Strona 112 z 180 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114122162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,996 do 5,040 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4996
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez tortor Zobacz posta
    Taa, Hampel w Pawłowicach to na autostradzie jeździł...
    Gollob od "małego" śmigał na crossie, a i Dudek z motocyklem zaprzyjaźniał się "od urodzenia".
    Inteligencie, przecież nikt nie mówi tutaj, że zaprzyjaźnianie się z motorem przez dzieciaka, w jakiejkolwiek formie, to jest złe dla przyszłego żużlowca. Praktyka jednak pokazuje, że masowe szkolenie, poprzez akurat monitory żużlowe, to mit który nie ma pokrycia w rzeczywistości. Jeśli jakiś dzieciak ma zacięcie i talent do tego sportu, to nie ważne czy za młodu będzie jeździł na minitorze, uprawiał cross czy bawił się na pitbajkach. Taki Kurman przyszedł po prostu do szkółki i swoją przygodę rozpoczął od razu od 500 setek. Dudek podobnie.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Drugi raz nie da rady. Niestety Jan Grabowski nie żyje
    To tez jest pewien mit w który wielu wierzy. Owszem, Jasiu miał rękę do młodzieży. Ale najpierw musiał mu się trafić jakiś talent. Bez tego nawet on nie potrafił ze spalacza metanolu zrobić choćby średniaka na SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4997
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,197
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Nie to, że chcę się chwalić tylko podam przykład na takim prostym amatorze jak ja. Zaczynałem jako młody łepek w wieku 8 lat na motorynce "prezent na komunię", następnie był motorower Romet, później poszły w ruch WSK 125, następnie zrywne WSK 175, później CZ/Java 175, między czasie MZ 125, 250/251 i Java 350. Nastąpiła przerwa po jakimś czasie kupiłem sobie Kavasaki Ninja 600, potem się znudziła i zaopatrzyłem się w Yamaha R1 a następnie nostalgicznie Honda CBR 1000. Teraz już z motorami odpuściłem ale powiem tylko tyle - jeżeli ktoś chce i to lubi to się nauczy jeździć. Może przykład trochę wyjęty z d...y. ale jeżeli młody łepek przejechał kilka kółek na sztucznym torze i chce zdawać licencje na żużloka to nie wróżę mu przyszłości. Musi adept posmakować troszkę wolności motocyklowej.

  3. Powrót do góry    #4998
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Dwa kluby wmieszały się w walkę o Musielaka, z tego co słyszę Tofeek nadal preferuje ofertę z ZG. Niektórzy mu polecają przejście do FZG.

  4. Powrót do góry    #4999
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Dwa kluby wmieszały się w walkę o Musielaka, z tego co słyszę Tofeek nadal preferuje ofertę z ZG. Niektórzy mu polecają przejście do FZG.
    Przestań wkręcać ludzi. Jeszcze niedawno według ciebie Musielak był pewny, a teraz już próbujesz się wykręcać z tego co pisałeś wcześniej. Od początku było wiadomo, że TM nie dla nas...

  5. Powrót do góry    #5000
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Przestań wkręcać ludzi. Jeszcze niedawno według ciebie Musielak był pewny, a teraz już próbujesz się wykręcać z tego co pisałeś wcześniej. Od początku było wiadomo, że TM nie dla nas...
    A skąd pacanie to było wiadomo ? Skoro stać nas na ekstraligowy angaż dla Fricke, to czemu niby nie stać nas na takiego Musielaka ? Oczywiście pojęcia nie mam czy Musielak u nas wyląduje. Ty tez cebulaku nie masz. Ale pyerdolenie, ze Musielak nie dla nas jest z doopy wzięte. On pójdzie tam gdzie będzie miał najkorzystniejsze warunki. Nie tylko finansowe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #5001
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,386
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Dwa kluby wmieszały się w walkę o Musielaka, z tego co słyszę Tofeek nadal preferuje ofertę z ZG. Niektórzy mu polecają przejście do FZG.
    walka o Musielaka.
    jak to przeraźliwie brzmi.
    sportowo bardzo nisko upadliśmy.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  7. Powrót do góry    #5002
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Przestań wkręcać ludzi. Jeszcze niedawno według ciebie Musielak był pewny, a teraz już próbujesz się wykręcać z tego co pisałeś wcześniej. Od początku było wiadomo, że TM nie dla nas...
    Co Ty pyerdolisz za głupoty? Tofeek od dwóch miesięcy jest z FZG w stałym kontakcie. Dostał lukratywną ofertę i najprawdopodobniej wybierze Falubaz. Nic się tutaj nie zmienia, tylko doszły zapytania z innych klubów. Jakiś personalny problem widzę, bo inaczej tego nazwać nie można. No, ale tak to jest jak się „w dupie było i gówno widziało”

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd pacanie to było wiadomo ? Skoro stać nas na ekstraligowy angaż dla Fricke, to czemu niby nie stać nas na takiego Musielaka ? Oczywiście pojęcia nie mam czy Musielak u nas wyląduje. Ty tez cebulaku nie masz. Ale pyerdolenie, ze Musielak nie dla nas jest z doopy wzięte. On pójdzie tam gdzie będzie miał najkorzystniejsze warunki. Nie tylko finansowe.
    Dokładnie. Gdyby mu na kasie zależało to zostałby w Krośnie, bo oferowali mu bardzo dobrą propozycję, ale Tofeek woli być bliżej domu. Z Tego co wiem Krzystyniak polecił Musielakowi ZG. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

  8. Powrót do góry    #5003
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Co Ty pyerdolisz za głupoty? Tofeek od dwóch miesięcy jest z FZG w stałym kontakcie. Dostał lukratywną ofertę i najprawdopodobniej wybierze Falubaz. Nic się tutaj nie zmienia, tylko doszły zapytania z innych klubów. Jakiś personalny problem widzę, bo inaczej tego nazwać nie można. No, ale tak to jest jak się „w dupie było i gówno widziało”



    Dokładnie. Gdyby mu na kasie zależało to zostałby w Krośnie, bo oferowali mu bardzo dobrą propozycję, ale Tofeek woli być bliżej domu. Z Tego co wiem Krzystyniak polecił Musielakowi ZG. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Ale co zobaczymy? Przecież pisałeś, że transfer TM jest klepnięty do FZG...

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd pacanie to było wiadomo ? Skoro stać nas na ekstraligowy angaż dla Fricke, to czemu niby nie stać nas na takiego Musielaka ? Oczywiście pojęcia nie mam czy Musielak u nas wyląduje. Ty tez cebulaku nie masz. Ale pyerdolenie, ze Musielak nie dla nas jest z doopy wzięte. On pójdzie tam gdzie będzie miał najkorzystniejsze warunki. Nie tylko finansowe.
    Obliczyłeś już czy możemy pojechać z Łodzią w półfinale czy jeszcze liczysz?

  9. Powrót do góry    #5004
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Ile kasy chciał Krystian Gręda (a raczej jego "opiekun") za podpisanie kontraktu do czasu zdania licencji? Pytam bo od rówieśników po raz kolejny raczej dostaje lanie.

  10. Powrót do góry    #5005
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    walka o Musielaka.
    jak to przeraźliwie brzmi.
    sportowo bardzo nisko upadliśmy.
    Jeszcze parę lat temu, nikt w klubie nawet by nie pomyślał o jakichś rozmowach kontraktowych, z żużlowcem tej klasy co Musielak. Dzisiaj jesteśmy mało atrakcyjnym klubem dla takiego zawodnika, trzeba się rozejrzeć za jakimś Mroczką dopóki jeszcze się da, on niedawno zaręczał w TV, że jest żużlowcem pełnej krwi pierwszoligowym. Byłby w sam raz dla Falubazu.
    Tego Fricke będziemy wspominać w zimowe wieczory, jacy to zawodnicy niedawnio jeździli w Falubazie.

  11. Powrót do góry    #5006
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ile kasy chciał Krystian Gręda (a raczej jego "opiekun") za podpisanie kontraktu do czasu zdania licencji? Pytam bo od rówieśników po raz kolejny raczej dostaje lanie.
    Tam nie o samą kasę chodziło, tylko młody nie chciał podpisać kontraktu do końca wieku juniora. Więc mu pokazali drzwi. I słusznie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #5007
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Sorry jeśli ktoś już to u Was pisał,
    ale zauważyłem, że Falubaz jadąc z Orłem będzie miał mozliwość
    wyboru rywala w półfinałach.
    Terminarz Wam sprzyja, więc chyba czeka Was wyjazd do Krosna.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #5008
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Sorry jeśli ktoś już to u Was pisał,
    ale zauważyłem, że Falubaz jadąc z Orłem będzie miał mozliwość
    wyboru rywala w półfinałach.
    Terminarz Wam sprzyja, więc chyba czeka Was wyjazd do Krosna.
    Mówisz, że lepiej wybrać Krosno ?

    Bo ja wiem, poczekamy i zobaczymy, generalnie jeśli chcą awansować to i jednych i drugich trzeba objechać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #5009
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Ja się boję tego meczu z Orłem. Mam obawy, że wrócimy ze stadionu wkurzeni i z totalnym żalem. Przed 1/4 uważalem, że wygramy ją. Teraz uważam po wyniku i wyniku Bdg i rozpędzonej Łodzi, że możemy mieć problem... będzie ciśnienie

    Dzisiaj Wilki sobie w spokoju odjadą mecz i poczekają na rywala - zazdroszczę.

    Co do Tobiasza - nie narzekajmy. Cieszmy się jesli to prawda, że gość chce tu jeździć. Jeśli zostaniemy w 1 lidze to przy dobrym u-24, starszym Borowiaku, Rempale możemy powalczyć za rok równiez o awans (przy założeniu, że Tungate, Buczek i Kvech zostaną), a za Maxa ściągnie się jakiegoś fajnego zagranicznego typu Kai, Lebiediew, lub Kurtz

  15. Powrót do góry    #5010
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Sorry jeśli ktoś już to u Was pisał,
    ale zauważyłem, że Falubaz jadąc z Orłem będzie miał mozliwość
    wyboru rywala w półfinałach.
    Terminarz Wam sprzyja, więc chyba czeka Was wyjazd do Krosna.
    Chyba żartujesz?
    Jeśli już, to Orzeł będzie sobie wybierał rywala na półfinał. Chyba że mecz w Bydgoszczy wszystko poplącze? Jednak Gdańsk w Bydgoszczy zrobi wynik +40, raczej bliżej remisu (chyba że Przyjemski nagle ozdrowieje, to Gdańsk może nie dobić do 40) i to Wybrzeże będzie mocnym kandydatem na LL, a FZG będzie miał ogromny problem by awansować, a co tu mówić o wyborze rywala? Przy takich stratach z Łodzi jedni będą nerwowi, inni już są myślami w nowym klubie i...czeka nas ciężki mecz o życie. A Orzeł pojedzie na lajcie i to oni mają większe szanse wybrać rywala.

  16. Powrót do góry    #5011
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,386
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jeszcze parę lat temu, nikt w klubie nawet by nie pomyślał o jakichś rozmowach kontraktowych, z żużlowcem tej klasy co Musielak. Dzisiaj jesteśmy mało atrakcyjnym klubem dla takiego zawodnika, trzeba się rozejrzeć za jakimś Mroczką dopóki jeszcze się da, on niedawno zaręczał w TV, że jest żużlowcem pełnej krwi pierwszoligowym. Byłby w sam raz dla Falubazu.
    Tego Fricke będziemy wspominać w zimowe wieczory, jacy to zawodnicy niedawnio jeździli w Falubazie.

    za rok w naszym bantustanie ,będą wybory na złodziei i szumowiny do struktur samorządowych i krajowych.
    to będzie doskonała okazja ,żeby wspomniani pokazali się na prezentacji z oponą, krzywką, wiązka chrustu lub dwuletnim kontraktem z Kacprem Gomólskim, w roli kapitana drużyny.
    najlepsze zatem jeszcze przed nami.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    lego (11-08-2022)

  18. Powrót do góry    #5012
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Chyba żartujesz?
    Jeśli już, to Orzeł będzie sobie wybierał rywala na półfinał. Chyba że mecz w Bydgoszczy wszystko poplącze? Jednak Gdańsk w Bydgoszczy zrobi wynik +40, raczej bliżej remisu (chyba że Przyjemski nagle ozdrowieje, to Gdańsk może nie dobić do 40) i to Wybrzeże będzie mocnym kandydatem na LL, a FZG będzie miał ogromny problem by awansować, a co tu mówić o wyborze rywala? Przy takich stratach z Łodzi jedni będą nerwowi, inni już są myślami w nowym klubie i...czeka nas ciężki mecz o życie. A Orzeł pojedzie na lajcie i to oni mają większe szanse wybrać rywala.
    Nie, nie żartuję.

    ...przecież Przyjemski nie ma nie wiadomo jakiego urazu.

    Przekonamy się po meczu.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 11-08-2022 o 10:16
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #5013
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Nie wiem czy dobrze myślę ale, zakładając że Polonia wygra 47-43, to Wybrzeże będzie miało - 1 mały punkt. Falubaz powiedzmy wygrywając 49-41 z Orłem, ma - 2 małe punkty. Czy wtedy czwórka wygląda tak?

    Krosno, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk LL?

    Jeśli tak to ewentualnie jakieś układanie się w meczu ZG - Łódź może stracić sens

  20. Powrót do góry    #5014
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Tak.
    Sęk w tym, że Falubaz i Orzeł jadą parę dni później,
    więc będą miały klarowną sytuację...

    49-40 też nie raz się zdarzało, hhhehehehee
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #5015
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tak.
    Sęk w tym, że Falubaz i Orzeł jadą parę dni później,
    więc będą miały klarowną sytuację...
    Dokładnie. Ktoś kto dopuścił do takiego terminarza ma nieźle zryty beret. Takie mecze powinny sie odbywac w tym samym dniu i o tej samej godzinie najlepiej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #5016
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Oczywiście i nawet pieprzenie, że w dobie komórek i tak można kombinować tego nie zmieni,
    bo nie sposób układać biegi od początku meczu (na bieżąco)
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Powrót do góry    #5017
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Musielak zostaje ostatecznie w Krośnie, jakby jeszcze ktoś sie łudził. Wkrótce ogłoszenie przez klub.

  24. Powrót do góry    #5018
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Musielak zostaje ostatecznie w Krośnie, jakby jeszcze ktoś sie łudził. Wkrótce ogłoszenie przez klub.
    Życzę powodzenia w takim razie Skoro głównym motywatorem do zmian barw jest odległość.

  25. Powrót do góry    #5019
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    W najbliższych dniach info. A teraz pewien cytat z rozmowy Musielaka 2 sierpnia.
    ,,Niczego tak naprawdę nie wykluczam. Tak jak wspomniałem, nie chcę na razie rozmawiać o swojej przyszłości, ze względu na to jaka „panika” jest na rynku. Nie podoba mi się to za bardzo. Powiem tylko, że dobrze czuję się w Krośnie. Już wtedy wiedział gdzie będzie.

    Dzisiaj mówienie o odległosci, gdzie zuzlowcy jezdza po pare tys km w tygodniu to smiech na sali. A Musielak dzieki firmie Celfast może byc w 40 minut w Poznaniu lub Krośnie. Gdyby chodziło o odległosc miał sporo propozycji w tamtym roku, a został w Krośnie!

  26. Powrót do góry    #5020
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Musielak zostaje ostatecznie w Krośnie, jakby jeszcze ktoś sie łudził. Wkrótce ogłoszenie przez klub.
    No jak mu dacie największa kasę, to zostanie w Krośnie. Bo niby czemu nie ? Jak gdzieś indziej dostanie więcej, to powie wam, ze było fajnie ale gdzie indziej może być lepiej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #5021
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,471
    Kliknij i podziękuj
    2,149
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Musielak zostaje ostatecznie w Krośnie, jakby jeszcze ktoś sie łudził. Wkrótce ogłoszenie przez klub.
    No i super. Na pierwszą ligę polski senior jak znalazł.

  28. Powrót do góry    #5022
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    W sumie faktycznie Polonia mogłaby się ułożyć z Gdańskiem na wynik 47:43. W takim wypadku Falubaz musi zdobyć co najmniej 50pkt u siebie.

  29. Powrót do góry    #5023
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    W sumie faktycznie Polonia mogłaby się ułożyć z Gdańskiem na wynik 47:43. W takim wypadku Falubaz musi zdobyć co najmniej 50pkt u siebie.
    jeśli my nie zdobędziemy 50 punków z Orlem to po co nam awansować dalej Przyjemski tych naszych asów rozjedzie ,,,,
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 11-08-2022 o 14:44

  30. Powrót do góry    #5024
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    848
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    W sumie faktycznie Polonia mogłaby się ułożyć z Gdańskiem na wynik 47:43. W takim wypadku Falubaz musi zdobyć co najmniej 50pkt u siebie.
    a Gdańsk mając mecz na styku będzie wolał przegrać 43-47 i liczył na LL bo Falubaz może nie zrobić 50 pkt? Akurat.

  31. Powrót do góry    #5025
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    a Gdańsk mając mecz na styku będzie wolał przegrać 43-47 i liczył na LL bo Falubaz może nie zrobić 50 pkt? Akurat.
    A skąd pewność, że mecz będzie na styku?

  32. Powrót do góry    #5026
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    O czym wy w ogóle mówicie? Nikt nie będzie ryzykował ustawki, szczególnie przy tak ciasnym wyniku. Jedna niespodziewana sytuacja (defekt, upadek, taśma) i cały plan może jeb**ć. Bydgoszcz nie będzie ryzykowała, Gdańsk też. Wszystko odbędzie się w zdrowej sportowej rywalizacji, aczkolwiek wynik 47:43 mnie nie zdziwi.

  33. Powrót do góry    #5027
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    848
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    A skąd pewność, że mecz będzie na styku?
    Nie ma pewności, ale po pierwsze 99% meczy w Bydzi było na styku ...a nawet jeżeli nie będzie na styku to tylko przy założeniu wysokiego prowadzenia Polonii może Twoja opcja się sprawdzić. A to już by było grubymi nićmi szyte gdyby nagle 3 ostatnie biegi np wygrało Wybrzeże po 5-1.

  34. Powrót do góry    #5028
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Swoją drogą to Polonia wystarczy, że wygra 46-44 i wejdzie jako LL. Ale wtedy czeka ich mecz z Krosnem.

  35. Powrót do góry    #5029
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Swoją drogą to Polonia wystarczy, że wygra 46-44 i wejdzie jako LL. Ale wtedy czeka ich mecz z Krosnem.
    No nie do końca. Przy zalozeniu

    46:44 Bydgoszcz Gdańsk
    a np w ZG 50:40 i mamy mini tabele

    1. Krosno 4 pkt
    2. Gdańsk 2 pkt +1
    3. Falubaz 2 pkt +0
    4. Łódź 2 pkt + 0
    5. Bydgoszcz 2 pkt -1

    I wtedy Bydgoszcz za burtą.

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi speedwayfzg za jego przydatny post!

    SzymonMakowski (11-08-2022), kitas (11-08-2022)

  37. Powrót do góry    #5030
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No nie do końca. Przy zalozeniu

    46:44 Bydgoszcz Gdańsk
    a np w ZG 50:40 i mamy mini tabele

    1. Krosno 4 pkt
    2. Gdańsk 2 pkt +1
    3. Falubaz 2 pkt +0
    4. Łódź 2 pkt + 0
    5. Bydgoszcz 2 pkt -1

    I wtedy Bydgoszcz za burtą.
    Faktycznie. Zapomniałem o możliwości remisu w dwumeczu.

  38. Powrót do góry    #5031
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Pawliczak pojechał mecz w 2 lidze szwedzkiej. Dobrze by było jakby za rok znalazł jakis klub w 2 lidze może nie będzie taki tragiczny

  39. Powrót do góry    #5032
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Hmm, niedawno Dowhan zarzucał FZG, że mogli dogadać sie z Toruniem i potrenować na MA przed meczem z Orłem. Się okazuje, ze nasi mieli taki plan, ale Sawina się nie zgodził.

    Trener Robert Sawina przyznał, że Tomasz Szymankiewicz zwrócił się do niego z prośbą o pomoc i że był zmuszony mu odmówić. Szkoleniowiec Aniołów zauważył, że najważniejsze jest dla niego dobro klubu i kierując się nim nie wahał się, żeby podjąć taką decyzję. Złożyły się na to aż dwie kwestie.

    - Rzeczywiście rozmawiałem z panem Szymankiewiczem, który poprosił o możliwość treningu na Motoarenie. Odmówiłem, a przyczyna jest prosta. Sezon wkracza w decydującą fazę, mamy naprawdę napięty harmonogram. Nieustannie na naszym obiekcie przeprowadzane są treningi i to nie tylko zespołowe. W ubiegłym tygodniu indywidualnie sprawdzali tor Paweł Przedpełski i Patryk Dudek. Ponadto trenował także cały zespół. Mecz z Betard Sparta Wrocław był dla nas bardzo ważny, robiliśmy wszystko, żeby wypaść w nim jak najlepiej. Nie jest tajemnicą, że także dbamy o atut toru. Nie chcieliśmy ryzykować w żaden sposób, że wypłyną jakieś informacje co do jego stanu. Ten okres jest zbyt ważny. Biorąc pod uwagę dobro klubu, podjąłem taką decyzję i odmówiłem Falubazowi - przyznał Robert Sawina.
    Rozumiem, że Apator przygotowywał się do meczu ze Spartą. Ale nie rozumiem czym ryzykował Sawina ? Przecież mogli zorganizować nawet sparring, który byłby lepszy od treningu, dla obu ekip. Jakie informacje mogły wypłynąć odnośnie toru na MA ? Że co ? Że jechali na twardej lub lekko przyczepnej nawierzchni ? Przecież zawodnicy Sparty i tak przed meczem widzą jaka jest nawierzchnia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #5033
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Spokojnie Mariusz. Zaraz RD i JF tak to przedstawią, ze gdyby oni to załatwiali, to by załatwili. Mają w końcu świetny kontakt z wszystkimi świętymi.
    Nie zdziwiłbym się gdyby sie okazało, że do JF sam Terminski dzwonił w tej sprawie i proponował treningi. Do RD natomiast Patryk pisał zdziwiony, że nikt się nie kontaktował w tej sprawie.

  41. Powrót do góry    #5034
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,593
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, niedawno Dowhan zarzucał FZG, że mogli dogadać sie z Toruniem i potrenować na MA przed meczem z Orłem. Się okazuje, ze nasi mieli taki plan, ale Sawina się nie zgodził.



    Rozumiem, że Apator przygotowywał się do meczu ze Spartą. Ale nie rozumiem czym ryzykował Sawina ? Przecież mogli zorganizować nawet sparring, który byłby lepszy od treningu, dla obu ekip. Jakie informacje mogły wypłynąć odnośnie toru na MA ? Że co ? Że jechali na twardej lub lekko przyczepnej nawierzchni ? Przecież zawodnicy Sparty i tak przed meczem widzą jaka jest nawierzchnia.
    Tam były duże zmiany w torze, w jego składzie za zgodą ekstraligi z myślą o PO, to co widać na lidze było to zapewne zupełnie co innego niż ma być w PO, a trenują w tygodniu na docelowym torze. Nie chcą by wypłynęło co przygotowują i nikogo nie wpuszczają. To jest w miarę logiczne, tylko pytanie po co aż tak wielka tajemnice z tego robić.

  42. Powrót do góry    #5035
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Przecież Torun to ostatni klub który by nam chciał pomoc. Trzymają kciuki za awans Bydgoszczy. Dla nich to się lepiej sprzeda a i Dudek nie będzie zaczepiany.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #5036
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Przecież Torun to ostatni klub który by nam chciał pomoc. Trzymają kciuki za awans Bydgoszczy. Dla nich to się lepiej sprzeda a i Dudek nie będzie zaczepiany.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Pełna zgoda - nie bez kozery Nice ściągało do Bydgoszczy Zagara i Miedziaka (z jakimi ich wynikami, to inna sprawa ) .
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #5037
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Tam były duże zmiany w torze, w jego składzie za zgodą ekstraligi z myślą o PO, to co widać na lidze było to zapewne zupełnie co innego niż ma być w PO, a trenują w tygodniu na docelowym torze. Nie chcą by wypłynęło co przygotowują i nikogo nie wpuszczają. To jest w miarę logiczne, tylko pytanie po co aż tak wielka tajemnice z tego robić.
    No przecież jechali mecz ze Spartą, jeszcze w RZ. To co, zawodnicy Sparty nikomu nie powiedzą ? A sparing z FZG mógł spowodować odkrycie ich tajnych planów ?

    To się kupy nie trzyma przecież.

    Ja na miejscu Sawiny sam bym zorganizował jakiś sparring z jakimś I ligowcem. Tym bardziej jak zmieniali sporo w nawierzchni.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #5038
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Toruń miał prawo nie wyrazić zgody i nie można mieć do nich pretensji. Chodzi o kolejną wrzutkę RD w stronę klubu, jakoby ten nie wpadł nawet na pomysł, żeby do Torunia jechać trenować.
    Dziś w mediach każdy może napisać co sobie chce, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności.

  46. Powrót do góry    #5039
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Torun jest najsłabszą drużyną w PO nie wiem co chcieli ukryć i na co liczą

  47. Powrót do góry    #5040
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,722
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    Toruń miał prawo nie wyrazić zgody i nie można mieć do nich pretensji. Chodzi o kolejną wrzutkę RD w stronę klubu, jakoby ten nie wpadł nawet na pomysł, żeby do Torunia jechać trenować.
    Dziś w mediach każdy może napisać co sobie chce, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności.
    Oczywiście, że miał takie prawo. Tylko niech powiedzą wprost, nie wyrażamy zgody i chuy was to obchodzi czemu. A tu Sawina ściemnia, że nie chciał nikomu pokazywać nowej nawierzchni bo czegoś tam dosypali. A za chwilę jedzie na tym torze mecz z Wrockiem w RZ.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •