Strona 167 z 180 PierwszyPierwszy ... 67117157165166167168169177 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,471 do 7,515 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7471
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    herb zajumany, nazwa podobnie, zadnego zielonogorca w skladzie, wlasciciel tez chyba z Leszna XD
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #7472
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    herb zajumany, nazwa podobnie, zadnego zielonogorca w skladzie, wlasciciel tez chyba z Leszna XD
    Ale przynajmniej po...by toruńskie są na posterunku

  3. Powrót do góry    #7473
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,360
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    herb zajumany, nazwa podobnie, zadnego zielonogorca w skladzie, wlasciciel tez chyba z Leszna XD
    A jaki to właściciel jest z Leszna?

  4. Powrót do góry    #7474
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    herb zajumany, nazwa podobnie, zadnego zielonogorca w skladzie, wlasciciel tez chyba z Leszna XD
    oj, ty nie pisz takich rzeczy.

  5. Powrót do góry    #7475
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    herb zajumany, nazwa podobnie, zadnego zielonogorca w skladzie, wlasciciel tez chyba z Leszna XD
    Nawet celebryty odeszli

  6. Powrót do góry    #7476
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nawet celebryty odeszli
    Celebryta to dopiero przyszedł

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/72...m-reality-show

    i będzie im klepał punkty na TOP 3 ligi

  7. Powrót do góry    #7477
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Jakoś go w reklamach nie widziałem. Za to Zimnego owszem.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Buszmen (22-11-2022)

  9. Powrót do góry    #7478
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Aha, Becker stracił cały sezon 2020. Gdzie praktycznie nie jeździł.
    Musze przyznac, ze w kontekscie Kvecha w Falubazie to calkiem zabawny argument
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    DHEFF (22-11-2022), lego (22-11-2022)

  11. Powrót do góry    #7479
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Jakoś go w reklamach nie widziałem. Za to Zimnego owszem.
    A co ma Zmarzlik do Falubazu ? I kto jest tym niby celebrytą z Falubazu skoro odeszli ?

  12. Powrót do góry    #7480
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    W Zielonej Gorze najwieksi celebryci i bożyszcza siks, to zawsze sa juniorzy. Szkoda, ze nie przekłada się to na wyniki

  13. Powrót do góry    #7481
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A co ma Zmarzlik do Falubazu ? I kto jest tym niby celebrytą z Falubazu skoro odeszli ?
    Nazwałeś Jensena celebrytą, podczas gdy ja go nigdzie poza torem nie widziałem. W tym kontekście szybciej za celebrytę można uznać Zmarzlika.
    Jesli nie wiesz, którzy celebryci kojarzeni z Falubazem odeszli to nie mamy o czym rozmawiać.

  14. Powrót do góry    #7482
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Tu już mariuszujesz.
    Kvech w PO w Łodzi nie pojechał z powodu kontuzji, a Becker zdobył 9/5 i wygrał 1 wyścig, jadąc z korzystnym numerem-10.
    W rewanżu z bonusami Kvech miał 10/5 a Becker z bonusami 12/6, czyli dokładnie tak samo. Dodatkowo Becker pojechał z korzystniejszym numerem 2 a Kvech z trudniejszym numerem 12.
    Nie wiem, gdzie Ty zauważyłeś Mariuszowanie w moim poprzednim wpisie.
    Zacytowałeś mój wpis:
    Już w zeszłym sezonie było pisane na tym forum, aby ściągnąć Beckera. Dzisiaj mielibyśmy ekstraligę.
    I piszesz mi o dwumeczu Falubazu z Łodzią, i całkowicie pomijasz postawę obu zawodników w najważniejszym dwumeczu z Krosnem, w których Becker zrobiłby dużą różnicę.
    Do tej pory za bardzo nie wiem co Ty podważasz w tym co ja napisałem.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A awansu do ekstraligi nie zawalił Kvech a seniorzy, w 1 meczu Buczek i Pepe, a w rewanżu Tungate i Fricke. Szczególnie występ Fricke w rewanżu to kuriozum.
    Ale najbardziej zawalił Żyto w nominowanych, który wystawił w nich Fricke zupełnie nie nadającego się do jazdy w tym dniu.
    Nigdzie nie napisałem, że Kvech zawalił awans do ekstraligi, tylko napisałem, że gdyby w jego miejsce był lepszy Becker to byśmy w tym sezonie mieli na luzaku awans. A to jest duża różnica.
    Serio, próbujesz z tym polemizować mając konkretne wyniki i jazdę w PlayOff?

    Kvech pojechał w PlayOff generalnie swoje (przynajmniej dla mnie), czyli średniactwo. W PlayOff niczym specjalnym się nie wyróżnił, a najlepszy mecz PlayOff pojechał na swoim torze w ćwierćfinale z Łodzią, która jest słabsza od Bydgoszczy i Krosna.
    Ogromnym minusem dla Kvecha była postawa w Krośnie (z uwagi na jego jazdę w zeszłym sezonie), podobnie jak minusem była postawa tam Buczkowskiego, czy Protasa.
    Zerknij na to kogo pokonał, a z kim przegrał Kvech w PlayOffach, jaką miał skuteczność, a jak to wyglądało u Beckera.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Swoją opinię możesz oczywiście mieć o zawodnikach, ale opowiadanie o przepaści między nimi to bzdury, bo różnica jest niewielka. Tyle że Honza jest stabilny i przewidywalny, a Becker jak mu wiatr zawieje. Obyśmy tylko świętowali awans dzięki Beckerowi i nie żałowali odesłania Kvecha.
    W którym miejscu ja niby opowiadałem, że pomiędzy nimi jest przepaść? Znowu polemizujesz z czymś czego nie napisałem.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Musze przyznac, ze w kontekscie Kvecha w Falubazie to calkiem zabawny argument
    Nie widzę nic zabawnego w podanej przeze mnie informacji w kontekście powyższej dyskusji, czyli kto rokuje, co Kvech pokaże jak będzie miał tyle lat co Becker.
    W związku z tym, że Ciebie to bawi, napiszę jeszcze raz
    Aha, Becker stracił cały sezon 2020. Gdzie praktycznie nie jeździł.

    Od ilu sezonów Becker bawi się w poważny żużel? A tak wyglądał Becker w roku 2020, finał IMŚJ:
    Jan Kvěch 13 (3,2,2,3,3)
    Luke Becker 4 (t,2,1,1,d)

  15. Powrót do góry    #7483
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nie wiem, gdzie Ty zauważyłeś Mariuszowanie w moim poprzednim wpisie.
    Zacytowałeś mój wpis:
    Już w zeszłym sezonie było pisane na tym forum, aby ściągnąć Beckera. Dzisiaj mielibyśmy ekstraligę.
    I piszesz mi o dwumeczu Falubazu z Łodzią, i całkowicie pomijasz postawę obu zawodników w najważniejszym dwumeczu z Krosnem, w których Becker zrobiłby dużą różnicę.
    Do tej pory za bardzo nie wiem co Ty podważasz w tym co ja napisałem.


    Nigdzie nie napisałem, że Kvech zawalił awans do ekstraligi, tylko napisałem, że gdyby w jego miejsce był lepszy Becker to byśmy w tym sezonie mieli na luzaku awans. A to jest duża różnica.
    Serio, próbujesz z tym polemizować mając konkretne wyniki i jazdę w PlayOff?

    Kvech pojechał w PlayOff generalnie swoje (przynajmniej dla mnie), czyli średniactwo. W PlayOff niczym specjalnym się nie wyróżnił, a najlepszy mecz PlayOff pojechał na swoim torze w ćwierćfinale z Łodzią, która jest słabsza od Bydgoszczy i Krosna.
    Ogromnym minusem dla Kvecha była postawa w Krośnie (z uwagi na jego jazdę w zeszłym sezonie), podobnie jak minusem była postawa tam Buczkowskiego, czy Protasa.
    Zerknij na to kogo pokonał, a z kim przegrał Kvech w PlayOffach, jaką miał skuteczność, a jak to wyglądało u Beckera.


    W którym miejscu ja niby opowiadałem, że pomiędzy nimi jest przepaść? Znowu polemizujesz z czymś czego nie napisałem.


    Nie widzę nic zabawnego w podanej przeze mnie informacji w kontekście powyższej dyskusji, czyli kto rokuje, co Kvech pokaże jak będzie miał tyle lat co Becker.
    W związku z tym, że Ciebie to bawi, napiszę jeszcze raz
    Aha, Becker stracił cały sezon 2020. Gdzie praktycznie nie jeździł.

    Od ilu sezonów Becker bawi się w poważny żużel? A tak wyglądał Becker w roku 2020, finał IMŚJ:
    Jan Kvěch 13 (3,2,2,3,3)
    Luke Becker 4 (t,2,1,1,d)
    Chyba się nie rozumiemy, albo ty mnie nie rozumiesz.
    Poniżej mariuszujesz pisząc;

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Nigdzie nie napisałem, że Kvech zawalił awans do ekstraligi, tylko napisałem, że gdyby w jego miejsce był lepszy Becker to byśmy w tym sezonie mieli na luzaku awans.
    Właśnie to jest mariuszowanie. Bo skąd ta pewność, że Becker dałby awans? Przecież to mniemanologia zwykła jest, bzdety bez pokrycia i możliwości weryfikacji...mariuszowanie.


    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    W związku z tym, że Ciebie to bawi, napiszę jeszcze raz
    Aha, Becker stracił cały sezon 2020. Gdzie praktycznie nie jeździł.
    A Kvech w ilu meczach/biegach ligowych 2020 wystąpił w Polsce? I czy to Kvech jest winien kontuzji Beckera? Obaj stracili sezon nie z własnej winy, przepadło.

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Zerknij na to kogo pokonał, a z kim przegrał Kvech w PlayOffach, jaką miał skuteczność, a jak to wyglądało u Beckera.
    To jest niepoliczalne, bo Becker skończył PO po pierwszym dwumeczu, a Kvech jechał do końca, z coraz lepszymi rywalami.
    Kvech w PO pokonał;
    -Karczewskiego x2
    -Musielaka x2
    -Milika
    -Szczepaniaka x2
    -Rew
    -Mencela
    -Zagara x2
    -Koniecznego x2
    -Michaiłova
    -Przyjemskiego
    -Jeleniewskiego
    -Iversena
    -Beckera
    -Nowaka x2
    -Kurtza
    -Kościucha
    -Bartocha

    Becker w PO pokonał;
    -Borowiaka x2
    -Buczkowskiego x2
    -Ragusa x3
    -Tondera
    -Tungate x2
    -Fricke x2

    Jak widzisz, Becker nie wygrał ani razu z Kvechem, a Kvech z Beckerem i owszem. Tylko czego to ma dowodzić?
    Popatrz na wyniki w zawodach rangi międzynarodowej, MŚJ, SON-gdzie Kvech był lepszy niż Dudek, Janowski, Lindgren i inni, nie mówiąc o U21, gdzie ze średnim Chlupacem omal nie wygrali finału. Jakie wyniki w tym czasie osiągnął Becker?
    W lidze Czech jeździł pierwszy sezon, Becker kolejny. Kvech tak naprawdę dopiero rozpoczął karierę juniora, Becker ją kończy. Doświadczenie na polskich torach, to przepaść między nimi. A porównując wyniki międzynarodowe obydwu zawodników, to nie ma nawet czego porównywać.

    Możesz sobie pisać o gwarancji awansu przy Becker'ze w miejsce Kvecha, o wyśmienitym Beckerze i słabym Kvechu, tylko niczego to nie zmieni, bo wyniki zweryfikował tor. I zweryfikuje w roku przyszłym,. A na dzień dzisiejszy fakt jest taki, że w lidze polskiej to porónywalni zawodnicy, na podobnym poziomie, na świecie Kvech bije na głowę Beckera i Kvech rozkręca się dopiero w kategorii juniorów, a Becker właśnie kończy ten etap. Becker to stary i doświadczony koń, Kvech to nowicjusz w lidze.


    -

  16. Powrót do góry    #7484
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,360
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Chyba się nie rozumiemy, albo ty mnie nie rozumiesz.
    Poniżej mariuszujesz pisząc;


    Właśnie to jest mariuszowanie. Bo skąd ta pewność, że Becker dałby awans? Przecież to mniemanologia zwykła jest, bzdety bez pokrycia i możliwości weryfikacji...mariuszowanie.




    A Kvech w ilu meczach/biegach ligowych 2020 wystąpił w Polsce? I czy to Kvech jest winien kontuzji Beckera? Obaj stracili sezon nie z własnej winy, przepadło.



    To jest niepoliczalne, bo Becker skończył PO po pierwszym dwumeczu, a Kvech jechał do końca, z coraz lepszymi rywalami.
    Kvech w PO pokonał;
    -Karczewskiego x2
    -Musielaka x2
    -Milika
    -Szczepaniaka x2
    -Rew
    -Mencela
    -Zagara x2
    -Koniecznego x2
    -Michaiłova
    -Przyjemskiego
    -Jeleniewskiego
    -Iversena
    -Beckera
    -Nowaka x2
    -Kurtza
    -Kościucha
    -Bartocha

    Becker w PO pokonał;
    -Borowiaka x2
    -Buczkowskiego x2
    -Ragusa x3
    -Tondera
    -Tungate x2
    -Fricke x2

    Jak widzisz, Becker nie wygrał ani razu z Kvechem, a Kvech z Beckerem i owszem. Tylko czego to ma dowodzić?
    Popatrz na wyniki w zawodach rangi międzynarodowej, MŚJ, SON-gdzie Kvech był lepszy niż Dudek, Janowski, Lindgren i inni, nie mówiąc o U21, gdzie ze średnim Chlupacem omal nie wygrali finału. Jakie wyniki w tym czasie osiągnął Becker?
    W lidze Czech jeździł pierwszy sezon, Becker kolejny. Kvech tak naprawdę dopiero rozpoczął karierę juniora, Becker ją kończy. Doświadczenie na polskich torach, to przepaść między nimi. A porównując wyniki międzynarodowe obydwu zawodników, to nie ma nawet czego porównywać.

    Możesz sobie pisać o gwarancji awansu przy Becker'ze w miejsce Kvecha, o wyśmienitym Beckerze i słabym Kvechu, tylko niczego to nie zmieni, bo wyniki zweryfikował tor. I zweryfikuje w roku przyszłym,. A na dzień dzisiejszy fakt jest taki, że w lidze polskiej to porónywalni zawodnicy, na podobnym poziomie, na świecie Kvech bije na głowę Beckera i Kvech rozkręca się dopiero w kategorii juniorów, a Becker właśnie kończy ten etap. Becker to stary i doświadczony koń, Kvech to nowicjusz w lidze.


    -
    Przecież Becker jeszcze jechał z Krosnem w półfinale w którym zdobył około 30 pkt w dwumeczu... W play offach Kvech odjechał tylko jeden mecz więcej od Beckera...
    Coś słabo oglądałeś ten sezon

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic123 za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (24-11-2022)

  18. Powrót do góry    #7485
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Przecież Becker jeszcze jechał z Krosnem w półfinale w którym zdobył około 30 pkt w dwumeczu... W play offach Kvech odjechał tylko jeden mecz więcej od Beckera...
    Coś słabo oglądałeś ten sezon
    Sorry, jakoś umknął mi ten dwumecz..,.to przez to liczenie możliwości ponownego pojedynku Falubaz-Orzeł w półfinale.
    Niech będzie, że z Beckerem szykowalibyśmy się do ekstraligi, a z Kvechem nie weszliśmy, czyli Kvech zawinił w braku awansu.
    Szkoda dyskutować o gruszkach na wierzbie, to jest nieweryfikowalne, czy z Beckerem byłby awans, czy go nie byłoby?

  19. Powrót do góry    #7486
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2019
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    72
    Podziękowania: 25 w 13 postach
    W ramach debaty „Kvech kontra Becker” zainteresowała mnie teza, że: „Gdyby zamiast Kvecha był lepszy Becker to byśmy w tym sezonie mieli na luzaku awans”

    To stwierdzenie jest czystą manifestacją pragnień, wiary i życzeń autora, opartą na pozornie logicznej argumentacji i ekstrapolacji. W lustrzanym odbiciu, opierając się na takich przesłankach, możemy stwierdzić, że Kvech osiągnąłby taki sam wynik niezależnie od przynależności klubowej w 1 lidze.

    Tak naprawdę tutaj tych zmiennych może być całkiem sporo: kontuzje, stopień integracji z zespołem, jakość współpracy w zespole, siła zespołu, przystosowanie się do nowych warunków, nowego środowiska, pozycja i rola w zespole- różnego rodzaju zadańia w zespole, różne aspiracje, numery startowe, różne rodzaje presji, indywidualna krzywa sportowego rozwoju.


    Fakty są takie, że Becker zaliczył regres formy i kilka dobrych biegów pod koniec sezonu tego nie zmienia.
    Honza Kvech w wieku 20 lat zaliczył swój pierwszy pełny sezon ligowy:1,618. Uważam, że nie było najgorzej.
    Becker zaliczył już swój czwarty aktywny sezon ligowy:
    2018- 19 lat, 2 liga, Rzeszów, 7 meczów, 1,710
    2019- 20 lat, 2 liga, Rawicz 7 meczów, 2,051
    2020----0 mecz.
    2021-22- Łódź, 1,857, 1,762


    Podsumowując...reasumując sprawę retrospektywnie:


    Podejrzewam, że Falubaz utrzymałby się w ekstralidze, gdyby w 2021 postawiono wyraźnie na Kvecha.

    Podejrzewam, że Falubaz miał dużą szansę na awans, gdyby Honza Kvech dostał szansę startu w 14. biegu meczu finałowego z Krosnem. Nie żartuję, mówię bardzo poważnie. Honza mógł zostać bohaterem, a Becker miałby okazję spróbować swoich sił w ekstralidze, jak początkowo zakładano.


    Najwyższy czas zakończyć gorące, często hipotetyczne debaty. Honza Kvech dołączył do drużyny ROW-u Rybnik i na ten moment trudno oszacować, czy pomimo dwuletniego kontraktu jeszcze kiedykolwiek będzie jeździł w Falubazie. Sezon jest długi i wszystko się jeszcze może zdarzyć.


    Od tego momentu więcej uwagi należy poświęcić doświadczonemu, niebawem 24-letniemu Amerykaninowi, którego wspierają takie osobistości jak Greg Hancock i Rafał Haj.

  20. Powrót do góry    #7487
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez DHEFF Zobacz posta


    Podejrzewam, że Falubaz miał dużą szansę na awans, gdyby Honza Kvech dostał szansę startu w 14. biegu meczu finałowego z Krosnem. Nie żartuję, mówię bardzo poważnie. Honza mógł zostać bohaterem, a Becker miałby okazję spróbować swoich sił w ekstralidze, jak początkowo zakładano.
    To wcale nie jest niedorzeczne.
    W tym wyścigu powinien jechać Kvech, a nie kompletnie zdezorganizowany, nie nadający się do jazdy tego dnia Max. Cóż, znowu na managera zadziałała magia nazwiska, bez oglądania się na stan psychofizyczny zawodnika.

  21. Powrót do góry    #7488
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez DHEFF Zobacz posta
    W ramach debaty „Kvech kontra Becker” zainteresowała mnie teza, że: „Gdyby zamiast Kvecha był lepszy Becker to byśmy w tym sezonie mieli na luzaku awans”
    To stwierdzenie jest czystą manifestacją pragnień, wiary i życzeń autora, opartą na pozornie logicznej argumentacji i ekstrapolacji.
    Ku... ręce opadają
    Najpierw jeden fanatyk Kvecha przyczepił się do mnie, wypisywał jakieś bzdury o "mariuszowaniu", a później okazało się, że to on przebił Mariusza w "Mariuszowaniu". noc pisze od tygodnia na temat Kvecha i Beckera, przypieprza się do mnie, ale uwaga... umnkął mu najważniejszy dwumecz Beckera z Krosnem
    Nawet nie przyznał się do błędu w stosunku do mojej osoby. Najlepsze jest to, że ten cały noc wielokrotnie używał argumentu, że gdyby za Zagara był ktoś inny to byśmy nie spadli z ligi ale gdy ktoś napisał to samo o Kvechu, gdzie podstawą do tego stwierdzenia są konkretne wyniki w PlayOff - to to Mariuszowanie
    To teraz drugi się produkuje i tworzy filozoficzne wypracowania


    A ja tylko stwierdziłem oczywistą oczywistość, gdyby w Falubazie był Becker zamiast Kvecha to mielibyśmy awans. I to nie jest pisane po to, aby umniejszać Kvechowi, bo ten generalnie pojechał swoje średniactwo zgodnie z oczekiwaniami.
    To jest tylko stwierdzenie faktu, że można było postawić na Beckera, o czym pisane było na tym forum w roku 2021. Tak tylko o tym wspomniałem, nie wiedziałem, że to wywoła tyle szumu
    Generalnie można by było przejść dalej, gdyby nie fanatycy religijni Kvecha.
    Serio, w życiu nie spodziewałem się, że moje słowa, które są podparte wynikami zawodnika, tak ich ukłują.
    Nie mam nic do Kvecha, tylko stwierdziłem oczywisty fakt, że Becker był lepszy w PlayOff lepszy i z takim gościem mielibyśmy na luzaku awans


    DHEFF, o czym Ty człowieku znowu bredzisz, że moje słowa to "manifestacja pragnień, wiary i życzeń autora, opartą na pozornie logicznej argumentacji i ekstrapolacji"??? Co to za brednie?
    Mamy jednego zawodnika i drugiego w PlayOff. W przypadku dwumeczu z Orłem i Polonią to niezależnie z którym z nim w składzie byśmy kolejną awansowali do półfinału, awansowali do finału.
    Natomiast w finale z Krosnem, taki Becker zrobiłby różnicę w stosunku do Kvecha i byśmy awansowali. Nie wiem czego nie rozumiesz?
    Cytat Zamieszczone przez DHEFF Zobacz posta
    Fakty są takie, że Becker zaliczył regres formy i kilka dobrych biegów pod koniec sezonu tego nie zmienia.
    "Kilka dobrych biegów" ?
    Co za zacietrzewiony fanatyzm Wszyscy wiedzą, że PlayOffy są najważniejsze.
    Nie dość, że kłamiesz w temacie ilości dobrych biegów to umniejszasz wartość zawodnika, gdy akurat ta wartość w PlayOff jest przez wszystkie ekipy najbaradziej oczekiwana.
    Nie mam nic do Kvecha, ale współczuję mu tej sekty


    Fanatyzm Mariusza, przy waszym, jest niczym, bo Mariusz przynajmniej nie negował faktów i wyników na torze.

  22. Powrót do góry    #7489
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2017
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 21 w 15 postach

    Ja jako kibic Rowu bardzo sie ucieszyłem z wyp.Kvecha
    Ja uważam ze Janek w końcowym rozrachunku, na koniec sezonu 2023r. bedzie lepiej punktujacym zawodnikiem niz Becker.
    Jak dla mnie zrobiliście wielbłąd

  23. Powrót do góry    #7490
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    A ja tylko stwierdziłem oczywistą oczywistość, gdyby w Falubazie był Becker zamiast Kvecha to mielibyśmy awans.
    Oczywiście, Becker załatwiłby Falubazowi awans bezdyskusyjnie, masz rację. Becker byłby lekiem na wszystkie choroby, które trawiły Falubaz w tym roku. Nie da się, ale i nawet nie trzeba tego sprawdzać, to pewne jak amen w pacierzu.

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nie mam nic do Kvecha, tylko stwierdziłem oczywisty fakt, że Becker był lepszy w PlayOff lepszy i z takim gościem mielibyśmy na luzaku awans
    A na tor trzeba byłoby wyjeżdżać, czy bez wyjeżdżania mielibyśmy to klepnięte?
    Skoro już tak postanowiłeś, zdecydowałeś że z Beckerem szykowalibyśmy się do eligi w roku przyszłym, to dyskusja o tym jest bez sensu. Tak i już.

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Fanatyzm Mariusza, przy waszym, jest niczym, bo Mariusz przynajmniej nie negował faktów i wyników na torze.
    Jeśli już trzymasz się mariuszowych faktów, to nie Becker a Tonder powinien jeździć w tym roku w FZG, tak stwierdził analizując wyniki i fakty na torze. Albo i Becker i Tonder. Nie próbuj tego negować, Becker nie umywa się do Tondera.

    A jeszcze a pro po Zagara. Z twojego pisania pośrednio wynika, że mając w skłądzie Zagara, Beckera, Tondera, Falubaz byłby hegemonem 1 ligi. Pośrednio!
    A nie chodziło o byle kogo w miejsce Zagara, a konkretnie o Doyle. Bo dyskusja była taka ze strony klubu i mariusza, że "po co nam Doyle, skoro Zagar jest tańszy a tak samo dobry". Zagar to potwierdził, czy jednak nie był tak samo dobry?


    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Najpierw jeden fanatyk Kvecha przyczepił się do mnie, wypisywał jakieś bzdury o "mariuszowaniu", a później okazało się, że to on przebił Mariusza w "Mariuszowaniu". noc pisze od tygodnia na temat Kvecha i Beckera, przypieprza się do mnie, ale uwaga... umnkął mu najważniejszy dwumecz Beckera z Krosnem
    Przecież to ty sam rozkręciłeś dyskusję o Beckerze, nie pozwalając porównywać go do nikogo..
    Od dawna twierdzę, że Becker i Kvech to podobny poziom, więc idąc twoim tokiem rozumowania, jestem w sekcie wielbicieli Beckera. O co więc ci chodzi? Uderzyłęś się w głowę? . Gdybym to jeszcze złe słowa pisał o Beckerze... ale nie, tobie przeszkadza że pochwaliłęm Kvecha i śmiałęm porównać go do osiągnięć Beckera.
    Przecie to z twojej strony jest fanatyzm do Beckera taki sam, jak mariusza do Tondera, a oskarżasz kogoś innego o fanatyzm.. Możesz śmiało zakładać sektę, będziesz pilnował by nikt go nie porównywał do nikogo.


    PS
    Widzę, że bez sensu ta dyskusja, gruszki na wierzbie. Skończyłem temat.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 24-11-2022 o 21:45

  24. Powrót do góry    #7491
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Oczywiście, Becker załatwiłby Falubazowi awans bezdyskusyjnie, masz rację. Becker byłby lekiem na wszystkie choroby, które trawiły Falubaz w tym roku. Nie da się, ale i nawet nie trzeba tego sprawdzać, to pewne jak amen w pacierzu.
    .
    Już zmieniasz temat? To jest Twoja reakcja na przyswojenie faktu, że Bekcer pojechal bardzo dobre PlayOff?
    Na resztę Twoich bredni, może odpiszę, a może nie, bo szkoda mi czasu na dyskusję z zaślepionymi fanatykami jednego zawodnika.

  25. Powrót do góry    #7492
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Już zmieniasz temat? To jest Twoja reakcja na przyswojenie faktu, że Bekcer pojechal bardzo dobre PlayOff?
    Na resztę Twoich bredni, może odpiszę, a może nie, bo szkoda mi czasu na dyskusję z zaślepionymi fanatykami jednego zawodnika.
    Ależ, czy to jest fanatyzm, pisanie o porównywalnym poziomie jednego i drugiego? Przecież to ty sam się zafiksowałeś na Beckerze, nie dopuszczając jakiegokolwiek porównywania z Lukiem.
    I wcale nie twierdziłem, że Becker pojechał złe PO, wręcz przeciwnie. Pojechał bardzo dobrze w PO, tyle, że różnimy się w metodzie oceniania sezonu-ty patrzysz na najlepsze mecze, które akurat przypadły na koniec sezonu, a ja oceniam cały sezon.

    A co do bredni, to ok. jeszcze raz je napiszę, przyznaję ci rację we wszystkim, zgadzam się z twoim zdaniem, potwierdzam słabość Kvecha jak i innych U 24, a od teraz będę wynosił ponad wszystkich Beckera, tak jak i ty! Pasuje?!
    Bo szkoda czasu na takie pisanie.

  26. Powrót do góry    #7493
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 41 w 25 postach
    Prawda jest taka, że obecnie będzie cięzko tych 2 porównywać. Becker będzie miał mocniejszych kolegów w drużynie. Pewnie 4 biegi. Każdy senior miał lepsza średnią i Becker będzis miał inna role.

    Janek w Rybniku spokojnie może punktować na koledze z zespolu i rywalach. W słabszej drużynie zawsze łatwiej o punkty...

    Tak jak często śr Dudka była zaklamana bo np 2 biegi jechał z jr, więc z urzędu miał 1 pkt

  27. Powrót do góry    #7494
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Co prawda nie znam sie na tej nowej tabelce biegowej i nie chce sie znac ale zdaje sie ,ze podczas meczu
    wiecej zawodnikow niz jeden jedzie z juniorem czy na juniorow przeciwnika,wiec idac tym tropem
    kazdy ma zaklamana srednia.
    Ciezki temat,bo idzemy w takich osadach po najmniejszej linii oporu nie biorac pod uwage
    na jakiej pozycji w takich biegiach przyjezdzal,kogo pokonal czy z kim przegral,kto byl tym juniorem,wiec
    czasami sami zaklamujemy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-11-2022 o 06:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #7495
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Podsumując temat.
    Becker pojechał bardzo dobre PlayOffy, a w dwumeczu z Krosnem był najlepszym zawodnikiem dwumeczu.
    Taki wynik, poziom (jak ten z dwumeczu z Krosnem) w pierwszej lidze byłoby w stanie pojechać tylko kilku zawodników.
    Gdyby Becker był w składzie Falubazu, to Falubaz awansowałby do ekstraligii. Wniosek oczywisty i logiczny na podstawie jego wyników i postawy w PlayOff.
    A to nie jest atak na jednego zawodnika, tylko stwierdzenie oczywistego faktu, że drugi zawodnik był w PlayOff lepszy i bardziej wartościowy dla drużyny.
    Nie piszę tego jako fan jednego, czy antagonista drugiego, tylko jest to stwierdzenie sportowych faktów.
    Stwierdzam fakt dotyczący roku 2022. Jak widać, na forum rzekomo sportowym, niektórzy są tak zacietrzewieni, że nie mogą przeboleć zdania i wniosku podpartego konkretnymi wynikami.
    Fanatyzm wokół jednego zawodnika uniemożliwia im przyswojenie czysto sportowego faktu i informacji, że inny zawodnik był lepszy i swoją postawą wniósłby więcej do drużyny.
    Dwumeczu na takim poziomie w półfinale PlayOff nie pojedzie nigdy 80-90% zawodników pierwszej ligi, a Becker pokazał, że to potrafi.
    Jestem przekonany na 100%, że bardzo dobra, wyróżniająca się postawa Beckera w PlayOff, była podstawą do tego, że został ściągnięty do Falubazu.
    Celem Falubazu było stworzenie składu z możliwe jak najsilniejszymi ogniwami na każdej pozycji i tak też robili.
    A do awansu dochodzi się nie w sezonie zasadniczym goląc średniaków. Do awansu dochodzi się w PlayOff, gdzie jeżdżą najmocniejsze drużyny i prawie wszyscy jadą na więcej niż 100%.
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ależ, czy to jest fanatyzm, pisanie o porównywalnym poziomie jednego i drugiego? Przecież to ty sam się zafiksowałeś na Beckerze, nie dopuszczając jakiegokolwiek porównywania z Lukiem.
    I wcale nie twierdziłem, że Becker pojechał złe PO, wręcz przeciwnie. Pojechał bardzo dobrze w PO, tyle, że różnimy się w metodzie oceniania sezonu-ty patrzysz na najlepsze mecze, które akurat przypadły na koniec sezonu, a ja oceniam cały sezon.
    Wiesz co, szkoda mojego prywatnego czasu na dyskusję z Tobą, bo znowu kłamiesz.
    Ja z Tobą nie dyskutowałem o porównywalnym poziomie jednego i drugiego, tylko Ty się do mnie przypieprzyłeś za stwierdzenie oczywistego faktu, że z Beckerem mielibyśmy awans. A stwierdziłem to na podst, wyników w Playoff.
    Ty mi trułeś z tego powodu, a okazuje się, że masz czas na pełno wpisów o jednym i drugim, a "umknęło Tobie", że Becker pojechał bardzo dobry dwumecz Krosnem I z tymi brakami w wiedzy czepiasz się i wykłócasz, bo masz takie klapki na oczach, że nie można Tobie przytoczyć sportowego faktu.
    Ja osobiście współczuję Ci tego fanatyzmu, który jest u Ciebie głównym źródłem oceny w zależności od tego, czy danego zawodnika lubisz, czy nie lubisz, wręcz nienawidzisz
    Przykład z Zagarem jest idealny. Sam pisałeś, że gdyby zamiast zawodnika A jechał lepszy zawodnik B, to Falubaz by się utrzymał. I jednocześnie oburzasz się na stwierdzenie, że gdyby za zawodnika A jeździł lepszy zawodnik B, to Falubaz by awansował, nawet jeśli takie twierdzenie jest podparte twardymi wynikami.


    I tu proponuję uciąć temat, bo Ty zaraz w swoim stylu zaraz zaczniesz znowu filozofować, a temat jest zero-jedynkowy. Wystarczy spojrzeć na wyniki. Jak pojechał jeden i jak drugi z Krosnem.
    Nie mam ochoty na dyskusje z Tobą. Dyskutować to ja sobie mogę z ludźmi, którzy przyswajają argumenty, nie ignorują wyników, nie negują ich.
    Mam inne ważniejsze tematy niż pisanina z człowiekiem, który ma klapki na oczach, albo wykłóca się nie znając wyników, ironizuje, wciska mi coś czego nie napisałem itd.
    Sam fakt, że tyle musiałem napisać rozwijając temat, a początkowo nie napisałem nic kontrowersyjnego, tylko stwierdziłem oczywistą oczywistość
    W życiu się nie spodziewałem, że spotka się to z taką reakcją. Przecież to co ja napisałem to jest mniej więcej to samo jakbym stwierdził: "gdyby za Buczkowskiego jeździł Lebiediew to byśmy awansowali do ekstraligi". Co w tym kontrowersyjnego?


    Teraz czas na pracę, później meczyki, a nie bezcelowe użeranie się na forum Pozdrawiam życząc sobie, że już nie odpiszesz

  29. Powrót do góry    #7496
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 12 w 12 postach

    icon13.gif

    Zmieniając temat, orientuje się ktoś czy tym odwodnieniem liniowym poszliśmy w głąb murawy czy skróciliśmy nasz tor?

  30. Powrót do góry    #7497
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Podsumując temat.
    Becker pojechał bardzo dobre PlayOffy, a w dwumeczu z Krosnem był najlepszym zawodnikiem dwumeczu.


    Pozdrawiam życząc sobie, że już nie odpiszesz
    Odpiszę.
    Chyba się nie rozumiemy?! Ja pisałem o całym sezonie i stąd porównanie. A jeśli o samym PO mowa, to oczywiście co innego.
    W bezpośrednim dwumeczu PO FZG-OŁ, obaj zawodnicy pojechali tak samo. W drugim dwumeczu Orła z Wilkami, Becker pojechał wybitnie, lepiej niż Kvech w dwumeczu PO FZG-WK, tego przecież nie zaprzeczam. Co innego dwumecz PO OŁ-WK, a co innego cały sezon.
    Tylko rozmawiamy o całym sezon, a ty zafiksowałeś się na dwumeczu PO OŁ-WK, stąd różnica. Nakręcasz się zupełnie bez sensu, oskarżasz o jakąś sektę.
    Pozdrawiam!

  31. Powrót do góry    #7498
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Dyskusja o Beckerze i Kvechu miedzy SFP i NOCem weszła widzę już w etap semantyki i rozbierania zdań na czynniki pierwsze. Aż męcząco się to czyta, jednak wrzucę mały komentarz bo pewna sprawa mnie uderzyła w tej polemice.

    NOC napisał:
    SFP: "A ja tylko stwierdziłem oczywistą oczywistość, gdyby w Falubazie był Becker zamiast Kvecha to mielibyśmy awans."

    NOC" Oczywiście, Becker załatwiłby Falubazowi awans bezdyskusyjnie, masz rację. Becker byłby lekiem na wszystkie choroby, które trawiły Falubaz w tym roku. Nie da się, ale i nawet nie trzeba tego sprawdzać, to pewne jak amen w pacierzu".
    Sorry NOC ale to co tu zrobiłeś to jest ordynarna manipulacja, zahacza o lekkie chamstwo. Wkładasz komuś nie jego słowa w usta a potem z nimi dyskutujesz, wyśmiewasz je. Skoro tak czepiasz się każdego słówka to bądź dokładny w tym względzie i w swoim przypadku.

    Ja rozumiem, że SFP napisał iż z Beckerem w PO na U24 mielibyśmy awans. Tak rozumiem jego opinię/zdanie. I wszystko!
    Nie dopatrzyłem się w tym zdaniu słów o tym, że wg SFP Becker byłby lekiem na wszystkie choroby, które trawiły Falubaz. Skąd takie info? Dyskutujesz sam z sobą czy z wyimaginowanymi wypowiedziami, teoriami?

    Ja sam jestem i byłem fanem Janka co widać po moich wpisach na forum, ale nie można dyskutować na takim poziomie. Ktoś napisał swoją opinię, ma na to jakieś tam poparcie w wynikach niektórych meczy, ok, zdanie do przedyskutowania.

    Lepiej byś się skupił na tym "małym" niedopatrzeniu, że przeoczyłeś dwumecz z najlepszą drużyną ligi (Krosnem) w swojej wyliczance wyników Beckera.
    A wyniki na torze to akurat są niepodważalne fakty, w odróżnieniu od Twoich, moich czy SFP odczuć na temat formy czy potencjału danego zawodnika.
    Jak dla mnie to 1:0 dla SFP za poziom prowadzenia dyskusji.
    A dalej jestem w fanclubie Janka jakby co

  32. Powrót do góry    #7499
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Jak dla mnie to 1:0 dla SFP za poziom prowadzenia dyskusji.
    Tu faktycznie zgoda, rzadko się zgadzam z SFP, ale po tym co pokazał taki Becker w PO, można śmiało pokusić się o tezę, ze z Beckerem w składzie, FZG miałby awans. Powtarzam, o "tezę" opartą na dyspozycji tego zawodnika w najważniejszej części sezonu. Tym bardziej, że Becker miał kiepską formę w RZ. A mimo to w PO, potrafił spiąc poślady i pokazac na co go stać.

    A dalej jestem w fanclubie Janka jakby co
    A tu musze przyznać, że nie rozumiem zafascynowania Kvchem. Ten zawodnik cały czas jedzie na średnim poziomie. Do tej pory nie pokazał na torze nic co mogłoby spowodować, że byłbym jego fanem. Taki Becker, przynajmniej jednostkowo w niektórych meczach czy turniejach, pokazał, że ma zadatki na porządnego grajka. Kvech, poza robieniem dużo wiatru na torze, nie pokazał nic takiego w ciągu ostatnich trzech sezonów.

    Ale jaja to dopiero będą, jak w sezonie 2023, lepszy od nich obu, okaże się Tonder.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #7500
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dyskusja o Beckerze i Kvechu miedzy SFP i NOCem weszła widzę już w etap semantyki i rozbierania zdań na czynniki pierwsze. Aż męcząco się to czyta, jednak wrzucę mały komentarz bo pewna sprawa mnie uderzyła w tej polemice.

    NOC napisał:


    Sorry NOC ale to co tu zrobiłeś to jest ordynarna manipulacja, zahacza o lekkie chamstwo. Wkładasz komuś nie jego słowa w usta a potem z nimi dyskutujesz, wyśmiewasz je. Skoro tak czepiasz się każdego słówka to bądź dokładny w tym względzie i w swoim przypadku.

    Ja rozumiem, że SFP napisał iż z Beckerem w PO na U24 mielibyśmy awans. Tak rozumiem jego opinię/zdanie. I wszystko!
    Nie dopatrzyłem się w tym zdaniu słów o tym, że wg SFP Becker byłby lekiem na wszystkie choroby, które trawiły Falubaz. Skąd takie info? Dyskutujesz sam z sobą czy z wyimaginowanymi wypowiedziami, teoriami?

    Ja sam jestem i byłem fanem Janka co widać po moich wpisach na forum, ale nie można dyskutować na takim poziomie. Ktoś napisał swoją opinię, ma na to jakieś tam poparcie w wynikach niektórych meczy, ok, zdanie do przedyskutowania.

    Lepiej byś się skupił na tym "małym" niedopatrzeniu, że przeoczyłeś dwumecz z najlepszą drużyną ligi (Krosnem) w swojej wyliczance wyników Beckera.
    A wyniki na torze to akurat są niepodważalne fakty, w odróżnieniu od Twoich, moich czy SFP odczuć na temat formy czy potencjału danego zawodnika.
    Jak dla mnie to 1:0 dla SFP za poziom prowadzenia dyskusji.
    A dalej jestem w fanclubie Janka jakby co
    Nie rozumiałeś. Potwierdziłem tylko, że z takim wynikiem Beckera, jaki miał w PO z WK, awans Falubazu do eligi byłby praktycznie pewny. Reszta to moja złośliwa ironia, na uparte twierdzenie @sfp że Kvech o lata świetlne odstaje o Beckera, bo sądziłęm że rozmawiamy o całym sezonie. Irytacja nie dogadywaniem się to chamstwo? On o chlebie, a ja o niebie.
    A dwumecz OŁ-WK przeoczyłęm autentycznie, po tych głupotach o powtórnym pojedynku FZG-OŁ w półfinale, umknęło mi to, a akurat tam Becker pojechał najlepsze mecze w karierze.
    Autentycznie przecież odpuściłem, wytłumaczyłem i pozdrowiłem powyżej. Nie gniewam się i nie poczuwam do przeprosin, pisaliśmy o dwóch różnych rzeczach.

    Tonderowi też życzę, by był najlepszym jeźdzcem ligi. Niech pokaże na co go stać w całym sezonie i bezdyskusyjnie zasłuży na to długo oczekiwane miejsce zwolnione przez Pepe w Falubazie.
    Co do Beckera. Jeśli dla kogoś liczy się tylko jeden-dwa mecze w sezonie to ok. i księgowa się cieszy i ewentualnie drużyna, jeśli akurat te najlepsze mecze przypadną na finał PO, tylko musi się akurat tak stać i drużyna jakoś musi dzięki innym awansować. Bo bywa jak i z Doyl'em niegdyś, że na PO nagle Jason "stracił" formę.
    Jeśli ktoś pisał o fajerwerkach w wykonaniu Kvecha to zupełnie nie pamiętam tego. To solidny U24, który ma przed sobą parę lat jazdy, możliwość rozwoju i przydatność dla drużyny. Nie jest błyskotliwy, ale solidny i na jego kilka pkt w każdym meczu można liczyć. Zupełne przeciwieństwo Beckera i Tondera, któzy parę razy w sezonie wyskoczą wynikiem jak Filip z konopi, a resztę jadą zupełnie bezbarwnie.

  34. Powrót do góry    #7501
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 70 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tu faktycznie zgoda, rzadko się zgadzam z SFP, ale po tym co pokazał taki Becker w PO, można śmiało pokusić się o tezę, ze z Beckerem w składzie, FZG miałby awans. Powtarzam, o "tezę" opartą na dyspozycji tego zawodnika w najważniejszej części sezonu. Tym bardziej, że Becker miał kiepską formę w RZ. A mimo to w PO, potrafił spiąc poślady i pokazac na co go stać.



    A tu musze przyznać, że nie rozumiem zafascynowania Kvchem. Ten zawodnik cały czas jedzie na średnim poziomie. Do tej pory nie pokazał na torze nic co mogłoby spowodować, że byłbym jego fanem. Taki Becker, przynajmniej jednostkowo w niektórych meczach czy turniejach, pokazał, że ma zadatki na porządnego grajka. Kvech, poza robieniem dużo wiatru na torze, nie pokazał nic takiego w ciągu ostatnich trzech sezonów.

    Ale jaja to dopiero będą, jak w sezonie 2023, lepszy od nich obu, okaże się Tonder.
    Zadatki ma spoojnie powiien to Mati ogarnac

  35. Powrót do góry    #7502
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Wystarczy napisać że jest delikatna przewaga chłopa z USA nad Jankiem w startach, wyłączyć Internet i iść na piwo
    Wy oczywiście musicie się produkować w stylu przemówień Fidela Castro

  36. Powrót do góry    #7503
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale jaja to dopiero będą, jak w sezonie 2023, lepszy od nich obu, okaże się Tonder.
    Here we go again - liczysz na jakieś ładne prezenty na gwiazdkę od synka?

  37. Powrót do góry    #7504
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wystarczy napisać że jest delikatna przewaga chłopa z USA nad Jankiem w startach, wyłączyć Internet i iść na piwo
    Wy oczywiście musicie się produkować w stylu przemówień Fidela Castro
    To jest tak jak kibol z K trafił na forum

  38. Powrót do góry    #7505
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Ogólnie panuje przekonanie, że odejście Maxa Fricke jest u nas nie do zastąpienia, że to był jeździec wybitnie ekstraligowy, który odstawał od I ligi, itd.
    Istotnie, ze wszystkich naszych żużlowców on pozostawił najlepsze wrażenie i wyniki, najmniej zawodził, bywał błyskotliwy na torze. Szczególnie przy W69.
    Jednak patrząc na wyniki meczów wyjazdowych jego a Rasmusa Jensena, czy rzeczywiście to jest jakaś duża różnica na korzyść Australiczyjka, czy on jest naprawdę nie do zastąpienia? Tak sobie analizuję i widzę, że Duńczyk był całkiem solidny nawet w meczach wyjazdowych. Nie wiem czy w przyszłym sezonie naprawdę bedziemy słabsi na pozycji czołowego stranieri. A może właśnie będzie zawodnikiem bardziej pewnym?

  39. Powrót do góry    #7506
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 21 w 14 postach
    Współwłaściciel klubu, ale wstyd:
    https://gazetalubuska.pl/czule-slowk...ar/c1-17093875

  40. Powrót do góry    #7507
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Współwłaściciel klubu, ale wstyd:
    https://gazetalubuska.pl/czule-slowk...ar/c1-17093875
    Wstydzisz się tak samo jak my ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #7508
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Dowhan ubral krawat i marynarke ale ortalionowe dresy caly czas w sercu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #7509
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Kobitka to mu te nawet spodnie kreszowe podbiosla i wyszlo ze oprocz kresza ma jesszcze bialy skarpet z duzym palcem na wierzchu… bravo ona haha

  43. Powrót do góry    #7510
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 21 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wstydzisz się tak samo jak my ?
    Nie wiem jak Wy się wstydzicie, ale dla mnie polityk powinien trzymać jakiś poziom. Druga Łajza od nas...

  44. Powrót do góry    #7511
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Nie wiem jak Wy się wstydzicie, ale dla mnie polityk powinien trzymać jakiś poziom. Druga Łajza od nas...
    No ja uważam podobnie. Nie wiem tylko czemu miałbym się wstydzić za gościa na którego nie głosowałem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #7512
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach

  46. Powrót do góry    #7513
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    W winobranie odzyje

  47. Powrót do góry    #7514
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Współwłaściciel klubu, ale wstyd:
    https://gazetalubuska.pl/czule-slowk...ar/c1-17093875
    Po pierwsze dla kibiców to żaden wstyd bo niby co oni mają z tym wspólnego?

    Po drugie to są prywatne sprawy, niezwiązane z żużlem. Nie wiemy jak było i co się wydarzyło między zainteresowanymi stronami konfliktu. Przelewy i dołączone do nich opisy/korespondencja nie były do wiadomości publicznej a tylko dla odbiorcy, skierowane prywatnie.
    Jakaś tam wolność i prywatność jest prawem każdego człowieka, więc niezbyt wypada nam się nawet do tego odnosić.

  48. Powrót do góry    #7515
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Po pierwsze dla kibiców to żaden wstyd bo niby co oni mają z tym wspólnego?

    Po drugie to są prywatne sprawy, niezwiązane z żużlem. Nie wiemy jak było i co się wydarzyło między zainteresowanymi stronami konfliktu. Przelewy i dołączone do nich opisy/korespondencja nie były do wiadomości publicznej a tylko dla odbiorcy, skierowane prywatnie.
    Jakaś tam wolność i prywatność jest prawem każdego człowieka, więc niezbyt wypada nam się nawet do tego odnosić.

    I tego się trzymajmy. Z żużlem czy naszym klubem ta sytuacja nie ma nic wspólnego.

    Owszem, politykowi który dopiero co publicznie popierał protesty kobiet, utożsamiał się z ich postulatami, nie wypada się tak zachowywać, bo to dziecinada jest. Ale tym niech się martwią jego wyborcy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •