Strona 22 z 83 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 3692

Wątek: Sparta Wrocław 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #946
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Garował obaj zamilczcie i się nie kompromitujcie.

  2. Powrót do góry    #947
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Krótka piłka - sparta_mistrz oraz Spartan czy jesteście recydywistami bądź siedzicie w zakładzie pół otwartym lub otwartym? Wystarczy napisać tak lub nie. Czy sparta_mistrz oraz Spartan to nie jest ta sama osoba?

  3. Powrót do góry    #948
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spartak siedział w pyerdlu, a teraz jest w ośrodku półotwartym. To jest zwykły przestępca.
    Spartak ponawiam pytanie bo kiedyś wspominałeś że garowałeś w więzieniu a teraz dostałeś jakiś pokój. Jesteś w półotwartym dla mężczyzn recydywistów lub z oddziałem typu otwartego dla recydywistów penitencjarnych? Jesteś jakimś starym wykolejeńcem, groźnym przestępcą seksualnym czy zwykłym złodziejem? Może kogoś zayebałeś? Pochwal się tutaj jesteś anonimowy, przecież widać że jesteś pozytywnie pyerdolnięty i mogłeś kogoś zayebać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #949
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Wiecie co ale ja z tego wątku wrocławskiego to jednak spadam. To nie dla mnie towarzystwo recydywistów itp.....

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    blacktop (05-04-2022)

  6. Powrót do góry    #950
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Blackie już sam ze sobą gada, grubo.
    Odpal jeszcze konto "klocklocowej" i znowu się obsraj kasując posty.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #951
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wiecie co ale ja z tego wątku wrocławskiego to jednak spadam. To nie dla mnie towarzystwo recydywistów itp.....
    No to pa. Może choć raz będziesz słowny...

  8. Powrót do góry    #952
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No to pa. Może choć raz będziesz słowny...
    To ty też jesteś recydywistą? "Uderz w stół a nożyce się otworzą". Ja pyerdole co za swołoć.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    blacktop (05-04-2022)

  10. Powrót do góry    #953
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Rozszyfrowałeś mnie, a teraz pa.

  11. Powrót do góry    #954
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    spartak napisał:
    Blackie już sam ze sobą gada, grubo.
    Odpal jeszcze konto "klocklocowej" i znowu się obsraj kasując posty.
    Przestępco, jak nie masz argumentów to musisz sobie je dopiero stworzyć
    Spartak ponawiam pytanie bo kiedyś wspominałeś że garowałeś w więzieniu a teraz dostałeś jakiś pokój. Za jakie zasługi dostałeś ten pokój? Donosiłeś na kolegów z celi konfidencie? Jesteś w półotwartym dla mężczyzn recydywistów lub z oddziałem typu otwartego dla recydywistów penitencjarnych? Jesteś jakimś starym wykolejeńcem, groźnym przestępcą seksualnym czy zwykłym złodziejem? Może kogoś zayebałeś? Pochwal się tutaj jesteś anonimowy, przecież widać że jesteś pozytywnie pyerdolnięty i mogłeś kogoś zayebać.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 05-04-2022 o 16:03
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #955
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Wiecie co może zmieńmy nazwę tego forum na recydywa.pl albo naszacela.pl. Ludziska gdzie tu jest jakiś admin????

  13. Powrót do góry    #956
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Jest tu do chooja jakiś admin? Co tutaj się odwala? Normalnie szpital psychiatryczny bez nadzoru.

  14. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    BGDZ (06-04-2022), Tomaszw1994 (05-04-2022), antyprzemek (06-04-2022), kobra102 (06-04-2022), plavi (05-04-2022)

  15. Powrót do góry    #957
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mossberg Zobacz posta
    Jest tu do chooja jakiś admin? Co tutaj się odwala? Normalnie szpital psychiatryczny bez nadzoru.
    Radze dać ignor i problem z glowy

  16. Powrót do góry    #958
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mossberg przecież lajkujesz recydywistów.
    Kto tu jest poyebany?
    p.s. Nie martw się mają nadzór bo o 22 zgaszą im światło.
    Sprawdzony temat.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #959
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Ponawiam pytanie do sparta_mistrz oraz Spartana!

  18. Powrót do góry    #960
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spartak ponawiam pytanie bo kiedyś wspominałeś że garowałeś w więzieniu a teraz dostałeś jakiś pokój. Jesteś w półotwartym dla mężczyzn recydywistów lub z oddziałem typu otwartego dla recydywistów penitencjarnych? Jesteś jakimś starym wykolejeńcem, groźnym przestępcą seksualnym czy zwykłym złodziejem? Może kogoś zayebałeś? Pochwal się tutaj jesteś anonimowy, przecież widać że jesteś pozytywnie pyerdolnięty i mogłeś kogoś zayebać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #961
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Radze dać ignor i problem z glowy
    Tak. Wtedy samo zdechnie.

  20. Powrót do góry    #962
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Były już opcje zwijania się z forum, kilkakrotne pisania do mnie "ostatni" raz. Teraz wchodzimy w kolejny etap tzw. banowania. Teraz psychol będzie banował raz w tygodniu. Nie chcę mieć nic wspólnego z męską c.i.p.ą, ale będzie się żegnal, zwijal i banowal sześćdziesiąt razy. Co za debil. Wspólczucia dla rodziny. Na twitterze ma czlowiek opcje bana i nie musi się męczyć z takimi yebanymi patusami.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #963
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    pewnie wzial tabletke na uspokojenie i zasnal bo jakis dziwny spokoj sie zrobil

  22. Powrót do góry    #964
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Pojechal na zlecenie z Roksy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #965
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Jak tam czytam te komentarze to już nie wiem komu mam wierzyć, czy blactopowi czy spartak_mistrz. Czekam na razie na wyjaśnienie ze strony wrocławskiej.
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Coraz bardziej przekonuję mnie opcja blacktopa i prawdę jaką ujawnił. Niestety brak odzewu ze strony wrocławskiej to potwierdził. Może chłopak jest narwany ale jednak pisze prawdę.
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ty a może tj Putin? Blacktop czy jesteś Putinem? Weź się ujawnij to odstrzelę Cię z karabinku snajperskiego Ludzie wyluzujcie i przestańmy się wyzywać i obrażać o byle gówno. Mamy teraz takie a nie inne czasy, że każdemu rośnie ciśnienie. Zapraszam wszystkich jak będziecie w Lublinie do mnie na chatę to wypijemy brudzia na pojednanie i temat zamkniemy. Pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców żużla.
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Krótka piłka - sparta_mistrz oraz Spartan czy jesteście recydywistami bądź siedzicie w zakładzie pół otwartym lub otwartym? Wystarczy napisać tak lub nie. Czy sparta_mistrz oraz Spartan to nie jest ta sama osoba?
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wiecie co ale ja z tego wątku wrocławskiego to jednak spadam. To nie dla mnie towarzystwo recydywistów itp.....
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    To ty też jesteś recydywistą? "Uderz w stół a nożyce się otworzą". Ja pyerdole co za swołoć.
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wiecie co może zmieńmy nazwę tego forum na recydywa.pl albo naszacela.pl. Ludziska gdzie tu jest jakiś admin????
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ponawiam pytanie do sparta_mistrz oraz Spartana!

    To tylko w czasie kilku godzin.
    Nie chce mi sie juz szukac po innach watkach jak czesto narzekal na poziom forum i szukal admina.
    Wiem ,ze teleporady juz wyszly z mody,ale jest na sali jakis Dr.House ktory moglby postawic diagnoze?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #966
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To tylko w czasie kilku godzin.
    Nie chce mi sie juz szukac po innach watkach jak czesto narzekal na poziom forum i szukal admina.
    Wiem ,ze teleporady juz wyszly z mody,ale jest na sali jakis Dr.House ktory moglby postawic diagnoze?
    O widzę, że zaczęły się odpowiedzi kilkustronne. Jak masz czas to się w to baw, mnie w to nie wkręcisz. Tobie by się przydała dr Quinn.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    blacktop (06-04-2022)

  26. Powrót do góry    #967
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    zibly to kolejne konto amstaffa, kolchoza i tym podobnych wykolejeńców. Polecam olanie silnym strumieniem ciepłego moczu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #968
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    zibly to kolejne konto amstaffa, kolchoza i tym podobnych wykolejeńców. Polecam olanie silnym strumieniem ciepłego moczu.
    I ktoś taki jak ty nazywa mnie wykolejeńcem Jesteś totalnym hipokrytą!

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    blacktop (06-04-2022)

  29. Powrót do góry    #969
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Hahaha robotnikowi z Austrii nie przeszkadza że wroclawska recydywa wczoraj znowu urwała się z łańcucha i zanim założyli im kaganiec i zgasili światlo zdążyli nasrać na prześcieradło. Kompletnie popyerdoleni ludzie po przejściach w zakładach penitencjarnych.

    Spartak ponawiam pytanie bo kiedyś wspominałeś że garowałeś w więzieniu a teraz dostałeś jakiś pokój. Jesteś w półotwartym dla mężczyzn recydywistów lub z oddziałem typu otwartego dla recydywistów penitencjarnych? Jesteś jakimś starym wykolejeńcem, groźnym przestępcą seksualnym czy zwykłym złodziejem? Może kogoś zayebałeś? Pochwal się tutaj jesteś anonimowy, przecież widać że jesteś pozytywnie pyerdolnięty i mogłeś kogoś zayebać.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 06-04-2022 o 09:41
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #970
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To tylko w czasie kilku godzin.
    Nie chce mi sie juz szukac po innach watkach jak czesto narzekal na poziom forum i szukal admina.
    Wiem ,ze teleporady juz wyszly z mody,ale jest na sali jakis Dr.House ktory moglby postawic diagnoze?
    Wystarczy zacząć traktować go tak jak na to zasługuje czyli jak kolejnego forumowego błazna, dla którego szczytem aspiracji jest wywołanie wśród adwersarzy uśmiechu politowania po lekturze jego postów. Każdy ma swoje miejsce w łańcuchu pokarmowym

  31. Powrót do góry    #971
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zabovskij musisz nam opowiedzieć koniecznie jakąś historię z lidla. Może już nie o torebkach louis vuitton, bo mogę umrzeć ze śmiechu. Nie opowiadaj o śmiertelnym zagrożeniu jakim jest ludność cywila na Ukrainie dla żołnierzy rosyjskich. Nie no dobra nic nie opowiadaj bo jesteś rosyjskim januszem.

    Należy cię waniusza teaktować jak zwyklą ruską onucę.

    Jeśli Każdy ma swoje miejsce w łańcuchu pokarmowym to ty jesteś już wysrany przez ruską propagandę.

    Tak na marginesie wykolejeniec i recydywista spartak miszcz terroryzuje forum a skoorwiałe ruskie onuce osaczyły chlopaka z Lublina. Dziwne to forum. Takie mało sportowe.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    zibly (06-04-2022)

  33. Powrót do góry    #972
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Zabovskij musisz nam opowiedzieć koniecznie jakąś historię z lidla. Może już nie o torebkach louis vuitton, bo mogę umrzeć ze śmiechu. Nie opowiadaj o śmiertelnym zagrożeniu jakim jest ludność cywila na Ukrainie dla żołnierzy rosyjskich. Nie no dobra nic nie opowiadaj bo jesteś rosyjskim januszem.

    Należy cię waniusza teaktować jak zwyklą ruską onucę.

    Jeśli Każdy ma swoje miejsce w łańcuchu pokarmowym to ty jesteś już wysrany przez ruską propagandę.

    Tak na marginesie wykolejeniec i recydywista spartak miszcz terroryzuje forum a skoorwiałe ruskie onuce osaczyły chlopaka z Lublina. Dziwne to forum. Takie mało sportowe.
    Nie bo prostu tym starym betonom z forum jest ciężko pojąć, że taki "wschodni" Lublin chcę jeździć i bić się o najwyższe cele w PGE Ekstralidze, widocznie im to przeszkadza. Nie wyobrażam sobie co by się działo jakby takie Krosno awansowało do Ekstraligi, podejrzewam że by ich zjedli tym jadem na forum. Kolego zaborsky nie udawaj takiego inteligenta bo wcale nim nie jesteś i te mądre teksty wsadź sobie w buty.

  34. Powrót do góry    #973
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Nie bo prostu tym starym betonom z forum jest ciężko pojąć, że taki "wschodni" Lublin chcę jeździć i bić się o najwyższe cele w PGE Ekstralidze, widocznie im to przeszkadza. Nie wyobrażam sobie co by się działo jakby takie Krosno awansowało do Ekstraligi, podejrzewam że by ich zjedli tym jadem na forum. Kolego zaborsky nie udawaj takiego inteligenta bo wcale nim nie jesteś i te mądre teksty wsadź sobie w buty.
    Zibly, ale to Ty już wszedłeś na wątek Sparty i się rzucasz do chłopaków. Czego się spodziewałeś? Przypomnij sobie teraz swoje wczorajsze oburzenie na wątku Motoru za "sasinowe". Zaczynasz się bawić w hipokryzję, bo u siebie to "wara od Motoru", a wchodzisz do innych i robisz gnój. Trochę samokrytyki. Jak już zaczynasz tutaj rzucać błotem (żeby nie powiedzieć - gównem), to miej świadomość, że Ci oddadzą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Leonidas (06-04-2022), Mossberg (06-04-2022)

  36. Powrót do góry    #974
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    mentikk, na litość boską, sprawiasz wrażenie inteligentnego typa - nie widzisz, że to jest troll? to jest ten sam typ co ma konta Ipokarse, kołchoz i amstaff.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Powrót do góry    #975
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zibly, ale to Ty już wszedłeś na wątek Sparty i się rzucasz do chłopaków. Czego się spodziewałeś? Przypomnij sobie teraz swoje wczorajsze oburzenie na wątku Motoru za "sasinowe". Zaczynasz się bawić w hipokryzję, bo u siebie to "wara od Motoru", a wchodzisz do innych i robisz gnój. Trochę samokrytyki. Jak już zaczynasz tutaj rzucać błotem (żeby nie powiedzieć - gównem), to miej świadomość, że Ci oddadzą.
    Mentikk masz rację i zacytuję: „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem”. Nie jestem w tej sytuacji niewiniątkiem bo napisałem kilka rzeczy ale to była obrona bo już za dużo tych wypisów o Sasinach itp. Ile czasu można zdzierżyć takie obrażanie i wywyższanie się pozostałych kolegów, gdzie traktują cię "dosłownie" jak śmiecia!

  38. Powrót do góry    #976
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    ipokrake, miales stad spadac. Sam obiecales.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  39. Powrót do góry    #977
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    mentikk, na litość boską, sprawiasz wrażenie inteligentnego typa - nie widzisz, że to jest troll? to jest ten sam typ co ma konta Ipokarse, kołchoz i amstaff.
    Nie tu się po prostu nie da pogadać jak taki idiota recydywista będzie pouczał ludzi i jeszcze mnie. Ty człowieku masz taką zrąbaną psychę, że głowa mała. Robisz jakąś glupią propagandę jak ruscy w TV i próbujesz mi przypisywać różne konta. Fajne maż metody ale chcę Cię poinformować, że rozszyfrowałem wczoraj Ciebie i napisałeś posta małymi literkami i działasz jako jedna osoba na dwóch kontach. Szkoda bo z Wrocławiem mamy dobre relację ale przez takich ludzi jak ty wszystko się to psuje.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    blacktop (06-04-2022)

  41. Powrót do góry    #978
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Sasiny to obraza? To stwierdzenie faktu.

  42. Powrót do góry    #979
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    mentikk, na litość boską, sprawiasz wrażenie inteligentnego typa - nie widzisz, że to jest troll? to jest ten sam typ co ma konta Ipokarse, kołchoz i amstaff.
    no właśnie czasem zachowuje się "normalnie" (jak na to forum), a czasem wjeżdża jakoś zachwianie. do kolchoza to chyba jednak jeszcze trochę brakuje

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Mentikk masz rację i zacytuję: „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem”. Nie jestem w tej sytuacji niewiniątkiem bo napisałem kilka rzeczy ale to była obrona bo już za dużo tych wypisów o Sasinach itp. Ile czasu można zdzierżyć takie obrażanie i wywyższanie się pozostałych kolegów, gdzie traktują cię "dosłownie" jak śmiecia!
    Twoją "obroną" było przez pół dnia jechanie od recydywistów i kryminalistów na wątku wrocławskim? Serio? Tego nikt nie kupi. Podpierając się blacktopem sam sobie wystawiasz laurkę.
    Do Was o Sasinie walą od kiedy? Roku? Dwóch? We Wrocławiu cisną od kombinatorów, w Toruniu od Rydzyków, u mnie od Tyfusów (głownie koledzy zza miedzy) albo milicji (chociaż ostatnio rzadziej), w ZG były różowe koszule, przyśpiewka "zdechł pies", nie wspominając jaką armię przeciwników ma tutaj Mariusz. Ciebie trzeba uczyć, że każdy kto odniesie jakiś sukces staje się od razu celem ataków? Man up, k*rwa, a jak nie dajesz rady, to zrób sobie wakacje od forum, bo Cię tu zajadą. Bo na ten moment idziesz w kierunku tego, że udowadniasz rację sparta_mistrz o byciu trollem, do tego takim, który nie potrafi znieść słowa krytyki.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    zibly (06-04-2022)

  44. Powrót do góry    #980
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    no właśnie czasem zachowuje się "normalnie" (jak na to forum), a czasem wjeżdża jakoś zachwianie. do kolchoza to chyba jednak jeszcze trochę brakuje



    Twoją "obroną" było przez pół dnia jechanie od recydywistów i kryminalistów na wątku wrocławskim? Serio? Tego nikt nie kupi. Podpierając się blacktopem sam sobie wystawiasz laurkę.
    Do Was o Sasinie walą od kiedy? Roku? Dwóch? We Wrocławiu cisną od kombinatorów, w Toruniu od Rydzyków, u mnie od Tyfusów (głownie koledzy zza miedzy) albo milicji (chociaż ostatnio rzadziej), w ZG były różowe koszule, przyśpiewka "zdechł pies", nie wspominając jaką armię przeciwników ma tutaj Mariusz. Ciebie trzeba uczyć, że każdy kto odniesie jakiś sukces staje się od razu celem ataków? Man up, k*rwa, a jak nie dajesz rady, to zrób sobie wakacje od forum, bo Cię tu zajadą. Bo na ten moment idziesz w kierunku tego, że udowadniasz rację sparta_mistrz o byciu trollem, do tego takim, który nie potrafi znieść słowa krytyki.
    Spoko masz rację za bardzo to biorę na siebie ale już taki jestem, że nie przejdę obok problemu obojętnie i być może na tym tracę. Pzdr

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    mentikk (06-04-2022)

  46. Powrót do góry    #981
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Nie bo prostu tym starym betonom z forum jest ciężko pojąć, że taki "wschodni" Lublin chcę jeździć i bić się o najwyższe cele w PGE Ekstralidze, widocznie im to przeszkadza. Nie wyobrażam sobie co by się działo jakby takie Krosno awansowało do Ekstraligi, podejrzewam że by ich zjedli tym jadem na forum. Kolego zaborsky nie udawaj takiego inteligenta bo wcale nim nie jesteś i te mądre teksty wsadź sobie w buty.
    Zacznijmy od tego, że twoja twórczość nie ma żadnego związku z Motorem Lublin. Nie jesteś reprezentantem tego klubu, więc nie próbuj relatywizować własnej głupoty, podciągając ją pod jakąś wydumaną niechęć do Lublina
    Krosno? Jest na tym forum chociażby KrisKiller, z którym wielokrotnie wchodziłem w polemikę, ale wszystko toczyło się w ramach zwykłej wymiany argumentów, bo miejsce urodzenia/zamieszkania nie ma tu nic do rzeczy. Kwestia jakości wpisów - twoje są na zerowym poziomie, więc przez ten pryzmat jesteś oceniany. Sam się umiejscowiłeś na jednym poziomie z sierściuchem przez co jesteś tak samo traktowany, a to czy pochodziłbyś z Lublina, Krosna, Gdańska czy Torunia nie ma tu nic do rzeczy.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (06-04-2022)

  48. Powrót do góry    #982
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zibly pamiętaj, że ten cały menntlik trzyma z ruskimi onucami i recydywistami. W internecie z imienia i nazwiska można przeczytać że wspiera ruskich. Także uważaj z kim rozmawiasz i kto cię poucza.

    zabovski opowiedz coś o torebkach w lidlu albo generalnie o produktach premium dla ludzi zamożnych. Wszyscy się pośmiejemy.
    Zabovsky twoje wpisy o ruskich i generalnie o świecie są poniżej jakiegokolwiek poziomu
    Nie wiem skąd Janusz to twoje przekonanie o możliwości oceniania jeszcze innych.
    Znowu putin ci się włączył?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 06-04-2022 o 12:45
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #983
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zacznijmy od tego, że twoja twórczość nie ma żadnego związku z Motorem Lublin. Nie jesteś reprezentantem tego klubu, więc nie próbuj relatywizować własnej głupoty, podciągając ją pod jakąś wydumaną niechęć do Lublina
    Krosno? Jest na tym forum chociażby KrisKiller, z którym wielokrotnie wchodziłem w polemikę, ale wszystko toczyło się w ramach zwykłej wymiany argumentów, bo miejsce urodzenia/zamieszkania nie ma tu nic do rzeczy. Kwestia jakości wpisów - twoje są na zerowym poziomie, więc przez ten pryzmat jesteś oceniany. Sam się umiejscowiłeś na jednym poziomie z sierściuchem przez co jesteś tak samo traktowany, a to czy pochodziłbyś z Lublina, Krosna, Gdańska czy Torunia nie ma tu nic do rzeczy.
    I widzisz w tym momencie zniechęcasz ludzi do pisania na tym forum, gdzie z góry uważasz kogoś za idiotę, głupka itp inwektywy. Nie wiem czy chcesz w ten sposób się wybić ponad przeciętność obrażając inne osoby bo może ktoś w pracy Cię tak traktuje i wyzywa a Ty chcesz się odstresować w sposób anonimowy w internecie. Być może to jest broń obronna z Twojej strony i chęć dowartościowania bo w życiu codziennym nie dajesz sobie po prostu rady i jesteś bez obrazy nieudacznikiem.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    blacktop (06-04-2022)

  51. Powrót do góry    #984
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    I widzisz w tym momencie zniechęcasz ludzi do pisania na tym forum, gdzie z góry uważasz kogoś za idiotę, głupka itp inwektywy.
    Z góry? Już to pisałem - na przestrzeni miesięcy dałeś na tym forum ponad 1700 powodów żeby cię tak traktować

  52. Powrót do góry    #985
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Z góry? Już to pisałem - na przestrzeni miesięcy dałeś na tym forum ponad 1700 powodów żeby cię tak traktować
    Kolego nie znasz mnie osobiście i nie pozwolę sobie na takie wyzywanie z Twojej strony odnośnie głupków czy idiotów. Przystopuj troszkę ok bo ja Ciebie nie obrażam i nie życzę sobie tego.

  53. Powrót do góry    #986
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zabovsky idź stanąć pod lidlem o 4 rano w kolejce po torebkę Louis Vuitton.
    Wystarczy JEDEN wpis żeby wiedzieć, że jesteś JANUSZEM
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 06-04-2022 o 13:15
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  54. Powrót do góry    #987
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,780
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Nie no kołchoz to raczej nie jest. Tamten koleś to był miszcz okradania bukmachera.

  55. Powrót do góry    #988
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Nie no kołchoz to raczej nie jest. Tamten koleś to był miszcz okradania bukmachera.
    Wiesz co myślałem, że chociaż Ty jesteś mądrzejszy. No i się nie zawiodłem Pozdrawiam

  56. Powrót do góry    #989
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Niektórym to się bardzo nudzi w życiu, żeby tworzyc tak bezsensowne komentarze raz za razem. I tak każdy średnio rozgarnięty użytkownik tego forum, wie kto jest kto, ale ja nie o tym. Chciałbym trochę o żużlu

    Artiom trenuje w najlepsze i dobrze.
    Lewicki ma wspomagać naszych żużlowców w parkingu - stawiam, że zostanie przydzielony do Czugunowa, co powinno wyjść na dobre.
    PS węszy aferę, że Artiom sprzedał sprzęt GKM.

    To tyle z prasówki

    Niedługo nasz pierwszy mecz, na którym z powodu służbowych mnie nie będzie... Niemniej i tak nie mam ciśnienia.
    Pisałem to kilka razy, nowy system PO, zabił rundę zasadniczą.
    Wygrają/przegrają - jeden pies. Do PO wejdziemy i tam zaczną się emocje. Bez względu na to na kogo trafimy, każdego będzie trzeba pokonać.

  57. Powrót do góry    #990
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Lewicki już zdementował info o sprzedaniu silnika. Zwykłe dziennikarskie bzdury.

  58. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    Mossberg (09-04-2022), antyprzemek (07-04-2022)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •