Strona 78 z 83 PierwszyPierwszy ... 28687677787980 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,466 do 3,510 z 3692

Wątek: Sparta Wrocław 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3466
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Kingpin ja się nie dziwię stanowczemu sprzeciwowi by Rosjanie startowali jako Polacy w GP. Mogłoby się tak skończyć, że Polskę reprezentowali by tylko 2 Polacy i 2 Rosjanie. Wiadomo, że więcej jak 4 zawodników z jednego kraju w GP nie przejdzie(no chyba, że utrzymają/awansują sami) tak było przecież za czasów Holty.
    Pisałeś o Kuzminie. Myślę Leon gdyby przywiózł złoto z Tokio miałby sporą szansę na wygraną w plebiscycie.
    Polskę reprezentuje też choćby łyżwiarka E. Kurakova(12 na igrzyskach, 5 na ME) nie słyszałem głosów sprzeciwu
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  2. Powrót do góry    #3467
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie w tym problem. Sami to zadeklarowali po odebraniu polskich paszportów. Oficjalnie obaj przyznali, ze czują się Rosjanami i w zawodach różnej rangi będą reprezentowali barwy Rosji. Sami dokonali tego wyboru. Nikt im wtedy wyrzutów z tego tytułu nie czynił. A teraz są zdziwieni, że są traktowani jak Rosjanie a nie jak Polacy.



    Ale Robi i spółka mają tylko jedno obywatelstwo. I sprawa jest oczywista. Czyli o co miałbym się ich pytać ? W ich przypadku wiadomo jakie mają obowiązki. W przypadku Emila czy Artioma to ja nie wiem czy dla nich priorytetem będą obowiązki Polskie czy Rosyjskie ?
    Tak z ciekawosci moge dodac ze dostajac( starajac sie)o zielona karte ( tylko zielona karta)juz wtedy musisz podpisac wojskowa lojalke( dostajesz tzw nr poborowy) , potem idac na obywatelstwo musisz go przedstawic …. Ciekawe jak to jest fozwiazane w innych krajach?

  3. Powrót do góry    #3468
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Kingpin ja się nie dziwię stanowczemu sprzeciwowi by Rosjanie startowali jako Polacy w GP. Mogłoby się tak skończyć, że Polskę reprezentowali by tylko 2 Polacy i 2 Rosjanie. Wiadomo, że więcej jak 4 zawodników z jednego kraju w GP nie przejdzie(no chyba, że utrzymają/awansują sami) tak było przecież za czasów Holty.
    Pisałeś o Kuzminie. Myślę Leon gdyby przywiózł złoto z Tokio miałby sporą szansę na wygraną w plebiscycie.
    Polskę reprezentuje też choćby łyżwiarka E. Kurakova(12 na igrzyskach, 5 na ME) nie słyszałem głosów sprzeciwu
    Pełna zgoda, ale chyba nikt nie myśli, że taka Kurakowa czy ostatnio Kaszalinska zdecydowały się do reprezentowania Polski z miłości do nowej ojczyzny a przeciez to jeden z głównych zarzutów w kierunku zuzlowcow.
    To plus to o czym piszesz tylko pokazuje, że nie wszystkich traktuje się równo.

    Zawsze jest trudniej dla sportowców z podwójnym obywatelstwem o decyzję w sprawie reprezentowania nowych barw gdy w ojczyznie gra się w swojej dyscyplinie pierwsze skrzypce a w nowej może być tylko jednym z wielu. Tak jest w przypadku rosyjskich zuzlowcow.
    Taki Gleb nie miał już wielkiego dylematu, bo zawsze w reprezentacji byłby w cieniu innych, lepszych zuzlowcow.

    Szczerze mówiąc mi by ich udział w GP, jeśli jeszcze by sobie ten udział sami wywalczyli, w niczym nie przeszkadzał, ale gdyby mieli w nim wystąpić pod neutralna flaga też by było ok.
    Podejrzewam, że w przyszłym roku wielu Ruskich sportowców wróci do pracy, większość właśnie pod flag MKOL-u.
    Zuzlowcy mają o tyle gorzej, że potrzebują jeszcze jakieś licencje wiec ich los zależy od większej ilości urzędasów.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-10-2022 o 12:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #3469
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Dyskusja o obywatelstwie dwóch a właściwie trzech kacapów jest bezcelowa gdyż dostali je oni z pogwałceniem prawa i będzie one cofnięte, glebik sam się do tego przyznał ,że na potrzebę uzyskania obywatelstwa wziął FIKCYJNY ŚLUB.

    Czyż nie?

  5. Powrót do góry    #3470
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Denis ukrainski konfident nadal walczy xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #3471
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,447
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,480 w 957 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Ośle, przecież nie ma w żużlu i sporcie tematu Ukraińców tylko temat Rosjan, więc po co wyskakujesz z jakimś pomyjami i kommpleksami. Ukraina jest tylko przypadkowym, jednym z wielu uczestników syfu sprezentowanego przez debili z Moskwy. Rosja pod różną nazwą przez większość swojej historii robiła syf w przeróżnych zakamarkach świata, gdzie tylko miała coś do powiedzenia. I w wielu miejscach świata syf przez nią pozostał. Przez 200 lat się tego nie naprawi. Tego g..wna nie można traktować jak normalnego państwa. Oni też nie uznają żadnego prawa międzynarodowego i nie powinni mieć żadnych praw. A że ucierpią jacyś niewinni szlachetni Rosjanie? Ch.. z nimi! Niech zrobią raz porządek w kraju to może kolejne pokolenia będą normalne. W Rosji jeśli były rewolucje to na gorsze. Rosyjscy sportowcy nie powinni brać udziału w zawodach z zawodnikami z innych krajów. Nie pod flagą Rosji na pewno. Izolować to badziewie, pierwszy ban na 50 lat, a potem zobaczymy. Nie mam problemu z tym żeby sportowcy wywodzący się Rosji rywalizowali pod inną flagą. Ale powinni być monitorowani przez federację, jeśli będą "blisko" Putina i spółki to dożywotni wypad i niech sobie grają na Spartakiadzie na Kamczatce. Nie może być tak, że ruski sportowiec daje splendor Rosji. Zostając w temacie żużla, ten dogorywający sport naprawdę nikogo nie obchodzi, a zawodnicy są związani z Polską.
    Wydaje się, że wola polityczna (rząd, województwo, prezydenci miast), biznesowa (sponsorzy i kibice) jest zbieżna: nikt nie chce oglądać Ruskich pod polską flagą w rozgrywkach FIM, FIM Europe i w lidze. I można to jakoś zabezpieczyć, nasi działacze umieją kombinować.
    W FIM zrzeszonych jest mnóstwo federacji, często egzotycznych. Nie ma problemu żeby ruscy-polscy żużlowcy sobie takie sprawili razem z obywatelstwem i jazda. Tak było trzeba im powiedzieć od razu. Problem w tym, że 2 kluby mocno zainwestowały w ruskich. Gdy ten okres "przejściowy" minie to już nie powinno być problemu z jednomyślnością. Ja bym widział jednomyślność w kwestii "nie kontraktujemy Rosjanina jeśli chce reprezentować Rosję/Polskę". Andy Goldberger gdy miał problemy to ubiegał się o reprezentowanie Grenady.
    Nie chodzi o to żeby kończyć kariery ruskim żużlowcom.
    Weźmy taką biathlonistkę Kuzminę. Zdobywała medale, nawet złote i i to olimpijskie (nie w jakimś żużelku) dla Słowacji. Nikt o niej nie mówił "Rosjanka", wszystko szło na konto Słowacji, jej mąż Rusek był biegaczem narciarskim, reprezentował sobie Izrael. Rosja została kompletnie wymazana i o to chodzi. To właśnie trzeba było zrobić z żużlowcami. Ultimatum albo wymażecie gówno z papierów albo nie będziecie kontraktowani.
    Jeśli jesteśmy już tacy pryncypialni powinniśmy także wykluczyć sportowców z USA z udziału zawodów sportowych. Jak ktoś policzył Imperium Dobra od czasu upadku Imperium Zła w 1991 roku zainicjowało ponad 100 interwencji militarnych w różnych zakątkach świata, a jaki syf po nich pozostał można zobaczyć na Bliskim Wschodzie, Libii lub Afganistanie. Ciekawe, że kiedy Rosjanie grali z nimi w jednej drużynie i równali z ziemią Aleppo nikt do wykluczania zawodników rosyjskich nie nawoływał. Zresztą nasze państwo z dykty pomalowane na kolorowo także brało udział w niejednej "misji pokojowej lub stabilizacyjnej" w ramach kontyngentów NATO więc też powinniśmy się samowykluczyć. Najlepiej żeby nie było już w ogóle żużla, zapanowałby pokój. Może jeszcze nie na całym świecie, ale chociaż na początek na tym forum
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  7. Powrót do góry    #3472
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    No to jeszcze kurva wskaż gdzie podczas tych interwencji celowo ostrzeliwano cywilne obiekty tudzież dokonywano ludobójstwa jak w Buczy.

  8. Powrót do góry    #3473
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głupszego argumentu nie można było zaprezentować.

    Faktem jest, ze ma PL obywatelstwo. I z tego tytułu nabył prawa. Ale faktem tez jest, ze mając PL obywatelstwo ma też obowiązki. Ma też rosyjskie obywatelstwo i wynikające z tego obowiązki.

    Ja bym chciał wiedzieć, czy jak by Rosja napadła na Polskę to do którego wojska gotów byłby wstąpić taki Artiom czy Emil ? I czy w ogóle byłby gotów wstąpić ? Aby dopełnić też swoich obowiązków.
    Przecież napisałem że mają prawa i obowiązki ( np. płacenie podatkow). Poczytaj dokładnie.

  9. Powrót do góry    #3474
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Prawa mają też ci , którzy otrzymali obywatelstwo dzięki przestępstwu?

  10. Powrót do góry    #3475
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Dopóki im nie cofną to tak.

  11. Powrót do góry    #3476
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Chyba żartujesz, ruski raper sam się przyznał, że dla zdobycia obywatelstwa wziął fikcyjny ślub, kolejna ukr rejestracja we Wrocławiu "stamtąd gdzie nie ma wojny
    "

    BT- okupowany obwód chersoński.


    Załączone obrazki Załączone obrazki

  12. Powrót do góry    #3477
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Czy ja dobrze wiedzę,ze ten ukraiński przyglup chodzi po mieście i fotografuje auta? To juz wiem, czemu tak dobrze dogaduje się z siersciuchem xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    antyprzemek (17-10-2022)

  14. Powrót do góry    #3478
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,822
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    Dyskusja o obywatelstwie dwóch a właściwie trzech kacapów jest bezcelowa gdyż dostali je oni z pogwałceniem prawa i będzie one cofnięte, glebik sam się do tego przyznał ,że na potrzebę uzyskania obywatelstwa wziął FIKCYJNY ŚLUB.

    Czyż nie?
    to teraz Emil z Artiomem dostana rykoszetem dodatkowo za szwindel Czugunowa?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  15. Powrót do góry    #3479
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,657
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    moze w koncu uda mu sie zrobic zdjecie auta blaktopa?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (17-10-2022)

  17. Powrót do góry    #3480
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    moze w koncu uda mu sie zrobic zdjecie auta blaktopa?
    Ze dwa miesiące temu umieściłem gdzieś na SB.

  18. Powrót do góry    #3481
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Tak pomimo wszystko powinni już ogłosić decyzje ws. AL czu ES bo okres transferowy się zacznie kluby dwa będą w kiepskiej sytuacji chyba ze o to chodzi

  19. Powrót do góry    #3482
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ze dwa miesiące temu umieściłem gdzieś na SB.
    Dupa hehehe

  20. Powrót do góry    #3483
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    No to jeszcze kurva wskaż gdzie podczas tych interwencji celowo ostrzeliwano cywilne obiekty tudzież dokonywano ludobójstwa jak w Buczy.
    Przecież miałeś w tym wątku kilka miesięcy temu wymieniane konkretne przykłady. Dowodzisz jedynie, że jesteś tak głupi, że nawet jakby ci młotem do łba wbijać wiedzę to i tak na drugi dzień wstaniesz i stwierdzisz, że nic nie pamiętasz Klasyczny przypadek pożytecznego idioty. Idź porobić fotki samochodom na ukraińskich blachach - obsługa aparatu fotograficznego to bowiem jedyne zajęcie, które nie przekracza twoich możliwości intelektualnych

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Mossberg (17-10-2022)

  22. Powrót do góry    #3484
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Przecież miałeś w tym wątku kilka miesięcy temu wymieniane konkretne przykłady. Dowodzisz jedynie, że jesteś tak głupi, że nawet jakby ci młotem do łba wbijać wiedzę to i tak na drugi dzień wstaniesz i stwierdzisz, że nic nie pamiętasz Klasyczny przypadek pożytecznego idioty. Idź porobić fotki samochodom na ukraińskich blachach - obsługa aparatu fotograficznego to bowiem jedyne zajęcie, które nie przekracza twoich możliwości intelektualnych
    Kurde upodlilem się dzisial podwrocławskim winem z literka Z https://www.google.com/maps/uv?pb=!1...68Qoip6BAhgEAM za 35 zygli i nie jestem z pegowa, a zeby bylo smieszniej wino to produkuje gosc z californii z jakims di=ziwnym akcentem a ja jestem z samego serca Wrocławia i wiecej wiem o nim niz ten papjac z cala swoja rodzina. Ps. Kibice spod wieży brzydzą się tym forum i aż dziw że jakiś pseudo hools tutaj straszy. ******* się pajacu
    Ostatnio edytowane przez Spartan ; 17-10-2022 o 19:51

  23. Powrót do góry    #3485
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Klawiatury, wzorem aut, powinny mieć w sobie alkomaty i możliwość samoblokady, kiedy wykryją spożycie.

  24. Powrót do góry    #3486
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    *****

    Dupa cyce

  25. Powrót do góry    #3487
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    Chyba żartujesz, ruski raper sam się przyznał, że dla zdobycia obywatelstwa wziął fikcyjny ślub, kolejna ukr rejestracja we Wrocławiu "stamtąd gdzie nie ma wojny
    "

    BT- okupowany obwód chersoński.


    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=7050&stc=1
    Wybucha wojna w Polsce. Na zachodzie widzisz polskie blachy np. warszawskie w Londynie Madrycie Paryzu itd.

    Pytanie. Kim są właściciele? Chcesz zgłębić temat? Uwierz mi... Kulczyki nie zostana w Polsce bronic Ojczyzny.

  26. Powrót do góry    #3488
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Przecież miałeś w tym wątku kilka miesięcy temu wymieniane konkretne przykłady. Dowodzisz jedynie, że jesteś tak głupi, że nawet jakby ci młotem do łba wbijać wiedzę to i tak na drugi dzień wstaniesz i stwierdzisz, że nic nie pamiętasz Klasyczny przypadek pożytecznego idioty. Idź porobić fotki samochodom na ukraińskich blachach - obsługa aparatu fotograficznego to bowiem jedyne zajęcie, które nie przekracza twoich możliwości intelektualnych


    Bolszewicki symetrysto, podano mi takie konkretne przykłady jak : https://pl.wikipedia.org/wiki/Masakra_w_Kandaharze

    w której sprawca: "23 sierpnia 2013 Bales został uznany winnym zabójstwa z premedytacją i został skazany na dożywocie" Chcesz mi tłuku powiedzieć, że istnieje symetria między tą zbrodnią a czystkami etnicznymi jak np. masakra w Buczy? Wskaż amerykańskie ataki na obiekty cywilne gdzie codziennie przez 7 miesięcy ginęli cywile.

    Fotki robię bo inny bolszewik kłamał i kłamie, że w Polsce a więc i we Wrocławiu widać tylko blachy z rejonów "bez wojny



  27. Powrót do góry    #3489
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Wybucha wojna w Polsce. Na zachodzie widzisz polskie blachy np. warszawskie w Londynie Madrycie Paryzu itd.

    Pytanie. Kim są właściciele? Chcesz zgłębić temat? Uwierz mi... Kulczyki nie zostana w Polsce bronic Ojczyzny.
    Oczywiscie ,ze nie.
    Bronic ojczyzny ma armia a w razie W robi sie mobilizacje.
    Kulczyki wyjada,Ziobro,Tarczynski i Morawiecki rowniez.
    Z ta roznica,ze Kulczyki do Nowego Jorku a pisuary do Moskwy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #3490
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    [FONT=&amp]Bolszewicki symetrysto, podano mi takie konkretne przykłady jak : https://pl.wikipedia.org/wiki/Masakra_w_Kandaharze
    Nie. Podano ci szereg innych przykładów, które zignorowałeś niczym dobrze wytresowany kundel. Mam nadzieję, że twoi panowie rzucili ci chociaż kość w zamian za tak lojalne poszczekiwanie

  29. Powrót do góry    #3491
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Kłamiesz. Nie podano. Nie podano gdyż Tomahawki nie leciały w bloki mieszkalne w Bagdadzie, Basrze, Karbali, Mosulu czy Nadżafie.

  30. Powrót do góry    #3492
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    J-rules wrzuć nam brudasie z tira zdjęcie twojej ciężarowy.

    Penhall możesz wrzucić swojego malucha. Wszyscy się pośmiejemy. Uwielbiam petować tych biedaków.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #3493
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,447
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,480 w 957 postach
    Człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi. Wojna powietrzna jest bardzo postępowa. Bomby i rakiety nikogo nie uprzywilejowują, ani nie dyskryminują starców, kobiet, dzieci. Bomby zapalające, zwłaszcza z białym fosforem są szczególnie egalitarnym środkiem tłumiacym opór przeciwnika o czym przekonano się podczas bitwy pod Faludżą i wcześniejszych. Kacapy też sobie podobno na Ukrainie nie żałują.

    Koncząc off-top i wracając do sportu. Żużel się skończył i nie wiadomo, czy jeszcze będzie, ale zaczął się sezon w NHL. Aleksander Owieczkin strzelił dziś dwa gole i zanotował dwie asysty dla Washington Capitals
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  32. Powrót do góry    #3494
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,629
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Bo w cywilizowanych krajach to normalne, że kontrakt zawodnika z klubem należy szanować. U nas nastroje cały czas komunistyczne w narodzie, zachodnie standardy są obce.

  33. Powrót do góry    #3495
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,657
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    J-rules wrzuć nam brudasie z tira zdjęcie twojej ciężarowy.

    Penhall możesz wrzucić swojego malucha. Wszyscy się pośmiejemy. Uwielbiam petować tych biedaków.

    Od dawna masz ciagoty do ogladania zdjec maluchow innych uzytkownikow gejzerze?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #3496
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Od dawna masz ciagoty do ogladania zdjec maluchow innych uzytkownikow gejzerze?
    Spokojnie. Kiedyś odpisałem czarnuchowi, że mam fiata 126P ale chcę go zamienić na Warszawę czy tam Wartburga. Najwidoczniej w to gamoń uwierzył.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    j-rules (19-10-2022)

  36. Powrót do góry    #3497
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wiadomo jednemu maluch kojarzy się z dzieciakiem, innemu z małym fiatem a brudnemu tirowcowi... j-rules niezły z ciebie gieroj. Wszystko co ci w życiu nie wyszlo musisz sobie biedaku doruchać albo robić za czopek wchodzący innym do doopy bez swojego zdania.
    Penhall nie wiedziałem że musisz konfabulować w tak prozaicznej sprawie. Wspólczuję rodzinie o ile jest prawdziwa a nie wyimaginowana.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #3498
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi. Wojna powietrzna jest bardzo postępowa. Bomby i rakiety nikogo nie uprzywilejowują, ani nie dyskryminują starców, kobiet, dzieci. Bomby zapalające, zwłaszcza z białym fosforem są szczególnie egalitarnym środkiem tłumiacym opór przeciwnika o czym przekonano się podczas bitwy pod Faludżą i wcześniejszych. Kacapy też sobie podobno na Ukrainie nie żałują.

    Koncząc off-top i wracając do sportu. Żużel się skończył i nie wiadomo, czy jeszcze będzie, ale zaczął się sezon w NHL. Aleksander Owieczkin strzelił dziś dwa gole i zanotował dwie asysty dla Washington Capitals

    Z jaką łatwością symetryści łączą krytykę USA za Irak , Afganistan i inne z poparciem dla nie wykluczenia kacapów z konkretnych lig

  38. Powrót do góry    #3499
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Penhall nie wiedziałem że musisz konfabulować w tak prozaicznej sprawie. Wspólczuję rodzinie o ile jest prawdziwa a nie wyimaginowana.

    Stać cię na więcej.

  39. Powrót do góry    #3500
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    Z jaką łatwością symetryści łączą krytykę USA za Irak , Afganistan i inne z poparciem dla nie wykluczenia kacapów z konkretnych lig
    To może wymień te konkretne ligi, z których ruscy zostali wykluczeni oprócz żużla.

  40. Powrót do góry    #3501
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @bury, może łatwiej będzie wyliczyć gdzie zostali dopuszczeni, bo z twojej narracji wynika że zostali dopuszczeni wszędzie poza żużlem. W polskiej ekstraklasie wywalili nawet zawodników rosyjskich z polskim obywatelstwem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #3502
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @bury, może łatwiej będzie wyliczyć gdzie zostali dopuszczeni, bo z twojej narracji wynika że zostali dopuszczeni wszędzie poza żużlem. W polskiej ekstraklasie wywalili nawet zawodników rosyjskich z polskim obywatelstwem.
    No popatrz a w Polskiej lidze siatkówki gra zawodnik z podwójnym obywatelstwem ukraińskim i rosyjskim. Jakoś nikomu to nie przeszkadza.

  42. Powrót do góry    #3503
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Niesamowite jak udaje się wam wychwycić takie kwiatki i robić z tego takie halo zwłaszcza że co czwarty Ukrainiec uważał się z ruskiego a co drugi ma rodzinę w Rosji. Cały czas to są pojedyncze przypadki które szybko się kończą wraz z końcem kontraktu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #3504
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Niesamowite jak udaje się wam wychwycić takie kwiatki i robić z tego takie halo zwłaszcza że co czwarty Ukrainiec uważał się z ruskiego a co drugi ma rodzinę w Rosji. Cały czas to są pojedyncze przypadki które szybko się kończą wraz z końcem kontraktu.
    On grał w reprezentacji Rosji, to już z automatu powinien polecieć. Rozumiem, ze to nie jest zuzlowiec, to może wypełnić kontrakt. Łaguta też ma jeszcze 2 lata ważny kontrakt a nie może go wypełnić.

  44. Powrót do góry    #3505
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,859 w 4,875 postach
    Przecież Gleb tez im nie przeszkadza choć w Polsce jest najkrócej i wszyscy wiedzą, że pasek załatwił przekrętem, wiec nie spodziewaj się logiki w działaniach PZM-ot.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #3506
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,113
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @bury, może łatwiej będzie wyliczyć gdzie zostali dopuszczeni, bo z twojej narracji wynika że zostali dopuszczeni wszędzie poza żużlem. W polskiej ekstraklasie wywalili nawet zawodników rosyjskich z polskim obywatelstwem.
    PZM jako jedyny związek sportowy w Polsce podjął decyzję o zakazie jazdy w naszych rozgrywkach dla wszystkich Rosjan, w tym także tych, którzy posiadają polskie obywatelstwo.
    Ewentualne zwalnianie ruskich w innych dyscyplinach nie miało charakteru odgórnego nakazu.

  46. Powrót do góry    #3507
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,529
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    No to z Artiomem lejecie Lubelakow

  47. Powrót do góry    #3508
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Żeby tylko znowu Włókniarz nie zlał Sparty jak w ćwierćfinale

  48. Powrót do góry    #3509
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,529
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Żeby tylko znowu Włókniarz nie zlał Sparty jak w ćwierćfinale
    Mając tak silną 5 zawodników , w dodatku dobrze dobranych , + mocnego juniora , może być ciężko zatrzymać Spartę

  49. Powrót do góry    #3510
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    jeżeli jakimś cudem Łaguta wróci, to zobaczymy jak Woryna poradzi sobie bez Lewickiego i związanego z tym dostępu do nowinek technologicznych.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Strona 78 z 83 PierwszyPierwszy ... 28687677787980 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •