Strona 46 z 83 PierwszyPierwszy ... 36444546474856 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 3692

Wątek: Sparta Wrocław 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Rosjan można.

    ale najpierw wypada sprawdzić siłę najgroźniejszych rywali, przed i po. Wtedy można.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #2027
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    W sensie jednych mozna drugich nie mozna

  3. Powrót do góry    #2028
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie probuje niczego tlumaczyc a jedynie podalem przyklady o ktore prosiles.
    Nie moja wina,ze jestes zwyklym oslem o inteligencja ameby i nie rozumiesz co czytasz.
    To ty probujesz tlumaczyc Amerykanow,Serbow ,Izraelczykow czy NATO ,co jest obrzydliwe.
    Erdogana pewnie tez bedziesz tlumaczyl za wybijanie Kurdow,bo przeciez Ukraina,Ruskie i Emil...
    Jestes zwyklym smieciem.

    Nic nie podałeś. Nie podałeś przykładu "zbrodni wojennej" jankesów , która nie została osądzona. Serbów? To Serbowie chyba byli atakowani przez NATO. Miesza ci się już wszystko w nieudolnej próbie stworzenia symetrii między bandytami od emila a innymi, którzy rzekomo działają podobnie.

    Skoro inne kraje według ciebie inne kraje dokonują zbrodni wojennych to które kraje oskarżyły je o nie przed MTK?


    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    bardzo jestem ciekawy jak to sie skonczy bo wg mnie AŁ powinien wygrać tak na logike. Ale zyjemy w bolszewickim kraju, prawo tutaj to tylko teoria.

    Bolszewickim powiadasz? To zobacz jakie flagi dzierżą wyzwoleńcy ukraińskiego, nazistowskiego reżimu- kumple emila, griszki, artiomka i innych gwiazdeczek z różnych dziedzin sportu, kacapów.



    A tutaj brodaci od griszy mówią, że z putlerkiem i islamem dojdą aż do Berlina

    No i wskażcie mi drogie onucki gdzie tak zdarzyło się w Europie tudzież na świecie

    https://twitter.com/LlopisMarta95/st...74510463422464


    https://twitter.com/LlopisMarta95/st...74510463422464

  4. Powrót do góry    #2029
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nie wiem jak mozna byc tak ograniczonym.
    Chciales przyklady atakowania osiedli mieszkaniowych i
    masakr wiec ci podalem.
    Izraelczycy caly czas ,od nastu lat atakuja osiedla palestynskie i na odwrot,
    Serbowie dokonywali masakr na ludnosci cywilnej,NATO bombardowalo
    co popadnie i nawet sie z tym nie kryli,Turcja od lat wybija Kurdow.
    USA z Wlk.Brytania pod falszywym pretekstem zaatakowali Irak gdzie
    ofiar cywilnych bylo sporo.
    To sa te przyklady o ktore pytales a ze praktycznie nikt oporcz
    Serbii oficjalnie za to nie beknal to zwykla polityka.
    Widocznie juz tak jest,ze jak zabijesz ukrainskie dziecko to jestes
    zbrodniarzem a jak kurdyjskie lub palestynskie,jestes obronca demokracji.
    Zyj w swoim swiecie i nie zawracaj mi wiecej doopy.

    EOT
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #2030
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,323
    Kliknij i podziękuj
    1,092
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    Yaperdole King zebys sie karva juz nie zesral tymi ruskimi ujami ilez mozna pilowac ten temat, emil emill blabla bla ,niech kacapy juz zyebia jak najszybciej ukraincow zeby tylko emilek i artiomek wrocil na po i bedzie git bo przeciez inni tez mordowali , ale emil , artiom bla bla bla
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 06-07-2022 o 08:38

  6. Powrót do góry    #2031
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nie wiem co wspólnego temat poprzednich wojen/konfliktow z zuzlowcami.
    Może mnie oświecisz?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #2032
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Ale ty nie wiem nie dociera do ciebie ze oni maja obywatelstwo PL i oficjalnie potępili wojne sa normalnymi obywatelami naszego kraju nie wiem ty jestes jakis ograniczony umysłowo ?

    Można się przywalic do Griszy bo on tego nie zrobił więc zasadne jest jego wywalenie .

    Dodam tylko jesli Artiom wygra w sądzie,a sa duze przesłanki ze tak bedzie co dalej.
    Pomijając odszkodowania dla niego ,klub też może pójść za ciosem przecież ocxywiste jest to ze z powodu jego braku mamy roz..ny sezon mniej spotkań ranga klubu itp .

    Oczywiste jest tez to ze całe zamieszanie nie jest o wsparcie Ukrainy tylko wyeliminowanie mistrzowskiej drużyny.
    Tyle co chciałem napisać.

  8. Powrót do góry    #2033
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,323
    Kliknij i podziękuj
    1,092
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem co wspólnego temat poprzednich wojen/konfliktow z zuzlowcami.
    Może mnie oświecisz?
    Ja tez nie wiem dlatego dziwie sie ze ciagle o tym mowisz,i chcesz tu wszystkim udowodnic ze amerykanie tez zabijali, jak chcesz zrozumiec ( zobaczyc ) roznice wystRczy pogadac z kims z wyzwolonych terenow przez kacapow,mi nie chodzi tylko o zuzlokow jestem za uyebaniem wszystkich kacapow , skoro oni nie potrafia nie chca zrozumiec pewnych kwesti powinnismy im to pokazac wlasnie w tski sposob moze zrozumieja (watpie) dlatego dla mnie nie ma miejsca dla nich w cywilizowanym swiecie i meczy mnie ich perdolenie po gakcie ze oni nic nie wiedxieli i

    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Ale ty nie wiem nie dociera do ciebie ze oni maja obywatelstwo PL i oficjalnie potępili wojne sa normalnymi obywatelami naszego kraju nie wiem ty jestes jakis ograniczony umysłowo ?

    Można się przywalic do Griszy bo on tego nie zrobił więc zasadne jest jego wywalenie .

    Dodam tylko jesli Artiom wygra w sądzie,a sa duze przesłanki ze tak bedzie co dalej.
    Pomijając odszkodowania dla niego ,klub też może pójść za ciosem przecież ocxywiste jest to ze z powodu jego braku mamy roz..ny sezon mniej spotkań ranga klubu itp .

    Oczywiste jest tez to ze całe zamieszanie nie jest o wsparcie Ukrainy tylko wyeliminowanie mistrzowskiej drużyny.
    Tyle co chciałem napisać.
    Uj mnie obchodzi wasz sezon , jakies zasady trzeba w zyciu miec , tam gina ludzi a ty mi tu perdolisz o sadach i sexonie, ma Polskie obywatelstwo ale ciagle achowuje sie jak ruski dlatego jestem za tym zeby go trakrowac jak rudkiego i ich placz teraz nic w tym yemacie nie zmieni
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 06-07-2022 o 10:48

  9. Powrót do góry    #2034
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    opanuj trochę podniecenie, bo nie da się czytać tego bełkotu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    kobra102 (06-07-2022)

  11. Powrót do góry    #2035
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    A jak za sprawę wezmą sie znani adwokaci typu Marczak to będzie wstyd na cały kraj.
    Były juz przesłanki bo nawet minister sportu (chyba) nie widział podstaw do blokowania AŁ i EM .

  12. Powrót do góry    #2036
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Ale ty nie wiem nie dociera do ciebie ze oni maja obywatelstwo PL i oficjalnie potępili wojne sa normalnymi obywatelami naszego kraju nie wiem ty jestes jakis ograniczony umysłowo ?

    Można się przywalic do Griszy bo on tego nie zrobił więc zasadne jest jego wywalenie .

    Dodam tylko jesli Artiom wygra w sądzie,a sa duze przesłanki ze tak bedzie co dalej.
    Pomijając odszkodowania dla niego ,klub też może pójść za ciosem przecież ocxywiste jest to ze z powodu jego braku mamy roz..ny sezon mniej spotkań ranga klubu itp .

    Oczywiste jest tez to ze całe zamieszanie nie jest o wsparcie Ukrainy tylko wyeliminowanie mistrzowskiej drużyny.
    Tyle co chciałem napisać.
    Tu raczej do ciebie nie docierają pewne fakty. Otóż ani Artiom ani Emil nie są "normalnymi" obywatelami Polski. Bo mają dwa obywatelstwa, Polski i Rosji. Normalny obywatel Polski ma jedno obywatelstwo. Po drugie, oni z własnej woli (mimo, że posiadali nasze obywatelstwo) twierdzili, że w pierwszej kolejności są Rosjanami. Bo tak wybrali, nikt ich do tego nie zmuszał. To była ich wola. I w Polsce nikt im z tego powodu wyrzutów nie robił. Więc zdziwiłbym się mocno gdyby taki Artiom wygrał w sądzie. Bo przecież on został zbanowany jako Rosjanin a nie Polak. Bo mimo, że posiadał dwa obywatelstwa, sam zdefiniował się jako Rosjanin. Ba, obaj, i Emil i Artiom, w swoim czasie, stwierdzili, że tak naprawdę to oni sięgnęli po polski paszport tylko w celach praktycznych i administracyjnych. Bo mogli, ale dalej twardo uważali się za Rosjan. W zawodach startowali jako Rosjanie.

    Więc co ty mi tu pyerdolisz, że "Polak" Artiom i Emil są poszkodowani bo ogranicza im się ich prawa konstytucyjne ? Obaj w momencie zbanowania byli Rosjanami a nie Polakami. Tak przynajmniej sami twierdzili. A o startach pod polską flagą nie chcieli nawet słyszeć. A teraz lament w mediach, że PZM-ot nie chce im wydać polskich licencji ? No nie chce, bo oni czują się Rosjanami, do czego mają prawo i sami to przyznali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    honer (06-07-2022)

  14. Powrót do góry    #2037
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tu raczej do ciebie nie docierają pewne fakty. Otóż ani Artiom ani Emil nie są "normalnymi" obywatelami Polski. Bo mają dwa obywatelstwa, Polski i Rosji. Normalny obywatel Polski ma jedno obywatelstwo. Po drugie, oni z własnej woli (mimo, że posiadali nasze obywatelstwo) twierdzili, że w pierwszej kolejności są Rosjanami. Bo tak wybrali, nikt ich do tego nie zmuszał. To była ich wola. I w Polsce nikt im z tego powodu wyrzutów nie robił. Więc zdziwiłbym się mocno gdyby taki Artiom wygrał w sądzie. Bo przecież on został zbanowany jako Rosjanin a nie Polak. Bo mimo, że posiadał dwa obywatelstwa, sam zdefiniował się jako Rosjanin. Ba, obaj, i Emil i Artiom, w swoim czasie, stwierdzili, że tak naprawdę to oni sięgnęli po polski paszport tylko w celach praktycznych i administracyjnych. Bo mogli, ale dalej twardo uważali się za Rosjan. W zawodach startowali jako Rosjanie.

    Więc co ty mi tu pyerdolisz, że "Polak" Artiom i Emil są poszkodowani bo ogranicza im się ich prawa konstytucyjne ? Obaj w momencie zbanowania byli Rosjanami a nie Polakami. Tak przynajmniej sami twierdzili. A o startach pod polską flagą nie chcieli nawet słyszeć. A teraz lament w mediach, że PZM-ot nie chce im wydać polskich licencji ? No nie chce, bo oni czują się Rosjanami, do czego mają prawo i sami to przyznali.
    Pisowska doktryna prawna. Przyznam szczerze, że dawno nie czytałem tu takiego steku bzdur. To jest absurdalne na wszystkich mozliwych poziomach, nawet jak na takiego pisowskiego dziwaka jak ty.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 06-07-2022 o 11:15
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (06-07-2022)

  16. Powrót do góry    #2038
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Dlatego cieszymy sie ze sprawa idzie do sądu bo to co my piszemy to tylko opinie , fajnie ze jakaś instytucja wyda oświetlenie .
    Czekamy z niecierpliwością

    Minister pisowski ,

  17. Powrót do góry    #2039
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,323
    Kliknij i podziękuj
    1,092
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    Powinniscie jeszcze zelenskiego pozwac ze wam sezon sperdolil predluzajaca sie wojna… nie ma co plakac za rok znow uslyszycie gromkie wutezzzz na stadionoe juz rusko z krycha naprwno cos wykombinuja

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donald Trumpek za jego przydatny post!

    Mariusz (06-07-2022)

  19. Powrót do góry    #2040
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Ja tez nie wiem dlatego dziwie sie ze ciagle o tym mowisz,i chcesz tu wszystkim udowodnic ze amerykanie tez zabijali, jak chcesz zrozumiec ( zobaczyc ) roznice wystRczy pogadac z kims z wyzwolonych terenow przez kacapow,mi nie chodzi tylko o zuzlokow jestem za uyebaniem wszystkich kacapow , skoro oni nie potrafia nie chca zrozumiec pewnych kwesti powinnismy im to pokazac wlasnie w tski sposob moze zrozumieja (watpie) dlatego dla mnie nie ma miejsca dla nich w cywilizowanym swiecie i meczy mnie ich perdolenie po gakcie ze oni nic nie wiedxieli
    A ty pogadaj z ludźmi z terenów wyzwolonych przez jankesów i zapytaj co na ich temat sądzą miejscowi - ale najpierw odstaw dragi co najmniej na miesiąc żeby w rozmowie nie wystawiać się na podobne pośmiewisko jak podczas pisania postów na forum.

  20. Powrót do góry    #2041
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tu raczej do ciebie nie docierają pewne fakty. Otóż ani Artiom ani Emil nie są "normalnymi" obywatelami Polski. Bo mają dwa obywatelstwa, Polski i Rosji. Normalny obywatel Polski ma jedno obywatelstwo. Po drugie, oni z własnej woli (mimo, że posiadali nasze obywatelstwo) twierdzili, że w pierwszej kolejności są Rosjanami. Bo tak wybrali, nikt ich do tego nie zmuszał. To była ich wola. I w Polsce nikt im z tego powodu wyrzutów nie robił. Więc zdziwiłbym się mocno gdyby taki Artiom wygrał w sądzie. Bo przecież on został zbanowany jako Rosjanin a nie Polak. Bo mimo, że posiadał dwa obywatelstwa, sam zdefiniował się jako Rosjanin. Ba, obaj, i Emil i Artiom, w swoim czasie, stwierdzili, że tak naprawdę to oni sięgnęli po polski paszport tylko w celach praktycznych i administracyjnych. Bo mogli, ale dalej twardo uważali się za Rosjan. W zawodach startowali jako Rosjanie.

    Więc co ty mi tu pyerdolisz, że "Polak" Artiom i Emil są poszkodowani bo ogranicza im się ich prawa konstytucyjne ? Obaj w momencie zbanowania byli Rosjanami a nie Polakami. Tak przynajmniej sami twierdzili. A o startach pod polską flagą nie chcieli nawet słyszeć. A teraz lament w mediach, że PZM-ot nie chce im wydać polskich licencji ? No nie chce, bo oni czują się Rosjanami, do czego mają prawo i sami to przyznali.
    Bzdura. Posiadanie innego obywatelstwa poza polskim nie jest żadnym argumentem, ani przesłanką, aby blokować im możliwość do korzystania z praw, jakie niesie ze sobą posiadanie obywatelstwa polskiego.
    Czuć się mogą Rosjanami, Chińczykami czy Serbii, ważne jest czy mają obywatelstwo polskie. A mają. Tu nie powinno być żadnej dodatkowej dyskusji.
    Jeśli obywatelstwo polskie otrzyma Wadim, to tak samo będzie miał w pełni te same prawa co Emil, Artiom, czy Ty i widzi-mi-się prawilnych obrońców ojczyzny nie ma tutaj żadnych podstaw.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #2042
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Dokładnie jak tak bardzo chcieli sie wykazac trzeba było iść do sadu i odrbrac albo nakazac sie zrzec obywatelstwa PL .

  22. Powrót do góry    #2043
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,323
    Kliknij i podziękuj
    1,092
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A ty pogadaj z ludźmi z terenów wyzwolonych przez jankesów i zapytaj co na ich temat sądzą miejscowi - ale najpierw odstaw dragi co najmniej na miesiąc żeby w rozmowie nie wystawiać się na podobne pośmiewisko jak podczas pisania postów na forum.
    A ty wyciagnij wkoncu ruskiego koutada z ryja i przestan udawac geopolityka i znawcce tematu , bos glypi jak buc a te twoje glebokie analizy to mozesz przedstwaiac kolega w tworkach

  23. Powrót do góry    #2044
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tu raczej do ciebie nie docierają pewne fakty. Otóż ani Artiom ani Emil nie są "normalnymi" obywatelami Polski. Bo mają dwa obywatelstwa, Polski i Rosji. Normalny obywatel Polski ma jedno obywatelstwo. Po drugie, oni z własnej woli (mimo, że posiadali nasze obywatelstwo) twierdzili, że w pierwszej kolejności są Rosjanami. Bo tak wybrali, nikt ich do tego nie zmuszał. To była ich wola. I w Polsce nikt im z tego powodu wyrzutów nie robił. Więc zdziwiłbym się mocno gdyby taki Artiom wygrał w sądzie. Bo przecież on został zbanowany jako Rosjanin a nie Polak. Bo mimo, że posiadał dwa obywatelstwa, sam zdefiniował się jako Rosjanin. Ba, obaj, i Emil i Artiom, w swoim czasie, stwierdzili, że tak naprawdę to oni sięgnęli po polski paszport tylko w celach praktycznych i administracyjnych. Bo mogli, ale dalej twardo uważali się za Rosjan. W zawodach startowali jako Rosjanie.

    Więc co ty mi tu pyerdolisz, że "Polak" Artiom i Emil są poszkodowani bo ogranicza im się ich prawa konstytucyjne ? Obaj w momencie zbanowania byli Rosjanami a nie Polakami. Tak przynajmniej sami twierdzili. A o startach pod polską flagą nie chcieli nawet słyszeć. A teraz lament w mediach, że PZM-ot nie chce im wydać polskich licencji ? No nie chce, bo oni czują się Rosjanami, do czego mają prawo i sami to przyznali.
    Są normalnym obywatelami Polski i mają te same prawa co każdy obywatel Polski, i nie zmieni to nawet to jak się wypowiadają. Błąd został popełniony przy nadawaniu obywatelstwa, a prawa nabytych nie możesz sobie tak o cofnąć.

    Obywatelstwo polskie – w myśl prawa polskiego obywatelami polskimi są osoby, które posiadają obywatelstwo polskie. Będąc obywatelem polskim i równocześnie obywatelem innego państwa, nie można powoływać się ze skutkiem prawnym przed polskimi organami władzy państwowej na to inne obywatelstwo i na wynikające z niego prawa i obowiązki. Obywatel polski posiadający równocześnie obywatelstwo innego państwa ma wobec państwa polskiego takie same prawa i obowiązki jak osoba posiadająca wyłącznie obywatelstwo polskie.

  24. Powrót do góry    #2045
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,599
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Nie było żadnego błędu przy nadaniu obywatelstwa. Spełniają warunki, dostali w normalnym trybie. Tak samo jak Tarasienko, który też powinien otrzymać. Tam nie było żadnego wyciągania ręki przy tym obywatelstwie, tylko w normalnym trybie je otrzymali.

    I teraz muszą być traktowani jak obywatele Polscy. Artiom jest w sądzie z PZM, Emil podobno też. Oni nie przegrają tych spraw.

  25. Powrót do góry    #2046
    Początkujący
    Dołączył
    04-07-2022
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wielu z was w ogóle nie kuma.Czy Artiom i Emil w momencie wypowiedzenia wojny byli polskimi seniorami ? NIE.Zostali zawieszeni jako obcokrajowcy z kraju agresora.PZM i Speedway Ekstraligi może w każdej chwili wprowadzić uchwałę że na pozycji polskiego seniora mogą jeździć osoby urodzone tylko w Polsce i po sprawie.

  26. Powrót do góry    #2047
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Niech się zrzekną obywatelstwa rosyjskiego i wio na tory żużlowe w przyszłym sezonie.

  27. Powrót do góry    #2048
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Karamba Zobacz posta
    PZM i Speedway Ekstraligi może w każdej chwili wprowadzić uchwałę że na pozycji polskiego seniora mogą jeździć osoby urodzone tylko w Polsce i po sprawie.
    niech dopiszą od razu, że muszą też być hetero katolikami rasy białej. A co.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  28. Powrót do góry    #2049
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    A ty wyciagnij wkoncu ruskiego koutada z ryja i przestan udawac geopolityka i znawcce tematu , bos glypi jak buc a te twoje glebokie analizy to mozesz przedstwaiac kolega w tworkach
    Koutada powiadasz? Serio, odstaw te dragi

  29. Powrót do góry    #2050
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Bzdura. Posiadanie innego obywatelstwa poza polskim nie jest żadnym argumentem, ani przesłanką, aby blokować im możliwość do korzystania z praw, jakie niesie ze sobą posiadanie obywatelstwa polskiego.
    Czuć się mogą Rosjanami, Chińczykami czy Serbii, ważne jest czy mają obywatelstwo polskie. A mają. Tu nie powinno być żadnej dodatkowej dyskusji.
    Jeśli obywatelstwo polskie otrzyma Wadim, to tak samo będzie miał w pełni te same prawa co Emil, Artiom, czy Ty i widzi-mi-się prawilnych obrońców ojczyzny nie ma tutaj żadnych podstaw.
    wg tego kompletnego kretyna podatków też pewnie nie musieli płacić w Polsce, skoro co prawda mają tu firmy, ale bardziej czują się Rosjanami.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #2051
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    wg tego kompletnego kretyna podatków też pewnie nie musieli płacić w Polsce, skoro co prawda mają tu firmy, ale bardziej czują się Rosjanami.
    Może ja sie poczuje eskimosem tez wale podatki

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    wg tego kompletnego kretyna podatków też pewnie nie musieli płacić w Polsce, skoro co prawda mają tu firmy, ale bardziej czują się Rosjanami.
    Może ja sie poczuje eskimosem tez wale podatki

  31. Powrót do góry    #2052
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Pomijam kwestie prawne bo to nie o to tu powinno chodzić. Dziwię się większości z was kibiców WST i Apatora, że
    dla lepszego miejsca w lidze, czy ba nawet mistrzostwa tej prowincjonalnej ligi potraficie się tak s****ić. Dla mnie nawet gdyby to z prawnego punktu widzenia było możliwe
    żaden klub nie że taki jest zakaz tylko ze zwykłej przyzwoitości nie powinien zatrudniać Rosjan bez względu na to ile jeszcze mają obywatelstw.
    Idąc waszym tokiem rozumowania nie powinno być nakładanych żadnych sankcji na Rosję bo przecież to nie Putin cierpi, jemu pieniędzy nie zabraknie, tylko
    zwykli, najczęściej biedni obywatele Rosji. Tylko właśnie o to w tym chodzi by izolować Rosje i jej obywateli (nawet z dziesięcioma obywatelstwami) na wszelkich możliwych
    płaszczyznach. By właśnie ci zwykli obywatele odczuli to, że droga którą podąża ich kraj( dla Emila czy Artioma Rosja zawsze będzie ich krajem) powoduje, że przez cywilizowany świat są niepożądani i że do póki tego nie zmienią nie będą zapraszani czy to do biznesu czy to na areny sportowe.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  32. Powrót do góry    #2053
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,599
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez Karamba Zobacz posta
    Wielu z was w ogóle nie kuma.Czy Artiom i Emil w momencie wypowiedzenia wojny byli polskimi seniorami ? NIE.Zostali zawieszeni jako obcokrajowcy z kraju agresora.PZM i Speedway Ekstraligi może w każdej chwili wprowadzić uchwałę że na pozycji polskiego seniora mogą jeździć osoby urodzone tylko w Polsce i po sprawie.
    Nie może takiej uchwały prowadzić. To nie jest prywatny folwark w czym za chwilę sąd i w innej sprawie UOKiK ekstraligę uświadomi.

  33. Powrót do góry    #2054
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Czyli jak w Polsce rządziła komuna i łamała wszelkie prawa ludzkie, brała udział w interwencji w Czechosłowacji to wszyscy mieszkańcy Polski powinni być sekowani na świecie?

  34. Powrót do góry    #2055
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Pomijam kwestie prawne bo to nie o to tu powinno chodzić. Dziwię się większości z was kibiców WST i Apatora, że
    dla lepszego miejsca w lidze, czy ba nawet mistrzostwa tej prowincjonalnej ligi potraficie się tak s****ić. Dla mnie nawet gdyby to z prawnego punktu widzenia było możliwe
    żaden klub nie że taki jest zakaz tylko ze zwykłej przyzwoitości nie powinien zatrudniać Rosjan bez względu na to ile jeszcze mają obywatelstw.
    Idąc waszym tokiem rozumowania nie powinno być nakładanych żadnych sankcji na Rosję bo przecież to nie Putin cierpi, jemu pieniędzy nie zabraknie, tylko
    zwykli, najczęściej biedni obywatele Rosji. Tylko właśnie o to w tym chodzi by izolować Rosje i jej obywateli (nawet z dziesięcioma obywatelstwami) na wszelkich możliwych
    płaszczyznach. By właśnie ci zwykli obywatele odczuli to, że droga którą podąża ich kraj( dla Emila czy Artioma Rosja zawsze będzie ich krajem) powoduje, że przez cywilizowany świat są niepożądani i że do póki tego nie zmienią nie będą zapraszani czy to do biznesu czy to na areny sportowe.
    spokojnie, zmień pampersa. nie wrócą już w tym sezonie, wczołgacie się w końcu do PO.

    Cytat Zamieszczone przez Karamba Zobacz posta
    Wielu z was w ogóle nie kuma.Czy Artiom i Emil w momencie wypowiedzenia wojny byli polskimi seniorami ? NIE.Zostali zawieszeni jako obcokrajowcy z kraju agresora.PZM i Speedway Ekstraligi może w każdej chwili wprowadzić uchwałę że na pozycji polskiego seniora mogą jeździć osoby urodzone tylko w Polsce i po sprawie.
    nie mogą, ponieważ takie postanowienie również naruszałoby Konstytucję.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  35. Powrót do góry    #2056
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,599
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Pomijam kwestie prawne bo to nie o to tu powinno chodzić. Dziwię się większości z was kibiców WST i Apatora, że
    dla lepszego miejsca w lidze, czy ba nawet mistrzostwa tej prowincjonalnej ligi potraficie się tak s****ić. Dla mnie nawet gdyby to z prawnego punktu widzenia było możliwe
    żaden klub nie że taki jest zakaz tylko ze zwykłej przyzwoitości nie powinien zatrudniać Rosjan bez względu na to ile jeszcze mają obywatelstw.
    Idąc waszym tokiem rozumowania nie powinno być nakładanych żadnych sankcji na Rosję bo przecież to nie Putin cierpi, jemu pieniędzy nie zabraknie, tylko
    zwykli, najczęściej biedni obywatele Rosji. Tylko właśnie o to w tym chodzi by izolować Rosje i jej obywateli (nawet z dziesięcioma obywatelstwami) na wszelkich możliwych
    płaszczyznach. By właśnie ci zwykli obywatele odczuli to, że droga którą podąża ich kraj( dla Emila czy Artioma Rosja zawsze będzie ich krajem) powoduje, że przez cywilizowany świat są niepożądani i że do póki tego nie zmienią nie będą zapraszani czy to do biznesu czy to na areny sportowe.
    Wiele razy to pisałem, powtórzę. Apator i Sparta podpisały umowy z zawodnikami, zapłaciły im. W czym te kluby zawiniły? Chcecie kogokolwiek zawieszać, niech reszta klubów zrzuci się po pół banki by oddać kasę Apatorowi Sparcie, GKMowi, otworzyć należalo okienko by te kluby mogły zakontraktować Doyle'a czy innego Madsena za tą kasę i dalej sobie zawieszajcie kogo chcecie. Nie można karać polskich klubów przede wszystkim. Nie wypracowano rozwiązania by nie zaburzać układu sił ligi, nie wypracowano rozwiązań finansowych. Skoro te umowy w listopadzie podpisane nic nie znaczyły, to inne też powinny nic nie znaczyć. I ciekawe co by Swiacik powiedział jakby Apator 3 bańki przeznaczone na Emila położył na stół Madsenowi bez ważnego kontraktu w marcu.

  36. Powrót do góry    #2057
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 101 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    ... rusko z krycha naprwno cos wykombinuja
    Taaaa Napewno

    Laguta pozywaniem PZM tylko wystawił się tylko na policzenie ząbków. Z betonem jeszcze nikt nie wygrał..od razu widać że nie Polak

    A i jeszcze jedno..bo może wam* umkło w ferworze walki, Sikora został szefem FIM na EU, także tego

    *- tym spolaryzowanym inaczej

  37. Powrót do góry    #2058
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,186
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Wiele razy to pisałem, powtórzę. Apator i Sparta podpisały umowy z zawodnikami, zapłaciły im. W czym te kluby zawiniły? Chcecie kogokolwiek zawieszać, niech reszta klubów zrzuci się po pół banki by oddać kasę Apatorowi Sparcie, GKMowi, otworzyć należalo okienko by te kluby mogły zakontraktować Doyle'a czy innego Madsena za tą kasę i dalej sobie zawieszajcie kogo chcecie. Nie można karać polskich klubów przede wszystkim. Nie wypracowano rozwiązania by nie zaburzać układu sił ligi, nie wypracowano rozwiązań finansowych. Skoro te umowy w listopadzie podpisane nic nie znaczyły, to inne też powinny nic nie znaczyć. I ciekawe co by Swiacik powiedział jakby Apator 3 bańki przeznaczone na Emila położył na stół Madsenowi bez ważnego kontraktu w marcu.
    Polskie firmy działające na Ukrainie straciły swój majątek. Kto im to zwróci?

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    Dominik (06-07-2022)

  39. Powrót do góry    #2059
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta

    A i jeszcze jedno..bo może wam* umkło w ferworze walki, Sikora został szefem FIM na EU, także tego
    Czy to powoduje, że może olewać konstytucję? No raczej nie.

  40. Powrót do góry    #2060
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,599
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Polskie firmy działające na Ukrainie straciły swój majątek. Kto im to zwróci?
    Jaki związek ze strata majątku polskich firm na Ukrainie ma Apator, Sparta czy GKM? Polskie firmy straciły majątek to okradnijmy Sparte Wrocław? Wyższa logika. Jak polskie firmy stracą majątek w Hiszpanii to ukarzemy Lecha Poznań czy Skrę Bełchatów?

  41. Powrót do góry    #2061
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 101 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Czy to powoduje, że może olewać konstytucję? No raczej nie.
    Phi...prezydent może, to co dopiero prezes PZM

  42. Powrót do góry    #2062
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,186
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jaki związek ze strata majątku polskich firm na Ukrainie ma Apator, Sparta czy GKM? Polskie firmy straciły majątek to okradnijmy Sparte Wrocław? Wyższa logika. Jak polskie firmy stracą majątek w Hiszpanii to ukarzemy Lecha Poznań czy Skrę Bełchatów?
    Chodzi mi o Twoje selektywne podejście. Walec skutków konfliktu jedzie po wszystkich. Po nas też bo jest inflacja. Wykluczenie ruskich to reakcja lepsza lub gorsza ale państwa i organizacje próbują robić co się da. Często są to działania symboliczne.

  43. Powrót do góry    #2063
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Phi...prezydent może, to co dopiero prezes PZM
    W kontekście sprawy sądowej niczego to nie zmienia. Oczywiście zakładając normalny sąd.

  44. Powrót do góry    #2064
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Wiele razy to pisałem, powtórzę. Apator i Sparta podpisały umowy z zawodnikami, zapłaciły im. W czym te kluby zawiniły? Chcecie kogokolwiek zawieszać, niech reszta klubów zrzuci się po pół banki by oddać kasę Apatorowi Sparcie, GKMowi, otworzyć należalo okienko by te kluby mogły zakontraktować Doyle'a czy innego Madsena za tą kasę i dalej sobie zawieszajcie kogo chcecie. Nie można karać polskich klubów przede wszystkim. Nie wypracowano rozwiązania by nie zaburzać układu sił ligi, nie wypracowano rozwiązań finansowych. Skoro te umowy w listopadzie podpisane nic nie znaczyły, to inne też powinny nic nie znaczyć. I ciekawe co by Swiacik powiedział jakby Apator 3 bańki przeznaczone na Emila położył na stół Madsenowi bez ważnego kontraktu w marcu.
    Spartanowi nawet nie odpowiadam bo debil zawsze będzie debilem i nie zrozumie słowa pisanego.

    Piernik 100% racji w niczym te kluby nie zawiniły i uważam, że zz nie rozwiązało tematu. Czy było lepsze wyjście? Czy unieważnienie kontraktów i nowe okienko byłoby lepszym rozwiązaniem? Być może. Czy te kluby powinny dostać jakieś rekompensaty od EL czytaj od pozostałych klubów? Myślę, że tak. Co by Świącik zrobił czy co by powiedział nie interesuje mnie to bo mówię w swoim imieniu jaki mam pogląd na sytuacje i jak ja bym postąpił. Tu naprawdę nie chodzi o tą prowincjonalną lige.


    kowjanko nie chcę się wdawać w polemikę. Myślę, że to jednak sytuacje nieporównywalne. Polacy w zdecydowanej większości byli przeciwni władzy, w Rosji ta proporcja jest skrajnie odwrotna.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  45. Powrót do góry    #2065
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Dziwię się większości z was kibiców WST i Apatora, że
    dla lepszego miejsca w lidze, czy ba nawet mistrzostwa tej prowincjonalnej ligi potraficie się tak s****ić.
    Nie to co taki Lublin, Częstochowa czy Leszno, gdzie się tak dzielnie krzyczy, że to takie nie fair żeby Rosjanie jeździli, bo oni swoich no-name'ów oddali, albo zawiesili zawodnika i tak czy siak miał nie jechać.
    Jeszcze rozumiem jeśli kibic z Torunia lub Wrocławia jest przeciwny jeździe Rosjan, tudzież kibice rywali potrafią przyznać, że powinni jechać. W przypadku takich osób można mówić o jakimś obiektywnym spojrzeniu. Ale sorry...jak ktoś jest dzielnym kibicem Włókniarza czy Stali to może sobie głośno krzyczeć, że to takie "nieprzyzwoite" korzystać z rosyjskich zawodników. Ciekawe czy by mieli takie samo zdanie, gdyby mieli u siebie jako lidera takiego Artioma czy Emila.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #2066
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Polacy w zdecydowanej większości byli przeciwni władzy, w Rosji ta proporcja jest skrajnie odwrotna.
    Jesteś pewny tych proporcji? Bo ja nie. W Rosji za sprzeciw wobec władzy są sankcje jak za komuny więc nie wierzyłbym w te liczby podawane przez telewizornię.

  47. Powrót do góry    #2067
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 101 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    W kontekście sprawy sądowej niczego to nie zmienia. Oczywiście zakładając normalny sąd.
    Ja nie zakładam niczego. Pisałem niedawno nawet tu wątku o możliwych konsekwencjach sporu Laguty z PZM i na moje żaden werdykt nie będzie dobry dla niego.

  48. Powrót do góry    #2068
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Ja nie zakładam niczego. Pisałem niedawno nawet tu wątku o możliwych konsekwencjach sporu Laguty z PZM i na moje żaden werdykt nie będzie dobry dla niego.
    Domyślam się. Zawsze juz będzie tym złym, choć, wg mnie, niczego złego, w przeciwieństwie do tłuka Sikory, nie zrobił.

  49. Powrót do góry    #2069
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nie to co taki Lublin, Częstochowa czy Leszno, gdzie się tak dzielnie krzyczy, że to takie nie fair żeby Rosjanie jeździli, bo oni swoich no-name'ów oddali, albo zawiesili zawodnika i tak czy siak miał nie jechać.
    Jeszcze rozumiem jeśli kibic z Torunia lub Wrocławia jest przeciwny jeździe Rosjan, tudzież kibice rywali potrafią przyznać, że powinni jechać. W przypadku takich osób można mówić o jakimś obiektywnym spojrzeniu. Ale sorry...jak ktoś jest dzielnym kibicem Włókniarza czy Stali to może sobie głośno krzyczeć, że to takie "nieprzyzwoite" korzystać z rosyjskich zawodników. Ciekawe czy by mieli takie samo zdanie, gdyby mieli u siebie jako lidera takiego Artioma czy Emila.
    mentikk nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie wiem kto ma jakie pobudki przeciw jeździe Rosjan. Jeżeli takie ze to osłabienie przeciwnika no to słabo, ale mnie do tej grupy nie zaliczaj. Idąc twoim tokiem rozumowania to powinienem być zwolennikiem odwieszenie tych zawodników od przyszłego sezonu no bo to mniejsze prawdopodobieństwo, że Madsena ktoś wyrwie z Włókniarza, a tak nie jest.

    kowjanko no nie zgodzę się. Przypomnij sobie fale strajków przeciw władzy i ich skale. W Polsce w tych strajkach ginęli ludzie więc strajkowanie nie było "bezpieczne" A poza tym, nam władze narzucono oni wybrali i popierają sami.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  50. Powrót do góry    #2070
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Artiom był cacy, dopóki płacił tutaj podatki. Teraz jest złym ruskim
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Strona 46 z 83 PierwszyPierwszy ... 36444546474856 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •