Strona 47 z 83 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,115 z 3692

Wątek: Sparta Wrocław 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2071
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Phi...prezydent może, to co dopiero prezes PZM
    Prezydent może nawet ułaskawić nie skazanych, a co dopiero przyklepać blokadę obywatelom Polski na jazdę w Polsce?! Może by tak mnie ułaskawił a konto przypadkowego napadu na bank i kradzieży paru baniek?
    Ale poważnie traktując polskie prawo i polską Konstytucję, to co najmniej kontrowersyjny jest ten zakaz jazdy obywatelom Polski w polskiej lidze. Dla mnie to śmierdzi mocno bezprawiem i nie przestrzeganiem konstytucji. Mam w doopie jazdę w lidze polso-rusków, mogą do końca swojego żywota nie dostać możliwości jazdy w Polsce, ale prawo jest prawem. Za chwilę homoseksualiści mogą dostać zakaz, później muzułmanie, a następnie wyznania innego niż katolicy...to prowadzi do zupełnego bezprawia w takim państwie.
    Dziwna jest ta organizacja żużlowa, zakazuje komuś jazdy, bez dogłębnego zbadania takich możliwości prawnych, na podstawie "orzeczeń" kilku komentatorów tv i nagonki medialnej będącej konsekwencją telewizyjnych "orzeczeń". Tak to mogę sobie żądać sprzedaży Euro od państwa po 3 zł-na podstawie telewizyjnego "orzeczenia" wodza narodu.
    Niech banują tych polsko-rusków do końca żywota jak najbardziej, tylko niech mają ku temu niepodważalną podstawę prawną, by nie robić z siebie organizacji "Miłośników Żużlowego Głosu Lubelskiego". I wilczy bilet jak najbardziej.

  2. Powrót do góry    #2072
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Są normalnym obywatelami Polski i mają te same prawa co każdy obywatel Polski, i nie zmieni to nawet to jak się wypowiadają. Błąd został popełniony przy nadawaniu obywatelstwa, a prawa nabytych nie możesz sobie tak o cofnąć.

    Obywatelstwo polskie – w myśl prawa polskiego obywatelami polskimi są osoby, które posiadają obywatelstwo polskie. Będąc obywatelem polskim i równocześnie obywatelem innego państwa, nie można powoływać się ze skutkiem prawnym przed polskimi organami władzy państwowej na to inne obywatelstwo i na wynikające z niego prawa i obowiązki. Obywatel polski posiadający równocześnie obywatelstwo innego państwa ma wobec państwa polskiego takie same prawa i obowiązki jak osoba posiadająca wyłącznie obywatelstwo polskie.
    Błądzisz tak jak wielu na tym forum.

    Nie są normalnymi obywatelami Polski i nigdy nie byli. Sami o tym zdecydowali i wybrali jak uważali za stosowne. Mimo posiadanego paszportu polskiego, zdecydowali, że dalej są Rosjanami. I zostali zbanowani jako Rosjanie. Bo w odpowiednim czasie zdecydowali, że dalej będą Rosjanami.

    Dla odróżnienia tej sytuacji. Taki Czugunow też ma dwa paszporty, ale zadeklarował się jako Polak. I jego nikt nie zbanował. Widzisz już różnicę ? W momencie napaści Rosji na Ukraine zostali zbanowani Rosjanie. Nie Polacy. Gdyby Artiom z Emilem byli Polakami, bana by nie dostali. Tak jak Czugunow.

    Pyerdolicie tutaj coś o łamaniu konstytucji. Ale Emila i Artioma obowiązuje konstytucja Rosji nie Polski. Bo mimo, że posiadają paszporty Polskie, zadeklarowali, że są Rosjanami. Przynajmniej jeśli chodzi o jazdę na żużlu. Chcecie aby ich obowiązywały dwie konstytucje ? A co jeśli w obu konstytucjach są zapisy wzajemnie się wykluczające ? Czy może chcecie aby im pozwolić na to, ze od piątku do niedzieli będą Polakami a w pozostałe dni tygodnie mogą być Rosjanami ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #2073
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Ja tez nie wiem dlatego dziwie sie ze ciagle o tym mowisz,i chcesz tu wszystkim udowodnic ze amerykanie tez zabijali, jak chcesz zrozumiec ( zobaczyc ) roznice wystRczy pogadac z kims z wyzwolonych terenow przez kacapow,mi nie chodzi tylko o zuzlokow jestem za uyebaniem wszystkich kacapow , skoro oni nie potrafia nie chca zrozumiec pewnych kwesti powinnismy im to pokazac wlasnie w tski sposob moze zrozumieja (watpie) dlatego dla mnie nie ma miejsca dla nich w cywilizowanym swiecie i meczy mnie ich perdolenie po gakcie ze oni nic nie wiedxieli i
    Przeciez ja nie musze nic udowadniac,bo to sa znane fakty.
    Nie ciagle o tym mowie,tylko jak podalem przyklady o ktore prosil,od razu zostalem
    ruska onuca.Dlatego amebie trzeba tlumaczyc po 3 razy.

    Nie moja wina,ze jak brakuje argumentow,to od razu jedziecie z Emilem i Artiomem,choc
    to z nimi nie ma nic wspolnego.
    To pokazuje tylko wasza glupote,bo tylko glupek dyskutuje z faktami.

    Narracja ,ze ruskich trzeba odizolowac od swiata jest tak glupia,ze az zeby puchna.
    Gdyby w tak prymitywny sposob zachod myslal od zakonczenia 2 WS,to dzis nie byloby wolnej
    Polski,bo przeciez blok wschodni trzeba by bylo izolowac od swiata a czy to cos zmieni widzisz na przykladzie Korei Polnocnej.


    Przestan tez cos bredzic o ujebaniu wszystkich kacapow ,bo jak to wyglada mozesz zobaczyc na polsko - bialoruskiej granicy.
    Pomijam juz tych wszystkich ktorzy pracuja na zachodzie,maja tam swoje firmy.
    Wymiana handlowa az furczy ,tiry w kilometrowych kolejkach,koks do ruskich jezdzi tonami,jakos nikt nie brzydzi sie ruskimi lekarzami czy pielegniarkami ale najwazniejsze,ze znalezli
    sie ludzie ktorzy taka narracje kupuja.
    Za chwile wyjdzie Pinokio i bedzie tlumaczyl kolejne podwyzki izolacja Rosji, choć np.cena baryłki na giełdzie znowu spadła a tacy jak ty beda klaskac.
    Pozyteczni idioci.

    Rosje trzeba w tej wojnie pokonac i zaczac cywilizowac,zachod a szczegolnie Amerykanie wiedza jak to robic,ale raczej nie na tym
    im zalezy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-07-2022 o 16:12
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #2074
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    PiS w pigułce.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Buszmen (06-07-2022), mentikk (06-07-2022)

  6. Powrót do góry    #2075
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    mentikk nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie wiem kto ma jakie pobudki przeciw jeździe Rosjan. Jeżeli takie ze to osłabienie przeciwnika no to słabo, ale mnie do tej grupy nie zaliczaj. Idąc twoim tokiem rozumowania to powinienem być zwolennikiem odwieszenie tych zawodników od przyszłego sezonu no bo to mniejsze prawdopodobieństwo, że Madsena ktoś wyrwie z Włókniarza, a tak nie jest.
    Jaką swoją miarą? Odnoszę się do siebie? Albo do Polonii? Mówimy o sytuacji w ELidze, która - nie wiem czy wiesz - Polonii jeszcze w składzie nie ma.
    Staram się patrzeć na sytuację z boku i wygląda na to, że najgłośniej krzyczeli ci, którzy mieli najwięcej do zyskania na wykluczeniu Rosjan, bo nagle mistrz traci jednego z liderów, a inny z pretendentów do walki o medale (Apator) także. I czemu pierwsze skrzypce w temacie grali prezesi z Leszna i Częstochowy wykluczając ... nikt dziś chyba nie pamięta jak ci zawodnicy się nazywali.
    Czemu strona lubelska zabrała głos i stała się przychylna wykluczeniu zawodników z Rosji dopiero jak się okazało, że na obozie wyszła sytuacja jak wyszła i okazało się, że mogą na tym zyskać? Bo przecież jakby się pozbyli Griszy parę dni wcześniej to by się okazało, że nie ma ZZ do zastosowania...

    Czy Twoje poglądy są szczere czy nie - nie zamierzam domniemać. Skoro twierdzisz, że podchodzisz do tego (w swoim mniemaniu) obiektywnie - nie mam podstaw żeby Ci nie wierzyć.
    Co nie zmienia faktu, że się z tym kompletnie nie zgadzam. Ani też nie widzę podstaw dla których miano by nie umożliwić wspomnianym dwóm (a może i kolejni wkrótce) zawodnikom Z POLSKIM OBYWATELSTWEM jazdy W LIDZE. Dla mnie można wprowadzić odstępstwo, żeby nie liczyli się oni jako zawodnicy polscy do limitu Polaków w drużynie. Nie widzę potrzeby, żeby w ten sposób wzmacniać drużyny, które w ten sposób miałyby 3 zawodników "zagranicznych". To po prostu się nie klei żeby wykluczać ich z rozgrywek ligowych i tyle.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #2076
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Pomijam kwestie prawne bo to nie o to tu powinno chodzić. Dziwię się większości z was kibiców WST i Apatora, że
    dla lepszego miejsca w lidze, czy ba nawet mistrzostwa tej prowincjonalnej ligi potraficie się tak s****ić. Dla mnie nawet gdyby to z prawnego punktu widzenia było możliwe
    żaden klub nie że taki jest zakaz tylko ze zwykłej przyzwoitości nie powinien zatrudniać Rosjan bez względu na to ile jeszcze mają obywatelstw.
    Idąc waszym tokiem rozumowania nie powinno być nakładanych żadnych sankcji na Rosję bo przecież to nie Putin cierpi, jemu pieniędzy nie zabraknie, tylko
    zwykli, najczęściej biedni obywatele Rosji. Tylko właśnie o to w tym chodzi by izolować Rosje i jej obywateli (nawet z dziesięcioma obywatelstwami) na wszelkich możliwych
    płaszczyznach. By właśnie ci zwykli obywatele odczuli to, że droga którą podąża ich kraj( dla Emila czy Artioma Rosja zawsze będzie ich krajem) powoduje, że przez cywilizowany świat są niepożądani i że do póki tego nie zmienią nie będą zapraszani czy to do biznesu czy to na areny sportowe.
    Domagałeś się tego samego względem sportowców amerykańskich kiedy USA interweniowało zbrojnie bądź destabilizowało sytuację wewnętrzną w wielu krajach na Bliskim Wschodzie? A może przeciwnie - tez się kur***eś chodząc w latach 2006-2009 na mecze Włókniarza i oklaskując Hancocka?
    Swoją drogą - jak reagowałeś na Griszę w sezonie 2014? Odwracałeś się plecami do toru podczas biegów, w których startował?

  8. Powrót do góry    #2077
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Kończąc bo widzę, że pisze się tu o jakiś Swiącikach, Hancockach i innych Poloniach.
    Zakres działań, zniszczeń, agresji i ludobójstwa jakie robi Rosja Putina w Ukrainie można w XXw. porównać tylko do działań Hitlera czy Stalina.
    Wszelkie inne porównania są żenujące.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  9. Powrót do góry    #2078
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Kończąc bo widzę, że pisze się tu o jakiś Swiącikach, Hancockach i innych Poloniach.
    Zakres działań, zniszczeń, agresji i ludobójstwa jakie robi Rosja Putina w Ukrainie można w XXw. porównać tylko do działań Hitlera czy Stalina.
    Wszelkie inne porównania są żenujące.
    Serio, nie widziałeś zniszczeń jakie w XX i XXI wieku spowodowały działania USA?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #2079
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Serio, nie widziałeś zniszczeń jakie w XX i XXI wieku spowodowały działania USA?
    podziel się statystykami
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  11. Powrót do góry    #2080
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    podziel się statystykami
    Jak tylko przedstawisz statystyki Rosji
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Powrót do góry    #2081
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jak tylko przedstawisz statystyki Rosji
    tak myślałem
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  13. Powrót do góry    #2082
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    tak myślałem
    No właśnie robisz to samo co ja myślałem. Rzucasz hasłami bez pokrycia, innych chcesz sprawdzać, żeby coś udowadniali, a sam na swoje tezy dowodów nie masz.
    Już mi tu taki jeden się regularnie odwołuje do magicznego wywiadu Emila, ale jak go z 5 razy prosiłem o link do tego wywiadu to za każdym razem albo milknie, albo udaje że nie widział...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #2083
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No właśnie robisz to samo co ja myślałem. Rzucasz hasłami bez pokrycia, innych chcesz sprawdzać, żeby coś udowadniali, a sam na swoje tezy dowodów nie masz.
    Już mi tu taki jeden się regularnie odwołuje do magicznego wywiadu Emila, ale jak go z 5 razy prosiłem o link do tego wywiadu to za każdym razem albo milknie, albo udaje że nie widział...
    Ja mówię o wiedzy powszechnej nie takiej z Russia Today czy Prawdy. Porównywanie działań USA do Rosji? no serio?
    Naprawdę nie mamy o czym rozmawiać.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  15. Powrót do góry    #2084
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Skoro nie masz żadnych argumentów to po co w ogóle siadasz do dyskusji?

  16. Powrót do góry    #2085
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Kończąc bo widzę, że pisze się tu o jakiś Swiącikach, Hancockach i innych Poloniach.
    Zakres działań, zniszczeń, agresji i ludobójstwa jakie robi Rosja Putina w Ukrainie można w XXw. porównać tylko do działań Hitlera czy Stalina.
    Wszelkie inne porównania są żenujące.
    Mało wiesz o świecie w XX wieku. W samej Kambodży wymordowano blisko 2 miliony ludzi.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #2086
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Kambodża? "Przecież nie mówili o tym w wieczornych wiadomościach/faktach/wydarzeniach to znaczy, że się nie wydarzyło" - typowy ignorancki polonocentryzm

  18. Powrót do góry    #2087
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Skoro ja mało wiem to w takim razie poproszę o oficjalne dane, z chęcią przeczytam o amerykańskich mordach.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  19. Powrót do góry    #2088
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Ja mówię o wiedzy powszechnej nie takiej z Russia Today czy Prawdy. Porównywanie działań USA do Rosji? no serio?
    Naprawdę nie mamy o czym rozmawiać.
    A co to jest ta Twoja "wiedza powszechna"? Czyli na podstawie swoich braków w tejże wiedzy ferujesz wyroki kto jest fe, a kto jest cacy?
    No ja widzę, że pięknie uległeś popragandzie holiłudu i wg Ciebie to USA to zawsze "ci dobrzy" to widać, że nie jesteś partnerem do dyskusji i możesz sobie "zbić pione" z jednym takim zatwardziałym pisowcem tego forum.

    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Skoro ja mało wiem to w takim razie poproszę o oficjalne dane, z chęcią przeczytam o amerykańskich mordach.
    Ale po co Ci oficjalne dane? Przecież to jest "wiedza powszechna". A nie jakaś tam propaganda z New York Timesa czy CNN.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #2089
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Błądzisz tak jak wielu na tym forum.

    Nie są normalnymi obywatelami Polski i nigdy nie byli.
    Ty czytasz co ty piszesz.
    Normalni obywatele czy nie normalni obywatele.
    O co ci chodzi ze do psychiatryka chcesz ich wysłać?

  21. Powrót do góry    #2090
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Ty czytasz co ty piszesz.
    Normalni obywatele czy nie normalni obywatele.
    O co ci chodzi ze do psychiatryka chcesz ich wysłać?
    Serio? Mariusza pytasz o kwestie logiki? O równość wobec prawa?
    Przecież jego wódz naczelny go nauczył, że ludzi trzeba dzielić na kategorię, czy sorty. To myślisz, że nie przyswoił tej ideologii?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #2091
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Skoro ja mało wiem to w takim razie poproszę o oficjalne dane, z chęcią przeczytam o amerykańskich mordach.
    A co, Google ci szwankuje? My Lai, Al-Hadisa, "więzienia" w Bagramie, Gjurabie, Phu Quoc i tak dalej.

  23. Powrót do góry    #2092
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Mnie przeraża to ze faceta, który mieszka tu juz x lat ma papiery itp tak perfidnie wszyscy chcą go gdzieś wy..lic .
    Jeszcze argumentuja to jakaś ich przyzwoitością żenada, takie zachowanie przypomina mi własnie ruska propagande,oni są tam na podobnym toku myślenia.
    Zresztą ch..j z tym ważne ze reszta ma teraz dobry sezon .

  24. Powrót do góry    #2093
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A co, Google ci szwankuje? My Lai, Al-Hadisa, "więzienia" w Bagramie, Gjurabie, Phu Quoc i tak dalej.
    Hehe no tak
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  25. Powrót do góry    #2094
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A co, Google ci szwankuje? My Lai, Al-Hadisa, "więzienia" w Bagramie, Gjurabie, Phu Quoc i tak dalej.
    To te, które udało się ujawnić. Ile podobnych masakr nigdy nie ujrzało światła dziennego? Wszystko oczywiście w obronie demokracji.

  26. Powrót do góry    #2095
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A co to jest ta Twoja "wiedza powszechna"? Czyli na podstawie swoich braków w tejże wiedzy ferujesz wyroki kto jest fe, a kto jest cacy?
    No ja widzę, że pięknie uległeś popragandzie holiłudu i wg Ciebie to USA to zawsze "ci dobrzy" to widać, że nie jesteś partnerem do dyskusji i możesz sobie "zbić pione" z jednym takim zatwardziałym pisowcem tego forum.


    Ale po co Ci oficjalne dane? Przecież to jest "wiedza powszechna". A nie jakaś tam propaganda z New York Timesa czy CNN.
    Sam sobie widzę zadałeś pytanie, sam sobie odpowiedziałeś. Jesteś świetnym partnerem do dyskusji ale dla siebie samego.
    Lol
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  27. Powrót do góry    #2096
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Hehe no tak
    Zdziwiony? Nie martw się - wieczorem będzie dziennik telewizyjny i mądrzejsze głowy znowu podpowiedzą ci jak masz myśleć

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Hulc (06-07-2022)

  29. Powrót do góry    #2097
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zdziwiony? Nie martw się - wieczorem będzie dziennik telewizyjny i mądrzejsze głowy znowu podpowiedzą ci jak masz myśleć
    Absolutnie nie. Nie zaskoczyłeś mnie, choć łudziłem się że podasz więcej ,,adekwatnych" przykładów.
    Ode mnie tyle wracam do Faktów po południu
    до свидания товарищи
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  30. Powrót do góry    #2098
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Słowo adekwatnych wzięte w cudzysłów - nieźle. Jesteś jak te trzy małpki z japońskiego przysłowia, oczywiście w jego zachodniej interpretacji. Na drugi raz zastanów się czy nie lepiej będzie skorzystać z szansy, aby milczeć na temat spraw, o których nie masz zielonego pojęcia - wyjdzie ci to na plus

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Hulc (06-07-2022)

  32. Powrót do góry    #2099
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Pozwól że nie zniżę się do poziomu personalnych wycieczek.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  33. Powrót do góry    #2100
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Pozwalam.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (06-07-2022)

  35. Powrót do góry    #2101
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Tak myślałem że dobry z ciebie człowiek tylko trochę pogubiony
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  36. Powrót do góry    #2102
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    "Hehe no tak".

  37. Powrót do góry    #2103
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Pomijam kwestie prawne bo to nie o to tu powinno chodzić. Dziwię się większości z was kibiców WST i Apatora, że
    dla lepszego miejsca w lidze, czy ba nawet mistrzostwa tej prowincjonalnej ligi potraficie się tak s****ić. Dla mnie nawet gdyby to z prawnego punktu widzenia było możliwe
    żaden klub nie że taki jest zakaz tylko ze zwykłej przyzwoitości nie powinien zatrudniać Rosjan bez względu na to ile jeszcze mają obywatelstw.
    Idąc waszym tokiem rozumowania nie powinno być nakładanych żadnych sankcji na Rosję bo przecież to nie Putin cierpi, jemu pieniędzy nie zabraknie, tylko
    zwykli, najczęściej biedni obywatele Rosji. Tylko właśnie o to w tym chodzi by izolować Rosje i jej obywateli (nawet z dziesięcioma obywatelstwami) na wszelkich możliwych
    płaszczyznach. By właśnie ci zwykli obywatele odczuli to, że droga którą podąża ich kraj( dla Emila czy Artioma Rosja zawsze będzie ich krajem) powoduje, że przez cywilizowany świat są niepożądani i że do póki tego nie zmienią nie będą zapraszani czy to do biznesu czy to na areny sportowe.
    ty jednak jestes mega przyglupem z kongresowki. piszesz pajacu o zwyklej przyzwoitosci, a sam jestes jej pozbawiony. nie powinienes chodzic na ten wasz pseudo wlokniarz, klub ktory po przekretach znalazl sie w e-lidze, stary twor okradl swoich zawodnikow, a niby nowy klub ma na to wywalone i ciagniecie w statystykach i historii ten sam klub. najlepiej wypoordalaj przyglupie z watku sparty do swoich smierdzieli i nie zapomnij biegac po polskich zakladach pracy i wywalac z nich wszystkich kacapow tak dla uczciwosci i przyzwoitosci swoich prymitywnych wywodow.

  38. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    Mossberg (07-07-2022), antyprzemek (06-07-2022), kobra102 (06-07-2022), sparta_mistrz (06-07-2022)

  39. Powrót do góry    #2104
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    A ja zapraszam wszystkich do rozęjścia się bo jak tak dalej pójdzie to nasz wątek będzie miał niedługo najwięcej stron na tym forum

    http://www.sportsboard.pl/showthread...57#post2234857
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  40. Powrót do góry    #2105
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    ty jednak jestes mega przyglupem z kongresowki. piszesz pajacu o zwyklej przyzwoitosci, a sam jestes jej pozbawiony. nie powinienes chodzic na ten wasz pseudo wlokniarz, klub ktory po przekretach znalazl sie w e-lidze, stary twor okradl swoich zawodnikow, a niby nowy klub ma na to wywalone i ciagniecie w statystykach i historii ten sam klub. najlepiej wypoordalaj przyglupie z watku sparty do swoich smierdzieli i nie zapomnij biegac po polskich zakladach pracy i wywalac z nich wszystkich kacapow tak dla uczciwosci i przyzwoitosci swoich prymitywnych wywodow.
    Upośledzenie umysłowe (niepełnosprawność intelektualna) to zaburzenie rozwojowe, które objawia się znacznym obniżeniem funkcji intelektualnych. Wiąże się z trudnościami w nauce, porozumiewaniu się, wykonywaniu prostych czynności dnia codziennego, zyskiwaniu kompetencji społecznych. Upośledzenia umysłowego nie da się w pełni wyleczyć.
    Może nie jest dla ciebie jeszcze za późno. Grunt to trafić do odpowiedniej placówki.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  41. Powrót do góry    #2106
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Diagnoza trafna, możecie teraz razem poszukać specjalisty na gruponie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Spartan (06-07-2022), mentikk (06-07-2022)

  43. Powrót do góry    #2107
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Od tego ma rodziców
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  44. Powrót do góry    #2108
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Od tego ma rodziców
    te madrala ty masz chyba jakies uposledzenie umyslowe bo cos slabo zrozumiales rulesa

  45. Powrót do góry    #2109
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Magik zbanuj tego trupa i będziesz mial świety spokoj. Szkoda klawiatury na padlinę. Prośba, zeby nie cytować tego goowna.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #2110
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Magik zbanuj tego trupa i będziesz mial świety spokoj. Szkoda klawiatury na padlinę. Prośba, zeby nie cytować tego goowna.
    o i znalazl sie nasz paparuch, pierwszy stary wsiarz z blachowni

  47. Powrót do góry    #2111
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    W piatek cale forum przeżywało upadek Bewleya, a na klubowej tv widac, ze od razu po upadku wszyscy juz wiedzieli, że jest ok, "pokazywal kciuk w gore, tylko coś go tam noga boli bo trochę go szarpnelo, ale lekarz mowi ze na pewno zlaman zadnych nie ma"
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    antyprzemek (07-07-2022)

  49. Powrót do góry    #2112
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 76 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Upośledzenie umysłowe (niepełnosprawność intelektualna) to zaburzenie rozwojowe, które objawia się znacznym obniżeniem funkcji intelektualnych. Wiąże się z trudnościami w nauce, porozumiewaniu się, wykonywaniu prostych czynności dnia codziennego, zyskiwaniu kompetencji społecznych. Upośledzenia umysłowego nie da się w pełni wyleczyć.
    Może nie jest dla ciebie jeszcze za późno. Grunt to trafić do odpowiedniej placówki.
    Żeby Cie ****a nigdy nie spotkało. Wtedy raczej nie będziesz z tego żartował.

  50. Powrót do góry    #2113
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem jak mozna byc tak ograniczonym.
    Chciales przyklady atakowania osiedli mieszkaniowych i
    masakr wiec ci podalem.
    Izraelczycy caly czas ,od nastu lat atakuja osiedla palestynskie i na odwrot,
    Serbowie dokonywali masakr na ludnosci cywilnej,NATO bombardowalo
    co popadnie i nawet sie z tym nie kryli,Turcja od lat wybija Kurdow.
    USA z Wlk.Brytania pod falszywym pretekstem zaatakowali Irak gdzie
    ofiar cywilnych bylo sporo.
    To sa te przyklady o ktore pytales a ze praktycznie nikt oporcz
    Serbii oficjalnie za to nie beknal to zwykla polityka.
    Widocznie juz tak jest,ze jak zabijesz ukrainskie dziecko to jestes
    zbrodniarzem a jak kurdyjskie lub palestynskie,jestes obronca demokracji.
    Zyj w swoim swiecie i nie zawracaj mi wiecej doopy.

    EOT
    Nie podałeś przykładów ataków bronią rakietową tudzież bombardowań obiektów cywilnych z pełną premedytacją. To samo z masakrami - w pełni zaplanowanymi ludności cywilnej, chciałbym się dowiedzieć podczas których rzekomych masakr osób cywilnych inni niż kacapy stosowali listy proskrypcyjne jak to było w Buczy czy Irpiniu. Bolszewicy mają w tym jedyne doświadczenie. W próbach ustanowienia symetrii starasz się podawać przykłady np. masakry w Kandaharze, której dokonał jeden żołnierz- notaebne odsiadujący za to wyrok do dziś. Gdzie wyroki dla bandytów z buczy? Dostali od naczelnego zbrodniarza medale.


    Tak jak tu ktoś słusznie wspomniałem w latach współczesnych tj . po II wojnie światowej tylko kacapy dokonują czystek i zbrodni równych albo większych niż te nazistowskie i stalinowskie, robią to systemowo i z pełną premedytacją. Skoro według tutejszych onuc jest inaczej to czemu taka rasssija nie oskarżyła usa czy izraela o zbrodnie przeciwko ludzkości?

    Nie ma i nie będzie miejsca dla jakichkolwiek rosjan gdziekolwiek w życiu publicznym- także w sporcie.

  51. Powrót do góry    #2114
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Podalem ale ty tego nie przyjmujesz do wiadomosci,bo nie pasuje pod twoja teze.
    Zaplanowanych bombardowan i masakr po 2 WS przeprowadzono na swiecie wiele ale ja nie bede robil tutaj za nauczyciela.
    Najzwyczajniej w swiecie twoja wiedza ogranicza sie do tego co ci zapodaja od 24 lutego w TV.

    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta

    Nie ma i nie będzie miejsca dla jakichkolwiek rosjan gdziekolwiek w życiu publicznym- także w sporcie.
    Najwidoczniej ograniczasz sie do zuzla,ale wtedy piszac cos takiego robisz z siebie wioskowego glupka.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 07-07-2022 o 09:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Powrót do góry    #2115
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Nie podałeś . Nie podałeś przykładów masakr na osobach cywilnych wykonanych przez Amerykanów, Żydów czy kogokolwiek innego w których stosowane były listy proskrypcyjne.



    Również nie podałeś przykładów celowych bombardowań tudzież uderzeń rakietowych w bloki mieszkalne. To robią tylko i wyłącznie bracia griszki, artiomka czy emilka.

    Cała tutejsza banda bolszewicko- toruńska- wrocławska nie potrafi podać.

Strona 47 z 83 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •