Strona 10 z 180 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 8062

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    A kariera Tarasienki nic Ci nie mówi? Jeszcze dwa lata temu jechał w 2 lidze i dzięki dobrym występom w tej lidze jego kariera poszla do przodu i trafił do E-ligi. W 2 lidze rozwinął się też Wojdyło i nie ma problemu drugi rok z rzędu z angażem w wyższej - 1 lidze.

    Tonder jeżdżąc jako gośc w 2 lidze dał się pokazać z tej strony, że był najsłabszym seniorem w swojej drużynie i m.in. dzięki jego nie najlepszej postawie jego klub nie awansował wyżej. Tonder to nie jest nawet średniak 1-ligowy i budując przyszłość/dając mu szansę na regularną jazdę - wraz z drugim średniakiem - Pawliczakiem z miejsca stracilibyscie jakiekolwiek szanse na jazdę o coś więcej.

    Tonder i Pawliczak to są materiały co najwyżej na średniaka w 1 lidze. Jeżeli klub ma ambicje - dawno powinien sobie dać spokój z zawodnikami tej klasy. To tak jakby Stal Gorzów mialą się upierać, że mialby sens stawianie na swojego wychowanka - Cyfera. Mozna to robić, ale po co?

    Chyba dobrze tego żużla nie analizujesz, że zakładasz tak absurdalne scenariusze co do budowy składu własnej drużyny. Nie wiem, czemu chcesz iść w kierunku dziadostwa, zamiast myśleć o budowie perspektywicznej i jak najsilniejszej drużyny.
    Bo to jest właśnie błąd wielu zawodników/kibiców. Zamiast szukać winy w sobie to pełno wymówek o lidze, rywalach tu za łatwo tam za ciężko, o kasie tam za dużo, w innym miejscu za mało, to regulamin zły, to trener za mało stawia, to obcokrajowiec komuś miejsce zabiera. No ludzie. Kozak sportowo zawsze się obroni i tyle.

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Bo to jest właśnie błąd wielu zawodników/kibiców. Zamiast szukać winy w sobie to pełno wymówek o lidze, rywalach tu za łatwo tam za ciężko, o kasie tam za dużo, w innym miejscu za mało, to regulamin zły, to trener za mało stawia, to obcokrajowiec komuś miejsce zabiera. No ludzie. Kozak sportowo zawsze się obroni i tyle.
    O stary, tak. Te pyerdolone wymówki. I mówię tutaj ogólnie, nie o jakimś konkretnym zawodniku czy drużynie. "Tor zły, sprzęt nie chodzi, pogoda nie taka, już miałem wszystko ustawione to trener mnie zmienił i potem tor się odsypał i już mi nie poszło" i tak k*rwa wciąż to samo. To jest ich robota, więc niech się za nią wezmą i wezmą odpowiedzialność za jakość jej wykonania, a nie wieczne narzekanie i próba zrzucenia winy na wszystko inne poza sobą. Nie poszło to nie poszło. Miej ciulu odwagę powiedzieć "starałem się, ale mi nie szło, rywale byli lepsi". Tak niewielu jest takich, którzy potrafią to wprost przyznać...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    O stary, tak. Te pyerdolone wymówki. I mówię tutaj ogólnie, nie o jakimś konkretnym zawodniku czy drużynie. "Tor zły, sprzęt nie chodzi, pogoda nie taka, już miałem wszystko ustawione to trener mnie zmienił i potem tor się odsypał i już mi nie poszło" i tak k*rwa wciąż to samo. To jest ich robota, więc niech się za nią wezmą i wezmą odpowiedzialność za jakość jej wykonania, a nie wieczne narzekanie i próba zrzucenia winy na wszystko inne poza sobą. Nie poszło to nie poszło. Miej ciulu odwagę powiedzieć "starałem się, ale mi nie szło, rywale byli lepsi". Tak niewielu jest takich, którzy potrafią to wprost przyznać...

    " Tor byl inny niz na treningu " ...chooy tam, ze od 15go roku zycia zapierydala i trenuje na tym torze kilka razy w tygodniu..."byl inny niz na treningu"

  4. Powrót do góry    #409
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Z mojej bardzo dobrej wiedzy wynika, że konkretną ofertę z Apatora - Dudek otrzymał już w czerwcu, a w Apatorze ostatecznie dogadał się w lipcu. Wówczas już było jasne, że Dudka niezależnie od utrzymania/spadku niemal na 99,9 % nie będzie w Falubazie.

    Wątpie - oczywiscie to moje zdanie - że Dudek będzie chciał tak szybko zmienić klub klub, który jest dobrze zarządzany, wypłacalny, cele są najwyższe z możliwych, żeby nagle po roku miałby isc do beniaminka jadac maks o środek tabeli. Nie po to tak szybko latem zdecydował się na odejscie z macierzystego klubu, by tak szybko wracać "w niepewne".
    To masz bardzo złą wiedzę.... Bardzo

  5. Powrót do góry    #410
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I za ten czas może się okazać, ze gorącymi nazwiskami na rynku transferowym będą takie nazwiska jak Tonder, Pawliczak, Karczmarz, Musielak, itd. Co do takich jak ty kompletnie nie dociera.
    Kuźwa Musielak w jednym rzedzie z Karczmarzem i Pawliczakiem Nic mnie już nie zdziwi u Mariusza.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  6. Powrót do góry    #411
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Z mojej bardzo dobrej wiedzy wynika, że konkretną ofertę z Apatora - Dudek otrzymał już w czerwcu, a w Apatorze ostatecznie dogadał się w lipcu. Wówczas już było jasne, że Dudka niezależnie od utrzymania/spadku niemal na 99,9 % nie będzie w Falubazie.

    Wątpie - oczywiscie to moje zdanie - że Dudek będzie chciał tak szybko zmienić klub klub, który jest dobrze zarządzany, wypłacalny, cele są najwyższe z możliwych, żeby nagle po roku miałby isc do beniaminka jadac maks o środek tabeli. Nie po to tak szybko latem zdecydował się na odejscie z macierzystego klubu, by tak szybko wracać "w niepewne".
    Konkretne oferty Dudek otrzymał, nie tylko z Apatora, ale nie był z nikim dogadany na 100%. Choć pewnie brał już pod uwagę odejście w Polskę i trudno mu się dziwić. To jak pracują zarząd i właściciele w ostatnich latach, czy raczej jak nie pracują, musiało Dudków w końcu zmusić do zastanowienia, czy z tymi ludźmi jest jakaś szansa na wspólną przyszłość? W ostatnich kilku latach nikt poważny ( z wyjątkiem Vaculika) nie chce przyjść do FZG, musi to mieć swoje przyczyny.

  7. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    " Tor byl inny niz na treningu " ...chooy tam, ze od 15go roku zycia zapierydala i trenuje na tym torze kilka razy w tygodniu..."byl inny niz na treningu"
    A tak, o tym zapomniałem

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Kuźwa Musielak w jednym rzedzie z Karczmarzem i Pawliczakiem Nic mnie już nie zdziwi u Mariusza.
    No to już jest w ogóle odlot. Ale skoro wg Mariusza vice IMŚJ nie jest w żadnym razie lepszy od Tondera, to i tak można powiedzieć, że tutaj Mario łagodnie się obszedł z Musielakiem

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Konkretne oferty Dudek otrzymał, nie tylko z Apatora, ale nie był z nikim dogadany na 100%. Choć pewnie brał już pod uwagę odejście w Polskę i trudno mu się dziwić. To jak pracują zarząd i właściciele w ostatnich latach, czy raczej jak nie pracują, musiało Dudków w końcu zmusić do zastanowienia, czy z tymi ludźmi jest jakaś szansa na wspólną przyszłość? W ostatnich kilku latach nikt poważny ( z wyjątkiem Vaculika) nie chce przyjść do FZG, musi to mieć swoje przyczyny.
    No a jaki poważny, solidny zawodnik przyjdzie do klubu, w którym cały czas będzie czuł na plecach oddech talentu Tondera?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #413
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta


    No a jaki poważny, solidny zawodnik przyjdzie do klubu, w którym cały czas będzie czuł na plecach oddech talentu Tondera?
    To każdy obcy zawodnik musi udowodnić postawą na torze, że jest lepszy od Tondera. Tonder jako swojak, ma niejako zagwarantowane miejsce w drużynie, a obcy musi być wyraźnie lepszy. Taki Kvech nie ma szans.
    Tonder pokazał, że drzemią w nim ogromne możliwości, przecież był wybijającym się zawodnikiem w kilku meczach. A np. taki Vaculik niejednokrotnie dawał plamę, np w Lublinie zdobył 1 punkt, co dowodzi że jednak lepiej stawiać na swojaka Tondera niż Vaculika.
    Osobiście do Tondera nic nie mam, tylko ta postawa klubu/trenera wobec personalnych ustawień drużyny i idiotyczne poklaskiwanie temu nawiedzonego forumowicza FZG rozbraja mnie zupełnie. Trzeba nie mieć żadnej wiedzy o żużlu, by w tych młodych chłopakach MT i DP widzieć pzryszłość xtraligową, albo zwyczajnie chcieć doprowadzić klub do upadku.

  9. Powrót do góry    #414
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To każdy obcy zawodnik musi udowodnić postawą na torze, że jest lepszy od Tondera. Tonder jako swojak, ma niejako zagwarantowane miejsce w drużynie, a obcy musi być wyraźnie lepszy. Taki Kvech nie ma szans.
    Tonder pokazał, że drzemią w nim ogromne możliwości, przecież był wybijającym się zawodnikiem w kilku meczach. A np. taki Vaculik niejednokrotnie dawał plamę, np w Lublinie zdobył 1 punkt, co dowodzi że jednak lepiej stawiać na swojaka Tondera niż Vaculika.
    Osobiście do Tondera nic nie mam, tylko ta postawa klubu/trenera wobec personalnych ustawień drużyny i idiotyczne poklaskiwanie temu nawiedzonego forumowicza FZG rozbraja mnie zupełnie. Trzeba nie mieć żadnej wiedzy o żużlu, by w tych młodych chłopakach MT i DP widzieć pzryszłość xtraligową, albo zwyczajnie chcieć doprowadzić klub do upadku.
    Przy pierwszych zdaniach myślałem, że Ty tak serio
    No wiadomo - jak przyjdzie taki Woffinden czy Michelsen to jak nie zdubluje Tondera w ciągu tych 4 kółek znaczy, że się nie nadaje, siada na ławę a Mati do składu
    Wiesz, ja nie powiem, że Mariusz nie ma pojęcia o żużlu. Nawet powiem, że ma spore pojęcie. Ale coś mu we łbie zrobiło fiksum dyrdum, bo u wszystkich widzi winę, wpadki i argumenty przeciw, tylko "synowie" to materiał ELigowy, trzeba im dać cały sezon spokojnie odjechać, a tych już teraz lepszych posadzić na ławie. Oczywiście jeszcze dodać do tego, że nie ma absolutnie żadnych podstaw ku temu, aby stwierdzić, że Kvech czy Hansen są od nich lepsi, albo też że Buczek nic nie gwarantuje i lepiej puścić w to miejsce tychże dwóch.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #415
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo np. w 2 lidze zawodnik bardziej walczy o przetrwanie i byt w tym sporcie niż z przeciwnikami na torze.
    .
    W 2 lidze stawki w ostatnich latach poszybowały do góry. Taki Masters w Rawiczu dostanie 150 tys za podpis i 1,5 za punkt a takich żużlowców jest wiecej. Wiec taki Tonder też by coś tam dostał i skoro posiada swój sprzet to mógłby sie wykazać i jeżdzić regularnie. Z 2 ligi w ostatnich latach wypłyneli Patrick Hansen teraz ekstraliga podobnie Jakobsen czy Berge,Lyager,Mads Hansen z polaków Wojdyło czy Marcin Nowak. Więc regularna jazda w 2 lidze może dać więcej niż ławkowanie

  11. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    W 2 lidze stawki w ostatnich latach poszybowały do góry. Taki Masters w Rawiczu dostanie 150 tys za podpis i 1,5 za punkt a takich żużlowców jest wiecej. Wiec taki Tonder też by coś tam dostał i skoro posiada swój sprzet to mógłby sie wykazać i jeżdzić regularnie. Z 2 ligi w ostatnich latach wypłyneli Patrick Hansen teraz ekstraliga podobnie Jakobsen czy Berge,Lyager,Mads Hansen z polaków Wojdyło czy Marcin Nowak. Więc regularna jazda w 2 lidze może dać więcej niż ławkowanie
    Jak np Pawel Miesiac, Lampart, Woelbert

  12. Powrót do góry    #417
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Ale z tymi wymówkami trochę rozumiem zawodników w dzisiejszych czasach. Ten zuzel sie zrobił taki dziwny, ze niuanse w sprzecie decydują o tym czy jakis zawodnik goruje nad innymi i ucieka im z latwoscia czy wozi ogony mimo dobrej sylwetki, swietnych umiejetnosci itd.

    Ratunkiem byloby przejscie na jakies seryjne motocykle bez tego drogiego i skomplikowanego tuningu. Jawy, GTR itp.

    Jednak dopoki to nie nastapi to trzeba brac przyklad ze Sparty Wroclaw. Nie wystarczy zakontraktowac jezdzcow, ktorzy maja umiejetnosci czy nazwisko. Trzeba im pomoc, tak, tak, nawet jesli sa zawodowcami zbudowac dobre teamy i zaplecze. Ten sam zawodnik bez przygotowania odpowiedniego i pomocy a z zespołem, który mu przygotuje swietnie sprzet, doradzi jak dostroic do warunkow pogodowych i torowych, jakie ustawienia przyjac, jak na danym torze jechac, to jest niebo a ziemia.
    Pokazal to nieraz Wroclaw, pokazal w zeszlym roku Ostrow.
    Jedni maja nazwiska a one nie jada, a inni maja srednie nazwiska, ktore jada powyzej swoich notowan nawet.

    Dlatego taki Buczkowski, Kasprzak, czy Czugunow albo Klindt mogą pojechac rownie dobrze swietny sezon jak i slaby. Wg mnie Falubaz ma zawodników jak Kvech, Tungate czy Buczkowski, ktorzy moga wymiatac w tej I lidze ale moga tez zawodzic jak MJJ w zeszlym sezonie w ROW. O Fricke nie wspominam, bo on przy dobrze ogarnietym sprzecie itd. jest polke wyzej niz liderzy zespolow I ligowych.

    Ale tu trzeba zawodnikow dyscyplinowac. W Sparcie pamietam, ze nawet dieta, suplementacja, aktywnosci sportowe poza zuzlowe byly nadzorowane i tam czesto zawodnicy splacaja potem dobra postawa te starania.
    Pytanie czy u nas w klubie maja tez do tego odpowiednie podejscie czy po mariuszowemu: wielki profesjonalista na kontrakcie zawodowym, dostal kase na przygotownia to niech sie teraz martwi sam o swoje i ogarnia...

    Oby nie.

    PS - i zobaczcie co się dzisaj zaczyna dziac. Jest walka o dobrych liderow teamow mechanikow jak Trojankwski, Haj etc. A nawet o toromistrzow jak Wroclaw-Torun. Bo wiele osob zrozumialo, ze to musi wszystko grac jak w zegarku i na wynik sklada sie wiele czynnikow. Zobaczmy jaki atut ze swojego toru mial Ostrow w zeszlym sezonie. A wcale nie jest to legendarny tor o opinii swietnej geometrii do walki jak Czewa czy Torun. To byl zawsze standardowy tor i tyle.
    Ostatnio edytowane przez Eneasz ; 19-01-2022 o 15:45

  13. Powrót do góry    #418
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ale z tymi wymówkami trochę rozumiem zawodników w dzisiejszych czasach. Ten zuzel sie zrobił taki dziwny, ze niuanse w sprzecie decydują o tym czy jakis zawodnik goruje nad innymi i ucieka im z latwoscia czy wozi ogony mimo dobrej sylwetki, swietnych umiejetnosci itd.
    No ale to też jest trochę bajka zawodników, którzy słaba dyspozycję zrzucają na "teraz decydują niuanse". A kiedyś to było inaczej?

    Nie wystarczy zakontraktowac jezdzcow, ktorzy maja umiejetnosci czy nazwisko. Trzeba im pomoc, tak, tak, nawet jesli sa zawodowcami zbudowac dobre teamy i zaplecze. Ten sam zawodnik bez przygotowania odpowiedniego i pomocy a z zespołem, który mu przygotuje swietnie sprzet, doradzi jak dostroic do warunkow pogodowych i torowych, jakie ustawienia przyjac, jak na danym torze jechac, to jest niebo a ziemia.
    Ale tu pełna zgoda. Wielu się puka w głowę po co w Ekstralidze menedżer, że to tylko wypełniacz programu, co on może doradzić zawodowcom. A własnie menedżer jest tym gościem, który w trakci zawodów ma wszystko ogarnąc w całość - komunikacja w sprawie dostrojenia sprzętu, czytania warunków torowych, ogarnięcia mechaników w kwestii ustawień czy w końcu kwestia motywacyjna.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  14. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ale z tymi wymówkami trochę rozumiem zawodników w dzisiejszych czasach. Ten zuzel sie zrobił taki dziwny, ze niuanse w sprzecie decydują o tym czy jakis zawodnik goruje nad innymi i ucieka im z latwoscia czy wozi ogony mimo dobrej sylwetki, swietnych umiejetnosci itd.
    Tyle, że to nie jest wymówka od dzisiejszych czasów. To jest taki automat w odpowiedzi "czemu dziś nie poszło" od dawien dawna.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Z mojej bardzo dobrej wiedzy wynika, że konkretną ofertę z Apatora - Dudek otrzymał już w czerwcu, a w Apatorze ostatecznie dogadał się w lipcu. Wówczas już było jasne, że Dudka niezależnie od utrzymania/spadku niemal na 99,9 % nie będzie w Falubazie.

    Wątpie - oczywiscie to moje zdanie - że Dudek będzie chciał tak szybko zmienić klub klub, który jest dobrze zarządzany, wypłacalny, cele są najwyższe z możliwych, żeby nagle po roku miałby isc do beniaminka jadac maks o środek tabeli. Nie po to tak szybko latem zdecydował się na odejscie z macierzystego klubu, by tak szybko wracać "w niepewne".
    Gdyby ci geniusze nie dokonali autospuszczenia klubu do 1 ligi to by został. Warunki były uzgodnione i zaakceptowane. Bardzo dobre warunki włącznie z tym, że dostałby kasę za niejeżdżenie w play offach tak jakby w nich jeździł.
    Natomiast zgadzam się z tym, że ten jego powrót jest jednak mniej prawdopodobny niż zostanie w Toruniu. Tam jest teraz duża kasa i ciśnienie na wynik, duże szanse na odbudowę na silnikach Kowalskiego. A u nas ? Nawet jak awansujemy to dalej mamy patologiczny układ akcjonariuszy, duże prawdopodobieństwo utraty priorytetu u RK (o ile Toruń dotrzyma słowa z tym priorytetem) itd.
    Ja bym już myślał o drużynie bez Dudka. Trzeba próbować wyciągnąć Lamberta + szukać jeszcze kogoś na rynku jak ten Madsen.
    Sezon 2023 jechać o utrzymanie albo liczyć na powiększenie ligi i tyle. Zresztą GKM też jakiś super mocny nie będzie więc może się uda ich spuścić. Jeszcze dużo się może wydarzyć, szczególnie tam gdzie kluby są zależne od miejskiej kasy. Kryzys który właśnie zaczynamy odczuwać będzie się nasilał i podejrzewam, że na 2023 samorządy całkiem zakręcą kurek z kasą.

  16. Powrót do góry    #421
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Sporadycznie ostatnio tu zaglądam ale ....
    Wywiad z Dowhanem .....nr 1938390349040939038 ciągle o tym samym , to już jest bardzo nudne .
    Skoro jest jednym z właścicieli to nie widze powodu aby go zapraszać , może przecież przyjśc sam ...
    Oczywiście nie umniejszam osiągnięć i tego co zrobił .
    Jeżeli mówimy o pozostaniu 2/3 lata w pierwszej lidze .
    Wg mnie nie po to przepłacali zawodników aby jezdzić tu wiecej niż jeden sezon .
    Skąd gwarancja że w póżniejszych latach Stelmet i Miasto da tyle samo kasy .
    Teraz zawodnicy przychodzili z rozpędu do nas , póżniej bedziemy jednymi w wielu w tej lidze ...
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  17. Powrót do góry    #422
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Z mojej bardzo dobrej wiedzy wynika, że konkretną ofertę z Apatora - Dudek otrzymał już w czerwcu, a w Apatorze ostatecznie dogadał się w lipcu. Wówczas już było jasne, że Dudka niezależnie od utrzymania/spadku niemal na 99,9 % nie będzie w Falubazie.

    Wątpie - oczywiscie to moje zdanie - że Dudek będzie chciał tak szybko zmienić klub klub, który jest dobrze zarządzany, wypłacalny, cele są najwyższe z możliwych, żeby nagle po roku miałby isc do beniaminka jadac maks o środek tabeli. Nie po to tak szybko latem zdecydował się na odejscie z macierzystego klubu, by tak szybko wracać "w niepewne".
    Przecież to jest oczywiste dla każdego kto choć trochę interesuje się tym sportem. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy w to, że Patryk zostałby w FZG gdyby ten się utrzymał w SE. O Termosie, Krużyńskim i Apatorze można wiele rzeczy powiedzieć. Ale nie to, że są idiotami. Żaden poważny klub nie będzie czekał do końca sierpnia na to aby taki Patryk ostatecznie się określił, czy przyjmuje ich ofertę. I tu trzeba dodać, blisko 3 mln ofertę. To są za poważne decyzje, i ze strony zawodnika i ze strony klubu. W tym przypadku całość była dogadana najpóźniej już na początku czerwca. A pierwsze konkretne rozmowy Dudki już prowadziły z Apatorem (Krużyńskim) jesienią 2020 roku. Natomiast to pyerdolenie, że Patryk zostałby gdyby FZG się utrzymał, to są bajki PR-owe dla średnio rozgarniętych kibiców. Patryk miał gotową, niezłą ofertę z FZG już na jesień 2020 roku, gdzie Domagała latał za nim i chciał z rocznym wyprzedzeniem podpisać z nim kontrakt nawet na 3 lata, choć tu ostateczny wybór należał do Patryka. Przecież mogli w kontrakcie zrobić zapis, że kontrakt wygasa jeśli FZG spadnie ligę niżej. Nie poszedł na to, nie podpisał. Czemu ? Bo w tym czasie już był po pierwszych rozmowach z Krużyńskim. Już znał zarysy oferty z Torunia.

    Dla mnie osobiście, jedyna niewiadoma to ta, czy i na ile Patryk nie spinał pośladów, aby przypadkiem nie wygrać u siebie z Czewą czy Lesznem.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Kuźwa Musielak w jednym rzedzie z Karczmarzem i Pawliczakiem Nic mnie już nie zdziwi u Mariusza.
    Bo ty jak zwykle mało co rozumiesz z tego co czytasz. Gorącym towarem "na rynku transferowym". Już rozumiesz czy jeszcze przeliterować. ?

    W tym sezonie takim gorącym towarem na rynku transferowym był Kowalski który praktycznie meczu nie odjechał jeszcze w SE. Co nie znaczy, że można go stawiać w jednym, szeregu z Musielakiem.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-01-2022 o 17:44
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #423
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W tym sezonie takim gorącym towarem na rynku transferowym był Kowalski który praktycznie meczu nie odjechał jeszcze w SE. Co nie znaczy, że można go stawiać w jednym, szeregu z Musielakiem.
    Bo jest juniorem? To nie ma jednak żadnego wpływu na Twoje zestawienie w jednej linii Pawliczak i Tondera jako gorących nazwisk dla ELigi razem z Musielakiem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Bo jest juniorem? To nie ma jednak żadnego wpływu na Twoje zestawienie w jednej linii Pawliczak i Tondera jako gorących nazwisk dla ELigi razem z Musielakiem.
    A gdzie ja piszę, że dla SE ? Pisałem, że ci zawodnicy mogą być gorącym towarem na rynku transferowym. Niektórzy w SE, inni w I lidze. Bo wszędzie potrzebują krajowych seniorów. A tych z roku na rok ubywa, a nie przybywa. I pisałem o okresie 2-3 lat. O takiego Musielaka, jeszcze się nikt ze SE nie zabija. Ale za 2-3 lata już może to nastąpić.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #425
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież to jest oczywiste dla każdego kto choć trochę interesuje się tym sportem. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy w to, że Patryk zostałby w FZG gdyby ten się utrzymał w SE. O Termosie, Krużyńskim i Apatorze można wiele rzeczy powiedzieć. Ale nie to, że są idiotami. Żaden poważny klub nie będzie czekał do końca sierpnia na to aby taki Patryk ostatecznie się określił, czy przyjmuje ich ofertę. I tu trzeba dodać, blisko 3 mln ofertę. To są za poważne decyzje, i ze strony zawodnika i ze strony klubu. W tym przypadku całość była dogadana najpóźniej już na początku czerwca. A pierwsze konkretne rozmowy Dudki już prowadziły z Apatorem (Krużyńskim) jesienią 2020 roku. Natomiast to pyerdolenie, że Patryk zostałby gdyby FZG się utrzymał, to są bajki PR-owe dla średnio rozgarniętych kibiców. Patryk miał gotową, niezłą ofertę z FZG już na jesień 2020 roku, gdzie Domagała latał za nim i chciał z rocznym wyprzedzeniem podpisać z nim kontrakt nawet na 3 lata, choć tu ostateczny wybór należał do Patryka. Przecież mogli w kontrakcie zrobić zapis, że kontrakt wygasa jeśli FZG spadnie ligę niżej. Nie poszedł na to, nie podpisał. Czemu ? Bo w tym czasie już był po pierwszych rozmowach z Krużyńskim. Już znał zarysy oferty z Torunia.
    A moim zdaniem Dudek był dogadany w Toruniu i jedynie chodziło o status klubu z ZG. Jakby się Falubaz utrzymał to by został. Bo to że sie dogadał w 100% o niczym nie świadczy. Zmarzlik też w przypadku porażek Stali byłby wczesniej gdzies dogadany i czekałby czy Stal ostatecznie spadnie
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 19-01-2022 o 21:03

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    kingpin (20-01-2022)

  22. Powrót do góry    #426
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A moim zdaniem Dudek był dogadany w Toruniu i jedynie chodziło o status klubu z ZG. Jakby się Falubaz utrzymał to by został
    Tak, tak, bo Termos z Krużyńskim to idioci. Ty myślisz czasami ?

    Jak by nie byli dużo wcześniej dogadani z Dudkiem to by latali z tą kasą za jakimś Janowskim czy Piterem Pawlickim. A nie czekali do końca sierpnia jak im łaskawie Dudek da znać czy zostaje czy odchodzi. A koniec sierpnia to już jest okres gdzie wszystko na rynku jest już w zasadzie poukładane. Jeśli chodzi o topowych zawodników. Więc ty uważasz, że oni czekali na decyzję Dudka, mając świadomość, że jak Dudek odmówi to zostaną w czarnej doopie. No sorry, ale ja tego nie kupuje. To tak nie działa.

    Postaw się an miejscu Termosa i Krużyńskiego. Jesteś gotów zapłacić topowemu zawodnikowi blisko 3 mln kontrakt. I czekał byś na ich miejscu na odpowiedź Dudka do końca sierpnia ? Chuya byś czekał, zaproponował byś kontrakt, i dał czas kilku dni na odpowiedź. A po tych kilku dniach złożyłbys ofertę innemu Janowskiemu czy Piterowi.

    Mało tego, że był najpóźniej w czerwcu dogadany z Toruniem. On już w czerwcu wiedział, że w Toruniu będzie Emil.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-01-2022 o 21:21
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #427
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,360
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak, tak, bo Termos z Krużyńskim to idioci. Ty myślisz czasami ?

    Jak by nie byli dużo wcześniej dogadani z Dudkiem to by latali z tą kasą za jakimś Janowskim czy Piterem Pawlickim. A nie czekali do końca sierpnia jak im łaskawie Dudek da znać czy zostaje czy odchodzi. A koniec sierpnia to już jest okres gdzie wszystko na rynku jest już w zasadzie poukładane. Jeśli chodzi o topowych zawodników. Więc ty uważasz, że oni czekali na decyzję Dudka, mając świadomość, że jak Dudek odmówi to zostaną w czarnej doopie. No sorry, ale ja tego nie kupuje. To tak nie działa.

    Postaw się an miejscu Termosa i Krużyńskiego. Jesteś gotów zapłacić topowemu zawodnikowi blisko 3 mln kontrakt. I czekał byś na ich miejscu na odpowiedź Dudka do końca sierpnia ? Chuya byś czekał, zaproponował byś kontrakt, i dał czas kilku dni na odpowiedź. A po tych kilku dniach złożyłbys ofertę innemu Janowskiemu czy Piterowi.

    Mało tego, że był najpóźniej w czerwcu dogadany z Toruniem. On już w czerwcu wiedział, że w Toruniu będzie Emil.
    Przecież latali za Drabikiem. Po tym jak FZG spadł to go odpuścili i zabrali się za Dudka. No ale Ty tego możesz nie wiedzieć...

    Miałem w tym roku tobie nie odpisywać ale jak widzę co ty za kocopoły wypisujesz to nie mogę się powstrzymać.
    Ostatnio edytowane przez kibic123 ; 19-01-2022 o 21:56

  24. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Przecież latali za Drabikiem. Po tym jak FZG spadł to go odpuścili i zabrali się za Dudka. No ale Ty tego możesz nie wiedzieć...

    Miałem w tym roku tobie nie odpisywać ale jak widzę co ty za kocopoły wypisujesz to nie mogę się powstrzymać.
    Ja prdl co za naiwny typ. Żyj dalej w tym swoim matrixie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #429
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl co za naiwny typ. Żyj dalej w tym swoim matrixie.
    Czyli z jednej strony twierdzisz, że musieli mieć plan awaryjny na wypadek niepowodzenia rozmów z Dudkiem, ale nie przyjmujesz do wiadomości, że mieli taki plan pod tytułem Drabik?
    Bo nie bardzo rozumiem z czym się nie zgadzasz w stwierdzeniu swojego przedmówcy...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #430
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Przecież latali za Drabikiem. Po tym jak FZG spadł to go odpuścili i zabrali się za Dudka. No ale Ty tego możesz nie wiedzieć...

    Miałem w tym roku tobie nie odpisywać ale jak widzę co ty za kocopoły wypisujesz to nie mogę się powstrzymać.
    Nie musisz jemu odpisywać, możesz to zrobić dla innych. Np. ja nie mam pewnego info z klubu, nadstawiam ucha tu i ówdzie, a z takich źródeł jak między innymi z forum, można wysnuć jakieś całościowe i prawdziwe wnioski.

  27. Powrót do góry    #431
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A moim zdaniem Dudek był dogadany w Toruniu i jedynie chodziło o status klubu z ZG. Jakby się Falubaz utrzymał to by został. Bo to że sie dogadał w 100% o niczym nie świadczy. Zmarzlik też w przypadku porażek Stali byłby wczesniej gdzies dogadany i czekałby czy Stal ostatecznie spadnie
    To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz.
    Juz nawet nie chodzi o Drabika o ktorym media tez pisaly w kontekscie Torunia,
    ale przeciez i z obozu zielonogorskiego dochodzily sluchy,ze Dudek jest
    w Falubazie dogadany.
    Nawet Mariusz podniecil sie w pewnym momencie i zaczal pisac o przyklepaniu i sponsorach
    ktorzy zrzucili sie na kontrakt Dudka ale nagle o tym zapomnial.
    Nie wierze tez zeby Dudi po tylu latach wykrecil taki numer Falubazowi
    grajac perfidnie na dwa fronty a nie w otwarte karty.
    Po prostu warunkiem pozostania Dudka w Zielonej Gorze bylo utrzymanie sie
    klubu w SE.
    Gdyby tak sie stalo Apator bylby dzis z Drabikiem lub z Adrianem.
    O kant doopy mozna sobie schowac te bajerzenia Mariusza o Janowskim czy PP.
    Przede wszystkim do wziecia bylo 3 gosci,Drabik ktory byl bez klubu,Emil ktoremu
    zaczelo byc nie po drodze z Unia juz rok wczesniej oraz wlasnie Dudek w razie
    spadku Falubazu.
    Janowski nie do ruszenia ze Sparty,PP to jednak ciezki przypadek a i forma nie ta.
    W Toruniu pojawil sie jakis dobry wujek wiec skupili sie na tych 3 nazwiskach.
    Emila i Dudka faktycznie mogli dogadac w polowie roku czy tam w sierpniu ale pewni mogli
    byc jedynie Emila.Podejrzewam ze i z Drabkiem nie bylo jeszcze nic do konca zaklepane
    ,bo ten nie byl zdecydowany.Gdyby Max zdecydowal sie na Torun a nie wahal,dzis
    w druzynie mielibysmy wlasnie jego a nie Patryka,bo lepszy Max w garsci niz Dudek na dachu.
    Spadek Falubazu spadl Apatorowi z nieba,bo mogli sobie odpuscic Drabika ktory i tak byl niepewny i kto
    wie czy ostatecznie nie wybralby Motoru.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-01-2022 o 07:59
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #432
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A gdzie ja piszę, że dla SE ? Pisałem, że ci zawodnicy mogą być gorącym towarem na rynku transferowym. Niektórzy w SE, inni w I lidze. Bo wszędzie potrzebują krajowych seniorów. A tych z roku na rok ubywa, a nie przybywa. I pisałem o okresie 2-3 lat. O takiego Musielaka, jeszcze się nikt ze SE nie zabija. Ale za 2-3 lata już może to nastąpić.
    A masz jakieś potwierdzenie, że z roku na rok ubywa? Bo też co roku praktycznie jacys młodzieżowcy przechodzą w wiek seniora. Za rok czeka to Miśkowiaka, Świdnickiego i Lamparta. Więc o ile może po Musielaka ktoś wyskoczy, o tyle po Tondera i Pawliczaka nie bardzo. No chyba, że drugoligowcy. Choć tam ostatnio miejsca zaczynają zajmować tacy zawodnicy jak Lampart, Miesiąc, Gomólski, Kaczmarek do tego dochodza otrzaskani na tym poziomie Polis, Dróżdż, Cyfer więc i to wcale nie jest pewne.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiesz jakie średnie będą robić w I lidze. Dlatego bym ich obu puścił do składu w I lidze, i kazał regularnie startować. Po sezonie miałbym pełny obraz sytuacji i można by wtedy decydować czy dalej w nich inwestować czy dać sobie spokój.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O właśnie, ładnie to ująłeś. Jak ja mam modlić się o spadek GKM-u, liczyć na to, że może wróci Dudek, przekupywać gasnącą gwiazdę speedwaya czyli Nickiego, oraz prosić Pepe aby w wieku prawie 50 lat, jeszcze choć sezon łamał kości za FZG, i to wszystko tylko po to aby spróbować obronić SE. To mi się odechciewa FZG w SE. Pytam po co ? Popracować ze 2-3 sezony w I lidze, dać jeździć młodym, wykorzystać szkółkę do maksimum, dodatkowo ściągnąć jakiegoś młodego wilka z zagranicy. I jak się zbuduje jakiś potencjał, to wtedy atakować SE. Nie prędzej.
    Ktoś ci wcześniej wyjasnił, że Fricke został tylko dlatego, że miał wizję szybkiego awansu. Postanowienie na Pawliczaka i Tondera kosztem Buczka sprawiłoby, że by nie było Fricke'a. Do ego pisałeś coś, że oprócz wymienionej dwójki dałbyś szansę młodemu wilkowi z zagranicy. Kvech spełnia wymogi? W takim razie młody wilk startowałby za Fricke'a. I Falubaz miałby skład:

    1. Tungate
    2. Kvech/inny młody wilk
    3. Pawliczak
    4. Tonder
    5. Protasiewicz
    6. Ragus
    7. Rempała

    Idealne zestawienie nie na przejechanie spokojnie ligi, ale na spadek szczebel niżej.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #433
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 219 w 150 postach
    Opowiem wam ciekawostkę, gdyby Kępa nie obiecał Hampelowi kolejnego roku w Motorze Dudek, byłby w Lublinie. Ponieważ zapytania ze strony teamu Duzersa były. Dziękuję za uwagę.

  30. Powrót do góry    #434
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A masz jakieś potwierdzenie, że z roku na rok ubywa? Bo też co roku praktycznie jacys młodzieżowcy przechodzą w wiek seniora. Za rok czeka to Miśkowiaka, Świdnickiego i Lamparta. Więc o ile może po Musielaka ktoś wyskoczy, o tyle po Tondera i Pawliczaka nie bardzo. No chyba, że drugoligowcy. Choć tam ostatnio miejsca zaczynają zajmować tacy zawodnicy jak Lampart, Miesiąc, Gomólski, Kaczmarek do tego dochodza otrzaskani na tym poziomie Polis, Dróżdż, Cyfer więc i to wcale nie jest pewne.
    Karwa, ty tak na poważnie pytasz ?


    Ktoś ci wcześniej wyjasnił, że Fricke został tylko dlatego, że miał wizję szybkiego awansu. Postanowienie na Pawliczaka i Tondera kosztem Buczka sprawiłoby, że by nie było Fricke'a. Do ego pisałeś coś, że oprócz wymienionej dwójki dałbyś szansę młodemu wilkowi z zagranicy. Kvech spełnia wymogi? W takim razie młody wilk startowałby za Fricke'a. I Falubaz miałby skład:

    1. Tungate
    2. Kvech/inny młody wilk
    3. Pawliczak
    4. Tonder
    5. Protasiewicz
    6. Ragus
    7. Rempała

    Idealne zestawienie nie na przejechanie spokojnie ligi, ale na spadek szczebel niżej.
    Ten skład spokojnie łapie się na PO w I lidze.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz.
    Juz nawet nie chodzi o Drabika o ktorym media tez pisaly w kontekscie Torunia,
    ale przeciez i z obozu zielonogorskiego dochodzily sluchy,ze Dudek jest
    w Falubazie dogadany.

    Nawet Mariusz podniecil sie w pewnym momencie i zaczal pisac o przyklepaniu i sponsorach
    ktorzy zrzucili sie na kontrakt Dudka ale nagle o tym zapomnial.
    Nie wierze tez zeby Dudi po tylu latach wykrecil taki numer Falubazowi
    grajac perfidnie na dwa fronty a nie w otwarte karty.
    Po prostu warunkiem pozostania Dudka w Zielonej Gorze bylo utrzymanie sie
    klubu w SE.
    Gdyby tak sie stalo Apator bylby dzis z Drabikiem lub z Adrianem.
    O kant doopy mozna sobie schowac te bajerzenia Mariusza o Janowskim czy PP.
    Przede wszystkim do wziecia bylo 3 gosci,Drabik ktory byl bez klubu,Emil ktoremu
    zaczelo byc nie po drodze z Unia juz rok wczesniej oraz wlasnie Dudek w razie
    spadku Falubazu.
    Janowski nie do ruszenia ze Sparty,PP to jednak ciezki przypadek a i forma nie ta.
    W Toruniu pojawil sie jakis dobry wujek wiec skupili sie na tych 3 nazwiskach.
    Emila i Dudka faktycznie mogli dogadac w polowie roku czy tam w sierpniu ale pewni mogli
    byc jedynie Emila.Podejrzewam ze i z Drabkiem nie bylo jeszcze nic do konca zaklepane
    ,bo ten nie byl zdecydowany.Gdyby Max zdecydowal sie na Torun a nie wahal,dzis
    w druzynie mielibysmy wlasnie jego a nie Patryka,bo lepszy Max w garsci niz Dudek na dachu.
    Spadek Falubazu spadl Apatorowi z nieba,bo mogli sobie odpuscic Drabika ktory i tak byl niepewny i kto
    wie czy ostatecznie nie wybralby Motoru.
    Jak by Dudek był w FZG dogadany, to by już jesienią 2020 roku przedłużył kontrakt na następne 2 lata. Mimo, że kontrakt leżał na stole, a Domagała do czerwca latał za Dudkiem, to nie został on podpisany. I nie gadajcie tutaj, że chiał miec pewność, iż FZG nie spadnie. Bo kontrakt mógł obowiązywac tylko na SE.

    Wy możecie sobie w bajki wierzyć, ale Domagała już jesienią 2020 roku wiedział, ze z Patrykiem trzeba szybko podpisać, bo latają za nim tacy jedni z grubą kasą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #435
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ten skład spokojnie łapie się na PO w I lidze..
    Sklad 2021 tez mial wg ciebie z palcem w doopie sie utrzymac i przy dobrych wiatrach awansowac do PO, gdzie 99% innych dawalo 50% na utrzymanie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak by Dudek był w FZG dogadany, to by już jesienią 2020 roku przedłużył kontrakt na następne 2 lata. Mimo, że kontrakt leżał na stole, a Domagała do czerwca latał za Dudkiem, to nie został on podpisany. I nie gadajcie tutaj, że chiał miec pewność, iż FZG nie spadnie. Bo kontrakt mógł obowiązywac tylko na SE.

    Wy możecie sobie w bajki wierzyć, ale Domagała już jesienią 2020 roku wiedział, ze z Patrykiem trzeba szybko podpisać, bo latają za nim tacy jedni z grubą kasą.
    Pierydolenie. Z Dudkiem przeciez co koniec kontraktu sa telenowele do samego konca.

  32. Powrót do góry    #436
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 219 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    1. Tungate
    2. Kvech/inny młody wilk
    3. Pawliczak
    4. Tonder
    5. Protasiewicz
    6. Ragus
    7. Rempała

    Ten skład spokojnie łapie się na PO w I lidze.
    Chyba żartujesz spójrz na składy.

    https://www.espeedway.pl/s,polska,109.html

    Powiedz mi które ekipy byłyby słabsze? Landshut oraz?!?
    Ostatnio edytowane przez Kaman ; 20-01-2022 o 10:55

  33. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Chyba żartujesz spójrz na składy.

    https://www.espeedway.pl/s,polska,109.html

    Powiedz mi które ekipy byłyby słabsze? Landshut oraz?!?
    Rybnik, Gniezno, Orzeł, Wybrzeże tez nie powala na kolana. Do PO wchodzi 6 ekip. Czyli skład który spokojnie może jechać o środek tabeli w I lidze.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-01-2022 o 11:01
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #438
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 219 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rybnik, Gniezno, Wybrzeże tez nie powala na kolana.
    Pawliczak
    Zengota, Łogatchev, Pieszczek
    Tonder

    Pawliczak
    Koza, Fajfer, Kildemand
    Tonder

    Pawliczak
    Gała, Jamróg, Kułakow
    Tonder


    Mariusz bądźmy poważni Szanuje zdanie, ale to totalny odlot według mnie.
    Ostatnio edytowane przez Kaman ; 20-01-2022 o 11:11

  35. Powrót do góry    #439
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Pawliczak
    Zengota, Łogatchev, Pieszczek
    Tonder

    Pawliczak
    Koza, Fajfer, Kildemand
    Tonder

    Pawliczak
    Gała, Jamróg, Kułakow
    Tonder


    Mariusz bądźmy poważni
    No właśnie, bądźmy poważni.

    Co ty w ogóle odpyerdalasz ? Stawiasz Tondera i Pawliczaka, przeciwko liderom innych ekip ? A czemu nie tak:

    Zengota, Łogatchev, Pieszczek - Pepe, Rohan, Tonder/Pawliczak/Kvech

    Przecież to nie byłoby tak, że Pawliczak i Tonder robiliby za liderów FZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #440
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 219 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie, bądźmy poważni.

    Co ty w ogóle odpyerdalasz ? Stawiasz Tondera i Pawliczaka, przeciwko liderom innych ekip ? A czemu nie tak:

    Zengota, Łogatchev, Pieszczek - Pepe, Rohan, Tonder/Pawliczak/Kvech

    Przecież to nie byłoby tak, że Pawliczak i Tonder robiliby za liderów FZG.
    To tylko opcje do wyboru. Zresztą każde zestawienie zjada Twój skład chłopie.

    Tondera i Pawliczaka zestawiłeś jako liderów/2 linie, więc tak trzeba traktować. U24 jest Kvech
    Ostatnio edytowane przez Kaman ; 20-01-2022 o 11:22

  37. Powrót do góry    #441
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    To tylko opcje do wyboru. Zresztą każde zestawienie zjada Twój skład chłopie.

    Tondera i Pawliczaka zestawiłeś jako liderów/2 linie, więc tak trzeba traktować. U24 jest Kvech
    No to liderów czy II linię ?

    Gdzie ty tam widzisz aby ROW, Orzeł, Start czy Wybrzeże, zajadało ten skład, to tylko ty wiesz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #442
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 219 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to liderów czy II linię ?

    Gdzie ty tam widzisz aby ROW, Orzeł, Start czy Wybrzeże, zajadało ten skład, to tylko ty wiesz.
    II linia Aż szkoda, że takim składem nie jedziecie. Weryfikacja byłaby sromotna

  39. Powrót do góry    #443
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    II linia Aż szkoda, że takim składem nie jedziecie. Weryfikacja byłaby sromotna
    Też żałuje, ale co zrobić. Nie ja decyduje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #444
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak, tak, bo Termos z Krużyńskim to idioci. Ty myślisz czasami ?

    Jak by nie byli dużo wcześniej dogadani z Dudkiem to by latali z tą kasą za jakimś Janowskim czy Piterem Pawlickim. A nie czekali do końca sierpnia jak im łaskawie Dudek da znać czy zostaje czy odchodzi. A koniec sierpnia to już jest okres gdzie wszystko na rynku jest już w zasadzie poukładane. Jeśli chodzi o topowych zawodników. Więc ty uważasz, że oni czekali na decyzję Dudka, mając świadomość, że jak Dudek odmówi to zostaną w czarnej doopie. No sorry, ale ja tego nie kupuje. To tak nie działa.

    Postaw się an miejscu Termosa i Krużyńskiego. Jesteś gotów zapłacić topowemu zawodnikowi blisko 3 mln kontrakt. I czekał byś na ich miejscu na odpowiedź Dudka do końca sierpnia ? Chuya byś czekał, zaproponował byś kontrakt, i dał czas kilku dni na odpowiedź. A po tych kilku dniach złożyłbys ofertę innemu Janowskiemu czy Piterowi.

    Mało tego, że był najpóźniej w czerwcu dogadany z Toruniem. On już w czerwcu wiedział, że w Toruniu będzie Emil.
    Tak myśle czasami. I uważam że gdyby Falubaz sie utrzymał Dudek by został a w Toruniu był Emil,Miedziak i dorzucili by Kowalskiemu i on by tam był

  41. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Chyba żartujesz spójrz na składy.

    https://www.espeedway.pl/s,polska,109.html

    Powiedz mi które ekipy byłyby słabsze? Landshut oraz?!?
    Powtarzam od dawna, Mariuszek to taki zielonogórski Konon. Bardzo chce nas w 2 lidze.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Powrót do góry    #446
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,360
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Ale chłop jest odklejony. Dobrze, że FZG przestał realizować pomysły Mariusza...

  43. Powrót do góry    #447
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tak myśle czasami. I uważam że gdyby Falubaz sie utrzymał Dudek by został a w Toruniu był Emil,Miedziak i dorzucili by Kowalskiemu i on by tam był
    Masz prawo do swojej opinii, i to jest normalne. Ale jeśli ktoś zna realia jakie panują w tym sporcie to wie, że jeżeli taki Termos robi kontrakty na poziomie Emila i Dudka, czyli wywala na tych 2 zawodników ponad 5 mln, to tutaj już nie ma miejsca na żadne niedomówienia. Jak dla mnie to była z góry zaplanowana taktyka klubu z Torunia. Dla mnie sprawa jest jasna, Apator chce się włączyć do walki o złoto DMP, zainwestował duża kasę, i tu po prostu musiało być wszystko zaplanowane i realizowane krok po kroku z dużym wyprzedzeniem. Przypadkowo, na ostatnia chwile, to może klub zmienić taki Zagar, Holta czy Zengi. Jak ktoś zostanie z ręka w niocniku. Ale nie Dudek czy Emil. Podobnie było z Artiomem, zwróć uwagę, kiedy Rusko zabiegał już o Artioma ? Termos mając do wydania taką kasę, musiał wiedzieć dużo szybciej czy ma u siebie Emila i Dudka. Na tyle szybciej aby mógł jeszcze, jak by co, atakować innych topowych zawodników. Janowskiemu kończył się kontrakt, podobnie Piterowi Pawlickiemu. Tak samo Woffindenowi. Gdyby Emila nie mieli wcześniej dogadanego, atakowali by pewnie Woffindena. Po prostu kontrakty tak topowych zawodników, przeprowadza się z dużym wyprzedzeniem. Po to właśnie by mieć jeszcze jakiś margines błędu. Nikt mnie nie przekona do tego, ze Termos i spółka, czekali z założonymi rękoma na to czy taki Dudek odpowie im łaskawie pod koniec sierpnia, czy pisze się na te blisko 3 mln z Torunia. Oczywiście, ktoś może powiedzieć, ze Toruń rozmawiał również z Drabikiem. Ale jak dla mnie to i Toruń i Drabik robili pozorowane ruchy. Bo w tym czasie i Drabik już wiedział, że będzie w Lublinie i Toruń już wiedział, że mają Emila i Dudka. Zresztą tam podobno spotkanie skończyło się na tym, ze strony przedstawiły swoje oczekiwania i tyle. Mogła być to równie dobrze próba jakiegoś zabezpieczenia na wypadek gdyby któryś z dwójki Emil/Dudek złamał porozumienie i podpisał w innym klubie. Bo przecież i takie przypadki się zdarzały.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-01-2022 o 11:59
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #448
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,360
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie, bądźmy poważni.

    Co ty w ogóle odpyerdalasz ? Stawiasz Tondera i Pawliczaka, przeciwko liderom innych ekip ? A czemu nie tak:

    Zengota, Łogatchev, Pieszczek - Pepe, Rohan, Tonder/Pawliczak/Kvech

    Przecież to nie byłoby tak, że Pawliczak i Tonder robiliby za liderów FZG.
    A kto robiłby za tych liderów jak żaden mocny zawodnik niechciałby jeździć w FZG. Fricke by odszedł, Tungate z Buczkowskim by nie przyszli do tak słabej ekipy o jakiej marzysz. No i taki MT i DP musieli by robić za liderów FZG.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Masz prawo do swojej opinii, i to jest normalne. Ale jeśli ktoś zna realia jakie panują w tym sporcie to wie, że jeżeli taki Termos robi kontrakty na poziomie Emila i Dudka, czyli wywala na tych 2 zawodników ponad 5 mln, to tutaj już nie ma miejsca na żadne niedomówienia. Jak dla mnie to była z góry zaplanowana taktyka klubu z Torunia. Dla mnie sprawa jest jasna, Apator chce się włączyć do walki o złoto DMP, zainwestował duża kasę, i tu po prostu musiało być wszystko zaplanowane i realizowane krok po kroku z dużym wyprzedzeniem. Przypadkowo, na ostatnia chwile, to może klub zmienić taki Zagar, Holta czy Zengi. Jak ktoś zostanie z ręka w niocniku. Ale nie Dudek czy Emil. Podobnie było z Artiomem, zwróć uwagę, kiedy Rusko zabiegał już o Artioma ? Termos mając do wydania taką kasę, musiał wiedzieć dużo szybciej czy ma u siebie Emila i Dudka. Na tyle szybciej aby mógł jeszcze, jak by co, atakować innych topowych zawodników. Janowskiemu kończył się kontrakt, podobnie Piterowi Pawlickiemu. Tak samo Woffindenowi. Gdyby Emila nie mieli wcześniej dogadanego, atakowali by pewnie Woffindena. Po prostu kontrakty tak topowych zawodników, przeprowadza się z dużym wyprzedzeniem. Po to właśnie by mieć jeszcze jakiś margines błędu. Nikt mnie nie przekona do tego, ze Termos i spółka, czekali z założonymi rękoma na to czy taki Dudek odpowie im łaskawie pod koniec sierpnia, czy pisze się na te blisko 3 mln z Torunia. Oczywiście, ktoś może powiedzieć, ze Toruń rozmawiał również z Drabikiem. Ale jak dla mnie to i Toruń i Drabik robili pozorowane ruchy. Bo w tym czasie i Drabik już wiedział, że będzie w Lublinie i Toruń już wiedział, że mają Emila i Dudka.
    Ale ty jesteś naiwny...

  45. Powrót do góry    #449
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 219 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Powtarzam od dawna, Mariuszek to taki zielonogórski Konon. Bardzo chce nas w 2 lidze.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Romantyk żużlowy. Przynajmniej wesoło macie w wątku.

  46. Powrót do góry    #450
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    A kto robiłby za tych liderów jak żaden mocny zawodnik niechciałby jeździć w FZG. Fricke by odszedł, Tungate z Buczkowskim by nie przyszli do tak słabej ekipy o jakiej marzysz. No i taki MT i DP musieli by robić za liderów FZG.
    O czym ty gamoniu piszesz ? Masz wyżej rozpisany skład. Czemu Tungate miałby nie przyjść ? Pepe z Rohanem jako liderzy, II linia to Tonder/Pawliczak, U24 Kvech. I juniorka. I taka ekipa śmiało ma spore szanse na PO w I lidze. A jak ktoś pisze, ze to murowany spadek do II ligi, to znaczy, że pyerdoli głupoty.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •