Strona 63 z 83 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,835 z 3692

Wątek: Sparta Wrocław 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2791
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dobra padlino, pośmialiśmy się a teraz ladujesz na śmietniku historii. Baj. I pamietaj, ze nie jesteś anonimowy w internecie.
    Ale jak już tu każdy pisał, to nie mam problemu z anonimowością i chyba jako jeden z pierwszych poznałem wszystkie tuzy wypowiadających się tu forumowiczów z blacktopem i Spartanem na czele
    Także relax. Ja już pajacowanie mam za sobą i nie mam czego się wstydzić, ty chyba wręcz przeciwnie, bo zamiast dojrzewać (jak kibice wuuteesu do Leszczyńskiej krwi w barwach klubu) to zaliczasz zjazd jak miłość do Gleba na trybunach Olimpico.
    Więc jak to mawiał klasyk. Nie strasz, nie strasz...

    PS Ogarnął byś ten wątek, by dało się choć trochę czegoś dowiedzieć. Bo na razie dno i śmietnik i wiedziesz prym w robieniu tu tego gówna. Zachęcam do poprawy!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #2792
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Nie slysze co tam popierdujesz, masz już ignora dziwolągu. Poswiec czas na coś pożyteczniejszego - w twoim przypadku zapewne walenie konia, bo ksiazek raczej nie czytasz, jezykow obcych pewnie też się nie uczysz.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #2793
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Zna ktoś tego znanego Blaktopa na tym forum czy koleś sie dowartościowuje ?

  4. Powrót do góry    #2794
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    olac paparucha.
    moze i to dla was bedzie smieszne ale jade do czestochowy zobaczyc wygrna sparty. deszczu nie bedzie to juniorzy i gleb cos tam pojada. zreszta sparcie tam sie jezdzi raczej dobrze

  5. Powrót do góry    #2795
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    428
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale jak już tu każdy pisał, to nie mam problemu z anonimowością i chyba jako jeden z pierwszych poznałem wszystkie tuzy wypowiadających się tu forumowiczów z blacktopem i Spartanem na czele
    Także relax. Ja już pajacowanie mam za sobą i nie mam czego się wstydzić, ty chyba wręcz przeciwnie, bo zamiast dojrzewać (jak kibice wuuteesu do Leszczyńskiej krwi w barwach klubu) to zaliczasz zjazd jak miłość do Gleba na trybunach Olimpico.
    Więc jak to mawiał klasyk. Nie strasz, nie strasz...

    PS Ogarnął byś ten wątek, by dało się choć trochę czegoś dowiedzieć. Bo na razie dno i śmietnik i wiedziesz prym w robieniu tu tego gówna. Zachęcam do poprawy!
    Oj Szymon, Szymon. Wez to zakoncz juz

  6. Powrót do góry    #2796
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Zna ktoś tego znanego Blaktopa na tym forum czy koleś sie dowartościowuje ?
    O ile blaktopa wogole istnieje bo choroba dwubiegunowa to straszna przypadłość

  7. Powrót do góry    #2797
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    Oj Szymon, Szymon. Wez to zakoncz juz
    Ja o to samo proszę od kilku stron tego wątku! Dzięki za wsparcie!

    Ale jak już sypiemy jakimiś personaliami, to chociaż sam się przedstaw anonimie. Chociażby z grzeczności, jak już masz etykietę w poważaniu
    Plusem jednak jest tu to, że jak widać to wuuteesiaki dają radę pisać bez wyzwisk i przekleństw. To już jakiś promyczek nadzieji na normalność na forum!
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 24-08-2022 o 00:08
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #2798
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu nie do końca rozumiem czego oczekujesz. Prowadzisz otwarty konflikt z niektórymi spartanami, jednocześnie podszczypując pozostałych wątkiem leszczyńskim, na dodatek oczekujesz że będą prowadzić z Tobą kulturalną rozmowę przepelnioną mnóstwem informacji. Na dodatek używasz moralizatorskiego trybu. No kurde albo jesteś idealistą, albo lekko jesteś... niepoważny. Jeśli rzeczywiście chcesz uzyskać ciekawe informacje to korzystaj z tt, bo według mnie to sìę tutaj wygłupiasz. Ja już dawno sobie odpuściłem bo jakość intelektualna tego towarzystwa tutaj jest lekko średnia jeszcze na dodatek trzymająca nosy tam gdzie tutejszy król odbytu lubi najbardziej. Reasumując, prowokujesz i jeszcze udajesz zdziwienie że małpy skaczą.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #2799
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    428
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu nie do końca rozumiem czego oczekujesz. Prowadzisz otwarty konflikt z niektórymi spartanami, jednocześnie podszczypując pozostałych wątkiem leszczyńskim, na dodatek oczekujesz że będą prowadzić z Tobą kulturalną rozmowę przepelnioną mnóstwem informacji. Na dodatek używasz moralizatorskiego trybu. No kurde albo jesteś idealistą, albo lekko jesteś... niepoważny. Jeśli rzeczywiście chcesz uzyskać ciekawe informacje to korzystaj z tt, bo według mnie to sìę tutaj wygłupiasz. Ja już dawno sobie odpuściłem bo jakość intelektualna tego towarzystwa tutaj jest lekko średnia jeszcze na dodatek trzymająca nosy tam gdzie tutejszy król odbytu lubi najbardziej. Reasumując, prowokujesz i jeszcze udajesz zdziwienie że małpy skaczą.
    No i pierwszy raz z Toba sie zgodze.
    Zakonczcie ten rynsztok, pogadajmy o zuzlu. Mnie nie interesuje kto jest z Wro, Cz, czy innego Krosna, Torunia. Mnie interesuje zuzel, ale przez te wyzwiska i podpuszczanie to zuzel tutaj zszedl na dalszy plan a wlasciwie calkowicie tu juz w tym watku go nie ma.
    Pytanie kto bedzie madrzejszy i zakonczy te wyzwiska pierwszy.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Abrakadabra za jego przydatny post!

    Taisto (24-08-2022)

  11. Powrót do góry    #2800
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu nie do końca rozumiem czego oczekujesz. Prowadzisz otwarty konflikt z niektórymi spartanami, jednocześnie podszczypując pozostałych wątkiem leszczyńskim, na dodatek oczekujesz że będą prowadzić z Tobą kulturalną rozmowę przepelnioną mnóstwem informacji. Na dodatek używasz moralizatorskiego trybu. No kurde albo jesteś idealistą, albo lekko jesteś... niepoważny. Jeśli rzeczywiście chcesz uzyskać ciekawe informacje to korzystaj z tt, bo według mnie to sìę tutaj wygłupiasz. Ja już dawno sobie odpuściłem bo jakość intelektualna tego towarzystwa tutaj jest lekko średnia jeszcze na dodatek trzymająca nosy tam gdzie tutejszy król odbytu lubi najbardziej. Reasumując, prowokujesz i jeszcze udajesz zdziwienie że małpy skaczą.
    Matkobosko. To jak ja prosiłem o kulturę 2-3 tygodnie temu, to sam mnie dopingowałeś do tego, by nie odpuszczać jak ktoś zalezie za skórę i Ty nie odpuścisz chłopakom właśnie z tego powodu A tym bardziej, jak ktoś Cię obraża i plecie niestworzone farmazony na Twój temat. EH.
    To patrz pan, bo tu właśnie się to wydarzyło w moją stronę, coś zaczęto mi kłamliwie insynuować bez mojego udziału w wątku, i jak zacząłem się wkręcać w waszą zabawę to trafiłem teraz na moralizatorski post :| I TO OD KOGO!

    To co, jednak kończymy rozgrywki 5:1 dla CKM i gadamy o żużlu jak chce większość od dawna?

    PS kiedyś dwubiegunówkę leczyli wstrząsami, to lubię od czasu do czasu podszczypując odpalić telepanie u takiego np. sparta_mistrza, gdyż może wyjdzie on dzięki temu na prostą. Taki styl od zawsze Ale też zawsze z kulturką i klasą. No i że mnie tu każdy zna, to wie że to tak raczej z miłością aniżeli z jadem. Także jedynie mogę pozdrowić wszystkich zainteresowanych i życzyć miłego dnia
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 24-08-2022 o 00:58
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #2801
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Jeśli klub powiedziałby mi, że kończymy współpracę, to nie miałbym nic przeciwko, bo to jest sport i biznes. Dziennikarze piszą o tym, czego nie są nawet w 10 proc. pewni, aby tylko mieć kliknięcia i zarabiać. To ich prawo, ale tym samym oszukują ludzi. Jestem w Sparcie już piąty rok i tu jest moje miejsce, które wypracowałem, więc jeśli ktoś chcę walczyć ze mną o skład, to zapraszam, nie mam z tym problemu.
    z miła chęcią bym zobaczył, jak Gleb wysyła na ławkę Pawlickiego XD

  13. Powrót do góry    #2802
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Mocne slowa jak na to, co ostatnio jedzie ale szacun za podejscie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #2803
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Gleb zamiast się użalać ze jest heitowany w sieci przez baranów mógłby się wziasc do roboty bo poprostu wyleci ze składu .

  15. Powrót do góry    #2804
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,370
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 255 w 183 postach

  16. Powrót do góry    #2805
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach

    Za chwilę mu się Lublin spodoba...i... Może zapragnie jeździć z Bartkiem w jednej drużynie ?


  17. Powrót do góry    #2806
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Tai nie wylądował w Lublinie ale Maćkowi się udało

  18. Powrót do góry    #2807
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    KUL to obecnie chyba najbardziej konserwatywna i upolityczniona uczelnia w całym kraju. Bardzo dziwny wybór.

  19. Powrót do góry    #2808
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Lepszy KUL niż UW - wylęgarnia wszelkiej maści lewactwa.

  20. Powrót do góry    #2809
    Użytkownik Awatar White_Blue_Bulls
    Dołączył
    25-08-2022
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Daniel Bewley najprawdopodobniej z kontuzją nogi odniesionej na crossie!!!

  21. Powrót do góry    #2810
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,807
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Daniel Bewley najprawdopodobniej z kontuzją nogi odniesionej na crossie!!!
    ech ten słynny profesjonalizm Sparty
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Powrót do góry    #2811
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Artiom i Tai rok temu przed finałem też śmigali na crossie i nie było problemu. Jeżeli to prawda to mecz w Czewie można oddać walkowerem.

  23. Powrót do góry    #2812
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez White_Blue_Bulls Zobacz posta
    Daniel Bewley najprawdopodobniej z kontuzją nogi odniesionej na crossie!!!
    az sie zarejestrowales z ta nowina

  24. Powrót do góry    #2813
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Artiom i Tai rok temu przed finałem też śmigali na crossie i nie było problemu. Jeżeli to prawda to mecz w Czewie można oddać walkowerem.
    Nigdzie zadnego info, konto zarejestrowane dzisiaj xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #2814
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Jutro ma być Bewley we Wrocławiu, wszystko ok.

  26. Powrót do góry    #2815
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Trzeba sobie jasno powiedziec - mamy goscia, ktory wygrywa dwie GP z rzedu, a w lidze dostaje baty od Smektaly, Miśkowiaka i innych asów.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #2816
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,416
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Trzeba sobie jasno powiedziec - mamy goscia, ktory wygrywa dwie GP z rzedu, a w lidze dostaje baty od Smektaly, Miśkowiaka i innych asów.
    Może ma inne priorytety ? Nie on pierwszy i nie ostatni

  28. Powrót do góry    #2817
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,758
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    A jak dla Mnie to Bewley nie pojechał nic nadzwyczajnego. Runda zasadnicza w kratkę i dopiero w półfinale i finale był niełapalny. Niektórzy piszą że Miskowiak i Smektała go robili.
    Jak się robi pola 1-3 no to ciężko żeby Bewley mógł coś zrobić.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    muuu (28-08-2022)

  30. Powrót do góry    #2818
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Ciekawe co Rusko zrobi z Woffindenem. W Pawlickiego w Sparcie nie wierze, dogadany jest pewnie w ZG.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #2819
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    A co ma zrobić? Nic nie zrobi.

  32. Powrót do góry    #2820
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Kibice Sparty po ostatnich latach moga byc nie do końca zaznajomieni z tymi przepisami, ale teoretycznie nowy klub Pawlickiego moze go już ogłosić

    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    A co ma zrobić? Nic nie zrobi.
    To moze chociaz Curzytka wyp*erdoli.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #2821
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Pawlicki za Czugunowa, Woryna za Woffindena

    A tak na serio to do wy******a oprócz wymienionej powyżej dwójki jest sztab szkoleniowy. Greg sobie przyleciał do PL jak już było po ptokach.

  34. Powrót do góry    #2822
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Z ogłoszeniem pewnie jeszcze poczekają.

    5 miejsce mając 2,5 zawodnika.
    Ostatnio edytowane przez antyprzemek ; 28-08-2022 o 21:27

  35. Powrót do góry    #2823
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Pawlicki poczeka aż ZG wejdzie i dopiero zacznie się konkurs ofert.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #2824
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Tak czy siak sam powrót Artioma już będzie dużym wzmocnieniem i dodatkową opcją z RT Najsłabszy sezon od 2014 chyba.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    antyprzemek (28-08-2022)

  38. Powrót do góry    #2825
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wyobrażam sobie powrotu ruskich propagandystów owiniętych w ruską szmatę. Macie takie możliwości, a chcecie się bratać z ruskimi ******. Po co ryzykować dla ruskiej ******. Przecież to jest bez sensu i bez przyszłości. Kluby piłkarskie poradziły sobie z tym problemem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #2826
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Tu potrzebny jest trener z JAJAMI!. I trening na konkretnym torze. Kopa taka aby tylko kaski były widoczne. Wyniki przyjdą same. Jak za śp. Nieścieruka.
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kobra102 za jego przydatny post!

    muuu (28-08-2022)

  41. Powrót do góry    #2827
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    Tu potrzebny jest trener z JAJAMI!. I trening na konkretnym torze. Kopa taka aby tylko kaski były widoczne. Wyniki przyjdą same. Jak za śp. Nieścieruka.
    Tak jest w dobie komisarzy wyniki przyjda same. Nawet jechac nie będzie trzeba.... 0-40

  42. Powrót do góry    #2828
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Czugunow w Toruniu 3pkt, tydzień temu we Wrocławiu też 3pkt. Dzisiaj 1... Tu nie trzeba nic dodawać. Tak to średnia nabita na Ostrowie i Grudziądzu.

  43. Powrót do góry    #2829
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tak jest w dobie komisarzy wyniki przyjda same. Nawet jechac nie będzie trzeba.... 0-40
    Tępa dzido, czytaj ze zrozumieniem.Mi chodzi o TRENING na przyczepnym torze!
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  44. Powrót do góry    #2830
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Tak czy siak sam powrót Artioma już będzie dużym wzmocnieniem i dodatkową opcją z RT Najsłabszy sezon od 2014 chyba.
    I przy tym okazja, do sprawdzenia lojalności Lewickiego.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #2831
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Mimo wszystko wielkie brawa dla Sparty.N
    Nie będę oceniał postawy klubu w sezonie 2022 przez pryzmat forumowych pajaców i błaznów, więc napiszę od serca, że dzięki za walkę i wiele emocji przez te 4 mecze.
    Do zobaczenia za rok!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  46. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Leonidas (28-08-2022), antyprzemek (28-08-2022), dockm (29-08-2022)

  47. Powrót do góry    #2832
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Mimo wszystko wielkie brawa dla Sparty.N
    Nie będę oceniał postawy klubu w sezonie 2022 przez pryzmat forumowych pajaców i błaznów, więc napiszę od serca, że dzięki za walkę i wiele emocji przez te 4 mecze.
    Do zobaczenia za rok!
    Za ten sezon zadne brawa im sie nie należą, ale dzięki mimo wszystko.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #2833
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Mimo wszystko wielkie brawa dla Sparty.N
    Nie będę oceniał postawy klubu w sezonie 2022 przez pryzmat forumowych pajaców i błaznów, więc napiszę od serca, że dzięki za walkę i wiele emocji przez te 4 mecze.
    Do zobaczenia za rok!
    Dziękujemy i mimo różnic w zdaniach(czasami ostrych i złośliwych) to powodzenia dalej i zdobycia medalu oczywiście.

    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    Tu potrzebny jest trener z JAJAMI!. I trening na konkretnym torze. Kopa taka aby tylko kaski były widoczne. Wyniki przyjdą same. Jak za śp. Nieścieruka.
    Nie ma dzisiaj trenerów z jajami.

  49. Powrót do góry    #2834
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Nie ma dzisiaj trenerów z jajami.
    I tu jest mały problem.Bo nawet jak się znajdzie taki ktoś to "gwiazdeczki" się postawią
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  50. Powrót do góry    #2835
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,758
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Pamięta ktoś kiedy ostatni raz Janowski nie zrobił chociaż jednej trójki w meczu?
    Edit. Już mam, w 2019 w Lesznie w dwóch meczach
    Ostatnio edytowane przez herbie13 ; 29-08-2022 o 01:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •