Strona 65 z 83 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,881 do 2,925 z 3692

Wątek: Sparta Wrocław 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2881
    Początkujący
    Dołączył
    30-08-2022
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To co, wyglada na to, że kolejny sezon skład bez zmian?

    Łaguta
    Czugunow
    Woffinden
    Bewley
    Janowski
    Kowalski
    Andrzejewski/ktokolwiek (nie wyobrażam sobie oglądać dalej Curzytka)

    czy poszedł do innego klubu? przegapiłem ten moment https://mostbetaviatorgame.com/pl/
    Mechanika urządzenia została opracowana i opatentowana przez firmę Big Time Gaming, jednak wiele innych marek korzysta z niej na licencji BTG. Spiny trafiają na sześć bębnów, ale liczba pionowych komórek na nich może się zmienić. Z tego powodu liczba wygrywających kombinacji zmienia się ze spinu na spin. Liczba ta może sięgać setek tysięcy. Najczęściej rotacja następuje w formie lawiny. Maszyny oparte na silniku MegaWays posiadają darmowe spiny, bonusy akumulacyjne i zakupowe, opcje aktywowane w trybie losowym.
    Ostatnio edytowane przez JUNDER ; 01-09-2022 o 14:16

  2. Powrót do góry    #2882
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @mossberg bo samoloty latają tylko za granicę. Nie będę kopał leżącego niedorozwoja umysłowego. Udanych wakacji.
    Jesteś osobliwością na tym forum. Jak czarna dziura. Musisz mieć w chooy smutne życie, żeby każdemu odpowiadać. Do tego w sposób urągający cywilizowanemu człowiekowi. Jesteś zwykły cham i prostak. Jednostka aspoleczna. Rozumujesz zero-jedynkowo. Dlatego musiałeś doyebać z tym samolotem gdzie wiadomo, że można sobie polatać po całej Polsce lecz wspominając o tym środku transportu człowiek ma na myśli dalsze podróże niż po naszym kraju. Moim zdaniem wywodzisz się z kongresowej patologii. Te wszystkie inwektywy, chamskie porównania. Normalnemu człowiekowi takie coś nigdy w życiu nie przyszło by na myśl. Cytując klasyka. Jesteś zerem. Bez odbioru.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Udanych wakacji.
    Właśnie wypoczywam a ty dalej walcz w swoim chorym świecie.

    Ostatnio edytowane przez Mossberg ; 30-08-2022 o 11:10

  3. Powrót do góry    #2883
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @mossberg ile razy można kończyć słowami "bez Odbioru" ty niedorozwoju umysłowy?
    Udanych wakacji w Albanii czy innej Rumunii biedaku z daleka od plaży.
    Musisz wstawiać zdjęcia, żeby się dowartościować.
    Nie mogę przestać się śmiać ty biedaku umysłowy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #2884
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @mossberg ile razy można kończyć słowami "bez Odbioru" ty niedorozwoju umysłowy?
    Udanych wakacji w Albanii czy innej Rumunii biedaku z daleka od plaży.
    Musisz wstawiać zdjęcia, żeby się dowartościować.
    Nie mogę przestać się śmiać ty biedaku umysłowy.
    No i co z tego że masz samochód ? co z tego że masz samolot ? znajdz se kobiete bo żadna Cie nie chce. Tylu znajomych (choć nikt Cie tu nie zna) i całe życie sam prawiczku 40 letni
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 30-08-2022 o 11:04

  5. Powrót do góry    #2885
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @mossberg ile razy można kończyć słowami "bez Odbioru" ty niedorozwoju umysłowy?
    Udanych wakacji w Albanii czy innej Rumunii biedaku z daleka od plaży.
    Musisz wstawiać zdjęcia, żeby się dowartościować.
    Nie mogę przestać się śmiać ty biedaku umysłowy.
    Jak Boga kocham. Ten typ to przypadek kliniczny
    Zwykły chwast. Byłem w obu tych państwach. Ciekawe kulturowo i krajoznawczo. Lecz tym razem gdzie indziej.



    Rozumiem twoje rozgoryczenie, że musisz tkwić w swoim chorym świecie z drzwiami bez klamek i ścianami wyłożonymi miękkim materiałem, z którego wypuszczają cię tylko na godzinny spacer. No cóż. Takie życie.
    P.S. no widzisz. Przynajmniej mam co wstawiać. Nie tak jak ty nieszczęśniku
    Ostatnio edytowane przez Mossberg ; 30-08-2022 o 11:10

  6. Powrót do góry    #2886
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    znajdz se kobiete bo żadna Cie nie chce.
    Może on woli panów

  7. Powrót do góry    #2887
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @spitt co ty pyerdolisz brudny cyganie? Niektórzy mnie tutaj znają, nie mam samolotu, mam kobietę, a ty masz problem z homoseksualizmem jak inne niedorozwoje intelektualne tutaj jak zabovski, buszmen, spartan i tym podobni. W każdym razie coś jest na rzeczy.
    p.s. mossberg do Rimini to jeździło się w liceum. Udanych wakacji biedaku.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 30-08-2022 o 11:10
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #2888
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @spitt co ty pyerdolisz brudny cyganie? Niektórzy mnie tutaj znają, nie mam samolotu, mam kobietę, a ty masz problem z homoseksualizmem jak inne niedorozwoje intelektualne tutaj jak zabovski, buszmen, spartan i tym podobni. W każdym razie coś jest na rzeczy.
    p.s. mossberg do Rimini to jeździło się w liceum. Udanych wakacji biedaku.
    Ty najwyżej palcem po mapie. Jakie to jest znamienne, że tobie tak łatwo przychodzą wszelkiej maści wyzwiska nie znając kompletnie drugiej osoby. To charakteryzuje ludzi chorych, mających duże problemy z osobowością. Niedowartościowane, których jedynym sensem życia jest siedzenie na tym forum w przerwach w przebywaniu w pokoiku bez klamek i "jechanie" po wszystkich z odmiennymi poglądami. Małomiasteczkowość, zawiść, nienawiść kompleksy itp. To jesteś ty. Dobra, kończę bo to nie ma żadnego sensu takie pisanie z wykolejeńcem.

  9. Powrót do góry    #2889
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,584
    Kliknij i podziękuj
    1,785
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    no blacktop trochę zaorany teraz, 40 lat chłop i przegrywa dyskusje na forum żużlowym
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  10. Powrót do góry    #2890
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @mossberg idź zwiedzaj to Rimini z uchodźcami ty biedaku intelektualny. Jesteś dla mnie zwykłym niedorozwojem intelektualnym i robię sobie z ciebie bekę. Jesteś na poziomie gimnazjum. Nie masz nawet do mnie podjazdu ty frajerze wyjeżdżający na wakacje poza sezonem. Samoloty dla ciebie to jak podróż w kosmos ty debilu. Kończę rozmowę z tobą bo ktoś pomyśli że się jeszcze znamy ty zyebie. Dla jednych Rimini jest szczytem marzeń, a dla innych niekoniecznie co nie młody piernik
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 30-08-2022 o 11:40
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #2891
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ech biedaku, ciesz się, że masz internet. Po pierwszym ********u podwinąłbyś ogon i *********ł na pały żeby podkablować, taki z ciebie chojrak-konfident. Pewnie uciekłeś z Częstochowy żeby przeżyć, bo w dowolnym miejscu konfidenci łatwo nie mają

  12. Powrót do góry    #2892
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ty to jesteś nieźle odklejony sobotch. Idź udrażniać rury ty zyebie na skuterze.
    Nie pisz do mnie bo ktoś pomyśli, że się znamy dziwolągu.
    Pozdrowienia z Warszawy ty brudny c****u.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #2893
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Ja nie wierzę, że ten gość jest prawdziwa postacią. To tylko taki trolling prawda?

  14. Powrót do góry    #2894
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    przestancie wstawiac jakies lamerskie zdjecia z widokiem na plaze. Blacktop w tym czasie byl na orbicie okoloziemskiej biedaki. Polecial tam Tesla.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    antyprzemek (30-08-2022)

  16. Powrót do góry    #2895
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Pawlicki głupi nie jest i wie, że przy takim zestawieniu często kończyłby mecze z 4 startami.
    W beniaminku (ktokolwiek nim nie będzie) ma pewne 5-6 startów.
    Kolega ma jakiś syndrom wyparcia ?
    Wygląda na to,że Piotr jest "głupi". Zielonce podziękował już za ofertę a inni już z nim nie rozmawiają bo wiedzą,że Andrzej go zaklepal i ewentualnie szykują pieniążki na wypożyczenie Gleba.

  17. Powrót do góry    #2896
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    pain napisał:
    Ja nie wierzę, że ten gość jest prawdziwa postacią. To tylko taki trolling prawda?
    Ja nie wierzę w poziom zacofania społecznego na tym forum i biedy intelektualnej.
    Wklejania zdjęć z wakacji, zdjęć swojej siostry, albo partnerki w białych kozaczkach.
    Oczywiście podpuszczam januszy na niektórych płaszczyznach, ale poziom tutaj jest przerażający.
    Tęsknota za rosyjskimi zawodnikami, ksenofobia, lęk przed homoseksualizmem, konfidentami, co jeszcze.
    Solidarność januszy jest jedynym pozytywem tego forum. Robię sobie z was bekę, ale niewielu to dostrzega.
    Skansen kibiców żużlowych.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #2897
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    pain napisał:

    Ja nie wierzę w poziom zacofania społecznego na tym forum i biedy intelektualnej.
    Wklejania zdjęć z wakacji, zdjęć swojej siostry, albo partnerki w białych kozaczkach.
    Oczywiście podpuszczam januszy na niektórych płaszczyznach, ale poziom tutaj jest przerażający.
    Tęsknota za rosyjskimi zawodnikami, ksenofobia, lęk przed homoseksualizmem, konfidentami, co jeszcze.
    Solidarność januszy jest jedynym pozytywem tego forum. Robię sobie z was bekę, ale niewielu to dostrzega.
    Skansen kibiców żużlowych.
    co ty paparuchu klepiesz tutaj od rana glupoty, ty nie masz zadnej kobiety bo niestety to ty po godzinach robisz za kobiete i sa tu na forum ludzie ktorzy to potwierdzaja. oj w mlodosci niezle w swojej blachowni musiales cioto byc gwalcony

  19. Powrót do góry    #2898
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    I wtedy wchodzi on cały na biało. Prawdziwa gwiazda więziennictwa, przyjaciel tutejszych januszy, gość z 3 kontami ze wsi pod Wrocławiem i pyerdoli coś od rzeczy. Creme de la creme tego forum. Prawdziwy rarytas dla studentów studiów psychologii klinicznej. Od pewnego czasu już nie czytam ale ile można czytać o dewiacjach seksualnych jakiegoś trupa. Niektórzy tutaj identyfikują się z tym trupem, są emocjonalnie związani mimo przemocy werbalnej jaką gość tutaj prezentuje. Klasyczny przykład syndromu sztokholmskiego.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #2899
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    fajny macie ten wątek, nie taki za żużlowy
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  21. Powrót do góry    #2900
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    fajny macie ten wątek, nie taki za żużlowy

    #NaOddziale
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #2901
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Niestety watek stał sie ulubioną wylewnia lokalnego patriotyzmu Januszy z Częstochowy śmierdzi starymi skarpetami z sandałami co zrobic

  23. Powrót do góry    #2902
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2019
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    W jakim celu odpowiadacie temu częstochowskiemu nieszczęśnikowi? Ewidentnie jest to niezrównoważony człowiek.
    Nie karmcie trolla, to pójdzie do swojej nory.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JasnePełne za jego przydatny post!

    Mossberg (30-08-2022)

  25. Powrót do góry    #2903
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nic nie zrozumieliście. Nie szkodzi.
    Udanych wakacji.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #2904
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Myślę ze Sparta to tak cały ten sezon na wakacjach specjalne sie nie wysilali

  27. Powrót do góry    #2905
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nic nie zrozumieliście. Nie szkodzi.
    Udanych wakacji.
    Popełniając post za postem, w różnych wątkach dajesz świadectwo na jedno - smutne masz życie na zewnątrz.
    Bo to że jesteś zwykłym prostakiem i trollem to wiedzą tutaj wszyscy. Poza Tobą.
    Zrób coś dobrego w wakacje póki jeszcze trwają - daj odpocząć ludziom od Twoich wpisów i nie zmuszaj ich do ignorowania póki to forum jeszcze fukncjonuje.
    Nie wiem, wyjdź na spacer, idź zobacz jak budują do Ciebie metro. Tfu tfu....tramwaj )) Tylko jak to do takich słoików jak Ty tramwaj.
    "Gdzie metro" - krzyknij.

    Wilanów kojarzy mi się tylko z sypialnią dla TVN-u oraz jedną historią opisaną swego czasu w mediach. Otóż Pani kupiła mieszkanie i ....przeszkadzał jej wrzask dzieci bawiących się na nielicznym na tym bezmózgowiu intelektualnym placu zabaw w ciągu....dnia )))
    Napisała pismo żeby usunąć ten plac bo jak tak można. Ona w końcu kupiła mieszkanie na Wilanowie. To tylko jeden z przykładów.

  28. Powrót do góry    #2906
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    wiaterek znowu wpadłeś i psujesz mi narrację. Nawijasz o tym gdzie mieszkam, jak mieszkam, czym jeżdżę a potem wieśniaki dostają spazmów. Robisz mi reklamę, a potem chamy walczą z niewidzialnym wrogiem z Warszawy. Pijany hydraulik z pianą na ryju wyzywa mnie od konfidenta, brudny cygan od homoseksualisty, a upiory z breslau sugerują, że mam nudne życie i nie mam kobiety. Jak żyć. Wiaterek uwielbiam cię tylko nie ustawiaj sìę zbyt blisko ogrodzenia, bo ktoś pomyśli że się znamy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #2907
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    wiaterek znowu wpadłeś i psujesz mi narrację. Nawijasz o tym gdzie mieszkam, jak mieszkam, czym jeżdżę a potem wieśniaki dostają spazmów. Robisz mi reklamę, a potem chamy walczą z niewidzialnym wrogiem z Warszawy. Pijany hydraulik z pianą na ryju wyzywa mnie od konfidenta, brudny cygan od homoseksualisty, a upiory z breslau sugerują, że mam nudne życie i nie mam kobiety. Jak żyć. Wiaterek uwielbiam cię tylko nie ustawiaj sìę zbyt blisko ogrodzenia, bo ktoś pomyśli że się znamy.
    Pokręciła Ci się narracja i gps . Instytut Neurologii jest na obszarze "czerwonego Wilanowa" . Marzysz o takiej ochronie jak Kwach czy Miller który nomen omen mieszka obok mnie ?
    Ty mieszkasz na pustkowiu w symie. Gdzie niczego poza spaniem nie doświadczysz. Nawet Decathlon taki niedorobiony. Chociaż Biedra ma się najlepiej - najwyższe przychody z tych na Wilanowie (włączając Konstancin) - o czymś to świadczy. Bajo psycholu

  30. Powrót do góry    #2908
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Pawlicki głupi nie jest i wie, że przy takim zestawieniu często kończyłby mecze z 4 startami.
    W beniaminku (ktokolwiek nim nie będzie) ma pewne 5-6 startów.
    Heh, ale beniaminek skończy sezon po 14 spotkaniach, a Sparta z nim pewnie wjedzie do strefy medalowej.

  31. Powrót do góry    #2909
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wpadłeś, ro****ałeś towarzystwo, a potem ja muszę tłumaczyć patologii czym różni się lv od wittchena i że nie kupuje sìę go w lidlu, ze na wakacje w rimini wysyla się dzieci na obóz, a poważni ludzie jeżdżą do hoteli z wlasnym basenem w pierwszej linii brzegowej.
    Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że patologia woli się bratać ze zwyrolem z wyrokami niż z czlowiekiem z Warszawy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #2910
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wpadłeś, ro****ałeś towarzystwo, a potem ja muszę tłumaczyć patologii czym różni się lv od wittchena i że nie kupuje sìę go w lidlu, ze na wakacje w rimini wysyla się dzieci na obóz, a poważni ludzie jeżdżą do hoteli z wlasnym basenem w pierwszej linii brzegowej.
    Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że patologia woli się bratać ze zwyrolem z wyrokami niż z czlowiekiem z Warszawy.
    Nie interesują mnie Wasze wywody i obrażanie się nawzajem (chodż Ty razem z tym co na mecze nie chodzi to jest jakieś apogeum chamstwa i wieśniactwa w jednym - to już na SF takiego chlewu nie ma jaki robicie tutaj)

    A propo ruskich - doskonale wiesz o tym że GKSŻ jest w czarnej dupie jeśli chodzi o tych kacapów z polskimi paszportami. I tylko dlatego prawdopodobnie zobaczymy ich w przyszłym sezonie (chodź Majewski stawia veto jako TV - ale Andrzejek i Termiński stawiają sprawę jasno i sprawa sądowa ewentualna jest przegrana - taki mamy klimat niestety). I nie, nie pomyliłem się - GKSŻ, nie PZM.
    Ostatnio edytowane przez bee3 ; 30-08-2022 o 20:18

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bee3 za jego przydatny post!

    muuu (31-08-2022)

  34. Powrót do góry    #2911
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Paradoksalnie ten co na mecze nie chodzi ma największe pojęcie o żużlu z tej gromady.
    Natomiast wracając do wątku przewodniego to jakoś nie widzę sensu, aby PGE sponsorowala kacapów.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #2912
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    a ty cioto jeszcze tutaj siedzisz? nie masz dzisiaj zadnych klientow paparuchu z blachowni?

  36. Powrót do góry    #2913
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    a ty cioto jeszcze tutaj siedzisz? nie masz dzisiaj zadnych klientow paparuchu z blachowni?
    Z tego co widzę odpuścił. Więc Ty obojętnie pod iloma nickami piszesz, daj sobie spokój i idź spać i następnym razem już w temacie się udzielaj odpowiednio co do wątku. Chyba tyle dla forum możesz zrobić ?

  37. Powrót do góry    #2914
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Z tego co widzę odpuścił. Więc Ty obojętnie pod iloma nickami piszesz, daj sobie spokój i idź spać i następnym razem już w temacie się udzielaj odpowiednio co do wątku. Chyba tyle dla forum możesz zrobić ?
    Nie jest tajemnicą że miałem te Nicki do których pogubiłem hasła i założyłem nowe. Znajdź przynajmniej jeden temat że pisze z kilku nicków to dostaniesz w nagrodę czapke śliwek. A chwilowo to ty możesz pójść spać ambasadorze tego wstrętnego paparucha który zaczął ta obrzydliwa rozmowę

  38. Powrót do góry    #2915
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Patrząc na dzisiejsze mecze półfinałowe można wywnioskować tylko jedno - ale Sparta zyebała ten sezon.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    Mossberg (03-09-2022)

  40. Powrót do góry    #2916
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Patrząc na dzisiejsze mecze półfinałowe można wywnioskować tylko jedno - ale Sparta zyebała ten sezon.
    To jest frajerstwo dekady. Ten mecz w Toruniu powinien im sie snic po nocach.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (03-09-2022)

  42. Powrót do góry    #2917
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    We frajerstwie akurat jeszcze nas może Motor pobić

  43. Powrót do góry    #2918
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    We frajerstwie akurat jeszcze nas może Motor pobić
    Motor to ma wypadki losowe, my po prostu jestesmy frajerami.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    muuu (02-09-2022), noc (02-09-2022)

  45. Powrót do góry    #2919
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,795
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Motor to ma wypadki losowe, my po prostu jestesmy frajerami.
    To też.

  46. Powrót do góry    #2920
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Od początku sezonu (zawieszenia ruskich) byli murowanym faworytem do mistrzostwa i wygrywali praktycznie wszystko i wszędzie. Jeśli odpadną z Toruniem, który cały sezon jechał gówno no to sorry, ale ciężko to będzie nazwać wypadkiem losowym. Zwłaszcza, że jeszcze niedawno Gorzów bez Vaculika i Thomsena tam prawie wygrał.

  47. Powrót do góry    #2921
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,217
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Od początku sezonu (zawieszenia ruskich) byli murowanym faworytem do mistrzostwa i wygrywali praktycznie wszystko i wszędzie. Jeśli odpadną z Toruniem, który cały sezon jechał gówno no to sorry, ale ciężko to będzie nazwać wypadkiem losowym. Zwłaszcza, że jeszcze niedawno Gorzów bez Vaculika i Thomsena tam prawie wygrał.
    Duży wpływ na to wszystko ma ta cała poyebana polityka transferowa. Odkąd zaczęły się dywagacje odnośnie MM i Drabika atmosfera w teamie przygasła. Zobaczcie co się teraz dzieje ze Zmarzlikiem, wcale nie jestem pewny, że zdobędzie on tytuł IMS.

  48. Powrót do góry    #2922
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Duży wpływ na to wszystko ma ta cała poyebana polityka transferowa. Odkąd zaczęły się dywagacje odnośnie MM i Drabika atmosfera w teamie przygasła. Zobaczcie co się teraz dzieje ze Zmarzlikiem, wcale nie jestem pewny, że zdobędzie on tytuł IMS.
    Zes**a się a nie zdobędzie, jakby szczególnie na tym zależało, przynajmniej mi On już ma IMŚ w konfidenctwie i zakłamaniu. Nikt go w tym nie przebije.

  49. Powrót do góry    #2923
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,217
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Zes**a się a nie zdobędzie, jakby szczególnie na tym zależało, przynajmniej mi On już ma IMŚ w konfidenctwie i zakłamaniu. Nikt go w tym nie przebije.
    Co mnie to obchodzi i co to ma wspólnego ze zdobyciem tytułu IMS.

  50. Powrót do góry    #2924
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Przypominam, że jutro o 14.00 są wyścigi konne i gonitwa roku "Wielka Wrocławska"

  51. Powrót do góry    #2925
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Ktos wie co z tym Pawlickim? Teoretycznie juz by go mogli ogłosić. Z Laguta w 2020 czekali do listopada, ale wtedy chyba jeszcze nie obowiązywał przepis, ze mozna informować o przejściu zawodnika, którego klub zakonczyl juz sezon.

    Z drugiej strony czyms trzeba podtrzymywać zainteresowanie wokół klubu w sezonie ogórkowym, wiec moze dlatego czekają do jesieni.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •