Strona 37 z 83 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,665 z 3692

Wątek: Sparta Wrocław 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1621
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,496
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Z wypowiedzi Rusko dla s-f wynika ze Tai zostanie do końca kontraktu. Szkoda ze nie wspomniał nic na temat Artioma.

  2. Powrót do góry    #1622
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Z wypowiedzi Rusko dla s-f wynika ze Tai zostanie do końca kontraktu. Szkoda ze nie wspomniał nic na temat Artioma.
    ale co mial o ruskim wspominac?

  3. Powrót do góry    #1623
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,496
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Czy będzie jeździł w Sparcie, czy nie.

  4. Powrót do góry    #1624
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    cukrzyca weź ze sobą wózek i pielęgniarkę folksdojczu yebany. Gardzę tobą ty poniemiecka padlino.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #1625
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    cukrzyca weź ze sobą wózek i pielęgniarkę folksdojczu yebany. Gardzę tobą ty poniemiecka padlino.
    no to jak paparuchu bedziesz czy nie? odgrazales sie pare dni temu ze bedziesz

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Czy będzie jeździł w Sparcie, czy nie.
    a dlaczego ma nie jezdzic? kontrakt ma do 2024

  6. Powrót do góry    #1626
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach


    Blackgej, ponawiam pytanie. Fredka cie skrzywdził czy ty jego?
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  7. Powrót do góry    #1627
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    chyba fredka jego bo ma siniaka na prawej rece

  8. Powrót do góry    #1628
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spartann folksdojczu yebany ja będę natomiast ty staruchu w porze meczu już śpisz i robisz w pampersa śmierdziuchu. Nie mogę przestać się śmiać staruchu xgrzybialy. Znowu się zesraleś.

    Nie napinaj się tak bo pielęgniarka nie daje rady z wymianą twoich pampersów.

    Cukrzyca, spartan, spartann co za poyebany czlowiek. Ty jestes lepszy zawodnik od tego spartaka miszcza. Nawet spać chodzicie o tej samej godzinie. Co za cyrkowcy ja pyerdolę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #1629
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Czy będzie jeździł w Sparcie, czy nie.
    Jest zawieszony to gdzie ma jeździć? W Rawiczu? W Picimiu Dolnym? Na podwórku Piernika?

    Będzie odwieszony to będzie startować w Sparcie.

  10. Powrót do góry    #1630
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Bla bla ja tam widziałem ze Gleb był z przodu ale wiadomo każdy widzi swoje
    Ty widziałeś, a sam Gleb spodziewał się innej decyzji sędziego i że odpocznie w powtórce

  11. Powrót do góry    #1631
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Spartann folksdojczu yebany ja będę natomiast ty staruchu w porze meczu już śpisz i robisz w pampersa śmierdziuchu. Nie mogę przestać się śmiać staruchu xgrzybialy. Znowu się zesraleś.

    Nie napinaj się tak bo pielęgniarka nie daje rady z wymianą twoich pampersów.

    Cukrzyca, spartan, spartann co za poyebany czlowiek. Ty jestes lepszy zawodnik od tego spartaka miszcza. Nawet spać chodzicie o tej samej godzinie. Co za cyrkowcy ja pyerdolę.
    paparuchu ja tez bede na meczu i trzymam ciebie za slowo

  12. Powrót do góry    #1632
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Ty widziałeś, a sam Gleb spodziewał się innej decyzji sędziego i że odpocznie w powtórce
    Gleb jest wrażliwy i marzyciel więc pewnie chcial być miły pozatym była jeszcze jedna sytuacja gdzie Taiu był niesłusznie wykluczony ,

  13. Powrót do góry    #1633
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Staruchu poznam cìę po mundurze hitlerjugend? Przyjdziesz jako cukrzyca, spartan czy spartann. Łżesz jak pies staruchu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #1634
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Staruchu poznam cìę po mundurze hitlerjugend? Przyjdziesz jako cukrzyca, spartan czy spartann. Łżesz jak pies staruchu.
    oj widze ze stary tlusty paparuch juz sie miksuje, dla ciebie moge przyjsc w panterce wh

  15. Powrót do góry    #1635
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jaka narracja niemieckiego starucha Chooj ci w doopę patologiczny klamco. Ja jestem zawsze ciebie nie ma praktycznie nigdy. Nie piszę Cwelu do ciebie na pw za nic cię nie przepraszam. Zawsze klamiesz bo jesteś poyebany.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #1636
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jaka narracja niemieckiego starucha Chooj ci w doopę patologiczny klamco. Ja jestem zawsze ciebie nie ma praktycznie nigdy. Nie piszę Cwelu do ciebie na pw za nic cię nie przepraszam. Zawsze klamiesz bo jesteś poyebany.
    dajesz rade paparuchu, wiedzialem ze sie wymiksujesz hehe, ja tam mimo wszystko bede czekal na ciebie reszta zalezy tylko od ciebie

  17. Powrót do góry    #1637
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Jest zawieszony to gdzie ma jeździć? W Rawiczu? W Picimiu Dolnym? Na podwórku Piernika?

    Będzie odwieszony to będzie startować w Sparcie.
    W dupie będzie startował a nie w Sparcie. Koniec z tymi pacholkami ruskimi.

  18. Powrót do góry    #1638
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    W dupie będzie startował a nie w Sparcie. Koniec z tymi pacholkami ruskimi.
    Uderz w stół a pachoł się odezwie. Jak ty doskonale wszystko to odczytujesz i szczekasz.

    O to ciekawe, ale nie będzie startować bo ty tak uważasz?

    Jak jeden z Motorowych pachołków był potrzebny to Kępa zaryzykował małym skandalem a teraz na zawieszeniu tych "pachołków" korzystacie.

    W zasadzie to co dla Artioma czy Emila jest sufitem dla takich jak ty będzie podłogą.

    A teraz dawaj, nazwij mnie ruską onucą czy jak tam nas od lutego wyzywacie. Leje na to i szczam.

  19. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    Leonidas (28-06-2022), Mossberg (28-06-2022), Spartan (27-06-2022), jaceks1 (27-06-2022), kobra102 (27-06-2022), mszat (28-06-2022), młody_piernik2 (27-06-2022)

  20. Powrót do góry    #1639
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Uderz w stół a pachoł się odezwie. Jak ty doskonale wszystko to odczytujesz i szczekasz.

    O to ciekawe, ale nie będzie startować bo ty tak uważasz?

    Jak jeden z Motorowych pachołków był potrzebny to Kępa zaryzykował małym skandalem a teraz na zawieszeniu tych "pachołków" korzystacie.

    W zasadzie to co dla Artioma czy Emila jest sufitem dla takich jak ty będzie podłogą.

    A teraz dawaj, nazwij mnie ruską onucą czy jak tam nas od lutego wyzywacie. Leje na to i szczam.
    Ty pajacu i gowniarzu jeden. Kolega mój, lekarz wyjechał pomóc na Ukrainę i dowiedziałem się wczoraj, że zginął próbowałem się do niego dodzwonić ale dowiedziałem się dopiero przez ambasadę o jego śmierci. Jak jesteś twardy mogę Ci wysłać kilka zdjęć na priv co te s****ysyny ruskie orki wyczynaja na Ukrainie bo mi on przesłał. Brak słów gwalca dziewczynki 13 letnie i nawet stare baby po osiemdziesiątce. Nie ******* mi tu głupot o jeździe u nas ruskich.

  21. Powrót do góry    #1640
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ty pajacu i gowniarzu jeden. Kolega mój, lekarz wyjechał pomóc na Ukrainę i dowiedziałem się wczoraj, że zginął próbowałem się do niego dodzwonić ale dowiedziałem się dopiero przez ambasadę o jego śmierci. Jak jesteś twardy mogę Ci wysłać kilka zdjęć na priv co te s****ysyny ruskie orki wyczynaja na Ukrainie bo mi on przesłał. Brak słów gwalca dziewczynki 13 letnie i nawet stare baby po osiemdziesiątce. Nie ******* mi tu głupot o jeździe u nas ruskich.
    Jarają cie takie rzeczy?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #1641
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jarają cie takie rzeczy?
    Chłopie, czy ty umiesz czytac ze zrozumieniem? Jak przyjedziesz do nas do Lublina za takie coś powinieneś dostać plaskacza.

  23. Powrót do góry    #1642
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Zibly, ja wpadnę, tylko żebyś potem na obdukcję nie latał.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  24. Powrót do góry    #1643
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Zibly, ja wpadnę, tylko żebyś potem na obdukcję nie latał.
    Zapraszam nie mam złych zamiarów.

  25. Powrót do góry    #1644
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Jak nie masz złych zamiarów, jak liściami grozisz?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  26. Powrót do góry    #1645
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ty pajacu i gowniarzu jeden. Kolega mój, lekarz wyjechał pomóc na Ukrainę i dowiedziałem się wczoraj, że zginął próbowałem się do niego dodzwonić ale dowiedziałem się dopiero przez ambasadę o jego śmierci. Jak jesteś twardy mogę Ci wysłać kilka zdjęć na priv co te s****ysyny ruskie orki wyczynaja na Ukrainie bo mi on przesłał. Brak słów gwalca dziewczynki 13 letnie i nawet stare baby po osiemdziesiątce. Nie ******* mi tu głupot o jeździe u nas ruskich.
    Pewnie tak samo prawdziwe jak to, że Franz Maurer miał strzelać do JP2.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    antyprzemek (28-06-2022)

  28. Powrót do góry    #1646
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ty pajacu i gowniarzu jeden. Kolega mój, lekarz wyjechał pomóc na Ukrainę i dowiedziałem się wczoraj, że zginął próbowałem się do niego dodzwonić ale dowiedziałem się dopiero przez ambasadę o jego śmierci. Jak jesteś twardy mogę Ci wysłać kilka zdjęć na priv co te s****ysyny ruskie orki wyczynaja na Ukrainie bo mi on przesłał. Brak słów gwalca dziewczynki 13 letnie i nawet stare baby po osiemdziesiątce. Nie ******* mi tu głupot o jeździe u nas ruskich.
    Ty fajnopolaku tępy nicie. Idziesz z prądem postępowców i wrzucasz wszystkich do jednego wora nie zastanawiając się nawet przez chwilę nad tym co tutaj wypisujesz za kocopoły. Co ci zrobili np Artiom, Emil, Kudriaszow, Tarasenko poza tym, że sa "złej" narodowości? Czy w twojej małej łapetynie mieści się, że można być normalnym dobrym człowiekiem będąc pobratymcem dyktatora? Czy Dryła swoim wyrzygiem całkowicie wyprał ci mózg z samodzielnego myślenia? Nie oczekuję odpowiedzi. Z góry można założyć jaka będzie.

  29. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    antyprzemek (28-06-2022), kingpin (28-06-2022), kobra102 (28-06-2022), mszat (28-06-2022)

  30. Powrót do góry    #1647
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    [QUOTE]W zasadzie to co dla Artioma czy Emila jest sufitem dla takich jak ty będzie podłogą.[/QUOTE]

  31. Powrót do góry    #1648
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Nie macie bladego pojęcia co te orki wyczyniają.

  32. Powrót do góry    #1649
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Upiory z breslau będą ich witały czerwonymi gożdzikami, rosyjskimi flagami i transparentami jak wyzwolicieli.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #1650
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Upiory z breslau będą ich witały czerwonymi gożdzikami, rosyjskimi flagami i transparentami jak wyzwolicieli.
    Tobie już nawet psychiatra nie pomoże. Zatruj się tym swoim jadem

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Nie macie bladego pojęcia co te orki wyczyniają.
    Ty faktycznie nic nie rozumiesz. Musisz mieć naprawdę zaorany łeb. Zapytam jeszcze raz. Co z tym wspólnego mają wymienieni przeze mnie wyżej zawodnicy?

  34. Powrót do góry    #1651
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mossberg to jest kwestia pewnych wartości, honoru, tożsamości a może po prostu oddzielenia rozrywki od rzeczywistości. Nie wiem jak można nawet myśleć o oklaskiwaniu propagandystow najwiekszego wspolczesnego terrorysty. Obawiam się że nawet psychiatra wam nie pomoże. To sa kwestie światopoglądowe, ktorych zwyczajnie nie ogarniecie tak jestescie zaburzeni. Dla was najwazniejsze jest to że odebrano wam zabawki do wygrywania jakby to miało wiekszy sens w stosunku do tego co się dzieje w realnym świecie.

    p.s. Zapytaj się swojego psychiatry co mogł wiecej zrobic w swojej proputinowskiej propagandzie emil poza propagowaniem nocnych wilkow, pisania listow do putina czy oblekaniem się w rosyjską flagę już w czasie kiedy trwa mord na niewinnych ludziach i publikowaniem tego w mediach spolecznosciowych. Masz niezle zryty beret debilu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #1652
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mossberg to jest kwestia pewnych wartości, honoru, tożsamości a może po prostu oddzielenia rozrywki od rzeczywistości. Nie wiem jak można nawet myśleć o oklaskiwaniu propagandystow najwiekszego wspolczesnego terrorysty. Obawiam się że nawet psychiatra wam nie pomoże. To sa kwestie światopoglądowe, ktorych zwyczajnie nie ogarniecie tak jestescie zaburzeni. Dla was najwazniejsze jest to że odebrano wam zabawki do wygrywania jakby to miało wiekszy sens w stosunku do tego co się dzieje w realnym świecie.

    p.s. Zapytaj się swojego psychiatry co mogł wiecej zrobic w swojej proputinowskiej propagandzie emil poza propagowaniem nocnych wilkow, pisania listow do putina czy oblekaniem się w rosyjską flagę już w czasie kiedy trwa mord na niewinnych ludziach i publikowaniem tego w mediach spolecznosciowych. Masz niezle zryty beret debilu.
    Nocny dyżur debilu? Idź spać. I tak mają cie wszyscy głęboko w dup*e!
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  36. Powrót do góry    #1653
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kobra jak zawsze merytorycznie. Idz zobacz polglowku czy kolarze nie jadą.

    Nie martw się niczym. Zaraz wpadnie kolejny upióŕ z breslau i odpowie w tym samym tonie bo jestescie niedoyebani. Ciao
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #1654
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    kobra jak zawsze merytorycznie. Idz zobacz polglowku czy kolarze nie jadą.

    Nie martw się niczym. Zaraz wpadnie kolejny upióŕ z breslau i odpowie w tym samym tonie bo jestescie niedoyebani. Ciao
    Siedem godzin czekałem na odpowiedź od debila a ten jak wierny piesek czujny i na miejscu
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  38. Powrót do góry    #1655
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mossberg to jest kwestia pewnych wartości, honoru, tożsamości a może po prostu oddzielenia rozrywki od rzeczywistości. Nie wiem jak można nawet myśleć o oklaskiwaniu propagandystow najwiekszego wspolczesnego terrorysty. Obawiam się że nawet psychiatra wam nie pomoże. To sa kwestie światopoglądowe, ktorych zwyczajnie nie ogarniecie tak jestescie zaburzeni. Dla was najwazniejsze jest to że odebrano wam zabawki do wygrywania jakby to miało wiekszy sens w stosunku do tego co się dzieje w realnym świecie.

    p.s. Zapytaj się swojego psychiatry co mogł wiecej zrobic w swojej proputinowskiej propagandzie emil poza propagowaniem nocnych wilkow, pisania listow do putina czy oblekaniem się w rosyjską flagę już w czasie kiedy trwa mord na niewinnych ludziach i publikowaniem tego w mediach spolecznosciowych. Masz niezle zryty beret debilu.
    Z tobą jest jak dyskusja z idiotą. Kto jest tym propagandystą? Ci zawodnicy, którzy od lat mieszkają w naszym kraju? Odstaw te dragi psychopato. Nie mieszam sportu i rozrywki z jebaną polityką. Pokaż mi inną dyscyplinę sportową, z której Rosjanie zostali wykluczeni ze swoich klubów w innych państwach. Nie piszę o reprezentacji. Czy Amerykanów ktoś kiedyś wykluczał za rozpętanie kilkunastu konfliktów zbrojnych na świecie w czasach powojennych? Otwórz oczy głąbie. Czy u ciebie w tym zadżumionym łbie mieści się jeszcze cokolwiek innego poza propagandą mediów? Odejdź od tv i mediów głównego ścieku. Nie ma sensu z tobą jakakolwiek dyskusja. Jesteś typem, który w każdym poście umieszcza niezliczoną ilość inwektyw i przychodzi do wątku klubowego innej drużyny, żeby tylko robić syf bo ma w sobie nadmiar jadu, nienawiści i jest oszalały na tym punkcie.

    P.S. Nie manipuluj faktami. Z którego roku jest zdjęcie Emila z nimi? Pytanie retoryczne. Druga sprawa. Ten cytat u ciebie pod postami idealnie określa twoją osobę ale w tą drugą stronę - próbującą uciszać mądrych, żeby nie obrazić takiego głupca jak ty. Nara
    Ostatnio edytowane przez Mossberg ; 28-06-2022 o 11:13

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    kobra102 (28-06-2022)

  40. Powrót do góry    #1656
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mossberg Zobacz posta
    Z tobą jest jak dyskusja z idiotą. Kto jest tym propagandystą? Ci zawodnicy, którzy od lat mieszkają w naszym kraju? Odstaw te dragi psychopato. Nie mieszam sportu i rozrywki z jebaną polityką. Pokaż mi inną dyscyplinę sportową, z której Rosjanie zostali wykluczeni ze swoich klubów w innych państwach. Nie piszę o reprezentacji. Czy Amerykanów ktoś kiedyś wykluczał za rozpętanie kilkunastu konfliktów zbrojnych na świecie w czasach powojennych? Otwórz oczy głąbie. Czy u ciebie w tym zadżumionym łbie mieści się jeszcze cokolwiek innego poza propagandą mediów? Odejdź od tv i mediów głównego ścieku. Nie ma sensu z tobą jakakolwiek dyskusja. Jesteś typem, który w każdym poście umieszcza niezliczoną ilość inwektyw i przychodzi do wątku klubowego innej drużyny, żeby tylko robić syf bo ma w sobie nadmiar jadu, nienawiści i jest oszalały na tym punkcie.
    Zryty łeb to masz Ty kolego. Czy nie wkarwia Ciebie to, że Emil, Grisza i Artiom to są zwykłe sprzedajne "ruskie dziwki" obnoszące się flagami i rosyjskim "nowoczesnym" faszyzmem. Weź chłopie w końcu przejrzyj na oczy!

  41. Powrót do góry    #1657
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ty pajacu i gowniarzu jeden. Kolega mój, lekarz wyjechał pomóc na Ukrainę i dowiedziałem się wczoraj, że zginął próbowałem się do niego dodzwonić ale dowiedziałem się dopiero przez ambasadę o jego śmierci. Jak jesteś twardy mogę Ci wysłać kilka zdjęć na priv co te s****ysyny ruskie orki wyczynaja na Ukrainie bo mi on przesłał. Brak słów gwalca dziewczynki 13 letnie i nawet stare baby po osiemdziesiątce. Nie ******* mi tu głupot o jeździe u nas ruskich.
    Po pierwsze to nie krzycz a po drugie to jeśli to prawda...to współczuję straty aczkolwiek sam fakt, że wykorzystujesz tą nieprzyjemną sytuację w dyskusji mówi o tobie bardzo dużo.

    A przyjaciel jadąc na Ukrainę chyba zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji i zagrożenia jakie to za sobą niesie, prawda?

    A co powiesz o tych "orkach" którzy zostali zamknięci przez Putina w więzieniu za prostesty w sprawie operacji na Ukrainie czy w wieli innych protestach znacznie wcześniej? A wiesz, że tam też były dzieci? Czy teraz każdego obywatela rosyjskiego należy z automatu nazywać i traktować jakimś"orkiem"?? Czy też ważniejszy jest los ukraińskich dzieci od jakichkolwiek innych dzieci? Wybacz ale ponownie granie na emocjach z wykorzystaniem dzieci, które wyraża o tobie więcej niż ciasteczka Rafaello(czy jak to się tam pisze)

    Może napisz do Kempy, że z uwagi na los ukraińskich dzieci Motor powinien odrzucić jazdę z wykorzystaniem ZZ tylko jechać pełnym składem, na co ma oczywiście możliwości.

    Niestety ale w wątku Sparty zrobiliście niezły gnój, wprowadziliście wiele tu złych, negatywnych emocji pełnych zwyczajnej agresji i nienawiści. Zamiast sensownej dyskusji na wiadome tematy wielu z Was wolało nas zwyczajnie obrażać i prowokować. Róbcie tak dalej.

    Generalnie to z was są takie intelektualne orki

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    Mossberg (28-06-2022), kobra102 (28-06-2022)

  43. Powrót do góry    #1658
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Zryty łeb to masz Ty kolego. Czy nie wkarwia Ciebie to, że Emil, Grisza i Artiom to są zwykłe sprzedajne "ruskie dziwki" obnoszące się flagami i rosyjskim "nowoczesnym" faszyzmem. Weź chłopie w końcu przejrzyj na oczy!
    Podasz przykłady obnoszenia się Artema i Emila z rosyjskim faszyzmem czy znowu trzeba się domyślić?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Mossberg (28-06-2022)

  45. Powrót do góry    #1659
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Podasz przykłady obnoszenia się Artema i Emila z rosyjskim faszyzmem czy znowu trzeba się domyślić?
    Emil - korespondencja z Putinem, nocne wilki, i ten ruski kevlar,
    Artiom - kolejny ściemniacz dla kasy zrobi wszystko, wystarczyło posprawdzać wpisy jego żony w mediach,
    Grisza - to już totalny dzban gdzie utożsamia się na FB z Putinem,
    Podać Ci więcej przykładów?

  46. Powrót do góry    #1660
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @Mossberg napisał:
    Nie mieszam sportu i rozrywki z jebaną polityką.
    Dlatego na forum rozrywkowym o tematyce sportów motorowych używasz nick dotyczący broni Teraz poważniej.
    Jesteś ograniczony umysłowo, nie odpowiadasz na argumenty więc jakakolwiek dyskusja jest bezsensowna.
    Napisałem o propagowaniu nocnych wilków, którzy są putinowskimi nacjonalistami, a nie sportowcami czy piosenkarzami.
    Napisałem o listach do cara i największego władcy świata i wreszcie teraz o manifestowaniu swojego poparcia oblekając się w ruską flagę.
    Nic więcej nie mógł zrobić na chwilę obecną korzystając ze swoich zasięgów.
    Jesteś zwykłym debilem mossberg.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  47. Powrót do góry    #1661
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Artiom - kolejny ściemniacz dla kasy zrobi wszystko, wystarczyło posprawdzać wpisy jego żony w mediach,
    Podać Ci więcej przykładów?
    Czyli uważasz za faszyzm to, że kilku debili(z Polski) obrzuciło ambasadę obcego państwa? Gratuluję braku wykształcenia.

    Dobry specjalista się kłania od nóg bo na głowę już za późno.

  48. Powrót do góry    #1662
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    antyprzemek napisał:
    kilku debili(z Polski) obrzuciło ambasadę obcego państwa? Gratuluję braku wykształcenia.
    Może rzeczywiście dyskutujcie sobie o sporcie geniusze.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #1663
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    antyprzemek napisał:

    Może rzeczywiście dyskutujcie sobie o sporcie geniusze.
    Zawrzyj ryj i w końcu przestań wyzywać ludzi od debili itp inwektyw chory biedaku. Nie będę z tobą dyskutował bo szkoda energii i prądu na kogoś takiego z tak ciasnym łbem. Adios
    P S. Będę sobie używał jaki mi się tylko podoba. Chooy ci do tego. W ogóle co to za pretensje? Kolejny przykład na to, że normalny to ty nie jesteś. Przypyerdalać się do kogoś za nick
    Ostatnio edytowane przez Mossberg ; 28-06-2022 o 13:18

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    antyprzemek (28-06-2022), kobra102 (28-06-2022)

  51. Powrót do góry    #1664
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mossberg wspominałeś coś o inwektywach neandertalu?
    Zachowuj się troglodyto nie jesteś u siebie w domu.
    Przyjeżdżam do was upiory z Breslau
    więc możecie sobie zrobić zdjęcie z moim samochodem jak zawsze.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  52. Powrót do góry    #1665
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Zajrzyj po drodze do Psar )))

Strona 37 z 83 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •