Strona 151 z 180 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,751 do 6,795 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6751
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    pamietam jak kiedys wyliczyl potencjalne punkty Falubazu w jakims meczu (chyba z Lesznem) i wyszlo potem, ze Protas w jednym biegu musialby ich zdobyc 6.
    Gosc jest niepowtarzalny. Chociaz, patrzac na poparcie rzadu, to chyba bardzo wyjatkowy jednak nie moze byc.
    Nie tak dawno spytałem jednego z asów tutejszego forum czemu łże. Gość odpowiedział, że on nie łże, że prowokuje.

    Ty tez jesteś tak głupi i tez w ten sposób prowokujesz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #6752
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,360
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie tak dawno spytałem jednego z asów tutejszego forum czemu łże. Gość odpowiedział, że on nie łże, że prowokuje.

    Ty tez jesteś tak głupi i tez w ten sposób prowokujesz ?
    Napisz nam jeszcze raz, jak tobie wyszło, że mogliśmy pojechać z Łodzią w półfinale. Chyba, że to też nieprawda i ty tak nie pisałeś...

  3. Powrót do góry    #6753
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo dziadzia nie śledzisz dyskusji od początku, i jak zwykle wcinasz się w dyskusję w jej środku. A chodzi o to, że twój kumpel po szalu, postawił tezę, że poprzez fakt, że FZG nie awansował, nie dostanie 7 mln, a to spowoduje kłopoty finansowe FZG.

    Wiec jak byś nie liczył. To mi wychodzi, że te 6-7 mln nie stanowi tutaj o niczym, w zasadzie. A już na pewno nie będzie powodem bankructwa FZG.

    Nie wiem czy dopłacą tyle samo w I lidze, czy mniej, czy może w SE musieliby dopłacić dużo więcej. Bo to zależy od celu drużyny i inwestycji w zawodników. Ale wiem, że brak tych 6-7 mln na pewno nie będzie stanowił w tym układzie istotnej różnicy dla klubu I ligowego. A już na pewno nie będzie powodem problemów finansowych klubu. O ile takie się w ogóle pojawią.
    Jak zrozumielem Krajewskiego, wieszczy problemy ze względu na sytuacje z z kosztami utrzymania miast i infrastruktury miejskiej.
    Nie wiem jak sobie Kubicki poradzi, ale raczej nie ma co liczyć na taką kasę z miasta jak do tej pory.
    Przy tym suma w SE z tytułu praw telewizyjnych i od sponsora ligi się nie zmienia. Tu cięc żadnych nie będzie.
    Raczej to mial na myśli.
    Przykład.
    Zespół SE z powodu ograniczenia dotacji z samorzadu będzie miał budżet niższy o 1-3mln. W zależności od tego ile dostawał od miasta i ile dostanie na 2023.
    Jednak zawsze zostanie te 12 baniek w budżecie.
    W przypadku Falubazu, gdzie budżet był oparty w dużej mierze na kasie z miasta, zostanie z kasą która na sensowny skład może nie wystarczyc.
    To tylko jego przypuszczenia, bo jak wieść niesie wcale nie musi być tak źle i znowu macie zawalczyć o awans.
    Nie wiadomo też jaki bilans będzie za obecny sezon, bo skład tani nie był.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-09-2022 o 17:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #6754
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Retoryka doskonale znana - nigdy nie było tak dobrze jak jest teraz i nie będzie lepiej, chyba że za rok wydarzy się znów coś niespodziewanego, to będzie

  5. Powrót do góry    #6755
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie tak dawno spytałem jednego z asów tutejszego forum czemu łże. Gość odpowiedział, że on nie łże, że prowokuje.

    Ty tez jesteś tak głupi i tez w ten sposób prowokujesz ?
    Wyszukiwarka na tym forum jest ultra gówniana i szkoda mi czasu na szukanie po omacku. Nawet nie pamiętam który to był sezon. Ale fajnie było, pośmialiśmy się dziadku smerfie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #6756
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    964
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale czego głupku nie rozumiesz ?

    Ze I ligę można odjechać z budżetem na poziomie 4-5 mln ? A FZG chcąc awansować miał budżet 6,5 mln ? Że w SE jest potrzebny budżet minimum na poziomie 13-14 mln ? A chcąc powalczyć o nieco więcej to potrzeba ok 16 mln ?

    To teraz sobie policz głupku ile to udziałowcy musza dołożyć do tego biznesu, mając klub w I lidze a ile mając klub w SE.
    Matematyku
    6,5 - 5 = ...
    14 - (5 + 7) = ...

    Sam się naucz wreszcie, wiecznie za Ciebie głupki na forum nie będa liczyć. Poza tym i tak by to nic nie dało, skoro nagle z 6,5 robi się 4-5, a z 12-13 robi się 16.

  7. Powrót do góry    #6757
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Matematyka pisowska, na każdym froncie

  8. Powrót do góry    #6758
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Matematyku
    6,5 - 5 = ...
    14 - (5 + 7) = ...

    Sam się naucz wreszcie, wiecznie za Ciebie głupki na forum nie będa liczyć. Poza tym i tak by to nic nie dało, skoro nagle z 6,5 robi się 4-5, a z 12-13 robi się 16.
    Nic głupku bez szkoły samo się nie robi. Skoro w sezonie jak FZG za cel postawił sobie awans do SE, budżet wynosił ok 6,5 mln to znaczy, ze za 4-5 mln można odjechać sezon w I lidze. Rzecz jasna to w razie kłopotów finansowych.

    Widać, ze logika w doope ciebie kopneła.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #6759
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    964
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nic głupku bez szkoły samo się nie robi.
    No właśnie widzę. Z tym Orłem to jednak nie była gafa, Ty naprawdę nie umiesz liczyć.

  10. Powrót do góry    #6760
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Podobno Zengi wraca.

  11. Powrót do góry    #6761
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Podobno Zengi wraca.
    Szkoda. Wolałbym Pawlickiego.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi speedwayfzg za jego przydatny post!

    Eneasz (29-09-2022)

  13. Powrót do góry    #6762
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Szkoda. Wolałbym Pawlickiego.
    Przemek chyba jednak Krosno?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    speedwayfzg (29-09-2022)

  15. Powrót do góry    #6763
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,703
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Trudno się dziwić, że wróci skoro ma sporo sponsorów z ZG i pewnie zrobią ukłon w ich stronę. Do tego swój, więc stawiają, że ludzie przyjdą na stadion oglądać Falubaza, choć w tym 2018 miło mu nie było gdy łby mu krzyczały wiadomo jaką przyśpiewkę. Szykuje się skład bez wyraźnego lidera z nadal przeciętną formacją juniorską. Jeśli te plotki o Wybrzeżu są choć trochę prawdą to powinni nasi się skupić na ściągnięciu R.Jensena innego sensownego wzmocnienia nie widzę. Byle odpuścili temat Jamroga, nie mogę osobiście patrzeć na bylejakizm tego gościa.

  16. Powrót do góry    #6764
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Ktoś tu pisał po meczu, że odechciało mu się żuża i żegna się z forum i drużyną.
    W zasadzie takie same myśli miałem w trakcie i po meczu. Po co brać udział w takiej farsie gdzie sędzia zatrzymuje każdy dobry bieg Falubazu i czeka aż w powtórce z 5:1 zrobi się np. 3:3.

    Ten błazen zniszczył widowisko, skrzywdził wiele osób a mecz przez niego trwal blisko 3 godziny!
    Czy jeszcze człowiek ma za to płacić i tracić swój cenny czas na bycie robionym w ciula delikatnie mówiąc?

    Dodatkowo w trakcie meczu okazało się, że z zawodnikami typu Buczkowski czy nawet Tungate to nie ma czego w Ekstralidze szukać. Oni nawet w I lidze zawodzą. Może rzeczywiście czas rozważyć emeryturę kibicowską...

    I jeszcze to sekowanie Janka Kvecha, gdzie powinien jechać w nominowanym zamiast Buczka lub Rohana...

    Jedyne co wywołało mój uśmiech już po półfinałach to postawa Zagara w sezonie i teksty Senatora przed sezonem, że dziwi się działaczom, że zakontraktowali Tungate'a jako 25 zawodnika I ligi a nie Zagara z Ekstraligi
    No to już chyba nie ma co się dziwić

  17. Powrót do góry    #6765
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Z tego co pisze Adamczyk na PS to tak ma wygladac nasza druzyna:

    9. Buczek
    10. Tungate
    11. Becker
    12. R. Jensen/Lahti/MJJ
    13. Zengi/Jamróg/Gała/Gapa

    Zengi podobno wymagania finansowe podbił, na co nie chcemy sie zgodzić. Z tych obco najlepiej Rasmus, ewentualnie Fin, bo MJJota nie chce widziec w tych barwach.

  18. Powrót do góry    #6766
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ktoś tu pisał po meczu, że odechciało mu się żuża i żegna się z forum i drużyną.
    W zasadzie takie same myśli miałem w trakcie i po meczu. Po co brać udział w takiej farsie gdzie sędzia zatrzymuje każdy dobry bieg Falubazu i czeka aż w powtórce z 5:1 zrobi się np. 3:3.

    Ten błazen zniszczył widowisko, skrzywdził wiele osób a mecz przez niego trwal blisko 3 godziny!
    Czy jeszcze człowiek ma za to płacić i tracić swój cenny czas na bycie robionym w ciula delikatnie mówiąc?

    Dodatkowo w trakcie meczu okazało się, że z zawodnikami typu Buczkowski czy nawet Tungate to nie ma czego w Ekstralidze szukać. Oni nawet w I lidze zawodzą. Może rzeczywiście czas rozważyć emeryturę kibicowską...

    I jeszcze to sekowanie Janka Kvecha, gdzie powinien jechać w nominowanym zamiast Buczka lub Rohana...

    Jedyne co wywołało mój uśmiech już po półfinałach to postawa Zagara w sezonie i teksty Senatora przed sezonem, że dziwi się działaczom, że zakontraktowali Tungate'a jako 25 zawodnika I ligi a nie Zagara z Ekstraligi
    No to już chyba nie ma co się dziwić
    Najbardziej to skrzywdził Wilki, bo jednak i wykluczenie Musielaka przy starciu z Borowiakiem i brak W dla Buczka w 14 miały największy wpływ na wypaczenie wyniku i mogło to zmienić losy dwumeczu.
    A co do samego dwumeczu to przypominam, że i w Krośnie były biegi przerywane, które po starcie układały się lepiej dla krośnian niż w powtórce, więc patrząc obiektywnie to bardziej w Krośnie powinien paść wyższy wynik dla gospodarzy, jak i w ZG powinni być bliżej remisu.

    Oczywiście możesz się nie zgadzać, ale takie jest moje zdanie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Morciasz (30-09-2022)

  20. Powrót do góry    #6767
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,390
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wyszukiwarka na tym forum jest ultra gówniana i szkoda mi czasu na szukanie po omacku. Nawet nie pamiętam który to był sezon. Ale fajnie było, pośmialiśmy się dziadku smerfie

    To bylo wtedy, jak Mario powypisywal punktówke przed jakims meczem poszczegolnych zawodnikow i ktos to rozpisal na biegi wedlug jego zalozen i wyszedl jakis kosmos? Pamietam to. z dobre 3-4 lata temu

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    j-rules (29-09-2022)

  22. Powrót do góry    #6768
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Najbardziej to skrzywdził Wilki, bo jednak i wykluczenie Musielaka przy starciu z Borowiakiem i brak W dla Buczka w 14 miały największy wpływ na wypaczenie wyniku i mogło to zmienić losy dwumeczu.
    A co do samego dwumeczu to przypominam, że i w Krośnie były biegi przerywane, które po starcie układały się lepiej dla krośnian niż w powtórce, więc patrząc obiektywnie to bardziej w Krośnie powinien paść wyższy wynik dla gospodarzy, jak i w ZG powinni być bliżej remisu.

    Oczywiście możesz się nie zgadzać, ale takie jest moje zdanie.
    Wiesz - z tym krzywdzeniem to trochę nad wyrost, ale… brak warningu dla Szczepaniaka 2x, w 14 powinien być wykluczony. W biegu z juniorami się ruszał, powinna być powtórka. Warning dla Protasa oraz powtórka dziwna, bo on się nie ruszał. Po prostu balans ciała, motocykl lekko zjechał z koleiny, PePe stał nieruchomo z 2-3s po tym i wystartował z nieruchomej pozycji. Więc nie rozumiem przerwania, ten ruch nie miał wpływu na moment startowy. Cieślak powiedział, że równie dobrze w tym 14 to mógł sędzia Musielaka wykluczyć, bo pojechał prosto, praktycznie się nie składał. Sędzia popełnił generalnie rażące błędy i nie wiem dlaczego do finału dali dwóch nieudaczników

  23. Powrót do góry    #6769
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Wiesz - z tym krzywdzeniem to trochę nad wyrost, ale… brak warningu dla Szczepaniaka 2x, w 14 powinien być wykluczony. W biegu z juniorami się ruszał, powinna być powtórka. Warning dla Protasa oraz powtórka dziwna, bo on się nie ruszał. Po prostu balans ciała, motocykl lekko zjechał z koleiny, PePe stał nieruchomo z 2-3s po tym i wystartował z nieruchomej pozycji. Więc nie rozumiem przerwania, ten ruch nie miał wpływu na moment startowy. Cieślak powiedział, że równie dobrze w tym 14 to mógł sędzia Musielaka wykluczyć, bo pojechał prosto, praktycznie się nie składał. Sędzia popełnił generalnie rażące błędy i nie wiem dlaczego do finału dali dwóch nieudaczników
    Ok, z brakiem warna dla Szczepana się zgadzam, tutaj błąd sędziego.
    Protas się ruszał. Od momentu zapalenia zielonego światła zawodnik ma stać nieruchomo. Czy się ruszył 2 czy 6 sek przed startem nie ma znaczenia. Oczywiście można się czepiać o drobiazgowość, ale zgodnie z regulaminem ruch był. Więc problemem jest sam regulamin, a nie zachowanie sędziego.
    W tym 14 z wykluczaniem Musielaka to jakiś jednak żart. To był typowy teatrzyk Buczka i markowany upadek. Jak inne rzeczy można negować (np warn dla PePe), tak tutaj ewidentny babol sędziego, który mógł mieć katastrofalne skutki i odebrać zwycięstwo (w dwumeczu) Wilkom.
    Może nie było to najlepsze sędziowanie ever, ale wg mnie bardziej pomogło Falubazowi niż Wilkom. Czy to w kontekście tego meczu, czy obu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #6770
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    To bylo wtedy, jak Mario powypisywal punktówke przed jakims meczem poszczegolnych zawodnikow i ktos to rozpisal na biegi wedlug jego zalozen i wyszedl jakis kosmos? Pamietam to. z dobre 3-4 lata temu
    To było przed naszym meczem w Lesznie, tylko nie pamiętam czy 20 czy 21.

  25. Powrót do góry    #6771
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    na bank nie 21 i 20 chyba tez nie.. wiem bo ja rozpiske robilem Raczej bylo dawniej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #6772
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    na bank nie 21 i 20 chyba tez nie.. wiem bo ja rozpiske robilem Raczej bylo dawniej.
    Weź poszukaj w swoich postach, to jest hit

  27. Powrót do góry    #6773
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2021
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 16 postach
    Domagam sie zacytowania tego postu ponownie, bo musialo mnie to ominac !

  28. Powrót do góry    #6774
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Weź poszukaj w swoich postach, to jest hit
    o panie.... za duzo spamu do przerobienia. Litosci!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #6775
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    o panie.... za duzo spamu do przerobienia. Litosci!
    Czyli tak jak myślałem, chciałeś błysnąc wśród lemingów i znowu nie wyszło.

    A lemingi czekają na igrzyska. Zlituj się nad nimi, bądź mężczyzną, podwiń rękawy i daj im tego chleba i wina.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #6776
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli tak jak myślałem, chciałeś błysnąc wśród lemingów i znowu nie wyszło.

    A lemingi czekają na igrzyska. Zlituj się nad nimi, bądź mężczyzną, podwiń rękawy i daj im tego chleba i wina.
    Mario, chyba tylko Ty katalogujesz tutaj swoje wypowiedzi i odnajdujesz (pre)historię tego co pisałeś
    Trochę to przerażające, ale też z pewnością można Ci pogratulować konsekwencji.
    Oczywiście robisz to wybiórczo, no, ale potrafisz
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #6777
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli tak jak myślałem, chciałeś błysnąc wśród lemingów i znowu nie wyszło.

    A lemingi czekają na igrzyska. Zlituj się nad nimi, bądź mężczyzną, podwiń rękawy i daj im tego chleba i wina.
    Nie musi,przecież wszyscy wiedza,ze jesteś uparty jak osioł i często klepiesz bzdury a
    najlepsze jest to,ze jak ktoś cie złapie za rękę to krzyczysz,ze nie twoja.
    Twoją wczesną emeryturą Bóg ukarał podatnika ale i forumowiczów bezpośrednio.
    Moze gdybyś nadal latał z pochodnia podpalając lasy a potem z sikawka je gasząc,
    miałbyś mniej czasu na bzdury które tu klepiesz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-09-2022 o 17:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #6778
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ok, z brakiem warna dla Szczepana się zgadzam, tutaj błąd sędziego.
    Protas się ruszał. Od momentu zapalenia zielonego światła zawodnik ma stać nieruchomo. Czy się ruszył 2 czy 6 sek przed startem nie ma znaczenia. Oczywiście można się czepiać o drobiazgowość, ale zgodnie z regulaminem ruch był. Więc problemem jest sam regulamin, a nie zachowanie sędziego.
    W tym 14 z wykluczaniem Musielaka to jakiś jednak żart. To był typowy teatrzyk Buczka i markowany upadek. Jak inne rzeczy można negować (np warn dla PePe), tak tutaj ewidentny babol sędziego, który mógł mieć katastrofalne skutki i odebrać zwycięstwo (w dwumeczu) Wilkom.
    Może nie było to najlepsze sędziowanie ever, ale wg mnie bardziej pomogło Falubazowi niż Wilkom. Czy to w kontekście tego meczu, czy obu.
    Bzdura kompletna. Tłumaczył to kiedyś Demski i twierdził, że na szkoleniach sędziowie mieli przekazane jak interpretować ten zapis. Chodzi o to, że ewentualny ruch zawodnika musi powodować korzyć przy starcie. I to się dopiero kwalifikuje do przerwania biegu o ile taki zawodnik faktycznie odniósł tą korzyść. Jeśli taki ruch nie spowodował korzyści, a był próbą ukradzenia startu, to sędzia co najwyżej może dać warna po ukończonym biegu.

    W momencie jak sędzia włącza zielone światło, w zasadzie wszyscy zawodnicy na starcie w jakimś stopniu się ruszają. Jest to spowodowane przyjęciem przez zawodnika właściwej postawy na starcie. Czyli jak taki Pepe, zaraz po włączeniu zielonego światła, miał drobny ruch pod taśmą, a potem stał nieruchomo już te 2-3 sekundy aż do momentu uwolnienia taśmy, to ta sytuacja nie kwalifikuje się nawet na warna a co dopiero na przerwanie biegu i powtórzenie jego. Więc jeśli byś chciał ten pkt regulaminu interpretowac tak jak piszesz, to musiałbyś każdego zawodnika upominać warnem lub wykluczać. Bo zaraz po zapaleniu zielonego światła, wszyscy oni się ruszają na starcie. A już na pewno nie stoją nieruchomo.

    Po tym co wyprawiał Kuśmierz można odnieść wrażenie, ze gość spał na szkoleniach. Bo inaczej tego nie idzie wytłumaczyć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #6779
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Skoro Falubaz wyszedl na 5-1 to korzysc byla.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #6780
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie musi,przecież wszyscy wiedza,ze jesteś uparty jak osioł i często klepiesz bzdury a
    najlepsze jest to,ze jak ktoś cie złapie za rękę to krzyczysz,ze nie twoja.
    Twoją wczesną emeryturą Bóg ukarał podatnika ale i forumowiczów bezpośrednio.
    Moze gdybyś nadal latał z pochodnia podpalając lasy a potem z sikawka je gasząc,
    miałbyś mniej czasu na bzdury które tu klepiesz.
    Tak, tak geniuszu z austriackiego landu.

    Bo twoje bzdury tutaj są ważniejsze od moich. No i polski podatnik jest ważniejszy od twojego austriackiego pracodawcy.

    Jak widać inteligencją dorównujesz lemingom.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skoro Falubaz wyszedl na 5-1 to korzysc byla.
    Tylko potwierdzasz, ze twoja inteligencja nadal kuleje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #6781
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Wypowiedź Protasa po meczu z Krosnem przyjąłem z lekkim niesmakiem,
    ale to co powiedział teraz o wypowiedzi L.Demskiego popieram w całej rozciągłości.

    W poniedziałek usłyszałem opinię szanowanego(medalistę MP,ale nie MŚ) zawodnika
    o panu Demskim i jego sędziowaniu przed laty.
    Człowiek , który nie używa wulgaryzmów wypowiedział się w taki sposób,
    że nie mogę tego zacytować, bo jest ... to niecenzuralne.
    Ten żuzlowiec startuje, takze i teraz.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #6782
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli tak jak myślałem, chciałeś błysnąc wśród lemingów i znowu nie wyszło.

    A lemingi czekają na igrzyska. Zlituj się nad nimi, bądź mężczyzną, podwiń rękawy i daj im tego chleba i wina.
    jak sobie ktos skojarzy ktory to byl sezon, to jak mnie coroczna zimowa czterodniowka rozlozy to kto wie, moze i poszukam
    Ale spokojnie, do tego czasu zdazysz zapomniec dziadku smerfie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #6783
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak, tak geniuszu z austriackiego landu.

    Bo twoje bzdury tutaj są ważniejsze od moich. No i polski podatnik jest ważniejszy od twojego austriackiego pracodawcy.

    Jak widać inteligencją dorównujesz lemingom.



    Tylko potwierdzasz, ze twoja inteligencja nadal kuleje.
    Widze,ze zabolalo.
    To dobrze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #6784
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Widze,ze zabolalo.
    To dobrze.
    A co ty narcyz jakiś jesteś, że sobie tak pochlebiasz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #6785
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 21 w 14 postach
    Wiadomo coś czy Kvech zostaje? On już prawie jak swojak szkoda będzie jak pójdzie sobie...

  40. Powrót do góry    #6786
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co ty narcyz jakiś jesteś, że sobie tak pochlebiasz ?
    Tak,jestem a co?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #6787
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdura kompletna. Tłumaczył to kiedyś Demski i twierdził, że na szkoleniach sędziowie mieli przekazane jak interpretować ten zapis. Chodzi o to, że ewentualny ruch zawodnika musi powodować korzyć przy starcie. I to się dopiero kwalifikuje do przerwania biegu o ile taki zawodnik faktycznie odniósł tą korzyść. Jeśli taki ruch nie spowodował korzyści, a był próbą ukradzenia startu, to sędzia co najwyżej może dać warna po ukończonym biegu.

    W momencie jak sędzia włącza zielone światło, w zasadzie wszyscy zawodnicy na starcie w jakimś stopniu się ruszają. Jest to spowodowane przyjęciem przez zawodnika właściwej postawy na starcie. Czyli jak taki Pepe, zaraz po włączeniu zielonego światła, miał drobny ruch pod taśmą, a potem stał nieruchomo już te 2-3 sekundy aż do momentu uwolnienia taśmy, to ta sytuacja nie kwalifikuje się nawet na warna a co dopiero na przerwanie biegu i powtórzenie jego. Więc jeśli byś chciał ten pkt regulaminu interpretowac tak jak piszesz, to musiałbyś każdego zawodnika upominać warnem lub wykluczać. Bo zaraz po zapaleniu zielonego światła, wszyscy oni się ruszają na starcie. A już na pewno nie stoją nieruchomo.

    Po tym co wyprawiał Kuśmierz można odnieść wrażenie, ze gość spał na szkoleniach. Bo inaczej tego nie idzie wytłumaczyć.
    Demski tłumaczył jak mają interpretować... Chyba po to jest sędzia, żeby sam interpretował, a nie był przedłużeniem woli Leszka?
    Co mówi regulamin o procedurze startu?
    Art. 71.
    4. Jeżeli w czasie po zapaleniu zielonego światła startowego do zwolnienia taśm
    maszyny startowej motocykl zawodnika nie stoi bez ruchu dwoma kołami
    w kontakcie z torem, uznaje się, że zawodnik ten utrudnia prawidłowe
    przeprowadzenie startu.
    5. Zawodnik, który utrudnia prawidłowe przeprowadzenie startu otrzymuje od
    sędziego ostrzeżenie za utrudnianie startu, z wyjątkiem przypadku, gdy
    sędzia stwierdza wadliwe działanie maszyny startowej w postaci nierównego
    podniesienia taśm.
    6. Jeżeli zdaniem sędziego zawodnik, który utrudnia prawidłowe
    przeprowadzenie startu osiąga z tego tytułu przewagę na starcie nad innymi
    zawodnikami, sędzia przerywa bieg, zawodnik otrzymuje ostrzeżenie zgodnie
    z ust. 5 powyżej, następnie bieg jest powtarzany w pełnej obsadzie lub mają
    zastosowanie przepisy ust. 9 poniżej.
    Ust. 9 w skrócie to informacja, że drugi warn to wykluczenie.

    Czy koła Piotra były nieruchomo przez cały czas? Nie. Nie ma mowy nic o tym ile czasu może minąć, tylko, że od zapalenia światła do zwolnienia maszyny.
    A więc utrudniał procedurę startu, za co dostał warn.
    Czy odniósł korzyść? Wyszli na 5:1, więc tak.

    Zapisy są w tej kwestii jasne, a Ty mówisz, że Leszek ich uczył jak to interpretować. To jest regulamin, a nie matura z polskiego, człowieku proszę Cię.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #6788
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bieńkowski Zobacz posta
    Domagam sie zacytowania tego postu ponownie, bo musialo mnie to ominac !
    Proszę bardzo:
    Mario :
    To niby kto nam ma teraz chociaż ten remis zrobić ? Juniorka to jest 1 pkt chyba że coś dowiozą fartem na trupie. Czyli trudno liczyć na więcej niż 1 pkt.
    Musiałby Vacul i ktoś jeszcze (może Nicki) pojechać prawie swój max (w okolicach 13-14 pkt) + a trzeci senior przynajmniej te 11 a równocześnie druga linia nie może totalnie położyć meczu (czyli w sumie te 6-7 pkt musieliby zrobić). Za dużo tych "ale" żeby zakładać coś więcej niż te honorowe 42-43 pkt.


    Hmm, Vacul 2,2,2,3,2, realne ? Nicki 2,3,1,3,2 realne ? Protas 1,0,2,3,2 realne ? Patryk 2,3,2,2,3 realne ? MJJ 1,1,2,0 realne ? Razem daje to 46 pkt, dolicz urzędowy jeden pkt juniora i masz 47 pkt. I nikt z seniorów swojego maksa nie jedzie.

    Naturalnie to są symulacje. I wiadomo, że jak Nicki czy Vacul będą zapyerdalali a inny senior da ciała to pójdzie taktyk. A jak kazdy senior da ciała, czego wykluczyć również nie można, to będzie pogrom

    i masakra j-rules :

    welna, prosze bardzo, masz pelna rozpiske.
    stosujac ustawienia z ostatnich meczow i punktacje starca:

    1 bieg.
    Emil 3
    Nicki 2
    MJJ 1
    Kurtz 0


    2 bieg.
    5-1 w ogolnym skrocie

    3. bieg
    Hampel 3
    Dudek 2
    Protas 1
    Kolodziej 0


    4bieg
    Neymar jr 3
    Vacul 2
    Smektała 1
    Krakowiak 0


    Po 1 serii +6 dla Unii

    To co Mario? Robimy taktyczną czy jedziemy dalej nominalnie jak ustaliles? Ok niech bedzie po twojemu

    5 bieg
    Nicki 3
    Kolodziej 2
    MJJ 1
    Hampel 0

    6 bieg
    Dudek 3
    Neymar 2
    Kubera 1
    Pepe 0

    7bieg
    Emil 3
    Vacul 2
    Kurtz 1
    Krakowiak 0

    Wciaz +6 dla Unii

    8 bieg
    Neymar 3
    MJJ 2
    Nicki 1
    Smektala 0

    9 bieg
    Emil 3
    Dudek 2
    Protas tez 2
    Kurtz 0
    Mimo wygranej Emila, Falubaz wygrywa ten bieg 4-3

    10 bieg
    Hampel 3
    Vacul 2
    Kolodziej 1
    Pawliczak 0

    Po 3 serii +7 dla Unii

    11 bieg
    Nicki 3
    Dudek 2
    Neymar 1
    Kurtz 0

    12 bieg
    Hampel 3
    Kubera 2
    Krakowiak 1
    MJJ 0

    13 bieg
    Vacul 3
    Protas 3
    Emil 1
    Kolodziej 0
    Tu jak widac totalna demolka Falubazu 6-1!

    Przed nominowanymi juz tylko +2 dla Unii!!!

    Jak Sqra ulozy nominowane? Przeanalizujmy jak do tej pory to wygladalo

    Vacul, Nicki i Dudek maja po 9 pkt. Protas ma 6 wiec laduje w 14 biegu
    Jako ze Dudek z Protasem wygrali juz raz dzis w nietypowy sposob 4-3 to Sqra dlugo sie nie zastanawia

    bieg 14
    Dudek 3
    Protas 2
    Kubera za cienkiego dzis Kolodzieja 1
    Smektala za cienkiego dzis Kurtza 0

    Falubaz prowadzi dwoma punktami! Decydujace starcie!

    bieg 15
    Emil 3
    Vacul 2
    Nicki 2
    Hampel 0
    Znowu cudowne zwyciestwo Falubazu 4-3!


    Nie ma za co.
    Falubaz wygrywa caly mecz. Nic dziwnego, w koncu juniorzy zrobili 2 pkt a nie zakladany 1 z urzedu!



    Symulacje.... Miejmy nadzieje, ze piloci maja dostep do nieco lepszych symulacji.
    TYLKO FALUBAZ

  43. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (29-09-2022), grabarz (30-09-2022), j-rules (29-09-2022), kleczes_GKM (30-09-2022), młody_piernik2 (29-09-2022)

  44. Powrót do góry    #6789
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Ta rozpiska j-rulesa punktująca Mariusza to już forumowy klasyk

    Tutaj link do posta:

    http://www.sportsboard.pl/showthread...=1#post1958585
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    j-rules (29-09-2022)

  46. Powrót do góry    #6790
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    13-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli tak jak myślałem, chciałeś błysnąc wśród lemingów i znowu nie wyszło.

    A lemingi czekają na igrzyska. Zlituj się nad nimi, bądź mężczyzną, podwiń rękawy i daj im tego chleba i wina.
    Pocieszny jesteś dziadzia. Spłodziłeś wyssaną z palca rzeczywistość, stałeś się (po raz kolejny) pośmiewiskiem, a Ty nadal myślisz, że wszyscy wokół to durnie. Z wyjątkiem Ciebie naturalnie

  47. Powrót do góry    #6791
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Tak na marginesie, jakim wynikiem zakończył się tamtem mecz?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #6792
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,390
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    I do jutra Mariusz zniknie zawstydzony z forum i wroci rano z jakims tekstem o federalizacji albo lpg. Standardowa komedia

  49. Powrót do góry    #6793
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak na marginesie, jakim wynikiem zakończył się tamtem mecz?
    Jeśli to było Leszno - Z. Góra w maju 2019 to 51-39 dla Byków. W rewanżu w ZG też było w torbę.

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    kingpin (29-09-2022), młody_piernik2 (29-09-2022)

  51. Powrót do góry    #6794
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Ta rozpiska j-rulesa punktująca Mariusza to już forumowy klasyk

    Tutaj link do posta:

    http://www.sportsboard.pl/showthread...=1#post1958585
    A tu jest post cyrkuśnika j-rulesa:

    pamietam jak kiedys wyliczyl potencjalne punkty Falubazu w jakims meczu (chyba z Lesznem) i wyszlo potem, ze Protas w jednym biegu musialby ich zdobyc 6.
    Gosc jest niepowtarzalny. Chociaz, patrzac na poparcie rzadu, to chyba bardzo wyjatkowy jednak nie moze byc.
    I teraz forumowy klasyku, pokaż mi gdzie tam wyszło, że Pepe robi 6 pkt w jednym biegu ?

    Szach i mat forumowe głupki.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #6795
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    780
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A tu jest post cyrkuśnika j-rulesa:



    I teraz forumowy klasyku, pokaż mi gdzie tam wyszło, że Pepe robi 6 pkt w jednym biegu ?

    Szach i mat forumowe głupki.
    Ale Ty jesteś ****a głupi człowieku.. powinni Ci dla dobra społeczeństwa internet wyłączyć..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •