Podpisał już u trumny.

  47. Powrót do góry    #309
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wolcówka Zobacz posta
    Wy serio z tym Szczepaniakiem? Nie lepiej Jamroga z solidnym dosprzętowieniem.
    Niestety Kasprzak nas wyrolował. Gdyby wcześniej poinformował, że rozmawia z Krosnem klub nie puściłby Pawlickiego.
    Nie ma już nikogo lepszego, co najwyżej na podobnym poziomie. Jednak są jeszcze trzy warianty:
    Jeśli dopuszczą Rosjan to może jakoś uda się z Tarasenką
    Jeśli nie, a pozwolą jeździć Łagucie to można wypożyczyć Gleba
    Trzeci wariant możliwy pod warunkiem, że rezerwowy z pod 8 będzie mógł zastąpić Polaka. Wtedy można wypożyczyć Kvecha(niby ma iść do Rybnika, ale to nic pewnego). Jest jeszcze Emil Breum, ale to na razie chyba jeszcze nie ten poziom. Ten ostatni wariant jest jednak mało prawdopodobny
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  48. Powrót do góry    #310
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 797 w 454 postach
    Cytat Zamieszczone przez koIchoz Zobacz posta
    Brawo Panie Krzystyniak głos rozsądku. Nie dla ruskiego miru ))
    A Czugunowa oglądał czy odwracał się plecami?
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  49. Powrót do góry    #311
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wolcówka Zobacz posta
    Wy serio z tym Szczepaniakiem? Nie lepiej Jamroga z solidnym dosprzętowieniem.
    Można dosprzętowić również i Szczepaniaka.
    Mateusz to był chyba jedyny w "pełni wolny" polski senior na rynku, więc wzięliśmy go z braku laku. No cóż, nikt w klubie się pewnie nie spodziewał rejterady Kasprzaka, ze w ogóle ktoś rzuci mu taki hajs. Kolejna nauczka na przyszłość po akcji z Madsenem.
    Może i lepszy byłby wychowanek Buczek, ale chyba on już zdal sobie sprawę z tego, że jest zawodnikiem pierwszoligowym i lepiej być w czołówce PLŻ 1 niż bujać ogony w ekstra. Zresztą ma ważny kontrakt i przed finałami ogłosił pozostanie w Falubazie.
    Klub próbował ściągnąć Fajfera, ale on zostaje w Gorzowie, Stal też finalnie postawi na Oskara. Jakieś tam propozycje padły do innych zawodników, większych szczegółów jednak nie znam, dodam tylko, ze rzekoma propozycja do Pawlickiego na 1,1mln za podpis jest z kategorii science fiction.
    Szczepaniak ma ten plus, że zna tor w Krośnie dość dobrze, nie ma się co podniecać, ale nie zdziwie się jak wyjdziemy na tej wymianie z Krosnem 1:1. Kasprzak to oczywiście wciąż lepszy zawodnik od Mateo, ale coś go nie widzę na tym torze w Krośnie.
    GKM pewnie czeka też na rozstrzygnięcia w kwestii Rosjan, tutaj temat Wadima Tarasienki, aczkolwiek to skomplikowana wciąż kwestia. Można też stanąć w szranki z Wilkami w razie możliwości wypożyczenia Gleba Czugunova, aczkolwiek ja jakimś fanem nie jest tego posunięcia. Dość kłopotliwy osobnik w podejściu a i jakiś wybitny zawodnik, czy tzw. gamechangerem nie będzie dla nikogo. W Sparcie miał i pomoc sprzętową, pomagał Lewicki a udanych meczów za wiele nie miał Gleb w tym roku, cała sytuacja wokól Rosjan i ogóle jego mental obecnie nie pomaga. Ps Fajny teledysk ostatnio wypuścił

  50. Powrót do góry    #312
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  51. Powrót do góry    #313
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    786
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    No i mamy ogłoszony skład. Jest jedna niespodzianka - Gleb Czugunow zawodnikiem GKM. Ja jestem zadowolony z tego co udało się skleić. Brak spasionych kotów, może poza Nickim brak gwiazd ale jestem dobrej myśli. Skład przedstawia się następująco:

    Gleb Czugunow
    Norbert Krakowiak
    Mateusz Szczepaniak
    Max Fricke
    Frederik Jakobsen
    Nicki Pedersen
    Kacper Pludra
    Wiktor Rafalski
    Kacper Łobodziński

    + Być może uda się jeszcze załapać z Wadimem Tarasienko. Jak wiemy jego wniosek o obywatelstwo leży u prezydenta na biurku.

    Ktoś prawdopodobnie na wiosnę zostanie wypożyczony. Pytanie czy to będzie Mateusz, czy jeszcze 1 senior (Gleb albo Norbi).

  52. Powrót do góry    #314
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Gleb to chyba przepłacony, byle w Krośnie nie wylądował.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  53. Powrót do góry    #315
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2022
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fricke, Szczepaniak i Gleb w GKM. Ciekawe czy Gleb odnajdzie formę. Swoją drogą nie wiem czy traktować zamianę Kasprzaka na Gleba jako wzmocnienie, ale jakby ktoś mi taką zaproponował, to nie wahałbym się ani chwili. Myślę, że z Czugunowem GKM może realnie powalczyć o play offy z Unią czy też Stalą. Pozdrowienia dla Wilków (nie musicie się już tak przejmować walką o skład Świdnickiego).

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •