Strona 54 z 83 PierwszyPierwszy ... 444525354555664 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,386 do 2,430 z 3692

Wątek: Sparta Wrocław 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2386
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie no nie róbmy sobie jaj xD oni chyba byli dogadani, ze Tai wprowadzi ich do finalu a tam niech jada mlodzi.
    Serio sam nie wierzysz w to co piszesz???!

  2. Powrót do góry    #2387
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Przetrawiliśmy Crumpa, w którego sam rzucałem tą darmową trąbką, które rozdawali na pierwszym SWC czy jak to się tam wtedy nazywało.
    Jasne, że nie było takiego zafascynowania jak Knudsenem, ani więzi jak Tajskim - ale Crump robił swoje.
    Jak Pawlicki też będzie robił swoje, to będzie OK.
    Miłości nie będzie, ale szacunek jak najbardziej.
    Gorzej, gdy będzie zawalał mecze - u nas nie znajdzie psychofanów, bo jest z Leszna i nazywa się po ojcu Pawlicki.
    Więc poprzeczkę ma podniesioną, ale może tego potrzebuje właśnie.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Havelock (31-07-2022)

  4. Powrót do góry    #2388
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Myślę że bedzie ch .jnia gorzej że Gleb gdzieś się zadomowi i skąd wiesz ze bedzie chciał tu wrócić
    Nie bedzie zawodnika na u24 jakby Dan się wyłożył Guts nie chce jeździć narazie w elipie.

  5. Powrót do góry    #2389
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Myślę że bedzie ch .jnia gorzej że Gleb gdzieś się zadomowi i skąd wiesz ze bedzie chciał tu wrócić
    Nie bedzie zawodnika na u24 jakby Dan się wyłożył Guts nie chce jeździć narazie w elipie.
    Zawsze pozostaje Cierniak na U24.

  6. Powrót do góry    #2390
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,434
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach

  7. Powrót do góry    #2391
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,657
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez JasnePełne Zobacz posta
    Pawlicki traktowany przez kibiców we Wrocławiu jak Magic? chyba żeby Magic czymś konkretnie kibicom we Wrocławiu podpadł, wtedy jak najbardziej! ????
    Jeśli Piter dołączy do Sparty, i jeśli będzie konkretnie punktował to spora część kibiców (tych krótszych stażem na Olimpico) przełknie jakoś tego Byka Pitera w Sparcie, ale żeby traktować go jak Magica? Mało prawdopodobne
    tzn co? Nie bedzie mu bic brawo jak przywiezie 3 pkt? Chyba, ze Janowskiemu cos innego robicie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #2392
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2019
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    tzn co? Nie bedzie mu bic brawo jak przywiezie 3 pkt? Chyba, ze Janowskiemu cos innego robicie?
    Czy będą bić brawo Pawlickiemu jak przywiezie trójkę? Będą. Jednak Janowski to swojak. Na trybunach mnóstwo osób w jego koszulkach (bluzach/czapeczkach), na prezentacji najgłośniej skandowane nazwisko, obok Woffindena, to Janowski. Po meczu zdjęcia, autografy, ochy, achy. Pawlicki takiej atencji mieć nie będzie.

  9. Powrót do góry    #2393
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,629
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    No Polak masz rację. Też czuje niesmak jak Polacy jak Artiom na tym zdjęciu utożsamiaja się z rosyjskimi barwami, ale mamy wolność przekonań, więc im wolno.

  10. Powrót do góry    #2394
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Polacy jak Artiom owinięty w rosyjską flagę. Sufit ci się spyerdolił na głowę. Nie mogę przestać się śmiać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #2395
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,629
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Ja mam w głowie Polaków związanych z żużlem którzy przez lata żyjąc w Polsce utrzywali stosunki z Rosją czy wyrabiali je, jeździli tam czerpiąc z tego korzyści, wyrażali fascynację Rosją, ba publicznie słuchali z dumą rosyjskiego hymnu, czy wręcz wyrażali dezaprobatę dla ograniczeń nakładanych na Rosję i czuje z tego powodu pewien niesmak, mam tu na myśli zwłaszcza dwóch takich Polaków zresztą dobrze ze sobą żyjących do pewnego czasu, panów Tomasza Dryle i Emila Sayfutdinowa których status prawny w Polskim kraju jest identyczny, ale daleki jestem od tego by jednego czy drugiego pozbawiac pracy zarobkowej z tytułu wyrażanych przekonań, nie ten kraj. Gdyby ktos chciał nawet publicznie ich ograniczać, zakazywać czegoś będę przeciwny, to nie ten kraj.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Polacy jak Artiom owinięty w rosyjską flagę. Sufit ci się spyerdolił na głowę. Nie mogę przestać się śmiać.
    Zgodnie z prawem jest Polakiem, posiada prawa wyborcze itd. Może mieć nawet nad łóżkiem plakat putina i spać w pościeli w rosyjska flagę, nie zmieni to tego że jest Polakiem.

  12. Powrót do góry    #2396
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    No weź nie dyskutuj z trollami bo widzę że sie nudza i znowu cos wyciągają żeby odgrzać kotleta
    A Pawlicki jest cienki od 2 sezonów i Leszno ma go dość lepiej już raczej nie będzie, jeśli bedzie to tylko dla celów towarzyskich Janosia choć troche dziwnie to brzmi

  13. Powrót do góry    #2397
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    No Polak masz rację. Też czuje niesmak jak Polacy jak Artiom na tym zdjęciu utożsamiaja się z rosyjskimi barwami, ale mamy wolność przekonań, więc im wolno.
    Niby z jakimi mieli się utożsamiać skoro jechali w reprze Rosji?

    Mozna czuc niesmak jak się patrzy na to czy Kepa usprawiedliwiony, bo jednak nie mógł pewnych rzeczy przewidzieć ?
    Kibice którzy wiwatowali na widok Griszy usprawiedliwieni czy może też czujesz niesmak?

    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 31-07-2022 o 14:32
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-08-2022), lego (01-08-2022)

  15. Powrót do góry    #2398
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,629
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Niby z jakimi mieli się utożsamiać skoro jechali w reprze Rosji?

    Mozna czuc niesmak jak się patrzy na to czy Kepa usprawiedliwiony, bo jednak nie mógł pewnych rzeczy przewidzieć ?
    Kibice którzy wiwatowali na widok Griszy usprawiedliwieni czy może też czujesz niesmak?

    https://images90.fotosik.pl/609/2a372a737656a519med.jpg
    Nie chce wchodzić w dyskusję na temat przekonań, bo każdy ma prawo do swoich i nic mi do tego, a mój prywatny niesmak jest mocno subiektywny i dotyczy wielu spraw. Uważam po prostu że jeżeli Grisza nie jest skazany prawomocnym wyrokiem, chce jeździć na żużlu i ma do tego odpowiednie predyspozycje to niech jeździ. A prywatnie może popierać kogo sobie chce, nie przeszkadza mi to, ale mogę czuć mocno subiektywny niesmak niektórymi jego przekonaniami jako człowieka, ale nie jest to podstawą by mu czegokolwiek zakazywać, czy nie współpracować z nim, czy też nie klaskać mu jak to robili kibice Motoru przez te parę lat. Przecież on nie zmienił przekonań po lutym, to czemu dalej mają mu nie klaskać? Tego nie rozumiem, jak ktoś mu klaskał w 2020 roku, to może też w 2022 przecież on nic po drodze nie zrobił osobiście.Nie zgadzam się z zawieszeniem po prostu i tyle. Ani Griszy, ani innych rosjan, nie wspominając już o Polakach jak Emil czy Artiom. Żeby to zobrazować, jestem zniesmaczony tym co robi Pawlicki. Ale przecież nie gwiżdże na niego, ani go nie obrażam, tylko jak zrobi fajna akcje na torze to mu przyklasne. To samo dotyczy każdego zawodnika.

  16. Powrót do góry    #2399
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Płyniesz.
    Bez konkretnego przykładu, to czasami pod wpływem wypowiedzianej opinii na jakiś temat lub czynu zaczynasz postrzegać jakąś osobę już inaczej niż wcześniej.
    Jak ci sasiad narobi na wycieraczkę, to chyba coś się u ciebie zmieni, czy może nadal będzie tym miłym sąsiadem który mowi z uśmiechem dzień dobry, choć nadal to będzie robił?
    Tak jest w przypadku Griszy. Ma prawo do wygłaszania swojego zdania na temat wojny ale musi się liczyć z tym, że od tego momentu będzie postrzegany inaczej niż wcześniej.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 31-07-2022 o 15:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #2400
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ja mam w głowie Polaków związanych z żużlem którzy przez lata żyjąc w Polsce utrzywali stosunki z Rosją czy wyrabiali je, jeździli tam czerpiąc z tego korzyści, wyrażali fascynację Rosją, ba publicznie słuchali z dumą rosyjskiego hymnu, czy wręcz wyrażali dezaprobatę dla ograniczeń nakładanych na Rosję i czuje z tego powodu pewien niesmak, mam tu na myśli zwłaszcza dwóch takich Polaków zresztą dobrze ze sobą żyjących do pewnego czasu, panów Tomasza Dryle i Emila Sayfutdinowa których status prawny w Polskim kraju jest identyczny, ale daleki jestem od tego by jednego czy drugiego pozbawiac pracy zarobkowej z tytułu wyrażanych przekonań, nie ten kraj. Gdyby ktos chciał nawet publicznie ich ograniczać, zakazywać czegoś będę przeciwny, to nie ten kraj.



    Zgodnie z prawem jest Polakiem, posiada prawa wyborcze itd. Może mieć nawet nad łóżkiem plakat putina i spać w pościeli w rosyjska flagę, nie zmieni to tego że jest Polakiem.

    Gówno prawda, ma obywatelstwo, nie jest Polakiem. Na pawlickiego nie zgodzi się jedyny decyzyjny sektor na Olimpijskim czyli pod wieżą a to wystarczy. Już czarny paznokieć miał jeździć a nie pojeździł bo rusko z krysią wiedzieli co to oznacza.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nie chce wchodzić w dyskusję na temat przekonań, bo każdy ma prawo do swoich i nic mi do tego, a mój prywatny niesmak jest mocno subiektywny i dotyczy wielu spraw. Uważam po prostu że jeżeli Grisza nie jest skazany prawomocnym wyrokiem, chce jeździć na żużlu i ma do tego odpowiednie predyspozycje to niech jeździ. A prywatnie może popierać kogo sobie chce, nie przeszkadza mi to, ale mogę czuć mocno subiektywny niesmak niektórymi jego przekonaniami jako człowieka, ale nie jest to podstawą by mu czegokolwiek zakazywać, czy nie współpracować z nim, czy też nie klaskać mu jak to robili kibice Motoru przez te parę lat. Przecież on nie zmienił przekonań po lutym, to czemu dalej mają mu nie klaskać? Tego nie rozumiem, jak ktoś mu klaskał w 2020 roku, to może też w 2022 przecież on nic po drodze nie zrobił osobiście.Nie zgadzam się z zawieszeniem po prostu i tyle. Ani Griszy, ani innych rosjan, nie wspominając już o Polakach jak Emil czy Artiom. Żeby to zobrazować, jestem zniesmaczony tym co robi Pawlicki. Ale przecież nie gwiżdże na niego, ani go nie obrażam, tylko jak zrobi fajna akcje na torze to mu przyklasne. To samo dotyczy każdego zawodnika.

    Zrobił , jawnie popiera działania zbrodniarzy.

  18. Powrót do góry    #2401
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    Na pawlickiego nie zgodzi się jedyny decyzyjny sektor na Olimpijskim czyli pod wieżą a to wystarczy. Już czarny paznokieć miał jeździć a nie pojeździł bo rusko z krysią wiedzieli co to oznacza.





    Większej bzdury dawno nie czytałem

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Mossberg (31-07-2022), woojo (31-07-2022)

  20. Powrót do góry    #2402
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Oj już wroclawiaki nie piszcie bzdur. Hancock też u Was był spalony i co?

  21. Powrót do góry    #2403
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta


    Większej bzdury dawno nie czytałem
    Zostaw, pozwol mu zyc w świecie fantazji xDDDD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Spartan (31-07-2022)

  23. Powrót do góry    #2404
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    ale zeby bylo ciekawiej to takie tematy byly juz przerabiane, pamietasz np jak w sparcie jezdzil krzyzak co juz bylo samo w sobie chore (kazdy stary kibic sparty wie jakie rusko mial podejscie do torunia i skad ono sie wzielo), ale zeby bylo smieszniej on zostal jeszcze kapitanem sparty

  24. Powrót do góry    #2405
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Koledzy z Wrocławia cały czas piszecie o jakimś robieniu laski, parówki itp. Rozumiem, że jesteście zgodni z lgbt ale czy to tak fajnie z tym obnosić? Niestety ale straciliście u mnie szacunek. Czy chodzicie do takich klubów?
    https://youtu.be/c5IpWNOyD6E

  25. Powrót do góry    #2406
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2019
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Koledzy z Wrocławia cały czas piszecie o jakimś robieniu laski, parówki itp. Rozumiem, że jesteście zgodni z lgbt ale czy to tak fajnie z tym obnosić? Niestety ale straciliście u mnie szacunek. Czy chodzicie do takich klubów?
    https://youtu.be/c5IpWNOyD6E
    Chciałbyś wejściówkę, ale się wstydzisz poprosić?
    Przykro mi, ale nie jestem w stanie pomóc

  26. Powrót do góry    #2407
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez JasnePełne Zobacz posta
    Chciałbyś wejściówkę, ale się wstydzisz poprosić?
    Przykro mi, ale nie jestem w stanie pomóc
    Nawet za dopłatą bym nie chciał.

  27. Powrót do góry    #2408
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    angielki wygraly ze szwabkami i zrobily mistrza w pilce , a teraz z radosci sciagaja koszulki https://bi.im-g.pl/im/db/69/1b/z2874...men-Soccer.jpg

  28. Powrót do góry    #2409
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2019
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Nawet za dopłatą bym nie chciał.
    To tak jak ja! ????

  29. Powrót do góry    #2410
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    angielki wygraly ze szwabkami i zrobily mistrza w pilce , a teraz z radosci sciagaja koszulki https://bi.im-g.pl/im/db/69/1b/z2874...men-Soccer.jpg
    Niektóre urodą nawet jak nie brytyjki i jak nie niemki. I to rdzenne

  30. Powrót do góry    #2411
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez JasnePełne Zobacz posta
    To tak jak ja! ????
    Idź ta w ***** pedały. Większość tutaj z forum wrocławskiego pewnie przesiedziało w pierdlu i się im tęskni za takimi przygodami. Żenada po prostu żenada. Brak słów.

  31. Powrót do góry    #2412
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2019
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Idź ta w ***** pedały. Większość tutaj z forum wrocławskiego pewnie przesiedziało w pierdlu i się im tęskni za takimi przygodami. Żenada po prostu żenada. Brak słów.
    Ten jakiego focha strzelił! ????

    A miałem Artioma za rozgarniętego gościa. Okazuje się, że jest niewiele bystrzejszy od Griszy...

  32. Powrót do góry    #2413
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Ty, ale o co ci chodzi? Przy okazji odbywającego się SON wspomina o trzykrotnym zdobyciu majstra w tej formule. Więc co cię w dupie uwiera?

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    Buszmen (01-08-2022)

  34. Powrót do góry    #2414
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Co mnie "ujęło", częstochowianin Franek Karczewski lubi to!

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    donvito (01-08-2022)

  36. Powrót do góry    #2415
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    No i? Wrzucenie zdjęcia z podium ze złotym medalem ma jakiś negatywny wydźwięk? Co to w ogóle za myślenie? Może ci co tak ujadają chcieli by pójść śladami towarzysza Iosifa Wissarionowicza Dżugaszwilego zwanego Stalinem, któremu na jego polecenie retuszowali zdjęcia i usuwali z nich niewygodnych mu współtowarzyszy. Co, tego chcecie? Wymazać fakty, że zdobył wraz z kolegami z repry Rosji 3x złoto w SON? Przecież to jest nienormalne.

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    kobra102 (01-08-2022), mszat (01-08-2022)

  38. Powrót do góry    #2416
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    I co tu jest nie teges ?

  39. Powrót do góry    #2417
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    No i tych barw państwowych i wartości niech się Artiom trzyma i niech pod flagą rosyjską kontynuuje swoją karierę. Nie mam nic przeciwko.

  40. Powrót do góry    #2418
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    On tez pewnie by nie mial,gdyby nie to co robi Putler.
    Wiec jeszcze jakies zlote mysli wujka Dobra Rada?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #2419
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,434
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    I co tu jest nie teges ?
    Durny jest. Woda na płyn dla działaczy PZM.

  42. Powrót do góry    #2420
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Durny jest. Woda na płyn dla działaczy PZM.
    Wszystkie te ruskie żużloki są fałszywe począwszy od Emila, Artioma i Griszy. Teraz wyszło szydło z worka ale "cicha woda brzegi rwie.....".

  43. Powrót do góry    #2421
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Durny jest. Woda na płyn dla działaczy PZM.
    ale co on zrobil takiego durnego?

  44. Powrót do góry    #2422
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    W momencie, gdy (najprawdopodobniej) ważą się jego/ich losy ewentualnych startów wrzuca - bądź co bądź - kontrowersyjną fotę na Insta. Szczyt inteligencji to to nie jest, delikatnie mówiąc.

  45. Powrót do góry    #2423
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    ale co w tym jest kontrowersyjnego?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #2424
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,434
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    W momencie, gdy (najprawdopodobniej) ważą się jego/ich losy ewentualnych startów wrzuca - bądź co bądź - kontrowersyjną fotę na Insta. Szczyt inteligencji to to nie jest, delikatnie mówiąc.
    Dokładnie, że jeszcze trzeba tłumaczyć oczywiste sprawy.

  47. Powrót do góry    #2425
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Łaguta odcina się od Rosji - hipokryzja, robi to tylko dla pieniędzy
    Łaguta wrzuca coś związanego z Rosją - chamstwo, macie go, chce jeździć dla Polski a wspomina starty dla Rosji

    czego nie rozumiecie?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (02-08-2022), mszat (01-08-2022)

  49. Powrót do góry    #2426
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    W momencie, gdy (najprawdopodobniej) ważą się jego/ich losy ewentualnych startów wrzuca - bądź co bądź - kontrowersyjną fotę na Insta. Szczyt inteligencji to to nie jest, delikatnie mówiąc.
    ale w tej fotce nie ma nic kontrowersyjnego, a w przyszlym roku i tak bedzie jezdzil i nikomu nic do tego. tym sposobem to mozemy do wszystkiego sie przyczepiac - nawet ze nosi ruskie skarpetki, a to dalej nic nie zmienia. dla mnie jedno jest pewne ze jak wycofaja sprawe z sadu to okaza sie zwyklymi lamerami

  50. Powrót do góry    #2427
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Co to za drużyna co z ruską koorwą trzyma?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  51. Powrót do góry    #2428
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Co to za drużyna co z ruską koorwą trzyma?
    fajna zagadka, teraz kolej na mnie - co to za drużyna, w której ruska koorwa jest żużlowcem stulecia? xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (02-08-2022)

  53. Powrót do góry    #2429
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spartak, spartan ruskie koorwy dwie, jedna ciągnie, druga ssie.

    p.s. w jakim to znanym i opiniotwórczym plebiscycie łaguta wygrał ten zaszczytny tytuł kilkanaście lat temu i ile osób na niego głosowało, bo nikt poza wami rucholami tego nie kojarzy, a wy celebrujecie to wydarzenie jak świętą komunię i chrzciny każdego roku. Co to było rucholu wczęstochowie czy życiu kacapie?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 01-08-2022 o 15:35
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  54. Powrót do góry    #2430
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    ponieważ nie zgadłeś, udzielam odpowiedzi - drużyna, w której ruska koorwa jest żużlowcem stulecia to Włókniarz!
    Chociaż wy w sumie po drodze zaliczyliście bankructwo, to nie wiem już czy dzisiejszy Włókniarz to dalej ten Włókniarz co w 2014?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (02-08-2022), mszat (01-08-2022)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •