Strona 41 z 83 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,845 z 3692

Wątek: Sparta Wrocław 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1801
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Przecież zabovskij to ruski albo ruska onuca pierwsza gotowa do ewakuacji. Szkoda, że nie napisal zgodnie z ruskim przekazem że się sami wysadzi i że była to ukrainska prowokacja.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #1802
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ale jak to, tam dalej strzelają? Wojna się nie skończyła po zawieszeniu 5 rosyjskich żużlowców?
    Powinni im odebrać posiadane rekordy torów, to może pomóc.
    O yasny uj wysiadam na njblizszej stacji qurva

  3. Powrót do góry    #1803
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Ale co to ma za znaczenie co bylo obok , yebli w centrum i tyle, bedxiesz teraz tu karva opowiadsl ruska teorie(propagande) ze obok stal kiosk z ukrainska amunicja ….https://mobile.twitter.com/DefenceU/...C-2Y-ZxeYqAAAA. Ja tez zabili przez przypadek bo w bloku obok wania sral na zdjecie putina
    Ma znaczenie dla analizy czy celowali z premedytacją w centrum czy chybyli strzelając do innego celu. Ale taka analiza, mimo że prymitywna, to i tak przekracza możliwości umysłowe bezmózgich zombie twojego pokroju - ty połknąłeś pigułkę informacyjną i nic więcej do ciebie nie dociera. To tylko dowodzi słuszności tezy, że pożyteczni idioci to całkiem przydatny oręż.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Mossberg (30-06-2022)

  5. Powrót do góry    #1804
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zabovskij masz tupet ty ruski skoorwysynu.
    Koniecznie powinni wam przywrócić więcej żużlowych propagandystów,
    bo za mało kacapów jeździ w polskiej lidze.
    Wycie ruskich trolli bezcenne. Koniec kariery i tyle w temacie.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 30-06-2022 o 12:40
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #1805
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ma znaczenie dla analizy czy celowali z premedytacją w centrum czy chybyli strzelając do innego celu. Ale taka analiza, mimo że prymitywna, to i tak przekracza możliwości umysłowe bezmózgich zombie twojego pokroju - ty połknąłeś pigułkę informacyjną i nic więcej do ciebie nie dociera. To tylko dowodzi słuszności tezy, że pożyteczni idioci to całkiem przydatny oręż.
    Powiem ylko tyle…..Niezle masz nayebane pod kopula

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donald Trumpek za jego przydatny post!

    blacktop (30-06-2022)

  8. Powrót do góry    #1806
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    J-rules trzeba być kierowcą ciężaŕówki, żeby nie wyczuć żartu na kilometr.

    Idż polizac jaja i wejdż do doopy torunskim kibicom ty doopowlazie bez mózgu.
    masz tak chooyowe zarty, ze pozostaje sie tylko smiac z tych na sile powtarzanych w kolko 3 obelg na krzyz (gratuluje intelektu) blyskotliwych jak felgi w twojej furze.
    A to ze sie tak ciagle odnosisz do kierowcy ciezarowki to co oznacza? Tak bardzo ci tirowcy dali w kosc? Bo nie wiem o co chodzi, mam tylko kategorie B.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ma znaczenie dla analizy czy celowali z premedytacją w centrum czy chybyli strzelając do innego celu. Ale taka analiza, mimo że prymitywna, to i tak przekracza możliwości umysłowe bezmózgich zombie twojego pokroju - ty połknąłeś pigułkę informacyjną i nic więcej do ciebie nie dociera. To tylko dowodzi słuszności tezy, że pożyteczni idioci to całkiem przydatny oręż.
    to akurat nie ma zadnego znaczenia - gina ludzie niewinni i na tym mozna kazda analize skonczyc. W przeciwnym wypadku mozna probowac usprawiedliwic wszystko, absolutnie wszystko.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #1807
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    j-rules napisał:
    A to ze sie tak ciagle odnosisz do kierowcy ciezarowki to co oznacza? Tak bardzo ci tirowcy dali w kosc? Bo nie wiem o co chodzi, mam tylko kategorie B.
    Nie wiem co to oznacza, że cały czas posługujesz się opinią kierowcy ciężarówki
    Idź lepiej obciągać do wątku trolluńskiego.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #1808
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    ja sie niczym nie posluguje, tobie sie cos uwalilo w glowie(?) miales jakies zwarcie i tyle. Ja sie o to nie obrazam, za cienki jestes i tyle, pisz co chcesz do woli. Ale prosze jedynie bys poszerzyl repertuar obelg i postaral sie o odrobine chociaz finezji, bo ilez mozna czytac o trupach z breslau, 100 postow nie wystarczy?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #1809
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kolega z ciężarówki ci powiedział?
    Nawet 100 razy coś napiszę, a nie załapałeś.
    Mam prośbę idź zobacz czy kolarze nie jadą.
    Rozmowa z takim robolem jest dla mnie krępująca.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #1810
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Nie krępuj się, życie nauczyło mnie cierpliwości do przytrzymanych.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #1811
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Idź pachołku toruński podlizać się w wątku trolluńskim, potrzebują akceptacji kierowcy ciężarówki.
    Swoją drogą, nie ma się czego wstydzić, praca taka sama jak inne dla człowieka twojego pokroju.
    Nie pogadamy chyba, że też sobie chcesz zrobić zdjęcie z moim samochodem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #1812
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Idź pachołku toruński podlizać się w wątku trolluńskim, potrzebują akceptacji kierowcy ciężarówki.
    Swoją drogą, nie ma się czego wstydzić, praca taka sama jak inne dla człowieka twojego pokroju.
    Nie pogadamy chyba, że też sobie chcesz zrobić zdjęcie z moim samochodem.
    Zayebistą musisz mieć pracę, skoro w wieku 40. (xD) lat całymi dniami bluzgasz w internecie.
    Myślę, że to jest motyw z "Shutter Island", masz coś z garem i pozwolili ci uwierzyć, że wiedziesz normalne życie. Taka forma terapii, jak widać nie działa.
    Nie mogę przestać się śmiać.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  15. Powrót do góry    #1813
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ma znaczenie dla analizy czy celowali z premedytacją w centrum czy chybyli strzelając do innego celu. Ale taka analiza, mimo że prymitywna, to i tak przekracza możliwości umysłowe bezmózgich zombie twojego pokroju - ty połknąłeś pigułkę informacyjną i nic więcej do ciebie nie dociera. To tylko dowodzi słuszności tezy, że pożyteczni idioci to całkiem przydatny oręż.
    Ciekawy jestem co byś napisał jeżeli ta bomba spadła by na Arenę żużlową w Toruniu podczas meczu zamiast np na geotermy ojca T. lub strategiczne miejsce w mieście. Czy też byś to analizował? O czym Ty w ogóle chłopcze piszesz? Rosja nie ważne gdzie tą bombę zrzuciła - NIE POWINNA TEGO ZROBIĆ - bo naruszyła suwerenność obcego państwa. Takie analizy to naprawdę można chyba tylko tutaj wypisywać.

  16. Powrót do góry    #1814
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    a ten 54-letni zarobaczony paparuch dalej walczy sam ze soba w watku sparty. pamietaj brudasie jutro godzine przed meczem tak jak chciales bede czekaj na ciebie cioto z blachowni. swoja droga z tym dubajem cos musi byc na rzeczy, w wawie pewnie juz dziada nie chca to sprzedaje sie kozojeeobca za resoraka

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ma znaczenie dla analizy czy celowali z premedytacją w centrum czy chybyli strzelając do innego celu. Ale taka analiza, mimo że prymitywna, to i tak przekracza możliwości umysłowe bezmózgich zombie twojego pokroju - ty połknąłeś pigułkę informacyjną i nic więcej do ciebie nie dociera. To tylko dowodzi słuszności tezy, że pożyteczni idioci to całkiem przydatny oręż.
    Teoretycznie nie ma wojny, to nie muszą przestrzegać żadnej konwencji, tym bardziej jeżeli uważają Ukrainę za zbuntowaną część państwa rosyjskiego.
    Wojna nie jest konstrukcją prawną. Putin doskonale wiedział o co chodzi z poszanowaniem praw ludności cywilnej kiedy wycofał sie z Protokołu I do KG w 2019. Miało to miejsce w związku z działaniami armii rosyjskiej w Syrii. Tak więc nie ma znaczenia czy w kanciapie tego marketu była narada wojenna trzech wojaków z azova

  17. Powrót do góry    #1815
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    spartak mistrz napisał:
    Zayebistą musisz mieć pracę, skoro w wieku 40. (xD) lat całymi dniami bluzgasz w internecie.
    Myślę, że to jest motyw z "Shutter Island", masz coś z garem i pozwolili ci uwierzyć, że wiedziesz normalne życie. Taka forma terapii, jak widać nie działa.
    Kolejny raz wklejasz ten sam post celebryto ze Świniar. Postaram się odpowiedzieć zanim skasujesz. Mam nadzieję, że w innych dziedzinach życia nie posługujesz się fikcją filmową. Musisz zrozumieć, że coś co dla jednego jest sufitem dla innego jest podłogą. Znowu chcesz dostać mokrą szmatą w pysk? Nie mogę przestać się śmiać.

    spartan ty Cwelu szkoda na ciebie klawiatury padlino.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #1816
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    paparuchu z brudnym odbytem pamietaj mam oko na ciebie cioto z blachowni. dubaj hehe i potem nowe resoraki dla dzieci nad lozkiem

    ps. czy to prawde ze przed stukaniem bierzesz czopki ze sterydem bo jelito twoje jest juz w fatalnej kondycji?
    Ostatnio edytowane przez Spartan ; 30-06-2022 o 15:46

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    kobra102 (30-06-2022)

  20. Powrót do góry    #1817
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Yebał cię pies padlino niedoyebana. Koniec dyskusji konfidencie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #1818
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Powiem ylko tyle…..Niezle masz nayebane pod kopula
    To mówisz nie ty tylko władca marionetek, który tobą steruje

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    to akurat nie ma zadnego znaczenia - gina ludzie niewinni i na tym mozna kazda analize skonczyc. W przeciwnym wypadku mozna probowac usprawiedliwic wszystko, absolutnie wszystko.
    Nikt nie ma zamiaru niczego usprawiedliwiać, a jedynie ustalić dlaczego ta rakieta uderzyła właśnie w to miejsce. A co do tego, że giną niewinni ludzie - taka "proza" wojny (każdej, nie tylko tej na Ukrainie).

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ciekawy jestem co byś napisał jeżeli ta bomba spadła by na Arenę żużlową w Toruniu podczas meczu zamiast np na geotermy ojca T. lub strategiczne miejsce w mieście. Czy też byś to analizował? O czym Ty w ogóle chłopcze piszesz? Rosja nie ważne gdzie tą bombę zrzuciła - NIE POWINNA TEGO ZROBIĆ - bo naruszyła suwerenność obcego państwa. Takie analizy to naprawdę można chyba tylko tutaj wypisywać.
    Przypominam, bo chyba o czymś zapomniałeś:
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wypyeardalam stąd bo można dostać pyerdolca.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    kobra102 (30-06-2022)

  23. Powrót do góry    #1819
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To mówisz nie ty tylko władca marionetek, który tobą steruje


    Nikt nie ma zamiaru niczego usprawiedliwiać, a jedynie ustalić dlaczego ta rakieta uderzyła właśnie w to miejsce. A co do tego, że giną niewinni ludzie - taka "proza" wojny (każdej, nie tylko tej na Ukrainie).


    Przypominam, bo chyba o czymś zapomniałeś:
    Wiem ale co z tego? Nie masz żadnych argumentów i zachodzisz od "tylnej" strony? Brak mi cierpliwości na Ciebie i po prostu to napisałem...

  24. Powrót do góry    #1820
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Yebał cię pies padlino niedoyebana. Koniec dyskusji konfidencie.
    oj u paparucha zylka pekla, tlusty dziadzio zaczyna schodzic hehe

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    kobra102 (30-06-2022)

  26. Powrót do góry    #1821
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta


    Nikt nie ma zamiaru niczego usprawiedliwiać, a jedynie ustalić dlaczego ta rakieta uderzyła właśnie w to miejsce. A co do tego, że giną niewinni ludzie - taka "proza" wojny (każdej, nie tylko tej na Ukrainie).

    Ale co bys chcial ustalac? Rakieta uderzyla wlasnie w to miejsce poniewaz Rosja ZAATAKOWALA Ukraine. I to wyczerpuje wg mnie temat.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #1822
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spartan jestes niepoczytalny? Idz do specjalisty Padlina została zbanowana
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #1823
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ma znaczenie dla analizy czy celowali z premedytacją w centrum czy chybyli strzelając do innego celu. Ale taka analiza, mimo że prymitywna, to i tak przekracza możliwości umysłowe bezmózgich zombie twojego pokroju - ty połknąłeś pigułkę informacyjną i nic więcej do ciebie nie dociera. To tylko dowodzi słuszności tezy, że pożyteczni idioci to całkiem przydatny oręż.
    na bank chybili



    więcej Ci powiem

    oni nie celowali z premedytacją
    oni się tylko .....bronili


    ....

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Penhall (30-06-2022)

  30. Powrót do góry    #1824
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ale co bys chcial ustalac? Rakieta uderzyla wlasnie w to miejsce poniewaz Rosja ZAATAKOWALA Ukraine. I to wyczerpuje wg mnie temat.
    Po prostu analizuje - tak jak inne sytuacje tego typu żeby mieć pełny ogląd. Być może wynika to z faktu, że dla mnie to nie jest pierwszy konflikt zbrojny od czasu II Wojny Światowej przez co data 24 lutego 2022 nie wywraca w mojej opinii świata do góry nogami.

  31. Powrót do góry    #1825
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zabovskij czy w swoich głębokich analizach pogłebionych ogromną wiedzą historyczną potrafisz ocenić kto jest agresorem, a kto się biernie broni. Czy nadal uwazasz ze mordujacy ludność cywilną żolnierze rosyjscy są w smiertlelnym niebezpieczenstwie ty ruski skoorwysynu?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #1826
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    juz wrociles stary paparuchu

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    kobra102 (30-06-2022)

  34. Powrót do góry    #1827
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Zaczyna się akcja

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Spartan (30-06-2022)

  36. Powrót do góry    #1828
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Po prostu analizuje - tak jak inne sytuacje tego typu żeby mieć pełny ogląd. Być może wynika to z faktu, że dla mnie to nie jest pierwszy konflikt zbrojny od czasu II Wojny Światowej przez co data 24 lutego 2022 nie wywraca w mojej opinii świata do góry nogami.
    No to analizuj dalej, powodzenia. Mam nadzieje, ze kiedys podzielisz sie wynikami swoich analiz - mowie to bez zartow - gdyz ja osobiscie mam dosc tych wszystkich Bartosiakow czy innych super znawcow geopolityki - dziedziny, w ktorej mozna powiedziec bezkarnie wszystko a na koncu triumfalnie obwiescic, ze sie mylilo, ale w sumie mialo racje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #1829
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Niestety zbanowalem padlinę i nie bedzie reakcji. Niech trup gada ze sobą
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #1830
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,575
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Ten wątek powinien zupełnie inną nosić nazwę-"bluzgi i leczenie własnych kompleksów, dla wszystkich od wszystkich."
    Takiego czegoś nie spotkałem na żadnym innym forum, nawet cokolwiek podobnego.

  39. Powrót do góry    #1831
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @noc znamy twoje prorosyjskie sympatie. Chyba nikt cię nie zmusza do wchodzenia tutaj, czytania a zwlaszcza komentowania? Mam nadzieję.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #1832
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No to analizuj dalej, powodzenia. Mam nadzieje, ze kiedys podzielisz sie wynikami swoich analiz - mowie to bez zartow - gdyz ja osobiscie mam dosc tych wszystkich Bartosiakow czy innych super znawcow geopolityki - dziedziny, w ktorej mozna powiedziec bezkarnie wszystko a na koncu triumfalnie obwiescic, ze sie mylilo, ale w sumie mialo racje.
    Geopolityka to obszar tak zaawansowanych i wielopłaszczyznowych procesów, że niemożliwością jest przewidzenie w niej wszystkiego. Rozumieją to praktycznie wszyscy, którzy się nią zajmują/interesują.

  41. Powrót do góry    #1833
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Po prostu analizuje - tak jak inne sytuacje tego typu żeby mieć pełny ogląd. Być może wynika to z faktu, że dla mnie to nie jest pierwszy konflikt zbrojny od czasu II Wojny Światowej przez co data 24 lutego 2022 nie wywraca w mojej opinii świata do góry nogami.
    Oczywiście, że nie celowali bezpośrednio w centrum, ale w znajdujące się tuż za nim zakłady naprawcze. Nie mniej zdawali sobie doskonale sprawę, że celność pocisków jest obarczona marginesem błędu. Tylko czy to coś zmienia. Oni nie liczą się z życiem cywilów. Walą i rąbią jak leci, niczym w średniowieczu.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (30-06-2022)

  43. Powrót do góry    #1834
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Niestety zbanowalem padlinę i nie bedzie reakcji. Niech trup gada ze sobą
    ale juz stary paparuchu z blachowni zareagowales cos dla ciebie - szykuj sie na ruskich cioto dorabiajaca w dubaju https://www.youtube.com/watch?v=ZxfsbCNDnrg

  44. Powrót do góry    #1835
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Oczywiście, że nie celowali bezpośrednio w centrum, ale w znajdujące się tuż za nim zakłady naprawcze. Nie mniej zdawali sobie doskonale sprawę, że celność pocisków jest obarczona marginesem błędu. Tylko czy to coś zmienia. Oni nie liczą się z życiem cywilów. Walą i rąbią jak leci, niczym w średniowieczu.
    Taka prymitywna cywilizacja i jej strategia wojenna. Pytanie czy przeciwnicy, mając doskonałą świadomość przeciwko komu się mierzą, nie powinni jednak wyłączyć z użytku tego rodzaju centrów handlowych, jeśli znajdują się one w bliskim sąsiedztwie takich zakładów naprawczych. No chyba, że wchodzi tu w grę szeroko rozumiana taktyka stawiania cywilnych tarcz, ale jak widać na Rosję to nie działa - i Ukraińcy to wiedzą.

  45. Powrót do góry    #1836
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Czy w swoich głębokich analizach geopolitycznych brałeś pod uwagę, że tam wszędzie praktycznie poza okręgiem ługańskim toczy się życie. Jeżdżą samochody, kursują pociągi, kursuje metro, a to był atak terrorystyczny, a nie dzialania wojenne na zaklady naprawcze nie dzialajace od dawna co można sprawdzić nawet na google. Albo łykasz propagandę putinowską jak pelikan, albo jesteś pyerdolnięty jesli nie jest ruskim.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #1837
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Taka prymitywna cywilizacja i jej strategia wojenna. Pytanie czy przeciwnicy, mając doskonałą świadomość przeciwko komu się mierzą, nie powinni jednak wyłączyć z użytku tego rodzaju centrów handlowych, jeśli znajdują się one w bliskim sąsiedztwie takich zakładów naprawczych. No chyba, że wchodzi tu w grę szeroko rozumiana taktyka stawiania cywilnych tarcz, ale jak widać na Rosję to nie działa - i Ukraińcy to wiedzą.
    To znaczy, że wszyscy Ukraińcy mają się przenieść do np. Polski i wszystko pozamykać bo Rosjanie puszczają sobie bomby gdzie popadnie? Chcesz przerzucać odpowiedzialność na poszkodowanego? Ciekawa logika.
    Po drugie, to nie były żadne składy amunicji czy baza wojskowa. No i dokładnie w ten sam sposób terroryzują Charków co rusz go nękając atakami, choć tam nic wojskowego już nie ma. Ku....wy i tyle.

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (30-06-2022), j-rules (30-06-2022), welna (30-06-2022)

  48. Powrót do góry    #1838
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Jak putinowskie ścierwo pokona ukrola to pierwsza kostka wojennego domina rozbije kolejne tak szybko, że większość z nas nie zdąży po prowiant dojechac.
    Najpierw Chiny-Tajwan potem tradycyjnie Bałkany i Araby z jakimiś Beduinami.
    W sumie to chyba wszędzie już wrze. Może poza Ameryką Południową.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    welna (30-06-2022)

  50. Powrót do góry    #1839
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jak putinowskie ścierwo pokona ukrola to pierwsza kostka wojennego domina rozbije kolejne tak szybko, że większość z nas nie zdąży po prowiant dojechac.
    Najpierw Chiny-Tajwan potem tradycyjnie Bałkany i Araby z jakimiś Beduinami.
    W sumie to chyba wszędzie już wrze. Może poza Ameryką Południową.
    Dlatego tak ważna jest pozycja Ameryki. Bo tylko oni i dolar gwarantują w miarę stabilną sytuację, czy tego chcemy czy nie. Jak te kostki się posypią, to będziemy mieli nowy azjatycki świat, który będzie się tworzył poprzez różnego rodzaju konflikty na całym świecie.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    Mariusz (30-06-2022)

  52. Powrót do góry    #1840
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,575
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,082 w 1,452 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @noc znamy twoje prorosyjskie sympatie. Chyba nikt cię nie zmusza do wchodzenia tutaj, czytania a zwlaszcza komentowania? Mam nadzieję.
    Znamy? Znaczy kto? Ty z towarzyszami? Czy po prostu WY-@blacktop?
    To co piszesz, świadczy o tobie, a nie o twoich oponentach.

  53. Powrót do góry    #1841
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @noc znamy twoje prorosyjskie sympatie. Chyba nikt cię nie zmusza do wchodzenia tutaj, czytania a zwlaszcza komentowania? Mam nadzieję.
    Drugi raz piszesz w liczbie mnogiej. Z kim tam wypisujesz te dyrdymały ?

  54. Powrót do góry    #1842
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Drugi raz piszesz w liczbie mnogiej. Z kim tam wypisujesz te dyrdymały ?
    dziwie sie tobie ze odpisujesz na posty tego zboczonego kretyna. mimo ze on uwaza ze jest zdrowy to tak naprawde jest on powaznie chory, a patrzac sie na walki jakie toczy tu ten paparuch praktycznie z kazdym forumowiczem tylko sie w tym upewniam.

  55. Powrót do góry    #1843
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jak putinowskie ścierwo pokona ukrola to pierwsza kostka wojennego domina rozbije kolejne tak szybko, że większość z nas nie zdąży po prowiant dojechac.
    Najpierw Chiny-Tajwan potem tradycyjnie Bałkany i Araby z jakimiś Beduinami.
    W sumie to chyba wszędzie już wrze. Może poza Ameryką Południową.

    Dlatego III Wojna Światowa jest praktycznie nieunikniona

    Kwestia 3-5 lat

  56. Powrót do góry    #1844
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Dlatego III Wojna Światowa jest praktycznie nieunikniona

    Kwestia 3-5 lat
    wypluj to

  57. Powrót do góry    #1845
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Dlatego III Wojna Światowa jest praktycznie nieunikniona

    Kwestia 3-5 lat
    Wszytko jakieś takie podobne do tego co opowiadały podręcznik szkolne. Jeszcze tylko zamachu na któregoś z przywódców brakuje.

Strona 41 z 83 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •