Strona 61 z 83 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,745 z 3692

Wątek: Sparta Wrocław 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2701
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Kaman szukasz tatusia na forum żużlowym?
    a ty dwoch ojcow? haha pedarasto juz dawno powinienes stad zniknac, jestes zwykly kmiot i pastuch. Komy by sie chcialo na takie dno konto wlamywac. Masz urojenia.

  2. Powrót do góry    #2702
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Myślałem, że szukasz tatusia pyerdolony neandertalu. Wracaj do nory.
    p.s. Jak tam wakacje? Nie mogę przestać się śmiać.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 22-08-2022 o 16:30
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #2703
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Myślałem, że szukasz tatusia pyerdolony neandertalu. Wracaj do nory.
    p.s. Jak tam wakacje? Nie mogę przestać się śmiać.
    Paparuchu co tam słychać u Gadola?
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  4. Powrót do góry    #2704
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    blackgay paparuchu chodzi tobie o ten twoj post w ktorym wszystkich przepraszales?

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta

    Przepraszam kibiców Sparty za moje chamskie zachowanie i innych za moje konfabulacje o samochodzie. Niestety ale czasem tak mam, że coś mi się poprzestawia i wtedy tracę nad sobą kontrolę.

  5. Powrót do góry    #2705
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta

    Przepraszam kibiców Sparty za moje chamskie zachowanie i innych za moje konfabulacje o samochodzie. Niestety ale czasem tak mam, że coś mi się poprzestawia i wtedy tracę nad sobą kontrolę.
    Nie wnikam w te wojenki ale jak znam blacktopa 20 lat z tego forum to co jak co ale on by tego nie napisał. Wiec z tym włamem coś może być na rzeczy.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  6. Powrót do góry    #2706
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Nie wnikam w te wojenki ale jak znam blacktopa 20 lat z tego forum to co jak co ale on by tego nie napisał. Wiec z tym włamem coś może być na rzeczy.
    dlaczego? tu akurat zachowal sie bardzo porzadnie, czasem ludzie tak maja i bardzo szybko przyznaja sie do bledu, fakt ze czesto jest to na łożu smierci ale tak naprawde patrzac sie co on wypisuje to my nie wiemy ile on jeszcze pozyje bo jak widac choroba szybko postepuje, a sam przyznasz ze tabletki to on nie bierze regularnie

  7. Powrót do góry    #2707
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Czemu by nie napisał? Może raz na 20 lat się człowiek zmieni.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  8. Powrót do góry    #2708
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Cukrzyca, spartan, spartann debilu o 3 kontach nie pogadamy. Nie będę komentował więcej twoich wynaturzeń. Jak nie masz podjazdu cwelu to sobie doruchaj znowu. Pozdrowienia do więzienia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #2709
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    dlaczego? tu akurat zachowal sie bardzo porzadnie, czasem ludzie tak maja i bardzo szybko przyznaja sie do bledu, fakt ze czesto jest to na łożu smierci ale tak naprawde patrzac sie co on wypisuje to my nie wiemy ile on jeszcze pozyje bo jak widac choroba szybko postepuje, a sam przyznasz ze tabletki to on nie bierze regularnie
    To ten przypadek - https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrow...qEt8-3FNi.html

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    Spartan (22-08-2022)

  11. Powrót do góry    #2710
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Czemu by nie napisał? Może raz na 20 lat się człowiek zmieni.
    dokladnie - masz racje, zreszta w czestochowie jest klaszor na jasnej gorze i wystarczy tylko do niego pojsc, paść na kolana i juz mozna na wlasne oczy zobaczyc cud. on jest z blachowni wiec pewnie nie raz liczyl na cud wlasnie na jasnej gorze

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (22-08-2022)

  13. Powrót do góry    #2711
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    dlaczego? tu akurat zachowal sie bardzo porzadnie,
    Tak jak ty jeszcze nigdy na tym forum
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Spartan (22-08-2022), muuu (22-08-2022)

  15. Powrót do góry    #2712
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @magik oczywiście że nic takiego nie napisalem. To jest zwykla edycja mojego wpisu podczas cytowania. Ten choojek próbował się włamać na moje konto kilka razy ale mu się nie udalo, bo zmienilem haslo. Po raz pierwszy od 20 lat musialem zmienić hasło. Kiedyś taki złodziej tożsamości by nie mial życia a teraz tutaj jest bohaterem sądząc po wpisach takiego sobotcha. Kamana czy młodego piernika czy innego debila.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 22-08-2022 o 23:48
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #2713
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    ale tak na powaznie to sie zastanow bo cos w tym jest co wrzuciles, gosciu polowe zycia przesiedzial w klatce bez klamek obitej jakims miękkim syfem zeby nie rozwalic sobie glowy, to o czym ma pisac. bedzie wlasnie pisal o swoim dziwnym super samochodzie z klamkami ktorych nikt nie moze dotknac bo on sam ich nie mial, a moze co najwyzej na niego popatrzec i zrobic sobie z nim fotke - to jest wlasnie to czego nie ma, a o czym on caly czas mysli, czyli wlasnie to jego biale lokum bez klamek i dziwni ludzie w bialych kitlach, ktorych porownuje do porzadnych forumowiczow tego forum ze chca zrobic jemu krzywde

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    Kaman (22-08-2022)

  18. Powrót do góry    #2714
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Ja nie znam blacktopa i nie oceniam, ale jako kibic Włókniarza wolałbym żeby zmienił avatar, bo nie chce, żeby z jego wpisami jakkolwiek kojarzony był Włókniarz Częstochowa.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  19. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Awkop (22-08-2022), Buszmen (23-08-2022), Leonidas (22-08-2022), Penhall (23-08-2022), Spartan (22-08-2022), dockm (23-08-2022), marsac (22-08-2022), mszat (23-08-2022), sobotch (22-08-2022)

  20. Powrót do góry    #2715
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    artem pomijając mocno prowokacyjny ton twojej wypowiedzi to nie znamy się i nie lubimy, a możesz sobie co najwyżej zrobić zdjęcie z moim samochodem jak poprosisz pomocniku murarza. Na szczęście ty nie masz avatara Włókniarza bo jesteś kibicem sukcesu. Jak przegrywali to jechałeś po Świąciku, po klubie a teraz jesteś wielkim kibicem klubu z którego szydziłeś. Nie mogę przestać się śmiać.
    p.s. sobotch znowu wróciłeś. Mam nadzieję, że tak szybko znikniesz jak się znowu niestety pojawiłeś.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 22-08-2022 o 21:38
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #2716
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Kurcze, blacktop, ty to w ogóle jesteś niezły gość. Na wszystkich masz haki, wszystkich "zaginasz", nikt cię jeszcze nie obraził, bo ze wszystkich się śmiejesz i nie możesz przestać. Opowiedz nam: jak ty to robisz? Człowiek zamożny i pełen sukcesów. Wielu chciałoby osiągnąć ten poziom w sędziwym wieku 40 lat. Zdradzisz tajemnicę?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  22. Powrót do góry    #2717
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Zamozny, pełen sukcesów i spedzajacy cale dni na niszowym forum żużlowym bluzgajac na prawo i lewo jak Obajtek z syndromem Touretta.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #2718
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co za agent, ma samochód w stolicy a głupiego konta na podrzędnym forum nie jest w stanie upilnować. Strzelam w ciemno, że auto raczej z tych, co się na nie nie połakomią, bo inaczej to spore ryzyko. A zamykane na noc aby?

  24. Powrót do góry    #2719
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sparta mistrz znowu ci wyślę film i znikniesz na dwa dni jak krew w piach.
    (Tydzień mnie nie było tylko cukrzyca, wiaterek czy kobra walczyli z niewidzialnym wrogiem jak zawsze)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #2720
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sparta mistrz znowu ci wyślę film i znikniesz na dwa dni jak krew w piach.
    (Tydzień mnie nie było tylko cukrzyca, wiaterek czy kobra walczyli z niewidzialnym wrogiem jak zawsze)
    Wyślesz mi film? Nie, dzieki.FB_IMG_1660135553711.jpg
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #2721
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,758
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sparta mistrz znowu ci wyślę film i znikniesz na dwa dni jak krew w piach.
    (Tydzień mnie nie było tylko cukrzyca, wiaterek czy kobra walczyli z niewidzialnym wrogiem jak zawsze)
    Dobra blakctop, ja sobie zrobię chętnie zdjęcie z Twoim samochodem. Później to zdjęcie wrzucę na forum.
    Może być ? Podaj tylko termin i miejsce.
    Ale później po prostu znikniesz z tego forum i przestaniesz przynosić wstyd wszystkim normalnym kibicom.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Buszmen (23-08-2022)

  28. Powrót do góry    #2722
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Dobra blakctop, ja sobie zrobię chętnie zdjęcie z Twoim samochodem. Później to zdjęcie wrzucę na forum.
    Może być ? Podaj tylko termin i miejsce.
    Ale później po prostu znikniesz z tego forum i przestaniesz przynosić wstyd wszystkim normalnym kibicom.
    Oddział Psychiatryczny
    Adres: Polskiego Czerwonego Krzyża 1, 42-200 Częstochowa
    Godziny:
    Czynne całą dobę

  29. Powrót do góry    #2723
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    herbie napisał:
    Dobra blakctop, ja sobie zrobię chętnie zdjęcie z Twoim samochodem. Później to zdjęcie wrzucę na forum.
    Może być ? Podaj tylko termin i miejsce.
    Ale później po prostu znikniesz z tego forum i przestaniesz przynosić wstyd wszystkim normalnym kibicom.
    Już lecę podać termin i adres jakiemuś randomowemu niedorozwojowi umysłowemu z gimnazjum.
    Jeśli masz ochotę zrobić sobie zdjęcie chłopcze z awatarem siatkarza na forum żużlowym to zza ogrodzenia .
    Twoja sprawa, jak i to co zrobisz z tym zdjęciem. Natomiast kazać znikać to możesz powiedzieć swojemu staremu, jeśli nie dostaniesz mokrą szmatą w głupi pysk. Może ty znikniesz debilu z siatkarzem znienawidzonego klubu, bo przynosisz wstyd kibicom z Częstochowy?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 22-08-2022 o 23:01
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #2724
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,758
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    herbie napisał:
    Funkcjonuje takie powiedzenie, że miarą twojego sukcesu jest liczba twoich wrogów.
    Jeśli masz ochotę zrobić sobie zdjęcie chłopcze z awatarem siatkarza na forum żużlowym to twoja sprawa, jak i to co zrobisz z tym zdjęciem. Natomiast nie rozumiem dlaczego mam znikać z forum bo ty tak chcesz. Chyba sufit spyerdolił ci się na głowę. Wiele osób mnie tutaj zna, ale nikt nie wydawał żadnych dyspozycji zwłaszcza jakiś przygłup. Może ty znikniesz debilu z siatkarzem znienawidzonego klubu, bo przynosisz wstyd kibicom z Częstochowy?
    Póki co to całe forum na z Ciebie bekę.
    Kiedyś nie pisałeś takich pierdół, więc wydaje mi się że albo masz problemy z głową albo ktoś Cię mocno skrzywdził.
    Nie istotne, ale fajnie jakbyś dał sobie pomóc.

  31. Powrót do góry    #2725
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Na ciebie nikt nie zwraca uwagi, bo masz siatkarza z klubu znienawidzonego w Częstochowie. To jest dopiero poyebana sprawa tak jak nick twojego kolegi pomocnika murarza, a nazywacie się kibicami z Częstochowy. To jest wstyd i obciach bo nie kumacie podstawowych rzeczy związanych z kibicowaniem jakbyście mieli niedorozwój umysłowy. To jest zaprzeczeniem czegokolwiek związanego z kibicowaniem. Chyba cię wystarczająco spetowałem, bo zaczynasz zaśmiecać mi skrzynkę.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 22-08-2022 o 23:08
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #2726
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Ale mina Szuflady po meczu we Wrocku bezcenna....
    Janowski już dwno miał wy****** na kadre.
    Na polską Reprezentacje.
    On jak stary Kasprzak ...
    Naplujesz mu przed koło i nie pojedziesz....
    Po co on w ogóle jest powoływany....?
    Niech powie szczerze.... Ja nie chce.....

  33. Powrót do góry    #2727
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Ni ch*ja nic nie idzie zrozumieć z tego bełkotu. Ty chociaz podstawówkę masz w swoim bogatym cv?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #2728
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Może spartan, cukrzyca, spartann mu się wlamał na konto człowiek z trzema kontami ku ogólnej radości zyebanej gawiedzi. Gość metodą na wnuczka podaje się za kogoś innego, a ci się cieszą. Co za niedorozwinięte umysłowo towarzystwo Gość jest zwykłym przestępcą, oszustem a ci się jeszcze cieszą i klaszczą włamywaczowi. Przecież wszyscy wiemy kto to jest i jaką ma historię.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-08-2022 o 10:24
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #2729
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Póki co to całe forum na z Ciebie bekę.
    Kiedyś nie pisałeś takich pierdół, więc wydaje mi się że albo masz problemy z głową albo ktoś Cię mocno skrzywdził.
    Nie istotne, ale fajnie jakbyś dał sobie pomóc.
    Może być tak, że prawdziwego Blaktopa już od jakiegoś czasu nie ma na forum a jego konto przejęli jacyś upośledzeni pacjenci ?

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    kobra102 (23-08-2022)

  37. Powrót do góry    #2730
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    sobotch napisał:
    Co za agent, ma samochód w stolicy a głupiego konta na podrzędnym forum nie jest w stanie upilnować. Strzelam w ciemno, że auto raczej z tych, co się na nie nie połakomią, bo inaczej to spore ryzyko. A zamykane na noc aby?
    Co za gość, jeździ na skuterze i ma radochę, że oszust włamuje się komuś na konto na podrzędnym forum bez zabezpieczeń i porównuje to do samochodów w stolicy. Sobotch ty cwelu możesz sobie zrobić zdjęcie z moim samochodem przez ogrodzenie żebyś się nie zbliżał za blisko ty poyebie. Znowu przejdziesz załamanie nerwowe i będziesz musiał wszystkim wysyłać zdjęcie swojej siostry po czym opuścisz forum z uwagi na jego niski poziom. Co za gość.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #2731
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,758
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Ale gość ma przesrane w życiu
    Dowartościowywać się swoim samochodem, masakra.
    Ja tam bym wolał zrobić sobie zdjęcie z Tobą. Dawno nie byłem w cyrku i nie widziałem klauna

  39. Powrót do góry    #2732
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Penhall przecież jeszcze wczoraj byłeś zniesmaczony, a dzisiaj jest już super. Przestępca podaje się za kogoś a ty klaszczesz ze szczęścia. Brawo ty poyebany skoorwysynu.
    Herbie umyj się to zrobisz sobie zdjęcie z moim samochodem. Weź ze sobą starą ******, niech nie leży na chodniku.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-08-2022 o 10:41
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #2733
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Właśnie wszedłem, przeczytałem i musze stwierdzić, że wątek wrocławskiej Sparty jest inny niż wszystkie inne... Hyde Park przy tym wymięka.




  41. Powrót do góry    #2734
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    dockm (23-08-2022)

  43. Powrót do góry    #2735
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Widzę że w nocy murzyni zbyt mocno pojechali z paparuchem i dzisiaj blackgay jest w fatalnej formie i doopsko jego swedzi . Pewnie kolejne 10 osób doda przygłupa do ignorowanych

  44. Powrót do góry    #2736
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Penhall przecież jeszcze wczoraj byłeś zniesmaczony, a dzisiaj jest już super. Przestępca podaje się za kogoś a ty klaszczesz ze szczęścia. Brawo ty poyebany skoorwysynu.
    Ale ja nie zmieniłem zdania w sprawie włamu na konto, jeśli do takowego doszło. Za coś takiego na normalnym forum powinien nastąpić dożywotni ban dla delikwenta.
    Reszty tego ślinotoku nie skomentuję.

  45. Powrót do góry    #2737
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Poziom tego wątku jest adekwatny do poziomu intelektualnego jego użytkowników. Pomijam fakt, że włamują się tutaj na konta albo spamują skrzynkę prywatnych wiadomości. Co za poyebani ludzie, którzy muszą sobie doruchać bo im w życiu nie wyszło. Pozdrawiam serdecznie wszystkich niedorozwojów intelektualnych. Całe szczęście że nie muszę mieć z wami nic wspólnego
    p.s. Penhall chyba masz problem z trzeźwą oceną sytuacji. Robisz sobie żarty, gdy zwykły przestępca robi włam na twoje konto edytuje twoje wpisy. Przecież to jest kryminał z którego nie da się żartować.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-08-2022 o 12:07
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #2738
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie masz tam przyjaciół w stolicy, co to robią porządek z takimi kryminalistami? Poziom intelektualny to tworzysz na razie tylko ty, twoich postów jest najwięcej, to apropo doruchania. Oprócz plucia, wyzwisk i niesprawdzonych oskarżeń, nic z twoich wypocin nie wynika. Prawdziwy kibic, którego inni się tu wstydzą, ot co.

    Ile razy jeszcze powtórzysz, że inni cię gówno obchodzą, że już nie odpowiadasz i banujesz jak leci? Warte więcej niż gówno te twoje wypociny?

  47. Powrót do góry    #2739
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Poziom tego wątku jest adekwatny do poziomu intelektualnego jego użytkowników. Pomijam fakt, że włamują się tutaj na konta albo spamują skrzynkę prywatnych wiadomości. Co za poyebani ludzie, którzy muszą sobie doruchać bo im w życiu nie wyszło. Pozdrawiam serdecznie wszystkich niedorozwojów intelektualnych. Całe szczęście że nie muszę mieć z wami nic wspólnego
    p.s. Penhall chyba masz problem z trzeźwą oceną sytuacji. Robisz sobie żarty, gdy zwykły przestępca robi włam na twoje konto edytuje twoje wpisy. Przecież to jest kryminał z którego nie da się żartować.
    Paparuchu przyglupkowaty ile jeszcze będziesz jechał na urojonym włamie. Gdyby ta było już byś cwelu poleciał na policję. Chyba zbyt dużo masz ostatnio klientów bo tracisz formę

  48. Powrót do góry    #2740
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    sobotch szkoda, że znowu wpadłeś. Idź się przejechać na skuterze hydrauliku. Jakiś koleś włamał się na konto, podaje się za mnie a ty imbecylu mnie atakujesz. Idź zrobić zdjęcie swojej siostry i wklej tu na forum, debilu.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-08-2022 o 12:31
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #2741
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ale ja nie zmieniłem zdania w sprawie włamu na konto, jeśli do takowego doszło. Za coś takiego na normalnym forum powinien nastąpić dożywotni ban dla delikwenta.
    Reszty tego ślinotoku nie skomentuję.
    Chyba nie wierzysz w te bajki? Ten typ jest chory psychicznie. W realnym świecie za takie pomówienia pozywa się typa i zakłada sprawę. Tutaj on wie, że jest bezkarny i kłapie jęzorem wszystko co mu ślina na język przyniesie. Jedyny apel do normalnych bo na admina i modera nie ma co liczyć. Od dawna to zwykłe yeti. Niby są ale ich taka naprawdę nie ma. Nie reagować na tego wykolejeńca. To chory nieszczęśliwy typ z rozdwojeniem osobowości.
    Ostatnio edytowane przez Mossberg ; 23-08-2022 o 12:21

  50. Powrót do góry    #2742
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Mi się wydaje że ten włam to jednak prawda. Blacktop był spokojnym rudym gościem w okularkach a ten tutaj nie ma za grosz kultury. Trzeba przeprowadzić śledztwo

    https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis43d238.jpg
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 23-08-2022 o 12:27

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Mihalo (23-08-2022)

  52. Powrót do góry    #2743
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Cieszę się, że ten wątek potrwa jeszcze kilka dni i będzie można go zamknąć. Takie nawarstwienie patologii, przestępców, zboczeńców i zwykłych meneli plus brudny cygan, sobi cwel z ZG i dwóch przebierańców z Częstochowy to za dużo jak na jeden wątek do ogarnięcia nawet dla mnie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  53. Powrót do góry    #2744
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Mi się wydaje że ten włam to jednak prawda. Blacktop był spokojnym rudym gościem w okularkach a ten tutaj nie ma za grosz kultury. Trzeba przeprowadzić śledztwo

    https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis43d238.jpg
    Ja w tym procesie mogę być sędzia i zarazem katem. Wyrok na paparuchu wykonam w baszcie szubienicznej Złotnickiej i będzie polegał na jego gwałcie odbytniczym przez gleba, artioma i Emila

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    Kaman (23-08-2022)

  55. Powrót do góry    #2745
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spartan musisz więcej edytować moich wpisów żeby być jeszcze bardziej wiarygodnym. Nikt nigdy jeszcze nie wpadł przynajmniej na tym forum na to żeby podawać się za inną osobę. Przecież to jest zwykłe przestępstwo.
    Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że spartan uosobienie patologii, chory psychicznie człowiek z przeszłością, z 3 kontami i dewiant seksualny jest waszym naturalnym sprzymierzeńcem w walce z niewidzialnym wrogiem z Warszawy. Moje gratulacje. Nie mogę przestać się śmiać.
    p.s. mossberg, sobotch, młody piernik, spitt cyganie i inne patusy nie jestem w stanie odpowiadać na wasze zaczepne wysrywy. Możecie pogadać sobie ze spartanem o jego odbycie. Widać, że to jest wasze naturalne środowisko. Pozdrawiam was menele.

    Wątek do zamknięcia.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-08-2022 o 13:12
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •